Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 2171
Reģ: 10.04.2022
Elīn, Tu esi parazīts😀😀😀
05.08.2023 15:14 |
 
Reitings 1356
Reģ: 27.05.2023
Tiešām rodas aizdomas par to, ka viņi kaut ko filmē tur :D Izdomājuši varbūt kļūt par ceļojumu vlogeriem :D
05.08.2023 14:58 |
 
Reitings 1818
Reģ: 13.01.2023
Elīnas atbilde uz jautājumu par alkohola lietošanu - "degustācija un lietošana ir dažādas lietas." Ok, tātad Elīna visu tikai degustē - gan alkoholu, gan saltiņus. 😁 Un kāda jēga, tad iet uz degustāciju, ja reiz izpratne par to, kas ir kvalitatīvs tāpat nav? Un tā kā es ikdienā tiešām nelietoju alkoholu, man vispār nebūtu ne mazākās inetereses iet uz šādu degustāciju, jo vienkārši neinteresē un tāpat nespētu novērtēt to dzērienu kvalitāti.
05.08.2023 14:52 |
 
Reitings 3076
Reģ: 09.04.2023
Kā jums liekas, ko Elinčiks vilks uz operu? Es domāju, ka marsieša kostīmu ar baltiem zābakiem 😁.
05.08.2023 14:48 |
 
Reitings 1356
Reģ: 27.05.2023
Justiine @ 05.08.2023 14:16

Pilnībā piekrītu. Pēkšņi baigie intelektuāļi, uz operu ies. Tik liekulīgas personības. Un Elīna, kura kategoriski nelietojot alkoholu, pēkšņi saka, ka baigi bieži ikdienā nedzerot. Hmm, atmiņu vairāk trenē Elīna, citādi pārāk bieži sanāk sapiņķerēties saves melos. + kā var brīvi staigāt ar gandrīz pliku pakaļu man arī nav saprotams. Varbūt vēl uz operu, lai aiziet savā bombīgajā kostīmā.

Operā viņu tādu iekšā neielaistu. Opera tomēr ir vieta, kur ir jāģērbjas klasiski un eleganti. Lielākajām operām pasaulē ir arī dreskods un jāmāk uzvesties sabiedrībā. Jāzin kad applaudēt, kad piecelties kājās. Didra un opera man kopā neiet, lai cik eleganti un nevulgāri viņa varētu mēģināt saģērbties uz operu, ne viņa varētu nosēdēt smuki, ne arī bez telefona padzīvot vai bez savas muldēšanas. Noteikti visur bāztos storijus savus filmēt
05.08.2023 14:34 |
 
Reitings 215
Reģ: 28.02.2023
Didrihsonus no tā šova vajag izēst tāpat kā bindrus.
05.08.2023 14:24 |
 
Reitings 1818
Reģ: 13.01.2023
Es lieku 100%, ka viņi filmē tagad arī sižetu šovam. Tak Kiviči, kad brauca uz Ameriku arī paši tur filmēja. Skaidrs, ka viņi piekrita tam šovam, jo buķikam tik spīdoši neiet, noteikti visi apjomi kritās. Tāpēc tagad ieplānoja to braucienu uz Itāliju, jo tak no Itālijas nāk viss bombīgs, jo viņiem tak viss ir bombīgu kvalitāti, viņi tak vienmēr braucot izčekot kvalitāti, nē pasarg Dievs, viniem nekas nenāk no noliktavām, kas pilnas ar ķīniešu lētiem mēsliem, bet no Itālijas un Francijas modes namiem😀 Pēkšņi viņi rāda kaut ko no fabrikas, kaut gan fabriku jau īsti neparāda, tikai lupatas, kas karājas un uz zemi mētājas. Pēkšņi viņi attīsta brendu, pēkšņi liks savu logo, mēģinās tagad TV meklēt aitiņas. Tagad arī pēkšņi šie iešot Itālijā uz operu, pēkšņi Elīnai patīk daba un, kas tik vēl nē😀😀😀

Pilnībā piekrītu. Pēkšņi baigie intelektuāļi, uz operu ies. Tik liekulīgas personības. Un Elīna, kura kategoriski nelietojot alkoholu, pēkšņi saka, ka baigi bieži ikdienā nedzerot. Hmm, atmiņu vairāk trenē Elīna, citādi pārāk bieži sanāk sapiņķerēties saves melos. + kā var brīvi staigāt ar gandrīz pliku pakaļu man arī nav saprotams. Varbūt vēl uz operu, lai aiziet savā bombīgajā kostīmā.
05.08.2023 14:16 |
 
Reitings 3178
Reģ: 08.09.2015
Es lieku 100%, ka viņi filmē tagad arī sižetu šovam. Tak Kiviči, kad brauca uz Ameriku arī paši tur filmēja. Skaidrs, ka viņi piekrita tam šovam, jo buķikam tik spīdoši neiet, noteikti visi apjomi kritās. Tāpēc tagad ieplānoja to braucienu uz Itāliju, jo tak no Itālijas nāk viss bombīgs, jo viņiem tak viss ir bombīgu kvalitāti, viņi tak vienmēr braucot izčekot kvalitāti, nē pasarg Dievs, viniem nekas nenāk no noliktavām, kas pilnas ar ķīniešu lētiem mēsliem, bet no Itālijas un Francijas modes namiem😀 Pēkšņi viņi rāda kaut ko no fabrikas, kaut gan fabriku jau īsti neparāda, tikai lupatas, kas karājas un uz zemi mētājas. Pēkšņi viņi attīsta brendu, pēkšņi liks savu logo, mēģinās tagad TV meklēt aitiņas. Tagad arī pēkšņi šie iešot Itālijā uz operu, pēkšņi Elīnai patīk daba un, kas tik vēl nē😀😀😀
05.08.2023 13:47 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
2biletes @ 05.08.2023 02:41
nu bet paskaties tērpus no Holivudas pasākumiem, mūzikas festivāliem un tamlīdzīgiem pasākumiem, ko nereti velk slavenākās aktrises un mūziķes. Tas pats variants- jo plikākas un šokējošākas, jo labāk. Lētā popularitāte. Didra seko tam un atkārto, tikai aizmirstot, ka tam slavenībām 1 diedziņš maksā tik cik viss viņas zvejas tīkls
nu bet ir atšķirība vai cilvēks uzstājās uz skatuves vai dodas tā teikt biznesa tikšanās,lai savu brendu attīstītu. Tā pati Kardashian kas uz sarkanā paklāja iet super ekstravagantos tēlos, uz svarīgāk tikšanām uzvelk žaketi un klasiskās bikses ... Ir taču jāsaprot kur tu ej . Ja lai savas flīžu ballites vēl ko grib ,bet ne jau ejot uz noliktavu(ražotni ),kur jārunā par tavu logo uzšūšanu uz lēta ķīniešu auduma ...
Es tik nesaprotu vai Naurim patīk ierekt par Elīnu vai arī viņam šķiet ok iet tādā tēla ārā? Tā pati Annemarija, vai kā tur viņu ,ģērbjas taču mūsdienīgi un seko līdzi aktualitātēm ,bet kā cilvēks kas tēlo no sevis modes pazinēju vai tā ģērbties?
05.08.2023 13:25 |
 
Reitings 47
Reģ: 21.06.2023
Malibu Steisija @ 05.08.2023 11:44
Viņai tiešām nav nekādas saprašanas par to kā pieaugušam cilvēkam jāuzvedās. Jā, mēs dzīvojam laikos, kad teorētiski sievietes var vilk ko vēlās un darīt arī ko vēlās, bet kā, nu KĀ var aiziet uz kaut kurieni stringos. Tās tīkliņ bikses nav bikses, viņa ir izgājusi no mājas apenēs.
Parastām sievietēm ir kauns, ja virsū ir īsāka kleitiņa un vējš papūš un nedod Dievs kaut ko varēs redzēt. Es zem vasaras kleitām velku šortiņus apakšā katram gadījumam.
Es brīnos kā Didrai vēl nav Onlyfans. Zinot to kā Didrihsoniem patīk viegla nauda un Didrai patīk gandrīz plikai gorīties kameras priekšā, ja Buķiks izkūpēs es lieku likmes uz Onlyfans.

+++
05.08.2023 12:49 |
 
Reitings 3076
Reģ: 09.04.2023
Devindesmitseptini @ 05.08.2023 12:01
Annemarija ir līdzi kā filmētāja varbūt, un rādīs fragmanetus slavenībās bez filtra varbūt? Lai gan tad jau man šķiet būtu līdzi filmēšanas komanda

Man gan liekas, ka tur ir kautkas saistīts ar to, cik daudz skaidras naudas var pārvest pāri robežai, un tādēļ vienmēr ir vismaz 3 cilvēki, braucot uz noliktavām 🧐
05.08.2023 12:11 |
 
Reitings 516
Reģ: 18.03.2023
Devindesmitseptini @ 05.08.2023 12:01
Annemarija ir līdzi kā filmētāja varbūt, un rādīs fragmanetus slavenībās bez filtra varbūt? Lai gan tad jau man šķiet būtu līdzi filmēšanas komanda

Laboju- fragmentus.
Runājot par Didru jau pašai sāk šķobīties pareizrakstība 😀
05.08.2023 12:02 |
 
Reitings 516
Reģ: 18.03.2023
Annemarija ir līdzi kā filmētāja varbūt, un rādīs fragmanetus slavenībās bez filtra varbūt? Lai gan tad jau man šķiet būtu līdzi filmēšanas komanda
05.08.2023 12:01 |
 
Reitings 1356
Reģ: 27.05.2023
Viņai tiešām nav nekādas saprašanas par to kā pieaugušam cilvēkam jāuzvedās. Jā, mēs dzīvojam laikos, kad teorētiski sievietes var vilk ko vēlās un darīt arī ko vēlās, bet kā, nu KĀ var aiziet uz kaut kurieni stringos. Tās tīkliņ bikses nav bikses, viņa ir izgājusi no mājas apenēs.
Parastām sievietēm ir kauns, ja virsū ir īsāka kleitiņa un vējš papūš un nedod Dievs kaut ko varēs redzēt. Es zem vasaras kleitām velku šortiņus apakšā katram gadījumam.
Es brīnos kā Didrai vēl nav Onlyfans. Zinot to kā Didrihsoniem patīk viegla nauda un Didrai patīk gandrīz plikai gorīties kameras priekšā, ja Buķiks izkūpēs es lieku likmes uz Onlyfans.
05.08.2023 11:44 |
 
Reitings 3076
Reģ: 09.04.2023
L.. @ 05.08.2023 11:22
Nevaru sagaidīt, kad redzēšu, ko modes dāma ieplānojusi vilkt uz operu. Šorīt arī interesanti klausīties, ka alkoholu nelietojošā Didra stāsta, ka vīns viņai garšo, bet nevar daudz iedzert. Šodien brauc degustēt vinčikus ar tukšu kuņģi.
Varbūt jāaiziet pēc popkorna, lai baudītu šodienas šovu.

Viņa??????? Uz operu????? Kas notika ar Miss.mannavtelaiksceļot,visulaikujāmočī?
05.08.2023 11:38 |
 
Reitings 1356
Reģ: 27.05.2023
2biletes @ 05.08.2023 02:41
nu bet paskaties tērpus no Holivudas pasākumiem, mūzikas festivāliem un tamlīdzīgiem pasākumiem, ko nereti velk slavenākās aktrises un mūziķes. Tas pats variants- jo plikākas un šokējošākas, jo labāk. Lētā popularitāte. Didra seko tam un atkārto, tikai aizmirstot, ka tam slavenībām 1 diedziņš maksā tik cik viss viņas zvejas tīkls

Bet tie ir pasākumi un tā ir Amerika/Holivuda. Tur ir redzēti, tajā pašā Coachellā, ne vieni vien dibeni, ne vieni vien vulgāri tērpi, bet tā ir tā rietumu pasaule kurā mēs Eiropa vēl nedzīvojam. Un arī tur tas plikums un tā mode tiek atstāta pasākumiem kur tas ''itkā'' piederās. Uz sarkanā paklāja arī neviens pie pilna prāta nav ar stringiem + zvejas tīklu uzgājis. Coachellā ir vienīgā vieta kur varu iedomāties, ka tādi outfiti ir bijuši. Un arī tur meitenes parastās tā neģērbjas, bet gan influenceri, kuriem ļoti ļoti vajag lai par viņu outfitu runā, nu tad ir gatavi savu dibenu rādīt.
Bet ikdienā arī tur nevienam neienāk prātā doma ar stringiem iziet uz ielas. Kur nu vēl kaut kur saistībā ar savu biznesu.
05.08.2023 11:33 |
 
Reitings 3604
Reģ: 06.05.2014
Nevaru sagaidīt, kad redzēšu, ko modes dāma ieplānojusi vilkt uz operu. Šorīt arī interesanti klausīties, ka alkoholu nelietojošā Didra stāsta, ka vīns viņai garšo, bet nevar daudz iedzert. Šodien brauc degustēt vinčikus ar tukšu kuņģi.
Varbūt jāaiziet pēc popkorna, lai baudītu šodienas šovu.
05.08.2023 11:22 |
 
Reitings 3178
Reģ: 08.09.2015
Es pat nebrīnītos, ka tā fabrika/noliktava pēc tam visus brāķus šiem nosūtīs (iespējams tāpēc viņiem vienmēr ir tik daudz brāķu), jo nu tādu iespaidu viņi atstāj, lētu, nenopietnu.
05.08.2023 11:20 |
 
Reitings 3178
Reģ: 08.09.2015
Šeit pat nav runa par ērtumu, bet gan par etiķeti, pieklājību, kaut kādām normām. Tak šis bija komandējums, viņa devās uz biznesa tikšanos, audzēt savu brendu🤦‍♀️ Kā, lai apkārtējie viņu uztver nopietni, es paskatoties redzu lētu sievišķi, viņas uzvedība, runas veids ir kā tirgus bābai, tad vēl pieliek šādu apģērbu un jautājumu vispār vairs nav. Un tas viņas paskats uzreiz pasaka kādā vietā viņa plāno attīstīt savu biznesu, es nespēju iedomaties kārtīgu, kvalitatīvu ražotni, kuru vada Itāļi un, tad iepeld šitāda latvietene, vēl ar savu super angļu valodu😀 iespējams pat tā, kas ir līdz, nezinu varbūt Annemarija, ir kā tulks, iespējams viņai ir daudz maz angļu valoda, jo nu nezinu kāpēc gan šai braucienā baigi vēl vajadzēja papildus cilvēku.
05.08.2023 11:17 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4962
Reģ: 03.11.2012
Berry5 @ 05.08.2023 10:23

Jo tie ir pasākumi. Tie paši cilvēki ikdienā ģērbjas atbilstoši gadījumam.

Varbūt Didra uzskata, ka došanās uz noliktavām arī ir kā vesels “modes pasākums” 😂
Mani gan nepārsteidza viņas kostīms, jo es esmu redzējusi meitenes, staigājam pa ielu tādos kostīmos, tikai dibenu nosedzošām apenēm un ne Latvijā.
Mani vairāk izbrīna tas, vai tiešām viņai bija ērti, visu dienu tusēt pa noliktavām tādā kostīmā. 😄
05.08.2023 11:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits