Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 900
Reģ: 23.02.2023
Aizdūtiet Naurim kāda šitās bildes, vai tai Loretai vai Elvim, nu kāda kurai ir lieks ig profils, jo skaidrs ka nobloķēs pēc tam, bet nu tak lai netaisa kaunu. Tomēr vīrs!! Nu pasaki taču, ka šis nav ok. Ej nomazgā visu nost.
07.05.2023 14:38 |
 
Patīk
Reitings 15846
Reģ: 12.07.2022
Uhh, tik daudz laika pagāja, kamēr izlasīju pa brīvdienām iekavēto 🤭 Storijus gan regulāri apskatīju (protams, lielākoties wc, kā jau šeit minēja), dienas humora deva tika uzņemta regulāri. Tā īpaši pleķainā, netīrā miesa, acīmredzami lētās, neglītās un nekvalitatīvās lupatas, apeņu saraušana dibenā, tupēšana dzīvoklī un bezsakara/bezsatura filmēšana, nonstop staigāšana tajās nesmukajās saulenēs ar ķēdi un kakājošā suņa poza uz ūdensmoča... 🙈 Cik dažāda izpratne par "level up"- es gan šo sauktu par sūdīgāko filmu pasaulē. Un Dubaija kā kaut kāds visuma centrs 🤷‍♀️ Bet laikam jau visiem, kam smadzenes sērkociņkastes lielumā, vajag visu milzīgu un dārgu.
07.05.2023 14:29 |
 
10 gadi
Reitings 7422
Reģ: 29.09.2009
L.. @ 07.05.2023 14:03
Ja šis ir next-level, tad kaut kas tauriņa evolūcijā nogājis greizi.

Šādi izskatās taurenis kuram virsū uzpūsts diklofos!
07.05.2023 14:28 |
 
10 gadi
Reitings 7422
Reģ: 29.09.2009
L.. @ 07.05.2023 14:03
Ja šis ir next-level, tad kaut kas tauriņa evolūcijā nogājis greizi.

Un tagad iedomājieties, ka šīs bija best of the best no visām bildēm.
07.05.2023 14:19 |
 
Reitings 3446
Reģ: 01.03.2022
L.. @ 07.05.2023 14:03
Ja šis ir next-level, tad kaut kas tauriņa evolūcijā nogājis greizi.

Tas bildes būtu Naurim jāparāda, viņš vispār zin, kas notiek? Tik briesmīgi.
07.05.2023 14:19 |
 
Reitings 1726
Reģ: 13.01.2023
Pēdējās ieliktās bildes ir kārtējais pierādījums, ka Elīnai ir mentālās problēmas - tā nenormāli netīrā/pleķainā āda, izspiedušās ribas, viņai tas liekas skaisti. Tur cilvēks vispār sāks jūgties nost, kad pienāks dabīgais novecošanās process.
07.05.2023 14:16 |
 
Reitings 1793
Reģ: 28.01.2023
L.. @ 07.05.2023 14:03
Ja šis ir next-level, tad kaut kas tauriņa evolūcijā nogājis greizi.

Nu tā otrā bilde ir vispār... man liekas, ja viņa būtu ogles rakusi tajā peldkostīmā, pat nebūtu tik netīra...
07.05.2023 14:15 |
 
Reitings 900
Reģ: 23.02.2023
L.. @ 07.05.2023 14:03
Ja šis ir next-level, tad kaut kas tauriņa evolūcijā nogājis greizi.

Watafaaaaak. Nu nopietni??? Tur nevienam nav acu?? Nu tā, ka nevienam?
07.05.2023 14:09 |
 
Reitings 3579
Reģ: 06.05.2014
Ja šis ir next-level, tad kaut kas tauriņa evolūcijā nogājis greizi.



07.05.2023 14:03 |
 
Patīk
Reitings 15846
Reģ: 12.07.2022
Dididī, cik cm? 😄
07.05.2023 14:03 |
 
Reitings 270
Reģ: 13.01.2023
Elizabeteputnos @ 07.05.2023 13:42
Žēl Džeisona. Zinu cilvēku, kas izauga mātes nemīlēts un tika aizstumts pie vecāsmammas. Vecāmamma viņu ir labi un stingri audzinājusi, cilvēkam ir manieres, labas darba spējas.. Tad, kad puikam bija 16, māte uzradās, ka lai viņš nák pie viņas dzīvot. Māte konkrēts narciss, mīl tikai sevi. Tam "puikam" šodien ir 36 gadi, viņš ir alkoholiķis, nespēj vienā darba vietā nostrādāt ilgāk par pāris mēnešiem. Attiecības, ko mēğina veidot, māte izjauc katru reizi... cilvēkam dzīvi salauzusi vienaldzīga māte. Un kas šausmīgākais? Ka jo vairāk viņa viņu atstumj, jo vairāk viņš vēlas mātei palìdzēt, atdot visu savu naudu, cik jau ir, un visu tikai mātei.. tā ir, ka dzīvo ar stereotipiem, ka sievietes dzīves galvenais uzdevums ir radīt bērnus. Nevajag visām bērnus!!! Un ir labi, kad sieviete pati spėj to saprast un izturēt sabiedrības/radinieku/stereotipu spiedienu un viņus neradīt, ja zina, ka nevēlas un viss.

Lielāko ties vēlākā vecumā tieši vecāku mīlestību nesaņemušie vīrieši ir ar atkarību problēmām un citām mentālām problēmām. Sievietem nedaudz mazak tas novērojums, tieši uz atkarību pusi. Vairāk citas mentālās problēmas. Bet nu jā, neizskatās ka Elīna ar Nauri vispār ir kādu bērnu psiholoģiju pastudejuši, lai maz saprastu kaut ko. Finansiāla puse bērnam nav tik svarīga, cik svarīgs ir atbalsts, mīlestība no vecākiem. Un tā mums izaug kropļaina sabiedrība, ka dzemdē visādi atmarozki bērnus.
07.05.2023 14:02 |
 
Patīk
Reitings 15846
Reģ: 12.07.2022
Lesleey @ 07.05.2023 11:19
Es te iespraukšos vispār ne pa tēmu, bet kadai vēl tā Dubaja neinteresē vai tikai man? Reāli ja man piedāvātu ceļot uz Dubaju vai kādu citu vietu, es laikam Dubaju noliktu paša malā un labāk izlemtu aizceļot kur ir fantastiski un elpu sizraujoši dabas skati, nevis augstceltnes…

Es ar Tevi uz Bali 🤭
07.05.2023 13:52 |
 
Reitings 14543
Reģ: 16.04.2023
Krizdole @ 07.05.2023 13:34

Man Dubaija asociējas ar krievu un nekrievu eskorta meitenēm, tā kā Didrihsones plikā pakaļa un viss tēls kā tāds tur kā reiz iederas.

Jā, Didra tur varētu kopā ar Kalmani un pārējām piestrādāt par Porta Potty. #luxurylifestyle
07.05.2023 13:45 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Žēl Džeisona. Zinu cilvēku, kas izauga mātes nemīlēts un tika aizstumts pie vecāsmammas. Vecāmamma viņu ir labi un stingri audzinājusi, cilvēkam ir manieres, labas darba spējas.. Tad, kad puikam bija 16, māte uzradās, ka lai viņš nák pie viņas dzīvot. Māte konkrēts narciss, mīl tikai sevi. Tam "puikam" šodien ir 36 gadi, viņš ir alkoholiķis, nespēj vienā darba vietā nostrādāt ilgāk par pāris mēnešiem. Attiecības, ko mēğina veidot, māte izjauc katru reizi... cilvēkam dzīvi salauzusi vienaldzīga māte. Un kas šausmīgākais? Ka jo vairāk viņa viņu atstumj, jo vairāk viņš vēlas mātei palìdzēt, atdot visu savu naudu, cik jau ir, un visu tikai mātei.. tā ir, ka dzīvo ar stereotipiem, ka sievietes dzīves galvenais uzdevums ir radīt bērnus. Nevajag visām bērnus!!! Un ir labi, kad sieviete pati spėj to saprast un izturēt sabiedrības/radinieku/stereotipu spiedienu un viņus neradīt, ja zina, ka nevēlas un viss.
07.05.2023 13:42 |
 
Reitings 1338
Reģ: 24.02.2022
Dididī @ 07.05.2023 13:38
Pirms kāda laiciņa strādāju butterfly, viņi meklēja darbinieces un nolēmu pieteikties, jo nauda jau vienmēr noder. Sāku strādāt, sākumā itkā viss ok, ja neskaita Elīnas attieksmi. Tā kā Elīna salīdzinoši reti parādījās veikalā, jo tad tieši mazais bija piedzimis, Nauris vairāk rosījās pa veikalu. Vienā reizē kaut kā nejauši saskrējos ar viņu durvīs un viņš man piedāvāja, tā teikt intīmos sakarus. Man bija bail kaut ko teikt, jo tomēr priekšnieks un negribu, lai mani atlaiž no darba, jo tajā brīdī bija grūti ar līdzekļiem. Es piekritu, jo citu variantu nebija. Satikāmies dažas reizes viesnīcā vai bookingā paņemtos dzīvokļos. Kādu laiciņu tas vilkās līdz, vienu dienu strādāju un veikalā ienesās Elīna kā fūrija, viņa paskatījās uz mani un es sapratu, ka nebūs labi. Izsauca pie sevis, un, protams, mani atlaida, vēl nosauca par ma*ku. Nezinu kā viņa to uzzināja, bet varbūt pat labi, jo nebija vairs jāguļ ar viņas vīru.
Tagad nesen, kad viņas vīrs, viņa v dienā bija pazudis uz 2h, gan jau izklaidējās ar kādu viņas darbinieci kādā dzīvokļa vai viesnīcas numuriņā.
Bet, ja godīgi es viņu pat mazliet saprotu, jo kā var izturēt tādu kā viņu, kas vispār neko negrib un visu laiku tikai strādā. Vīrietim, taču arī ir jāapmierina savas dabiskās vajadzības

Kā tas jāsaprot- saskrējāmies durvīs, piedāvāja intīmos sakarus un es piekritu, jo vajadzēja darbu un naudu? Vienkārši no zila gaisa, čau, kā iet, davaj guli ar mani?! Piedod, ja tā patiešām bija, bet izklausās tik ļoti far fetched.
07.05.2023 13:42 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Dididī @ 07.05.2023 13:38
Pirms kāda laiciņa strādāju butterfly, viņi meklēja darbinieces un nolēmu pieteikties, jo nauda jau vienmēr noder. Sāku strādāt, sākumā itkā viss ok, ja neskaita Elīnas attieksmi. Tā kā Elīna salīdzinoši reti parādījās veikalā, jo tad tieši mazais bija piedzimis, Nauris vairāk rosījās pa veikalu. Vienā reizē kaut kā nejauši saskrējos ar viņu durvīs un viņš man piedāvāja, tā teikt intīmos sakarus. Man bija bail kaut ko teikt, jo tomēr priekšnieks un negribu, lai mani atlaiž no darba, jo tajā brīdī bija grūti ar līdzekļiem. Es piekritu, jo citu variantu nebija. Satikāmies dažas reizes viesnīcā vai bookingā paņemtos dzīvokļos. Kādu laiciņu tas vilkās līdz, vienu dienu strādāju un veikalā ienesās Elīna kā fūrija, viņa paskatījās uz mani un es sapratu, ka nebūs labi. Izsauca pie sevis, un, protams, mani atlaida, vēl nosauca par ma*ku. Nezinu kā viņa to uzzināja, bet varbūt pat labi, jo nebija vairs jāguļ ar viņas vīru.
Tagad nesen, kad viņas vīrs, viņa v dienā bija pazudis uz 2h, gan jau izklaidējās ar kādu viņas darbinieci kādā dzīvokļa vai viesnīcas numuriņā.
Bet, ja godīgi es viņu pat mazliet saprotu, jo kā var izturēt tādu kā viņu, kas vispār neko negrib un visu laiku tikai strādā. Vīrietim, taču arī ir jāapmierina savas dabiskās vajadzības
ej grāmatas raksti, Tev labi sanāktu fantazēt 😀
07.05.2023 13:41 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Dididī @ 07.05.2023 13:38
Pirms kāda laiciņa strādāju butterfly, viņi meklēja darbinieces un nolēmu pieteikties, jo nauda jau vienmēr noder. Sāku strādāt, sākumā itkā viss ok, ja neskaita Elīnas attieksmi. Tā kā Elīna salīdzinoši reti parādījās veikalā, jo tad tieši mazais bija piedzimis, Nauris vairāk rosījās pa veikalu. Vienā reizē kaut kā nejauši saskrējos ar viņu durvīs un viņš man piedāvāja, tā teikt intīmos sakarus. Man bija bail kaut ko teikt, jo tomēr priekšnieks un negribu, lai mani atlaiž no darba, jo tajā brīdī bija grūti ar līdzekļiem. Es piekritu, jo citu variantu nebija. Satikāmies dažas reizes viesnīcā vai bookingā paņemtos dzīvokļos. Kādu laiciņu tas vilkās līdz, vienu dienu strādāju un veikalā ienesās Elīna kā fūrija, viņa paskatījās uz mani un es sapratu, ka nebūs labi. Izsauca pie sevis, un, protams, mani atlaida, vēl nosauca par ma*ku. Nezinu kā viņa to uzzināja, bet varbūt pat labi, jo nebija vairs jāguļ ar viņas vīru.
Tagad nesen, kad viņas vīrs, viņa v dienā bija pazudis uz 2h, gan jau izklaidējās ar kādu viņas darbinieci kādā dzīvokļa vai viesnīcas numuriņā.
Bet, ja godīgi es viņu pat mazliet saprotu, jo kā var izturēt tādu kā viņu, kas vispār neko negrib un visu laiku tikai strādā. Vīrietim, taču arī ir jāapmierina savas dabiskās vajadzības

Nu neticu. Labs izdomājums.
07.05.2023 13:40 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
mazaskudra @ 07.05.2023 13:18

Bet teorētiski, agri vai vēlu mātei ir jābūt mātei. Arī ar visu aukli. Tad jau tiešām aukle ir jāņem pie sevis dzīvoklī dzīvot. Vai tādā gadījumā savu māmuļu ņems pavisam pie sevis?
Jo nu auklei arī darba laiks. Dž sāks iet bērnudārzā un skolā. Pa vakariem jau tāpat ģimenīte kopā. Nauris, Elīna un Džeisons. Un vēl bērns vai bērni ja būs.
Būs ar mājasdarbiem jāpalīdz, iesnas jāarstē, gulēt jāliek, briesmoņi no pagultes jādzen prom, brokastis, vakariņas jātaisa, uz vecāku sapulcēm jāiet, jāpiedalās pasākumos. Vai to visu viņa domās kā laist garām un nedarīt?
Es nezinu vai viņa saprot, ka bērns nav tikai smukām bildēm, skaisti saģērbt un doties bērnu lietu šopingā.

Ir taču iespējamās aukles ar dzīvošanu pie sevis , nebrīnos ja viņiem tāda būs mazajam.
07.05.2023 13:39 |
 
Reitings 1
Reģ: 07.05.2023
Pirms kāda laiciņa strādāju butterfly, viņi meklēja darbinieces un nolēmu pieteikties, jo nauda jau vienmēr noder. Sāku strādāt, sākumā itkā viss ok, ja neskaita Elīnas attieksmi. Tā kā Elīna salīdzinoši reti parādījās veikalā, jo tad tieši mazais bija piedzimis, Nauris vairāk rosījās pa veikalu. Vienā reizē kaut kā nejauši saskrējos ar viņu durvīs un viņš man piedāvāja, tā teikt intīmos sakarus. Man bija bail kaut ko teikt, jo tomēr priekšnieks un negribu, lai mani atlaiž no darba, jo tajā brīdī bija grūti ar līdzekļiem. Es piekritu, jo citu variantu nebija. Satikāmies dažas reizes viesnīcā vai bookingā paņemtos dzīvokļos. Kādu laiciņu tas vilkās līdz, vienu dienu strādāju un veikalā ienesās Elīna kā fūrija, viņa paskatījās uz mani un es sapratu, ka nebūs labi. Izsauca pie sevis, un, protams, mani atlaida, vēl nosauca par ma*ku. Nezinu kā viņa to uzzināja, bet varbūt pat labi, jo nebija vairs jāguļ ar viņas vīru.
Tagad nesen, kad viņas vīrs, viņa v dienā bija pazudis uz 2h, gan jau izklaidējās ar kādu viņas darbinieci kādā dzīvokļa vai viesnīcas numuriņā.
Bet, ja godīgi es viņu pat mazliet saprotu, jo kā var izturēt tādu kā viņu, kas vispār neko negrib un visu laiku tikai strādā. Vīrietim, taču arī ir jāapmierina savas dabiskās vajadzības
07.05.2023 13:38 |
 
Reitings 1338
Reģ: 24.02.2022
Bubuu @ 07.05.2023 13:23
Ja nu jums pietrūkst par ko šausmināties, pašķirstiet tās peldkostīma bildes butterfly mājas lapā. Ievilktais punčuks, pleķainā āda, atkarājušās biksītes.... ?

😱😱😱😱 nu tak Jūlija ir līdzi, lai notušē savā photoshopā to briesmīgi pleķaino ādu 😫😫 par kādu līmeni viņa var runāt?!? Par profesionalitāti ir kādreiz dzirdējusi?! Nu fuj, lētais baķiks 🤢
07.05.2023 13:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits