Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1177
Reģ: 25.01.2023
Pata @ 27.07.2023 13:01
Cik veca ir Elīnas mamma? Nav tak vēl 50???
Tas ģērbšanās stils, frizūra utt...kā omītei...Nu labi, viņa ir ome Džeisonam, bet tāpēc nav jāģērbjas kā omei.
52 palika
27.07.2023 13:03 |
 
Reitings 3810
Reģ: 27.06.2014
Elīna ir ļoti slikts makeup artists. Viņa ar to meikapu mammu tikai “savecināja”. Mammai vajadzēja izgaismotu seju, gaišus toņus, bet nē - Elīna ķeras klāt un visu tikai sadirš. Tā kleita ar tiem plikajiem pleciem un kaut kādu banti vēderam pa vidu, masīvi apavi - koptēls galīgi nekomplimentē mammai.
27.07.2023 13:02 |
 
Reitings 558
Reģ: 03.10.2021
Cik veca ir Elīnas mamma? Nav tak vēl 50???
Tas ģērbšanās stils, frizūra utt...kā omītei...Nu labi, viņa ir ome Džeisonam, bet tāpēc nav jāģērbjas kā omei.
27.07.2023 13:01 |
 
Reitings 3650
Reģ: 01.03.2022
Meitenes grābjat kamēr varat visu uz 50% atlaidēm, pēdējās vienības palikušas un Naurix tūlīt ar busiņu būs klāt atvedis jauno rudens kravu
27.07.2023 12:57 |
 
10 gadi
Reitings 2890
Reģ: 29.01.2009
Man sākumā šķita ļoti forši, ka E ar N bērna audzināšanu dalīs uz pusēm. Līdz brīdim, kad N tiešām audzina bērnu, bet viņas vietā ir aukle un citi cilvēki.
Es arī neesmu pret aukli, bet būtu normāli nenoliegt šo faktu, varbūt pat publiski teikt, ka aukle ir liels palīgs ikdienas darbos, ka novērtē to, ka viņiem ir šāds cilvēks. Varbūt kādu padomu, kā izvēlēties aukli, kā bērnu pie viņas pieradināt. Kā nezaudēt saikni starp bērnu un māti.
Aij, ko es te muldu - sapņoju vaļā acīm. Šis taču nav par D ģimeni 😁 Mēs mākam tikai močīt bombīgās bezvīļu apenītes ar 50 sale par 50% un bezmaksas Omnivu.
27.07.2023 12:57 |
 
Reitings 8497
Reģ: 05.07.2020
Kenty @ 27.07.2023 12:45
Paklau cik apmātam jābūt,lai uz ielas filmētu svešu cilvēku.mmm?Auklei kāds paprasija vai viņu drīkst filmēt un ievietot internetā?
🤦🏻‍♀️
27.07.2023 12:56 |
 
10 gadi
Reitings 2890
Reģ: 29.01.2009
Lula @ 27.07.2023 10:45
Lai nu kā man negribētos neko labu teikt par šo visu ... te arī par viņas pirmo bērnu runāja tā, ka viņa nojūgsies, neizturēs, būs viss briesmīgi, bet redz kā samenedžēja ar auklēm utt. (nesaku, ka tā ir laba audzināšana, bet nav ne par kripatu tik traki, kā forumnieces te rakstīja.)
Noteikti arī ar diviem visu samenedžētu tā, ka atliek šad tad teatrāli papukstēt, bet pa lielam dzīvotu cepuri kuldama, tāpat kā pirms bērniem.

Vispār jau viņa vienā brīdī bija aizgājusi pa pieskari. Kāds viņu sapurināja un nu ir nedaudz labāk, bet vienalga ir lietas kurām vajadzētu pievērst uzmanību. Un saiet uz īso var jebkurā brīdi, bet to es nevienam nenovēlu.
27.07.2023 12:52 |
 
Reitings 1177
Reģ: 25.01.2023
Paklau cik apmātam jābūt,lai uz ielas filmētu svešu cilvēku.mmm?Auklei kāds paprasija vai viņu drīkst filmēt un ievietot internetā?
27.07.2023 12:45 |
 
Reitings 764
Reģ: 11.02.2023
kuššššš @ 27.07.2023 12:38
Lielā izmēra kleita. Viņas mātei nav lielais izmērs. viņa vispār zin, kas ir liela izmēra sieviete? Viņas mātei ir normāls, nenobadināts izmērs.
Nav, nav vienīgā, bet viņa ir vienīgā, ko es zinu, kura, lai gan cilvēki labi zin, ka viņai ir aukle, turpina lielām acīm dirst, ka viņai aukles nav, ka viņa supermāte, nomočījusies bez maz slapju pakaļu, jo viņi ar Nauriku uz pusēm sīko vāc. Tikai divi, jo aukles neesot. Neviens neliek izlikt aukles bildes un personas kodu IG, bet nu beidz atklāti melot, jo visi tāpat zin taisnību un melojot tu vnk pēc idiotes izskaties. Ja viņa normāli būtu pateikusi uzreiz - jā, mums ir aukle. Viņa negrib būt IG, tāpēc viņu nefočējam, bet viņa mums ir, auklē Džeisonu un tāpēc es varu plivināties apenēs un reklamēt lupatas. Tad neviens neko par aukli nepiesietos. Runa ir nevis par to, ka kāda māte paņem aukli. Lai ņem kaut piecas, ja var atļauties. Runa ir par to, ka visu laiku melo un tēlo gada močījošāko māti, kam aukle nav un nekad nav bijusi.

Viņa ne vienu reizi nav teikusi, ka viņai NAV aukles.
27.07.2023 12:41 |
 
10 gadi
Reitings 861
Reģ: 12.05.2010
Lielā izmēra kleita. Viņas mātei nav lielais izmērs. viņa vispār zin, kas ir liela izmēra sieviete? Viņas mātei ir normāls, nenobadināts izmērs.
Lesleey @ 27.07.2023 12:12

Nu jūs joprojām ņematies gar to aukli? Nu tak Elīna nav vienīgā kura ņem aukli jau zīdainim. Tiiik daudz jaunās māmiņas nesēž dekretā un skrien uzreiz uz darbu, bet mājās ar bērniņu sēž aukle. Katram savs. Tas ka jums tas nav pieņemami ir jūsu problēma. ? ko tur vēl pārmest. Tas ka viņa neminēja jums visiem par aukli un viņu neatrādija Instagram? A priekš kam? Lai viņu arī sāktu ķidāt. Nu smieklīgas jūs esiet tiešām.

Nav, nav vienīgā, bet viņa ir vienīgā, ko es zinu, kura, lai gan cilvēki labi zin, ka viņai ir aukle, turpina lielām acīm dirst, ka viņai aukles nav, ka viņa supermāte, nomočījusies bez maz slapju pakaļu, jo viņi ar Nauriku uz pusēm sīko vāc. Tikai divi, jo aukles neesot. Neviens neliek izlikt aukles bildes un personas kodu IG, bet nu beidz atklāti melot, jo visi tāpat zin taisnību un melojot tu vnk pēc idiotes izskaties. Ja viņa normāli būtu pateikusi uzreiz - jā, mums ir aukle. Viņa negrib būt IG, tāpēc viņu nefočējam, bet viņa mums ir, auklē Džeisonu un tāpēc es varu plivināties apenēs un reklamēt lupatas. Tad neviens neko par aukli nepiesietos. Runa ir nevis par to, ka kāda māte paņem aukli. Lai ņem kaut piecas, ja var atļauties. Runa ir par to, ka visu laiku melo un tēlo gada močījošāko māti, kam aukle nav un nekad nav bijusi.
27.07.2023 12:38 |
 
Patīk
Reitings 2686
Reģ: 08.05.2022
Ietekmele vispār nefiltrē ko liek savos story. Nu priekš kam jāliek aukle? Un kura slimā ņem un no malas to filmē? Tā jau riktīga apsēstība ir.
27.07.2023 12:37 |
 
Reitings 716
Reģ: 07.04.2022
Lesleey @ 27.07.2023 12:12

Nu jūs joprojām ņematies gar to aukli? Nu tak Elīna nav vienīgā kura ņem aukli jau zīdainim. Tiiik daudz jaunās māmiņas nesēž dekretā un skrien uzreiz uz darbu, bet mājās ar bērniņu sēž aukle. Katram savs. Tas ka jums tas nav pieņemami ir jūsu problēma. ? ko tur vēl pārmest. Tas ka viņa neminēja jums visiem par aukli un viņu neatrādija Instagram? A priekš kam? Lai viņu arī sāktu ķidāt. Nu smieklīgas jūs esiet tiešām.

Nē, smieklīgi ir tas, ka viņa saka, ka viņa ir supermamma.. un ka pus laiku noliedz, ka ir aukle :)
27.07.2023 12:26 |
 
Reitings 513
Reģ: 18.03.2023
Lesleey @ 27.07.2023 12:12

Nu jūs joprojām ņematies gar to aukli? Nu tak Elīna nav vienīgā kura ņem aukli jau zīdainim. Tiiik daudz jaunās māmiņas nesēž dekretā un skrien uzreiz uz darbu, bet mājās ar bērniņu sēž aukle. Katram savs. Tas ka jums tas nav pieņemami ir jūsu problēma. ? ko tur vēl pārmest. Tas ka viņa neminēja jums visiem par aukli un viņu neatrādija Instagram? A priekš kam? Lai viņu arī sāktu ķidāt. Nu smieklīgas jūs esiet tiešām.

Runa ir par to, ka viņai ir aukles, mammas, darbinieces-aukles, fotogrāfes-aukles. Ka viņa ar savu bērnu ir vismazāk. Un kad ir ar viņu, tad vai dieniņ, cik viss ir grūti. Es nezinu, ja tev nešķiet šokējoši, ka tikko dzimušu bērniņu atstāj un brauc attiecību labošanas ceļojumā, tad bēdīgi. Plus, tā aukle tur tiešām ir līdz pašam vakaram. Diez vai citas mammas , kurām ir aukle, arī nepavada ar bērnu necik laika. Bet nu taisnība, cik var malt šo tematu. Bēdīgi tur viss ir
27.07.2023 12:21 |
 
Reitings 764
Reģ: 11.02.2023
Devindesmitseptini @ 27.07.2023 11:03

Neviens jau nevarēja iepriekš iedomāties, ka ņems pilnas slodzes (un ja ne pat vairāk) aukli zīdainim, kuram ir daži mēneši. Tas tā kā nav diez cik normāli. Ja aukles nebūtu, tad tā arī būtu- briesmīgi un neizturētu (neizturēja jau arī, jo aukle).

Nu jūs joprojām ņematies gar to aukli? Nu tak Elīna nav vienīgā kura ņem aukli jau zīdainim. Tiiik daudz jaunās māmiņas nesēž dekretā un skrien uzreiz uz darbu, bet mājās ar bērniņu sēž aukle. Katram savs. Tas ka jums tas nav pieņemami ir jūsu problēma. 😁 ko tur vēl pārmest. Tas ka viņa neminēja jums visiem par aukli un viņu neatrādija Instagram? A priekš kam? Lai viņu arī sāktu ķidāt. Nu smieklīgas jūs esiet tiešām.
27.07.2023 12:12 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Lula @ 27.07.2023 10:45
Lai nu kā man negribētos neko labu teikt par šo visu ... te arī par viņas pirmo bērnu runāja tā, ka viņa nojūgsies, neizturēs, būs viss briesmīgi, bet redz kā samenedžēja ar auklēm utt. (nesaku, ka tā ir laba audzināšana, bet nav ne par kripatu tik traki, kā forumnieces te rakstīja.)
Noteikti arī ar diviem visu samenedžētu tā, ka atliek šad tad teatrāli papukstēt, bet pa lielam dzīvotu cepuri kuldama, tāpat kā pirms bērniem.

Teatrāli stāstīt, kā samenedžē darbu ar bērnu, bet patiesībā jau aukle ir ar to bērnu.
Neviens jau īsti nenosoda aukles esamību, bet gan to , ka viņa melo ka visu pati , sākumā vispār noliedza , ka viņiem esot aukle , ka visu uz pusēm darot.
27.07.2023 11:38 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Dita.D @ 27.07.2023 11:16
Elina tiešām nezin kā ir vienai būt ar bernu, kad vīrs ir prom. Tēlo upuri. Ir sievietes, kas tiešām audzina vienas vai vīri brauc komandējumos un nav klāt 24/7.
Man virs strādā darbu, kad ir 24h prom un tad var būt nedēļu prom.
Es paliku mājas VIENA uz nedēļu ar 2men vecu bernu un man nav aukles vai omītes, kas bernu var pieskatīt. Tā arī kūlos cauri un man nebija laika pa to nedēļu lai aizietu uz skropstām, uztaisītu foto dienu vai uzfilmetu kartupeļu pankūku recepti.

Ow jā , arī zinu šo, ka vienai pašai uz 3 stāvu jānes rati , bērns un maisiņš ar pirkumiem no veikala. Elīnai tomēr vienmēr ir apkārt cilvēku , nu nevar viņa zināt, kā tas ir , kad tiešām vienai jābūt ar bērnu.
27.07.2023 11:36 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Lula @ 27.07.2023 10:45
Lai nu kā man negribētos neko labu teikt par šo visu ... te arī par viņas pirmo bērnu runāja tā, ka viņa nojūgsies, neizturēs, būs viss briesmīgi, bet redz kā samenedžēja ar auklēm utt. (nesaku, ka tā ir laba audzināšana, bet nav ne par kripatu tik traki, kā forumnieces te rakstīja.)
Noteikti arī ar diviem visu samenedžētu tā, ka atliek šad tad teatrāli papukstēt, bet pa lielam dzīvotu cepuri kuldama, tāpat kā pirms bērniem.

Neko viņa neizturēja. Viņa to bērnu neaudzina. Viņa ir kā tante, nevis mamma.
27.07.2023 11:35 |
 
Reitings 784
Reģ: 16.01.2023
Būtu labāk savus sērīgos atvadu video taisījusi, kad brauc uz nedēļu prom no bērna, nevis uz nedēļu atvadās no Naura
27.07.2023 11:19 |
 
Reitings 784
Reģ: 16.01.2023
Elina tiešām nezin kā ir vienai būt ar bernu, kad vīrs ir prom. Tēlo upuri. Ir sievietes, kas tiešām audzina vienas vai vīri brauc komandējumos un nav klāt 24/7.
Man virs strādā darbu, kad ir 24h prom un tad var būt nedēļu prom.
Es paliku mājas VIENA uz nedēļu ar 2men vecu bernu un man nav aukles vai omītes, kas bernu var pieskatīt. Tā arī kūlos cauri un man nebija laika pa to nedēļu lai aizietu uz skropstām, uztaisītu foto dienu vai uzfilmetu kartupeļu pankūku recepti.
27.07.2023 11:16 |
 
Reitings 513
Reģ: 18.03.2023
Lula @ 27.07.2023 10:45
Lai nu kā man negribētos neko labu teikt par šo visu ... te arī par viņas pirmo bērnu runāja tā, ka viņa nojūgsies, neizturēs, būs viss briesmīgi, bet redz kā samenedžēja ar auklēm utt. (nesaku, ka tā ir laba audzināšana, bet nav ne par kripatu tik traki, kā forumnieces te rakstīja.)
Noteikti arī ar diviem visu samenedžētu tā, ka atliek šad tad teatrāli papukstēt, bet pa lielam dzīvotu cepuri kuldama, tāpat kā pirms bērniem.

Neviens jau nevarēja iepriekš iedomāties, ka ņems pilnas slodzes (un ja ne pat vairāk) aukli zīdainim, kuram ir daži mēneši. Tas tā kā nav diez cik normāli. Ja aukles nebūtu, tad tā arī būtu- briesmīgi un neizturētu (neizturēja jau arī, jo aukle).
27.07.2023 11:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits