Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 22
Reģ: 11.10.2023
Silverxangel @ 23.03.2024 10:03
tieši gribēju šo tēmu pacelt!! Nu tad kā ir pareizi
1) FOČĒT
2) FOĶĒT ? nu bļā, foķē, es nevaru???
Tas pats ar lidmašīnas saīsināšanu sarunvalodā- ļoķene vai ļočene??
nav ļotene?😅
23.03.2024 10:11 |
 
Reitings 279
Reģ: 04.01.2021
Clara @ 23.03.2024 09:24

Pēc tevis teiktā sanāk, ka, ja aploksnē tu saņem labu, gana lielu algu, tad tas ir O.K.? Pieņemami?
Un ko vispār nozīmē foķēt? Kādā alā tu dzīvo?
tieši gribēju šo tēmu pacelt!! Nu tad kā ir pareizi
1) FOČĒT
2) FOĶĒT 😀 nu bļā, foķē, es nevaru😀😀😀
Tas pats ar lidmašīnas saīsināšanu sarunvalodā- ļoķene vai ļočene😀😀
23.03.2024 10:03 |
 
Reitings 412
Reģ: 09.12.2023
Ko viņa dara ar to augli bildē un story?😀😅
Reklamē kopā ar drēbēm?
Pozētu viņa tā ar augļu servisa sponsorētajām melonēm😀🤭🤭
Ņuris gan jau lejā aizgāja gulēt,jo šī nemazgājas un nemaina savas bezviļu apenes.
23.03.2024 09:33 |
 
Reitings 2144
Reģ: 13.07.2016
Minniee17 @ 22.03.2024 18:21

Ja vēl tā alga būtu ok, tad nebūtu nekas pretī. Varu pateikt to, ka viņi kā uzņēmums nenodrošina pat darba inventāru, ar ko strādāt. Piemēram, kāpēc darbiniekam, kas fotosesijās foķē vai kā annemarija - staigā pakaļ elinai ar telefonu, būtu tas jādara ar savu ierīci, jānojāj baterija, atmiņa jāpiepilda ar tūkstošiem to viņu bilžu? Par ierīces nodrošināšanu darba nolūkiem ir jānodrošina uzņēmumam! Un tas pat nav apspriežams! Bet darbinieces jau to nesaprot un danco pēc elīnas stabules. Tā alga fotogrāfei un pārējām meitenēm nav pienācīgi liela, sevišķi ja jādara papildus vēl sazin kādi citi darbi. Piem, jāgludina, kaut ir teikts, ka darba uzdevums būs foķēt.

Pēc tevis teiktā sanāk, ka, ja aploksnē tu saņem labu, gana lielu algu, tad tas ir O.K.? Pieņemami?
Un ko vispār nozīmē foķēt? Kādā alā tu dzīvo?
23.03.2024 09:24 |
 
Reitings 5945
Reģ: 27.02.2022
chihiro @ 22.03.2024 23:29
Es nevaru saprast, ka kādam var likties, ka savvaļas dzīvnieks varētu gribēt un pildīt no savas brīvas gribas šādas komandas, darbības.
Tomēr absolūti ticu, ka citi nedomā tam vispār līdzi un nesaprot. Taču arī par dzīvnieku cirka aizliegumu LV bija daudzi pret. Pat patiesībā pazīstu izglītotus cilvēkus (vismaz akadēmiski), kam līdzīgas darbības šķiet nekas īpašs. Kaut kāds fails tur iztrūkst un bieži liekas, ka nevis izglītotībā, bet cilvēciskumā.
Vēl jau joprojām ir jautājums, vai zoo ir labs, arī mūsu Rīgas. Tur man divejādas domas.
Šeit pieminētais ČUK, kur par ziloņiem stāstīja, rāda baigās kultūras atšķirības. Piemēram, Vjetnamā parastā tirgū pārdod suņu gaļu. Neatceros, vai turpat, bet delikatese viņiem ir cāļa embrijs - vēl olā iekšā, nav arī izcepts vai novārīts līdz galam. Japānā suņi pārdevās kā mūsu zoo veikalā kāmīši - stikla būros (kas arī pie mums ar kāmjiem utt nav labi, bet tur kucēni, kas likās prātam neaptverami). Vēl neatceros kur čūskas varēja apēst, bet vispirms viņu izvilka un ļāva "paspēlēties". Kaut kādos zoo putni bija saslēgti ar ķēdēm, lai neaizlido.
Man tas šovs patīk, jo parāda arī neglīto (ne tikai par dzīvniekiem, arī bērnu ubagošanu utt).
mīlestība pret dzīvniekiem vai empatija ir ieaudzināta. Tāpēc citiem ir vienalga, jo arī vecākiem bija/ir vienalga. Un ārzemēs jau gadsimtiem ir ok tos dzīvniekus spīdzināt, tāpēc ir kā ir.
23.03.2024 09:04 |
 
Reitings 5945
Reģ: 27.02.2022
Mayaaa @ 23.03.2024 06:47
Annemarija apslimusi, nu kā tā?!?
tāpēc vakar didrenei bija no rīta viss slikti un tikai ziloņi uzlaboja omu. Kalpone nevarēja no priekšas, pakaļas skriet pakaļ
23.03.2024 09:01 |
 
Reitings 8520
Reģ: 05.07.2020
Annemarija apslimusi, nu kā tā?!😄
23.03.2024 06:47 |
 
Reitings 1147
Reģ: 18.12.2022
Gudralapsa @ 22.03.2024 16:28
Annemarijai gan tie storiji tik sulīgi un stilīgi ? i like!
Bet par Didras Bali kontentu ? ???
Aizbraukt uz 230 EUR vērtu naktsmītni Bali, nepaņemt līdzi peldkostīmu, bet poļu lupatas, kas neelpo, sūdzēties, ka nekur nav labi saldumi, tikai augļi un iespert Ņurim rīsu laukā ?
Es nez, es vienīgā gribētu plunčāties, mīlēties, ēst auglīšus un vietējos streetfoodus pa 2 EUR? ?
Lai vai kā, fakts paliek fakts - Elīnai var iedot skaistāko vietu pasaulē, bet viņa neko no tā nespēj ne baudīt, ne nodot baudāmi sekotājiem! Visur tikai lupatas, lupatas, vai tas Itālijā, Bali, Francijā, viss po!
Sulīgi un stilīgi - diskutabli, atkarīgs no katra izpratnes. Bet tasz kas krīt acīs - viņa ar vien izteiktāk līdzinās Diētai uzvedībā. Pozas tās pašas, ķemošanās un tāda pati vārdos superkristiete, darbos "ievietot lamu vārdus". Neviena īsta kristiete katru atpūtas brīdi nepavadīs ar kokčikiem un netaisīs tetovējumu praktiski pie petenes
23.03.2024 01:53 |
 
Reitings 1128
Reģ: 13.11.2023
Es nevaru saprast, ka kādam var likties, ka savvaļas dzīvnieks varētu gribēt un pildīt no savas brīvas gribas šādas komandas, darbības.
Tomēr absolūti ticu, ka citi nedomā tam vispār līdzi un nesaprot. Taču arī par dzīvnieku cirka aizliegumu LV bija daudzi pret. Pat patiesībā pazīstu izglītotus cilvēkus (vismaz akadēmiski), kam līdzīgas darbības šķiet nekas īpašs. Kaut kāds fails tur iztrūkst un bieži liekas, ka nevis izglītotībā, bet cilvēciskumā.
Vēl jau joprojām ir jautājums, vai zoo ir labs, arī mūsu Rīgas. Tur man divejādas domas.
Šeit pieminētais ČUK, kur par ziloņiem stāstīja, rāda baigās kultūras atšķirības. Piemēram, Vjetnamā parastā tirgū pārdod suņu gaļu. Neatceros, vai turpat, bet delikatese viņiem ir cāļa embrijs - vēl olā iekšā, nav arī izcepts vai novārīts līdz galam. Japānā suņi pārdevās kā mūsu zoo veikalā kāmīši - stikla būros (kas arī pie mums ar kāmjiem utt nav labi, bet tur kucēni, kas likās prātam neaptverami). Vēl neatceros kur čūskas varēja apēst, bet vispirms viņu izvilka un ļāva "paspēlēties". Kaut kādos zoo putni bija saslēgti ar ķēdēm, lai neaizlido.
Man tas šovs patīk, jo parāda arī neglīto (ne tikai par dzīvniekiem, arī bērnu ubagošanu utt).
22.03.2024 23:29 |
 
Reitings 5945
Reģ: 27.02.2022
Devindesmitseptini @ 22.03.2024 22:16

Skumji, un Dievs dod tādiem naudu, lai varētu tā darīt. Kaut kas neiet kopā ar to Dievu. Vai dievu. Vai drīzāk- dieviņš pēc tam piedos.
es vispār neticu, ka viņai jebkādā brīdī interesē dzīvnieku labturība. Tīri aiziet pie spidzinatiem ziloņiem, lai safocetos
22.03.2024 23:23 |
 
Reitings 516
Reģ: 18.03.2023
MaijaPaija @ 22.03.2024 22:06
Didrihsone savā TG par ziloņiem.. “Vai nu mēs kaut ko nesaprotam, vai nu viņi ir tā dresēti, ka to pat nevar sajust…” ??‍♀️??‍♀️??‍♀️??‍♀️ Tak auna pieres, atveriet internetu un noskataties to rūgto patiesību par ziloņiem un šo netīro biznesu. Tā ir tik milzīga vardarbība. Un te ļoti klaji pieradās , ka Didrihsoni abi divi, ne tikai Elīna ir max neizglītoti par globālām tēmām. Bija cerība vismaz uz Nauri. Ar savu kapeiciņu tikai atbalsta šo nežēlību pret dzīvnieku. Un vēl iepļūta stroijā, ka šoreiz viņu nepiemeklēja žēlums.

Skumji, un Dievs dod tādiem naudu, lai varētu tā darīt. Kaut kas neiet kopā ar to Dievu. Vai dievu. Vai drīzāk- dieviņš pēc tam piedos.
22.03.2024 22:16 |
 
Reitings 2115
Reģ: 16.06.2017
Didrihsone savā TG par ziloņiem.. “Vai nu mēs kaut ko nesaprotam, vai nu viņi ir tā dresēti, ka to pat nevar sajust…” 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ Tak auna pieres, atveriet internetu un noskataties to rūgto patiesību par ziloņiem un šo netīro biznesu. Tā ir tik milzīga vardarbība. Un te ļoti klaji pieradās , ka Didrihsoni abi divi, ne tikai Elīna ir max neizglītoti par globālām tēmām. Bija cerība vismaz uz Nauri. Ar savu kapeiciņu tikai atbalsta šo nežēlību pret dzīvnieku. Un vēl iepļūta stroijā, ka šoreiz viņu nepiemeklēja žēlums.
22.03.2024 22:06 |
 
Reitings 530
Reģ: 05.02.2022
CallMeAnnika @ 22.03.2024 19:47
Ja iepriekšējā dienā ēdusi tikai brokoļus, tad nākošajā lēkās bezvīļu apenēs un plivinās ciskas ārā no kleitas šķēlumiem. Ja būs nokodusies no picas vai burgera, tad mīļākās drēbes būs brīvas, vislabāk XL izmēra.
Man šķiet, ka ar nogribēšanos tur nav nekāda sakara, bet ar sava ķermeņa izrādīšanu, uzmanības pievēršanu un arī kompleksiem.
tieši tā, arī no rīta skrēja peldēties, jo redz vēl nebija “uzēsts” vēders… nu tik slima…
22.03.2024 20:07 |
 
Patīk
Reitings 30252
Reģ: 12.10.2022
Pupuķis @ 21.03.2024 15:58

Nu izskatās, ka viņa pati nav izlēmusi.
Ar muti saka, ka negrib, visas ķermeņa pozas liecina, ka tomēr grib pazibināt čožu. Kāds gan cits iemesls? Pati ir izteikusies, ka ciskas viņai esot problēmzona, kuru esot pilnīgi bail mērīt, kāpēc tad būtu visu laiku pa šķēlumiem jābāž ārā? Vai svārki uz augšu jāvelk?
Ja iepriekšējā dienā ēdusi tikai brokoļus, tad nākošajā lēkās bezvīļu apenēs un plivinās ciskas ārā no kleitas šķēlumiem. Ja būs nokodusies no picas vai burgera, tad mīļākās drēbes būs brīvas, vislabāk XL izmēra.
Man šķiet, ka ar nogribēšanos tur nav nekāda sakara, bet ar sava ķermeņa izrādīšanu, uzmanības pievēršanu un arī kompleksiem.
22.03.2024 19:47 |
 
Reitings 3177
Reģ: 08.09.2015
Pozitīvāka (1. nav pašiem viss jāatmakā, 2. jāpatēlo, jo storijos un TV jāatdod vienādas emocijas, gan jau saņēma no Naurika piezīmi, ka nedrīkst visu laiku pukstēt), esmu diezgan pārliecināta, ka šis nav viņu sponsorēts pasākums, jau tas vien, ka tomēr ir pārāk maz reportāžu no Elīnas (pārsvarā tikai Bali kolekcija), priekš TV jāpatur kaut kas noslēpumā, bet tad jau redzēsim!
22.03.2024 19:43 |
 
Reitings 1690
Reģ: 11.10.2022
Kenty @ 22.03.2024 16:50
parasti viņa vairāk ir neapmierināta.Šobrīd vairāk pozitīva dzirdēju

Šoreiz Tev te varu piekrist, cenšas būt izteikti pozitīvāka un nesūdzās par cenām tik izteikti! Lai gan vispār nav lēti tur, kur viņi dodās 🫤 bet maz zinu par Bali pēc pandēmijas!
22.03.2024 18:36 |
 
Reitings 4816
Reģ: 27.08.2023
Veiksme @ 22.03.2024 16:59
kad búsi bijusi Bali vai vismaz Singapūrà, tas arí varèsi dirst. Katrs savu ceļojumu plāno pēc sava IQ līmeņa un no didras neko citu arī nevareja gaidīt.Nesaprotu sašutumu.

45 citas apmeklētas valstis neder? Didru apspriest var tikai tad, kad ir Bali un Singapūra apmeklēta? 😂 No ceļojumu jomā strādājošajiem esmu dzirdējusi, ka Bali ir ārkārtīgi pārvērtēta. Indonēzijā ir daudz citu salu, kuras arī ir vērts redzēt.
22.03.2024 18:29 |
 
Reitings 7
Reģ: 22.03.2024
chihiro @ 22.03.2024 16:25

Jā, es arī domāju, ka darbinieces ir apmierinātas ar aplokšņu algām, jo, ja nebūtu, ietu prom no šādas darba vietas. Droši vien viņas tai vecumā, pēc vidusskolas, īpaši nedomā, kā tas ietekmē viņas.
Ja, piemēram, te bija patiesa informācija, ka Annemarijai ir 75 EUR dienā, tad teiksim, ja viņa kā vidēji cilvēks mēnesī strādā 20 dienas, tad nopelna 1500 EUR uz rokas - bet te jau it kā saka, ka katru dienu strādā, tad vēl jo vairāk. Vēl, ja te patiesi teica, ka īrē par mazām naudu dzīvokli no Didrihsoniem un tas dzīvoklis ir tuvu "darbam", tad jau aiziet mazāk gan īrē, gan transportā. Ja tiek ņemta ceļojumos, tad biļeti apmaksā. Nez, kāda vaina meitenei ar vidējo izglītību, bez darba pieredzes? Turklāt viņai (un citām, ja tur ilgi strādā) noteikti ar Elīnu ir saskanīgas vērtības, jo ilgstoši jau nepacietīsi Elīnu, ja viņa riebjas.
Es tā negribētu un es nosodu aplokšņu algas, bet jāsaprot, ka šādi darba devēji nebūtu, ja darbinieki ietu prom vai sūdzētos inspekcijā, vid. Kamēr strādā un sūdzas tikai instagramos vai forumos, nu tad darba devējs turpina močīt tālāk.
Tās meitenes jau nav nabadzītes, jo visticamāk jebkurš HM, Zara, Reserved viņas ņemtu un ievērotu visas likuma prasības.

Ja vēl tā alga būtu ok, tad nebūtu nekas pretī. Varu pateikt to, ka viņi kā uzņēmums nenodrošina pat darba inventāru, ar ko strādāt. Piemēram, kāpēc darbiniekam, kas fotosesijās foķē vai kā annemarija - staigā pakaļ elinai ar telefonu, būtu tas jādara ar savu ierīci, jānojāj baterija, atmiņa jāpiepilda ar tūkstošiem to viņu bilžu? Par ierīces nodrošināšanu darba nolūkiem ir jānodrošina uzņēmumam! Un tas pat nav apspriežams! Bet darbinieces jau to nesaprot un danco pēc elīnas stabules. Tā alga fotogrāfei un pārējām meitenēm nav pienācīgi liela, sevišķi ja jādara papildus vēl sazin kādi citi darbi. Piem, jāgludina, kaut ir teikts, ka darba uzdevums būs foķēt.
22.03.2024 18:21 |
 
10 gadi
Reitings 314
Reģ: 15.08.2012
Jetta @ 22.03.2024 17:31

Tu,neveiksme, Bali esmu bijusi. Singapūrā gan paspēšu.
oj, oj, pārejām uz personālijām. Līmenis. 🫶
22.03.2024 17:59 |
 
Reitings 8564
Reģ: 19.09.2023
sauliiite.paula @ 22.03.2024 17:24

Pirms nedēļas Shein bija ap 7€ tādas.
22.03.2024 17:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits