Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 965
Reģ: 23.02.2023
cory @ 02.08.2023 21:45

Es saprotu, ka mēs šajā forumā nefanojam par Elīnu, bet nu nevajag jau caur zemtekstiem stāstīt, ka Elīna ir pie vainas tam, ka viņiem nav sekss vai nav labs sekss. Varbūt Miss Didī pēc savām kreatīvajām fotosesijām ir tik ļoti uzlādējusies ar enerģiju, ka gatava mesties Jenotam virsū, kā traka (nu tajos vakaros, kad nav noziedusies ar paštonējošo un guļ uz dīvāna). Bet Jenots pēc bērna auklēšanas, lupatu stiepšanas uz jauno noliktavu un VenCpils dzīvokļu menedžēšanas ir tik pārguris, ka gatavs uzreiz likties gulēt un Didra paliek bešā ?

Tu izlasīji tālāk par otro rindiņu?
Es tieši saku, ka tas vai sievietei gribas ir no vīrieša atkarīgs, jo kāda jēga no seksa, ja nav iekāres, orgasma ilgstoši? Loģiski, ja Elīna saka ka sekss nav īpaši aktuāls, tad viņai nav bijis tā, ka norauj jumtu… es zinu, saprotu, ka ne visas sievietes zin kas ir orgasms ko sniedz partneris (nevis pati sev), bet tā jau nav sievietes problēma, bet gan veča neizdarība. Un Nauris kā reiz liekas no tādiem kam pietiek tikai ar to, ka pašam bija labi.
02.08.2023 21:57 |
 
Reitings 3650
Reģ: 01.03.2022
Elīna vienu auskaru pazaudējusi, varēja vismaz otru izņemt. Staigā nevīžīga riņķī.
Iespējams, pati nav pamanījusi? Tad kur viņas profesionālā filmētāja skatās?
Elīnai jau kā Kardašinām sava filmēšanas grupa, kura filmē Elīnu uz katra soļa.
02.08.2023 21:53 |
 
Reitings 1056
Reģ: 14.01.2022
cory @ 02.08.2023 21:45

Es saprotu, ka mēs šajā forumā nefanojam par Elīnu, bet nu nevajag jau caur zemtekstiem stāstīt, ka Elīna ir pie vainas tam, ka viņiem nav sekss vai nav labs sekss. Varbūt Miss Didī pēc savām kreatīvajām fotosesijām ir tik ļoti uzlādējusies ar enerģiju, ka gatava mesties Jenotam virsū, kā traka (nu tajos vakaros, kad nav noziedusies ar paštonējošo un guļ uz dīvāna). Bet Jenots pēc bērna auklēšanas, lupatu stiepšanas uz jauno noliktavu un VenCpils dzīvokļu menedžēšanas ir tik pārguris, ka gatavs uzreiz likties gulēt un Didra paliek bešā ?
lai kaut močī cauri nakti, tikai pēcnācējus netaisa vairs, pietiek ar to mazo, bezgala skaisto un atstāto bērnu. Sirds plīst. Ģimene blaakkggg
02.08.2023 21:52 |
 
10 gadi
Reitings 2698
Reģ: 25.05.2009
Ekhoo @ 02.08.2023 21:36

Ooo, jaaa! Un tas cik labs sekss būs ir ļooooti atkarīgs no sievietes, bet sievietei gribēsies seksu tikai tad, ja redzēs tam “jēgu”, būs regulārs orgasms, no vīrieša puses jutīsies iekārota, skaista, mīlama utt-tad vīrietis saņems visu ko vēlās, to starp rīta minetiņus (vnk piemērs)
Bet jautājums aktuāls- gaidīt gadu līdz kāzām, ja neviens pārī nav nevainīgs?
Un kādi viņi kristieši, tā prieka vēsts, viena no kkādām sektām, tas arī viss. Lai iet īstā baznīcā, padzied Bībeli utt, nevis “spēka dziesmas”, nu sekta!!

Es saprotu, ka mēs šajā forumā nefanojam par Elīnu, bet nu nevajag jau caur zemtekstiem stāstīt, ka Elīna ir pie vainas tam, ka viņiem nav sekss vai nav labs sekss. Varbūt Miss Didī pēc savām kreatīvajām fotosesijām ir tik ļoti uzlādējusies ar enerģiju, ka gatava mesties Jenotam virsū, kā traka (nu tajos vakaros, kad nav noziedusies ar paštonējošo un guļ uz dīvāna). Bet Jenots pēc bērna auklēšanas, lupatu stiepšanas uz jauno noliktavu un VenCpils dzīvokļu menedžēšanas ir tik pārguris, ka gatavs uzreiz likties gulēt un Didra paliek bešā 😁
02.08.2023 21:45 |
 
Reitings 965
Reģ: 23.02.2023
Helita @ 02.08.2023 21:34

Nez kā pie Džeisona tika? No svētā gara?
Vai arī tā, kā Uģim Kuģim - sekss tikai bērnu ieņemšanai.

Nu nē, kaut kāds seksiņš pienākuma pēc noteikti ir. Nu tur 2-3x mēnesī labākajā gadījumā.
Jo Naurim jau kaut ko vajag, tas ir fakts-jauns vīrietis, didrele kā perfekcioniste močītāja noteikti izdabā un visu tur sadara, lai jamam miers kādu brīdi, pati kārtīgu orgasmu nemaz neatceras kad ir baudījusi, jo nu to ļoooti var nolasīt, kā jau te pieminēja Vasiļevskus-tur redzams, ka abiem gultā dzirskteles sprakšķ arī pēc 3 gadiem.
02.08.2023 21:41 |
 
Reitings 965
Reģ: 23.02.2023
u.62cd5b2a78696 @ 02.08.2023 21:14

Sekss nav aktuāls, ja tas ir sūdīgs. Tieši tik vienkārši.

Ooo, jaaa! Un tas cik labs sekss būs ir ļooooti atkarīgs no sievietes, bet sievietei gribēsies seksu tikai tad, ja redzēs tam “jēgu”, būs regulārs orgasms, no vīrieša puses jutīsies iekārota, skaista, mīlama utt-tad vīrietis saņems visu ko vēlās, to starp rīta minetiņus (vnk piemērs)
Bet jautājums aktuāls- gaidīt gadu līdz kāzām, ja neviens pārī nav nevainīgs?
Un kādi viņi kristieši, tā prieka vēsts, viena no kkādām sektām, tas arī viss. Lai iet īstā baznīcā, padzied Bībeli utt, nevis “spēka dziesmas”, nu sekta!!
02.08.2023 21:36 |
 
Reitings 1056
Reģ: 14.01.2022
Dirsā! Ar šo ģimeni viss ir lielā, lielā dirsā! Visādus ģimeņu paraugus zinu, bet šo bezatbildību par ģimeni nosaukt nevar it nemaz! Trijatā tikai uz fotosesiju! Jebllll!
02.08.2023 21:35 |
 
Reitings 507
Reģ: 31.07.2023
EAEA @ 02.08.2023 21:14
Man pat vispār neliekas, ka viņi ir saskanīgi. Viņi ir tik dažādi, nu Didra fočējās un tas ir arī vajadzīgs viņam. Man šķiet, ka dažreiz pat Didra neapzinās cik sūdīgas lietas pārdod, ja pat viņa liek video un bildes ar apģērbu birkām, staigā ar netīriem apaviem, viņa dzīvo sava pasaulē.
Nu jā, kristiešiem seksa nav!

Nez kā pie Džeisona tika? No svētā gara?
Vai arī tā, kā Uģim Kuģim - sekss tikai bērnu ieņemšanai.
02.08.2023 21:34 |
 
Reitings 1815
Reģ: 25.06.2023
paldies @ 02.08.2023 21:08

Ļoti iespējams, ka viņiem ir bijušas sarunas par šo tēmu un Nauris viņai iestāstījis, ka tas ir ok, viņš taču tikai skatās! Un ir sievietes, kas uzskata, ka tas ir normāli, jo viņš taču viņām nepieskaras un ir kopā ar mani.. Protams, ka ar tevi, jo tās beibes viņiem nekad uzmanību nepievērsīs un pat ar sūdainu mietu nepieskarsies.

Nauris vienkārši pateicis, ka smeļas nākamo fotosesiju idejas no tām visām dūdiņām, tāpēc seko un laiko
02.08.2023 21:30 |
 
Patīk
Reitings 15847
Reģ: 12.07.2022
Ekhoo @ 02.08.2023 21:09

Oi, nu Tavs vīrieties gan katru otro rītu tiek modināts ar minetu, yeah right, īpaši pēc 8 gadu kopdzīves.
Nu man liekas, ka Elīna kkad ir izmetusi, ka sex viņai nu tā, nav baigi aktuāls
Galu galā, ja 20 gados varēja čutne gadu noturēties līdz kāzu naktij (īpaši, ja abi nebija nevainīgi) tad skaidrs, ka sex ne vienam ne otram nav ļoooti svarīgs.
Jo, ja ir “tas” klikšķis, tad ir grūti noturēties jau pēc dažiem randiņiem, kādi vēl mēneši, gads!

Sekss nav aktuāls, ja tas ir sūdīgs. Tieši tik vienkārši.
02.08.2023 21:14 |
 
Reitings 49
Reģ: 13.07.2023
Man pat vispār neliekas, ka viņi ir saskanīgi. Viņi ir tik dažādi, nu Didra fočējās un tas ir arī vajadzīgs viņam. Man šķiet, ka dažreiz pat Didra neapzinās cik sūdīgas lietas pārdod, ja pat viņa liek video un bildes ar apģērbu birkām, staigā ar netīriem apaviem, viņa dzīvo sava pasaulē.
Nu jā, kristiešiem seksa nav!
02.08.2023 21:14 |
 
Reitings 965
Reģ: 23.02.2023
Bonnie @ 02.08.2023 20:36
Baumas vai ne baumas, bet Naurim tā Bezdelīga patīk - daudzas viņas bildes nolaikojis. Un nebūsim sentimentālas- paskatieties, Nauris ne visas Elīnas- “savas sievas” bildes laiko, bet citu meičuku bildes tiek laikotas uz urrā.
Katrs normāls vīrietis grib redzēt seksapīlu un grib to just arī no savas sievietes. Vai Elīna viņam to sniedz? Šaubos. Nedomāju, ka tā samākslotā Naura bučošana ar tām milzīgajām lūpām ir patīkami, uzbudinoši forša nu tā, ka Tev no otra cilvēka ir kņudinoša, mīļa, turpināt griboša sajūta ar zosādu vai taureņiem vēderā. (Un te neiet runa par attiecību pirmssākumiem, kad ir rozā brilles, taureņi utt.)
Nedomāju, ka viņiem ir arī aktīva, interesanta un rotaļīga intīmā dzīve. Sakiet, ko gribiet, bet to var nolasīt no diviem cilvēkiem. It sevišķi viņu gadījumā,jo Elīna filmē visu bezjēgā no rīta līdz vakaram. Paskatoties Ex.Saulietes un Pētera dzīvi, tur kaisle un sekss lec ārā un pilnīgi redzams cik ļoti viņi abi kaifo viens no otra, apķēr, noskūpsta, ķer viens otra skatienu ar mīļu skatienu vai glāstu. Elīnai ar Nauri toč tā nav. Protams, varbūt nevēlas izrādīt utt.,bet zinot Elīnu- neticu? Neticu, ka Elīna varētu no rīta pamodināt Nauri ar rīta minetu?? viņa drīzāk 5 no rīta aizskries uz Buķiku pārkārtot sieniņas vai uzbliezīs eļļaini treknas brokastis Naurim, bet ne rīta rosme gultā.
Bet varbūt es kļūdos- varbūt viņa ir tik liela močītāja, ka arī guļamistabā viss ir bombīgi. Tad visu cieņu- cepuri nost močītājai Elīnai???

Oi, nu Tavs vīrieties gan katru otro rītu tiek modināts ar minetu, yeah right, īpaši pēc 8 gadu kopdzīves.
Nu man liekas, ka Elīna kkad ir izmetusi, ka sex viņai nu tā, nav baigi aktuāls
Galu galā, ja 20 gados varēja čutne gadu noturēties līdz kāzu naktij (īpaši, ja abi nebija nevainīgi) tad skaidrs, ka sex ne vienam ne otram nav ļoooti svarīgs.
Jo, ja ir “tas” klikšķis, tad ir grūti noturēties jau pēc dažiem randiņiem, kādi vēl mēneši, gads!
02.08.2023 21:09 |
 
Reitings 351
Reģ: 22.01.2023
cory @ 02.08.2023 20:56
Šīs Naura instagram aktivitātes, kad viņš ir piesekojis visādām uzpūstām instagram lellēm un arī laiko visu šo meiteņu bildes ir vienkārši necieņas izrādīšana pret savu sievu. Manā skatījumā tas ir riktīgs RED FLAG, ja es redzu, ka čalim instagramā zem following sadaļas kaudzi ar tādu dūdiņu profiliem, kā Naura gadījumā. Visās attiecībās (un arī laulībā) ir savi up and down momenti, arī seksuālā ziņā, bet tas nenozīmē, ka tas ir attaisnojums uzreiz skriet uz instagram un siekaloties gar tām instabeibēm. Un mani nemaz nepārsteidz, ka Miss Didī ir tik daudz kompleksu izskata ziņā, zinot, ka Nauris instagram seko tādām dūdiņām. Es neticu, ka Elīna to nav pamanījusi un neko nav viņam teikusi.

Ļoti iespējams, ka viņiem ir bijušas sarunas par šo tēmu un Nauris viņai iestāstījis, ka tas ir ok, viņš taču tikai skatās! Un ir sievietes, kas uzskata, ka tas ir normāli, jo viņš taču viņām nepieskaras un ir kopā ar mani.. Protams, ka ar tevi, jo tās beibes viņiem nekad uzmanību nepievērsīs un pat ar sūdainu mietu nepieskarsies.
02.08.2023 21:08 |
 
10 gadi
Reitings 2698
Reģ: 25.05.2009
Šīs Naura instagram aktivitātes, kad viņš ir piesekojis visādām uzpūstām instagram lellēm un arī laiko visu šo meiteņu bildes ir vienkārši necieņas izrādīšana pret savu sievu. Manā skatījumā tas ir riktīgs RED FLAG, ja es redzu, ka čalim instagramā zem following sadaļas kaudzi ar tādu dūdiņu profiliem, kā Naura gadījumā. Visās attiecībās (un arī laulībā) ir savi up and down momenti, arī seksuālā ziņā, bet tas nenozīmē, ka tas ir attaisnojums uzreiz skriet uz instagram un siekaloties gar tām instabeibēm. Un mani nemaz nepārsteidz, ka Miss Didī ir tik daudz kompleksu izskata ziņā, zinot, ka Nauris instagram seko tādām dūdiņām. Es neticu, ka Elīna to nav pamanījusi un neko nav viņam teikusi.
02.08.2023 20:56 |
 
Reitings 46
Reģ: 12.07.2022
u.62cd5b2a78696 @ 02.08.2023 20:49

Kristieši nedzer, nepīpē un nesūkā.

Labi pateicāt👍👍👍
02.08.2023 20:53 |
 
Patīk
Reitings 15847
Reģ: 12.07.2022
Bonnie @ 02.08.2023 20:36
Baumas vai ne baumas, bet Naurim tā Bezdelīga patīk - daudzas viņas bildes nolaikojis. Un nebūsim sentimentālas- paskatieties, Nauris ne visas Elīnas- “savas sievas” bildes laiko, bet citu meičuku bildes tiek laikotas uz urrā.
Katrs normāls vīrietis grib redzēt seksapīlu un grib to just arī no savas sievietes. Vai Elīna viņam to sniedz? Šaubos. Nedomāju, ka tā samākslotā Naura bučošana ar tām milzīgajām lūpām ir patīkami, uzbudinoši forša nu tā, ka Tev no otra cilvēka ir kņudinoša, mīļa, turpināt griboša sajūta ar zosādu vai taureņiem vēderā. (Un te neiet runa par attiecību pirmssākumiem, kad ir rozā brilles, taureņi utt.)
Nedomāju, ka viņiem ir arī aktīva, interesanta un rotaļīga intīmā dzīve. Sakiet, ko gribiet, bet to var nolasīt no diviem cilvēkiem. It sevišķi viņu gadījumā,jo Elīna filmē visu bezjēgā no rīta līdz vakaram. Paskatoties Ex.Saulietes un Pētera dzīvi, tur kaisle un sekss lec ārā un pilnīgi redzams cik ļoti viņi abi kaifo viens no otra, apķēr, noskūpsta, ķer viens otra skatienu ar mīļu skatienu vai glāstu. Elīnai ar Nauri toč tā nav. Protams, varbūt nevēlas izrādīt utt.,bet zinot Elīnu- neticu? Neticu, ka Elīna varētu no rīta pamodināt Nauri ar rīta minetu?? viņa drīzāk 5 no rīta aizskries uz Buķiku pārkārtot sieniņas vai uzbliezīs eļļaini treknas brokastis Naurim, bet ne rīta rosme gultā.
Bet varbūt es kļūdos- varbūt viņa ir tik liela močītāja, ka arī guļamistabā viss ir bombīgi. Tad visu cieņu- cepuri nost močītājai Elīnai???

Kristieši nedzer, nepīpē un nesūkā.
02.08.2023 20:49 |
 
Reitings 46
Reģ: 12.07.2022
Baumas vai ne baumas, bet Naurim tā Bezdelīga patīk - daudzas viņas bildes nolaikojis. Un nebūsim sentimentālas- paskatieties, Nauris ne visas Elīnas- “savas sievas” bildes laiko, bet citu meičuku bildes tiek laikotas uz urrā.
Katrs normāls vīrietis grib redzēt seksapīlu un grib to just arī no savas sievietes. Vai Elīna viņam to sniedz? Šaubos. Nedomāju, ka tā samākslotā Naura bučošana ar tām milzīgajām lūpām ir patīkami, uzbudinoši forša nu tā, ka Tev no otra cilvēka ir kņudinoša, mīļa, turpināt griboša sajūta ar zosādu vai taureņiem vēderā. (Un te neiet runa par attiecību pirmssākumiem, kad ir rozā brilles, taureņi utt.)
Nedomāju, ka viņiem ir arī aktīva, interesanta un rotaļīga intīmā dzīve. Sakiet, ko gribiet, bet to var nolasīt no diviem cilvēkiem. It sevišķi viņu gadījumā,jo Elīna filmē visu bezjēgā no rīta līdz vakaram. Paskatoties Ex.Saulietes un Pētera dzīvi, tur kaisle un sekss lec ārā un pilnīgi redzams cik ļoti viņi abi kaifo viens no otra, apķēr, noskūpsta, ķer viens otra skatienu ar mīļu skatienu vai glāstu. Elīnai ar Nauri toč tā nav. Protams, varbūt nevēlas izrādīt utt.,bet zinot Elīnu- neticu😃 Neticu, ka Elīna varētu no rīta pamodināt Nauri ar rīta minetu😃😃 viņa drīzāk 5 no rīta aizskries uz Buķiku pārkārtot sieniņas vai uzbliezīs eļļaini treknas brokastis Naurim, bet ne rīta rosme gultā.
Bet varbūt es kļūdos- varbūt viņa ir tik liela močītāja, ka arī guļamistabā viss ir bombīgi. Tad visu cieņu- cepuri nost močītājai Elīnai😃😃👍
02.08.2023 20:36 |
 
Reitings 507
Reģ: 31.07.2023
Didrai storijs -
Biju paņēmusi pauzi no Instagram, jau aizmirsu, kā jāfilmē storiji..
Uz 7 stundām!!!
Mīļā, pauze būtu, ja tu nedēļu netirinātos savās bezvīļu apenēs storijos, bet veltītu uzmanību savam bērnam.
02.08.2023 20:32 |
 
Reitings 787
Reģ: 16.01.2023
Esnoalas @ 02.08.2023 12:09
Klīst BAUMAS,KA Nauris sit kanti Elīnai Bezdelīgai ,sūtot puķes,norādot viņas vārdu un Uzvārdu.
Kāda varbūt zin ko vairāk?

Tā meiča no Valmieras un saderināta
02.08.2023 19:50 |
 
Patīk
Reitings 2689
Reģ: 08.05.2022
Kalendy arī laikam nav informēta par haštagu norādīšanu #reklāma
02.08.2023 18:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits