Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1338
Reģ: 27.05.2023
Es paprasīju arī ko tā Elīna īsti visu dienu dara. Viņai ir viņas ''video un foto dienas'', kad viņa sataisa bildes un video labam laikam uz priekšu. Pašā butterfly ofisā viņa sēž tajās wholesale mājaslapās un meklē drēbes ko pasūtīt, jo visas drēbes viņai pašai ir jāredz un tām jābūt viņas stilā. Tad viņa plāno fotosesijas un sēž meklē idejas internetā pasākumiem un visam tam. Meklē dekorāciju idejas, frizūras, outfitus. Bet lielākā daļa idejas viņa ierauga no kāda cita un tad ir ''es arī tā gribu''.
31.07.2023 11:38 |
 
Reitings 1338
Reģ: 27.05.2023
Un meitenes tur mainās ik pa laikam, bet ne baigi bieži. Darba intervijā pirmajā kārtā nesaka atalgojumu, bet gan prasa - cik tu gribētu saņemt un tad viņi izlemj attiecīgi no tā ko pasaka. Ja tu pasaki, ka būtu ar mieru ar minimālo uz rokas, tad tas ir arī tas ko saņemsi.
No sākuma saka, ka viss ir oficiāli un ka ir arī bonusi, soc.garantijas un vēl nez kas, bet tad kad sāc tur strādāt tad nekā no tā īsti nav. Ir kaut kāda bonusu sistēma un piemaksas, bet tās meitenes viņu līdz galam nesaprot un cik man tur pastāstīja es arī nē. Vienu mēnesi vairāk, vienu mazāk. Man liekas, ka ar tādu domu, lai nav par daudz jāmaksā, bet lai arī neietu prom un nebūtu atkal darbinieces jāmeklē.
Nauris diezgan bieži taisot komandas meetingus. It īpaši, ja kāda kaut ko ne tā izdara. Tad kaut ko pamaina un diezgan spēlējas ar algu. Ja kāda sataisa sūdus, tad no algas kaut kas nost. Tādas lietas kā algas lapiņas arī tur nevienam nav un par algām un tādām lietām ir aizliegts runāt vienai ar otru.
31.07.2023 11:28 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Malibu Steisija @ 31.07.2023 11:11

Par to pieminēja, tikai ''Jāraksta par to Elīnai, tad ja ir kaut kas, kas viņai varētu interesēt. Bet padomus viņa nemaz negrib dzirdēt, viņai pašai savi sekotāji riebjas.''
Cik es nopratu, kaut kādus mammu padomus, uzdirsienus un kaut ko tādu Elīna nemaz neredz. Un, ja Elīna jautā kaut kādus padomus pati, tad tas nemaz nav tā pa īstam domāts, viņa vienkārši grib engagement pakačāt. Takā es pieļauju, ka viņa diezgan maz redz no tā ko viņai tur raksta. Un tām meitenēm jāatbild pēc iespējas laipnāk, bet īsāk, lai neveidojas baigā saruna, bet jautājums ir atbildēts.

Tas izklausās ļoti ticami
31.07.2023 11:27 |
 
Reitings 1338
Reģ: 27.05.2023
u.62cd5b2a78696 @ 31.07.2023 11:02
Man jautājums- Džeisonu paņem rokās tikai uz bildēm un video, pareizi? Kādas ir reālās attiecības ar Naurixu?

Par Džeisonu es neko nezinu. Viņas arī neko daudz nezināja teikt. Viņi darbā par viņu nerunā. Bet tā tagadējā darbiniece, teica, ka ar Nauri izskatās, ka attiecības ir labas. Cik nu no malas darba ikdienā var pateikt.
Tā viena bijusī darbiniece tur bija strādājusi apmēram pirms gada uz pāris mēnešiem, tad teica, ka viņi bieži esot gājuši strīdēties citās telpās, lai darbinieces nedzird.
31.07.2023 11:15 |
 
Reitings 1338
Reģ: 27.05.2023
Dalia @ 31.07.2023 10:53

Meitenes atbild uz Elīnas personīgajām ziņām?
Par to jau nojausma bija, ņemot vērā, ka vienmēr atbild vienas un tās pašas frāzes
- “paldies, par ieteikumu”, “paldies, ņemsim vērā” utt, vai vispār atstāj uz seen.
Man tikai jautājums vai meitenes arī pasaka Elīnai, kas tiek rakstīts vai Elīna nekad neuzzin?

Par to pieminēja, tikai ''Jāraksta par to Elīnai, tad ja ir kaut kas, kas viņai varētu interesēt. Bet padomus viņa nemaz negrib dzirdēt, viņai pašai savi sekotāji riebjas.''
Cik es nopratu, kaut kādus mammu padomus, uzdirsienus un kaut ko tādu Elīna nemaz neredz. Un, ja Elīna jautā kaut kādus padomus pati, tad tas nemaz nav tā pa īstam domāts, viņa vienkārši grib engagement pakačāt. Takā es pieļauju, ka viņa diezgan maz redz no tā ko viņai tur raksta. Un tām meitenēm jāatbild pēc iespējas laipnāk, bet īsāk, lai neveidojas baigā saruna, bet jautājums ir atbildēts.
31.07.2023 11:11 |
 
Patīk
Reitings 15846
Reģ: 12.07.2022
Man jautājums- Džeisonu paņem rokās tikai uz bildēm un video, pareizi? Kādas ir reālās attiecības ar Naurixu?
31.07.2023 11:02 |
 
Patīk
Reitings 15846
Reģ: 12.07.2022
Malibu Steisija @ 31.07.2023 10:43
Un tieši tā kā man jau iepriekš likās, darbiniecēm ir jāmeklē sadarbības piedāvājumi. Viņas ir Elīnas instā un atbild uz sekotāju ziņām, bet viņām arī jāskatās un jāmeklē kādi vidēji uzņēmumi, kas varētu piekrist sadarbībai un kuriem ir kaut kas labs ko piedāvāt, jāuzrunā tie kas skatās vai laiko Elīnas vai Butterfly storijus un bildes, un jāmēģina arī lielāki uzņēmumi ik pa laikam. Tur atstrādāti jau pirmie teksti ko sūta uzņēmumiem, un ja tie atbild, tad Elīna pārņem stafeti un sāk runāt ar viņiem un mēģina dabūt sadarbību. Un vienmēr ir produkts pret reklāmu un mēģina dabūt ilgstošu sadarbību.
Tās meitenes teica, ka pilnīgi katra lieta ko Elīna storijos rāda ir reklāma un to ir dabujuši par brīvu. Ir bijušas pāris reizes, kad Elīna riktīgi grib dabūt kaut kādu sadarbību un tad paši arī nopērk pāris lietas un parāda storijos, lai aizsūtītu tam uzņēmumam, re cik cilvēki noskatījās un kādu viņiem reklāmu uztaisīja, bet tas ir baigi reti. Ja ir kāds uzņēmums, kas sadarbību ir atteicis, tad viņu produktus viņi vairs nepērk un pat citiem sakot lai vairs nepērk.
Viņu standarta teksts ir, ka reklāma 100k sekotājiem Latvijā ir tūkstošiem eiro vērta, tāpēc viņi pilnīgi uztaisa tam uzņēmumam pakalpojumu un vēlas viņus atbalstīt.

Tad skaidrs, kas notika ar kūku cepēju 😀
31.07.2023 11:00 |
 
Reitings 3138
Reģ: 08.09.2015
Un, tad visiem stāsta, ka redz viņas konts nav reklāmas stabs. Bet vai tu pajautāji, kāpēc viņa melo par to reklāmas būšanu, tas ir tāpēc, ka vina vienkārši nespēj bez kāda čakarēšanas, tā pat kā nespēj bez melošanas? Kāds ir tas labums, ko vina iegūstot, tajā pašā laikā riskējot sabojāt savu reputācija neesot atklāta? Bet laikam viņai jau tas smadzeņu podiņš par mazu, lai par to aizdomātos, dzīvo šodienai, galvenais, ka pa velti var paēst!
31.07.2023 10:53 |
 
Reitings 3438
Reģ: 01.03.2022
Un tieši tā kā man jau iepriekš likās, darbiniecēm ir jāmeklē sadarbības piedāvājumi. Viņas ir Elīnas instā un atbild uz sekotāju ziņām, bet viņām arī jāskatās un jāmeklē kādi vidēji uzņēmumi, kas varētu piekrist sadarbībai un kuriem ir kaut kas labs ko piedāvāt, jāuzrunā tie kas skatās vai laiko Elīnas vai Butterfly storijus un bildes, un jāmēģina arī lielāki uzņēmumi ik pa laikam. Tur atstrādāti jau pirmie teksti ko sūta uzņēmumiem, un ja tie atbild, tad Elīna pārņem stafeti un sāk runāt ar viņiem un mēģina dabūt sadarbību

Meitenes atbild uz Elīnas personīgajām ziņām?
Par to jau nojausma bija, ņemot vērā, ka vienmēr atbild vienas un tās pašas frāzes
- “paldies, par ieteikumu”, “paldies, ņemsim vērā” utt, vai vispār atstāj uz seen.
Man tikai jautājums vai meitenes arī pasaka Elīnai, kas tiek rakstīts vai Elīna nekad neuzzin?
31.07.2023 10:53 |
 
Reitings 1338
Reģ: 27.05.2023
Un tieši tā kā man jau iepriekš likās, darbiniecēm ir jāmeklē sadarbības piedāvājumi. Viņas ir Elīnas instā un atbild uz sekotāju ziņām, bet viņām arī jāskatās un jāmeklē kādi vidēji uzņēmumi, kas varētu piekrist sadarbībai un kuriem ir kaut kas labs ko piedāvāt, jāuzrunā tie kas skatās vai laiko Elīnas vai Butterfly storijus un bildes, un jāmēģina arī lielāki uzņēmumi ik pa laikam. Tur atstrādāti jau pirmie teksti ko sūta uzņēmumiem, un ja tie atbild, tad Elīna pārņem stafeti un sāk runāt ar viņiem un mēģina dabūt sadarbību. Un vienmēr ir produkts pret reklāmu un mēģina dabūt ilgstošu sadarbību.
Tās meitenes teica, ka pilnīgi katra lieta ko Elīna storijos rāda ir reklāma un to ir dabujuši par brīvu. Ir bijušas pāris reizes, kad Elīna riktīgi grib dabūt kaut kādu sadarbību un tad paši arī nopērk pāris lietas un parāda storijos, lai aizsūtītu tam uzņēmumam, re cik cilvēki noskatījās un kādu viņiem reklāmu uztaisīja, bet tas ir baigi reti. Ja ir kāds uzņēmums, kas sadarbību ir atteicis, tad viņu produktus viņi vairs nepērk un pat citiem sakot lai vairs nepērk.
Viņu standarta teksts ir, ka reklāma 100k sekotājiem Latvijā ir tūkstošiem eiro vērta, tāpēc viņi pilnīgi uztaisa tam uzņēmumam pakalpojumu un vēlas viņus atbalstīt.
31.07.2023 10:43 |
 
Reitings 6866
Reģ: 13.04.2022
Man vienīgajai vienmēr nāk smiekli, kad didra dalās ar saviem make up padomiem? Nu tas ir tieši tas pats, kas viņa dalītos ar mammošanās tips&tricks. :D
31.07.2023 10:42 |
 
Reitings 3138
Reģ: 08.09.2015
Tas tik nozīmē, oj un kā vēl Elina seko līdzi forumam un ietekmelei, jo šeit un ietekmelē tika aprunāts, ka māmuļa beigās dabūja mazo pušķi, tāpēc kaut kas bija jādara. Man jau tāpēc līkās, ka tik uzkrītoši Elina vēlu vakarā demonstrēja to lielo pušķi 😀 Šis sievišķis tik vēl zemāk nokrita manās acīs. Un tam arī ticu, ka viņa tiek visur aprunāta, jo no viņas nāk ārā ļoti “pārāk daudz sakāpis galviņā”, un ticu, ka viņa arī pret visiem tā izturas, pasaules naba, līdz ar to viņai nav ne īstu draugu, ne kāds viņu ciena!
31.07.2023 10:26 |
 
Reitings 1338
Reģ: 27.05.2023
Nepaspēju te izlasīt visas pierakstītās lapaspuses vēl, bet pa brīvdienām tiku pie Didrihsones jaunumiem 😄 satiku Butterfly iepriekšējās darbinieces un vienu tagadējo 😄
Viena no lietām par kuru uzzināju, bija tas pats māmuļas puķu pušķis. Viņu tiešām viņām bija jāatstāj veikalā, bet pēc tam Elīna vēlāk vakarpusē teica, ka grib viņu uz mājām un tad pušķis nogādāts pie Elīnas atpakaļ. Viņa prasīja, lai viņai viņu atved.
Vēl uzzināju, ka ap Elīnu ir baigais sarunu mākonis pat nerunājot par forumu. Takā, ja viņa kaut ko izdara vai pasaka, tad caur grupām, draugiem un cilvēkiem to zin jau otrā Rīgas malā pēc pāris minūtēm. Tās pašas modeles, Annemarijas un darbinieces dalās ar jaunumiem ļoti ātri.
Vēl vispār daudz ko izrunājām. Gan jau ik pa laikam kaut ko te uzrakstīšu 😄
31.07.2023 10:09 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
SALOMEJA @ 31.07.2023 08:46
Starp citu, pieņemu, ka Elīna vispār nav atrunājusi darbiniekiem rīcību slimības vai citu kavējumu iemeslu gadījumā. Kā pateikt, organizēt, kādas ir sekas (piem., algas izmaksa slimības laikā pēc Darba likuma utml). Bet ja nav darba līgums, protams, kā viņa saka: "Darba devējs neko īsti nevar izdarīt".
Tik pat labi liek meiteņu grafikus, nerēķinoties ar vēlmēm vai darba stundām. Tad vieglāk vienkārši neatnākt, nevis pirms tam pieteikt un saorganizēt. Zinu gadījumus, kur draudzenei jāatceļ ārsts, jo darba devējam pofig un tieši tajā dienā vajag tevi un nevienu citu pārdevēju :) Bet ja pieraksts pusgadu gaidīts?
Ja jau viņiem ir mentors, vajadzētu arī piestrādāt pie šī jautājuma. Zinu, ka vadītājs nevar ar visiem čomiski tusēt, bet ir jābūt arī sapratnei par darbinieku vajadzībām. Viss var būt līdzsvarā.

Man mammai šitā bija. Sāka strādāt. Pirmais mēnesis. Bet viņa jau 3 mēnešus gaidīja pierakstu pie ārsta. Brīdināja vadību, ka viņai vajag konkrēto dienu brīvu.
Vadītāja beigās speciāli ielika maiņu un pateica - pie ārstiem jāiet brīvdienās. Mamma aizgāja no darba. Un te pat nebūtu stāsts par to, ka neiedeva brīvu, bet kopējo attieksmi. Un vēl sūdzās, ka normālus darbinieku nevar atrast.
31.07.2023 09:14 |
 
10 gadi
Reitings 1041
Reģ: 25.04.2010
Didras lekcija par darbu bija bez maz tāda, it kā pie viņas vakances būtu nevis lupatas pārdot, bet būt par valsts prezidentu.
Turklāt, izskatās, ka močītāja gaida no darbiniekiem 24/7 atdošanos lupatu bodei. Bez jebkādas citas dzīves. Tajā pašā laikā darba telefonu izcilā uzņēmēja pat netaisās nodrošināt.
Kā arī - normāli priekšnieki jebkuras problēmas ar darbinieku risina aci pret aci ar darbinieku. Nevis dirš instagram storijos.
31.07.2023 08:55 |
 
Reitings 772
Reģ: 23.08.2016
Starp citu, pieņemu, ka Elīna vispār nav atrunājusi darbiniekiem rīcību slimības vai citu kavējumu iemeslu gadījumā. Kā pateikt, organizēt, kādas ir sekas (piem., algas izmaksa slimības laikā pēc Darba likuma utml). Bet ja nav darba līgums, protams, kā viņa saka: "Darba devējs neko īsti nevar izdarīt".
Tik pat labi liek meiteņu grafikus, nerēķinoties ar vēlmēm vai darba stundām. Tad vieglāk vienkārši neatnākt, nevis pirms tam pieteikt un saorganizēt. Zinu gadījumus, kur draudzenei jāatceļ ārsts, jo darba devējam pofig un tieši tajā dienā vajag tevi un nevienu citu pārdevēju :) Bet ja pieraksts pusgadu gaidīts?
Ja jau viņiem ir mentors, vajadzētu arī piestrādāt pie šī jautājuma. Zinu, ka vadītājs nevar ar visiem čomiski tusēt, bet ir jābūt arī sapratnei par darbinieku vajadzībām. Viss var būt līdzsvarā.
31.07.2023 08:46 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Par to skolu- nez ja visi ņemtu šo piemēru kā mūsu biznesa lēdijas ,kas uzskata ,ka veiksmīgam biznesam nevajag izglītību ,bet tikai močit,nez ja to uzskatītu viņu grāmatvedis un visi citi padomdevēji,tad viņiem arī tik veiksmīgi sanāktu apčakaret valstī ,vai tomēr miss didi nav ne mazāko zināšanu ārpus pašas izdomātas močišanas ,ka tad tas bizness jāvada? Nez ja pati saviem spēkiem mēģinātu atvērt kaut vienu SIA ,cik viņa tālu tiktu?
31.07.2023 06:20 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 25.05.2009
2biletes @ 31.07.2023 01:26
BS. Kamēr tu mācies skola ir tavs darbs. Atzīmes un zināšanas - tava alga. Ja tu izturies pret izglītību ar pohuju, tas var palikt pēc tam arī uz darbu. Un sorry, bet Elīna ir pēdējais cilvēks, kas var mācīt citiem pareizu un pieklājīgu attieksmi pret darbu. Lai vispirms iemācās veidot likumam atbilstošus sludinājumus, komercdarbību un pret darbiniekiem izturas atbilstoši DL

Smieklīgi, ka veikalniece Didrihsone ar pašpasludinātu arodskolas izglītību (vai vispār šī ir pabeigusi kko vairāk par pamatskolu?) māca mūsu jaunatnei, ka pret skolu var izturēties bezatbildīgi 😆 un tad brīnās, ka viņas darbiniekiem ir tāda paša bezatbildīga attieksme arī pret darbu. Kā viņai liekas, kur tad jaunatne iemācīsies atbildības sajūtu, ja ne skolā?
31.07.2023 02:01 |
 
Reitings 1111
Reģ: 18.12.2022
Lesleey @ 30.07.2023 13:00

Bet viņa neko nepareizu nepateica. Skola tiešām ir skola, tur Tu gribi vari neierasties, Tava problēma, Tava atbildība, neatnāksi uz skolu pats varēsi atstrādāt iekavēto, bet darbs ir darbs(!!!), tā ir cita atbildība, tur Tu tik vieglprātīgi nevari uzvesties, citi tomēr uz tevi paļaujas.
Un es arī uz skolu sagribēju un varēju neiziet, pēc tam jau pati cietu, ja biju ko iekavējuši, vai ja vecāki sabāra. Un tā nav kaut kāda astronomiska lieta par ko neviens nezinātu, daaaaudzi kavē skolu un ir kavējuši, tas nav kaut kāds noslēpums. ?
BS. Kamēr tu mācies skola ir tavs darbs. Atzīmes un zināšanas - tava alga. Ja tu izturies pret izglītību ar pohuju, tas var palikt pēc tam arī uz darbu. Un sorry, bet Elīna ir pēdējais cilvēks, kas var mācīt citiem pareizu un pieklājīgu attieksmi pret darbu. Lai vispirms iemācās veidot likumam atbilstošus sludinājumus, komercdarbību un pret darbiniekiem izturas atbilstoši DL
31.07.2023 01:26 |
 
Patīk
Reitings 15846
Reģ: 12.07.2022
Elīnai ar ukrainieti Anastasiju ir vēl 1 kopīga īpašība- tā arī nesprādzējas. Tā ka nu vispār absolūti nekad. Un filmē storijus pie stūres.
30.07.2023 23:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!