Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Patīk
Reitings 30331
Reģ: 12.10.2022
elfa* @ 25.08.2023 14:08
Man riebjas tā izglītības noniecināšana. Diploms viņai nekur nav noderējis. Muhļītāju biznesa izstrādājuma karaliene. Diez vai cilvēki, kas darbojas biznesā normāli arī vīpsnātu par izglītību vai tiem, kuriem ir bijis svarīgi mācīties, nokārtot eksāmenus, kkur iestāties utt.
Vnk radās iespaids, ka viņa tīri lepna vai vismaz neredz neko sliktu tajā, ka mācījās slikti, nākotnes plānu nebija, eksāmenu kārtošana nešķita baigi svarīga utt. Ja man būtu bērns vidusskolā, es negribētu, lai viņš no šitādas iedvesmojas.
Es varbūt kaut ko jaucu, bet vai nebija tā, ka Didra skraidīja Naurikam pakaļ? Viņš gadījumā viņu neatšuva tur vairākas reizes? Vnk kad viņa Saulietei gudri dirsa, ka viņa uzskata, ka meitenēm neesot jāskrien čaļiem pakaļ un jāizrāda simpātijas, man baigi atmiņā atausa - vai tad viņa pati neskrēja Naurim pakaļ?
Man šķiet, ka Elīna nebūtu nekas bez Naura. Jā, viņai ir 111k sekotāju nevis Naurim, bet Naurim ir smadzenes kā apčakarēt un viņš dara visus darbus aizkadrā saistībā ar veikalu.
Ja viņi nebūtu sagājuši kopā, Elīna varētu strādāt Guess veikalā un arī tad lepni sist sev pa plecu, ka viņai nav un nevajag izglītību. Nauris gan jau kaut ko netīru būtu izdomājis, tikai tik viegli nebūtu, jo aiz Butterfly var slēpt daudzas lietas.
25.08.2023 18:32 |
 
Patīk
Reitings 30331
Reģ: 12.10.2022
https://www.santa.lv/raksts/privatadzive/elina-didrihsone-celojuma-iztere-8000-eiro-tas-ir-mans-sapnis-59335/
Uzdūros šim rakstam. Nav svaigs, bet augusta sākumā iznācis. Elīnas apsēstība ar savām bildēm kļūst arvien trakāka.
"Sarunas laikā jaunā sieviete pastāsta, ka viens no pēdējiem ceļojumiem ir izmaksājis 8000 eiro, kas vidējam latvietim ir krietni augsta cena izklaidei.
Nav noslēpums, ka Elīnas veikals «Butterfly» bieži ir nonācis dažādu komentētāju redzeslokā, apvainojot preces kvalitāti un izcelšanās vietu, tāpēc rodas jautājums, vai šādi darba komandējumi, kā viņa pati saka, atmaksājas? Kā izrādās, lielākoties tas viņas uzņēmumā rada mīnusus nevis plusus, taču galvenais ir uzņemt skaistas bildes, kas zīmolam palīdz attīstīties, uzliekot savu kvalitātes zīmi.
«Ir reizes, kad mēs esam aizgājuši totālā mīnusā, reizēm vispār nav peļņas. Mana motivācija doties šādos ceļojumos ir skaistas bildes, video, skaisti kadri.»"
25.08.2023 18:24 |
 
Reitings 3076
Reģ: 09.04.2023
Hmmm1 @ 25.08.2023 17:57
Viņai no 1 burkāna uzpūtās vēders? :D
Anoreksiķiem ļoti pūšās vēderi, izskatās dīvaini, bet tā ir..
25.08.2023 18:16 |
 
Patīk
Reitings 30331
Reģ: 12.10.2022
Hmmm1 @ 25.08.2023 10:45
Lai es paliktu stāvoklī tikai tāpēc , ka vīrietis grib, bet es pati nevēlos. Da nu ..... :D
Tur jau abiem ir JĀGRIB Bērns, nevis tikai vīrietim! UN BĒRNS NAV MANTA, KURU NOMEST PIE KĀDA, vienalga ja auklīte ir superīga u.t.t. Tas ir TAVS BĒRNS UN TAVI PIENĀKUMI!
Tak Nauris nav zemē metams, vai tiešām sev blakus nevar atrast normālu sievieti, kura būs super mīloša mamma, laba sieva? uzskatu šī ģimenīte drīz šķirsies! Un es pat to novēlu!
Nauris grib lielu ģimeni, Elīna grib uzmanību un apbrīnu. Tā radās bērns, kuru vecākiem beigās nemaz nevajag.
Ja vēl var redzēt, ka Dž uz Nauri reaģē kā uz tuvu cilvēku, veda pie ārstiem, uz baseinu, pastaigājās ārā, tad Elīna ir 0 kā māte. Bet tas, ka Nauris nepaņem Elīnu aiz matiem un neliek rūpēties par savu dēlu, nepaaugstina viņu kā tēvu.
Ja viņš pateiktu Elīnai, ka viņi trīs (bez iesaistītiem cilvēkiem) brauks uz restorānu un rūpēsies, ēdinās un izklaidēs savu dēlu, nepaņemot telefonu rokās, tad vismaz šajā ziņā Nauris būtu malacis.
25.08.2023 18:09 |
 
Reitings 806
Reģ: 30.07.2023
latvjubarbija @ 25.08.2023 17:46
Ta "kāju turēšana gaisā" arī strādā, lai vēders neuzpūstos pēc ēšanas.
Viņai no 1 burkāna uzpūtās vēders? :D
25.08.2023 17:57 |
 
Reitings 3076
Reģ: 09.04.2023
Ta "kāju turēšana gaisā" arī strādā, lai vēders neuzpūstos pēc ēšanas.
25.08.2023 17:46 |
 
Reitings 806
Reģ: 30.07.2023
EsPati @ 25.08.2023 17:34

Laikam atkal tiko bija dzimumakts un kā tur bija, lai tiktu pie bērna, vajag pagulēt kājām gaisā.
Bet kopumā, fujj. Viss tas,’ko viņa publicē. Nafig mums jāredz tuvplānā, kā viņa savus zobus tīra vai savus burkānus pusdienām kapā. Kā pašai nav kauns savu tizlo ikdienu publicēt.
mož,lai uzreiz sāk porņikus filmēt 😅😅😅😅
25.08.2023 17:37 |
 
Reitings 3887
Reģ: 06.08.2014
Hmmm1 @ 25.08.2023 17:31
Ko atkal Elīna ir ielikusi, savas kājas gaisā ceļ ???

Laikam atkal tiko bija dzimumakts un kā tur bija, lai tiktu pie bērna, vajag pagulēt kājām gaisā.
Bet kopumā, fujj. Viss tas,’ko viņa publicē. Nafig mums jāredz tuvplānā, kā viņa savus zobus tīra vai savus burkānus pusdienām kapā. Kā pašai nav kauns savu tizlo ikdienu publicēt.
25.08.2023 17:34 |
 
Reitings 806
Reģ: 30.07.2023
Ko atkal Elīna ir ielikusi, savas kājas gaisā ceļ 😅😅😅
25.08.2023 17:31 |
 
10 gadi
Reitings 1043
Reģ: 25.04.2010
Hmmm1 @ 25.08.2023 16:57
Nu tad kāpēc precēt meiteni, ja redzi ko vajag labot viņā!
Lai man draugs pateiktu maini to, vai to! Es viņam parādītu durvis un lai vairāk nenāk!
Uzskatu, ka Nekad nevajag izdabāt citam!
Tgd viņa izskatās pēc izkaltušas rozīnes. Nekādas formas nekā! Tiešām žēl! Agrākās bildēs tiešām skaista bija un viņai pat dibens bija!

Protams, normālā gadījumā ir tieši tā - nav jāizdabā citam. Es arī nebūtu ar tādu vīrieti, kuram būtu gandrīz vai saraksts, kā man jāizskatās. Lai iet un meklē kādu, kas tam piekritīs un izdabās viņam. Un man liekas, tas tieši ir Naura gadījums - normāla sieviete viņu un viņa izskata čeklistu pasūtītu dirst(vai arī jau pasūtīja) un neļautos baigi komandēšanai un kaut kādiem muhļītāju biznesiem. Bet viņam pa ceļam pagadījās Didra, kas bija gatava i pupus salikt, i dabīgos zobus sačakarēt, i vēl viņam pašam nepiesieties par to, ko un kā viņš izskatās. Un tad - a ko viņam piepūlēties un kādu citu meklēt, ja rekur viena, ko var apprecēt un pa savam uztaisīt?
25.08.2023 17:21 |
 
Reitings 806
Reģ: 30.07.2023
melna_aronija @ 25.08.2023 16:50
Vienīgais no visa tā Didras teksta, kam es ticu ir tas, ka Nauris viņu uztaisīja par to, kas viņa ir. Gan vizuāli - Naura dēļ pupus ielika, seju sapumpēja, matus jau arī pielāgo tam, kas viņam patīk (kkad viņa stāstīja, kas viņam nepatīkot un ko viņa netaisa). Gan arī viss tas ''lielais bizness'' no viņa. Vot, ja izšķirtos, Nauriks aizietu un visu biznesu paņemtu sev līdzi. Didra paliktu viena un tupa.
Nu tad kāpēc precēt meiteni, ja redzi ko vajag labot viņā!
Lai man draugs pateiktu maini to, vai to! Es viņam parādītu durvis un lai vairāk nenāk!
Uzskatu, ka Nekad nevajag izdabāt citam!
Tgd viņa izskatās pēc izkaltušas rozīnes. Nekādas formas nekā! Tiešām žēl! Agrākās bildēs tiešām skaista bija un viņai pat dibens bija!
25.08.2023 16:57 |
 
Reitings 1722
Reģ: 16.02.2021
Malibu Steisija @ 25.08.2023 16:43

Injekcijas un viss tas nav nekas slikts, ja to dara ar jēgu un apdomā, kā tiešām izskatīties labāk. Ne vienu vien meiteni zinu, kas ir palielinājušas tās lūpas nedaudz vai ielikušas sev tās krūtis un tiešām izskatās daudz labāk. Tā pat kā botokss nav nekas slikts, ja to dara ar mēru. Man personīgi nekā no tā nav, jo esmu laimīga ar savu ķermeni un man vnk nav kur piekasīties.
Bet Didrai ir ''ja vajag, tad vajag visvairāk'' mentalitāte. Vislielākās krūtis, visbiezākās skropstas, vislielākās lūpas, visbaltākos zobus. Visu dabīgo sevī ir iznīcinājusi, tāpēc arī vairs pēc cilvēka neizskatās.

Elīnai viss ir līdz atsitienam 😂
25.08.2023 16:56 |
 
Reitings 806
Reģ: 30.07.2023
Malibu Steisija @ 25.08.2023 16:43

Injekcijas un viss tas nav nekas slikts, ja to dara ar jēgu un apdomā, kā tiešām izskatīties labāk. Ne vienu vien meiteni zinu, kas ir palielinājušas tās lūpas nedaudz vai ielikušas sev tās krūtis un tiešām izskatās daudz labāk. Tā pat kā botokss nav nekas slikts, ja to dara ar mēru. Man personīgi nekā no tā nav, jo esmu laimīga ar savu ķermeni un man vnk nav kur piekasīties.
Bet Didrai ir ''ja vajag, tad vajag visvairāk'' mentalitāte. Vislielākās krūtis, visbiezākās skropstas, vislielākās lūpas, visbaltākos zobus. Visu dabīgo sevī ir iznīcinājusi, tāpēc arī vairs pēc cilvēka neizskatās.
Es par to pašu ar mēru, bet didrai liekas, ka izskatās smuki. Bet īstenībā izskatās jau ļoti veca!
25.08.2023 16:54 |
 
10 gadi
Reitings 1043
Reģ: 25.04.2010
Vienīgais no visa tā Didras teksta, kam es ticu ir tas, ka Nauris viņu uztaisīja par to, kas viņa ir. Gan vizuāli - Naura dēļ pupus ielika, seju sapumpēja, matus jau arī pielāgo tam, kas viņam patīk (kkad viņa stāstīja, kas viņam nepatīkot un ko viņa netaisa). Gan arī viss tas ''lielais bizness'' no viņa. Vot, ja izšķirtos, Nauriks aizietu un visu biznesu paņemtu sev līdzi. Didra paliktu viena un tupa.
25.08.2023 16:50 |
 
Reitings 1356
Reģ: 27.05.2023
Hmmm1 @ 25.08.2023 16:21
Es vēlos redzēt reāli Elīnu jau pēc 10 gadiem!
Viņai savos 26 gados ir tik fucking daudz grumbas, ka šausmas. Pašai man ir Elīnas vecums un neviena grumba, nelieku nekādus botoksus un ,protams, dažas dienas skatos uz sevis spogulī, ka nu gribās tās lūpas lielākas u.t.t. Bet apdomājot visu , ka visu laiku veicot tās injekcijas tu paliksi VĒL UN VĒL Neglītāks! Uzskatu, ka šīs visas procedūras daudzas vienkārši izkropļo, kā piemēram Elīnu!
Agrākajās bildēs Elīna bija ļoti skaista meitene!

Injekcijas un viss tas nav nekas slikts, ja to dara ar jēgu un apdomā, kā tiešām izskatīties labāk. Ne vienu vien meiteni zinu, kas ir palielinājušas tās lūpas nedaudz vai ielikušas sev tās krūtis un tiešām izskatās daudz labāk. Tā pat kā botokss nav nekas slikts, ja to dara ar mēru. Man personīgi nekā no tā nav, jo esmu laimīga ar savu ķermeni un man vnk nav kur piekasīties.
Bet Didrai ir ''ja vajag, tad vajag visvairāk'' mentalitāte. Vislielākās krūtis, visbiezākās skropstas, vislielākās lūpas, visbaltākos zobus. Visu dabīgo sevī ir iznīcinājusi, tāpēc arī vairs pēc cilvēka neizskatās.
25.08.2023 16:43 |
 
Reitings 806
Reģ: 30.07.2023
Es vēlos redzēt reāli Elīnu jau pēc 10 gadiem!
Viņai savos 26 gados ir tik fucking daudz grumbas, ka šausmas. Pašai man ir Elīnas vecums un neviena grumba, nelieku nekādus botoksus un ,protams, dažas dienas skatos uz sevis spogulī, ka nu gribās tās lūpas lielākas u.t.t. Bet apdomājot visu , ka visu laiku veicot tās injekcijas tu paliksi VĒL UN VĒL Neglītāks! Uzskatu, ka šīs visas procedūras daudzas vienkārši izkropļo, kā piemēram Elīnu!
Agrākajās bildēs Elīna bija ļoti skaista meitene!
25.08.2023 16:21 |
 
Reitings 230
Reģ: 31.05.2022
Šausmīgi nepatīkami bija klausīties gan Didras teikto, gan Vasiļevskas teikto. Par Didru skaidrs- nekad nav izcēlusies ar gudrību, bet KĀĀĀĀ Vasiļevska beigās piebalsoja- jā, arī man nekur nebija vajadzīgs diploms, nestrādāju savā jomā, utt. Bez maz vai ar tādu augstprātību un nicinājumu pret izglītību. Nu fuj.
25.08.2023 16:07 |
 
Reitings 5950
Reģ: 27.02.2022
Un droši vien jurcikam to savu kajstarpi sūtīja 😅 šis hujaks, nopludināja.
25.08.2023 16:04 |
 
Reitings 5950
Reģ: 27.02.2022
Vemt gribējās no viņas pārdomām par izglītību. 🤮🤮🤮 Kā var ko tādu teikt televīzija, tā jau mūsdienās traģiska situācija ar visu gen z sūdu, bērnu tiesībām, kad skolās sīkie uzvedās kā grib, tad viens krāsains klauns televīzijā vēl pasaka, ka nahuja mācīties, iet močīt. Jejbogu. Pa lielam tev ir ļoti japaveicas, lai bez izglītības kaut ko sasniegtu.
25.08.2023 16:01 |
 
Reitings 1356
Reģ: 27.05.2023
Dita.D @ 25.08.2023 13:10
Bet ar grūtniecību atkal varēs piesaistīt sev publiku. Instagramam patīk grūtnieces un bebji

Taisnība jau ir savā ziņā, pati taču lielijās cik cikvēki noskatījās tos viņas dzemdību telegrama video. Cik tur bija galu beigās? 50k?
Un viņa tās savas bezvīļu apakšbikses reklamēja līdz pēdējam brīdim.
25.08.2023 15:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!