Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 788
Reģ: 16.01.2023
Laavii @ 28.07.2023 10:38

Kāda vaina mātes un meitas dienai? Tīri teorētiski, ja man tāda būtu, es arī mazo auklītei atstātu

Tīri teorētiski nav jau nekāda vaina, bet nevajag tad dirst, ka visu nedēļu bērns VIENAI jāpieskata
28.07.2023 11:25 |
 
Reitings 3177
Reģ: 08.09.2015
Bērns izskatās, ka bija, vakar pēc tā balagāna restorānā, un saucamās fotosesijas, ģērba tajā kostīmā, lai brauktu uz puķu lauku (atstrādāt nākamo reklamu), bet protams, ka aukle bija līdz un acīm redzot visu laiku pavadīja ar bērnu, kamēr Elīna uztaisīja visus reklāmas storijus ar katru kaktu, un gan jau pēc tam ātri tapa lielais mīlestības foto ar Džeisonu un uz mājām😀
28.07.2023 11:21 |
 
Reitings 973
Reģ: 23.02.2023
Cik mamma neērti jūtas tajos video kad Elīna apmetusi roku ap kaklu. Ta kā dzērāja kkāda. Mamma pieliekusies, pacieš šo pozu, riktīgi trigero tie video.
Un proootams, aaa wow, laiva, saulespuķes- te tak var fotosesijas taisīt.
Mammas dzimenē saskaitīt cik katrs ēdiens maksāja…. Nu bljaaaaa. Tas ir kosmoss…..
Trūkst vārdu, tik pretīga diena, viss reklāmā, fotosesijā…. Pilnīgi noteikti ne priekš mammas. Labāk būtu uz kādu spa aizsūtījusi, mierinā utt. Viņai šitas balagāns nepatīk
28.07.2023 11:10 |
 
Reitings 3177
Reģ: 08.09.2015
Nu skaidrs, tie lavandu lauki nebija mātei, bet kārtējā reklāma, kura bij vakar jāaizbrauc atstrādāt🤦‍♀️
28.07.2023 10:55 |
 
Reitings 261
Reģ: 24.01.2023
https://failiem.lv/u/ajfdyx6pe
“No mammites svetku dienas”
Nu kaa var ta dirst, Dzeisonam pie vienas rokas vispar virietis,liek vecas bildes, bezsakara,tak tapat visi zin,ka no berna tur ne minjas nebija taja diena
28.07.2023 10:55 |
 
10 gadi
Reitings 400
Reģ: 21.11.2009
Lai kaut uz dažām stundām Didra noliek malā savu feikās dzīves tēlošanu un aizved bērnu pie normāla rehabilitologa un fizioterapeita-man sāpīgi skatīties kā puisēns staigā uz pirkstgaliem tik daudz. Ir pieredze un zinu, ka to nevar tā atstāt. Jo ilgāk neko nedarīs, jo lielākas problēmas tas radīs nākotnē.
28.07.2023 10:44 |
 
Reitings 716
Reģ: 07.04.2022
Dita.D @ 27.07.2023 21:52
Didra pirmdien “visu nedēļu VIENA PATI ar bernu divatā”
Didra ceturtdien “mums šodien mātes un meitas diena!”
Dēla ēna pat nav.

Kāda vaina mātes un meitas dienai? Tīri teorētiski, ja man tāda būtu, es arī mazo auklītei atstātu
28.07.2023 10:38 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
vilkluse @ 28.07.2023 10:16
meitenes, ja jūs redzat, ka elina atklāti melo, ka pati pirka, papētiet tos uzņēmumus, ar ko viņa sadarbojas un 100% atradīsiet, kā vēl viņi pārkāpj noteikumus. man izbesīja druvas saldējuma melošana un viņiem bija profilā loterija bez loterijas atļaujas nr. nostučīju un pret viņiem sāka atministratīvo procesu. nezinu, kas tur un kā, bet dienu kādam tur tas noteikti sabojāja. varbūt nākamreiz padomās ilgāk, pirms nolems, ka noteikumi uz viņiem neattiecas.
un pirms kāds mani sauc par stukaču un saka, ka visi zog un melo - es nekad neesmu zagusi un godīgi maksāju nodokļus, lai vecīšiem būtu pensijas

zin kas mani visvairāk fascinē šajā?! Ka viena ukrainiete, kura Latvijā atvērusi apģērbu veikalu (šuj Ukrainā un vēl ved no Itālijas laikam), šausmīgi satraucas katru vakaru, ka būs nepareizi sapildījusi kases žurnālu un viņu izsūtīs no valsts par krāpšanos. Un viņa nav bēgle, tik sakrita tā, ka pārvācās pie, nu jau vīra, uz Latviju, tieši pirms kara sākuma.
A te..ko ta mums izdarīs..nobankrotēsim un atvērsim nākamo uzņēmumu.
28.07.2023 10:32 |
 
Reitings 112
Reģ: 15.05.2023
meitenes, ja jūs redzat, ka elina atklāti melo, ka pati pirka, papētiet tos uzņēmumus, ar ko viņa sadarbojas un 100% atradīsiet, kā vēl viņi pārkāpj noteikumus. man izbesīja druvas saldējuma melošana un viņiem bija profilā loterija bez loterijas atļaujas nr. nostučīju un pret viņiem sāka atministratīvo procesu. nezinu, kas tur un kā, bet dienu kādam tur tas noteikti sabojāja. varbūt nākamreiz padomās ilgāk, pirms nolems, ka noteikumi uz viņiem neattiecas.
un pirms kāds mani sauc par stukaču un saka, ka visi zog un melo - es nekad neesmu zagusi un godīgi maksāju nodokļus, lai vecīšiem būtu pensijas
28.07.2023 10:16 |
 
Reitings 1356
Reģ: 27.05.2023
Un aukle tiešām nav slikta lieta, ja var atļauties un pašiem vecākiem ir impērijas jābūvē un jāmenedžē, kaut kur jau tam bērnam jāpaliek. Bet te ir atklāts slinkums un nemīlestība. Nu nav Elīnas darbs tāds, kur viņai jāstrādā no agra rīta līdz vēlam vakaram, kur nabags netiek pagulēt un ir tik svarīgs amats, ka bez viņas nekas nenotiek. Bet viņa to tā pasniedz.
Un ieraksta vēl dēlu darāmo darbu sarakstā, un tad vēl pieraksta ''meikaps ar vienu roku'' un ''kaut kā paēst''. Neviena taču nerakstītu tādu to do listu, ja vien negribētu ''mammu punktus'' nopelnīt un uz publiku paspēlēt.
28.07.2023 09:10 |
 
Reitings 1356
Reģ: 27.05.2023
EsRedzējuKa @ 28.07.2023 05:56

Šuvējai ar vairāku gadu pieredzi.. Uzdāvina poļu/turku kleitu, ar nepareizi norādītiem izmēriem (jo viņas mamma nav lielizmērs, nav pat 42.izmērs, jo abas badojas), noteikti, kā parasti ir atirušas vīles, karājošie diegi, pleķi no fotosesijas parauga.
Nebrīnos, ka to kleitu ieliks atpakaļ pārdošanas kaudzītē, jo kāpēc mammai tādu vajadzētu, ja pati var uzšūt sev gan krāsu, gan dizainu, kādu vēlas. Vispār stulba dāvana. Tāpat, kā Naura mammai dāvina bezvīļu apenes un ko tur vēl. Un pēdējo reizi, kad bija Ventspilī pie Naura māsas, Didī viņai teica - laimes ratā dabūji 15% atlaidi, tagad varēsi nopirkt lētāk. Tik spici uzņēmēji, un tuvākajai ģimenei nevar pa pašizmaksu notirgot? Tikai 15% un gan jau vēl par omnivu jāsamaksā. ?

Saprastu tādas dāvanas tuvajiem no pašas veikala, ja tiešām Elīna pati dizainētu un tās kleitas Latvijā šūtas tiktu. Vai kaut kas cits ārkārtīgi oriģināls būtu tām drēbēm.
Bet visas tās drēbes ir atrodamas Siluetos, Coquetēs un pat Origo poļu lupatu veikalos un par smieklu naudu salīdzinājumā ar Butterfly.
Tāda biznes leidī, tāda plānotāja, tāda močītāja, bet pašas mammai nevar ne puķu pušķi nopirkt, ne kārtīgu dāvanu izdomāt? Sev frizūras domā visu laiku savādākas un oriģinālākas, bet mammas dāvanai neviena smadzeņu šūna pat nepakustās.
Nu lēta sieviete. Bet ja jau ir ar mieru no vīra “pārsteigumā” saņemt tādu pušķi, kas jāatdod atpakaļ un pati savas drēbes nēsāt ar birku, jo jāliek drēbe būs pārdošanā, tad ko nu vēl gaidīt.
28.07.2023 08:51 |
 
Reitings 6154
Reģ: 14.12.2022
Poda birste nr.2. Tādus pušķus mammai dāvināja, beigàs mamma staigā ar mazu pušķēnu
28.07.2023 06:06 |
 
Reitings 1845
Reģ: 25.06.2023
gribuiemestkapeiku @ 27.07.2023 23:15
atvaino. Pietiek, īstenībā pat mazliet par daudz. Varbūt mamma par pašizmaksu paņēma?

Šuvējai ar vairāku gadu pieredzi.. Uzdāvina poļu/turku kleitu, ar nepareizi norādītiem izmēriem (jo viņas mamma nav lielizmērs, nav pat 42.izmērs, jo abas badojas), noteikti, kā parasti ir atirušas vīles, karājošie diegi, pleķi no fotosesijas parauga.
Nebrīnos, ka to kleitu ieliks atpakaļ pārdošanas kaudzītē, jo kāpēc mammai tādu vajadzētu, ja pati var uzšūt sev gan krāsu, gan dizainu, kādu vēlas. Vispār stulba dāvana. Tāpat, kā Naura mammai dāvina bezvīļu apenes un ko tur vēl. Un pēdējo reizi, kad bija Ventspilī pie Naura māsas, Didī viņai teica - laimes ratā dabūji 15% atlaidi, tagad varēsi nopirkt lētāk. Tik spici uzņēmēji, un tuvākajai ģimenei nevar pa pašizmaksu notirgot? Tikai 15% un gan jau vēl par omnivu jāsamaksā. 😀
28.07.2023 05:56 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Devindesmitseptini @ 27.07.2023 22:07
Aizdomājos, cik toksiska ir Didra.
Noteikti ir kāda mamma, kas sevi vaino par to, ka nespēj apvienot biznesu un mammošanu kā Didra.
Noteikti ir kāda meitene, kura sevi šausta par to, ka redz Didra ēd fricīšus un tāpat ir tieva, bet ka viņai tā nesanāk varbūt.
Kāda, kas arī gribētu tādas puķes mammai uzdāvināt, bet nevar atļauties.
Manuprāt, arvien vairāk modē nāk autentiskums un cilvēki, kas reāli parāda, kā viss ir- nu, nosacītu taisnību. Patiesas atsauksmes. Man žēl to meiteņu, kas varbūt sevi dzen vainas sajūtā skatoties uz viņu un nesaprot, ka Didras dzīve ir tāds viens fake it till you make it variants.
pilnībā pateici to, ko vajadzēja pateikt jau sen. +++
28.07.2023 00:51 |
 
Reitings 3059
Reģ: 29.12.2022
Devindesmitseptini @ 27.07.2023 22:37

Viņa taču mammītei uzdāvināja buķika kleitu, ar to vaitad nepietiek???
atvaino. Pietiek, īstenībā pat mazliet par daudz. Varbūt mamma par pašizmaksu paņēma?
27.07.2023 23:15 |
 
Reitings 173
Reģ: 23.07.2020
Gardenia @ 27.07.2023 16:49
Vājprāts aizved mammu uz restorānu un atkal visur lien ar saviem pirkstiem? nabaga astoņkājis! Pusdienas izskatās arī izdiedelējusi neticās, ka viņa sev jūras veltes pasūtītu. Vai kārtējo reizi ielīda svešā šķīvī! Filmē tikai divas, bet galds uz 4

Pagaidi...Vēl nenāc..Es visu safilmēšu ,un tad tu varēsi nākt pie galda.. bombīgi 😂
Reāli slims sievišķis
27.07.2023 22:56 |
 
Reitings 516
Reģ: 18.03.2023
gribuiemestkapeiku @ 27.07.2023 22:16
Esmu te jau laikam 3.vai 4., kura te nāk,jo pamanīja,ka mammai pēkšņi pušķis mainās?? nedomāju,ka dāvināja 2 - vienu skaistai bildei,kuru nolika vāzē,jo neērts un otrs,kurš visu dienu ceļo pakaļ. Pat ja rīt/parīt atkal pavīdēs tas pušķis un palielīs,cik labi stāv es padomāšu,ka pēc šitā saceltā haja par to pušķi viņa tomēr samaksāja un paņēma atpakaļ. Zemiska un pretīga būtne,neko vairāk nevar pateikt. Viņai pat priekš mātes ir žēl naudas ziediem. Nu tak tā dievojas ar noliktavām un apjomiem,tātad pelna tik daudz,ka tas pušķis ir kā nopirkt sērkociņu kasti. Ja ne mammas šūtās volānblūzes savulaik, viņa tā i turpinātu sēdēt pie kases un lielīt visiem guess

Viņa taču mammītei uzdāvināja buķika kleitu, ar to vaitad nepietiek???
27.07.2023 22:37 |
 
Reitings 3059
Reģ: 29.12.2022
Esmu te jau laikam 3.vai 4., kura te nāk,jo pamanīja,ka mammai pēkšņi pušķis mainās?😅 nedomāju,ka dāvināja 2 - vienu skaistai bildei,kuru nolika vāzē,jo neērts un otrs,kurš visu dienu ceļo pakaļ. Pat ja rīt/parīt atkal pavīdēs tas pušķis un palielīs,cik labi stāv es padomāšu,ka pēc šitā saceltā haja par to pušķi viņa tomēr samaksāja un paņēma atpakaļ. Zemiska un pretīga būtne,neko vairāk nevar pateikt. Viņai pat priekš mātes ir žēl naudas ziediem. Nu tak tā dievojas ar noliktavām un apjomiem,tātad pelna tik daudz,ka tas pušķis ir kā nopirkt sērkociņu kasti. Ja ne mammas šūtās volānblūzes savulaik, viņa tā i turpinātu sēdēt pie kases un lielīt visiem guess
27.07.2023 22:16 |
 
Reitings 516
Reģ: 18.03.2023
Aizdomājos, cik toksiska ir Didra.
Noteikti ir kāda mamma, kas sevi vaino par to, ka nespēj apvienot biznesu un mammošanu kā Didra.
Noteikti ir kāda meitene, kura sevi šausta par to, ka redz Didra ēd fricīšus un tāpat ir tieva, bet ka viņai tā nesanāk varbūt.
Kāda, kas arī gribētu tādas puķes mammai uzdāvināt, bet nevar atļauties.
Manuprāt, arvien vairāk modē nāk autentiskums un cilvēki, kas reāli parāda, kā viss ir- nu, nosacītu taisnību. Patiesas atsauksmes. Man žēl to meiteņu, kas varbūt sevi dzen vainas sajūtā skatoties uz viņu un nesaprot, ka Didras dzīve ir tāds viens fake it till you make it variants.
27.07.2023 22:07 |
 
Reitings 788
Reģ: 16.01.2023
Ā un “mātes un meitas” fotosesijā Elina visur pirmajā plānā un var redzēt, ka svarīgākā.
Ne jau Elina manai dod bučas, bet mamma Elīnai. Mammas dzimšanas dienā jau vajadzētu būt otrādāk
27.07.2023 22:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits