Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 70
Reģ: 30.06.2022
Atvainojos, ka tāds jautājums, bet kur palika tas instagrama konts kurš Elīni nolika?
21.05.2023 21:46 |
 
Reitings 3178
Reģ: 08.09.2015
Manas domas, 100% tad ir teātris no Elīnas puses. Un 100%, ka Nauris šo paņēmis pie dziesmas, lai savāca, jo viss pēkšņi izmainījās tur Dubaijā pēc tam, ka bija tāds šums par Elīnas paskatu. Un ar Džeisonu arī riktīgs teātris, kāpēc? Jo noteikti saņēma ļoti daudz kritikas tur esot Dubaijā, ka uz tik ilgu laiku un regulāri tas bērns tiek atstāts pie tam ikdienā vēl ar aukli visu laiku, tātad tagad tiek meģināts mums iebarot kaut kādas fake Elīnas ikdienas. Esmu pārliecināta, ka viņiem tas viss atspoguļojas skaitļos, kad noteikti ir bēdīgi, tāpēc skaidrs, ka diži turpināt kā lohi pa dzīvi nevar, jādod sabiedrībai nedaudz to, ko viņa vēlas redzēt, nu un tāpēc tās lielās pārmaiņas. Bet es arī neticu, ka uz ilgu laiku.
21.05.2023 21:02 |
 
Reitings 223
Reģ: 03.01.2023
Nu kāpēc jārokas ar dakšiņu pa ceptu sieru ja tas paredzēts ar maizīti ēst. ?😂
21.05.2023 18:11 |
 
10 gadi
Reitings 2655
Reģ: 29.01.2009
Nelaasīju te visus jūsu viedokļus, bet manējais šāds - viss tas ir teijāteris, gan uzkrītošā dēla ucināšana, gan "atpūšanās".Gan jau pārus dienas paies un vecā močītāja būs back ar jaunām tizlībām.
Nuuuu, vienīgi, ja Ņuris nav uzstādījis kaut kādus ultimātus.
21.05.2023 17:45 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
CallMeAnnika @ 21.05.2023 17:10
Depresīvi cilvēki var aizstāvēties ar citu nolikšanu, toties vēl viens arguments, kāpēc cilvēki nevar viņu ciest, ir citu cilvēku nolikšana 100k+ sekotāju priekšā. Labi, daļa ir indiešu, bet auditorija ir liela un plaša. Ne visi var atpazīt depresiju un pieņemt, ka šada izturēšanās - nievājoša, izņirdzoša - ir pieņemama, kas nebūt nav.
2. Vai depresija ir attaisnojums, lai izturētos necienīgi pret veikala pircējiem? Nevēlas atgriezt naudu, saplēstas drēbes utt.
3. Kārtējā melošana, īdēšana, visi slikti, es laba. Cilvēki raksta daudz sliktu, bet tikpat daudz arī pamācoši jaukus tekstus. Vai viņa ņem vērā? To jau nepublicē, bet tikai brēc, ka neviens neteica. Bet kad kāds uzraksta kaut ko ļoti sliktu, tad ir apcerējums, ka visa pasaule vainīga.
Neuzskatu, ka visu šo darbību translēšana tik daudziem sekotājiem ir vajadzīga un vērtīga, pat ja ir problēmas. Jā, uz arī šeit Nauris varētu pielikt savu pirkstu. Izskatās, ka pabakstīja par mazgāšanos un pleķiem, Elīna tīra. Vajadzētu pielikt visu vēl pie kārtīga darba, tad varbūt nerunātu par močīšanu un sliktajiem cilvēkiem pasaulē, jo būtu iztukšota ikdienā un nesaukātu visus par heiteriem, jo visi tiešām nav heiteri.

Viņai arī daudzas no meitenēm šeit ir rakstījušas instagramā par kaut kādām lietām - ‘lūk, A, B un C kā ir darīt labāk. Tā kā dari tu, īsti nav pareizi. Ieteikums.’
Bez apvainojumiem, bez nolikšanas, ieteikumi kā no cilvēka cilvēkam. Īpaši par mammu lietām. Visas saprot, ka jauna mamma ne vienmēr ir enciklopēdija.
Viņas atbilde - ‘mums šitā patīk labāk’
Un tad kad tas ‘mums šitā labāk’ pašai uzsprāgst sejā, tad ir ‘mums neviens nepateica’ un ‘es nezināju hihi’.
Un parasti jau nav viena tāda ziņa no kādas sekotājas, kas var pazust starp viņas DM vai atbild kāda cita viņas darbiniece, bet gan kādas 20 sekotājas uzreiz. Tāpēc iespēja, ka viņa to nepiefiksē ir maza.
Viņa vienkārši domā, ka zin visu labāk.
21.05.2023 17:23 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
LiepaShmiepa @ 21.05.2023 13:05
Un anonīmos jautājumus arī neviens nespieda viņai ielikt - vai kāds domā, ka viņa nezināja, kādas samazgas tur gāzīsies? Zināja taču. Visparastākais aprēķins - lai pēc pleķu drāmas varētu parādīt, kādi viņai nejauki heiteri un pati kontrastā balta un pūkaina. Prasta manipulācija. Ja neseko līdzi tam, ko viņa runā, tad tā arī noteikti izskatās, nabadzīte, heiteri visās malās, jāpažēlo. Bet nu cik var Elīnu žēlot, lai atkal un atkal pati atkal pierādītu, ka nav pelnījusi. Man arī ik pa laikam uznāk žēlums, neesmu no akmens, bet tad nepaiet nekāds ilgais laiks, līdz ar saviem izteikumiem atgādina, kas par cilvēku ir patiesībā.
Vai tie samazgu rakstītāji daudzi ir paši ar savām problēmām? Protams. Bet par viņiem (un viņu žēlošanu) šobrīd nav stāsts.

Piekrītu tev pilnībā. Tās kuras seko viņai nepiedomājot baigi pie viņas stulbībām, reāli domā, ka viņai ir heiteri malu malās, kas ēd viņu nabagu nost. Un viņa speciāli arī izprovocē šos heiterus un forumu ar saviem anonīmajiem jautājumiem un līdzīgām lietām, lai varētu parādīt, ka viņu vienkārši ēd nost bez sāls. Un redz cik viņa patiesībā laba, forša un pūkaina un neko no tā nav pelnījusi. Pelēkie latvieši un skauģi vienkārši skauž kāda Didrihsoniem perfekta dzīve.
21.05.2023 17:15 |
 
Patīk
Reitings 30344
Reģ: 12.10.2022
wiwa @ 20.05.2023 20:10

E grib parādīt, ka viņai nav šādu problēmu, tās viņu nevar piemeklēt, tās piemeklē citus. Noliegšana nav retums šādās situācijās, kaut vai kurš atkarīgais tev teiks, ka ir atkarīgs. Es viņas teikto neuzskatu par paņirgāšanos par citiem, bet aizsargreakciju - ar mani tas nevar notikt, jo ...
Atzīt nozīmētu mainīt visu savu dzīvi, viņa tam vēl nav gatava ( nav zināms, vai būs).
Es nesaku, ka visiem tagad viņu būtu jāsaprot, jāpieņem un vēl sazin ko, piekrītu, ka ir tie pleķi, netīri mati utt neglīti, ka nav spicākais zīmulis penālī. Vnk brīnos, ka nesaprotat tādas elementāras lietas.
Gribuiemestkapeiku - ne viņa vienīgā nemaksā nodokļus, ir par tradicionālo ģimeni vai uzpumpējusi lūpas. Tu saki - man viņa izraisa riebīgumu, pretīgumu. Parasti cilvēki teiktu - man nepatīk viņa, viņas izskats, uzskati. Ir atšķirība, jo ir normāli, ka mums kāds nepatīk, bet nezinu, kāds pamats izjust tik spēcīgas negatīvas emocijas pret viņiem. Viņi dzīvo savā jocīgajā pasaulītē, bet nav viņi slepkavas, neatbalsta vardarbību, aktīvi nenoniecina nevienu (nu ne mazums ir cilvēku, kas regulāri rīkojas pret lgbt, nevis tikai pasaka vienreiz savu viedokli).
Depresīvi cilvēki var aizstāvēties ar citu nolikšanu, toties vēl viens arguments, kāpēc cilvēki nevar viņu ciest, ir citu cilvēku nolikšana 100k+ sekotāju priekšā. Labi, daļa ir indiešu, bet auditorija ir liela un plaša. Ne visi var atpazīt depresiju un pieņemt, ka šada izturēšanās - nievājoša, izņirdzoša - ir pieņemama, kas nebūt nav.
2. Vai depresija ir attaisnojums, lai izturētos necienīgi pret veikala pircējiem? Nevēlas atgriezt naudu, saplēstas drēbes utt.
3. Kārtējā melošana, īdēšana, visi slikti, es laba. Cilvēki raksta daudz sliktu, bet tikpat daudz arī pamācoši jaukus tekstus. Vai viņa ņem vērā? To jau nepublicē, bet tikai brēc, ka neviens neteica. Bet kad kāds uzraksta kaut ko ļoti sliktu, tad ir apcerējums, ka visa pasaule vainīga.
Neuzskatu, ka visu šo darbību translēšana tik daudziem sekotājiem ir vajadzīga un vērtīga, pat ja ir problēmas. Jā, uz arī šeit Nauris varētu pielikt savu pirkstu. Izskatās, ka pabakstīja par mazgāšanos un pleķiem, Elīna tīra. Vajadzētu pielikt visu vēl pie kārtīga darba, tad varbūt nerunātu par močīšanu un sliktajiem cilvēkiem pasaulē, jo būtu iztukšota ikdienā un nesaukātu visus par heiteriem, jo visi tiešām nav heiteri.
21.05.2023 17:10 |
 
Reitings 3059
Reģ: 29.12.2022
Un pat sāk iet uz kaut kādām izklaidēm. Nu prieks skatīties uz cilvēka!😅 ja neskaita pa kluso filmējot Naura mammu atkal atrādīt storijā
21.05.2023 17:04 |
 
Reitings 226
Reģ: 24.06.2022
Merkūrs retrogrādā 😁
21.05.2023 15:57 |
 
Reitings 66
Reģ: 30.11.2022
Mayaaa @ 21.05.2023 14:48
O, didra sauļojas,laiki pienākuši!?

Pēkšņi viņai uzradās tik daudz brīva laika - i laiks solārijam, i pasauļoties, i nomazgāties, pat uz Ventspili jau 2x īsā laikā aizbraukusi. Dīvaini laiki pienākuši 😀
21.05.2023 15:50 |
 
Reitings 319
Reģ: 11.12.2014
Ja neņem vērā ka Annemarija līdzi tad pat prieks skatīties, atpūšas cilvēks, pasēž saulītē, aiziet līdz jūrai. Lai arī kādas forumnieces nebūtu žurkas, kaut ko labu būsim panākušas. Miss Didi no robota sāk pamazām pēc cilvēka izskatīties. 👍🏼
21.05.2023 15:47 |
 
Reitings 8526
Reģ: 05.07.2020
O, didra sauļojas,laiki pienākuši!😂
21.05.2023 14:48 |
 
Reitings 14327
Reģ: 29.08.2022
mazaskudra @ 21.05.2023 10:54

Es arī jau no gandrīz sākta gala esmu sliktās domās. Es Dubaijas storijos redzēju, ka viņai nav tur viss labi un tad man palika druscīt žēl tas, jo es zinu, ka tādas lietas var labot. Ir tikai ar sevi jāstrādā. Ir jāmeklē palīdzība un ir jāiziet no tā cikla ārā.
Mans pagrieziena punkts bija tas, ka viņas atbildēs es redzēju to, ka viņa to netaisās darīt. Un tur nav tas, ka viņa nesaprastu, ka kaut kas ir slikti. Man liekas viņa ļoti labi zin. Bet arī tas kā viņa live atbild par tādām lietām, ar tādu izteiksmi un intonāciju - kā jūs uzdrošinaties man kaut ko tādu jautāt. Es strādāju. Man tādām muļķībām nav laika. Tu jau esi tikai heiteris un skauģis. Mana dzīve ir perfekta.
Ja tāds ir viņas uzskats, tad man vairs nav žēl. Man vairs nav žēl, ka viņas netīreles bildes klejo pa internetu. Man vairs nav žēl, ka cilvēki uzskata viņu par sliktu māti.

Protams, neesmu saistīta ar psiholiģiju, bet no savas pieredzes zinu, ka, ja cilvēks uzskata, ka viņam nav problēmas, neviens nevar palīdzēt.
Pievienojos tev, ka vienā brīdī palika viņas žēl, ka cilvēkam tiešām nav pilns rublis (tad tieši bija Dubaijas laikā). Bet redzot visu viņas “es esmu močītāja, depresija ir tikai mīkstajiem”, vispār nekāda žēluma. Ok, var noliegt savas problēmas, bet nevajag nolikt cilvēkus, kam tādas ir.
Skumjā patiesība ir tā, ka viņa ir nonākusi tik dziļi savās problēmās, noliegumā un visā pārējā, ka pat nez vai tam ir kāds risinājums.
Un tai, kura te teica, ka ir dīvaini žēlot un tad mainīt viedokli, ieteiktu padomāt, ka mums katram ir kaut kāds punkts, pēc kura vairs nav žēl. Laikam dzīvē nav bijusi saskarsme ar atkarīgiem cilvēkiem vai tādiem, kam ir kādas mentālās problēmas.
21.05.2023 13:17 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
Un anonīmos jautājumus arī neviens nespieda viņai ielikt - vai kāds domā, ka viņa nezināja, kādas samazgas tur gāzīsies? Zināja taču. Visparastākais aprēķins - lai pēc pleķu drāmas varētu parādīt, kādi viņai nejauki heiteri un pati kontrastā balta un pūkaina. Prasta manipulācija. Ja neseko līdzi tam, ko viņa runā, tad tā arī noteikti izskatās, nabadzīte, heiteri visās malās, jāpažēlo. Bet nu cik var Elīnu žēlot, lai atkal un atkal pati atkal pierādītu, ka nav pelnījusi. Man arī ik pa laikam uznāk žēlums, neesmu no akmens, bet tad nepaiet nekāds ilgais laiks, līdz ar saviem izteikumiem atgādina, kas par cilvēku ir patiesībā.
Vai tie samazgu rakstītāji daudzi ir paši ar savām problēmām? Protams. Bet par viņiem (un viņu žēlošanu) šobrīd nav stāsts.
21.05.2023 13:05 |
 
Reitings 516
Reģ: 18.03.2023
Viña taču vakar parādīja, cik maz drēbju viņai ir līdzi un kā ‘izdzīvot’ un sakomklektēt komklektus, bet šodien viņai virsū pavisam citas drēbes? 😀
21.05.2023 12:54 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
wiwa @ 21.05.2023 06:41

Es varu saprast cilvēkus, kas te sākotnēji ir sliktās domās, bet šādu domu maiņu nesaprotu, ka, lūk, tās atbildes nu tik ļoti visu mainīja. Man pašai ir depresija jau gadiem, bet E atbildes par ņirgāšanos neuzskatu, jo saprotu, ka cilvēkiem ir stereotipi par mentālās veselības problēmām un viņi vēlas domāt, ka tā gadās tiem citiem, ne man. Turklāt nekas tāds jau arī aizvainojošs nav, neteica taču, ka jāiespundē psihenē vai tml. :D Bet katram savs līmenis, pie kura viņam kaut kas šķiet aizvainojošs.
Par ēšanas traucējumiem viņa ir runājusi krietni pirms palika stāvoklī, ka tādi bija tīņu gados, kad dzīvoja ar vecākiem. Arī uz to stāstīšanas brīdi teica, ka vairs nav, lai gan, protams, bija, varbūt vienkārši tīņu gados bija vēl trakāk.
Būsim godīgi, ne katrs grib par savām kaitēm stāstīt, jo īpaši, ja no sociālajiem tīkliem atkarīgi visi tavi ienākumi un tu netaisies būt par mentālās veselības influenceri.

E atbildes par ņirgāšanos neuzskatu,

Turklāt nekas tāds jau arī aizvainojošs nav,
Vai tu tiešām esi dzirdējusi arī pārejās reizes, kad viņa ir izteikusies par depresiju? Un ar visu toni un sejas izteiksmēm, nevis tikai šeit atstāstītu? Izklausās, ka nē. Ja jā, un tas tev tiešām likās ok, tad man laikam nav, ko vairāk par šo teikt, lai nu paliek.
Būsim godīgi, ne katrs grib par savām kaitēm stāstīt, jo īpaši, ja no sociālajiem tīkliem atkarīgi visi tavi ienākumi un tu netaisies būt par mentālās veselības influenceri.
Atkal atkārtošos - neviens viņu nespiež par šo tēmu izteikties. It kā citu tēmu trūktu - pati izvēlas no miljons jautājumiem, par kuriem grib savu viedokli darīt zināmu. Kā viņa saka, viņa gribot būt noderīga ar savām atbildēm. Neviens viņu nav piespiedis. Tas ir viņas konts ar plānotiem, montētiem video, nevis, piemēram, intervija, kurā no zila gaisa kāds paķer uz pārsteiguma momentu. Un nē, arī daudzie jautājumi nav piespiešana. Ja var pateikt, ka atzīt auklītes esamību ir pārāk privāti, tad var arī pateikt, ka jautājumi par mentālo stāvokli ir pārāk privāti. Un paklusēt. Tās visas ir IZVĒLES.
21.05.2023 12:51 |
 
Reitings 357
Reģ: 05.04.2023
*Cap @ 21.05.2023 11:12
Šorīt ar kolēģēm runājām un aizgāja temats par Butterfly… un nu bāc, kolēģes man skaistas sakarīgas sievietes, bet tad divas no tām pasaka, ka vasarai kleitas katru sezonu pērk tikai butterfly ? nu varbūt viņas ir vienas no tām retajām, kam atnāk kvalitatīvs apģērbs?

Nu es arīesmu no tām retajām, kurai kleitas un dzīnsi atnāca labā kvalitātē, nevalkāti, bet ka jau te vienreiz minēju - ar "pagraba" smacinu bija sasūkušies džinsi
21.05.2023 12:31 |
 
Reitings 3898
Reģ: 06.08.2014
mazaskudra @ 21.05.2023 11:27

Es ik pa laikam redzu šo to no Butterfly, kas izskatās tīri okey. Kaut kad vakardien laikam viņai bija balta vasaras kleita. Smuka kleitiņa. Un tajā viņas video neizskatījās arī pēc galīgas lupatas.
Nav jau Butterfly galīgi sliktas tās drēbes, tāda Sinsay, NewYorker kvalitāte jau arī ir.
Cenas pēdējā laikā gan ir augstas.

Tā baltā kleitiņa tiešām dikti glīta, vienkārša, sievišķiga un labi izskatījās viņai. Un tad viņa aplika tai kleitai viduklī to bezgaumīgo jostu… 🤪🤪😄😄
21.05.2023 11:56 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
*Cap @ 21.05.2023 11:12
Šorīt ar kolēģēm runājām un aizgāja temats par Butterfly… un nu bāc, kolēģes man skaistas sakarīgas sievietes, bet tad divas no tām pasaka, ka vasarai kleitas katru sezonu pērk tikai butterfly ? nu varbūt viņas ir vienas no tām retajām, kam atnāk kvalitatīvs apģērbs?

Es ik pa laikam redzu šo to no Butterfly, kas izskatās tīri okey. Kaut kad vakardien laikam viņai bija balta vasaras kleita. Smuka kleitiņa. Un tajā viņas video neizskatījās arī pēc galīgas lupatas.
Nav jau Butterfly galīgi sliktas tās drēbes, tāda Sinsay, NewYorker kvalitāte jau arī ir.
Cenas pēdējā laikā gan ir augstas.
21.05.2023 11:27 |
 
Patīk
Reitings 2690
Reģ: 08.05.2022
KasteEsTe @ 21.05.2023 09:57

Es taču nesaku, ka tas ir slikti! IZLASI PAREIZI!
Tas ir labi, kas ieklausās un BEIDZOT pasaka kas ir #reklāma un kas #patipirku

Viss ok, lasīt māku. Nevajag pieķerties pie viena vārda. Manu komentāru vajag uztvert vispārīgi. 🙂
21.05.2023 11:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits