Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Tak atkal pateiks beigās, ka heiteri un skauģi vainīgi. Pat ja izrādīsies, ka viņu vaina.
Vienkārši pateiks, lai visi žēlotu tos nabaga biznesmeņus, kuriem Lavijas skauģu dēļ ir tik grūti izsisties. Bet viņi malači, ies uz priekšu un neļaus skauģiem sevi norakt. 🥺
08.05.2023 15:38 |
 
10 gadi
Reitings 7422
Reģ: 29.09.2009
Tas brīdis kad reklamē gan tauriņu, gan olas mikrenē. Nu tas ir next level ko var sasniegt tikai Dubaijā! Tikmēr Nauris vienkārši atpūšas!
08.05.2023 15:36 |
 
Reitings 504
Reģ: 05.08.2021
mazaskudra @ 08.05.2023 15:06

Tas jau viss nenotiek ar pirmajām reizēm, tad jau pus pasaulei ik pa laikam svarīgi profili zustu.
Pirmkārt viņiem darbinieku ir daudz. Kas atbild uz tām ienākošajām ziņām. Noteikti kādi 2-3 telefoni Butterfly ēkā ir tajā profilā ikdienā un darbojas. + Elīna un Nauris. Gan jau Annemarijai ir pieeja. + gan jau vēl kādai darbiniecei.
Tad kad sakrīt vairāk ziņas, plus notiek kaut kas ikdienā, sēž kādi 4 cilvēki tajā Buķika profilā un atbild uz ziņām, paralēli laiko bildes, paralēli live taisa. Milzīga aktivitāte. 2 cilvēki no LV, divi no AAE, viss vienlaicīgi. Un tā mēnešiem.
Gan jau ka viņi arī paroli maina diezgan bieži un tad visi atkal no saviem telefoniem iet iekšā.
Man vienā no bijušajiem darbiem šis pats bija ar epastu. No vairākām pasaules vietām, vienlaikus nez cik cilvēki darbojās. Un aktivitāte aizdomīga. Sistēma netiek līdzi, jūdzās nost un domā, ka spams.

Plus vēl arī tas, ka viņi posto miljons reizes dienā ar daudz emoji un tiem kreisajiem fontiem, ko parasti dara spama konti
08.05.2023 15:32 |
 
Reitings 3579
Reģ: 06.05.2014
Jā, Elīn, tu stresa situācijās spēj būt mierīga. Tā tiešām izskatījās, ka māki to visu mierīgi uztvert.
08.05.2023 15:32 |
 
Reitings 3048
Reģ: 29.12.2022
Sitiet kaut ko nost, bet NEKAD neticēšu,ka didra tagad rādīs peldkostīmus tāpat nevis uz sevis dēļ bloka. 1000% tas ir dēļ vakardienas
08.05.2023 15:31 |
 
Reitings 728
Reģ: 01.02.2023
mazaskudra @ 08.05.2023 15:11

Plus, ja Nauris atrastu sev citu dāmu vai arī Butterfly sejas/galvenās modeles darbu uzticētu kādai citai meitenei ir liela iespēja, ka Butterfly atkal ietu daudz labāk.
Ja tai jaunajai meičai būtu patīkamāka personība, labāka stila izjūta un dabīgāks izskats, viss noteikti ietu uz augšu. Plus ziņu portāli pietiekami par to visiem paziņotu.
Ļoti daudzi atkal piesekotu, jo gribētu redzēt to kas Elīnu tagad aizvieto. Jaunā meiča varbūt arī izvēlētos drēbes kas būtu daudz modernākas, aktuālākas un pārdotu tās.
Jo nu otru Elīnu Latvijā Naurim atrast būtu grūti. Netīru, pļāpīgu un stulbu.
Nepārvērtēsim didru pāru nozīmīgumu. Un ceru ka atsekoss ne piesekos, lai kas ar vińiem notiktu un vēl es ceru uz vińu aizmirstību kã tas ir bijis ar iepriekšējām "slavenībām" te ir te nav.
08.05.2023 15:29 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
RaFaello1994 @ 08.05.2023 14:42
Dāmas man jau liekas, ka uzcepa drāmu jo Nauris atpūšas bez viņas ar citām miečām kompānijā. Šeit gribu mazliet atkal izvirzīt versiju par to, ka viņam kaut kas varētu būt ar to Jūliju. Jo šodienas Naura story var redzēt ka viņš viens sauļojas, bet tomēr var būt ne viens ( aiz kadra). Jo tanī brīdi aiz muguras nāk visa kompānija pie Naura, bet bez Jūlijas, jo iespējams Jūlija sēž uz blakus krēsla. ?
Vēl var attīstīt teoriju ka pēc Jūsu vakardienas ieliktajām bildēm kur Nauris ar jūliju auto vizinās sēžot blakus dažas lapas atpakaļ Elīna paķēra stresu un Jūlijai nācās palikt strādāt, lai būtu tālāk No Naura. ? nu pasakiet, ka man vienai liekas aizdomīgi. ? plus padomājot par to cik pretīga palikusi Elīna, nebūtu jau brīnums ka ja blakus nostājas Jūlija, skaista kopta un tīra Naurim varētu sagribēties pārkāpt ticību. ? bet ļoti reāli liekas arī tas, ka vakar dēļ paceltas sarunas par iespējamo aizmugures dzīvi ar Jūliju pēkšņi ir kaut kāda traģēdija kā ar to piena sastrēgumu, lai ātri Nauri dabūtu mājas un prom no Jūlijas

Man jau šķiet ka Elīnai pašai vienalga par Nauri, ja jau visu dienu sēž apartamentos, nekur līdzi nedodas.
08.05.2023 15:26 |
 
10 gadi
Reitings 2605
Reģ: 25.05.2009
Lula @ 08.05.2023 14:53

Itkā jā, vienīgi viņi ceļojot jau vairākas reizes ir bijuši ielogojušies gan no Lv gan citurienes

Šoreiz tomēr tāda “trešā” valsts nevis Eiropas, kas varētu būt daudz aizdomīgāk nekā, ja turpat no Eiropas logojas iekšā.
Otra lieta- vajag ieslēgt to two -factor authentication opciju. Ja mēģina logoties no neatpazītas ierīces vai vietas uzreiz par to tiek ziņots un jāizpilda papildus darbības, lai tiktu iekšā profilā. Man pašai ir nākušas notifikācijas, ka kāds no Ķīnas ir mēģinājis tikt iekšā manos profilos.
08.05.2023 15:20 |
 
Reitings 213
Reģ: 28.02.2023
Ā kāpēc viņai šortiem veikals vaļā? Un kaut kas vēl tur karājas? https://failiem.lv/u/ehjttfugb
08.05.2023 15:16 |
 
Reitings 1792
Reģ: 28.01.2023
Izskatās, ka Jūlija nav tikusi uz akvaparku, jo kurš tad Elīnas olu filmēja...
08.05.2023 15:12 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
HiacinteBurkaa @ 08.05.2023 15:03

Negribētu būt Elīnas vietā šķiršanās gadījumā ?
1. Nav izglītības/smadzeņu.
2. Prot vienīgi ekshibicionēt/tirgot lupatas.
3. Nepievilcīga un sušķīga.
4. Bērns noteikti paliks ar tēvu, un tiks piedzīti uzturlīdzekļi no mātes.
5. Nav skaidrības par to, kur dzīvos un kur strādās, marmora pili jau viņai neviens neatstās.
6. Niecīga iespēja, ka atradīs jaunu partneri, ja nu vienīgi kādu ar fetiša novirzēm.

Plus, ja Nauris atrastu sev citu dāmu vai arī Butterfly sejas/galvenās modeles darbu uzticētu kādai citai meitenei ir liela iespēja, ka Butterfly atkal ietu daudz labāk.
Ja tai jaunajai meičai būtu patīkamāka personība, labāka stila izjūta un dabīgāks izskats, viss noteikti ietu uz augšu. Plus ziņu portāli pietiekami par to visiem paziņotu.
Ļoti daudzi atkal piesekotu, jo gribētu redzēt to kas Elīnu tagad aizvieto. Jaunā meiča varbūt arī izvēlētos drēbes kas būtu daudz modernākas, aktuālākas un pārdotu tās.
Jo nu otru Elīnu Latvijā Naurim atrast būtu grūti. Netīru, pļāpīgu un stulbu.
08.05.2023 15:11 |
 
Reitings 8248
Reģ: 05.07.2020
Varēsim skriet uz tiešraidīti , paklausīties viņas domas 😂😂
08.05.2023 15:10 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Lula @ 08.05.2023 14:53

Itkā jā, vienīgi viņi ceļojot jau vairākas reizes ir bijuši ielogojušies gan no Lv gan citurienes

Tas jau viss nenotiek ar pirmajām reizēm, tad jau pus pasaulei ik pa laikam svarīgi profili zustu.
Pirmkārt viņiem darbinieku ir daudz. Kas atbild uz tām ienākošajām ziņām. Noteikti kādi 2-3 telefoni Butterfly ēkā ir tajā profilā ikdienā un darbojas. + Elīna un Nauris. Gan jau Annemarijai ir pieeja. + gan jau vēl kādai darbiniecei.
Tad kad sakrīt vairāk ziņas, plus notiek kaut kas ikdienā, sēž kādi 4 cilvēki tajā Buķika profilā un atbild uz ziņām, paralēli laiko bildes, paralēli live taisa. Milzīga aktivitāte. 2 cilvēki no LV, divi no AAE, viss vienlaicīgi. Un tā mēnešiem.
Gan jau ka viņi arī paroli maina diezgan bieži un tad visi atkal no saviem telefoniem iet iekšā.
Man vienā no bijušajiem darbiem šis pats bija ar epastu. No vairākām pasaules vietām, vienlaikus nez cik cilvēki darbojās. Un aktivitāte aizdomīga. Sistēma netiek līdzi, jūdzās nost un domā, ka spams.
08.05.2023 15:06 |
 
Reitings 507
Reģ: 18.03.2023
Vemt gribas, lasot komentārus pie viņas krokodila asaru posta 😀 turieties, turieties, visi citi ir pie vainas, visiem skauž! Ārprāts, cik neaptēsti cilvēki
08.05.2023 15:05 |
 
Patīk
Reitings 15846
Reģ: 12.07.2022
mazaskudra @ 08.05.2023 14:51

Man īstenībā aizdoma, ka tikai viņi jau nav kinda izšķīrušies. Un attiecības tēlo Instagrama dēļ un publikas dēļ.
Abiem diviem vienam par otru acīmredzami ir vienalga.

Negribētu būt Elīnas vietā šķiršanās gadījumā 😀
1. Nav izglītības/smadzeņu.
2. Prot vienīgi ekshibicionēt/tirgot lupatas.
3. Nepievilcīga un sušķīga.
4. Bērns noteikti paliks ar tēvu, un tiks piedzīti uzturlīdzekļi no mātes.
5. Nav skaidrības par to, kur dzīvos un kur strādās, marmora pili jau viņai neviens neatstās.
6. Niecīga iespēja, ka atradīs jaunu partneri, ja nu vienīgi kādu ar fetiša novirzēm.
08.05.2023 15:03 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
mereditagreja @ 08.05.2023 14:37
Bet vispār, meitenes, sakiet, kā ir? Es esmu patiesi laimīga dzīvē, pašai divi mazi bērni, jaunākā mēnesi jaunāka par Džeisonu, bet nu viņa mums ir apčubināta max daudz, tāpat kā brālis, mīļota, ucināta, visur dodamies tikai kopā, jo gribu rādīt bērniem pasauli. Bet te man nesaskan ar Didru - viņa saka, ka patiesi laimīgajiem neskauž citu dzīve, nedarīs hui**, atvainojos, bet nu es goda vārds priecājos par šo viņu čp. Lai nolaižas dāma uz zemes. Atradusies visvarenā, neaizskaramā. Pinkšķ kā sūdu dirsā norāvusi, jo profils pazaudēts. Kad visi runāja sliktu par viņas bērnu, par viņu pašu kā mammu, tad viss bija chill. Viss forši. Riebjas tā pretīgā vecene. Nesaprotu tikai, kā man var tik ļoti riebties cilvēks, kuru neesmu nekad redzējusi un nepazīstu ?

Man galīgi ar viņu nesaskan. Ja nevaru apvienot darbu ar bērniem, tad nestrādāju. Ja nevaru ceļot ar maziem bērniem kaut kur, tad tur nebraucam vienkārši. Esmu mamma un nesu atbildību par bērniem. 12 gadīgi tīņi ir atbildīgāki vecāki, par tiem diviem.
08.05.2023 15:02 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4888
Reģ: 03.11.2012
mereditagreja @ 08.05.2023 14:37
Bet vispār, meitenes, sakiet, kā ir? Es esmu patiesi laimīga dzīvē, pašai divi mazi bērni, jaunākā mēnesi jaunāka par Džeisonu, bet nu viņa mums ir apčubināta max daudz, tāpat kā brālis, mīļota, ucināta, visur dodamies tikai kopā, jo gribu rādīt bērniem pasauli. Bet te man nesaskan ar Didru - viņa saka, ka patiesi laimīgajiem neskauž citu dzīve, nedarīs hui**, atvainojos, bet nu es goda vārds priecājos par šo viņu čp. Lai nolaižas dāma uz zemes. Atradusies visvarenā, neaizskaramā. Pinkšķ kā sūdu dirsā norāvusi, jo profils pazaudēts. Kad visi runāja sliktu par viņas bērnu, par viņu pašu kā mammu, tad viss bija chill. Viss forši. Riebjas tā pretīgā vecene. Nesaprotu tikai, kā man var tik ļoti riebties cilvēks, kuru neesmu nekad redzējusi un nepazīstu ?

Cilvēki, tad lielākā daļa gan jau ir laimīgi un apmierināti, bet tāpat visiem besī netaisnība par to, ka visiem ir jādzīvo pēc noteikumiem un jāsaņem sodi, bet tad ir tāda Didra, kura vienmēr tiek cauri sveikā un viņai nekas par to nav.
Man arī reiz bija situācija, kad studēja, prakses vieta paņēma mani darbā un bija ļoti grūti savienot darbu ar studijām, vienu pusgadu ļoti sanāca kavēt lekcijas, reizēm uz eksāmeniem mācījos tikai vienu biļeti, jo trūka laiks mācīties utt. Bet, visus eksāmenus, vienmēr nokārtoju teicami un vienmēr izvilku to vienu biļeti, kuru biju iemācījusies 😂Jaukās un foršās kursa biedrenes, reāli uzmeta lūpu par to, ka es kavēju lekcijas, mācos ar mazu atdevi, bet eksāmenus nokārtoju labāk nekā viņas.
Zinu, ka netaisnīgi, bet tā reizēm dzīvē notiek 😅arī Didras gadījumā, vienīgi , es no savas pieredzes varu teikt, ka jābeidz besīties par citiem un par visām netaisnībām, jo tas kaitē tikai mums pašiem.
08.05.2023 15:01 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
cory @ 08.05.2023 14:17
Nu es arī drīzāk lieku uz to, ka instagram nobloķēja profilu, jo domāja, ka tam "uzbrūk hakeri", dēļ tā, ka gan jau Buķika darbinieces tur ir ielogojušās no Latvijas un paralēli Miss Didī ar savu fočētāju sēž tajā profilā no Emirātiem. Ņemot vērā, ka IP adreses nesakrīt un Emirāti nav standarta vieta, no kuras kāds sēž šajā profilā, tad čau! un Buķika profils drošības nolūkos nobloķēts.

Itkā jā, vienīgi viņi ceļojot jau vairākas reizes ir bijuši ielogojušies gan no Lv gan citurienes
08.05.2023 14:53 |
 
Reitings 1792
Reģ: 28.01.2023
mazaskudra @ 08.05.2023 14:51

Man īstenībā aizdoma, ka tikai viņi jau nav kinda izšķīrušies. Un attiecības tēlo Instagrama dēļ un publikas dēļ.
Abiem diviem vienam par otru acīmredzami ir vienalga.

Diemžēl tā laulībā, īpaši pēc bērniņa piedzimšanas mēdz notikt 😔, ka iestājas sasalums. Visu jau var labot, protams, ja grib, bet pats no sevis tas nenotiks.
08.05.2023 14:53 |
 
Patīk
Reitings 2967
Reģ: 09.08.2016
Kāda jēga no tā butterfly profila, ja visas tās šmotkas Elīna tāpat atrāda savā profilā, pa vidu fricīšiem?
08.05.2023 14:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits