Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
mazaskudra @ 19.05.2023 10:40

Es pirms kāda laika tieši biju uz restorānu video algoritma tiktokā. Amerikāņiem arī jau ir pieriebies dot tējasnaudu, tad ja viesmīlis to īsti nav nopelnījis. Daudzos restorānos vai ēstuvēs viesmīle pabaksta ar pirkstu planšetītē, pat klientam acīs nepaskatās un tad viņai jāmaksā 20% no kopējā čeka.
Toties pašas viesmīles pilnīgi ar asarām acīs dažos video raud, ka ja nevari atļauties tip'ot neej no mājas ārā ēst.
Nu tāda druscīt fucked up sabiedrība.
vot tie amerikāņi man besī, nu tad atrodi citu darbu, ja alga neapmierina. Man nav jājūtas vainīgai par to, ka izvēlējies tik slikti apmaksātu darbu. Ja apkalpošana līmenī un ēdiens labs, man nav žēl atstāt dzeramnaudu. Bet, ja man uzspiež to atstāt, nē paldies.
19.05.2023 11:01 |
 
Patīk
Reitings 11342
Reģ: 27.01.2021
mazaskudra @ 19.05.2023 10:32

Šim piekrītu. Man nav ne jausmas kā pako manu sūtījumu un kas to dara. Vienīgais par ko es Butterfly varu uzslavēt ir tas, ka viņi sūtījumus smuki iepako. Jau no sākta gala. Tas tomēr aizņem laiku uz tās kartītes vārdu uzrakstīt un glīti iepakot ar lentīti. Nav nekas super īpašs un spīdošs, bet tomēr personiskāk.
Bet tējasnauda par to... Nu nezinu gan. Kas viņu tur saņem? Tas tāpat aiziet kopīgajā bankas kontā. Nav jau viņiem tur sistēma, kas seko līdzi, kura meiča pakoja kuru sūtījumu un tad viņai tējas nauda par to.
Var jau būt, ka visu to naudu mēneša beigās izdala uz tām darbiniecēm, bet nu kas to lai zin.
Labāk, lai pieliek ziedojuma pogu Elīnai šampūnam, ziepēm un birstei.
jā, tikai diezgan skumji, ka kvalitatīvākā daļa no pasūtījuma ir iepakojums, nevis tas, kas tur iekšā :D
19.05.2023 10:46 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Blablablabla @ 19.05.2023 10:18
dzivoju UK un te dažas vietas tējas naudu pierēkina klāt,noteikts procents no kopsummas,parasti apakša zem “menu” uzrakstīts un tad,kad nāk ar kartes aparatu,lai paņemtu no Tevis naudiņu,un ekrāna vēl viņi prasa-vai nevēlaties atstāt tējas naudu ?

Es pirms kāda laika tieši biju uz restorānu video algoritma tiktokā. Amerikāņiem arī jau ir pieriebies dot tējasnaudu, tad ja viesmīlis to īsti nav nopelnījis. Daudzos restorānos vai ēstuvēs viesmīle pabaksta ar pirkstu planšetītē, pat klientam acīs nepaskatās un tad viņai jāmaksā 20% no kopējā čeka.
Toties pašas viesmīles pilnīgi ar asarām acīs dažos video raud, ka ja nevari atļauties tip'ot neej no mājas ārā ēst.
Nu tāda druscīt fucked up sabiedrība.
19.05.2023 10:40 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
KasteEsTe @ 18.05.2023 21:55

Tas, ka Didrihsoni ? izdomājuši čajas, vispār ir kronis visam! Kāpēc man būtu jāatstāj čaja, ja es neredzu, kuršun kā pako manu sūtījumu un ja vēl iepako izvazātu, jau nēsātu apgērbu?
Tas vispar ir lokumīgi internetveikalā pieptasīttejas naudas?

Šim piekrītu. Man nav ne jausmas kā pako manu sūtījumu un kas to dara. Vienīgais par ko es Butterfly varu uzslavēt ir tas, ka viņi sūtījumus smuki iepako. Jau no sākta gala. Tas tomēr aizņem laiku uz tās kartītes vārdu uzrakstīt un glīti iepakot ar lentīti. Nav nekas super īpašs un spīdošs, bet tomēr personiskāk.
Bet tējasnauda par to... Nu nezinu gan. Kas viņu tur saņem? Tas tāpat aiziet kopīgajā bankas kontā. Nav jau viņiem tur sistēma, kas seko līdzi, kura meiča pakoja kuru sūtījumu un tad viņai tējas nauda par to.
Var jau būt, ka visu to naudu mēneša beigās izdala uz tām darbiniecēm, bet nu kas to lai zin.
Labāk, lai pieliek ziedojuma pogu Elīnai šampūnam, ziepēm un birstei.
19.05.2023 10:32 |
 
Reitings 383
Reģ: 13.01.2023
mazaskudra @ 19.05.2023 08:32
Nu runājot par tām tējasnaudām.
Eiropā tas nav obligāti, tā nu mums ir pieņemts. Amerikā tas ir obligāti, jo viesmīļu algas salīdzinoši ir mazas un galu beigās viesmīlis saņem atbilstoši tam kā apkalpo cilvēkus. Kaut gan tas arī ir tāds stiepjams jēdziens, jo viņiem tā čaja ir laikam 10-20% no kopējā rēķina summas. Bet ir iespēja atstāt vairāk.
Eiropa šo ir pārņēmusi no Amerikas. Dažās valstīs atstāt tējas naudu viesmīlim uzskata pat par aizvainojumu. Piemēram Japānā, Ķīnā, Dienvidkorejā. Tur ir uzskats, ka maksājot par ēdienu tu jau maksā par labu apkalpošanu.
Es neuzskatu, ka tējasnauda ir jāatstāj obligāti. Ja ir bijis ļoti garšīgs ēdiens un dzērieni vai ļoti patīkama apkalpošana, tad es čaju atstāju. Bet tā ikdienā ne vienmēr.
Plus man aizvien retāk gadās tiešām labi viesmīļi. Izskatās, ka standarti ir nolaidušies. Ja viesmīlis ir labs, patīkams, tiešām rūpējas par cilvēkiem un zina visus sīkumus un smalkumus, tad gribās viņam iedot tējasnaudu. Bet ja tikai atnāk, noliek man priekšā ēdienu un pasaka labu apetīti, man tur nav par ko dot čaju.
dzivoju UK un te dažas vietas tējas naudu pierēkina klāt,noteikts procents no kopsummas,parasti apakša zem “menu” uzrakstīts un tad,kad nāk ar kartes aparatu,lai paņemtu no Tevis naudiņu,un ekrāna vēl viņi prasa-vai nevēlaties atstāt tējas naudu 😄
19.05.2023 10:18 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Nu runājot par tām tējasnaudām.
Eiropā tas nav obligāti, tā nu mums ir pieņemts. Amerikā tas ir obligāti, jo viesmīļu algas salīdzinoši ir mazas un galu beigās viesmīlis saņem atbilstoši tam kā apkalpo cilvēkus. Kaut gan tas arī ir tāds stiepjams jēdziens, jo viņiem tā čaja ir laikam 10-20% no kopējā rēķina summas. Bet ir iespēja atstāt vairāk.
Eiropa šo ir pārņēmusi no Amerikas. Dažās valstīs atstāt tējas naudu viesmīlim uzskata pat par aizvainojumu. Piemēram Japānā, Ķīnā, Dienvidkorejā. Tur ir uzskats, ka maksājot par ēdienu tu jau maksā par labu apkalpošanu.
Es neuzskatu, ka tējasnauda ir jāatstāj obligāti. Ja ir bijis ļoti garšīgs ēdiens un dzērieni vai ļoti patīkama apkalpošana, tad es čaju atstāju. Bet tā ikdienā ne vienmēr.
Plus man aizvien retāk gadās tiešām labi viesmīļi. Izskatās, ka standarti ir nolaidušies. Ja viesmīlis ir labs, patīkams, tiešām rūpējas par cilvēkiem un zina visus sīkumus un smalkumus, tad gribās viņam iedot tējasnaudu. Bet ja tikai atnāk, noliek man priekšā ēdienu un pasaka labu apetīti, man tur nav par ko dot čaju.
19.05.2023 08:32 |
 
10 gadi
Reitings 430
Reģ: 24.02.2011
KasteEsTe @ 18.05.2023 21:55

Tas, ka Didrihsoni ? izdomājuši čajas, vispār ir kronis visam! Kāpēc man būtu jāatstāj čaja, ja es neredzu, kuršun kā pako manu sūtījumu un ja vēl iepako izvazātu, jau nēsātu apgērbu?
Tas vispar ir lokumīgi internetveikalā pieptasīttejas naudas?

tikpat labi paprasiet boltam, kāpēc var atstāt čaju kurjerjam, kurš vēl pat nav atvedis ēdienu. Es gan katru reizi uzmetu pa kādam eiro pa virsu, īpasi, ja superslikti laikapstākļi (jo tās naudiņas, ko viņi saņem ir tiešām mazas), bet vienreiz vienam indietim atstāju dzeramnaudu aplikācijā, viņš atminās uz manu adresi, iedod ēdiena paciņu un prasa "Would you like to give me a tip?" 😁 tas bija tā ļoti awkward.. teicu, ka aplikācijā jau atstāju un nav skaidras naudas, viņš teica, ka neko nezinot (tad jau bolt arī nedod saviem kurjeriem dzeramnaudas).. bet arī tā kurjera naglostj apsēdināja :D Zaudēt jau nav ko, kā tikai pašcieņu 😁
19.05.2023 01:11 |
 
Reitings 1222
Reģ: 14.03.2023
pidrihsone @ 18.05.2023 22:55
Es piekrītu savs bērnības draudzenes teiktajam, kāpēc jādod dzeramnauda, ja viņi tāpat saņem algu?! Nu šaubos, ka te kāda dod dzeramnaudu Maximas kasierei vai kasierim, jo jūs labi apkalpo un jūsu preces tiek rūpīgi un ar pietāti virzītas pa lentu, lai jūs tās eleganti ieliktu maisiņā. Nu nav svētās goves te jātēlo.

Es dēļ tavas bildes nespēju tevi nopietni uztvert :D
19.05.2023 00:16 |
 
Reitings 6742
Reģ: 28.08.2022
Bet tas, kas ir apbrīnojams, ir viņas pašpārliecinātība - arī situācijā, kur viņa obviously pati neķer laukumu, viņa to pasniedz tā, ka tā otra puse (restorāns, apartamenti, serviss, etc.) būs neizdevusies vai vainīga. Viņa pati nekad, nekur un nekādi un pati tam svēti tic 😁
18.05.2023 23:24 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
Vienkārši, kārtējo reizi Elīna parāda savu aprobežotību.
Tā ir, kad dzīve ir aizpildīta, ar it kā butterfly "močīšanu", lētam friškām un mērcītēm.
Kad, aizejot uz restorānu, viņa jūtas, tā ,tā, it kā vispār būtu no citas planētas.
18.05.2023 23:01 |
 
Reitings 226
Reģ: 24.06.2022
Es piekrītu savs bērnības draudzenes teiktajam, kāpēc jādod dzeramnauda, ja viņi tāpat saņem algu?! Nu šaubos, ka te kāda dod dzeramnaudu Maximas kasierei vai kasierim, jo jūs labi apkalpo un jūsu preces tiek rūpīgi un ar pietāti virzītas pa lentu, lai jūs tās eleganti ieliktu maisiņā. Nu nav svētās goves te jātēlo.
18.05.2023 22:55 |
 
Reitings 27909
Reģ: 11.02.2015
Ņuris vienkārši ir tāds frukts, kurš pat savu pirdiena smaciņu censtos pārdot, ja vien kāds pirktu. Čajas internetveikala pirkumam (vnk wtf bezsakars), tie sarunātie pušķi (neticu, ka didras ideja, vienkārši viņa raksta, jo x10 followeri viņai), dzīvokļi, vakar arī tās reklāmas. Sākumā no tā storija sapratu, ka pareklamēs jauniņos biznesus kā draudzīgu žestu. Bet, tā kā tikai 2 pareklamēja, gan jau par kaut kādu nākotnes barteri tas viss notikās.
Nenu, čalis kruķī.
Obligāti atstāt čajas kafūzī... A kuram tad nepatiktu, ka par viņa darbu pasaka paldies? Arī kaut vai Maximas kasierei. Vai viņa, jūsuprāt, maz sūdu ikdienā saņem, arī visu dienu uz kājām, varbūt super draudzīgu apkalpošanu ar visu to spēj saglabāt. Bet viņai noteikti pret visām veikala politikām būtu tāda "čajas" ņemšana, piešūtu vēl, ka no kases paņēmusi.
Es gan vienmēr, protams, atstāju viesmīļiem čaju, bet...ja to sāk kā kaut ko obligātu te daža laba pasniegt, jāaizdomājas... Kāpēc gan?...
18.05.2023 22:20 |
 
Reitings 515
Reģ: 18.03.2023
KasteEsTe @ 18.05.2023 21:55

Tas, ka Didrihsoni ? izdomājuši čajas, vispār ir kronis visam! Kāpēc man būtu jāatstāj čaja, ja es neredzu, kuršun kā pako manu sūtījumu un ja vēl iepako izvazātu, jau nēsātu apgērbu?
Tas vispar ir lokumīgi internetveikalā pieptasīttejas naudas?

Jautājums, vai tur vispār tās darbinieces saņem to čaju…vai viss pašu maciņā. Un vēl, gribētu redzēt tos , kuri atstāj viņiem čajas (js tādi ir) par tā jau nenormāli uzcenotajām lupatām.
18.05.2023 22:08 |
 
Reitings 357
Reģ: 05.04.2023
Devindesmitseptini @ 18.05.2023 20:13
Mazliet ārpus tēmas, bet dzeramnaudas tika ieviestas ASV, jo tur viesmīļiem ir smieklīga alga, krietni zem minimālā. Es personīgi nesaprotu, kāpēc man jādod viesmīlim čaja? (Pati esmu bijusi viesmīle). Tik pat labi tējas nauda jādod arī frizierim, pārdevējam, grāmatvedim, sarakstu var turpināt. Un daudzi arī dod. Bet mazliet par traku aizgājis tas. Es saprotu, ja kāds man izdara super pakalpojumu vai arī tas pats viesmīlis superīgi apkalpo, respektīvi jebkurš apkalpes personāls, kas iet “above and beyond”, bet ikdienā? Kāpēc? Vēl mazāk man šķiet saprotams fakts kā Didriķe piedāvā atstāt čaju i-veikalā… bet tikai manas domas.

Tas, ka Didrihsoni 🦋 izdomājuši čajas, vispār ir kronis visam! Kāpēc man būtu jāatstāj čaja, ja es neredzu, kuršun kā pako manu sūtījumu un ja vēl iepako izvazātu, jau nēsātu apgērbu?
Tas vispar ir lokumīgi internetveikalā pieptasīttejas naudas?
18.05.2023 21:55 |
 
Reitings 308
Reģ: 07.07.2014
Džeisonam veljoprojam vajag fizioterapeita vizīti 😔 storija var redzet ka rapošana nav pareiza, veicina tik celšanos viņa
18.05.2023 21:28 |
 
Reitings 515
Reģ: 18.03.2023
[
Sebii @ 18.05.2023 20:39

Nu nezinu, es gan saprotu kāpēc dot. Agrāk nedevu, bet pēc tam, kad pati pastrādāju par viesmīli, sāku dot. Dodu arī frizieriem, manikīra meistarei, muzikantiem, viesnīcu darbiniekiem utt.
Ja konkrēti par viesmīlību, tas nav viegls darbs, visa diena uz kājām, nēsājot traukus turpu šurpu, vienmēr ir jābūt pieklājīgam, bez tam ir kaudze ar cilvēkiem, kas par klaunu un kalpu uzskata. Pie tam, maksājot par pakalpojumu jau varbūt liekas, ka tas, kam tu maksā saņem daudz no tā, bet patiesībā tas darbinieks saņem kapeikas.
Ja man neiedeva čaju, es neraudāju, bet, kad iedeva, bija forša sajūta. Kur es strādāju, algas bija mazas, čajs daudz pielika mēneša budžetam. Atzīsti tak, ka pašai patika, ka bija čaji?
Mans uzskats ir tāds - ja es varu atļauties likt nagus, krāsot matus, iet ēst ārpus mājas un aizbraukt ceļojumā, tātad es varu arī iedot dzeramnaudu. Nedodu jau simtos, bet tomēr.

Patīkami, protams. Bet ja es gribu kādam pateikties par superīgu servisu, taču čajas nauda nonāk kopējā kastē un tiek dalīta uz galviņām un to saņem kāds cits darbinieks, kurš visu dienu staigājis ar garu ģīmi un bubinājis klientam? Es neesmu skopa, bet man tā sistēma nepatīk, nu sitiet mani nost! 😀
18.05.2023 21:27 |
 
10 gadi
Reitings 2698
Reģ: 25.05.2009
mazaskudra @ 18.05.2023 14:35
Ko viņa atkal muld tajos storijos?
Viņa tik uzbāzīgi uzsver katru vārdu, nav iespējams paklausīties. Es gan saņēmos un noklausījos kādu daļu un neko nesapratu. Viņa tiešām runā tikai runāšanas pēc.
Un kur tur bija tie viņas 5 ieteikumi kas ir vajadzīgi, lai mēs kaut ko sasniegtu? Es sapratu tikai to, ka jāfokusējas :D Un ka viņu kā mušu visi sit

Hei, turi fokusu! Viņai ir pierakstu "nouuuuti" (engliš pīpl) turi to visu savā acu priekšā kā tāds nelaužams mūris!
Nu baigā "motiveišon spīķere" (engliš pīpl) 😁 Ausis un smadzenes sāp to visu klausoties!
18.05.2023 21:09 |
 
Reitings 14327
Reģ: 29.08.2022
Devindesmitseptini @ 18.05.2023 20:13
Mazliet ārpus tēmas, bet dzeramnaudas tika ieviestas ASV, jo tur viesmīļiem ir smieklīga alga, krietni zem minimālā. Es personīgi nesaprotu, kāpēc man jādod viesmīlim čaja? (Pati esmu bijusi viesmīle). Tik pat labi tējas nauda jādod arī frizierim, pārdevējam, grāmatvedim, sarakstu var turpināt. Un daudzi arī dod. Bet mazliet par traku aizgājis tas. Es saprotu, ja kāds man izdara super pakalpojumu vai arī tas pats viesmīlis superīgi apkalpo, respektīvi jebkurš apkalpes personāls, kas iet “above and beyond”, bet ikdienā? Kāpēc? Vēl mazāk man šķiet saprotams fakts kā Didriķe piedāvā atstāt čaju i-veikalā… bet tikai manas domas.

Nu nezinu, es gan saprotu kāpēc dot. Agrāk nedevu, bet pēc tam, kad pati pastrādāju par viesmīli, sāku dot. Dodu arī frizieriem, manikīra meistarei, muzikantiem, viesnīcu darbiniekiem utt.
Ja konkrēti par viesmīlību, tas nav viegls darbs, visa diena uz kājām, nēsājot traukus turpu šurpu, vienmēr ir jābūt pieklājīgam, bez tam ir kaudze ar cilvēkiem, kas par klaunu un kalpu uzskata. Pie tam, maksājot par pakalpojumu jau varbūt liekas, ka tas, kam tu maksā saņem daudz no tā, bet patiesībā tas darbinieks saņem kapeikas.
Ja man neiedeva čaju, es neraudāju, bet, kad iedeva, bija forša sajūta. Kur es strādāju, algas bija mazas, čajs daudz pielika mēneša budžetam. Atzīsti tak, ka pašai patika, ka bija čaji?
Mans uzskats ir tāds - ja es varu atļauties likt nagus, krāsot matus, iet ēst ārpus mājas un aizbraukt ceļojumā, tātad es varu arī iedot dzeramnaudu. Nedodu jau simtos, bet tomēr.
18.05.2023 20:39 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
Persiks89 @ 18.05.2023 17:06

Neesi gana laba detektīve, lai saprastu, ka lietotāja, kas rakstīja par savu draudzeni, neesmu es?
Bet ko var sagaidīt no tādiem cilvēkiem kā Tu - bez pieklājības normām, kam dzeramnauda nav default choice, bet gan kkas extra. Arī faktus tad var sanākt sajaukt, jocommon sense ta nav.
Atslābsti, mis pieklājības norma, te nav Amerika, kur neatstāt dzeramnaudu tiešām ir nepieklājīgi, jo viņiem ir patiesi debīla atalgojuma sistēma. Par nepieklājīgumu var sākt runāt, kad trīs stundas sēž, sataisa milzīgu rēķinu, bet dzeramnaudā atstāj 50 centus. Un arī tad tas nav nekāds pienākums - vienkārši tad labāk neatstāt neko, nevis paņirgāties.
18.05.2023 20:29 |
 
Reitings 515
Reģ: 18.03.2023
Mazliet ārpus tēmas, bet dzeramnaudas tika ieviestas ASV, jo tur viesmīļiem ir smieklīga alga, krietni zem minimālā. Es personīgi nesaprotu, kāpēc man jādod viesmīlim čaja? (Pati esmu bijusi viesmīle). Tik pat labi tējas nauda jādod arī frizierim, pārdevējam, grāmatvedim, sarakstu var turpināt. Un daudzi arī dod. Bet mazliet par traku aizgājis tas. Es saprotu, ja kāds man izdara super pakalpojumu vai arī tas pats viesmīlis superīgi apkalpo, respektīvi jebkurš apkalpes personāls, kas iet “above and beyond”, bet ikdienā? Kāpēc? Vēl mazāk man šķiet saprotams fakts kā Didriķe piedāvā atstāt čaju i-veikalā… bet tikai manas domas.
18.05.2023 20:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits