Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Bubuu @ 06.08.2023 14:08
Par to pēdējo kruasāna kodienu, ko Ietekmele ielikusi ? - tajā kadrā, kad pārlec kadri izskatās tas kruasāns mazāks ar jaunu kodumu, bet tā viņas gremojošā mute neizskatās pilna ar kruasānu.. Kas liek domāt, ka kāds cits nokoda viņas vietā. Mēģinu iztēloties, kādi ir aizkadri. Didra:"Davai iedod savu kruasānu, es uztaisīšu storiju, ka es it kā viņu ēdu" Uztaisa pirmo pusi no storija pēc tam:" Ok, Nauri, tagad tu nokod, lai izskatās, ka es nokodu un tad es tēlošu, ka gremoju". CIK SLIMI IR TAS????
Anyway... ceru ka jums ir kaut kas interesantāks ko darīt svētdienā, nekā Didras gremošanu pētīt ?.
tad ja tā ir ,tad man rodas jautājums kāpēc viņi tēlo ideālo ģimeni,ja vīram pilnībā vienalga par savas sievas (bērnu mātes) veselību
Bet es atceros ,ka viņa jau agrāk stāstīja ka badojas vēl pirms kāzām un naurim bija vienalga.nu es nekad neprecetos ar tādu vīrieti. .. tur jau no sākuma parādīja ,ka viņam vienalga par reālo Elīnu un to kas notiek aiz ig redzama
06.08.2023 14:14 |
 
Reitings 1789
Reģ: 28.01.2023
Par to pēdējo kruasāna kodienu, ko Ietekmele ielikusi 😁 - tajā kadrā, kad pārlec kadri izskatās tas kruasāns mazāks ar jaunu kodumu, bet tā viņas gremojošā mute neizskatās pilna ar kruasānu.. Kas liek domāt, ka kāds cits nokoda viņas vietā. Mēģinu iztēloties, kādi ir aizkadri. Didra:"Davai iedod savu kruasānu, es uztaisīšu storiju, ka es it kā viņu ēdu" Uztaisa pirmo pusi no storija pēc tam:" Ok, Nauri, tagad tu nokod, lai izskatās, ka es nokodu un tad es tēlošu, ka gremoju". CIK SLIMI IR TAS????
Anyway... ceru ka jums ir kaut kas interesantāks ko darīt svētdienā, nekā Didras gremošanu pētīt 😂.
06.08.2023 14:08 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Devindesmitseptini @ 06.08.2023 12:12
Neesmu ne uztura speciālists, ne fitnesa treneris, varbūt varat palabot mani, bet man šķiet, ka tas, ko tu apēd 1 dienā, nu neparādīsies kā +3cm nākamajā dienā vai dienās. Tur jāpaiet laikam un gana ilgāk jāēd sūdīgi, lai kaut kas pienāktu klāt. Tā ir ??

Nu ar viņas ēšanu pirms gulētiešanas parādīsies gan ātri, jo organisms nespēj pārstrādāt ēdienu, kamēr tu guli.
Tāpat neko veselīgu viņa ar need , frī un mērcītes ikdienā labi iet labumā.
06.08.2023 14:06 |
 
Reitings 1136
Reģ: 25.01.2023
Pupka @ 06.08.2023 12:23

Tā ir - ilgu laiku uzņem par daudz kaloriju un arī neko sportisku vai aktīvu nedara, un tad parādās +cm un kilogrami. Bet tas nav vienas dienas laikā.
Sievietēm gan jāņem vērā arī cikls, jo pirms mēnešreizēm var būt tūska un daži kg klāt, bet pēc mēnešreizēm viss atgriežas normā.
Skaidrs, ka E ir ēšanas traucējumi, ko viņa un pārējie neredz un nerisina.
tas ir liekais skidrums,kad no ikdienas paradumiem pariet uz lielāku daudzumu sāļu,saldu,to pašu vīnu.cik atri paradijās tik atri pazūdīs.ja ilgtermiņā pariet uz citiem paradumiem,tad tikai stabilie kg paradisies un cm
06.08.2023 13:36 |
 
Reitings 262
Reģ: 19.03.2023
Pa ilgiem laikiem iečāpoju Butterfly profilā. Jā, forši, ir lielie izmēri. Bet kur ir kaut viena 3XL-4XL meitene, uz kuras reāli varētu redzēt to, kā izskatās? Vai arī meitene, kura nav plussize, bet kurai ir puncītis, kas tiešām parādītu, ka koriģējošā strādā? Nu reāli. Jo nu viņas modeles visas ir xxs-m izmērs, kam celofāna maiss labi izskatītos.
06.08.2023 13:23 |
 
Reitings 970
Reģ: 20.06.2023
Antra155 @ 06.08.2023 12:52
Ja viņa sāktu iet uz zāli, domāju, ka ļoti labi un diezgan ātri uzkačātu dibenu, lai viņš būtu stingrs un ne ļurīgs, ko viņa tur ņemas jau gadiem par pāris cm, lai priecājas, ka bez zāles šitik labs augums.

Lai kaut ko “uzkačātu”, ir normāli jāēd.
06.08.2023 13:04 |
 
10 gadi
Reitings 1183
Reģ: 09.11.2009
Candycane @ 06.08.2023 08:47
Labs saturs priekš TV. Nauris un Elīna, lielās biznesa haizivis, apmeklē sava brenda "ražotnes" Itālijā. Pēc garajām stundām, izvēloties kolekciju savam veikalam, "inteliģentie" vecāki apmeklē operu un facetime sazinās ar savu mīļo dēliņu, pēc kura viņi
ir ļoti ļoti sailgojušies. Uķi uķi. Kā pasakā.
Brīnos, kā viņi vispār spēj sarunāties angliski ar saviem "biznesa partneriem", ja pat Nauris nejēdz izlasīt aplikācijas nosaukumu - guide

Es arī padomāju, vai šis jau nav priekš slavenībām filmēts. Jo baigā satura maiņa - pēkšņi rāda noliktavas... atvainojos, ''ražotnes'' un pēkšņi ārzemēs kultūra jābauda - opera, vīna darītava. Līdz šim tajos tripos bija tikai lupatu rādīšana un frišku ēstuves. Protams, ir jau arī šoreiz Didras ceļojumu klasika - bendzīntanku ēdieni. Bet nu uz opera vai citu kultūras vietu līdz šim viņai citos ceļojumos nav bijusi interese iet. Nebūtu brīnums, ja tas tika iekļauts, jo kaut kur nopakaļus vilkās filmēšanas komanda, kuru priekšā jātēlo lielie biznesmeņi un kultūras baudītāji.
06.08.2023 12:59 |
 
Reitings 20
Reģ: 21.06.2020
Ja viņa sāktu iet uz zāli, domāju, ka ļoti labi un diezgan ātri uzkačātu dibenu, lai viņš būtu stingrs un ne ļurīgs, ko viņa tur ņemas jau gadiem par pāris cm, lai priecājas, ka bez zāles šitik labs augums.
06.08.2023 12:52 |
 
Reitings 169
Reģ: 04.09.2020
Cik stulbam ir jābūt, lai pietuvinātu IG kāda kājstarpi, taisītu scrnshot un liktu storijos? Ietekmele jau atkal parāda savu zemo līmeni.
P.S. Nē, neesmu Didra vai kāds no padotajiem / draugiem / ģimenes.
06.08.2023 12:47 |
 
10 gadi
Reitings 2795
Reģ: 29.01.2009
Devindesmitseptini @ 06.08.2023 12:12
Neesmu ne uztura speciālists, ne fitnesa treneris, varbūt varat palabot mani, bet man šķiet, ka tas, ko tu apēd 1 dienā, nu neparādīsies kā +3cm nākamajā dienā vai dienās. Tur jāpaiet laikam un gana ilgāk jāēd sūdīgi, lai kaut kas pienāktu klāt. Tā ir ??

Tā ir - ilgu laiku uzņem par daudz kaloriju un arī neko sportisku vai aktīvu nedara, un tad parādās +cm un kilogrami. Bet tas nav vienas dienas laikā.
Sievietēm gan jāņem vērā arī cikls, jo pirms mēnešreizēm var būt tūska un daži kg klāt, bet pēc mēnešreizēm viss atgriežas normā.
Skaidrs, ka E ir ēšanas traucējumi, ko viņa un pārējie neredz un nerisina.
06.08.2023 12:23 |
 
Reitings 507
Reģ: 18.03.2023
Neesmu ne uztura speciālists, ne fitnesa treneris, varbūt varat palabot mani, bet man šķiet, ka tas, ko tu apēd 1 dienā, nu neparādīsies kā +3cm nākamajā dienā vai dienās. Tur jāpaiet laikam un gana ilgāk jāēd sūdīgi, lai kaut kas pienāktu klāt. Tā ir ??
06.08.2023 12:12 |
 
Reitings 253
Reģ: 11.02.2022
Dianiite @ 06.08.2023 09:25

PILNIBA POHUJ KADA PROFESIJA TEV IR IT IPASI JA TU ESI CEO UN TU PATS SEV DOD DARBU. gerbies ka gribi, tev nav nevienam jaizpatik. ar pliku p var staigat ja velas.
redzu, ka šeit pat nav jēgas diskutēt…pat zivij ir augstāks IQ, nekā Tev :)
06.08.2023 11:02 |
 
Reitings 3138
Reģ: 08.09.2015
Tak nav vērts skaidrot, es jau sen esmu sapratusi, ka tās lielās Elīnas aizstāves, fanes tieši tā, ir ar tādu pašu domāšanu kā tie abi. Teikt, ka uz biznesa tikšanos iet ar pliku pēcpusi ir ok, zeme atveries, teikt, ka uz darbu var iet ģērbies kā grib, tak mūsdienas, ir vispār wtf🤦‍♀️ Tieši tā, tagad bankās, restorānos, veikala pārdevējas, skolotājas, ārsti sāks ģērbties kā Elīna, zvejnieku tērpos,, pliku pakaļu, bet kāpēc gan nē, galvenais tak, lai ir vēlme nopelnīt, un labi padara darbu ne?🤦‍♀️ Var jau aizstāvēt, bet nu bišķi jau kritiskai domāšanai jābūt.
06.08.2023 10:52 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Dianiite @ 06.08.2023 09:25

PILNIBA POHUJ KADA PROFESIJA TEV IR IT IPASI JA TU ESI CEO UN TU PATS SEV DOD DARBU. gerbies ka gribi, tev nav nevienam jaizpatik. ar pliku p var staigat ja velas.
protams,ka vina var vilkt ko grib un to savu pliko p.. visai pasaulei rādīt ,bet tas ir viņas tēls ,ka viņa pasniedz sevi un savu uzņēmumu un ir pasaulē pieņemtās normas ,kuras ir svarīgas patiešām lieliem uzņēmumiem . Tad nu lai nebrinas ,ka tālāk par ķīniešu noliktavām netiks ,jo ja sevi sadi pasniedz ,nav runa par uzskatu ,bet visu uzvedību ,valodu ( nu ja nemāki runāt angliski, itāļu valoda,nu paņem tak tulku ,tu tak uzņēmēja ,vari atļauties). Tā kā viņi sevi pasniedz ,lai nekad necer ,ka kāda Firenza ar viņiem sadarbosies , nekur tālu netiks ja paši no sevis neieguldis ,būs mūžīgi ķīniešu un poļu lupatas,lai arī cik ļoti gribētos pasniegt kā itāļu kvalitāte,bet tur jau uz viņu skatoties ir redzams,ka nekas labs nav . Ja stils var būt tāds ,ka izcēlies pūlī,bet to var panākt arī ar etiķetei atbilstošu ( un ja pasaulē etiķetei ir svarīga nozīme) . Te pieminētās valstīs Brazīlija utt ,kur patiešām ir karsti,ka ikdienā var nēsāt peldkostīmu uz ielas ,bet uz darbu tak neviens neies ar pliku pakaļu tāpat. Nez ja banka darbinieks sedētu pliku pakaļu,vai tev nemaz neienaktu prātā doma -wtf ? Un te vēl cilvēki nāk bīdīt savu biznesu ... Nu tak padomā ar galvu mazliet tālāk . ... Viņu paši ne grama nav gatavi ieguldities,lai viņu uzņēmums augtu. Viņu attīstība beidzas,kad no dzīvokļa uz pirmajām telpām pārgāja . Tagad tas ko viņu sauc par attīstību ir tikai telpu maiņa..tas pats siluets arī ir izveidojis vairākus veikalus,bet viņi abi tik ļoti nevar nevienam uzticēties ,ka izaugsme ir beigusies,tagad tikai meginašana savu pakaļu pasargāt no sūdiem ,kas viņiem briest ,jo saprot paši ,ka bizness nevelk un vairs nav kur muhļities
06.08.2023 10:34 |
 
10 gadi
Reitings 2604
Reģ: 29.01.2009
Dianiite @ 06.08.2023 09:26
tev nav pie dirsas vai iet ekskursijā vai nē? ekskursija ir laika pavadīsanai

Ņurim atkal pilnmēness saasinājums?
06.08.2023 09:40 |
 
Reitings 24
Reģ: 05.08.2023
latvjubarbija @ 05.08.2023 17:47

Man tiešām patīk tas, kā Jūs varat spriest par anonīma cilvēka internetā karjeru ? Man nav jums jāatskaitās, bet es esmu godīga uzņēmēja, un no saviem biznesa partneriem un darbiniekiem es sagaidu savstarpēju cieņu pret mani. Sauciet mani par vecmodīgu, bet manā uztverē cieņa sevī ietver arī etiķetes ievērošanu, un etiķete sevī ietver arī apğērbu. :)

manis pēc, dari, ko vēlies, jau Teicu, bet nespied citiem savus uzskatua un savu etiketi. Tu neesi taja bridi ar neko labak. Tikai un vienigi savas acis, jo ne visiem tas interesē. esi godīgs, samaksā naudu laikā, veic darijumu. Par tavu personīgo dzīvi un tavs apgerbs man neinteresē. un arī vienalga, ja tu esi uznemeja.
06.08.2023 09:29 |
 
Reitings 24
Reģ: 05.08.2023
KatyB @ 05.08.2023 18:46
Man vienkārši trūkst vārdu cik viņi debīli. Bez šaubām tagad mēģina kaut ko pierādīt vai spēlē teātri priekš jaunā Kiviču šova vai kur viņi tur taisās piedalīties.
Man skatoties šodienas storijus uzdzen dusmas. Tādās ekskursijās parasti piedalās cilvēki kas saprot kur iet kam tiešām interese un izbauda it īpaši vēl ja ka viņa teica maza grupa. Es reāli gidam paprasītu lai aizdzen prom tos klaunus, klumburē apkārt filmējot bļaudama, tup pie galda abi un viss ko var pateikt neko nesaprotu un tad ta deguna bažšana glāze lai izmērītu cik lieli snuķi viņiem ir vienkārši bez komentāriem. Vai tiešām pāris komentāri un like ir ta vērti lai citiem cilvēkiem izbojātu tik skaistu pieredzi.
Bail pat iedomāties ko viņa uz operu uzvilks, frizūra jau vien prieks operas ir zem katras kritikas.
Deja vu viņai, aprijusies vīnu un nefiltrē vairs kad notiek
tev nav pie dirsas vai iet ekskursijā vai nē? ekskursija ir laika pavadīsanai
06.08.2023 09:26 |
 
Reitings 24
Reģ: 05.08.2023
SmiekliNāk @ 05.08.2023 21:32
es lieku uzsvaru uz UZŅĒMUMA VADĪTĀJS. Nevis IT speciālists vai mākslinieks, piemēram. Ir tomēr starpība, ne?

PILNIBA POHUJ KADA PROFESIJA TEV IR IT IPASI JA TU ESI CEO UN TU PATS SEV DOD DARBU. gerbies ka gribi, tev nav nevienam jaizpatik. ar pliku p var staigat ja velas.
06.08.2023 09:25 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Candycane @ 06.08.2023 08:47
Labs saturs priekš TV. Nauris un Elīna, lielās biznesa haizivis, apmeklē sava brenda "ražotnes" Itālijā. Pēc garajām stundām, izvēloties kolekciju savam veikalam, "inteliģentie" vecāki apmeklē operu un facetime sazinās ar savu mīļo dēliņu, pēc kura viņi
ir ļoti ļoti sailgojušies. Uķi uķi. Kā pasakā.
Brīnos, kā viņi vispār spēj sarunāties angliski ar saviem "biznesa partneriem", ja pat Nauris nejēdz izlasīt aplikācijas nosaukumu - guide

Vai tikai tik tiešām jau nestaigā pakaļ ar kamerām.
06.08.2023 09:11 |
 
Reitings 1789
Reģ: 28.01.2023
Candycane @ 06.08.2023 08:47
Labs saturs priekš TV. Nauris un Elīna, lielās biznesa haizivis, apmeklē sava brenda "ražotnes" Itālijā. Pēc garajām stundām, izvēloties kolekciju savam veikalam, "inteliģentie" vecāki apmeklē operu un facetime sazinās ar savu mīļo dēliņu, pēc kura viņi
ir ļoti ļoti sailgojušies. Uķi uķi. Kā pasakā.
Brīnos, kā viņi vispār spēj sarunāties angliski ar saviem "biznesa partneriem", ja pat Nauris nejēdz izlasīt aplikācijas nosaukumu - guide

🤮🤮🤮🤮🤮
06.08.2023 09:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits