Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 3171
Reģ: 08.09.2015
Nu tak neviens neies un neatzīsies kaut kādām paziņām, ka bija sadarbiba. Nu es personīgi neticu pilnīgi un galigi, ka tur apakšā nav sadarbiba, tā bez maz katru dienu iešana tur un ēšana, reklamēšana, tagad arī viņi tiešām maksāja 1-2tk noreklamēja viņus, un nekāda sadarbiba pat atlaide nē? Kā tad. Un, tad redz viņiem patīka Fiks (vairākas reizes sūtījusi no turienes kūkas), bet redz jau kuro reizi slēpa, ka kūka no viņiem (jo nebija sadarbiba), tagad acīmredzot tika pie gribētā, un var teikt no kurienes sūta visu laiku. Un tas jau vairākas reizes pierādījies, kamēr nav sadarbiba viņa klusē, vai uztaisa antireklāmu, kā dabū sadarbību viss ir baigi labi, nu neticu, ka viņi pa baltu velti visu laiku reklamē Kings..
16.07.2023 15:29 |
 
Patīk
Reitings 29912
Reģ: 12.10.2022
konfektee @ 15.07.2023 23:25
Vienīgā lieta,ko nesaprotu,ir, kāpēc daudzas raksta,ka Elīnai ar Nauri nav mīlestības?!
Es nesen aizložņāju Naura IG uz pirmajiem postiem, nu, ja tā nav mīlestība,tad es nezinu,kas ir. Sirsnīgi,jauki posti, patiess smaids , pirmie ceļojumi kopā, saldi teksti utt. Jā,tagad abi ir močītāji, bet es domāju,ka tas nemazina mīlestību. Jā, tagad gaisu jauc tie "mīļais uzdāvināja puķes",kuras ir sadarbība,bet tas nemaina faktu,ka abi bija kopā un LAIMĪGI arī tad,kad bija jāknapina nauda pirmajam tālajam ceļojumam.
Turpinājums:
Tu laikam neesi redzējusi viņu ceļojumu storijus. Cik viegli ir dzīvot ar cilvēku, kurš neko negrib? Neko redzēt, neko darīt. Sēdēsim apartamentos un bildēsim jau 10 reizi to pašu komplektu. Un katrā ceļojumā var redzēt, cik Nauris ir vīlies, jo vienam nav tas. Kāpēc ne kopā ar sievu? Jo sieva (Elīna) nekad negrib. Nekad. Un tad bija Dubaijas brauciens, kur Nauris izpriecājās ar saviem draugiem no sirds, kamēr Elīna tupa sēdēja dzīvoklī un izlikās, ka močī.
Un tagad bērns. Elīna nedara ne uz pusi tik daudz kā Nauris. Te bija bildes gan no lidostas, gan tikko notikušās dzimšanas dienas. Arī daudzos live Elīna pati ir teikusi, ka Nauris atrodas ar Dž vai staigā ārā. Kāpēc to nedara māte? Arī par ārstiem. NMPD ieradās - Elīna filmē storijus, kamēr Nauris sēž ar bērnu un klausās, ko viņam stāsta. Vai bērna tēva attieksme nemainās pret tā saucamo "māti"? Un kur ir mīlestība? Nav jāstaigā rociņās un jālaizās publiski, bet tu gribi teikt, ka vīrietim šis viss ir ok un viņš tā dzīvos visu atlikušo dzīvi?
16.07.2023 15:28 |
 
Patīk
Reitings 29912
Reģ: 12.10.2022
konfektee @ 15.07.2023 23:25
Vienīgā lieta,ko nesaprotu,ir, kāpēc daudzas raksta,ka Elīnai ar Nauri nav mīlestības?!
Es nesen aizložņāju Naura IG uz pirmajiem postiem, nu, ja tā nav mīlestība,tad es nezinu,kas ir. Sirsnīgi,jauki posti, patiess smaids , pirmie ceļojumi kopā, saldi teksti utt. Jā,tagad abi ir močītāji, bet es domāju,ka tas nemazina mīlestību. Jā, tagad gaisu jauc tie "mīļais uzdāvināja puķes",kuras ir sadarbība,bet tas nemaina faktu,ka abi bija kopā un LAIMĪGI arī tad,kad bija jāknapina nauda pirmajam tālajam ceļojumam.
Te iepriekš meitenes ir rakstījušas, ka agrāk tā bija mīlestība un viņi BIJA laimīgi un galvenais - ABI spēja izbaudīt ceļojumus. Tagad to dara tikai Nauris.
Personīgi es neredzu tur vairs mīlestību, bet iespējams pieradumu no Naura + labumu no Elīnas reklāmas un publicitātes, kamēr pats var mierīgi darboties aizsegā.
Elīnai nekas cits neinteresē kā lupatas un savi apkārtmēri. Un vēl apsēstība ar ēdienu - bildēšanu, filmēšanu, stāstīšanu, bet ne ēšanu.
Cik, tavuprāt, ilgi spēj vīrietis izturēt bez sievas tuvības? Un te es neko neizdomāju, to pati Elīna ir vairākkārt stāstījusi, ka neguļ kopā vai ka ir pārgurusi no "močīšanas". Toties Nauris daudz braukā apkārt. Elīnai neuztrauc, ka Naurim varētu būt cita, jo viņas redzeslokā tāda iespēja nepastāv, jo, ja esi tieva = ar tevi būs kopā. Tas ir viss, kas viņu interesē.
Cik daudz pasaka tas, ka Nauris pat nebija teicis par nevienu no dzīvokļiem Ventspilī? Ja Elīnu uzskatītu par inteliģentu un saprātīgu, arī izstāstītu visus melnos noslēpumus, bet acīmredzami sievu uzskata par muļķi. Bet Elīnu tas neuztrauc arī, jo starp ciskām jābūt šķirbai un jāuztaisa 'laiviņš'.
16.07.2023 15:25 |
 
Reitings 785
Reģ: 16.01.2023
Paziņu lokā ir cilvēki, kas draudzējas ar Kingu īpašniekiem un tā ir ļoti droša info, ka tiešām maksāja paši.
Es arī sākumā domāju, ka sadarbība, bet tomēr ne
16.07.2023 15:16 |
 
Reitings 5203
Reģ: 25.07.2022
Vēl man par tàm birkām patika, ka viņa aizmirstot noņemt regulāri un ilgi tā varot nostaigāt...Hmm..., nu man, piem., traucē birka. Es nekādi nevaru nepamanīt, ka viņa tur ir 🤭 Kur nu vēl pusotru nedēļu nostaigāt ar klāt esošu birku 😂
16.07.2023 15:12 |
 
Reitings 785
Reģ: 16.01.2023
Mayaaa @ 16.07.2023 15:04
Un vēl aiz vien viņa mēģina iestāstīt, ka Kingu maksāja paši? ticam,ticam.

Maksāja arī. Caur paziņu paziņām nonāca info no Kingu, ka maksāja paši.
16.07.2023 15:12 |
 
Reitings 8501
Reģ: 05.07.2020
Un vēl aiz vien viņa mēģina iestāstīt, ka Kingu maksāja paši😂 ticam,ticam.
16.07.2023 15:04 |
 
Reitings 3171
Reģ: 08.09.2015
Nu gan jau ar to savu slikto atsauksmi (jau 2x) panāca, ka Fiks izgāja uz sadarbību. To arī viņa mēģināja panāk! Cik tupam ir jābūt, lai sūtītu tik dārgu kūku (ja pats maksā), jo redz serviss labs, bet kūka neēdama, ka par to jāsūdzas😀
Par to, ka viņai bija ēšanas traucējumi, viņa jau stāstīja gadus atpakaļ, nekāds jaunums tas nav, viņa par to runā visu laiku, pagātni, bet spītīgi pieturas, ka tagad viņai nav ēšana traucējumi, ir un kā vēl ir. Apēst 1x mēnesī olu, vai atļauties apēst tikai fricīšus viņas prāt ir, ka viņa tagad ēd siltu ēdienu, un viss tak ir kārtībā. Oj, tur ir tādi ēšanas traucējumi, ka bail, tur cilvēciņš dzīvo reali panikā, par katru cm, gr. Sarunas ap viņas tievumu visu laiku, mērīšanās, svēršanās, pus konfektes ēšana, burkānu kastītes nēsāšana līdz, lai apmānītu vēderu, no ēdiena atļauties apēst 1 karoti, ēst no mazām katotītēm, lai atkal apmānītu prātu un tā varētu turpināt. Viņa nesver 45kg patreiz tikai tāpēc, ka lielais matu kušķis, silikoni dod papildus svaru, plus tomēr tā noraušanās ar saldumiem, mērcītēm un draņķiem, ko viņa apēd, kad ķermenis kliedz pēc enerģijas vēl palīdz noturēt kaut cik normālu svaru. Ļoti ceru, ka viņa neiekritīs vēl lielākās galējībās
16.07.2023 14:52 |
 
10 gadi
Reitings 580
Reģ: 01.06.2012
Elīna tiešraides laikā stāstīja par ēšanas traucējumiem un atzina,ka jā, kādreiz baidījās no silta ēdiena utt. Vismaz kādreiz, pārmaiņas pēc, nekarina makaronus uz ausīm,bet pasaka taisnību. Vienīgais,kas likās bēdīgi,ka viņa nesaprot līdz galam,ka "vienu konču ēdu 2 dienas" nav ok, ka tie arī ir ēšanas traucējumi un vēl ļoti uzkrītoši likās, kā stāsta,ka sacep pannā olu, sieru,ko tur,ka pašai siekalas tek, bet piebāž kuņģi ar zaļumiem un paknakstās ap to pannu tikai. Jopciki, kad tad ēst,ja dzīve ir tikai viena. 😀
16.07.2023 14:20 |
 
Reitings 5203
Reģ: 25.07.2022
Džendžer pārtijs 😂
Un jā, nu booooooooring tiešraide. Nomurgoja tikai lar svaru 🤦🏼‍♀️
Ok, pateica, ka Džeisona kūka bija no Fikas un, ka sūtīs atkal no turienes nākotnē, jo serviss labs. Bet nafigam (pardon my french) bija tas storijs ar slikto atsauksmi un ka neteiks no kurienes sūtīja? Un nebija tā, ka nesūtīs vairs no turienes? Jebšu domas mainījās, kad viņai atsūtīja to atvainošanās kūku?
16.07.2023 14:17 |
 
Reitings 3171
Reģ: 08.09.2015
Un kā vari būt tik tieva?😀 Viņa jau 1001x mēģina atbildēt uz šo jautājumu😀
16.07.2023 13:56 |
 
Reitings 6952
Reģ: 13.04.2022
Didra šodien tiešraidē atbildēs uz iesūtītajiem jautājumiem. Uz kādiem? Kārtējo reizi atbildes būs tikai uz jautājumiem ķipa “kā Tev izdodas tā močīt? Kā Tev izdodas būt tik lieliskai mātei? Kā izdodas visu TIK izcili samenedžēt? Kāds ir Tava tievuma noslēpums? Padalies savās dzīves gudrībās”.
16.07.2023 13:34 |
 
Reitings 785
Reģ: 16.01.2023
Nez kā jūtas circle k darbinieki, kad Didra noliek telefonu un sāk filmēt par storiju par izmēriem un kg.
Visiem apkart tas jāklausās 😅
16.07.2023 12:29 |
 
Reitings 996
Reģ: 08.05.2014
CallMeAnnika neredzēju. Bet nu tad gan dīvaini no Fikas puses… laikam nobijās, ka zudīs klienti
16.07.2023 11:07 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Bubuu @ 16.07.2023 08:07

Ļoti grūti iedomāties, kā pret to kārno putnu biedēkli varētu būt iekāre. Bet nu gaumes dažādas...

Man jau šķiet ka viņš viņu tādu ir pataisījis , ne pa velti viņa stāstīja ka bija šausmīgi tievējusi , ka ar viņu iepazinās.
16.07.2023 10:54 |
 
10 gadi
Reitings 580
Reģ: 01.06.2012
Bubuu @ 16.07.2023 08:07

Ļoti grūti iedomāties, kā pret to kārno putnu biedēkli varētu būt iekāre. Bet nu gaumes dažādas...

It kā Elīna būtu vienīgā tievā sieviete visā pasaulē, beidz nodarboties ar bodyshaming 🤨 Ir ļoti daudz tievu, resnu, vidēju cilvēku, tas nav galvenais. Vienmēr kāds ir par "par tievu","par resnu" ,"par garu" utt.
Un,kad Nauris viņu satika, viņa nebija tik tieva, ja atgriežamies pie faktiem. Vēl varu teikt,ka pirms meitas biju 60kg, ar kuriem jutos ievērojami labāk, nekā tagad,kad esmu "formīga,bet ne resna" formā. Ne viss ir tik viennozīmīgi un tāds bodyshaming ir vienkārši pretīgi, un man pilnīgi pajāt,cik dislike būs šim komentam. Saprotu,ka te nav Didras fanu klubs,bet ir arī robežas. Pa ielu taču neej un nesaki visām super tievajām- fuj, kāds tu kārns putnubiedēklis. 👎
16.07.2023 09:38 |
 
Patīk
Reitings 29912
Reģ: 12.10.2022
*Cap @ 15.07.2023 19:18
CallMeAnnika hmm, kad tie brauniji tika sūtīti? Tad esmu palaidusi garām. Bet draudzene jautāja Elīnai no kurienes pasūtīja kūku un teica, ka Fika
Aizvakar storijos, kur filmēja bagāžnieku, bija. Rādīja un teica, ka Fika atsūtījusi braunijus kā dāvanu. Un vēl ar Taureņiem.
16.07.2023 09:12 |
 
Reitings 1920
Reģ: 28.01.2023
hanney @ 16.07.2023 01:59

Piekrītu.. Naura acīs esmu redzējusi arī reālu iekāri pret viņu ? un liekas normālas attiecības pēc 5+ gadiem. Reti kurš pārītis turpina pēc pirmajiem 2 gadiem siekaloties viens ap otru.

Ļoti grūti iedomāties, kā pret to kārno putnu biedēkli varētu būt iekāre. Bet nu gaumes dažādas...
16.07.2023 08:07 |
 
10 gadi
Reitings 932
Reģ: 21.10.2009
konfektee @ 15.07.2023 23:25
Vienīgā lieta,ko nesaprotu,ir, kāpēc daudzas raksta,ka Elīnai ar Nauri nav mīlestības?!
Es nesen aizložņāju Naura IG uz pirmajiem postiem, nu, ja tā nav mīlestība,tad es nezinu,kas ir. Sirsnīgi,jauki posti, patiess smaids , pirmie ceļojumi kopā, saldi teksti utt. Jā,tagad abi ir močītāji, bet es domāju,ka tas nemazina mīlestību. Jā, tagad gaisu jauc tie "mīļais uzdāvināja puķes",kuras ir sadarbība,bet tas nemaina faktu,ka abi bija kopā un LAIMĪGI arī tad,kad bija jāknapina nauda pirmajam tālajam ceļojumam.

Piekrītu.. Naura acīs esmu redzējusi arī reālu iekāri pret viņu 😅 un liekas normālas attiecības pēc 5+ gadiem. Reti kurš pārītis turpina pēc pirmajiem 2 gadiem siekaloties viens ap otru.
16.07.2023 01:59 |
 
10 gadi
Reitings 580
Reģ: 01.06.2012
Vienīgā lieta,ko nesaprotu,ir, kāpēc daudzas raksta,ka Elīnai ar Nauri nav mīlestības?!
Es nesen aizložņāju Naura IG uz pirmajiem postiem, nu, ja tā nav mīlestība,tad es nezinu,kas ir. Sirsnīgi,jauki posti, patiess smaids , pirmie ceļojumi kopā, saldi teksti utt. Jā,tagad abi ir močītāji, bet es domāju,ka tas nemazina mīlestību. Jā, tagad gaisu jauc tie "mīļais uzdāvināja puķes",kuras ir sadarbība,bet tas nemaina faktu,ka abi bija kopā un LAIMĪGI arī tad,kad bija jāknapina nauda pirmajam tālajam ceļojumam.
15.07.2023 23:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits