Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Patīk
Reitings 28309
Reģ: 12.10.2022
Kenty @ 23.02.2024 13:02
Nu viņa tak teica,kad parunājās ar vienu sievieti,un saprata,ka tas nebūs tomēr tas variants,nobijās no visa procesa,un lielās summas ko izmaksā,Tad labāk gaidīs dabīgā veidā,
Ja Elīnai uzsauktu mākslīgo apaugļošanu, tad skriešus aizskrietu, bet šādās lietās neviens sadarbības nedos.
23.02.2024 23:48 |
 
Reitings 1717
Reģ: 01.02.2023
cory @ 23.02.2024 21:10
Skims un Zara jau salikuši un tirgo 2024.gada vasaras sezonas peldkostīmus. Kā jums liekas, kad Didrihsone šausies uz Dubaiju fočēt jauno Buķika 2024 peldkostīmu kolekciju? Gan jau ne ātrāk par 30.maiju kā parasti un tad stāstīs mums visiem atkal, ka šai nav laika ekskursijām, kā citiem grupas biedriem, jo viņai jāmočī ?

Uz Dubaju gan jau skries maija sākumā, uz Naura 30.dzimšanas dienu.
23.02.2024 21:40 |
 
10 gadi
Reitings 2597
Reģ: 25.05.2009
Skims un Zara jau salikuši un tirgo 2024.gada vasaras sezonas peldkostīmus. Kā jums liekas, kad Didrihsone šausies uz Dubaiju fočēt jauno Buķika 2024 peldkostīmu kolekciju? Gan jau ne ātrāk par 30.maiju kā parasti un tad stāstīs mums visiem atkal, ka šai nav laika ekskursijām, kā citiem grupas biedriem, jo viņai jāmočī 😁
23.02.2024 21:10 |
 
Reitings 1717
Reģ: 01.02.2023
Izleca Butterfly reklāma FB par tām termo zeķubiksēm.
Pasūtījuši lielu daudzumu zeķubikses, piegāde atnākusi vēlāk kā plānots un īsti jau vairs nav vajadzība šosezon pēc tādām. Došot 55% atlaidi. Nodomāju - o, tas jau daudz. Uzminiet cik viņas maksās? 12eiro!!! 12, Karl! Sākumcena 25 eiro. Kas viņi saspiedušies?
P.S. Zeķubikses Temu nopirku par trinīti. Kvalitāte gan jau tāda pati.
23.02.2024 20:44 |
 
Reitings 19
Reģ: 23.02.2024
Hmmm1 @ 23.02.2024 15:00
Nu man pašai ir tikai 25 gadi un esmu veikala vadītāja. Un man pat ir 30+ gadīgas darbinieces, kuras arī meklē iemeslus, lai varētu sev papildus dienu brīvu.
Bet nu ja tu ej uz darba interviju un uz apmācībām, tad ej un strādā, ja Tu saproti, ka tas tomēr nav priekš Tevis, tad normāli ir pateikt, ka tomēr nesanāks viņai šajā uzņēmumā strādāt.

Es jau nesaku, ka ar +30 nav problēmu, bet nu es vienkārši saku savu pieredzi, būdama jau vadības deparmentā, kur saskaros līdz veikala darbiniekam, noliktavas darbiniekiem no biroja darbiniekiem, protams, tas laikam ir atkarīgs no sfēras, kā arī, esmu arī satikusi ļoti profesionālus cilvēkus, kam ir tik 22 gadi! :)
Pati arī neesmu baigi vecāka, tik vien 27 gadi, bet nu esot šajā amatā dažus gadus, varu teikt, ka šī problēma ir ļoti aktuāla, un bieži vien intervijās un apmācībās melo, lai tik dabū darbu, pēc tam jau domā tālāk. 😕
23.02.2024 15:11 |
 
Reitings 741
Reģ: 30.07.2023
Nu man pašai ir tikai 25 gadi un esmu veikala vadītāja. Un man pat ir 30+ gadīgas darbinieces, kuras arī meklē iemeslus, lai varētu sev papildus dienu brīvu.
Bet nu ja tu ej uz darba interviju un uz apmācībām, tad ej un strādā, ja Tu saproti, ka tas tomēr nav priekš Tevis, tad normāli ir pateikt, ka tomēr nesanāks viņai šajā uzņēmumā strādāt.
23.02.2024 15:00 |
 
Reitings 19
Reģ: 23.02.2024
Veiksme @ 23.02.2024 14:35
tieši tā, no darbinieka puses tas NAV pieņemami, pēkšņi neirasties darbā, izslēgt mobilo, vai atnākt dzērušai. Arī esmu bijusi vadīja, un ir bijuši tieši šādi gadījumi. Ar darbinieku rēķinās. Ja viņš nebrīdinot neatnāk, kāds cits tajā dienā strādā pa diviem. Un jā- tās mūžīgās zilās lapas, nu reāli, kam man darbinieks, kurš katru mēnesi vismaz nedēļu slimo. Sorry, bet nē. Cita runa, ja sezonāli.

Es arī piekrītu, būdama vadītāja, bieži vien saskaros ar šo problēmu. Tā nedrīkst darīt, bet nu stulbi jau teikt, bet gen z šī problēma ir diezgan bieži sastopama. Negribās jau nolikt paaudzi, bet man biežāk ir problēma ar jauniešiem, nekā kam ir +30, tādēļ viņa, diemžēl, nav vienīgā ar šādu problēmu, ir, ir grūti, jo nekad nevari zināt, kas var rīt notikt. Esmu dzirdējusi īpašus interesantus iemeslus, kādēļ nevar ierasties darbā :D
Protams, tas nekas jauns nav, visiem labi zināma problēma, bet nu šoreiz par šo tēmu varu teikt, ka šis nav tiešām pieņemami no darbinieka, jo tomēr darba devējs paļaujās.
23.02.2024 14:44 |
 
10 gadi
Reitings 261
Reģ: 15.08.2012
Hmmm1 @ 23.02.2024 14:30
Nu no vienas puses tas nav smuki no darbinieku puses.
Es pati esmu vadītāja un ja mans darbinieks neierastos darbā un būtu izslēdzis telefonu, tad Es tiešām to cilvēku nevēlētos savā komandā.
Tikai tāpēc, ka uzticība zūd.
tieši tā, no darbinieka puses tas NAV pieņemami, pēkšņi neirasties darbā, izslēgt mobilo, vai atnākt dzērušai. Arī esmu bijusi vadīja, un ir bijuši tieši šādi gadījumi. Ar darbinieku rēķinās. Ja viņš nebrīdinot neatnāk, kāds cits tajā dienā strādā pa diviem. Un jā- tās mūžīgās zilās lapas, nu reāli, kam man darbinieks, kurš katru mēnesi vismaz nedēļu slimo. Sorry, bet nē. Cita runa, ja sezonāli.
23.02.2024 14:35 |
 
Reitings 741
Reģ: 30.07.2023
Pupka @ 23.02.2024 14:18
Nabadzīte sūdzās, cik neatbildīga jaunā darbiniece - apmācīta un uz darbu šodien nav atnākusi. Un vēl sūkstās, ka cilvēki bieži ņem slimības lapas un vēlas salāgot darba grafiku ar savām vajadzībām. Ja maksātu normālu, oficiālu algu un nebūtu jāvergo, tad varbūt arī atrastu labus darbiniekus. Esošās pakaļskrējējas jau ir tādas pašas kā E - bez apjēgas, vērtībām un daiļdirsējas.
Piedodiet, bet man nav žēl.
p.s. Laikam tomēr Meikšāns kaut ko viņai ir iemācījis, sākusi runāt lēnāk un skaidrāk, nevis vārīties kā putras katls.
Nu no vienas puses tas nav smuki no darbinieku puses.
Es pati esmu vadītāja un ja mans darbinieks neierastos darbā un būtu izslēdzis telefonu, tad Es tiešām to cilvēku nevēlētos savā komandā.
Tikai tāpēc, ka uzticība zūd.
23.02.2024 14:30 |
 
10 gadi
Reitings 2798
Reģ: 29.01.2009
Nabadzīte sūdzās, cik neatbildīga jaunā darbiniece - apmācīta un uz darbu šodien nav atnākusi. Un vēl sūkstās, ka cilvēki bieži ņem slimības lapas un vēlas salāgot darba grafiku ar savām vajadzībām. Ja maksātu normālu, oficiālu algu un nebūtu jāvergo, tad varbūt arī atrastu labus darbiniekus. Esošās pakaļskrējējas jau ir tādas pašas kā E - bez apjēgas, vērtībām un daiļdirsējas.
Piedodiet, bet man nav žēl.
p.s. Laikam tomēr Meikšāns kaut ko viņai ir iemācījis, sākusi runāt lēnāk un skaidrāk, nevis vārīties kā putras katls.
23.02.2024 14:18 |
 
Reitings 1140
Reģ: 25.01.2023
Everests @ 23.02.2024 13:13
un tu viņai tici? Nē nu nopietni, tu tici ko viņa saka? Kur pēkšņi viņa varēja dabūt sievieti, kas veikusi mākslīgo apaugļošanos? Klientiem prasīja ? ??? Tāpat es neticu, ka aukle viņai teica, kad Dievs dos, tad būs ?
No kautkurienes ta dabuja to info,ja sākumā likās,ka tas ir vienkārši.Man nav aktuali un nemaz nezinu kā tas proces notiek Varbūt tā pati aukle kautko zin par to..A par Dievu es neņemu galvā. to piesauc priekšā pakaļā
23.02.2024 13:32 |
 
Patīk
Reitings 28309
Reģ: 12.10.2022
Pupuķis @ 22.02.2024 19:26
Tā nabaga sunīša acis izskatās vienkārši briesmīgi! ?
Izskatās ļoti slikti. Un tas vēl ir kucēns.
23.02.2024 13:27 |
 
Reitings 5470
Reģ: 27.02.2022
Kenty @ 23.02.2024 13:02
Nu viņa tak teica,kad parunājās ar vienu sievieti,un saprata,ka tas nebūs tomēr tas variants,nobijās no visa procesa,un lielās summas ko izmaksā,Tad labāk gaidīs dabīgā veidā,
un tu viņai tici? Nē nu nopietni, tu tici ko viņa saka? Kur pēkšņi viņa varēja dabūt sievieti, kas veikusi mākslīgo apaugļošanos? Klientiem prasīja ? 🤣🤣🤣 Tāpat es neticu, ka aukle viņai teica, kad Dievs dos, tad būs 🤣
23.02.2024 13:13 |
 
Reitings 3762
Reģ: 23.08.2022
He730 @ 23.02.2024 11:33

Pilnīgi piekrītu. Viņai redz ir iegriba tagad palikt stāvoklī. A ko viņa domā, ka medicīniskā apaugļošana ir ātrs process? Tad viņa dziļi maldās.. vispār nesaprot ko tas nozīme, ne finansiālā jomā, un jo īpaši emocionālā jomā. Vienīgā lieta kas viņai ir jādara, ir jāsāk ēst…

ēst? tas ir pārāk daudz prasīts no Elinas :D
23.02.2024 13:12 |
 
Reitings 1140
Reģ: 25.01.2023
Anīle līne @ 23.02.2024 11:54

Medicīniskā apaugļošana nav pasākums ar garantiju. Neviens negarantē, ka rezultāts būs veiksmīga grūtniecība. Pati zinu sievieti, kas gājusi procesu 3x un visas reizes neveismīgas. Elīnai neienāk prātā, ka pašas organisms ir izdzīvošanas režīmā un var neakceptēt jaunu grūtniecību.
Nu viņa tak teica,kad parunājās ar vienu sievieti,un saprata,ka tas nebūs tomēr tas variants,nobijās no visa procesa,un lielās summas ko izmaksā,Tad labāk gaidīs dabīgā veidā,
23.02.2024 13:02 |
 
10 gadi
Reitings 592
Reģ: 11.04.2010
Pupka @ 23.02.2024 07:33
Šī visa bērna epopeja ir spļāviens dvēselē tām sievietēm, kuras tiešām nevar tikt pie ilgi gaidītā bērniņa.
Es vairs nesaprotu, kas šai sievietei darās galvā. Labi, statistikas celšana ir viena lieta, bet te ir meli un necieņa pret dzīvību - ko viņa ar vēl vienu bērnu darīs?
Nebrīnīšos, ja piekritīd mākslīgajai apaugļošanai, lai celtu statistiku, jo ar mazo viņa to lieliski izmantoja sev.
Un piekrītu, ka nevajag visiem uzreiz atrādīt vizītes rezultātus. Nav ko čīkstēt, ka sabiedrība uzzināja par viņas špricēm - gan jau arī to kladzināja apkārt un iespējams pakaļskrējēja pati nopludināja info, kas pa ķēdīti aizgāja tālāk.
Nav labi, draugi ? Totāls ķīselis viņai, var redzēt kādā iedomu un murgu pasaulē viņa dzīvo.

Viņiem abiem īsti nav izpratnes par bērna vajadzībām un to, kāda ir ģimenes loma un funkcijas. Attiecīgi ar bērniem ir tāpat kā ar visu viņas dzīvē - viņai patīk ideja par labu laulību un bērniem, tīri skata līmenī, tāpēc it kā cenšas to īstenot, bet ne pa īstam. Tik tā, lai var uzfilmēt tos salkanos 2000. gadu sākuma tipa mūzikas video ar it kā mīlošām attiecībām un visu to estētiku.
Ne velti tajā SBF teica, kko no sērijas - gribam daudzus bērnus, ja vajadzēs, ņemsim kaut 10 aukles, viss chill. Nu tas ir tas izpratnes līmenis. Bērni ir primāri jāaudzina vecākiem, ne 10 auklēm, citādi tas nav optimāli bērnam. Un nē, aukles ir normāla lieta, bet ne jau tādā līmenī, kā ir viņiem - bezmaz 24/7 un vēl līdzi "ģimenes dienās" un ceļojumos.
23.02.2024 12:54 |
 
Reitings 19
Reģ: 23.02.2024
He730 @ 23.02.2024 11:35
Noskaitījos raidījumu STV, nu gan viņai ir pilnīgs augstu sakāpis ego… kad runāja par to Bāriņtiesu, vai viņi zin, kam ir piezvanījuši. Protams, ka viņa nesaprot, cik daudz viņai ir heiteri un ko cilvēki īstenībā par viņu domā, jo viņas kalpones nodod viņai tikai slavinošos komentārus… pretīgā didrele.

Manuprāt, viņa vienkārši ir mazliet sadomājusies no sevis, jā, piekrītu, cepuri nost, ja peļņa ir 160k, bet būsim reāli, rīkot pasākumus un stāstīt uzņēmējdarbības paņēmienus ir diezgan slideni, jo viņa varētu stāstīt un ieteikt maziem uzņēmumiem, kuri arī pārdod drēbes vai ko līdzīgu, bet ne jau ko citu mācīt, it īpaši, ja viņa pašaprotamas soc. tīklu statistikas funkcijas nesen uzzināja, kur var redzēt, cik saglabāja postu utt.? Es domāju, ka viņai ir mazliet jāsaprot to, ka viņa nevar sevi līdzvērtīgi nolikt pie kaut vai Madara Cosmetics, Amoralle, Dzintars utt., bet tāda sajūta, ka viņa domā, ka viņa ir līdzvērtīga un saprot lietas! Protams, viņa zina, kā kurināt drāmu un tas viņai ļoti labi sanāk, nav jau stulba, jo tas strādā, bet runājot par uzņēmējdarbību, viņa varētu strādāt tikai ar maziem uzņēmumiem un ar konkrētu sfēru.
23.02.2024 12:35 |
 
10 gadi
Reitings 261
Reģ: 15.08.2012
mokabezpiena @ 23.02.2024 12:29

Es vispār iztēlojos, ka viņai ir reālas problēmas ar seksu, seksualitāti. Ņemot vērā nebeidzamos ārējā izskata uzlabojumus un konstanto badošanos, pieļauju, ka ir totālas auzas ar pašvērtējumu. Protams, instagramā uzvelk masku un tēlo pārliecinātu, seksīgu sievieti, bet galvā tā sajūta noteikti ir pavisam cita. Ja nejūties labi savā ķermenī, neesi par sevi pārliecināta, sekss ir nebaudāms. Tas kļūst bez maz vai par priekšnesumu, iestudētu aktu, jo tu seko līdzi katrai savai kustībai, domā par to, kā izskatās tavs ķermenis. + vēl tas kosmētikas slānis un frizūras neļauj atbrīvoties, negribas izsmērēt un izjaukt visu. Un kāds vēl sekss, ja visu laiku jādomā par darbu, par instagramu. Tur galva sākumā jāsakārto un tad tikai var runāt par dabīgu apaugļošanos.
precīzi! Lai seksu baudītu ir jābūt ar pašvērtējumu, sev pašai ir jāpatīk. Tāpat, teksts par to, ka sekss nav svarīgs- viņai 100% nav bijis orgasms. Ja būtu- tad tā neteiktu . Nez kā Nauris iztiek. Ne jau mūžam nodarbosies ar dro*šanu, jo vīrietim tomēr tas IR svarīgi. Svarīgi nav tikai tiem, kuriem zems libido pa dzīvi un impotentiem.
23.02.2024 12:35 |
 
Reitings 421
Reģ: 09.01.2024
Ekhoo @ 22.02.2024 22:42

Neee, es domāju, ka Kociņš pateica tieši pretējo, ka vajag mīlēties, izbaudīt nevis veikt mehāniskas darbības, ar to viņai ir problēmas, sen jau ir teikusi, ka sekss viņai nav svarīgs un lieliski tas apliecinājās intervijā kurā pateica, ka grūtniecības laikā vispār tā nebija.
Mož grib plikr ātrāk stāvoklī, lai Ņurix liek mieru viņai ??

Es vispār iztēlojos, ka viņai ir reālas problēmas ar seksu, seksualitāti. Ņemot vērā nebeidzamos ārējā izskata uzlabojumus un konstanto badošanos, pieļauju, ka ir totālas auzas ar pašvērtējumu. Protams, instagramā uzvelk masku un tēlo pārliecinātu, seksīgu sievieti, bet galvā tā sajūta noteikti ir pavisam cita. Ja nejūties labi savā ķermenī, neesi par sevi pārliecināta, sekss ir nebaudāms. Tas kļūst bez maz vai par priekšnesumu, iestudētu aktu, jo tu seko līdzi katrai savai kustībai, domā par to, kā izskatās tavs ķermenis. + vēl tas kosmētikas slānis un frizūras neļauj atbrīvoties, negribas izsmērēt un izjaukt visu. Un kāds vēl sekss, ja visu laiku jādomā par darbu, par instagramu. Tur galva sākumā jāsakārto un tad tikai var runāt par dabīgu apaugļošanos.
23.02.2024 12:29 |
 
10 gadi
Reitings 386
Reģ: 21.11.2009
He730 @ 23.02.2024 11:33

Pilnīgi piekrītu. Viņai redz ir iegriba tagad palikt stāvoklī. A ko viņa domā, ka medicīniskā apaugļošana ir ātrs process? Tad viņa dziļi maldās.. vispār nesaprot ko tas nozīme, ne finansiālā jomā, un jo īpaši emocionālā jomā. Vienīgā lieta kas viņai ir jādara, ir jāsāk ēst…

Medicīniskā apaugļošana nav pasākums ar garantiju. Neviens negarantē, ka rezultāts būs veiksmīga grūtniecība. Pati zinu sievieti, kas gājusi procesu 3x un visas reizes neveismīgas. Elīnai neienāk prātā, ka pašas organisms ir izdzīvošanas režīmā un var neakceptēt jaunu grūtniecību.
23.02.2024 11:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits