Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
10 gadi
Reitings 7540
Reģ: 29.09.2009
Var jau būt, ka ražos kamēr būs meita.
25.08.2023 10:41 |
 
Reitings 806
Reģ: 30.07.2023
Magnolija @ 24.08.2023 06:28
Vakar biju restorānā kopā ar Didrihsoni. Džeisons ar aukli bērnu istabā bija visu laiku, nu vismaz stundu , pusotru noteikti. Man bērns jau liels , pastāvīgs, bet tāpat apruveni 2h laikā tur biju vairākas reizes, kamēr Elīna un Nauris ne reizi ? pec storija spriežot, ir bijuši kaut kad pašās beigās, smieklīgi, ka raksta, Džeisons labi uzvedās. Nu protams, ka labi, jo vismaz stundu noteikti ļāva vecākiem atpūsties un mierīgi paēst ?
Žēl, ka nenofilmēji, lai šiem ir par ko kaunēties, ja viņi kaunētos!
Okey bērnam ir aukle, bet vai tiešām sociālos, bāriņtiesu nevar ievilkt šitajā? Lai pārbauda tā bērna veselību. Tā kā viņš iet, pat skumji paliek, ka iet uz pirkstgaliem, tak bērnam būs problēmas!
Jau viņi veido problēmu!!!
25.08.2023 10:40 |
 
Reitings 1316
Reģ: 04.11.2022
Restorānā ideālais ģimenes pāris vismaz auklei uzsauc maltīti?
25.08.2023 10:23 |
 
10 gadi
Reitings 1027
Reģ: 20.05.2013
Īsu brīdi paskatījos , nekas jauns, nekas pārsteidzošs. Runā prasti, daudz žargonismu. Pie skolas esot likās ka viņai sāp galva , varēja redzēt ka nav patīkami tur atrasties. Vispār šķiet , ka viņa nejūtas labi, no tās neēšanas noteikti nav enerģijas, izteiksmīgais runasveids ir tikai ‘maska’. Par to, ka viņa sakumpusi, varētu tā būt jo neēdot salst, un tad tà ir kā aizsargreakcija , ka ķermenis saraujas, satrūkstas.
25.08.2023 10:17 |
 
Reitings 49
Reģ: 13.07.2023
Es atkal brīnos par viņas rozā briesmīgajiem matiem. Kā jaut ko tik bezgaumīgu var izdomāt? Atstarojošā veste pat tā neizceļas, kā viņas mati. Viņai tik normāli tumši mati, es nesaprotu.
25.08.2023 09:54 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
melna_aronija @ 25.08.2023 09:06

Varbūt aukle pieķērusies tam bērnam(nu, vismaz kādam viņš rūp) un saprot, ka ja viņa neaizies līdzi un neparūpēsies, tad tas bērns tur visiem būs pofig. Varbūt viņa bērna dēļ iet, lai vismaz viņam ir kāds, kas pabaros, paspēlēsies utt.
Redzot jau to, ko var instā redzēt (jo sazin vēl kas paliek neparādīts), drausmas, ka viņa vēl runā par nākošajiem bērniem. Jau viens ir nogrūsts malā, izmantots tikai bildēm un citādi nav lielas intereses, bet vēl viņai vajag nākošo.

Tur tiešām-labi ka viņam ir aukle. Kad nepieskata aukle, tad ome.
25.08.2023 09:16 |
 
10 gadi
Reitings 1043
Reģ: 25.04.2010
CallMeAnnika @ 24.08.2023 23:22
Es brīnos kā aukle piekrīt un viņai nav neērti iet līdzi vakariņās ģimenei uz restorānu, kur jāpieskata bērns. Saprotu, ka Didrihsoniem ir vienalga un viņi kaunu neizjūt, bet auklei nav nepatīkami, ka divi pieauguši cilvēki filmē, ēd, runājas, bet viņa sēž blakus un baro viņu bērnu, lai gan to varētu izdarīt Dž vecāki, kuri ir pieauguši cilvēki (vismaz fiziski)?!

Varbūt aukle pieķērusies tam bērnam(nu, vismaz kādam viņš rūp) un saprot, ka ja viņa neaizies līdzi un neparūpēsies, tad tas bērns tur visiem būs pofig. Varbūt viņa bērna dēļ iet, lai vismaz viņam ir kāds, kas pabaros, paspēlēsies utt.
Redzot jau to, ko var instā redzēt (jo sazin vēl kas paliek neparādīts), drausmas, ka viņa vēl runā par nākošajiem bērniem. Jau viens ir nogrūsts malā, izmantots tikai bildēm un citādi nav lielas intereses, bet vēl viņai vajag nākošo.
25.08.2023 09:06 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
bouquettt @ 25.08.2023 08:52

Es vienmēr arī par to nodomāju, storijos, kad viņa no malas ienāk tik izteikti to var redzēt, vienmēr kaut kāda sakumpusi, uzrautiem pleciem. Varbūt domā, ka tas tikpat stilīgi kā ar platām kājām stāvēt. ?‍♀️

Skatoties uz viņu, saprotu par ko tantes bērnībā runāja-"Sēdi taisnu muguru!". Skats tiešām nav labs.
25.08.2023 09:00 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Es saprotu in general kapēc vipār diskutē un ierēc par aukli. Jo tie abi melo, ka aukles nav un divatā nabadziņi uz maiņām ēd. Bet kapēc auklei jābūt neērti iet uz restorānu? Un tādā garā. Cik vecākiem vajag tik nāk. Viņa ir akurāti saposusies un neredzu par ko auklei kaunēties. Nav jau no viņas atkarīgs, ka māte savu bērnu pat redzēt negrib. Dž ir diezgan ērts bērns, domāju, ka viņai ir labi. Protams viņa izdegs tādā režīmā bez atpūtas un būs nākošā jāmeklē, bet Elīnai jau to neviens nepateica. Normāli būtu ja viņas būtu divas-pilna slodze un pusslodze.
25.08.2023 08:58 |
 
Reitings 849
Reģ: 02.02.2020
EsPati @ 24.08.2023 22:50
Es daudzus gadus arī esmu strādājusi dažādās ģimenēs par aukli. Bet baaaaac, nevienā ģimenē nebija šitāds cirks kā didru ģimenē. Ka pat uz kafūzi nevar bez manis aizbraukt vai uz laukiem ? Man tas vispār liekas maksimāli rēcīgi. Kad tā aukle atpūšas un kā viņu šis viss apmierina?Man liekas, ka didru pāris kaut ko ir sajaucis un domā, ka cilvēkiem darba laiks ir no 9.00-pusnaktij. Kāpēc nevar tiešām tai auklei kādreiz iedot brīvu pus dienu tāpat?Ja arī ģimeniski izdomā kaut kur aizdoties?Sajūta, ka viņi ar savu kapeikpišanu tik tālu iet, ka nedod dies auklei atļaut kādu dienu ātrāk beigt darbu. Tāpēc ņem visur līdzi, lai pašī līdz pēdējai minūtei.

Es vienreiz mūžā tikai esmu bijusi auklīte, uz vasaras periodu. Bet vienmēr, kad ģimene kaut kur brauca vai gāja, man bija brīvs. 😄 Tas, man šķiet, ka tā arī vienmēr ir normālās ģimenes, protams, ne Didi gadījumā
25.08.2023 08:53 |
 
Reitings 849
Reģ: 02.02.2020
PatrishaS @ 24.08.2023 22:36
Nezinu, vai par iemeslu viņas īsais augums, bet visu laiku gan TV, gan stories tāda salīkusi, sakumpusi izskatās. Visai nepatīkams skats - jauna meitene ar līku muguru. Kur tā sievisķība, ko viņa sludina?

Es vienmēr arī par to nodomāju, storijos, kad viņa no malas ienāk tik izteikti to var redzēt, vienmēr kaut kāda sakumpusi, uzrautiem pleciem. Varbūt domā, ka tas tikpat stilīgi kā ar platām kājām stāvēt. 🤷‍♀️
25.08.2023 08:52 |
 
Reitings 259
Reģ: 11.02.2022
Pilnīgi bezjēdzīga sērija “Slavenības. Bez filtra”. It kā nekas tāds, bet nu bulšits. Visi Elīnas kompleksi kā uz delnas.
25.08.2023 08:36 |
 
Reitings 764
Reģ: 11.02.2023
Dalia @ 25.08.2023 02:09
Te pirms kāda laika bija ielikts, ka Elīnai skolas laikā bija savi flomīši, bet vienmēr diedelēja citu, lai savi nav jālieto. Skopa.
Un tagad arī mūžīgi krāpjas un ir kapeiku pisēja.
Tiešām ļoti ticami pēc šodienas raidījuma noskatīšanās stāsti par Elīnu.
Slikti mācījās un izglītība nav svarīga. Diemžēl, to visu var arī novērot uzvedībā.
Neaudzināta.
Un bērnībā ļoti traumēta ar vecākiem. Tagad vēl nabaga Džeisonu sūta tur ciest. Mēs jau dzirdējām kā krievu mamuša bļaustās uz bērnu. Bērnībā Elīnas vecākiem Elīnu nevajadzēja (kā pati teikusi, ka mamma gribēja abortu un tēvs auksts), tad nu nav brīnums, ka Džeisons nomests malā.
Skan skarbi un skumji, bet tāda nu ir realitāte. Cik skarīga ir pareiza bērna audzināšana, lai netraumētu psihi. Sevišķi tādiem, kuri negrib mācīties un saprast.

Vēl viena pārspīlētajā, kura to mazo frāzi, pārdēvē par bļaustīšanos.
25.08.2023 07:35 |
 
Reitings 3691
Reģ: 01.03.2022
Te pirms kāda laika bija ielikts, ka Elīnai skolas laikā bija savi flomīši, bet vienmēr diedelēja citu, lai savi nav jālieto. Skopa.
Un tagad arī mūžīgi krāpjas un ir kapeiku pisēja.
Tiešām ļoti ticami pēc šodienas raidījuma noskatīšanās stāsti par Elīnu.
Slikti mācījās un izglītība nav svarīga. Diemžēl, to visu var arī novērot uzvedībā.
Neaudzināta.
Un bērnībā ļoti traumēta ar vecākiem. Tagad vēl nabaga Džeisonu sūta tur ciest. Mēs jau dzirdējām kā krievu mamuša bļaustās uz bērnu. Bērnībā Elīnas vecākiem Elīnu nevajadzēja (kā pati teikusi, ka mamma gribēja abortu un tēvs auksts), tad nu nav brīnums, ka Džeisons nomests malā.
Skan skarbi un skumji, bet tāda nu ir realitāte. Cik skarīga ir pareiza bērna audzināšana, lai netraumētu psihi. Sevišķi tādiem, kuri negrib mācīties un saprast.
25.08.2023 02:09 |
 
10 gadi
Reitings 696
Reģ: 11.04.2010
EsPati @ 24.08.2023 22:50
Es daudzus gadus arī esmu strādājusi dažādās ģimenēs par aukli. Bet baaaaac, nevienā ģimenē nebija šitāds cirks kā didru ģimenē. Ka pat uz kafūzi nevar bez manis aizbraukt vai uz laukiem ? Man tas vispār liekas maksimāli rēcīgi. Kad tā aukle atpūšas un kā viņu šis viss apmierina?Man liekas, ka didru pāris kaut ko ir sajaucis un domā, ka cilvēkiem darba laiks ir no 9.00-pusnaktij. Kāpēc nevar tiešām tai auklei kādreiz iedot brīvu pus dienu tāpat?Ja arī ģimeniski izdomā kaut kur aizdoties?Sajūta, ka viņi ar savu kapeikpišanu tik tālu iet, ka nedod dies auklei atļaut kādu dienu ātrāk beigt darbu. Tāpēc ņem visur līdzi, lai pašī līdz pēdējai minūtei.

Atcerēsimies kaut vai Dž 1 gada jubileju - pat tur viņš, šķiet, bija aukles rokās un vecākiem tika izsniegts tikai ģimeniskajai fotosesijai. Nu reāli kaut kāds vājprāts - vai nu viņi tiešām elementāri neprot aprūpēt bērnu pat stundu no vietas, vai arī viņš ir tāds traucēklis, ka pat paša dzimšanas dienā jānogrūž svešiem.
Kā jau te citas raksta, ja tev tavs bērns ir apgrūtinājums, tad tavās vecumdienās tu viņam būsi apgrūtinājums. Ar lielu ticamību. Tā rodas tie ļaudis, kas čīkst, ka pieaugušie bērni/mazbērni nebrauc ciemos vai neuztur kontaktu.
24.08.2023 23:34 |
 
Patīk
Reitings 677
Reģ: 11.04.2019
Mani pirmajā sērijā laikam visvairāk kaitināja tas skaļais pffff, ko viņa divas reizes izpūta. Lūk tas tiešām nebija vietā. 🙄
24.08.2023 23:23 |
 
Patīk
Reitings 30462
Reģ: 12.10.2022
Kriiva @ 24.08.2023 18:49
Traki, man šķiet, ka ir no bērna puses - iedomājamies, ka Dž mammas vietā ir iecēlis aukli, un, ja aukle izdomā aiziet no darba... Bērnam sirds ir salauzta, nav nevienam piesaistes.
Es brīnos kā aukle piekrīt un viņai nav neērti iet līdzi vakariņās ģimenei uz restorānu, kur jāpieskata bērns. Saprotu, ka Didrihsoniem ir vienalga un viņi kaunu neizjūt, bet auklei nav nepatīkami, ka divi pieauguši cilvēki filmē, ēd, runājas, bet viņa sēž blakus un baro viņu bērnu, lai gan to varētu izdarīt Dž vecāki, kuri ir pieauguši cilvēki (vismaz fiziski)?!
24.08.2023 23:22 |
 
10 gadi
Reitings 2733
Reģ: 25.05.2009
Kas tas par jaunu haštagu viņai pie augļuservisa storijiem- #esgribureklamēt? Ko tas nozīmē? Ir reklāma vai nav reklāma? Vai viņa mēģina izdīkt sadarbību, kura viņai tā kā nav, bet ir? 🤨
24.08.2023 23:07 |
 
Reitings 142
Reģ: 06.02.2023
KatyB @ 24.08.2023 22:17
Noskatījos tikko slavenības bez filtra didras sēriju, esmu studejusi psiholoģiju tai meitenei ir daudz mentālu problēmu, visa tā cenšanās lai visiem parādītu savu iznomāto tēlu, skumji tiešām.
Pie tam šajā šova var lieliski redzēt cik daudz filtri viņai ikdienā salikti, reālais skats pabriesmīgs, kunkuļaina saspriceta seja, acis iet šķērē un āda tik ļengana ka 60 gados.
tak ikea vienreiz uzgājām šiem abiem , nobijāmies ar vīru, sākām apdomāt vai viņa vispār ir sieviete ,tas bija pirms 3gadi. Ritigs transvestīts. Nauris ar diezgan isa auguma.
24.08.2023 22:58 |
 
Reitings 223
Reģ: 03.01.2023
KatyB @ 24.08.2023 19:18
https://failiem.lv/u/mymt95uth
Wtf

Tāpēc ka uz bildēšanu ievilka vēderu līdz atsitienam bet josta tā formu tur tādu kāda standartā bez ievilkta vēdera 😀
24.08.2023 22:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits