Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 3178
Reģ: 08.09.2015
Hmmm1, Instagrama ir konts @ietekmele, tur dažas meitenes ir padarījušās ar savu pieredzi.
30.07.2023 16:22 |
 
Reitings 7706
Reģ: 05.09.2022
“Auglju serviss” Facebook lapaa ir reklaama ar Eliinas bildeem, bet Didrai joprojaam #patipirku 🤡😂😂
30.07.2023 16:21 |
 
Reitings 806
Reģ: 30.07.2023
Hey!
Es Te pirmo reizi rakstu :D
Bet Man tik tiešām interesētu To meiteņu īstās pieredzes Butterfly veikalā?
Vai tiešām par tādu darbu neviena nevēlas izstāstīt kā tur vispār ir???
30.07.2023 16:18 |
 
Reitings 3248
Reģ: 24.03.2023
dzestaislietotajs @ 30.07.2023 13:35
“omg tu esi tiiiik stulba”, mila tev lietotajvards ir Roberts Spura un ty runa par krutim un kurs ir stulbs. Zinaji, ka apsaukāšanas ir pilniga vajuma pazime, kad nav citu argumentu. piedod, man nepatik dabiskas krutis, man pasai ir dabiskas, bet es neesmu ne reizi redzejusi dabiskas krutis, kad ir dkaistas. starpcitu paris lapas atpakal, juus smejaties par meiteni, kurai dabiskas krutis nebija tad labakas. ja jau esi tik par dabiskumu, tad kapec paris lapas atpakal tiek izsmiets cilveks ar sim dabiskajam krutim. ja kautkas tads ir otram,tad gan uzreiz “vareja jau ielikt” ziniet ka, visi vienmer visu nodirs, gan dabisku gan maksligu, bet parasti visi aizbildinas ka viss dabiskais ir skaists, es ceru ka tu ari neskuj paduses, jo dabiskums ir skaisti. man vnk interese ko saja foruma censas panakt, ar tealu argumentu, kad ir tas, ko cilveki seit dara?aiz launa prata, aiz gara laika? vai seit ir konkrets merkis kautko panakt? ja ir konkrets merkis kautko panakt, tad tas ir tikpat bezjedzigi ka pasudzeties skali publiskaja telpa un vienkarsi izteikt savu viedokli, no ka nekad nemainas. Teali ja ir problema,tad versas pie attiecigiem cilvekiem, iestadem un risina. anonims komentars dieviete neko nedod, velos saprast, kads te kuram ir merkis. un ja man nepatik dabiskas krutis, tapec es esmu stulba? kads savienojums ir sim visam kopa. kas tad jums visam ir “gudrs”, kads tad ir tas gudrais cilveks? ka izpauzas gudra cilveka uzvediba un kads ir ta raksturojums? tada ka tu?
tādu palagu uzdrukāt, aizskāru tavas jūtas...neuztraucies tik ļoti par visu...p.s tavu palagu pat nelasīju, ta ka velti dzejoji :D
30.07.2023 15:30 |
 
10 gadi
Reitings 2912
Reģ: 29.01.2009
Lorra @ 30.07.2023 14:46

Bet vai tad neviena nezina uz kurieni viņas iet strādāt un uz ko parakstās? Tā it kā tas būtu kāds noslēpums…visi zin, bet tā pat iet un strādā. Ja Tev neapmierina darbs, darba vadītājs, priekšnieks, neapmierina darba stundas, pienākumi, tad kā normāls pieaudzis cilvēks vienkārši uzraksti atlūgumu un meklē tādu darbu kas tevi apmierinās.

Daudzi joprojām tic tam, ko E rāda savos IG ierakstos. Bet, kad saskaras ar realitāti, iet prom no darba.
Daudzas jau arī grib pamēģināt, eksperimentē ar dažādiem darbiem. Tas jau nav nekas slikts. Bet tās, kuras draudzējas ar veselo saprātu un ir pašcieņa, ātri vien aiziet.
30.07.2023 15:15 |
 
Reitings 3061
Reģ: 29.12.2022
magdalena333 @ 30.07.2023 14:51
Dzestaislietotajs, jā, man arī jautājums par to cik Tev gadi, tas kā Tu raksti, raksta (gramatiski) mans pusaudzis kuram ir 14gadi un kuram ir disleksija un disgrāfija. Neesmu gramatikas spečuks, pašai šis tas pieklibo, bet nu atvaino, katru Tavu komentāru man jāpārlasa 3x, lai izburtos cauri tam, ko Tu vēlies pateikt. Gan teikumi bezsakarīgi uzrakstīti, gan gandrīz katrā vārdā pa 2-3 kļūdām. Tāda sajūta, ka kāda Tīne garlaikojas brīvlaikā, bet, ja esi pieaugusi sieviete, tad izskatās, ka brīvdienas jautri gājis, jo ārdies šeit laikam kopš piektdienas?
es vienkārši tinu garām,jo izlasīt nereāli, zābaks ne cilvēks😂
30.07.2023 15:10 |
 
Reitings 3178
Reģ: 08.09.2015
Dzestaislietotajs, jā, man arī jautājums par to cik Tev gadi, tas kā Tu raksti, raksta (gramatiski) mans pusaudzis kuram ir 14gadi un kuram ir disleksija un disgrāfija. Neesmu gramatikas spečuks, pašai šis tas pieklibo, bet nu atvaino, katru Tavu komentāru man jāpārlasa 3x, lai izburtos cauri tam, ko Tu vēlies pateikt. Gan teikumi bezsakarīgi uzrakstīti, gan gandrīz katrā vārdā pa 2-3 kļūdām. Tāda sajūta, ka kāda Tīne garlaikojas brīvlaikā, bet, ja esi pieaugusi sieviete, tad izskatās, ka brīvdienas jautri gājis, jo ārdies šeit laikam kopš piektdienas😀
30.07.2023 14:51 |
 
Patīk
Reitings 2690
Reģ: 08.05.2022
magdalena333 @ 30.07.2023 14:32
Un vispār, kas attiecas uz darbu, ko Elina ir iedomājusies, ka viņai kāds gadiem strādās bez sociālām garantijām? Tieši tā, kāds darba devējs, tādi darbinieki. Pie viņas iet strādāt tikai tādas, kam ātri vajag kaut kādu darbu, tādas, kuras var reāli čakarēt, tādas, kas vēlas apskatīties, kas, tad īsti tam slavenajam pārītim tajā biznesiņā, iespējams tādas, kas cer varbūt uz slavu caur Elīnu. Ja ir labs darba devējs, visas sociālās garantijas, labs kolektīvs, laba alga, tad nu nemainīsies darbinieki ik pēc 2 mēnešiem. Jā, protams, var nepaveikties un noalgot neapzinīgu cilvēku, bet ne jau gadiem, visu laiku?

Bet vai tad neviena nezina uz kurieni viņas iet strādāt un uz ko parakstās? Tā it kā tas būtu kāds noslēpums…visi zin, bet tā pat iet un strādā. Ja Tev neapmierina darbs, darba vadītājs, priekšnieks, neapmierina darba stundas, pienākumi, tad kā normāls pieaudzis cilvēks vienkārši uzraksti atlūgumu un meklē tādu darbu kas tevi apmierinās.
30.07.2023 14:46 |
 
Reitings 3178
Reģ: 08.09.2015
Un vispār, kas attiecas uz darbu, ko Elina ir iedomājusies, ka viņai kāds gadiem strādās bez sociālām garantijām? Tieši tā, kāds darba devējs, tādi darbinieki. Pie viņas iet strādāt tikai tādas, kam ātri vajag kaut kādu darbu, tādas, kuras var reāli čakarēt, tādas, kas vēlas apskatīties, kas, tad īsti tam slavenajam pārītim tajā biznesiņā, iespējams tādas, kas cer varbūt uz slavu caur Elīnu. Ja ir labs darba devējs, visas sociālās garantijas, labs kolektīvs, laba alga, tad nu nemainīsies darbinieki ik pēc 2 mēnešiem. Jā, protams, var nepaveikties un noalgot neapzinīgu cilvēku, bet ne jau gadiem, visu laiku😀
30.07.2023 14:32 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Tricks and Tips @ 30.07.2023 13:32

Man šokē tas ka darbiniecem svetku dienas brivas ir tikai 2 gadā. DIVAS! Jaunais gads un vel kait kada,piemirsu kura tiesi. Darbiniekam jastrada visas sarkanas dienas un plusā brivdienas. Un nedod dievs neatnac uz darbu
nu pie tādā režīma,kad vēl naktis jābūt pieejamai un vēlu vakaros jāatbild viņas vietā ig,nav brīnums ka slimo un izdeg darbinieces. Pati Elīna jau arī ir dziļās mentālās problēmās ,ko cenšas nocelt uz močišanu(neko nedari ,sēžu uz dīvāna un rediģēju bildes)
30.07.2023 14:31 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Lorra @ 30.07.2023 12:30
Jūs jau atkal pārfrazējat visu pa savam. Nesaprotu, jūs noklausīties pirmo un pēdējo teikumu un uzreiz skrienat šeit komentēt?
Nevienā vietā viņa neteica, ka uz darbu jānāk slimam! Viņa teica, ka bija gatava skriet kaut vai slima, jo negribēja uzmest, nevarēja nevienu sazvanīt, sazinaties, jo bija svarīgi pabrīdināt (!) bet negāja uz darbu tā pat taču!! Un no darbinieces tas vispār nav ok tik bieži kavēt, un vēl nepadod beigās ziņu. Jums tā kā tas tiešām ir ok? Darba devējs uz tevīm rēķinās un Tu uzskati, ka esi svarīgāka perona un vari nepabrīdinot nakt uz darbu? Un kurš normāls darba devējs pieļaus, ka darbinieks vairākas reizes kavē darbu, brīdinot vai nē, bet darbs ir darbs un Tu nevari atļauties tad nākt, tad nenākt.
kā strādā tā maksā ir tāds foršs teiciens . Šeit var pagriezt to šādi - kā maksā, tā strādā!
30.07.2023 14:23 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
magdalena333 @ 30.07.2023 12:20
Un diez kam tās vīriešu kājas duškabīnes atspulgā, kas Elīnu tur filmē?? Elīnas storijos Nauris parasti ir bez biksēm tikai apenēs, tā pat kā šajā storijā? Un tajā storijā es palieku pie tā, ka tā ir Naura balss, nekāds TV, šitāda meļu ģimene, es vienkārši varu tik brīnīties par tādiem cilvēkiem.
nu tā varbūt Elīnas atriebība naurim - pa internetu klaiņo bildes kā viņš apskaujas ar kādu bruneti,tad nu Elīna priekš bildes mājas atvilkusi veci apenes 😅 zinot ,ka priekš it satura viņi varētu visu ,tad nebrinis ,ka kad kritis popularitāte ,tad arī izdomas visādus šķiršanās brīnumus un tad atkal saies kopā ka oxana un geegun. Jo nu būsim godīgi, šie priekš it gatavi uz visu ,ja jau piekritusi iet šova savu ikdienu atradīt ( kas viņu mahināciju gadījumā ir visai riskanti) ,ka tik nesanāk beigās ka Agritai,ka parāda ko lieku
30.07.2023 14:21 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
dzestaislietotajs @ 30.07.2023 11:45

taja laika bija cenas citadakss, reali ja tu nevari atlikt 100 eiro vismaz menesi, tad ar tevi kkas nav ok. 20 menesus jakraj lai dabutu 2k, baiga problema lol , tev neticas jo tu gjau esi reklamu upuris kas dzivo no algad lidz algai
Tu pirms tam minēji par 3 tūkstošiem krūtīm ,nu draudziņ,nezinu kādos kaktu kantoros tu liki sev,bet krūtis nemaksā tik ,nemaz nerunāsim vēl par visām ziedēm un krūšturi pēc tam kas jānēsā un vizītēm atrādīties .
30.07.2023 14:16 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
gribuiemestkapeiku @ 30.07.2023 02:55
tad varbūt es jaucu, nenoliedzu. Biju ļoti pārliecināta,ka krūtis bija naura dāvana uz kāzām. Biju ļoti pārliecināta,ka viņa tieši tā arī teica,ka nauris uzdāvinājis uz kāzām (jeb pirms,uztaisīja,lai ir jau gatavas uz kāzām). Varbūt man tā liekas,jo viņa vairākkārt teikusi,ka nauris tieši ir teicis,ka gribējis viņai smukas krūtis,zobus,lūpas. Nezinu, tiešām nevaru apgalvot 100%, bet biju pārliecināta,ka tā bija naura dāvana??
Nauris gribēja smukas krūtis.lupas .zobus un tieši tas viss viņa izskatās vissliktāk....
Vispār es vairākkārt esmu iedomajusies to ,ka es zinu ,ja viņi attiecības izveidoja abpusēja labuma pēc - Naura ģimenei vajadzēja kādu kas apkops Nauri un Elīna solījās būt laba sieva , Elīna atkal meklēja kādu kas viņu izvilks no nabadzības ,bet par ko es domāju ... Viņa pirms savām operācijam bija pietiekami simpātiska,lai atrastu kādu turīgu vīrieti ,ja varbūt vecāku , varbūt būtu viņa trophy wife ,uztaisītu sev kvalitatīvas plastiskās un neko pa dzivi nedarītu ,dzīvotu rich lifestyle ,atdotu bērnus auklem bez nekādiem nosodijumiem no apkārtējiem ,ceļotu ,atpūstos un pat nebūtu jāfeiko ka strādā ... To visu viņa ar savu izskatu varēja mierīgi ,bet tomēr skrēja pakaļ kādam kreisajam puisim,kuram pat vienalga par viņu jau no paša sākuma bija .
30.07.2023 14:11 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
magdalena333 @ 30.07.2023 13:05
Tas, ko Elīna runā par attieksmi pret darbu, es piekrītu, ne gluži, ka jānāk uz darbu slimam. Bet man tomēr ir jautājums, kāpēc tajā buķikā tik bieži meklē darbiniekus. Gandrīz katru otro mēnesi meklē darbiniekus, un, jā nevis tāpēc, ka attīstās, bet tāpēc, ka darbinieku vienkārši nevēlas tur strādāt. Bet nu, ko var gribēt, ja Tu kā uzņēmējs jau sākot ar sludinājumu parādi, ka meklē aitas, ko cirpt, normāla darbiniece neļautu sevi šitā čakarēt, ka jāizmanto savs telefons darbā, nemaksātu nodokļi, strādāt visos svētkos, neuzdrīkstēsies slimot utt. Varbūt tomēr, Elīna , sāc ar sevi, kāda Tu esi kā uzņēmēja!

Elīna vienkārši grib pēc iespējas vairāk meičukiem dot iespēju pastrādāt buķikā.
30.07.2023 13:54 |
 
Reitings 1212
Reģ: 25.01.2023
.Eksperte. @ 30.07.2023 12:40

Neviens tās mazās, naivās un likumu nezinošās nabaga meitenes aiz matiem nerauj uz to Buķiku strādāt. Viņas pašas to izvēlas. Lai vai cik pretīga darba vieta, tomēr cieņa pret sevi ir jāsaglabā, nevis vienkārši atstāt kolektīvu uz pauzes ar savu neierašanos. Negribi tur strādāt x iemeslu dēļ? Atlūgums un viss.
Nu beidz.ne mazas ne naivas,jaunā paaudze ir jau iemācita,ka ir tikai tiesibas ,pienākumu nav.nezinu cik tev gadu,bet atbildigu jauniešu paliek ar vien mazāk.
30.07.2023 13:49 |
 
Reitings 71
Reģ: 21.07.2023
konfektee @ 30.07.2023 11:57

Ko tu pīpē? Garas krūtis? ??‍♀️
Ar kādām tiesībām Tu vispār kādam saki,ka viņam nav skaistas krūtis?! Esi apskatījusi, izvērtējusi dzīvē?! Nē? Tad aizver muti ❗

ar kadam tiesibam man nevar but sava gaume? jus te visus nodirsat kas ir skaisti un kas ne. man nepatik, nevienas dabiskas krutis manas acis nav skaistas, max uz 2 gadiem pasa jaunibas plaukuma, piedzimst berni un tsd karajas, nu dabiskas krutis ir par mikstu, nu un ar kadam tiesibam gravitacijas speks velk ar katru gadu tuvak zemei dabiskas krutis es nezinu. arprats cik tu esi emocionala? nu man nepatik, ko man darit? kapec tas tevi tik loti trigero?😂😂😂
30.07.2023 13:40 |
 
Reitings 71
Reģ: 21.07.2023
Dita.D @ 30.07.2023 11:56

Tu esi tā pati Elina, kas no harluxury. Stulbene.
Lasit arī iemācies

“stulbene”, taka bernudarza, sadumpojas un apsaukajas, cik tev gadi? vispar man interesetu si foruma vecuma diapazons un katra cilveka nodarbošanaas. “stulbene” 😂😂😂😂😂😂😂
nu tu mani ta nosauci ka es tgd nenormali raudu. manis pec stulebene, idiote, sauc ka tu gribi, tas izklausas berniskigi.
30.07.2023 13:38 |
 
Reitings 1002
Reģ: 20.06.2023
Tricks and Tips @ 30.07.2023 13:32

Man šokē tas ka darbiniecem svetku dienas brivas ir tikai 2 gadā. DIVAS! Jaunais gads un vel kait kada,piemirsu kura tiesi. Darbiniekam jastrada visas sarkanas dienas un plusā brivdienas. Un nedod dievs neatnac uz darbu

Nekas šokējošs, strādājot maiņu darbu. Man NewYorkerī arī savulaik bija tikai 2 svētku dienas brīvas - 25.decembris un 1.janvāris, un tāpat dabūjām atklausīties no cilvēkiem - kā tā var, ka veikals slēgts. 🤣
30.07.2023 13:37 |
 
Reitings 71
Reģ: 21.07.2023
Roberts Spura @ 30.07.2023 12:00
Tu vidusskolā mācījies cilvēka fizioloģiju...nee, to var just. Labāk pievērusi savu stulbo pāksti, un nerādījusi ka esi tik stulba un aprobežota.
“omg tu esi tiiiik stulba”, mila tev lietotajvards ir Roberts Spura un ty runa par krutim un kurs ir stulbs. Zinaji, ka apsaukāšanas ir pilniga vajuma pazime, kad nav citu argumentu. piedod, man nepatik dabiskas krutis, man pasai ir dabiskas, bet es neesmu ne reizi redzejusi dabiskas krutis, kad ir dkaistas. starpcitu paris lapas atpakal, juus smejaties par meiteni, kurai dabiskas krutis nebija tad labakas. ja jau esi tik par dabiskumu, tad kapec paris lapas atpakal tiek izsmiets cilveks ar sim dabiskajam krutim. ja kautkas tads ir otram,tad gan uzreiz “vareja jau ielikt” ziniet ka, visi vienmer visu nodirs, gan dabisku gan maksligu, bet parasti visi aizbildinas ka viss dabiskais ir skaists, es ceru ka tu ari neskuj paduses, jo dabiskums ir skaisti. man vnk interese ko saja foruma censas panakt, ar tealu argumentu, kad ir tas, ko cilveki seit dara?aiz launa prata, aiz gara laika? vai seit ir konkrets merkis kautko panakt? ja ir konkrets merkis kautko panakt, tad tas ir tikpat bezjedzigi ka pasudzeties skali publiskaja telpa un vienkarsi izteikt savu viedokli, no ka nekad nemainas. Teali ja ir problema,tad versas pie attiecigiem cilvekiem, iestadem un risina. anonims komentars dieviete neko nedod, velos saprast, kads te kuram ir merkis. un ja man nepatik dabiskas krutis, tapec es esmu stulba? kads savienojums ir sim visam kopa. kas tad jums visam ir “gudrs”, kads tad ir tas gudrais cilveks? ka izpauzas gudra cilveka uzvediba un kads ir ta raksturojums? tada ka tu?
30.07.2023 13:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits