Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 519
Reģ: 05.02.2022
Didrai ar to viņas frizūru, seja izskatās riktīgi apaļa. Kaut ka galīgi nepiestāv!
20.03.2024 20:15 |
 
Reitings 279
Reģ: 04.01.2021
https://failiem.lv/u/jkcdx35ruw
Nu bļāāā meičuki, pēc kā viņa izskatās! Taka no džungļu zvēriem pamukusi!! Galvenais ka visiem skauž.
20.03.2024 20:15 |
 
10 gadi
Reitings 288
Reģ: 15.08.2012
fantastika @ 20.03.2024 19:33
Es ceru, ka tā meiča kura šodien SBF Pidriķei 3x teica, ka grib ēst un tai bija vienalga, aizies prom no turienes. Abas stāv virtuvē - meiča saka, ka grib ēst, jo visu dienu skraida, Pidriķei seja protams kā Anoreksikei pati jau neko nevar ēst. Šausmas vnk
o, jà. Es to SBF parasti neskatos, bet kkā sīkā bija uzslēgusi tieši uz to momentu, kur tā meitene teica to frāzi, ka grib ēst. Traki skumīgi palika viņas.
20.03.2024 20:01 |
 
Reitings 7
Reģ: 03.11.2023
Es ceru, ka tā meiča kura šodien SBF Pidriķei 3x teica, ka grib ēst un tai bija vienalga, aizies prom no turienes. Abas stāv virtuvē - meiča saka, ka grib ēst, jo visu dienu skraida, Pidriķei seja protams kā Anoreksikei pati jau neko nevar ēst. Šausmas vnk
20.03.2024 19:33 |
 
Reitings 4720
Reģ: 27.08.2023
Wow, šodienas SBF kārtējais uzbrauciens Naurim un darbiniecei jālūdzas, lai var paēst, jo visu laiku esot skrējusi pa darbiem. Sapņu darba vieta, indeed 🤦🏼‍♀️ Šitā droši vien drīz lidos, jo nav modžo Elīnas gaumē - grib arī ēst, un vēl darba laikā.
20.03.2024 19:32 |
 
Reitings 5886
Reģ: 27.02.2022
chihiro @ 20.03.2024 17:04

Noliekošie komentāri tikpat stulbi.
tu droši es tā kā rakstīja, super malači 🤣🤣🤣
20.03.2024 17:10 |
 
Reitings 1110
Reģ: 13.11.2023
CallMeAnnika @ 20.03.2024 15:48
Zem Elīnas jaunākā reela komentāri no tik daudz naivām, st*lbām sievietēm. Kā var būt tāda tumsonība?

Noliekošie komentāri tikpat stulbi.
20.03.2024 17:04 |
 
10 gadi
Reitings 2890
Reģ: 29.01.2009
Bubuu @ 20.03.2024 16:20

Par cenu gan jau. Neesmu kalusījuses vai ir jau minējusi, bet jau varu iedomāties kā viņa vainotu Nauri, ka viņš nobukojis tik dārgus apartamentus.

Ja pareizi sadzirdēju, tad 230eur par nakti. Daudz, bet skaista vieta.
20.03.2024 16:24 |
 
10 gadi
Reitings 2890
Reģ: 29.01.2009
Lyncha @ 20.03.2024 15:37
Tie apartamenti ir tik fenomenāli skaisti. Bet noteikti princese atradìs, par ko sūdzēties..

Jā, apartamenti šoreiz ir tiešām skaisti, vizuāli ļoti baudāmi. Ja vien atkal nereklamētu bezvīļu apakšveļu - nu, cik var malt vienu un to pašu? 😟
20.03.2024 16:24 |
 
Reitings 1919
Reģ: 28.01.2023
Lyncha @ 20.03.2024 15:37
Tie apartamenti ir tik fenomenāli skaisti. Bet noteikti princese atradìs, par ko sūdzēties..

Par cenu gan jau. Neesmu kalusījuses vai ir jau minējusi, bet jau varu iedomāties kā viņa vainotu Nauri, ka viņš nobukojis tik dārgus apartamentus.
20.03.2024 16:20 |
 
Reitings 4720
Reģ: 27.08.2023
cory @ 20.03.2024 14:56

Ceļojumu blogeri (par ko Didra tagad 2024.gadā sadomājusies būt) jau kādu laiciņu interneta vidē nav vairs aktuāli, nevienu pārāk vairs neinteresē blogi, kurā valstī tu esi, kurā muzejā tu biji un cik tur maksāja kafija. Tagad topā ir dzīvesstila blogeri. Bet nu Didra jau vispār neķer tendences. Tas tāpat, kā ar viņas veikalu, kur joprojām jaunā kolekcija ir 'mammu boyfriendu skinnij staipīgie džīns', kas sabildēti 'konklektos' ar briesmīgiem platformu zābakiem un filca platmalēm, kamēr visur citur veikalos topā ir platās bikses, laiviņas vai adidas samba/spezials tipa apavi. Un vispār Didra ir tas cilvēks, kuru var ielikt stilīgākajā Bali villā vai modernākajā sporta zālē, bet viņa tur vienalga izskatīsies pēc bezgaumīgākās un prastākās personas. Un ar tiem saviem "next level ceļojumu blogiem" viņa vienīgi var aizraut to savu vidēji zemo ienākumu (un arī izglītības) mērķauditoriju, kas tālāk par viņas instagram nav redzējuši.

Tas laikam ļoti atkarīgs no cilvēka, mani personīgi ļoti interesē ceļojumu blogeri un ar ceļošanu saistīti konti, bet dzīvesstila blogeri neinteresē vispār. Tikai diemžēl Elīna nevelk to ceļojuma blogera statusu - es, kā ceļojumu blogu sekotājs, gribu redzēt max no tām vietām uz kurām ir aizceļots, apskatīti muzeji, baznīcas, daba utt., baudīts tas, kas tai vietai ir raksturīgi, un, tā kā es nebraucu ar mašīnu, mani interesē tips&tricks par sabiedrisko transportu.
Nenoliegšu, ir reizes, kad ērtības labad, pa vidu skrējienam apēdu kaut ko no maķīša, bet mani pilnīgi neinteresē blogera atskaite par to, kā arī neinteresē tualešu maksa un to stāvoklis katrā vietā, ja nu vienīgi kaut kas super ekstrēms tas nav.
Diemžēl līdz šim Elīnai ir bijis ļoti maz no tā, kas patiešām interesē mani, lielākoties sekoju, lai redzētu, kādas stulbības šoreiz nāks ārā.
Nu diemžēl ir lietas, ko nekādi nevar aizsmērēt ar blogošanas un kultūras aktivitāšu ieviešanas mēģinājumiem, lai kā censtos. Un viena no tādām lietām ir tupums un vispārējs inteliģences trūkums. Nu sorry, bet tas vienkārši visur lien ārā.
20.03.2024 16:07 |
 
Patīk
Reitings 29869
Reģ: 12.10.2022
Zem Elīnas jaunākā reela komentāri no tik daudz naivām, st*lbām sievietēm. Kā var būt tāda tumsonība?
20.03.2024 15:48 |
 
Reitings 272
Reģ: 19.03.2023
Tie apartamenti ir tik fenomenāli skaisti. Bet noteikti princese atradìs, par ko sūdzēties..
20.03.2024 15:37 |
 
10 gadi
Reitings 2696
Reģ: 25.05.2009
magdalena333 @ 20.03.2024 13:52
1. Ja Nauris vedīšot uz vietām, kas Elīnai neinteresē, viņa tad nekur nedosies, bet tā vietā ies uz zāli 2x pa dienu
2. Šodien no rīta bija sporta zāle (jo mums visiem interesē kāda sporta zāle ir Bali, tā mums vēl tiks atrādīta vismaz 5x), un visa diena bildējoties
Welcome, superīgajā Elīnas ceļojumu blogā!
Mans minējums, ka tā ir sadarbiba TV ietvaros (viņa vismaz Zakaponē minēja, ka ir piedāvājums no TV, ka viņa atrāda savus ceļojumus, un pēkšņi, bums, ir tāds uzsvars uz to, ka viņi tagad būs ceļojumu blogeri),bet par to pārliecināsimies tuvāko nedēļu laikā. Ja tā tiešām ir, tad skaidrs, ka Elīnai neiteresē atpūta un ceļojums kā tā, viņa izmanto šo pasākumu, lai sabildētu savas lupatas, un pārsvarā sēdes villā vai gym, jā, Nauris ar Annemariju divatā izbaudīs visus Balī labumus?

Ceļojumu blogeri (par ko Didra tagad 2024.gadā sadomājusies būt) jau kādu laiciņu interneta vidē nav vairs aktuāli, nevienu pārāk vairs neinteresē blogi, kurā valstī tu esi, kurā muzejā tu biji un cik tur maksāja kafija. Tagad topā ir dzīvesstila blogeri. Bet nu Didra jau vispār neķer tendences. Tas tāpat, kā ar viņas veikalu, kur joprojām jaunā kolekcija ir 'mammu boyfriendu skinnij staipīgie džīns', kas sabildēti 'konklektos' ar briesmīgiem platformu zābakiem un filca platmalēm, kamēr visur citur veikalos topā ir platās bikses, laiviņas vai adidas samba/spezials tipa apavi. Un vispār Didra ir tas cilvēks, kuru var ielikt stilīgākajā Bali villā vai modernākajā sporta zālē, bet viņa tur vienalga izskatīsies pēc bezgaumīgākās un prastākās personas. Un ar tiem saviem "next level ceļojumu blogiem" viņa vienīgi var aizraut to savu vidēji zemo ienākumu (un arī izglītības) mērķauditoriju, kas tālāk par viņas instagram nav redzējuši.
20.03.2024 14:56 |
 
10 gadi
Reitings 683
Reģ: 11.04.2010
Gardenia @ 20.03.2024 13:06
Vai tiešām te kādu tik ļoti uztrauc, ka Džeisons klīst tagad ar aukli pa noliktavu vai kur citur? Nu tak sen skaidrs, ka sīcis ir kārtējais reklāmas projekts. Nav jau viņš pamests kā Kiviču Mija vai citu alkaholiķu bērni! Ko tad te kāda iedomājās tagad viņus uztaisīt par super gādīgu ģimeni? Didru pataisīs par labāko māti pasaulē? Mani piemēr uztrauc tikai savējais un absolūta vienaldzība par Didriķu bērnu kamēr ir pieskatīts! Te kāda tiešām domā, ka didriķi spēlēsies ar to sīci pludmales smiltiņās? Tak nedarīs to kādēļ, te par to kāda vispār muti dzisina? Ir apmaksāta aukle nu i viss tā ir viņu dzīves norma. Es piemēr gaidu kad didrai galvā utis iemetīsies gan jau ir bijušas nevienu reizi!

Nu vispār uztrauc gan, jo tie traumētie bērni izaugs un veidos nākotnes sabiedrību, tostarp attiecības/komunikāciju ar mūsu bērniem. Jo veselāki bērni, jo veselāka sabiedrība. Tikpat labi var jautāt, kāpēc te jau gadiem tiek apspriesta šī ģimenīte un viņu izgājieni - arī tieši tāpēc, ka tas viss notiek publiski un ietekmē cilvēkus, vidi viņiem apkārt. Un vipār, ja salīdzina, tad vecāku mīlestības un uzmanības trūkums bērnam ir nopietnāka problēma par kārtējo smieklīgo un bezgaumīgo Elīnas frizūru vai Rimi burkānu ēšanu Parīzes kafejnīcā.
Tāpēc - jā, viņai nepamodīsies māte instinkts tikai no mūsu čatošanas te, bet tāpat viņai arī neradīsies labāka stila un gaumes izjūta.
20.03.2024 14:33 |
 
Reitings 512
Reģ: 21.11.2023
magdalena333 @ 20.03.2024 13:52
1. Ja Nauris vedīšot uz vietām, kas Elīnai neinteresē, viņa tad nekur nedosies, bet tā vietā ies uz zāli 2x pa dienu
2. Šodien no rīta bija sporta zāle (jo mums visiem interesē kāda sporta zāle ir Bali, tā mums vēl tiks atrādīta vismaz 5x), un visa diena bildējoties
Welcome, superīgajā Elīnas ceļojumu blogā!
Mans minējums, ka tā ir sadarbiba TV ietvaros (viņa vismaz Zakaponē minēja, ka ir piedāvājums no TV, ka viņa atrāda savus ceļojumus, un pēkšņi, bums, ir tāds uzsvars uz to, ka viņi tagad būs ceļojumu blogeri),bet par to pārliecināsimies tuvāko nedēļu laikā. Ja tā tiešām ir, tad skaidrs, ka Elīnai neiteresē atpūta un ceļojums kā tā, viņa izmanto šo pasākumu, lai sabildētu savas lupatas, un pārsvarā sēdes villā vai gym, jā, Nauris ar Annemariju divatā izbaudīs visus Balī labumus?

Testies uz Bali, lai sabildētu savas 2in1 apenes (kā var apenes būt divi vienā?! ) un citas parpalas un patirinātos zālē - jā, noteikti! Doties uz šādu galamērķi lai baudītu eiropeisko ir diezgan muļķīgi - tas taču ir diezgan eksotisks galamērķis, bet neizskatās, ka viņi no tā sava burbuļa plānotu izkāpt.
20.03.2024 14:28 |
 
Reitings 3171
Reģ: 08.09.2015
1. Ja Nauris vedīšot uz vietām, kas Elīnai neinteresē, viņa tad nekur nedosies, bet tā vietā ies uz zāli 2x pa dienu
2. Šodien no rīta bija sporta zāle (jo mums visiem interesē kāda sporta zāle ir Bali, tā mums vēl tiks atrādīta vismaz 5x), un visa diena bildējoties
Welcome, superīgajā Elīnas ceļojumu blogā!
Mans minējums, ka tā ir sadarbiba TV ietvaros (viņa vismaz Zakaponē minēja, ka ir piedāvājums no TV, ka viņa atrāda savus ceļojumus, un pēkšņi, bums, ir tāds uzsvars uz to, ka viņi tagad būs ceļojumu blogeri),bet par to pārliecināsimies tuvāko nedēļu laikā. Ja tā tiešām ir, tad skaidrs, ka Elīnai neiteresē atpūta un ceļojums kā tā, viņa izmanto šo pasākumu, lai sabildētu savas lupatas, un pārsvarā sēdes villā vai gym, jā, Nauris ar Annemariju divatā izbaudīs visus Balī labumus😉
20.03.2024 13:52 |
 
Reitings 5886
Reģ: 27.02.2022
Gardenia @ 20.03.2024 13:06
Vai tiešām te kādu tik ļoti uztrauc, ka Džeisons klīst tagad ar aukli pa noliktavu vai kur citur? Nu tak sen skaidrs, ka sīcis ir kārtējais reklāmas projekts. Nav jau viņš pamests kā Kiviču Mija vai citu alkaholiķu bērni! Ko tad te kāda iedomājās tagad viņus uztaisīt par super gādīgu ģimeni? Didru pataisīs par labāko māti pasaulē? Mani piemēr uztrauc tikai savējais un absolūta vienaldzība par Didriķu bērnu kamēr ir pieskatīts! Te kāda tiešām domā, ka didriķi spēlēsies ar to sīci pludmales smiltiņās? Tak nedarīs to kādēļ, te par to kāda vispār muti dzisina? Ir apmaksāta aukle nu i viss tā ir viņu dzīves norma. Es piemēr gaidu kad didrai galvā utis iemetīsies gan jau ir bijušas nevienu reizi!
tāda ziņā jau jā, bet skumji vienkārši. Nu es arī nesaprotu kā tā var. Jā neliegsos, man arī patīk atpūsties bez bērniem, fakts, bet nu konstanti prom, es tā nevarētu, bet nu ok , katram savs. Utis viņa noteikti dabūs, itseviķi ja kādu mērkaķi uz plecu paņems 🤣🤣
20.03.2024 13:50 |
 
Reitings 6085
Reģ: 14.12.2022
Vai tiešām te kādu tik ļoti uztrauc, ka Džeisons klīst tagad ar aukli pa noliktavu vai kur citur? Nu tak sen skaidrs, ka sīcis ir kārtējais reklāmas projekts. Nav jau viņš pamests kā Kiviču Mija vai citu alkaholiķu bērni! Ko tad te kāda iedomājās tagad viņus uztaisīt par super gādīgu ģimeni? Didru pataisīs par labāko māti pasaulē? Mani piemēr uztrauc tikai savējais un absolūta vienaldzība par Didriķu bērnu kamēr ir pieskatīts! Te kāda tiešām domā, ka didriķi spēlēsies ar to sīci pludmales smiltiņās? Tak nedarīs to kādēļ, te par to kāda vispār muti dzisina? Ir apmaksāta aukle nu i viss tā ir viņu dzīves norma. Es piemēr gaidu kad didrai galvā utis iemetīsies gan jau ir bijušas nevienu reizi!
20.03.2024 13:06 |
 
Reitings 180
Reģ: 01.03.2022
Man ir jautājumi par to Balīīī 😁
1. Viņai tā ir sadarbība? Nesapratu, kāpēc visu filmē, visu blogo, stāstīšot izmaksas, objektus utt. (Nesagaidu šeit normālu kontentu, ja jau startā ir gids, kurš visur izvadās)
2. Kāpēc mazo neņēma, ja dzīvo fancy eiropeiskā hotelī un ceļos ar gidu lielākoties? Neticu, ks visu ceļijunu ar rolleri būs (Te sagaidu Dii šausmu storijus no rolleru braukšanas 😁)
20.03.2024 12:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits