Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
10 gadi
Reitings 2912
Reģ: 29.01.2009
Esnoalas @ 29.07.2023 11:01
Skatijos mātes dzimšanas dienas svinības un kā abas ēd no tā cūkainā tunča trauka.??
Viņiem tā ir ģimenē,Elīna jau bērnībā pie visiem ciemos nākot ēda no kopējā un knakstijās ar rokām un nagiem pa visu ēdienu,brālis bija tāds pats, varbūt tagad viņš ir apguvis galda kultūru un vispārīgi pieklājības normas,es nezinu.
Elīnu pazīstu,tagad jau zinu kā vecu labu bērnudārza grupiņas biedru,gājām kopā sākumskolā.
Viņa minēja ,ka mamma prot LV valodu,jo te tak dzimusi un blaa,blaa,bla tad viņa min ,ka muča iemācijusies LV valodu ejot Elīnai pašai bērnudārzā... tad kā tur īsti ir..
Vienīgie ,kas tekoši runā LV mēlē ir Elīna un viņas brālis.
Elīnas Tēvs vispār nekad nav strādājis,viņš sēž mājās un komandē,visu dara sievietes,tāds ir ģimenes modelis,viņš ir tipiski izcelts krievs.
Mātes vārdu krājums varētu būt ap 100 lv vārdu ,ko izrunā nepareizi.. manis pēc,man jau vienalga.
Nabadzīgi viņi bija ,tā ir patiesība,bet ja Elīnas Tēvs kaut dzīvē maizei būtu nopelnījis vai končām...tad tā nebija.
Visu darīja mutere,tāpec jau viņa ir tāda,dumja un neko neredzējusi, jo skrēja darīja ,lai pabarotu visus.
Tēvs aukstasiņu dzīvnieks.
Abas ar Elīnu kā alā augušas tā jau arī ir,diemžēl tupas vistas.

Nu šis daudz ko izskaidro 🙈 Bet interesanti, ja tēvs ir tik auksts un slinks, ko N ar viņu tā draudzējas? Līdzīgas būtnes?
29.07.2023 12:04 |
 
Reitings 272
Reģ: 19.03.2023
elfa* @ 29.07.2023 11:30
Šoreiz tas pušķis no reklāmas tiešām mammai palicis. Vai arī Didra izlasīja komentus un beigās mīļā miera pēc kko samaksāja un atpirka no peonijas. Jo šodien storijos tā "neuzkrītoši" uz galda redzams.

Gan jau atstās sev beigās. 😁😁😁 Jo #patipirka
29.07.2023 11:53 |
 
10 gadi
Reitings 1183
Reģ: 09.11.2009
Šoreiz tas pušķis no reklāmas tiešām mammai palicis. Vai arī Didra izlasīja komentus un beigās mīļā miera pēc kko samaksāja un atpirka no peonijas. Jo šodien storijos tā "neuzkrītoši" uz galda redzams.
29.07.2023 11:30 |
 
Reitings 1451
Reģ: 03.03.2020
Esnoalas @ 29.07.2023 11:01
Skatijos mātes dzimšanas dienas svinības un kā abas ēd no tā cūkainā tunča trauka.??
Viņiem tā ir ģimenē,Elīna jau bērnībā pie visiem ciemos nākot ēda no kopējā un knakstijās ar rokām un nagiem pa visu ēdienu,brālis bija tāds pats, varbūt tagad viņš ir apguvis galda kultūru un vispārīgi pieklājības normas,es nezinu.
Elīnu pazīstu,tagad jau zinu kā vecu labu bērnudārza grupiņas biedru,gājām kopā sākumskolā.
Viņa minēja ,ka mamma prot LV valodu,jo te tak dzimusi un blaa,blaa,bla tad viņa min ,ka muča iemācijusies LV valodu ejot Elīnai pašai bērnudārzā... tad kā tur īsti ir..
Vienīgie ,kas tekoši runā LV mēlē ir Elīna un viņas brālis.
Elīnas Tēvs vispār nekad nav strādājis,viņš sēž mājās un komandē,visu dara sievietes,tāds ir ģimenes modelis,viņš ir tipiski izcelts krievs.
Mātes vārdu krājums varētu būt ap 100 lv vārdu ,ko izrunā nepareizi.. manis pēc,man jau vienalga.
Nabadzīgi viņi bija ,tā ir patiesība,bet ja Elīnas Tēvs kaut dzīvē maizei būtu nopelnījis vai končām...tad tā nebija.
Visu darīja mutere,tāpec jau viņa ir tāda,dumja un neko neredzējusi, jo skrēja darīja ,lai pabarotu visus.
Tēvs aukstasiņu dzīvnieks.
Abas ar Elīnu kā alā augušas tā jau arī ir,diemžēl tupas vistas.

Tad jau varbūt vari arī atklāt, kas tā par nepabeigtu privātmāju, kur agrāk ik pa laikam filmēja storijus aizaugušā pagalmā, kad itkā ciemojās pie vecākiem? Tā te gadiem neatminēta mīkla😃
29.07.2023 11:23 |
 
Reitings 19
Reģ: 29.07.2023
Skatijos mātes dzimšanas dienas svinības un kā abas ēd no tā cūkainā tunča trauka.😀🫠
Viņiem tā ir ģimenē,Elīna jau bērnībā pie visiem ciemos nākot ēda no kopējā un knakstijās ar rokām un nagiem pa visu ēdienu,brālis bija tāds pats, varbūt tagad viņš ir apguvis galda kultūru un vispārīgi pieklājības normas,es nezinu.
Elīnu pazīstu,tagad jau zinu kā vecu labu bērnudārza grupiņas biedru,gājām kopā sākumskolā.
Viņa minēja ,ka mamma prot LV valodu,jo te tak dzimusi un blaa,blaa,bla tad viņa min ,ka muča iemācijusies LV valodu ejot Elīnai pašai bērnudārzā... tad kā tur īsti ir..
Vienīgie ,kas tekoši runā LV mēlē ir Elīna un viņas brālis.
Elīnas Tēvs vispār nekad nav strādājis,viņš sēž mājās un komandē,visu dara sievietes,tāds ir ģimenes modelis,viņš ir tipiski izcelts krievs.
Mātes vārdu krājums varētu būt ap 100 lv vārdu ,ko izrunā nepareizi.. manis pēc,man jau vienalga.
Nabadzīgi viņi bija ,tā ir patiesība,bet ja Elīnas Tēvs kaut dzīvē maizei būtu nopelnījis vai končām...tad tā nebija.
Visu darīja mutere,tāpec jau viņa ir tāda,dumja un neko neredzējusi, jo skrēja darīja ,lai pabarotu visus.
Tēvs aukstasiņu dzīvnieks.
Abas ar Elīnu kā alā augušas tā jau arī ir,diemžēl tupas vistas.
29.07.2023 11:01 |
 
Reitings 1853
Reģ: 25.06.2023
Šis ir tik šausmīgi. Kāda jēga no smukiem traukiem, ja pat ar ciemiņiem ēd (knibina) pa taisno no pannas.
Un tas ikoniskais Didrihsones tunča groziņš ir ļoti slikta reklāma augļu servisam. 😀 🐡
29.07.2023 10:36 |
 
Reitings 71
Reģ: 21.07.2023
L.. @ 27.07.2023 21:25

Saucās "pašu, pašu lielāko priekš mammītes". Viņa vismaz būtu filtrējusi, ko liek storijos pēctam. Pat priekš savas mātes žēl. Un visa diena viena reklāma.

wow salikusi screenshotus un paskaties kas tagad story, tiesi tas lielais puskis, tu tiesam esi tik divaina ka doma un pasniedz ka realitati ka vina mammai atnema puski? tas puskis majas stav uz galda tiesi tagad storija pirms paris minutem. ta tas baumas todas, screenshoti, ka itka mammai patiesiba uzdavinats mazaks puskis. reali doma ka ja ir cits puskis roka, ka iespejams tas ir cits puskis, nevis iemainits pret mazaku? ak dievs KAAADS FAAAAIL UN REALI PUSE INFORMACIJAS SAJA FORUMS IR FAKE.
Filtre tu pati ko raksti foruma un komentaros, tavu tie screeni ka mammai peksni cits puskis rokas ahahahaha, 11 mulkites nolaikojas. tulit aiz apraviena saspiedis man ikskus uz leju😂😂😂😂
29.07.2023 10:19 |
 
Reitings 3733
Reģ: 13.12.2022
dzestaislietotajs @ 28.07.2023 21:45

To kas priekš kura ir ok, nosaka katrs pats sev, man viemaz tā šķiet. Es dažreiz domāju, kapēc sveši cilvēki tik ļoti grib regulēt kā dzīvot un kur kas ir vajadzīgs? Kur tev traucē cik katrs liek cukuru kafijad krūzei? Man tiešām šķiet kaut kā jocīgi, ka tas tiek apspriests. Tas tiešām tik interesanti?

Oi, svētā nevainība tu, Elīna. Kamēr “nesaproti”, tikmēr pati gadiem ilgi izķengā pilnīgi katru citas instagrammeres soli. Vēlreiz aicināšu - spogulī paskaties, svētā nevainība!
29.07.2023 09:30 |
 
Reitings 3059
Reģ: 29.12.2022
Toreiz kad runājām par Kabritas reklāmu, uzrakstīju ptac un aizsutīju bildes. (Kopēts no bildes,tāpec sačakarēja gramatiku) Atbilde:
Patèretaiu tiesibu aizsardzibas cents (turpmäk
- PTAC) izsaka pateicibu par sniegto informaciju un lidzdalibu patèrêtaju tirgus vides uzlabosanã.
Versam uzmanibu, ka razotajiem un izplatitajiem ir aizliegts apgâdãt satura veidotajus ar mäksliga maisijuma zidainiem dävanam vai cita veida bezmaksas paraugiem reklāmas nolükos.
Savukärt satura veidotajiem ir aizliets publicêt so produktu reklamas socialajas vietnês.
Vairāk informâciias par prasibam, kas jaievero satura veidotãiiem attieciba uz precu un pakalpojumu reklamèsanu, iespèjams lasît PTAC maiaslapã: https://
www.ptac.gov.v/v/satura-veidotaiiem-influenceriem
28.07.2023 23:59 |
 
Reitings 71
Reģ: 21.07.2023
Dzintriņa @ 28.07.2023 22:44
Un kurā brīdī Elīnai šķita kruti savu mammu uz jautājumiem -atbildēm uzrunāt krieviski savai auditorijai?

Dzintriņ, mācies valodas.
28.07.2023 23:57 |
 
Reitings 71
Reģ: 21.07.2023
cory @ 28.07.2023 21:51
Dzenīte tās Holi biļetes izlozē starp tiem, kas piesakās jautājumu lodziņā. Pie Didrihsones, lai tiktu pie tām pašām Holi biļetēm, jāsaspiež atkal sirsniņas n-tajām viņas bildēm ? Kam ir laiks kaut ko tādu darīt, lai celtu viņas instagram statistiku....

bet ta jau ir tava izvele vai tu piedalies konkursa vai ne, visas iespejas pasai pirkt bileti, nevis suukstities cik daudz laiku tas patere
28.07.2023 23:56 |
 
Patīk
Reitings 30384
Reģ: 12.10.2022
Berry5 @ 28.07.2023 23:31

Elīna stāsta, ka mamma māk latviski- kamēr mamma pat nemāk pastāstīt par sevi vienkāršas lietas valsts valodā..
Elīna pati nesaprot, ko runā.
"Mammīte uzauga Latvijā, skaidra lieta, ka viņa prot latviešu valodu. Latviešu valodu viņa sāka mācīties, kad es sāku iet bērnudārzā. Un es iemācīju mammai latviešu valodu."
Ja tu uzaudz Latvijā, tas nenozīmē, ka māki latviešu valodu. Pati atklāja, ka nemaz nezināja latviešu valodu, neatkarīgi no tā, ka piedzima un uzauga šeit, Latvijā. Un vēl joprojām zināšanas nav spīdošas.
28.07.2023 23:42 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Dzintriņa @ 28.07.2023 22:44
Un kurā brīdī Elīnai šķita kruti savu mammu uz jautājumiem -atbildēm uzrunāt krieviski savai auditorijai?

Elīna stāsta, ka mamma māk latviski- kamēr mamma pat nemāk pastāstīt par sevi vienkāršas lietas valsts valodā..
28.07.2023 23:31 |
 
Patīk
Reitings 30384
Reģ: 12.10.2022
Sonic @ 28.07.2023 19:41
Ietekmele nu tik sūdīgi savu wannabe darbiņu veic. Pēdējais story par izmēriem. Nu tai sarakstā visus rāda, bet uzspiežot - izpārdots. ? Ietekmelei vajadzētu sākt pārbaudīt info.
Rīt ietekmele varēs svinēt 20k sekotāju. Jāpārspēj Elīnas 110k.
28.07.2023 23:15 |
 
Reitings 788
Reģ: 16.01.2023
dzestaislietotajs @ 28.07.2023 21:39

Viņa nekur nav flexojusi, ka ir baigā bagātniece, vienmēr ir saruna, kā tikt kautkur pa lēto. Tevi tiešām tas tik ļoti krata kā viņa dzīvo? Tev kāds maizes šķēli ņem nost? Kā tas tieši ietekmē Tevi? Nekad nesapratīšu cilvēkus, kuriem nepatīk, bet skatās. Ja butka smird tu arī ej iekšā un smaržo? Vai tomēr labāk izvēlies iet citur? Dīvaini…

Ak Jel, divas Elīnas satikās un draudzējās…
28.07.2023 22:55 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Īsi salīdzinājumam Alise ceruka ar mammu kopā arī šuj drēbes ir savs ,teiksim brends ,jo viņas patiešām šuj ... Viņas mammai nesen bija dzimšanas diena un viņas arī varēja pareklamet ka uzvilkušas TomTom drēbes ( tā sauc to brendu) ,bet viņa tikai ielika storijus ka apsveic mammu ar mazu bento kuciņu, ziediem aizved uz fotosesiju ,kur patiešām par piemiņu fotosesija ,tad aizved izklaide gleznot un uz restorānu + vēl pasniedz mammai dāvanu no savas draudzenes ,jo tā nebija tajā brīdī lv . Un tas viss tā vienkārši un mīļi ,bez izrādīšanas,bet saderam, ka šis pasākums viņai izmaksāja 2 X vairāk nekā Didi apsveikt savu mammu
28.07.2023 22:50 |
 
Reitings 1074
Reģ: 14.01.2022
Un kurā brīdī Elīnai šķita kruti savu mammu uz jautājumiem -atbildēm uzrunāt krieviski savai auditorijai?
28.07.2023 22:44 |
 
Reitings 193
Reģ: 04.09.2020
Dita.D @ 28.07.2023 21:42

Vienmēr kā piemin ietekmeli, tā tam komentāram daudz mīnusi.
Tas profils pavisam sudigs ir palicis. Pati tik daudz lietas nepārbauda un tik mauc iekšā.
Citreiz liekas, ka storijus bez skaņas arī skatās un izvelk ārā to ko grib izvilkt

Jā, es ar to pamanīju. Te laikam ir pāris riktīgās D heiteres un Ietekmeles fanes. Ja grib tādu profilu - ir jāmāk to vadīt.
28.07.2023 22:43 |
 
Reitings 1074
Reģ: 14.01.2022
SALOMEJA @ 28.07.2023 18:00
Esmu šokā par Elīnas "dāvanu" mammai! Ļoti neglīti no viņas puses. Principā dāvana bija kļūt par dienas storiju zvaigzni.
Cilvēks tik daudz sēž Instagram, ka aizmirsis, kā dzīvot realitātē! Iedod mammai "vislielāko" pušķi, nofilmē patiesi priecīgas emocijas, un pēc tam reāli iedod kaut kādu mini? Džeisonam pēc gadiem būs liels šoks, kad mīļotā meitene gribēs dāvātos ziedus paturēt :D
Izīrēt uz bildēm kabrioletu? Nu baigā dāvana pusmūža mammai. Aizvest uz bombīgām bilžu lokācijām - cik grandioza dāvana.
Ko tad beigās mammīte saņēma ? Sintētisku kleitu un mazāko pušķīti? Es pilnīgi redzu, kā Elīna pie ziediem saka: ok, šis būs labs, ar rozītēm, un tikai 20 eiro! Un vai tad mamma ikdienā nevar dabūt preci, kas patīk? Smieklīgi! Par laiku kopā arī nerunāsim, cik daudz video bija safilmēts un samontēts! Elīna kārtīgi močījusi. Un beigās vēl pasaka, ka visi nav domāti kamerām :D kādēļ tad organizēji visu dienu uz kamerām...
tad jautājums minimāls, bet tomēr.. kaut kā jau šis ir “ieaudzis” ? Tagad audzināšanas sekas, ko neviens tuvinieks pat neapspiež, piekāpjas un aiziet.. ar katru reizi užāk..
28.07.2023 22:27 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Vai tad klasiskās bikses nav standartā ar augsto jostas vietu?
28.07.2023 22:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)