Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
10 gadi
Reitings 2912
Reģ: 29.01.2009
konfektee @ 29.06.2023 23:25

Izrāvi vārdus no mutes! Cik dumjam/ai jābūt,lai domātu,ka viņai rūp. Var jau klusībā pasmieties, paheitot, ierakstīt kādu komentāru šeit,bet nu rakstīt tik nopietnu, garu vēstuli ar visu savu heitu,tad gaidīt atbildi nepacietībā un pa taisno aizsūtīt Didras hate lapai- ietekmelei... Līmenis. Savas dzīves laikam nav. ?

Varbūt cilvēks uz E līdz šim skatījās ar apbrīnu - tiešām skaista biznesa sieviete, gāž kalnus, vēl bērnu audzina. Bet kad atvērās actiņas, tad bija liela vilšanās. Izgāza savas "atklāsmes pohas" vēstulē, bet mēs jau zinām, ka E cilvēku viedoklis ir pie 🍑Viņa pat neuzskata par nepieciešamu pašai atbildēt uz vēstulēm.
Šis ir tik traģikomiski, smieklīgi kā viņi abi domā, ka ir Latvijas zvaigznes, lielākie un veiksmīgākie biznesmeņi. Kādu mēnesi biju no šī stulbuma atslēgusies, tagad aiz gara laika atkal iemetu aci - kas nu D ģimenē notiek? Tas pats debīlisms, kas līdz šim. Nezina, kā pievērst uzmanību, nu jau jāmauc galvā pamperi. Vai jāsūdzās par valsti, kurā dzīvo un veido "biznesu".
Ja atvēršu IG vecumdienās, noteikti būs tas pats sviests, kas šodien. Jo ja sviests ir galvā, tad tikai to ar māk rādīt citiem.
30.06.2023 09:10 |
 
Reitings 516
Reģ: 18.03.2023
Ivy Blanks @ 29.06.2023 23:36

Noteikti, ka rakstīja pati, jo komati tur nav ;) Tad rodas jautājums, kādas tad valodnieces pašas te sēž...
Pirms vārda "ko" ir jābūt komatam, kas nav ielikti 3(!) vietās. Aiz vārda "citiem" arī ir jābūt komatam. Aiz vārda "daru" arī ir jābūt komatam. Aiz vārda "izspriest" arī ir jābūt komatam. Un teikuma uzbūve "sekot man un vai sekot citiem..." whaaat?!!?!? Varbūt tad "un/vai"? Tur taču nevienas pieturzīmes nav!

Nav uzbrauciens, bet vārds “komati” tev nominatīva formā, lai gan jābūt ģenitīva. Ja piekasāmies valodai :D
30.06.2023 08:56 |
 
Reitings 1149
Reģ: 18.12.2022
Pelnrukšķīte @ 29.06.2023 11:17

Ja tu tagad runā par rajoniem, tad zini, ka pagasti nodrošina skolas autobusus. Tas, ka daudzi vecāki savus cukurdūkulīšus vēlas vest ar auto, ir pašu izvēle.
Tieši reformas neveikšana sadārdzina skolu aparātu, ja tā to var saukt. 1 skolotājs, mēli izkāris, skraida pa 3 pagasta skolām, lai savāktu slodzi, bet tajā pašā laikā..varētu būt 1 lielākā skolā un neskraidīt apkārt.
Un tad gandrīz 1000 jaunieši nespēj savākt 10% eksāmenos, lai pabeigtu 9.klasi.
Ir tev daļa taisnības, bet atceroties dažas labas pašvaldības šī gada pirmo septembri, man tiešām ir pamatīgas šaubas, ka jebkura pašvaldība spēj nodrošināt skolēnu transportu uz un no skolas
30.06.2023 00:43 |
 
Reitings 230
Reģ: 31.05.2022
cory @ 29.06.2023 23:58

Minēju, ka “tiek lietoti komati”, nevis par to, vai tie tiek lietoti pareizi vai nepareizi. Prasīt no Didrihsones, lai viņa pareizi lietotu komatus, ir tas pats, kas cerēt, ka, dzerot Memory water, tev uzlabosies atmiņa

Bet tur jau tā lieta, ka viņai NETIEK lietoti visi komati un pieturzīmes. Tas, kas tur stāv, jā, ir pareizi. Bet šajā īsajā, mazajā tekstiņā ir vēl 6 vietas, kurās komats nav ielikts. Un tad jau tas noteikti ir pašas Didrihsones rakstītais, jo grūti iedomāties, ka vēl kāda meitene spētu sataisīt tik daudz interpunkcijas kļūdas tik īsā tekstiņā.
30.06.2023 00:02 |
 
10 gadi
Reitings 2707
Reģ: 25.05.2009
Ivy Blanks @ 29.06.2023 23:36

Noteikti, ka rakstīja pati, jo komati tur nav ;) Tad rodas jautājums, kādas tad valodnieces pašas te sēž...
Pirms vārda "ko" ir jābūt komatam, kas nav ielikti 3(!) vietās. Aiz vārda "citiem" arī ir jābūt komatam. Aiz vārda "daru" arī ir jābūt komatam. Aiz vārda "izspriest" arī ir jābūt komatam. Un teikuma uzbūve "sekot man un vai sekot citiem..." whaaat?!!?!? Varbūt tad "un/vai"? Tur taču nevienas pieturzīmes nav!

Minēju, ka “tiek lietoti komati”, nevis par to, vai tie tiek lietoti pareizi vai nepareizi. Prasīt no Didrihsones, lai viņa pareizi lietotu komatus, ir tas pats, kas cerēt, ka, dzerot Memory water, tev uzlabosies atmiņa
29.06.2023 23:58 |
 
Reitings 3661
Reģ: 01.03.2022
cory @ 29.06.2023 21:42
100 punkti, ka Miss Didī pati nerakstīja atbildi uz šo vēstuli. Tiek lietoti komati, pārāk pieklājīgs teksts un šaubos, ka Didras vārdukrājumā ir tāds vārds, kā “naivs” ?
Bilde no ietekmeles konta:

Nauris pats ir teicis, ka Elīna ne vienmēr pati atbild un pieslēdzas tikai tad kad “viņu vajag” un tad visbiežāk raksta bass ziņas, jo nav laika rakstīt. Tikai tiešām, ko Elīna tik daudz dara, ka nekad nav laika?
29.06.2023 23:37 |
 
Reitings 230
Reģ: 31.05.2022
cory @ 29.06.2023 21:42
100 punkti, ka Miss Didī pati nerakstīja atbildi uz šo vēstuli. Tiek lietoti komati, pārāk pieklājīgs teksts un šaubos, ka Didras vārdukrājumā ir tāds vārds, kā “naivs” ?
Bilde no ietekmeles konta:

Noteikti, ka rakstīja pati, jo komati tur nav ;) Tad rodas jautājums, kādas tad valodnieces pašas te sēž...
Pirms vārda "ko" ir jābūt komatam, kas nav ielikti 3(!) vietās. Aiz vārda "citiem" arī ir jābūt komatam. Aiz vārda "daru" arī ir jābūt komatam. Aiz vārda "izspriest" arī ir jābūt komatam. Un teikuma uzbūve "sekot man un vai sekot citiem..." whaaat?!!?!? Varbūt tad "un/vai"? Tur taču nevienas pieturzīmes nav!
29.06.2023 23:36 |
 
10 gadi
Reitings 580
Reģ: 01.06.2012
cory @ 29.06.2023 22:44

Mani vairāk izbrīna tas, ka kāds vispār Didrihsonei raksta tādas vēstules. Cik ļoti tu esi vīlies cilvēkā, ko tu "pazīsti" tikai no instagram storijiem, lai viņam rakstītu tādas vēstules, ka esi tagad šokā pēc tā, ko redzēji citā profilā ? Brīžiem liekas, ka cilvēkiem vispār nav nekāda profesionālā skepticizma un tic visam, ko rāda instagramā.

Izrāvi vārdus no mutes! Cik dumjam/ai jābūt,lai domātu,ka viņai rūp. Var jau klusībā pasmieties, paheitot, ierakstīt kādu komentāru šeit,bet nu rakstīt tik nopietnu, garu vēstuli ar visu savu heitu,tad gaidīt atbildi nepacietībā un pa taisno aizsūtīt Didras hate lapai- ietekmelei... Līmenis. Savas dzīves laikam nav. 😀
29.06.2023 23:25 |
 
Reitings 1652
Reģ: 11.04.2015
Devindesmitseptini @ 29.06.2023 20:00
“Man bija principiāli, ka es gribu mazo barot ar krūti”, “man zuda piens un izmēģinājām maisījumu, bet viņš spļāva ārā”, “tad es pumpēju pienu, lai tas rastos vairāk”.
Kā būru bijis, ja Džeisons pienu nespļautu ārā? Vai arī tad viņai būtu bijis ‘principiāli’ barot ar savu pienu?
tak jasuta tas viss PTAC, lai sak viņus ņemt pie dziesmas.
29.06.2023 23:07 |
 
10 gadi
Reitings 2707
Reģ: 25.05.2009
Metaforaas @ 29.06.2023 21:47

Mani vispār izbrīna, ka viņa atbild uz tādām zinņam un ja tā nav viņa, kas atbild, tad kāda velna pēc darbiniecēm būtu jālasa un jāatbild uz šīm zinām, tas ietilpst viņu pienākumos? Viņam par to maksā?

Mani vairāk izbrīna tas, ka kāds vispār Didrihsonei raksta tādas vēstules. Cik ļoti tu esi vīlies cilvēkā, ko tu "pazīsti" tikai no instagram storijiem, lai viņam rakstītu tādas vēstules, ka esi tagad šokā pēc tā, ko redzēji citā profilā 😁 Brīžiem liekas, ka cilvēkiem vispār nav nekāda profesionālā skepticizma un tic visam, ko rāda instagramā.
29.06.2023 22:44 |
 
10 gadi
Reitings 2912
Reģ: 29.01.2009
Metaforaas @ 29.06.2023 21:47

Mani vispār izbrīna, ka viņa atbild uz tādām zinņam un ja tā nav viņa, kas atbild, tad kāda velna pēc darbiniecēm būtu jālasa un jāatbild uz šīm zinām, tas ietilpst viņu pienākumos? Viņam par to maksā?

Ietekmeles profilā jau bija teikts, ka šis ir viens no darba pienākumiem un par to papildus nemaksā. E to uzskata par normu.
Varbūt viņa nemaz nemāk lasīt? Tāpec uz ziņām atbild citi.
29.06.2023 22:08 |
 
Reitings 1745
Reģ: 01.02.2023
Laavii @ 29.06.2023 12:58
Kurš prooo dekorētājs grib izdekorēt dž tusiņi... didi pat var storija pēc tam pielikt #pašipirkām

Kur tad palika dekorētāja, kura flīžu ballīti dekorēja? 😅😅😅
29.06.2023 21:55 |
 
Reitings 1745
Reģ: 01.02.2023
Zabiite @ 29.06.2023 14:48
https://failiem.lv/u/aejtxemdq
Skaistule ?

Pat Džeisons rauc pieri - kas tā par idioti? 😅
29.06.2023 21:54 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
cory @ 29.06.2023 21:42
100 punkti, ka Miss Didī pati nerakstīja atbildi uz šo vēstuli. Tiek lietoti komati, pārāk pieklājīgs teksts un šaubos, ka Didras vārdukrājumā ir tāds vārds, kā “naivs” ?
Bilde no ietekmeles konta:

Mani vispār izbrīna, ka viņa atbild uz tādām zinņam un ja tā nav viņa, kas atbild, tad kāda velna pēc darbiniecēm būtu jālasa un jāatbild uz šīm zinām, tas ietilpst viņu pienākumos? Viņam par to maksā?
29.06.2023 21:47 |
 
10 gadi
Reitings 2707
Reģ: 25.05.2009
100 punkti, ka Miss Didī pati nerakstīja atbildi uz šo vēstuli. Tiek lietoti komati, pārāk pieklājīgs teksts un šaubos, ka Didras vārdukrājumā ir tāds vārds, kā “naivs” 😄
Bilde no ietekmeles konta:
29.06.2023 21:42 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
cory @ 29.06.2023 20:58

Didrihsoni manuprāt ir tāds tipisks "atlajst sajmu" pārītis, kas noteikti jau būtu Anglijā vai Īrijā, ja poļu lupatu bizītis nebūtu aizgājis. Varbūt šie tikai mani tādi stereotipi, bet viņi atbilst visiem tipiskajiem aizbraucēju kritērijiem:
- Izglītība nulle, labākajā gadījumā izvilkuši vidusskolu vai izmocījuši kādu profeni (tas, ka Didrai ir pašizdomāta arodskola, tas jau te apspriests, nezinu par Jenotu, bet nu šaubos, ka šim ir augstākā izglītība);
- Vienmēr čīkst cik valsts slikta un nevienam nepalīdz (visi tie Jenota insta viģiki);
- Neizceļas ar intelektu (piemēram, C-19 noliegšana, izteikumi pret LGBTQ u.c.)
- Nāk no mazpilsētām vai vēl lielākiem laukiem;
- Radinieki jau ir Īrijā vai Anglijā un stāsta cik tur viss čotka (Didrai brālis jau ir prom no Latvijas).

Jaaaaa, labi pateici. Es varu iedomāties viņus Īrijā, krāj bembim un dzīvoklim tajā pašā Ventspilī, "šiko" ar CK maiciņām, internetā sūdzās, cik Latvijā viss slikti. Galviņās vējš svilpo, dzīvojas savējo komūnā.
29.06.2023 21:21 |
 
10 gadi
Reitings 2707
Reģ: 25.05.2009
Anīle līne @ 29.06.2023 00:04
Nesaprotu to Ņaura gaudu video - kāds taisa galdus, kurus neviens negrib pirkt + valstij katram, kas vēlas būtu jāuzsauc dzīvoklis? Nu ja kādā valstī tā ir, tad lūdzu ziņojiet kur ir tāda leiputrija. Man šķiet, ka ja nav sačakarēta kredītvēsture un ir normāli ienākumi, nav problēma dabūt savu mājokli caur Altum programmu.

Didrihsoni manuprāt ir tāds tipisks "atlajst sajmu" pārītis, kas noteikti jau būtu Anglijā vai Īrijā, ja poļu lupatu bizītis nebūtu aizgājis. Varbūt šie tikai mani tādi stereotipi, bet viņi atbilst visiem tipiskajiem aizbraucēju kritērijiem:
- Izglītība nulle, labākajā gadījumā izvilkuši vidusskolu vai izmocījuši kādu profeni (tas, ka Didrai ir pašizdomāta arodskola, tas jau te apspriests, nezinu par Jenotu, bet nu šaubos, ka šim ir augstākā izglītība);
- Vienmēr čīkst cik valsts slikta un nevienam nepalīdz (visi tie Jenota insta viģiki);
- Neizceļas ar intelektu (piemēram, C-19 noliegšana, izteikumi pret LGBTQ u.c.)
- Nāk no mazpilsētām vai vēl lielākiem laukiem;
- Radinieki jau ir Īrijā vai Anglijā un stāsta cik tur viss čotka (Didrai brālis jau ir prom no Latvijas).
29.06.2023 20:58 |
 
Reitings 516
Reģ: 18.03.2023
“Man bija principiāli, ka es gribu mazo barot ar krūti”, “man zuda piens un izmēģinājām maisījumu, bet viņš spļāva ārā”, “tad es pumpēju pienu, lai tas rastos vairāk”.
Kā būru bijis, ja Džeisons pienu nespļautu ārā? Vai arī tad viņai būtu bijis ‘principiāli’ barot ar savu pienu?
29.06.2023 20:00 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Pelnrukšķīte @ 29.06.2023 11:17

Ja tu tagad runā par rajoniem, tad zini, ka pagasti nodrošina skolas autobusus. Tas, ka daudzi vecāki savus cukurdūkulīšus vēlas vest ar auto, ir pašu izvēle.
Tieši reformas neveikšana sadārdzina skolu aparātu, ja tā to var saukt. 1 skolotājs, mēli izkāris, skraida pa 3 pagasta skolām, lai savāktu slodzi, bet tajā pašā laikā..varētu būt 1 lielākā skolā un neskraidīt apkārt.
Un tad gandrīz 1000 jaunieši nespēj savākt 10% eksāmenos, lai pabeigtu 9.klasi.

Diezgan briesmīgi izklausās, ja vietējā pagasta skolā nav piemēram 3 skolotāji un nevis darbmācība, bet angļu valodas, matemātikas, latviešu valodas. Un tie kas ir tie paši pierunātie neiet pensijā pensionāri. Kāda var būt runa par izglītību vispār. Un slodze jau arī tur nav, ja klasē knapi 10 skolnieki.
29.06.2023 19:31 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
BellaCiao @ 28.06.2023 20:49
Kādu tuftu Nauris dzen savā Olaines storijā? Ģimene grib pamest valsti jo pašiem jākrāj 50 000,lai nopirktu dzīvokli?
A kurā valstī ģimenēm dod 50 štuku dzīvokļus bez maksas? Es arī gribu!

Kautkadas muļķības, ar to pašu Altum atbalstu var paņemt kredīta dzīvokli, pašam vien vajadzīgi pāris tūkstoši, protams atkarīgs no dzīvokļa vērtības. Var stardat vairak un krāt. Nesaprotu šos čikstetajus , kuriem citur ārzemēs ir baigā medusmaize , bet Latvijā viss slikti .
29.06.2023 19:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits