Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1356
Reģ: 27.05.2023
kristik @ 31.07.2023 12:32
Bet es kaut kā līdz galam nesaprotu par tām sadarbībām, viņiem taču jānoslēdz līgums. Kādēļ uzņēmumi pieļauj, ka viņa nenorāda #reklāma? Vai tad ne tikai Elīnai, bet arī tiem uzņēmumiem nevar sanākt problēmas, ja VIDs pieķer?

Es īsti nezinu kā tur ir, tur jājautā kādam kas strādā kādā uzņēmumā saistībā ar mārketingu, grāmatvedību vai legal lietām, bet es pieļauju, ka uzņēmumiem arī kaut kāds izdevīgums var sanākt, ja apiet to visu.
31.07.2023 12:42 |
 
Reitings 3687
Reģ: 01.03.2022
kristik @ 31.07.2023 12:32
Bet es kaut kā līdz galam nesaprotu par tām sadarbībām, viņiem taču jānoslēdz līgums. Kādēļ uzņēmumi pieļauj, ka viņa nenorāda #reklāma? Vai tad ne tikai Elīnai, bet arī tiem uzņēmumiem nevar sanākt problēmas, ja VIDs pieķer?

Nav nekāds līgums jāslēdz, vismaz ne vienmēr, sevišķi, tādiem krāpniekiem un meļiem kā Elīnai. Vienkārši sarunā - Tu man produktu, es Tev #patipirku reklāmu. Nekādu pierādījumu, nekādu bankas pārskaitījumu, nekādu nodokļu.
Daži vienkārši sūta #dāvanas, kā tās ogas vai Loccitane, kafija utt. Dāvanām līgumu nevajag.
31.07.2023 12:40 |
 
Reitings 1356
Reģ: 27.05.2023
Vēl darbinieces runā, ka uz ziemas sezonu viņi taisās slēgt pašu veikalu ciet. Jo elektrības, un citas izmaksas baigi neatmaksājas. Elīna neesot par to baigi priecīga, jo viņas kreatīvais outlets ir tas veikals, bet Nauris tomēr esot par to, ka izdevīgāk ir to veikalu slēgt ciet. Tāpēc arī ir vēl viens pluss tām jaunajām noliktavām, jo pakošanu iespējams varēšot pārcelt uz turieni.
Plus tajā veikalā praktiski vispār neiet cilvēki iekšā. Dienā varbūt nu maksimums 10 cilvēki.
Bet pasūtījumu gan viņiem ir diezgan daudz. Pēdējā laikā mazāk, bet priekš LV salīdzinoši daudz. Bijis kaut kāds laiks, kad Elīna esot rādījusi cik paciņas izsūta (es tad laikam nesekoju, jo nezinu tādu laiku) tad viņiem esot bijis visvairāk pasūtījumu. Un jā, viņi pasūta baigi mazu skaitu ar tām drēbēm, lai varētu teikt, ka ir sold out un pēc tam back in stock, un cilvēkiem būtu ilūzija, ka ir jāķer tagad un uzreiz, ja kaut kas iepatīkas. Dažām precēm pat pasūta citreiz tikai 20 vienības.
Ā un viņas man pastāstīja formulu, kā varot pateikt, kā iet tam biznesam.
Ja Elīna par kaut ko nevar aizvērties un grūž to rīklē katru dienu, viņi ir pasūtījuši daudz un grib tikt no tā vaļā.
Ja Elīna aicina Nauri klāt storijos un live, tad iet slikti, jo Nauris pieslēdzas Elīnai reklamēšanā pa lielam tikai tad, kad nekas vairs nepārdodas. Un tad viņi sēž un domā, kā dabūt cilvēkus, lai tie pērk.
Jo vairāk atlaižu un kodiņu un omnivu par brīvu un visa šitā, jo sliktāk iet. Ja iet labi, tad nekādus baigos kodus viņi nepiedāvā, bet gan laiž tikai vairāk apģērbus ārā un liek preorderus.
Un omniva par brīvu ir sadarbība ar omnivu.
31.07.2023 12:39 |
 
Reitings 184
Reģ: 28.08.2020
Bet es kaut kā līdz galam nesaprotu par tām sadarbībām, viņiem taču jānoslēdz līgums. Kādēļ uzņēmumi pieļauj, ka viņa nenorāda #reklāma? Vai tad ne tikai Elīnai, bet arī tiem uzņēmumiem nevar sanākt problēmas, ja VIDs pieķer?
31.07.2023 12:32 |
 
Reitings 4738
Reģ: 26.04.2023
https://www.1188.lv/zinas/ta-nav-skola-kuru-tu-vari-nobastot-elinu-didrihsoni-soke-jauniesu-attieksme-pret-darbu/17906
Šis izklausās pēc attiecīga snieguma par attiecīgu samaksu. Gribētos zināt "monētas otru pusi" - kā ir strādāt ar šiem brīnumbērniem :D
31.07.2023 12:29 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Malibu Steisija @ 31.07.2023 11:53

Par to viņas melošanu runājot, viņi labi zina ka viņi melo un viņi vispār nestāsta nekādu patiesību. Tikai viņi cer, ka neviens nepamanīs. Un daudzi arī nepamana, jo nenormāli daudz cilvēku tic tam, ka viņa saka, ka nav reklāmas stabs un iesaka tikai to kas pašai patīk. Forums viņiem ir vislielākais ļaunums un Nauris esot centies lai šo forumu izdzēš. Abi divi šeit aktīvi lasa un seko līdzi tam ko cilvēki pamana un tad rīkojas attiecīgi. (takā ar puķu pušķi) Bet cik viņas zināja teikt pats Nauris vai Elīna šeit komentējuši nav. Abiem diviem, vai vismaz Naurim, ir arī fake insta profili ar kuriem viņi seko ietekmelei.
Tās meitenes teica, ka Elīnas ziņās un komentāros ir neeeeeenormāli daudz cilvēku kas viņai raksta labas ziņas un saka cik viņi forši un kaut vairāk cilvēki tādi būtu. Un visus šitos ''neklausaties heiteros'', ''cik jūs forša ģimene'', utt. Ā un protams, tās kuras ir atbildīgas par Elīnas insta dm, viņām ir arī jādzēš ārā negatīvie komentāri cik vien ātri iespējams. Tik tikko tiek ielikts kāds jauns posts no Elīnas, tad ir jārefresho ik pa laikam un jādzēš ārā negatīvie komentāri, lai neviens viņus neredz un nesākas tur negācijas. Un jābloķē tie cilvēki, lai neraksta neko vairāk.

Nu to, ka viņi te nāk un komentē, noteikti pat darbiniecēm kaunētos teikt. :D Īpaši pēc tā, kā te runāja tas šķietamais Naurika profils.
31.07.2023 12:21 |
 
Reitings 965
Reģ: 25.03.2014
Paldies par informāciju, pa lielam tas viss jau bija virspusēji skaidrs un man tiešām liels prieks, ka viņiem mūsu Forums šķiet kā lielākais bieds, jo šeit aprunā patiesību kādi abi ir un tad šie pār varēm grib to noslēpt taisot nākamos sūdus un uzmanības pievēršanu, bet tas ir kā nebeidzamais aplis - jo sliktiem/negodīgiem/melīgiem cilvēkiem vienmēr atgadās kādi klupšanas akmeņi.
Es vienkārši gribētu nokancelot Didru, lai paliek kaut ar to savu veikalu, bet lai "labie" sekotāji no viņas neieteikmējas un atver acis, jo dienu no dienas viņa popularizē stulbumu un nepatiesu informāciju. Un mēs ar viņu kā "guilty pleasure" arī savā ziņā atbalstam...
31.07.2023 12:20 |
 
Patīk
Reitings 15847
Reģ: 12.07.2022
Malibu Steisija @ 31.07.2023 11:53

Par to viņas melošanu runājot, viņi labi zina ka viņi melo un viņi vispār nestāsta nekādu patiesību. Tikai viņi cer, ka neviens nepamanīs. Un daudzi arī nepamana, jo nenormāli daudz cilvēku tic tam, ka viņa saka, ka nav reklāmas stabs un iesaka tikai to kas pašai patīk. Forums viņiem ir vislielākais ļaunums un Nauris esot centies lai šo forumu izdzēš. Abi divi šeit aktīvi lasa un seko līdzi tam ko cilvēki pamana un tad rīkojas attiecīgi. (takā ar puķu pušķi) Bet cik viņas zināja teikt pats Nauris vai Elīna šeit komentējuši nav. Abiem diviem, vai vismaz Naurim, ir arī fake insta profili ar kuriem viņi seko ietekmelei.
Tās meitenes teica, ka Elīnas ziņās un komentāros ir neeeeeenormāli daudz cilvēku kas viņai raksta labas ziņas un saka cik viņi forši un kaut vairāk cilvēki tādi būtu. Un visus šitos ''neklausaties heiteros'', ''cik jūs forša ģimene'', utt. Ā un protams, tās kuras ir atbildīgas par Elīnas insta dm, viņām ir arī jādzēš ārā negatīvie komentāri cik vien ātri iespējams. Tik tikko tiek ielikts kāds jauns posts no Elīnas, tad ir jārefresho ik pa laikam un jādzēš ārā negatīvie komentāri, lai neviens viņus neredz un nesākas tur negācijas. Un jābloķē tie cilvēki, lai neraksta neko vairāk.

Tātad turpināsim šeit uzturēt možu garu 😘
31.07.2023 12:18 |
 
Reitings 3178
Reģ: 08.09.2015
Vienvardsakot tā arī ir, ka dara- neko! Pēc būtības viņa tiešām ir sasniegusi to momentu biznesā, ka visi citi reali visu var izdarīt, ok, ja vēlies meklē tās lupatas (bet cik tur tas darbs, vai tiešām katru dienu stundām, ja visu laiku ir back in stock). Viena diena viņai nedēļā ir foto diena, līdz ar to ,tā ir, ka lielāko daļu laika viņa vienkārši velk gumiju, izdomā kaut kādu mistisku močīšanu, tā vietā, būtu pievērsusies, bērnam kaut nedēļā vienu pilnvērtīgu dienu, ja reiz izlēma viņu dzemdēt, būtu tiešām kopā ceļojuši un baudījuši to sastrādāto naudu, nevis lēkājusi caurām dienām ar apenēm apkārt vai sēdējusi dīvānā kamēr aukle dienām auklē Tavu bērnu. Tas man liekas tik izniekots laiks, ka viss, kas iteresē 26gadigu sievieti ir kaut kādas bezgaumīgas fotosesijas.
31.07.2023 11:58 |
 
Reitings 1356
Reģ: 27.05.2023
magdalena333 @ 31.07.2023 10:53
Un, tad visiem stāsta, ka redz viņas konts nav reklāmas stabs. Bet vai tu pajautāji, kāpēc viņa melo par to reklāmas būšanu, tas ir tāpēc, ka vina vienkārši nespēj bez kāda čakarēšanas, tā pat kā nespēj bez melošanas? Kāds ir tas labums, ko vina iegūstot, tajā pašā laikā riskējot sabojāt savu reputācija neesot atklāta? Bet laikam viņai jau tas smadzeņu podiņš par mazu, lai par to aizdomātos, dzīvo šodienai, galvenais, ka pa velti var paēst!

Par to viņas melošanu runājot, viņi labi zina ka viņi melo un viņi vispār nestāsta nekādu patiesību. Tikai viņi cer, ka neviens nepamanīs. Un daudzi arī nepamana, jo nenormāli daudz cilvēku tic tam, ka viņa saka, ka nav reklāmas stabs un iesaka tikai to kas pašai patīk. Forums viņiem ir vislielākais ļaunums un Nauris esot centies lai šo forumu izdzēš. Abi divi šeit aktīvi lasa un seko līdzi tam ko cilvēki pamana un tad rīkojas attiecīgi. (takā ar puķu pušķi) Bet cik viņas zināja teikt pats Nauris vai Elīna šeit komentējuši nav. Abiem diviem, vai vismaz Naurim, ir arī fake insta profili ar kuriem viņi seko ietekmelei.
Tās meitenes teica, ka Elīnas ziņās un komentāros ir neeeeeenormāli daudz cilvēku kas viņai raksta labas ziņas un saka cik viņi forši un kaut vairāk cilvēki tādi būtu. Un visus šitos ''neklausaties heiteros'', ''cik jūs forša ģimene'', utt. Ā un protams, tās kuras ir atbildīgas par Elīnas insta dm, viņām ir arī jādzēš ārā negatīvie komentāri cik vien ātri iespējams. Tik tikko tiek ielikts kāds jauns posts no Elīnas, tad ir jārefresho ik pa laikam un jādzēš ārā negatīvie komentāri, lai neviens viņus neredz un nesākas tur negācijas. Un jābloķē tie cilvēki, lai neraksta neko vairāk.
31.07.2023 11:53 |
 
Reitings 1356
Reģ: 27.05.2023
Es paprasīju arī ko tā Elīna īsti visu dienu dara. Viņai ir viņas ''video un foto dienas'', kad viņa sataisa bildes un video labam laikam uz priekšu. Pašā butterfly ofisā viņa sēž tajās wholesale mājaslapās un meklē drēbes ko pasūtīt, jo visas drēbes viņai pašai ir jāredz un tām jābūt viņas stilā. Tad viņa plāno fotosesijas un sēž meklē idejas internetā pasākumiem un visam tam. Meklē dekorāciju idejas, frizūras, outfitus. Bet lielākā daļa idejas viņa ierauga no kāda cita un tad ir ''es arī tā gribu''.
31.07.2023 11:38 |
 
Reitings 1356
Reģ: 27.05.2023
Un meitenes tur mainās ik pa laikam, bet ne baigi bieži. Darba intervijā pirmajā kārtā nesaka atalgojumu, bet gan prasa - cik tu gribētu saņemt un tad viņi izlemj attiecīgi no tā ko pasaka. Ja tu pasaki, ka būtu ar mieru ar minimālo uz rokas, tad tas ir arī tas ko saņemsi.
No sākuma saka, ka viss ir oficiāli un ka ir arī bonusi, soc.garantijas un vēl nez kas, bet tad kad sāc tur strādāt tad nekā no tā īsti nav. Ir kaut kāda bonusu sistēma un piemaksas, bet tās meitenes viņu līdz galam nesaprot un cik man tur pastāstīja es arī nē. Vienu mēnesi vairāk, vienu mazāk. Man liekas, ka ar tādu domu, lai nav par daudz jāmaksā, bet lai arī neietu prom un nebūtu atkal darbinieces jāmeklē.
Nauris diezgan bieži taisot komandas meetingus. It īpaši, ja kāda kaut ko ne tā izdara. Tad kaut ko pamaina un diezgan spēlējas ar algu. Ja kāda sataisa sūdus, tad no algas kaut kas nost. Tādas lietas kā algas lapiņas arī tur nevienam nav un par algām un tādām lietām ir aizliegts runāt vienai ar otru.
31.07.2023 11:28 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Malibu Steisija @ 31.07.2023 11:11

Par to pieminēja, tikai ''Jāraksta par to Elīnai, tad ja ir kaut kas, kas viņai varētu interesēt. Bet padomus viņa nemaz negrib dzirdēt, viņai pašai savi sekotāji riebjas.''
Cik es nopratu, kaut kādus mammu padomus, uzdirsienus un kaut ko tādu Elīna nemaz neredz. Un, ja Elīna jautā kaut kādus padomus pati, tad tas nemaz nav tā pa īstam domāts, viņa vienkārši grib engagement pakačāt. Takā es pieļauju, ka viņa diezgan maz redz no tā ko viņai tur raksta. Un tām meitenēm jāatbild pēc iespējas laipnāk, bet īsāk, lai neveidojas baigā saruna, bet jautājums ir atbildēts.

Tas izklausās ļoti ticami
31.07.2023 11:27 |
 
Reitings 1356
Reģ: 27.05.2023
u.62cd5b2a78696 @ 31.07.2023 11:02
Man jautājums- Džeisonu paņem rokās tikai uz bildēm un video, pareizi? Kādas ir reālās attiecības ar Naurixu?

Par Džeisonu es neko nezinu. Viņas arī neko daudz nezināja teikt. Viņi darbā par viņu nerunā. Bet tā tagadējā darbiniece, teica, ka ar Nauri izskatās, ka attiecības ir labas. Cik nu no malas darba ikdienā var pateikt.
Tā viena bijusī darbiniece tur bija strādājusi apmēram pirms gada uz pāris mēnešiem, tad teica, ka viņi bieži esot gājuši strīdēties citās telpās, lai darbinieces nedzird.
31.07.2023 11:15 |
 
Reitings 1356
Reģ: 27.05.2023
Dalia @ 31.07.2023 10:53

Meitenes atbild uz Elīnas personīgajām ziņām?
Par to jau nojausma bija, ņemot vērā, ka vienmēr atbild vienas un tās pašas frāzes
- “paldies, par ieteikumu”, “paldies, ņemsim vērā” utt, vai vispār atstāj uz seen.
Man tikai jautājums vai meitenes arī pasaka Elīnai, kas tiek rakstīts vai Elīna nekad neuzzin?

Par to pieminēja, tikai ''Jāraksta par to Elīnai, tad ja ir kaut kas, kas viņai varētu interesēt. Bet padomus viņa nemaz negrib dzirdēt, viņai pašai savi sekotāji riebjas.''
Cik es nopratu, kaut kādus mammu padomus, uzdirsienus un kaut ko tādu Elīna nemaz neredz. Un, ja Elīna jautā kaut kādus padomus pati, tad tas nemaz nav tā pa īstam domāts, viņa vienkārši grib engagement pakačāt. Takā es pieļauju, ka viņa diezgan maz redz no tā ko viņai tur raksta. Un tām meitenēm jāatbild pēc iespējas laipnāk, bet īsāk, lai neveidojas baigā saruna, bet jautājums ir atbildēts.
31.07.2023 11:11 |
 
Patīk
Reitings 15847
Reģ: 12.07.2022
Man jautājums- Džeisonu paņem rokās tikai uz bildēm un video, pareizi? Kādas ir reālās attiecības ar Naurixu?
31.07.2023 11:02 |
 
Patīk
Reitings 15847
Reģ: 12.07.2022
Malibu Steisija @ 31.07.2023 10:43
Un tieši tā kā man jau iepriekš likās, darbiniecēm ir jāmeklē sadarbības piedāvājumi. Viņas ir Elīnas instā un atbild uz sekotāju ziņām, bet viņām arī jāskatās un jāmeklē kādi vidēji uzņēmumi, kas varētu piekrist sadarbībai un kuriem ir kaut kas labs ko piedāvāt, jāuzrunā tie kas skatās vai laiko Elīnas vai Butterfly storijus un bildes, un jāmēģina arī lielāki uzņēmumi ik pa laikam. Tur atstrādāti jau pirmie teksti ko sūta uzņēmumiem, un ja tie atbild, tad Elīna pārņem stafeti un sāk runāt ar viņiem un mēģina dabūt sadarbību. Un vienmēr ir produkts pret reklāmu un mēģina dabūt ilgstošu sadarbību.
Tās meitenes teica, ka pilnīgi katra lieta ko Elīna storijos rāda ir reklāma un to ir dabujuši par brīvu. Ir bijušas pāris reizes, kad Elīna riktīgi grib dabūt kaut kādu sadarbību un tad paši arī nopērk pāris lietas un parāda storijos, lai aizsūtītu tam uzņēmumam, re cik cilvēki noskatījās un kādu viņiem reklāmu uztaisīja, bet tas ir baigi reti. Ja ir kāds uzņēmums, kas sadarbību ir atteicis, tad viņu produktus viņi vairs nepērk un pat citiem sakot lai vairs nepērk.
Viņu standarta teksts ir, ka reklāma 100k sekotājiem Latvijā ir tūkstošiem eiro vērta, tāpēc viņi pilnīgi uztaisa tam uzņēmumam pakalpojumu un vēlas viņus atbalstīt.

Tad skaidrs, kas notika ar kūku cepēju 😀
31.07.2023 11:00 |
 
Reitings 3178
Reģ: 08.09.2015
Un, tad visiem stāsta, ka redz viņas konts nav reklāmas stabs. Bet vai tu pajautāji, kāpēc viņa melo par to reklāmas būšanu, tas ir tāpēc, ka vina vienkārši nespēj bez kāda čakarēšanas, tā pat kā nespēj bez melošanas? Kāds ir tas labums, ko vina iegūstot, tajā pašā laikā riskējot sabojāt savu reputācija neesot atklāta? Bet laikam viņai jau tas smadzeņu podiņš par mazu, lai par to aizdomātos, dzīvo šodienai, galvenais, ka pa velti var paēst!
31.07.2023 10:53 |
 
Reitings 3687
Reģ: 01.03.2022
Un tieši tā kā man jau iepriekš likās, darbiniecēm ir jāmeklē sadarbības piedāvājumi. Viņas ir Elīnas instā un atbild uz sekotāju ziņām, bet viņām arī jāskatās un jāmeklē kādi vidēji uzņēmumi, kas varētu piekrist sadarbībai un kuriem ir kaut kas labs ko piedāvāt, jāuzrunā tie kas skatās vai laiko Elīnas vai Butterfly storijus un bildes, un jāmēģina arī lielāki uzņēmumi ik pa laikam. Tur atstrādāti jau pirmie teksti ko sūta uzņēmumiem, un ja tie atbild, tad Elīna pārņem stafeti un sāk runāt ar viņiem un mēģina dabūt sadarbību

Meitenes atbild uz Elīnas personīgajām ziņām?
Par to jau nojausma bija, ņemot vērā, ka vienmēr atbild vienas un tās pašas frāzes
- “paldies, par ieteikumu”, “paldies, ņemsim vērā” utt, vai vispār atstāj uz seen.
Man tikai jautājums vai meitenes arī pasaka Elīnai, kas tiek rakstīts vai Elīna nekad neuzzin?
31.07.2023 10:53 |
 
Reitings 1356
Reģ: 27.05.2023
Un tieši tā kā man jau iepriekš likās, darbiniecēm ir jāmeklē sadarbības piedāvājumi. Viņas ir Elīnas instā un atbild uz sekotāju ziņām, bet viņām arī jāskatās un jāmeklē kādi vidēji uzņēmumi, kas varētu piekrist sadarbībai un kuriem ir kaut kas labs ko piedāvāt, jāuzrunā tie kas skatās vai laiko Elīnas vai Butterfly storijus un bildes, un jāmēģina arī lielāki uzņēmumi ik pa laikam. Tur atstrādāti jau pirmie teksti ko sūta uzņēmumiem, un ja tie atbild, tad Elīna pārņem stafeti un sāk runāt ar viņiem un mēģina dabūt sadarbību. Un vienmēr ir produkts pret reklāmu un mēģina dabūt ilgstošu sadarbību.
Tās meitenes teica, ka pilnīgi katra lieta ko Elīna storijos rāda ir reklāma un to ir dabujuši par brīvu. Ir bijušas pāris reizes, kad Elīna riktīgi grib dabūt kaut kādu sadarbību un tad paši arī nopērk pāris lietas un parāda storijos, lai aizsūtītu tam uzņēmumam, re cik cilvēki noskatījās un kādu viņiem reklāmu uztaisīja, bet tas ir baigi reti. Ja ir kāds uzņēmums, kas sadarbību ir atteicis, tad viņu produktus viņi vairs nepērk un pat citiem sakot lai vairs nepērk.
Viņu standarta teksts ir, ka reklāma 100k sekotājiem Latvijā ir tūkstošiem eiro vērta, tāpēc viņi pilnīgi uztaisa tam uzņēmumam pakalpojumu un vēlas viņus atbalstīt.
31.07.2023 10:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits