Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Patīk
Reitings 28309
Reģ: 12.10.2022
MartaOZ @ 22.05.2023 16:40

Par psihologu tev taisnība - tie nav ārsti, bet nu kā var izdomāt ka psihoterapeits ir ārsts? Paihoterapeits var būt vispār cilvēks bez psihologa grāda, piemēram, Iveta Vanaga (psihodramas terapeite), Kaspars Bērziņš (geštalta skolas terapeits), Aina Poiša, Anna Lieckalniņa - viņiem pat nav psihologa izglītība.
Ir psihoterapeits - ārsts ar ārsta izglītību un psihoterapeits - psihologa izglītību, kas specializējies psihoterapijā. Tie, kuriem ir ārsta izglītība, var rakstīt zāles
22.05.2023 16:51 |
 
Patīk
Reitings 28309
Reģ: 12.10.2022
wiwa @ 22.05.2023 16:12

Psihologs nav ārsts, psihoterapeits, psihiatrs ir ārsts. Psihoterapeits veic psihoterapiju, psihiatrs raksta zāles. Cilvēks var apmeklēt psihoterapeitu un nedzert zāles. Mana piezīme bija par to, mazaskudra teiktais, ka pie viņas nāks E ietekmētās meitenes, nav īsti korekti (tāpat kā viņas uzvedība man nesaistās ar cilvēku, kas strādātu šajā jomā).
Tomēr saprotu, cik ļoti šīs sarunas attālinās no E matiem, kontu dzēšanām utt, tādēļ beigšu jums bojāt ballīti ar šo. :)
Un ko tad es tev atbildot rakstīju atšķirīgu no tā, ko tu man paskaidroji? :D Bet paldies par atkārtošanos.
Rezumē-ceru, ka nevienu neietekmēs Elīnas sliktie paradumi, lai nebūtu jādodas ne pie viena speciālista un viņa turpinās laboties un ar laiku rādīs labu piemēru kādai būt nevis kādai nebūt.
22.05.2023 16:46 |
 
Reitings 45
Reģ: 09.02.2023
MartaOZ @ 22.05.2023 16:40

Par psihologu tev taisnība - tie nav ārsti, bet nu kā var izdomāt ka psihoterapeits ir ārsts? Paihoterapeits var būt vispār cilvēks bez psihologa grāda, piemēram, Iveta Vanaga (psihodramas terapeite), Kaspars Bērziņš (geštalta skolas terapeits), Aina Poiša, Anna Lieckalniņa - viņiem pat nav psihologa izglītība.

Ar Vanagu mācījos kopā, mācījos psiholoģiju savā laikā un viņa nāca kā klausītājs uz dažiem kursiem. Viņai vispār nebija izpratne par paihologiju kā zinātni, vienmēr uzdeva jautājumus, kurus mēs kā psihologi bijām jau apguvuši bakalaura studijās. Un tas aizņem diezgan laiku, lai docētāji “2 minūtēs” izstāstītu 4kreditpunktu tēmu.
22.05.2023 16:45 |
 
Reitings 45
Reģ: 09.02.2023
wiwa @ 22.05.2023 16:12

Psihologs nav ārsts, psihoterapeits, psihiatrs ir ārsts. Psihoterapeits veic psihoterapiju, psihiatrs raksta zāles. Cilvēks var apmeklēt psihoterapeitu un nedzert zāles. Mana piezīme bija par to, mazaskudra teiktais, ka pie viņas nāks E ietekmētās meitenes, nav īsti korekti (tāpat kā viņas uzvedība man nesaistās ar cilvēku, kas strādātu šajā jomā).
Tomēr saprotu, cik ļoti šīs sarunas attālinās no E matiem, kontu dzēšanām utt, tādēļ beigšu jums bojāt ballīti ar šo. :)

Par psihologu tev taisnība - tie nav ārsti, bet nu kā var izdomāt ka psihoterapeits ir ārsts? Paihoterapeits var būt vispār cilvēks bez psihologa grāda, piemēram, Iveta Vanaga (psihodramas terapeite), Kaspars Bērziņš (geštalta skolas terapeits), Aina Poiša, Anna Lieckalniņa - viņiem pat nav psihologa izglītība.
22.05.2023 16:40 |
 
Reitings 165
Reģ: 20.05.2023
CallMeAnnika @ 22.05.2023 15:02
Pēc tava rakstītā var spriest, ka ir ok labāk sabojāt mazākas meitenes un sūtīt viņas pie psihoterapeitiem un psihiatriem, kas risina problēmas ar spēcīgām zālēm nevis iet pie psihologa, kur iespējams tiek galā ar runāšanu un apzināšanās palīdzību?
Tādas kā Elīna veicina to, ka tieši dodas pie psihoterapeitiem un psihiatriem, kas galīgi nav ok.
Ja Elīna pazustu ar savām nepareizajām darbībām no IG, vienmēr būs kāda, kas izteiks viedokli par matiem, ka nepatīk frizūra, to var pateikt arī jebkurš cilvēks no ģimenes vai draugiem un tas ir fine, bet šeit ir runa par spēcīgām mentālās veselības problēmām, ko Elīna translē ik dienas nevis par frizūru, kas var kādai nepatikt. Ir atšķirība.

Psihologs nav ārsts, psihoterapeits, psihiatrs ir ārsts. Psihoterapeits veic psihoterapiju, psihiatrs raksta zāles. Cilvēks var apmeklēt psihoterapeitu un nedzert zāles. Mana piezīme bija par to, mazaskudra teiktais, ka pie viņas nāks E ietekmētās meitenes, nav īsti korekti (tāpat kā viņas uzvedība man nesaistās ar cilvēku, kas strādātu šajā jomā).
Tomēr saprotu, cik ļoti šīs sarunas attālinās no E matiem, kontu dzēšanām utt, tādēļ beigšu jums bojāt ballīti ar šo. :)
22.05.2023 16:12 |
 
Reitings 3579
Reģ: 06.05.2014
Viss ir iespējams par to profila bloķēšanu. Neesmu nekad mēģinājusi, bet ir tas pārdomu periods, kura laikā, pieslēdzoties profilam, viņš tiek atjaunots. Vismaz kādreiz tā bija. Šoreiz esot bijis plāns palaist grandiozu konkursu, bet "kāda jēga, ja jebkurā brīdī var aizslēgt profilu".
2 minūtes skatīties uz Elīnas pārgriezto seju, kamēr gaida, kad visi pieslēgsies... Tik nelaimīgs cilvēks, ka tiešraidēm ierakstus pazaudēs, ja neatgūs profilu (tā bija lielākā škrobe, kad tauriņa profils pazuda). Īsti nesaprotu no tā tiešraižu arhīva jēgu - viss tak izpārdots jau nākamajās stundās. Kāda jēga no 2 dienu vai mēneša veciem ierakstiem, kur jau neaktuāls piedāvājums?
22.05.2023 15:33 |
 
Reitings 10595
Reģ: 18.08.2014
Viņi paši to speciāli nedara, lai sekotāji tagad piesekotu otram profilam? Kaut kā dīvaini pēdējā laikā.

Es iedomājos to pašu, vai nevar deaktivizēt profilu un viņš no malas izskatās bloķēts. Tīri sacelt haipu, pieaicināt sekotājus kido profilam un otrādāk.
22.05.2023 15:26 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
L.. @ 22.05.2023 15:06
IG šie galīgi nepatīk - šodien sēru diena, kido profils bloķēts ?

Nevajag kiddo porfilā likt pusplikus pupus :D
22.05.2023 15:13 |
 
Patīk
Reitings 28309
Reģ: 12.10.2022
L.. @ 22.05.2023 15:06
IG šie galīgi nepatīk - šodien sēru diena, kido profils bloķēts ?
Viņi paši to speciāli nedara, lai sekotāji tagad piesekotu otram profilam? Kaut kā dīvaini pēdējā laikā.
22.05.2023 15:10 |
 
Reitings 3579
Reģ: 06.05.2014
IG šie galīgi nepatīk - šodien sēru diena, kido profils bloķēts 😁
22.05.2023 15:06 |
 
Reitings 221
Reģ: 03.01.2023
Last čenč, Omg Didra nopietni? Nemāki pateikt pareizi last chance?🤦🏼‍♀️😂😂😂
22.05.2023 15:04 |
 
Patīk
Reitings 28309
Reģ: 12.10.2022
wiwa @ 22.05.2023 12:23
Mazaskudra
Depresiju, ēšanas traucējumus un visu citu nopietno risina psihoterapeiti-ārsti un psihiatri. Tā kā pati teici, ka esi ar psiholoģiju saistīta, nevis ar psihoterapiju vai psihiatriju, domāju, ka vari atslābt, jo pie tevis šīs "sabojātās" meitenes nenāks. Es joprojām uzskatu, ka, ja tev ir lielāka izpratne par šīm tēmām kā vidējam cilvēkam, tev vajadzētu nenodirst Elīnu (vai kādu citu, kas saskaras ar tādām problēmām). Taviem vārdiem izsakoties, kādam būs jātiek galā ar Elīnas problēmām, kurus arī tu tagad veicini. Var taču iztikt bez kaut kādiem "viņa ir vainīga" vai citu meitenēm "viņa ir pretīga".
Tak paskaties kaut vai uz šeit nākamajiem komentāriem.
Foruma lietotāji iepriekš : Elīnai tik briesmīgi izskatās frizūras, labāk taisni, tīri mati.
Tagad, kad viņai ir taisni, tīri mati : Mati briesmīgi izskatās, saprotu, kāpēc viņa taisīja frizūras.
Nekad visiem nebūsi labs un tieši tādēļ klausīt jebkādu forumiešu ieteikumus, pat labi domātus, ir ceļš uz nekurieni. Piemēram, arī par bērnu audzināšanu nebūtu labi ieklausīties forumietēs, jo, kā te iepriekš noskaidrots par maisījumiem, katra dara pa savam. Elīnai šādu komentāru, ieteikumu droši vien nāk tūkstošiem un tur ne tikai grūti to visu izlasīt, bet arī saprast, kas ir vērtīgs un kas nē. Tas neattiecas tikai uz Elīnu, bet uz visiem cilvēkiem un svešiem padomiem.
Pēc tava rakstītā var spriest, ka ir ok labāk sabojāt mazākas meitenes un sūtīt viņas pie psihoterapeitiem un psihiatriem, kas risina problēmas ar spēcīgām zālēm nevis iet pie psihologa, kur iespējams tiek galā ar runāšanu un apzināšanās palīdzību?
Tādas kā Elīna veicina to, ka tieši dodas pie psihoterapeitiem un psihiatriem, kas galīgi nav ok.
Ja Elīna pazustu ar savām nepareizajām darbībām no IG, vienmēr būs kāda, kas izteiks viedokli par matiem, ka nepatīk frizūra, to var pateikt arī jebkurš cilvēks no ģimenes vai draugiem un tas ir fine, bet šeit ir runa par spēcīgām mentālās veselības problēmām, ko Elīna translē ik dienas nevis par frizūru, kas var kādai nepatikt. Ir atšķirība.
22.05.2023 15:02 |
 
Patīk
Reitings 28309
Reģ: 12.10.2022
magdalena333 @ 21.05.2023 21:02
Manas domas, 100% tad ir teātris no Elīnas puses. Un 100%, ka Nauris šo paņēmis pie dziesmas, lai savāca, jo viss pēkšņi izmainījās tur Dubaijā pēc tam, ka bija tāds šums par Elīnas paskatu. Un ar Džeisonu arī riktīgs teātris, kāpēc? Jo noteikti saņēma ļoti daudz kritikas tur esot Dubaijā, ka uz tik ilgu laiku un regulāri tas bērns tiek atstāts pie tam ikdienā vēl ar aukli visu laiku, tātad tagad tiek meģināts mums iebarot kaut kādas fake Elīnas ikdienas. Esmu pārliecināta, ka viņiem tas viss atspoguļojas skaitļos, kad noteikti ir bēdīgi, tāpēc skaidrs, ka diži turpināt kā lohi pa dzīvi nevar, jādod sabiedrībai nedaudz to, ko viņa vēlas redzēt, nu un tāpēc tās lielās pārmaiņas. Bet es arī neticu, ka uz ilgu laiku.
Man pat šķiet, ka Naura draugi ir pateikuši viņam kaut ko, jo līdz šim Naurim pašam bija vienalga par to, kā Elīna izskatās. Iespējams teica, ka viņiem ir kauns viņu ņemt līdzi tajās retajās reizēm, kad Elīna vispār kaut kur gāja.
22.05.2023 14:39 |
 
Patīk
Reitings 28309
Reģ: 12.10.2022
RaFaello1994 @ 21.05.2023 18:11
Nu kāpēc jārokas ar dakšiņu pa ceptu sieru ja tas paredzēts ar maizīti ēst. ??
Tas bija pretīgi, izbraukāt to sieru, kuru viņa pati nemaz neēdīs, ielīst ar kameru visos šķīvjos un pati ēd atkal tikai fricīšus.
22.05.2023 14:36 |
 
Patīk
Reitings 28309
Reģ: 12.10.2022
Gaisa jaucēja @ 21.05.2023 15:47
Ja neņem vērā ka Annemarija līdzi tad pat prieks skatīties, atpūšas cilvēks, pasēž saulītē, aiziet līdz jūrai. Lai arī kādas forumnieces nebūtu žurkas, kaut ko labu būsim panākušas. Miss Didi no robota sāk pamazām pēc cilvēka izskatīties. ??
Annemarija nav no Ventspils? Škita, ka viņa aizbrauca tur ar savu ģimeni un Elīna pasauca viņu, jo arī ir tur.
22.05.2023 14:30 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
wiwa @ 22.05.2023 12:32
Mazaskudra
"Un neviens neko sliktu tajā neredz, jo patiesībā no viņas močīšanas tur nekā nav, bet ir darba imitēšana. Un sekas viņai redzēt īsti nevar, jo viņa jau tam cauri nemaz nav gājusi."
Ak, vai. Man izskatās, ka tu melo par savu profesionālo nodarbošanos vai kaut ko neesi sapratusi no tā, kā izpaužas jebkādas šāda rakstura problēmas. Darba spējas ļoti pasliktinās, nogurums pienāk ātri. Cilvēks objektīvi var nedarīt daudz, bet justies, ka 24/7 močī.

Es neapgalvoju, ka Elīna nejūtas tā itkā viņa močītu. Es pilnībā ticu, ka tā arī jūtas. Un, ka nav nevienas mierīgas minūtes, jo jāskrien, jādara, jāstāsta un ar visu jādalās.
Es runāju par to, ka pieradināt sevi pie šāda prāta stāvokļa ir neveselīgi.
Un par tavām abām atbildēm kopumā runājot. (Negribu quotot, jo jau tā te pietaisam te pilnas lapas. Takā es gan jau, ka beigšu sev šo tēmu)
Tikai tāpēc, ka man ir pieredze, izglītība un darbs psiholoģijas jomā, tas nenozīmē, ka man būtu jāaizliedz sev komentēt par cilvēkiem vai pat vienkārši atklāti kādu nodirst. Es esmu parasts cilvēks, tieši tāds pats kā visi citi. Ar savu viedokli, ar pieredzi visādās situācijās, ar uzskatiem un citreiz arī ar lielu muti.
Es nesaku, ka Elīna ir vainīga pie kaut kā. Es nesaku, ka viņa ir galīgi slikta. Un tieši tāpēc, ka es esmu profesionālis es arī nelieku viņai te diagnozes. Tas nav mans darbs. Šeit es esmu mazaskudra, kas atnāk gudri pamuldēt. Tur jau tā lieta, ka forums ir domāts nevis lai visi nonāktu pie vienas taisnības vai kādam mēģinātu savu viedokli ieskaidrot, bet gan lai dalītos ar informāciju un apskatītu tematu no visādām pusēm.
Kāds manu viedokli pieņem, kāds nē. Un tas tieši ir labi.
Elīna visiem nekad neizpatiks, tas ir skaidrs. Ap viņu un par viņu ir pārāk daudz dažādu viedokļu, viņa savu muguru salauztu censdamās ielīst visu kastītēs. No vienas puses labi vien ir, ka neklausās pilnīgi visos viedokļos, kas lido viņai virsū.
Bet man ir mans viedoklis, kuru izmainīt vairs nekādīgi. Mans darbs nav viņu mēģināt labot un es to arī nedaru. Un es turpināšu ienākt te un ieņirgt par viņas citreiz stulbajām frizūrām un citplanētiešu kombinezoniem, un izteikt visu citu savu viedokli, pat tad, ja kāda acīs tas mani padara par neprofesionālu. So be it.
22.05.2023 14:12 |
 
Reitings 165
Reģ: 20.05.2023
Mazaskudra
"Un neviens neko sliktu tajā neredz, jo patiesībā no viņas močīšanas tur nekā nav, bet ir darba imitēšana. Un sekas viņai redzēt īsti nevar, jo viņa jau tam cauri nemaz nav gājusi."
Ak, vai. Man izskatās, ka tu melo par savu profesionālo nodarbošanos vai kaut ko neesi sapratusi no tā, kā izpaužas jebkādas šāda rakstura problēmas. Darba spējas ļoti pasliktinās, nogurums pienāk ātri. Cilvēks objektīvi var nedarīt daudz, bet justies, ka 24/7 močī.
22.05.2023 12:32 |
 
Reitings 5197
Reģ: 25.07.2022
L.. @ 22.05.2023 11:56
Elīnai no solārija dzimumzīmes parādījušās (nu tā vismaz domā, jo pirms nebija) un pleķi uz sejas (cerot, ka ne no solārija). Seju solārijā it kā sargā ar dvieli, jo kosmētika uzklāta. Drīzumā gadījumā neplāno pāriet atpakaļ uz paštonējošo?

Viņa laikam nebija pamanījusi, ka pleķi uz sejas (uz pieres) bija arī agrāk 😂
22.05.2023 12:26 |
 
Reitings 165
Reģ: 20.05.2023
Mazaskudra
Depresiju, ēšanas traucējumus un visu citu nopietno risina psihoterapeiti-ārsti un psihiatri. Tā kā pati teici, ka esi ar psiholoģiju saistīta, nevis ar psihoterapiju vai psihiatriju, domāju, ka vari atslābt, jo pie tevis šīs "sabojātās" meitenes nenāks. Es joprojām uzskatu, ka, ja tev ir lielāka izpratne par šīm tēmām kā vidējam cilvēkam, tev vajadzētu nenodirst Elīnu (vai kādu citu, kas saskaras ar tādām problēmām). Taviem vārdiem izsakoties, kādam būs jātiek galā ar Elīnas problēmām, kurus arī tu tagad veicini. Var taču iztikt bez kaut kādiem "viņa ir vainīga" vai citu meitenēm "viņa ir pretīga".
Tak paskaties kaut vai uz šeit nākamajiem komentāriem.
Foruma lietotāji iepriekš : Elīnai tik briesmīgi izskatās frizūras, labāk taisni, tīri mati.
Tagad, kad viņai ir taisni, tīri mati : Mati briesmīgi izskatās, saprotu, kāpēc viņa taisīja frizūras.
Nekad visiem nebūsi labs un tieši tādēļ klausīt jebkādu forumiešu ieteikumus, pat labi domātus, ir ceļš uz nekurieni. Piemēram, arī par bērnu audzināšanu nebūtu labi ieklausīties forumietēs, jo, kā te iepriekš noskaidrots par maisījumiem, katra dara pa savam. Elīnai šādu komentāru, ieteikumu droši vien nāk tūkstošiem un tur ne tikai grūti to visu izlasīt, bet arī saprast, kas ir vērtīgs un kas nē. Tas neattiecas tikai uz Elīnu, bet uz visiem cilvēkiem un svešiem padomiem.
22.05.2023 12:23 |
 
Reitings 3579
Reģ: 06.05.2014
Elīnai no solārija dzimumzīmes parādījušās (nu tā vismaz domā, jo pirms nebija) un pleķi uz sejas (cerot, ka ne no solārija). Seju solārijā it kā sargā ar dvieli, jo kosmētika uzklāta. Drīzumā gadījumā neplāno pāriet atpakaļ uz paštonējošo?
22.05.2023 11:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)