Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
amoreamore @ 31.07.2023 15:05

Uzņēmumam nav nekāda izdevīguma, jo nevar norakstīt to “reklāmas izdevumos”.
Izskatās, ka tie uzņēmumi tiešām uzskata didru par tik izcilu reklāmas stabu, ka ir gatavi uz viņas nosacījumiem.

Nu kā nav, Didriķis reklamē itkā būtu tik labs pakalpojums vai manta, ka pati pērk un ir tā safanojusies, ka par brīvu noreklamēs. #reklāma tomēr norāda, ka tas ir apmaksāts saturs nevis Didras pašas izvēle
31.07.2023 15:25 |
 
10 gadi
Reitings 2916
Reģ: 29.01.2009
melna_aronija @ 31.07.2023 15:13

Jā, šis bija kaut kāds stulbums, ko es nesapratu. It kā esot tā ieguldījušies finansiāli tajā ''foto studijā'', bet jau raus citur?? Un ikdienā arī - Didra tur pēdējo reizi man liekas bildējās tad, kad viņai bija tie pelēkie slotas mati. Es nesaprotu to viņu foto studiju prikolu - kāpēc tik bieži jāmaina? Uztaisi vienā vietā un viss.

Man šķiet, ka viņi pamazām atsakās no visām telpām, ko īrē, izīrē un visādi citādi izmanto savām mahinācijām (piedodiet, savādāk es šādu naudas izmešanu nevaru nosaukt). Tiešām sāk izskatīties, ka ar to biznesu neiet. Saliks visu vienā noliktavā un miers.
31.07.2023 15:25 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
melna_aronija @ 31.07.2023 15:13

Jā, šis bija kaut kāds stulbums, ko es nesapratu. It kā esot tā ieguldījušies finansiāli tajā ''foto studijā'', bet jau raus citur?? Un ikdienā arī - Didra tur pēdējo reizi man liekas bildējās tad, kad viņai bija tie pelēkie slotas mati. Es nesaprotu to viņu foto studiju prikolu - kāpēc tik bieži jāmaina? Uztaisi vienā vietā un viss.

Izklausās, ka kaut kas netīrs apakšā
31.07.2023 15:23 |
 
Reitings 5974
Reģ: 27.02.2022
Tie 10% kas par viņu tiešām fano, visticamāk arī pēc viņas iEtEiKuMiEm iet un pērk to ko viņa reklamē. Taka firmām noteikti labums arī atlec, tāpēc arī piekrīt viņas noteikumiem
31.07.2023 15:17 |
 
10 gadi
Reitings 1043
Reģ: 25.04.2010
BellaBoss @ 31.07.2023 14:27
Jau atkal pārcels fotostudiju? ??? Viņi pat nefočèjas tajā saucamajā fotostudijā, bet mājās...da nu ???

Jā, šis bija kaut kāds stulbums, ko es nesapratu. It kā esot tā ieguldījušies finansiāli tajā ''foto studijā'', bet jau raus citur?? Un ikdienā arī - Didra tur pēdējo reizi man liekas bildējās tad, kad viņai bija tie pelēkie slotas mati. Es nesaprotu to viņu foto studiju prikolu - kāpēc tik bieži jāmaina? Uztaisi vienā vietā un viss.
31.07.2023 15:13 |
 
Reitings 7000
Reģ: 13.04.2022
Malibu Steisija @ 31.07.2023 12:42

Es īsti nezinu kā tur ir, tur jājautā kādam kas strādā kādā uzņēmumā saistībā ar mārketingu, grāmatvedību vai legal lietām, bet es pieļauju, ka uzņēmumiem arī kaut kāds izdevīgums var sanākt, ja apiet to visu.

Uzņēmumam nav nekāda izdevīguma, jo nevar norakstīt to “reklāmas izdevumos”.
Izskatās, ka tie uzņēmumi tiešām uzskata didru par tik izcilu reklāmas stabu, ka ir gatavi uz viņas nosacījumiem.
31.07.2023 15:05 |
 
Reitings 1730
Reģ: 16.02.2021
BellaBoss @ 31.07.2023 14:27
Jau atkal pārcels fotostudiju? ??? Viņi pat nefočèjas tajā saucamajā fotostudijā, bet mājās...da nu ???

Un pati lepni stāsta, ka galvenais ir ieguldīt biznesa. Pati laikam nesaprot, ka nejēdzīgi nomesta nauda zemē, ja nu vienīgi, tas viss ir tāda naudas atmazgāšanas shēma. 2 fotostudijas kuras netika izmantotas un nu jau blices augšā trešo.
31.07.2023 14:55 |
 
10 gadi
Reitings 1476
Reģ: 17.01.2013
Tāpēc, ka baigi nav kur piekasīties uz papīra viss ir kārtībā, neteikšu kurā iestāde strādāju, bet nodarbinātie tie uzrādīti kā studentes uz nepilnu slodzi, minimālā stundas likme un pārskaitītās darba algas atbilst, visam iepriekš minētajam.
31.07.2023 14:34 |
 
Reitings 5203
Reģ: 25.07.2022
Jau atkal pārcels fotostudiju? 😂😂😂 Viņi pat nefočèjas tajā saucamajā fotostudijā, bet mājās...da nu 😂😂😂
31.07.2023 14:27 |
 
10 gadi
Reitings 162
Reģ: 29.01.2009
Es arī lasu visus faktus par Elīnu kā darba devēju, uzņēmēju un cilvēku kopumā un brīnos, ka nav vēl viņai visas iespējamās inspekcijas pieķērušās
Tik atklāti visiem informācija par viņas nejēdzībām bet viņa tik turpina močīt
31.07.2023 14:20 |
 
Reitings 8539
Reģ: 05.07.2020
Malibu Steisija @ 31.07.2023 12:42

Es īsti nezinu kā tur ir, tur jājautā kādam kas strādā kādā uzņēmumā saistībā ar mārketingu, grāmatvedību vai legal lietām, bet es pieļauju, ka uzņēmumiem arī kaut kāds izdevīgums var sanākt, ja apiet to visu.
Paldies tev par informāciju, interesanti palasīt. Protams, viss pārsvarā jau tika atkosts šeit forumā 😅bet prieks dzirdēt apstiprinošu info.
31.07.2023 13:26 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Es te palasiju un vispār esmu nosacītā šokā. Gan par tām, kuras tur iepērkas, gan par tām, kuras tur strādā, par tām, kuras pavērtu muti klausās atstāstus no tām, kuras nesūdzas darba inspekcijai, par tām, kurām viss šis ir kā barība. Palagu palagi par teju tādu kā atmaksošanu, kur rezultātā tāpat nekas nemainās.
31.07.2023 13:23 |
 
Reitings 1149
Reģ: 18.12.2022
Pupka @ 31.07.2023 13:13

Jo bez darba līguma neko nevar pierādīt un uzsākt. Un iespējams arī pašam par algu aploksnē saņemt sodu.
aizsūti anonīmu ziņojumu. Kaut vai kad vairs nestrādā tur. Darba inspekcija reaģē arī uz tādiem.
31.07.2023 13:15 |
 
10 gadi
Reitings 2916
Reģ: 29.01.2009
2biletes @ 31.07.2023 13:11
tups jautājums. Kāpēc par to sūdzas draudzenēm nevis darba inspekcijai. 1 sūdzību var ignorēt. Vairākus desmitus sūdzību regulāri no dažādiem cilvēkiem nevarēs ignorēt.

Jo bez darba līguma neko nevar pierādīt un uzsākt. Un iespējams arī pašam par algu aploksnē saņemt sodu.
31.07.2023 13:13 |
 
Reitings 1149
Reģ: 18.12.2022
Malibu Steisija @ 31.07.2023 11:28
Un meitenes tur mainās ik pa laikam, bet ne baigi bieži. Darba intervijā pirmajā kārtā nesaka atalgojumu, bet gan prasa - cik tu gribētu saņemt un tad viņi izlemj attiecīgi no tā ko pasaka. Ja tu pasaki, ka būtu ar mieru ar minimālo uz rokas, tad tas ir arī tas ko saņemsi.
No sākuma saka, ka viss ir oficiāli un ka ir arī bonusi, soc.garantijas un vēl nez kas, bet tad kad sāc tur strādāt tad nekā no tā īsti nav. Ir kaut kāda bonusu sistēma un piemaksas, bet tās meitenes viņu līdz galam nesaprot un cik man tur pastāstīja es arī nē. Vienu mēnesi vairāk, vienu mazāk. Man liekas, ka ar tādu domu, lai nav par daudz jāmaksā, bet lai arī neietu prom un nebūtu atkal darbinieces jāmeklē.
Nauris diezgan bieži taisot komandas meetingus. It īpaši, ja kāda kaut ko ne tā izdara. Tad kaut ko pamaina un diezgan spēlējas ar algu. Ja kāda sataisa sūdus, tad no algas kaut kas nost. Tādas lietas kā algas lapiņas arī tur nevienam nav un par algām un tādām lietām ir aizliegts runāt vienai ar otru.
tups jautājums. Kāpēc par to sūdzas draudzenēm nevis darba inspekcijai. 1 sūdzību var ignorēt. Vairākus desmitus sūdzību regulāri no dažādiem cilvēkiem nevarēs ignorēt.
31.07.2023 13:11 |
 
Patīk
Reitings 15847
Reģ: 12.07.2022
Malibu Steisija @ 31.07.2023 12:39
Vēl darbinieces runā, ka uz ziemas sezonu viņi taisās slēgt pašu veikalu ciet. Jo elektrības, un citas izmaksas baigi neatmaksājas. Elīna neesot par to baigi priecīga, jo viņas kreatīvais outlets ir tas veikals, bet Nauris tomēr esot par to, ka izdevīgāk ir to veikalu slēgt ciet. Tāpēc arī ir vēl viens pluss tām jaunajām noliktavām, jo pakošanu iespējams varēšot pārcelt uz turieni.
Plus tajā veikalā praktiski vispār neiet cilvēki iekšā. Dienā varbūt nu maksimums 10 cilvēki.
Bet pasūtījumu gan viņiem ir diezgan daudz. Pēdējā laikā mazāk, bet priekš LV salīdzinoši daudz. Bijis kaut kāds laiks, kad Elīna esot rādījusi cik paciņas izsūta (es tad laikam nesekoju, jo nezinu tādu laiku) tad viņiem esot bijis visvairāk pasūtījumu. Un jā, viņi pasūta baigi mazu skaitu ar tām drēbēm, lai varētu teikt, ka ir sold out un pēc tam back in stock, un cilvēkiem būtu ilūzija, ka ir jāķer tagad un uzreiz, ja kaut kas iepatīkas. Dažām precēm pat pasūta citreiz tikai 20 vienības.
Ā un viņas man pastāstīja formulu, kā varot pateikt, kā iet tam biznesam.
Ja Elīna par kaut ko nevar aizvērties un grūž to rīklē katru dienu, viņi ir pasūtījuši daudz un grib tikt no tā vaļā.
Ja Elīna aicina Nauri klāt storijos un live, tad iet slikti, jo Nauris pieslēdzas Elīnai reklamēšanā pa lielam tikai tad, kad nekas vairs nepārdodas. Un tad viņi sēž un domā, kā dabūt cilvēkus, lai tie pērk.
Jo vairāk atlaižu un kodiņu un omnivu par brīvu un visa šitā, jo sliktāk iet. Ja iet labi, tad nekādus baigos kodus viņi nepiedāvā, bet gan laiž tikai vairāk apģērbus ārā un liek preorderus.
Un omniva par brīvu ir sadarbība ar omnivu.

Nu vismaz Naurim ir kaut cik smadzeņu.
31.07.2023 12:49 |
 
Reitings 1212
Reģ: 25.01.2023
Malibu Steisija @ 31.07.2023 11:28
Un meitenes tur mainās ik pa laikam, bet ne baigi bieži. Darba intervijā pirmajā kārtā nesaka atalgojumu, bet gan prasa - cik tu gribētu saņemt un tad viņi izlemj attiecīgi no tā ko pasaka. Ja tu pasaki, ka būtu ar mieru ar minimālo uz rokas, tad tas ir arī tas ko saņemsi.
No sākuma saka, ka viss ir oficiāli un ka ir arī bonusi, soc.garantijas un vēl nez kas, bet tad kad sāc tur strādāt tad nekā no tā īsti nav. Ir kaut kāda bonusu sistēma un piemaksas, bet tās meitenes viņu līdz galam nesaprot un cik man tur pastāstīja es arī nē. Vienu mēnesi vairāk, vienu mazāk. Man liekas, ka ar tādu domu, lai nav par daudz jāmaksā, bet lai arī neietu prom un nebūtu atkal darbinieces jāmeklē.
Nauris diezgan bieži taisot komandas meetingus. It īpaši, ja kāda kaut ko ne tā izdara. Tad kaut ko pamaina un diezgan spēlējas ar algu. Ja kāda sataisa sūdus, tad no algas kaut kas nost. Tādas lietas kā algas lapiņas arī tur nevienam nav un par algām un tādām lietām ir aizliegts runāt vienai ar otru.
par algam mums arī darbā silti ieteica nerunāt vienam ar otru.jo likmes reķina katram citu.katram darbiniekam ir savs limenis kurā viņš atrodas..algas lapas bija sākumā bija papira veida aizlocitas,tagad e pastā nāk.
31.07.2023 12:44 |
 
Reitings 1356
Reģ: 27.05.2023
kristik @ 31.07.2023 12:32
Bet es kaut kā līdz galam nesaprotu par tām sadarbībām, viņiem taču jānoslēdz līgums. Kādēļ uzņēmumi pieļauj, ka viņa nenorāda #reklāma? Vai tad ne tikai Elīnai, bet arī tiem uzņēmumiem nevar sanākt problēmas, ja VIDs pieķer?

Es īsti nezinu kā tur ir, tur jājautā kādam kas strādā kādā uzņēmumā saistībā ar mārketingu, grāmatvedību vai legal lietām, bet es pieļauju, ka uzņēmumiem arī kaut kāds izdevīgums var sanākt, ja apiet to visu.
31.07.2023 12:42 |
 
Reitings 3685
Reģ: 01.03.2022
kristik @ 31.07.2023 12:32
Bet es kaut kā līdz galam nesaprotu par tām sadarbībām, viņiem taču jānoslēdz līgums. Kādēļ uzņēmumi pieļauj, ka viņa nenorāda #reklāma? Vai tad ne tikai Elīnai, bet arī tiem uzņēmumiem nevar sanākt problēmas, ja VIDs pieķer?

Nav nekāds līgums jāslēdz, vismaz ne vienmēr, sevišķi, tādiem krāpniekiem un meļiem kā Elīnai. Vienkārši sarunā - Tu man produktu, es Tev #patipirku reklāmu. Nekādu pierādījumu, nekādu bankas pārskaitījumu, nekādu nodokļu.
Daži vienkārši sūta #dāvanas, kā tās ogas vai Loccitane, kafija utt. Dāvanām līgumu nevajag.
31.07.2023 12:40 |
 
Reitings 1356
Reģ: 27.05.2023
Vēl darbinieces runā, ka uz ziemas sezonu viņi taisās slēgt pašu veikalu ciet. Jo elektrības, un citas izmaksas baigi neatmaksājas. Elīna neesot par to baigi priecīga, jo viņas kreatīvais outlets ir tas veikals, bet Nauris tomēr esot par to, ka izdevīgāk ir to veikalu slēgt ciet. Tāpēc arī ir vēl viens pluss tām jaunajām noliktavām, jo pakošanu iespējams varēšot pārcelt uz turieni.
Plus tajā veikalā praktiski vispār neiet cilvēki iekšā. Dienā varbūt nu maksimums 10 cilvēki.
Bet pasūtījumu gan viņiem ir diezgan daudz. Pēdējā laikā mazāk, bet priekš LV salīdzinoši daudz. Bijis kaut kāds laiks, kad Elīna esot rādījusi cik paciņas izsūta (es tad laikam nesekoju, jo nezinu tādu laiku) tad viņiem esot bijis visvairāk pasūtījumu. Un jā, viņi pasūta baigi mazu skaitu ar tām drēbēm, lai varētu teikt, ka ir sold out un pēc tam back in stock, un cilvēkiem būtu ilūzija, ka ir jāķer tagad un uzreiz, ja kaut kas iepatīkas. Dažām precēm pat pasūta citreiz tikai 20 vienības.
Ā un viņas man pastāstīja formulu, kā varot pateikt, kā iet tam biznesam.
Ja Elīna par kaut ko nevar aizvērties un grūž to rīklē katru dienu, viņi ir pasūtījuši daudz un grib tikt no tā vaļā.
Ja Elīna aicina Nauri klāt storijos un live, tad iet slikti, jo Nauris pieslēdzas Elīnai reklamēšanā pa lielam tikai tad, kad nekas vairs nepārdodas. Un tad viņi sēž un domā, kā dabūt cilvēkus, lai tie pērk.
Jo vairāk atlaižu un kodiņu un omnivu par brīvu un visa šitā, jo sliktāk iet. Ja iet labi, tad nekādus baigos kodus viņi nepiedāvā, bet gan laiž tikai vairāk apģērbus ārā un liek preorderus.
Un omniva par brīvu ir sadarbība ar omnivu.
31.07.2023 12:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits