Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 192
Reģ: 18.07.2023
Lorra @ 30.07.2023 13:17

Es nez, man liekas daudzas aizskrien tur strādāt nevis tādēļ, ka tiešām to vēlas, bet gan tādēļ, ka vienkārši grib uzzināt kā tur īsti ir. Tas teikt, redzēt visas aizkulises.

Man šokē tas ka darbiniecem svetku dienas brivas ir tikai 2 gadā. DIVAS! Jaunais gads un vel kait kada,piemirsu kura tiesi. Darbiniekam jastrada visas sarkanas dienas un plusā brivdienas. Un nedod dievs neatnac uz darbu
30.07.2023 13:32 |
 
Patīk
Reitings 2675
Reģ: 08.05.2022
magdalena333 @ 30.07.2023 13:05
Tas, ko Elīna runā par attieksmi pret darbu, es piekrītu, ne gluži, ka jānāk uz darbu slimam. Bet man tomēr ir jautājums, kāpēc tajā buķikā tik bieži meklē darbiniekus. Gandrīz katru otro mēnesi meklē darbiniekus, un, jā nevis tāpēc, ka attīstās, bet tāpēc, ka darbinieku vienkārši nevēlas tur strādāt. Bet nu, ko var gribēt, ja Tu kā uzņēmējs jau sākot ar sludinājumu parādi, ka meklē aitas, ko cirpt, normāla darbiniece neļautu sevi šitā čakarēt, ka jāizmanto savs telefons darbā, nemaksātu nodokļi, strādāt visos svētkos, neuzdrīkstēsies slimot utt. Varbūt tomēr, Elīna , sāc ar sevi, kāda Tu esi kā uzņēmēja!

Es nez, man liekas daudzas aizskrien tur strādāt nevis tādēļ, ka tiešām to vēlas, bet gan tādēļ, ka vienkārši grib uzzināt kā tur īsti ir. Tas teikt, redzēt visas aizkulises.
30.07.2023 13:17 |
 
Reitings 3141
Reģ: 08.09.2015
Tas, ko Elīna runā par attieksmi pret darbu, es piekrītu, ne gluži, ka jānāk uz darbu slimam. Bet man tomēr ir jautājums, kāpēc tajā buķikā tik bieži meklē darbiniekus. Gandrīz katru otro mēnesi meklē darbiniekus, un, jā nevis tāpēc, ka attīstās, bet tāpēc, ka darbinieku vienkārši nevēlas tur strādāt. Bet nu, ko var gribēt, ja Tu kā uzņēmējs jau sākot ar sludinājumu parādi, ka meklē aitas, ko cirpt, normāla darbiniece neļautu sevi šitā čakarēt, ka jāizmanto savs telefons darbā, nemaksātu nodokļi, strādāt visos svētkos, neuzdrīkstēsies slimot utt. Varbūt tomēr, Elīna , sāc ar sevi, kāda Tu esi kā uzņēmēja!
30.07.2023 13:05 |
 
Reitings 764
Reģ: 11.02.2023
Devindesmitseptini @ 30.07.2023 12:43
Tā ir patiešām taisnība, ka mūsdienu jaunatne ir vieglprātīga un bez atbildības sajūtas. Arī esmu dzirdējusi ntos stāstus, kad vienkārši neierodas darbā, noguļ utt. Bet kas ir Elīna, lai stāstītu, ka tas ir OK neierasties skolā, bet ka uz darbu gan ir jāiet? Tas tikai vēl vairāk parāda viņas intelekta līmeni. Es saprotu, skola ir skola, tur pats vainīgs, ja neaizej, bet labāk būtu vispār klusējusi par to tematu. Saprastu, ja pašai būtu kaut kāda izglītība ? Didrai jāsāk taisīt online kursi “kļūsti par veiksmīgu biznes leidi bez izglītības”.

Bet viņa neko nepareizu nepateica. Skola tiešām ir skola, tur Tu gribi vari neierasties, Tava problēma, Tava atbildība, neatnāksi uz skolu pats varēsi atstrādāt iekavēto, bet darbs ir darbs(!!!), tā ir cita atbildība, tur Tu tik vieglprātīgi nevari uzvesties, citi tomēr uz tevi paļaujas.
Un es arī uz skolu sagribēju un varēju neiziet, pēc tam jau pati cietu, ja biju ko iekavējuši, vai ja vecāki sabāra. Un tā nav kaut kāda astronomiska lieta par ko neviens nezinātu, daaaaudzi kavē skolu un ir kavējuši, tas nav kaut kāds noslēpums. 😅
30.07.2023 13:00 |
 
Reitings 507
Reģ: 18.03.2023
Tā ir patiešām taisnība, ka mūsdienu jaunatne ir vieglprātīga un bez atbildības sajūtas. Arī esmu dzirdējusi ntos stāstus, kad vienkārši neierodas darbā, noguļ utt. Bet kas ir Elīna, lai stāstītu, ka tas ir OK neierasties skolā, bet ka uz darbu gan ir jāiet? Tas tikai vēl vairāk parāda viņas intelekta līmeni. Es saprotu, skola ir skola, tur pats vainīgs, ja neaizej, bet labāk būtu vispār klusējusi par to tematu. Saprastu, ja pašai būtu kaut kāda izglītība 😀 Didrai jāsāk taisīt online kursi “kļūsti par veiksmīgu biznes leidi bez izglītības”.
30.07.2023 12:43 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Dalia @ 30.07.2023 12:36

Tādas nu ir sekas Elīnai, ja grib darbā pieņemt tikai mazas, naivas meitenes, bez darba pieredzes un kritiskās domāšanas, jo var tādas mierīgi čakarēt, likt strādāt bez brīvdienām, valsts brīvdienās, kārtīgi nemaksāt, jo meitenes nepārzin darba likumu. Bet te ir arī rezultāts, nav respekta pret darbu! Strādājam, lai pelnītu, nevis dzīvojam, lai strādātu.

Neviens tās mazās, naivās un likumu nezinošās nabaga meitenes aiz matiem nerauj uz to Buķiku strādāt. Viņas pašas to izvēlas. Lai vai cik pretīga darba vieta, tomēr cieņa pret sevi ir jāsaglabā, nevis vienkārši atstāt kolektīvu uz pauzes ar savu neierašanos. Negribi tur strādāt x iemeslu dēļ? Atlūgums un viss.
30.07.2023 12:40 |
 
Reitings 3446
Reģ: 01.03.2022
bouquettt @ 30.07.2023 12:29
Didrihsonei jau neviens iemesls nebūtu ok, kāpēc kāds darbinieks neatnāk uz darbu. Temperatūra, kāzas, bēres utt., nekas nav svarīgāks par viņas butterfly. Klausoties, kāda ir viņas attieksme pret darbiniekiem, nav brīnums, ka kāds vienkārši neatnāk. ?
Bet patiesībā savā ziņā viņa pareizi saka, ka jauniešiem ir pilnīgi cita attieksme pret darbu. Es tik daudz gadījumus esmu dzirdējusi, par jauniešiem darbā. Draudzene strādā sporta zālē, teica, ka viņiem bijis paņemts jauns puisis par administratoru. Vienreiz no rīta neatnāk, jo aizgulējies, tad neatnāk, jo aizmirsa, beigās vienkārši pazudis un nav nācis vairs. Radinieks strādā reklāmu aģentūrā, nesen esot bijuši vairāki praktikanti pie viņiem. Uz darbu laikā nenāk, savus uzdevumus nepilda, viena meitene sapulcē visiem paziņojusi, ka nav uztaisījusi maketu, jo viņai mēnešreizes. ?‍♀️

Tādas nu ir sekas Elīnai, ja grib darbā pieņemt tikai mazas, naivas meitenes, bez darba pieredzes un kritiskās domāšanas, jo var tādas mierīgi čakarēt, likt strādāt bez brīvdienām, valsts brīvdienās, kārtīgi nemaksāt, jo meitenes nepārzin darba likumu. Bet te ir arī rezultāts, nav respekta pret darbu! Strādājam, lai pelnītu, nevis dzīvojam, lai strādātu.
30.07.2023 12:36 |
 
Patīk
Reitings 2675
Reģ: 08.05.2022
Jūs jau atkal pārfrazējat visu pa savam. Nesaprotu, jūs noklausīties pirmo un pēdējo teikumu un uzreiz skrienat šeit komentēt?
Nevienā vietā viņa neteica, ka uz darbu jānāk slimam! Viņa teica, ka bija gatava skriet kaut vai slima, jo negribēja uzmest, nevarēja nevienu sazvanīt, sazinaties, jo bija svarīgi pabrīdināt (!) bet negāja uz darbu tā pat taču!! Un no darbinieces tas vispār nav ok tik bieži kavēt, un vēl nepadod beigās ziņu. Jums tā kā tas tiešām ir ok? Darba devējs uz tevīm rēķinās un Tu uzskati, ka esi svarīgāka perona un vari nepabrīdinot nakt uz darbu? Un kurš normāls darba devējs pieļaus, ka darbinieks vairākas reizes kavē darbu, brīdinot vai nē, bet darbs ir darbs un Tu nevari atļauties tad nākt, tad nenākt.
30.07.2023 12:30 |
 
Reitings 842
Reģ: 02.02.2020
Didrihsonei jau neviens iemesls nebūtu ok, kāpēc kāds darbinieks neatnāk uz darbu. Temperatūra, kāzas, bēres utt., nekas nav svarīgāks par viņas butterfly. Klausoties, kāda ir viņas attieksme pret darbiniekiem, nav brīnums, ka kāds vienkārši neatnāk. 😄
Bet patiesībā savā ziņā viņa pareizi saka, ka jauniešiem ir pilnīgi cita attieksme pret darbu. Es tik daudz gadījumus esmu dzirdējusi, par jauniešiem darbā. Draudzene strādā sporta zālē, teica, ka viņiem bijis paņemts jauns puisis par administratoru. Vienreiz no rīta neatnāk, jo aizgulējies, tad neatnāk, jo aizmirsa, beigās vienkārši pazudis un nav nācis vairs. Radinieks strādā reklāmu aģentūrā, nesen esot bijuši vairāki praktikanti pie viņiem. Uz darbu laikā nenāk, savus uzdevumus nepilda, viena meitene sapulcē visiem paziņojusi, ka nav uztaisījusi maketu, jo viņai mēnešreizes. 🤦‍♀️
30.07.2023 12:29 |
 
Reitings 3141
Reģ: 08.09.2015
Un diez kam tās vīriešu kājas duškabīnes atspulgā, kas Elīnu tur filmē?😀 Elīnas storijos Nauris parasti ir bez biksēm tikai apenēs, tā pat kā šajā storijā😀 Un tajā storijā es palieku pie tā, ka tā ir Naura balss, nekāds TV, šitāda meļu ģimene, es vienkārši varu tik brīnīties par tādiem cilvēkiem.
30.07.2023 12:20 |
 
Reitings 3048
Reģ: 29.12.2022
Kad liekas,ka viņa jau ir pateikusi visu idiotismu,kas viņai ir galvā, viņai atrodas vēl kādas pērles ko izšpļaut. Dieva dēļ,tā dura ir jāaizliedz pasaulē
30.07.2023 12:15 |
 
Reitings 3248
Reģ: 24.03.2023
dzestaislietotajs @ 30.07.2023 11:53

no dabas krutis visiem ir garas nevis skaistas ta tu tikai pati doma, jo nu ada ar taukiem kad karajas nav skaisti diemzel
Tu vidusskolā mācījies cilvēka fizioloģiju...nee, to var just. Labāk pievērusi savu stulbo pāksti, un nerādījusi ka esi tik stulba un aprobežota.
30.07.2023 12:00 |
 
10 gadi
Reitings 580
Reģ: 01.06.2012
dzestaislietotajs @ 30.07.2023 11:53

no dabas krutis visiem ir garas nevis skaistas ta tu tikai pati doma, jo nu ada ar taukiem kad karajas nav skaisti diemzel

Ko tu pīpē? Garas krūtis? 🤦🏻‍♀️
Ar kādām tiesībām Tu vispār kādam saki,ka viņam nav skaistas krūtis?! Esi apskatījusi, izvērtējusi dzīvē?! Nē? Tad aizver muti ❗
30.07.2023 11:57 |
 
Reitings 775
Reģ: 16.01.2023
dzestaislietotajs @ 30.07.2023 11:51

kads sakars sobrid anonima komentara par silikona pupiem un lupam? pec ka tu to spried pec mana lietotajvarda? es tacu tikko vel biju Elina?

Tu esi tā pati Elina, kas no harluxury. Stulbene.
Lasit arī iemācies
30.07.2023 11:56 |
 
Reitings 71
Reģ: 21.07.2023
Roberts Spura @ 29.07.2023 18:27
man nav jāliek, man tās no dabas skaistas :)

no dabas krutis visiem ir garas nevis skaistas ta tu tikai pati doma, jo nu ada ar taukiem kad karajas nav skaisti diemzel
30.07.2023 11:53 |
 
Reitings 71
Reģ: 21.07.2023
magdalena333 @ 29.07.2023 19:15
Dzestālietotāja, ak tu muļķīte, atšķirībā no Tevis, kas var tik papukstēt forumā un tālāk par piepumpētām lūpām un silikoniem dzīvē neesi tikusi, un atšķirībā no Elīnas D, kurai kaut kas ir tikai tāpēc, ka kaut ko izlūgusies, man ir viss, ko vēlos un bez lūgšanās citiem, un bez visu čakarēšanas?. Tev laikam tādi paši melnie nāk virsū kā Lienei Kivičai, ka ik pa laikam pied*** savu IG, bet Tu nāc un pie*** visu forumu atbildot uz katru komentāru no rīta līdz vakaram?

kads sakars sobrid anonima komentara par silikona pupiem un lupam? pec ka tu to spried pec mana lietotajvarda? es tacu tikko vel biju Elina😂
30.07.2023 11:51 |
 
Reitings 71
Reģ: 21.07.2023
Arabesq @ 29.07.2023 19:45
Ai, viņa vnk ir jāignorē, meitenes. Šī Elīna (dzēstā lietotājs) vnk barojas no uzmanības jau kopš agriem pusaudžu gadiem. Viņa nespēj izlekt nearko citu, kā tikai stulbumu. Līdz ar to, vnk cenšas panākt, ka viņai pievēršas. Ignore un viss, pati nomierināsies.

aihj ko ta tu vnk ta nedari bet turpini reaģet? nav sava šizofrenija japarada visiem, ir tik interesanti komentet, kad kads ir parliecinats par manu identitati, es barojos no tevis enerģiju, katru teizi kad tu un tavas anonimas formnieces bi plaviniejy vai purvciema rajona man nolaiku ikskiti uz leju. jus visas esat loti loti loti ibteligentes un perfektas butnes, par to liecina tad, ka jus vienmer varat izvertet cik gudrs vai stulbs ir kurs, jus esat tad kas spriez par iq limeni, jo esat pasas padas gudrakas. ari loti visas gudras seit par nodokliem, bet redzi kada jega list svesaa macina, sap laikam ka tev tie nodoklu jamaksa un tu naki ta dzivot ks citi, nekad vairak tev nevar sapet vai traucet
30.07.2023 11:50 |
 
Reitings 71
Reģ: 21.07.2023
Elizabeteeee @ 29.07.2023 19:23

Tu galīgi jobnuta?

sastresojaas mazulite, jo taisniba kozh acis, vienugais ko tu vari izdarit, ieelpot dzili gaidu un izelpot, vairak neko jo tu esi tikai un vienigi anonima komentetaja, lidz ar to tas vispar neko nemaina daja pasaulite
30.07.2023 11:48 |
 
10 gadi
Reitings 580
Reģ: 01.06.2012
babybabyos @ 30.07.2023 11:34
Ak dievs, uz darbu nav jāiet slimam. Ne ar 40 grādu, ne ar 38 grādu temperatūru, tas ir bezadbildīgi, gan pret citiem, gan pret sevi un savu veselību. Bet redz Elīnas acīs lielāka bezadbildība, ka tu nenāc uz darbu pat, ja esi slims. Wtf. Man arī ir neērti paziņot darba devējam, ka nebūšu darbā, bet noriju to un pasaku, ka nebūšu, jo veselība man ir svarīgāka nekā kaut kāds darbs.

Vai ne! "Tu esi ļoti labs darbinieks un ar tevi var rēķināties", ahahahahahaha, labs darba devējs nekad neliks nākt ar 40 grādu temperatūru. Kāda jēga? Ne tu strādātājs,nekas. Apslimdināsi citus un viss. Ne jau pēkšņi veselam cilvēkam 40 grādu temperatūra. 😑
30.07.2023 11:46 |
 
Reitings 71
Reģ: 21.07.2023
Metaforaas @ 30.07.2023 11:16

Es protams nezinu cik īsti maksā krūtis , bet viņa visur tak stāstīja ka guess pelnīja tikai 500 eiro un cik saprotu ,ka baigi ilgi nemaz nenostrādāja, tad kautkā neticas ka pati baigi sakrāja. Ņemot vērā ka tad viņai bija gan skropstas, nagi , mati un tas viss nav lēts prieks .

taja laika bija cenas citadakss, reali ja tu nevari atlikt 100 eiro vismaz menesi, tad ar tevi kkas nav ok. 20 menesus jakraj lai dabutu 2k, baiga problema lol , tev neticas jo tu gjau esi reklamu upuris kas dzivo no algad lidz algai
30.07.2023 11:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits