Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1356
Reģ: 27.05.2023
Runājot vēl par Elīnas nezināšanu par vienkāršām sieviešu lietām. Es varu piekrist tam, ka skolā baigi par to nemāca. Vismaz ne tad kad es biju pusaudze. Esmu viena vecuma ar Elīnu, attiecīgi mēs esam mācījušās no vienām grāmatām un ''sieviešu mācības'' princips visticamākais bija viens vai vismaz līdzīgs.
Mana saskarsme ar tieši sieviešu lietām skolā bija tāda: vienā dienā (7. vai 8.klase neatceros) atnāca divas sievietes uz skolu, cik saprotu tās kundzes braukāja pa visām LV skolām un stāstīja šo, salika visas meitenes vienā klasē un pastāstīja par mēnešreizēm. Reizi mēnesī sievietēm ir tā, ka... bla bla bla. Pastāstīja par to ka var būt pumpas un pinnes, ka var sāpēt, utt. Parādīja bildītes un slaidus izskaidrojot kas un kā. Parādīja/pastāstīja kā lietot paketes un tamponus. Iedeva maisiņu ar pāris paketēm, skrubīti un krēmiņu. Vārdu sakot novadīja prezentāciju par mēnešreizēm.
Tad protams bioloģijā ejot cauri ''kā rodas bērni'', tiek izskaidrots vienkāršos vārdos kas kā notiek. - olšūna aizceļo uz dzemdi, spermatozoīds apaugļo olšūnu, no olšūnas veidojas bērniņš... utt.
Tālāk jau vidusskolā mācoties cilvēka anatomiju iet pāri cilvēka reproduktīvajai sistēmai, bet tas vairāk ir 'kur kas atrodas' princips. Par tādām lietām, kā piemēram, to pašu ovulāciju un, ka sieviete var palikt stāvoklī ovulācijas laikā vienkārši netika stāstīts. Arī veselības mācībā mūs skolotāja vairāk biedēja, ka ja jums ir sekss jūs paliksiet uzreiz stāvoklī, saķersiet kādu sts un jūsu dzīve būs beigusies. Nekādas tiešām vērtīgas zināšanas.
Es ceru, ka tas viss tagad ir mainījies un ka jaunieši tiešām iegūst patiesas un vērtīgas zināšanas par savu ķermeni un kā lietas notiek. It īpaši meitenes, jo mums tomēr tas organisms ir savādāks un ļoti vērtīgs. Bet arī man šajā sakarā skolā nekas netika iemācīts diemžēl.
30.08.2023 14:58 |
 
Reitings 720
Reģ: 07.04.2022
es atvainojos, bet kas tas par debīlu reelu viņai biznesa profilā? es saprotu, to daļu, par biznesa sākumu... bet kamdēļ pašā sākumā tas sviests vajadzīgs?
30.08.2023 14:12 |
 
Reitings 2016
Reģ: 28.01.2023
Bumbule @ 30.08.2023 13:14

Ceļojumā viņa jau pusotru mēnesi bija stāvoklī, ar vienām it kā mēnešreizēm, kas nebija mēnešreizes. Testam jau vajadzēja parādīt grūtniecību jau pirms ceļojuma.
Viņa teica, ka mēģināja divas reizes, t.i. divus mēnešus pēc kārtas. Un beigās izrādījās, ka jau pirmajā reizē viss bija noticis.

Varbūt neparieizi testam uzčurāja 😂
30.08.2023 14:05 |
 
Reitings 570
Reģ: 05.02.2022
Bumbule @ 30.08.2023 13:14

Ceļojumā viņa jau pusotru mēnesi bija stāvoklī, ar vienām it kā mēnešreizēm, kas nebija mēnešreizes. Testam jau vajadzēja parādīt grūtniecību jau pirms ceļojuma.
Viņa teica, ka mēģināja divas reizes, t.i. divus mēnešus pēc kārtas. Un beigās izrādījās, ka jau pirmajā reizē viss bija noticis.

Aha un tas nozīmē, ka viņa atkal fleitē..
Un, tas ko ārste teica, ka jau palika stāvokli pēc pirmās reizes, nevar būt taisnība. Parasti ārsti skaita grūtniecības termiņu no dienas, kad grūtniecība vēl nevarēja būt - t.i., no pēdējo mēnešreižu pirmās dienas. Bet viņa kārtējo reizi to nezināja 😅
30.08.2023 14:03 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Tā ir kā visu naudu iegulda pupos , matos , nagos un solārijos, skola nav vajadzīga un kāpēc vispār kautko zināt.
Vispār smieklīgi tie viņas live , kā viņa atbild uz jautājumiem, kas viņai patīk, vakar arī vairākas meitenes izdeva jautājumus, ko viņa vienkārši noignorēja un pateica: tā kā jautājumu nav , beidzam live.
30.08.2023 13:23 |
 
Reitings 669
Reģ: 15.08.2023
Ivy Blanks @ 30.08.2023 11:58

Nezinu, es gan te nesaskatu neko dīvainu. Varbūt testu taisīja vēl pārāk agri, vēl pat 2 nedēļas nebija pagājušas. Nu kā, pirms ceļojuma 2 nedēļas iepriekš bija mēģinājums palikt stāvoklī. Tad, piemēram, pēc 5 dienām sataisa testu--negatīvs. Pēc 10 dienām sataisa tekstu-negatīvs. Ceļojuma dienā, teiksim, 14. dienā sataisa testu-pozitīvs.
Man šķiet viss loģiski.

Ceļojumā viņa jau pusotru mēnesi bija stāvoklī, ar vienām it kā mēnešreizēm, kas nebija mēnešreizes. Testam jau vajadzēja parādīt grūtniecību jau pirms ceļojuma.
Viņa teica, ka mēģināja divas reizes, t.i. divus mēnešus pēc kārtas. Un beigās izrādījās, ka jau pirmajā reizē viss bija noticis.
30.08.2023 13:14 |
 
Reitings 790
Reģ: 16.01.2023
Starpcitu, var redzēt, ka publiskas runas kursus gājusi. Vārdus vairs nestiepj, balsi arī tur vienā tonī nevis kliedzot kādu vārdu kā iepriekš
30.08.2023 12:56 |
 
Reitings 2016
Reģ: 28.01.2023
Dita.D @ 30.08.2023 12:40
Man arī nepārsteidz viņas nezināšana. Ir pat vecākas sievietes, kas neko no reprodukcijas nezin.
Nesen vēl klausijos vienas ginekoloģes interviju un teica, ka daudzas sievietes nezin neko no tā kā darbojas organisms, izsargāšanās līdzekli vai higiēnas preces. Esot pat bijis gadījums, kad sieviete teikusi “kur lai biksitēs liek tamponu”, so, ir arī tādi gadījumi un ne jau no pusaudzēm

Nu tās sievietes gan jau nāk no paaudzes, kad par to tiešām īsti nerunāja un arī nebija pieejams pilns internets ar visu nepieciešamo info. Bet Elinčiks domājams zin kā gūgli izmantot.
30.08.2023 12:48 |
 
Reitings 790
Reģ: 16.01.2023
Man arī nepārsteidz viņas nezināšana. Ir pat vecākas sievietes, kas neko no reprodukcijas nezin.
Nesen vēl klausijos vienas ginekoloģes interviju un teica, ka daudzas sievietes nezin neko no tā kā darbojas organisms, izsargāšanās līdzekli vai higiēnas preces. Esot pat bijis gadījums, kad sieviete teikusi “kur lai biksitēs liek tamponu”, so, ir arī tādi gadījumi un ne jau no pusaudzēm
30.08.2023 12:40 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Mani laikam nepārsteidz viņas nezināšana. Viņa ir klasisks "uzaugu ar telefonu rokā" paaudzes rezultāts. Nedomāju, ka skrollejot instagramu viņas algoritms viņai piedāvā video par pareizu uzturu, veselību, sportu, kontentu sievietēm, jaunajām mammām. Tur noteikti ir pavisam citas lietas - Dubaja, krutas mašīnas, krievu skaistuļu reeli utt. Grāmatas nelasa, skola ir izniekots laiks, ceļo priekš bildēm, ne lai kaut ko redzētu, ir homofobiķe, rasiste, fat shamere un dzīvo ar smagiem pašapziņas un psihes un ēšanas traucējumiem. Skarbi, bet nu tas ir faktu konspekts. Labā ziņa ir tāda, ka viņa ir vēl ļoti jauna un cilvēki daudz nobriedušākā vecumā ir spējuši apgriezt dzīvi pozitīvā gultnē, piemēram, uzvarot atkarības.
30.08.2023 12:12 |
 
Reitings 230
Reģ: 31.05.2022
Twixa @ 30.08.2023 11:41
Vai jums nelikās divains tas viss statsts?
Viņa saka.
Uztaisīju testu pirms dosanas celojuma un bija negativs, uztaisuju velreiz negativs. Bet tad pasaka ka aizbraucot un celojuma dienā kavejas reizes, un tad tests celojuma bija pozitivs.
Bet pie ginekologa kad biija, teica ka grūtnieciba bija jau iesstajusies pirmaja meiginajuma reizē.
Tad kaa tie testi kurus taisija pirms celojuma vareja but negativi? :D

Nezinu, es gan te nesaskatu neko dīvainu. Varbūt testu taisīja vēl pārāk agri, vēl pat 2 nedēļas nebija pagājušas. Nu kā, pirms ceļojuma 2 nedēļas iepriekš bija mēģinājums palikt stāvoklī. Tad, piemēram, pēc 5 dienām sataisa testu--negatīvs. Pēc 10 dienām sataisa tekstu-negatīvs. Ceļojuma dienā, teiksim, 14. dienā sataisa testu-pozitīvs.
Man šķiet viss loģiski.
30.08.2023 11:58 |
 
Reitings 669
Reģ: 15.08.2023
Twixa @ 30.08.2023 11:41
Vai jums nelikās divains tas viss statsts?
Viņa saka.
Uztaisīju testu pirms dosanas celojuma un bija negativs, uztaisuju velreiz negativs. Bet tad pasaka ka aizbraucot un celojuma dienā kavejas reizes, un tad tests celojuma bija pozitivs.
Bet pie ginekologa kad biija, teica ka grūtnieciba bija jau iesstajusies pirmaja meiginajuma reizē.
Tad kaa tie testi kurus taisija pirms celojuma vareja but negativi? :D

Es arī par šo padomāju. Gan jau fleitē atkal.
Tiešām jābrīnās kā viņa nepalika stāvoklī jau kāzu naktī. Gan jau Dieviņš saprata, ka nebūs prātīgi. :D
30.08.2023 11:48 |
 
Reitings 16
Reģ: 11.01.2023
Vai jums nelikās divains tas viss statsts?
Viņa saka.
Uztaisīju testu pirms dosanas celojuma un bija negativs, uztaisuju velreiz negativs. Bet tad pasaka ka aizbraucot un celojuma dienā kavejas reizes, un tad tests celojuma bija pozitivs.
Bet pie ginekologa kad biija, teica ka grūtnieciba bija jau iesstajusies pirmaja meiginajuma reizē.
Tad kaa tie testi kurus taisija pirms celojuma vareja but negativi? :D
30.08.2023 11:41 |
 
Patīk
Reitings 11999
Reģ: 27.01.2021
Bumbule @ 30.08.2023 09:08

Gan jau tās MR bija t.s. "implantation bleeding".
Jā, asiņošana nelielos apjomos mazā grūtniecības termiņā mēdz būt ļoti bieži. Bet mis Didī, kurai "ovulācija" ir svešvārds, šo faktu 100% nezinātu.
30.08.2023 10:38 |
 
Reitings 2567
Reģ: 05.12.2021
Jūs tiešām par viņu brīnāties. Nu ir, IR, cilvēki, sievietes, kas ir vienkārši stulbi. Tā tas ir. Viņai liekas, ka viņa nenormāli labi rullē biznesu, ir tik gudra un krutākā business woman. Bet dzīvē Ir stulba ka zābaks.
Un nav viņa vienīgā, ir apkārt daudz tādu cilvēku. Un pat sakarīgi cilvēki. Liekas tik forši un mīļi, bet nezina elementāras lietas. Zin, kas ir pliks sex, kas ir Mr, bet izsargājas Ar pārtraukto, jo prezervatīvi ir fuj un spirāle vai tabletes ir vispār kaut kāda fantastika.
30.08.2023 10:23 |
 
Reitings 260
Reģ: 18.10.2019
2biletes @ 30.08.2023 01:03
Man šķiet šis ir tas gadījums, kad tiešām tēlo publicitātei. Jo nu cilvēks, kas dzīvo pilsētā, apkārt esot citiem cilvēkiem, galu galā arī skolā gājis nevar būt tik ļoti tups. Tādas lietas 26 gadu vecumā zina ne tikai sievietes, bet arī jebkurš puslīdz sakarīgs vīrietis. To visu, ko viņa nezina māca pamatskolā bioloģijā. To nezināt varētu tikai tad ja viņa tiešām būtu superticīgā, kas arī nāk no superpareizas ģimenes vai ja viņa būtu "īpašais bērns", vai no dziļiem, dziļiem, dziļiem laukiem vai drīzāk Amazones džungļiem. Ja viņa netēlo, nu tad tur jājautā vai IQ ir kaut 50...

Es nedomāju,ka viņa speciāli izliekas par muļķi. Viņa vienkārši pa dzīvi ir stulba un tādā vienmēr ir bijusi un būs. Tāpēc jau arī viņai ir tik daudz sekotāji, jo viena auditorijas daļa ir uz viena stulbuma viļņa ar viņu ( pati zinu daudz meitenes,kas nav pa dzīvi īpaši gudras un atbalsta,iepērkas pie Elīnas). Un otra daļa ir,kas skatās viņas dzīvi kā seriālu, saņemot ikdienas humora devu. Diemžēl tas ir viņas dabiskais talants - būt stulbai.
30.08.2023 10:21 |
 
Reitings 669
Reģ: 15.08.2023
He730 @ 29.08.2023 23:40
Arī esmu šokā par didi neizglītotību… ka var nezināt, kas ir kontracepcija, ovulācija.. es nedomāju, ka viņa ir tik stulba… un, ka ārsts teica, ka pusotru mēnesi bija stāvokli un tāpat bija MR… šaubos..

Gan jau tās MR bija t.s. "implantation bleeding".
30.08.2023 09:08 |
 
Reitings 8644
Reģ: 05.07.2020
Viņa nav 1.65m! Ja nemaldos, 1.62-63m.
30.08.2023 06:12 |
 
Reitings 1356
Reģ: 27.05.2023
2biletes @ 30.08.2023 01:03
Man šķiet šis ir tas gadījums, kad tiešām tēlo publicitātei. Jo nu cilvēks, kas dzīvo pilsētā, apkārt esot citiem cilvēkiem, galu galā arī skolā gājis nevar būt tik ļoti tups. Tādas lietas 26 gadu vecumā zina ne tikai sievietes, bet arī jebkurš puslīdz sakarīgs vīrietis. To visu, ko viņa nezina māca pamatskolā bioloģijā. To nezināt varētu tikai tad ja viņa tiešām būtu superticīgā, kas arī nāk no superpareizas ģimenes vai ja viņa būtu "īpašais bērns", vai no dziļiem, dziļiem, dziļiem laukiem vai drīzāk Amazones džungļiem. Ja viņa netēlo, nu tad tur jājautā vai IQ ir kaut 50...

Nu bet tur jau tā lieta, ka viņai saskarsme ar tuviem cilvēkiem ir bijusi maz.
Jaunībā viņai daudz draudzenes bija ar kurām parunāt un paņirgt par tādām lietām? Gandrīz vai kā pilngadīga, tā attiecībās, kāzās un ar vīrieti kopā. Pēc tam palikusi savā kastītē un par tādām lietām nav runāts.
Viņa ir tāds cilvēks kas domā, ka visu zin kas viņai jāzin, tāpēc tādus jautājumus nekad nav uzdevusi un ar nevienu sievieti nekad nav bijusi tik tuvas attiecības, lai saruna līdz tam aizietu un no kādas tas tiktu pieminēts.
Ar viņu pat kā draudzeni es varu iedomāties kā sarunas ietu. “Jāmočī, Dievs un Butterfly”
Skolā neklausījās, pieaugušas sievietes dzīvē nav vēlmes uzzināt par savu ķermeni un kā lietas notiek…
Tīra stūrgalvība.
Viņa perās problēmās, tad kad tās viņai klauvē pie deguna. Un čīkst. Es nezināju, man nepateica, izglītība nav vajadzīga.
Protams, ka stūrgalvīgiem cilvēkiem, kas uzskata, ka ir gudrāki, izglītība neko nedos. Lai mācītos un kaut ko aizķertu vajag atvērtu prātu un apziņu, ka tu tomēr neesi visgudrākais un visbombīgākais pasaulē. Elīnai tā nav.
30.08.2023 01:52 |
 
Reitings 1161
Reģ: 18.12.2022
Man šķiet šis ir tas gadījums, kad tiešām tēlo publicitātei. Jo nu cilvēks, kas dzīvo pilsētā, apkārt esot citiem cilvēkiem, galu galā arī skolā gājis nevar būt tik ļoti tups. Tādas lietas 26 gadu vecumā zina ne tikai sievietes, bet arī jebkurš puslīdz sakarīgs vīrietis. To visu, ko viņa nezina māca pamatskolā bioloģijā. To nezināt varētu tikai tad ja viņa tiešām būtu superticīgā, kas arī nāk no superpareizas ģimenes vai ja viņa būtu "īpašais bērns", vai no dziļiem, dziļiem, dziļiem laukiem vai drīzāk Amazones džungļiem. Ja viņa netēlo, nu tad tur jājautā vai IQ ir kaut 50...
30.08.2023 01:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!