Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1371
Reģ: 13.09.2021
*Cap @ 26.08.2023 08:49
Meitenes, runājot par trakajiem uzcenojumiem. Varbūt zinat kādu Instagram profilu vai cilvēkus, kas pārdod tāda veida drēbes, bet bez tik milzīga uzcenojuma?

Siluetā bieži vien ir identiskas drēbes 3x lētākas.
26.08.2023 08:59 |
 
Reitings 2157
Reģ: 10.04.2022
*Cap @ 26.08.2023 08:49
Meitenes, runājot par trakajiem uzcenojumiem. Varbūt zinat kādu Instagram profilu vai cilvēkus, kas pārdod tāda veida drēbes, bet bez tik milzīga uzcenojuma?

Brauc uz Belastokas tirgu, tur visu atradīsi. Autobuss turp atpakaļ +/- 50€
26.08.2023 08:54 |
 
Reitings 996
Reģ: 08.05.2014
Meitenes, runājot par trakajiem uzcenojumiem. Varbūt zinat kādu Instagram profilu vai cilvēkus, kas pārdod tāda veida drēbes, bet bez tik milzīga uzcenojuma?
26.08.2023 08:49 |
 
Reitings 270
Reģ: 13.01.2023
Pufpuffs @ 25.08.2023 21:26
Neviens jau nesaka, ka kāds no kāda būtu nošķirams vai kā tik drastiski.. Vai tad nebūtu jābūt variantam kaut tik vien, kā uzaicināt uz sarunu vai nodarbību ciklu par bērna vajadzībām, attīstības posmiem un to īpatnībām, vai tamlīdzīgi? Varbūt tie cilvēki paši nemaz neapzinās un i nespēj aptvert, cik ļoti bēdīgā virzienā tā situācija virzās ?

Kā tieši Tu to iedomājies? Mums valstī NAV normālas bariņtiesas, kas vispār stradatu bērna labā. Kur nu vēl kaut kādas sarunas veidotu cilvecigas, informatīvas. Tā iestāde, mana skatījumā, ir pilnīgi sapuvusi. Tā būtu jālikvidē un jāveido no nulles jauna!
26.08.2023 06:11 |
 
Reitings 230
Reģ: 31.05.2022
Bonnie @ 25.08.2023 21:47
Mazliet atejot no bāriņtiesu epopejas utt.,gribēju uzrakstīt par tādu pašu Polijas un Itālijas “kolekciju” (noliktavu) tirgošanos Mesh profilā, kur naski Silga darbojas. Cenas ir 3, pat 4x dārgākas. Meicha arī brauc uz Poliju, pilnu bagāžnieku ved pēc tam uz Lv, bet Instagram parāda nevainīgu braucienu uz Varšavu, citējot:”Aizvedu draudzeni ceļojumā. Baudām laiku Varšavā, telefoni nolikti malā un no manis nebūs story”. Tajā pašā laikā, esot Lv, filmē savu ledus kafiju katru dienu? Bet Varšavā cipa bauda divas dienas vienu džakuzi un pazūd poļu tirgū.
Paiet divas dienas, atgriežas Lv un šeku reku- meitenes, ir pieejamas jaunas zeķītes, ir pieejamas Prosecco mood maiciņas un kleitiņas un zābaciņi?
Tāds pats gājiens bija neilgu laiku atpakal, kad Ig stāstīja kā dosies ceļojumā uz Parīzi. Arī mistiski tad abas ar draudzeni pazūd Parīzes burvībā bez telefoniem un atrodas pēc divām dienām, parādot Ig tikai kafijas dzeršanu no maza dzīvokļa balkoniņa. Protams, viens pluss šai meichai ir- negrābj vislētākās lupatas kā Didriksone. Viņa izvēlas nedaudz augstāku cenu kategoriju, BET- uzcenojums ir viņai Kv nereāls. Man drauga māsa tieši tādu divdaļīgu puķainu zaļu bikškostīmu Polijā nopirka pa 16€. Pa 16!!!!!
Un piemetinot vēl nedaudz- drauga māsa Polijas tirgū bezvīļu apakšveļu redzēja cenās 2.50€-3.50€ (ne kapeiku dargak pie jebkura tirgotāja). Pusgarie zabaki 7-10€. Rudens mēteļi 8,9€ -max 12€. Garie rudens zabaki 9-12€. Mokasini (tieši tādi, kādus tagad tirgo gan Didriksone, gan Silga - 5-12€. Visa veida botas 5-10€
Paldies par uzmanību. Vienkārši gribeju uzrakstit un mazliet painformēt cik loti meitenes pārmaksā, pērkot no šīm meičām

Tā jau ir ar tiem veikalniekiem, katrs izdzīvo, kā var :) Didrihsone pārdod savu vārdu, nevis lupatas, bet Silga kopā ar lupatām pārdod biļešu izmaksas, savu patērēto laiku un enerģiju, braucot pakaļ lupatām, papildus piemet maksu par ātru piegādi no Latvijas, nevis no Ķīnas, un vēl papildus piemet par preces oriģinalitāti (tas, ka nav, piemēram, H&M, ko var nopirkt ikviens). Respektīvi, sagrabina no visa iespējamā, un pārdod par bargu naudu, lai kaut kā izdzīvotu.
25.08.2023 21:55 |
 
Reitings 46
Reģ: 12.07.2022
Mazliet atejot no bāriņtiesu epopejas utt.,gribēju uzrakstīt par tādu pašu Polijas un Itālijas “kolekciju” (noliktavu) tirgošanos Mesh profilā, kur naski Silga darbojas. Cenas ir 3, pat 4x dārgākas. Meicha arī brauc uz Poliju, pilnu bagāžnieku ved pēc tam uz Lv, bet Instagram parāda nevainīgu braucienu uz Varšavu, citējot:”Aizvedu draudzeni ceļojumā. Baudām laiku Varšavā, telefoni nolikti malā un no manis nebūs story”. Tajā pašā laikā, esot Lv, filmē savu ledus kafiju katru dienu😃 Bet Varšavā cipa bauda divas dienas vienu džakuzi un pazūd poļu tirgū.
Paiet divas dienas, atgriežas Lv un šeku reku- meitenes, ir pieejamas jaunas zeķītes, ir pieejamas Prosecco mood maiciņas un kleitiņas un zābaciņi😃
Tāds pats gājiens bija neilgu laiku atpakal, kad Ig stāstīja kā dosies ceļojumā uz Parīzi. Arī mistiski tad abas ar draudzeni pazūd Parīzes burvībā bez telefoniem un atrodas pēc divām dienām, parādot Ig tikai kafijas dzeršanu no maza dzīvokļa balkoniņa. Protams, viens pluss šai meichai ir- negrābj vislētākās lupatas kā Didriksone. Viņa izvēlas nedaudz augstāku cenu kategoriju, BET- uzcenojums ir viņai Kv nereāls. Man drauga māsa tieši tādu divdaļīgu puķainu zaļu bikškostīmu Polijā nopirka pa 16€. Pa 16!!!!!
Un piemetinot vēl nedaudz- drauga māsa Polijas tirgū bezvīļu apakšveļu redzēja cenās 2.50€-3.50€ (ne kapeiku dargak pie jebkura tirgotāja). Pusgarie zabaki 7-10€. Rudens mēteļi 8,9€ -max 12€. Garie rudens zabaki 9-12€. Mokasini (tieši tādi, kādus tagad tirgo gan Didriksone, gan Silga - 5-12€. Visa veida botas 5-10€
Paldies par uzmanību. Vienkārši gribeju uzrakstit un mazliet painformēt cik loti meitenes pārmaksā, pērkot no šīm meičām
25.08.2023 21:47 |
 
Reitings 1920
Reģ: 28.01.2023
Nu bet kas ir tās muļķes, kas seko Ietekmelei , bet tik un tā vēl kaut ko pasūta no tās lupatbodes, zinot, ka uzrausies uz sūda??? Un pēc tam sūta ietekmelei screenshotus ar superīgo klientu apkalpošanas kultūru. Nu bļin, kādam appisējkantorim ir jābūt, lai acīmredzamu brāķi pat nepiedāvātu apmainīt vai atdot naudu??? Johaidī, vai tiešām katrai pircējai ir jādraud ar PTAC. Bet nu arī, ja kāda ir tik debīla, ka tur vēl iepērkas, tad laikam ir arī pelnījusi pakāst kādu naudas summiņu. Tikai riebjas, ka tādu muļķīšu dēļ tiem diviem iekrīt naudiņa maciņā, ko tērēt debīlās frizūrās un bezjēdzīgos ceļojumos.
25.08.2023 21:43 |
 
Reitings 186
Reģ: 31.07.2023
Neviens jau nesaka, ka kāds no kāda būtu nošķirams vai kā tik drastiski.. Vai tad nebūtu jābūt variantam kaut tik vien, kā uzaicināt uz sarunu vai nodarbību ciklu par bērna vajadzībām, attīstības posmiem un to īpatnībām, vai tamlīdzīgi? Varbūt tie cilvēki paši nemaz neapzinās un i nespēj aptvert, cik ļoti bēdīgā virzienā tā situācija virzās 👀
25.08.2023 21:26 |
 
Reitings 3059
Reģ: 29.12.2022
Pufpuffs @ 25.08.2023 20:37

Šis ir ļoti slidens jautājums.
Es pati esmu uzaugusi ģimenē, kur līdzīgi kā šeit piķis nebija problēma, līdz ar to bērni bija paēduši, tīri, pieskatīti… īsti it kā nav kur piesieties, vai ne?
Bet ir medaļas otra puse…. Ir ļoti smagi augt, skaidri zinot, ka Tu neesi tā īsti gribēts vai vajadzīgs. Kad Tevi pie pirmās iespējas nogrūž omei, tantei, auklei, kaimiņiem. Kad savs ego, statusa izrādīšana un piķis kā vienam, tā otram vecākam ir daudz svarīgāks par bērnu. Un arī manā gadījumā mātei bija kārtīga vilšanās par dzimumu… piedzima brāķis, tas ir, meita. Ir ļoti smagi augt bez mammas mīlestības, it īpaši tad, kad tā māte jau it kā tur ir, bet tajā pat laikā mammas nav. Un jo smagāk kļūst tad, kad ģimenē ienāk nākamais bērns, kurš piedzimis ar pareizo dzimumu..
Diemžēl tādu siltu un mīlestības pilnu jūtu pret vecākiem vai vecvecākiem man nav. Bērnību aizvadīju labākajā gadījumā kaut kur pa vidu kaut kādai savstarpējo attiecību kārtošanai, mahinācijām un manipulācijām. Tagad, kad man ir 30 un pašai sava ģimene, man nav ne mazākās vēlēšanās bez lielas vajadzības pavadīt ar šiem cilvēkiem kopā savu laiku, kur nu vēl tai videi un enerģijai pakļaut savu ģimeni, savu bērnu. Jā, protams, aizbraukšu ciemos dzimšanas dienās, kaut kad pa Ziemassvētku brīvdienām. Palīdzu, ja piemeklē nelaime. Ir pienākuma sajūta, bet tas arī viss.
Augšana tādā vidē salauž bērnam kaut ko dziļi sirsniņā. Tas kā tāda ēna velkas Tev līdzi…
Nevienam bērnam tādā vidē nebūtu jāaug! Tāpēc es no sirds ceru, ka šis pārītis tomēr pēc iespējas ātrāk nāks pie prāta. Ja paši nevar, nu, kādam tak ir viņus jāsapurina! Un, ja reiz to nespēj ne ģimene, ne draugi…. Varbūt tad tomēr ir vieta kaut kādiem soc. dienestiem vai tml. instancēm!
Nav svešu bērnu….
neviens dienests neliks viņai mīlēt negribētu bērnu. Neviens. Ideālais variants ir kā tagad, ja auklei ir siltas jūtas pret mazuli. Sāpīgi būs tikai tad,kad aukle aizies. Bet te noteikti viņas dēls uzturēs kontaktus ar sievieti,kas viņu izaudzināja
25.08.2023 20:58 |
 
10 gadi
Reitings 2698
Reģ: 25.05.2009
Pufpuffs @ 25.08.2023 20:37

Šis ir ļoti slidens jautājums.
Es pati esmu uzaugusi ģimenē, kur līdzīgi kā šeit piķis nebija problēma, līdz ar to bērni bija paēduši, tīri, pieskatīti… īsti it kā nav kur piesieties, vai ne?
Bet ir medaļas otra puse…. Ir ļoti smagi augt, skaidri zinot, ka Tu neesi tā īsti gribēts vai vajadzīgs. Kad Tevi pie pirmās iespējas nogrūž omei, tantei, auklei, kaimiņiem. Kad savs ego, statusa izrādīšana un piķis kā vienam, tā otram vecākam ir daudz svarīgāks par bērnu. Un arī manā gadījumā mātei bija kārtīga vilšanās par dzimumu… piedzima brāķis, tas ir, meita. Ir ļoti smagi augt bez mammas mīlestības, it īpaši tad, kad tā māte jau it kā tur ir, bet tajā pat laikā mammas nav. Un jo smagāk kļūst tad, kad ģimenē ienāk nākamais bērns, kurš piedzimis ar pareizo dzimumu..
Diemžēl tādu siltu un mīlestības pilnu jūtu pret vecākiem vai vecvecākiem man nav. Bērnību aizvadīju labākajā gadījumā kaut kur pa vidu kaut kādai savstarpējo attiecību kārtošanai, mahinācijām un manipulācijām. Tagad, kad man ir 30 un pašai sava ģimene, man nav ne mazākās vēlēšanās bez lielas vajadzības pavadīt ar šiem cilvēkiem kopā savu laiku, kur nu vēl tai videi un enerģijai pakļaut savu ģimeni, savu bērnu. Jā, protams, aizbraukšu ciemos dzimšanas dienās, kaut kad pa Ziemassvētku brīvdienām. Palīdzu, ja piemeklē nelaime. Ir pienākuma sajūta, bet tas arī viss.
Augšana tādā vidē salauž bērnam kaut ko dziļi sirsniņā. Tas kā tāda ēna velkas Tev līdzi…
Nevienam bērnam tādā vidē nebūtu jāaug! Tāpēc es no sirds ceru, ka šis pārītis tomēr pēc iespējas ātrāk nāks pie prāta. Ja paši nevar, nu, kādam tak ir viņus jāsapurina! Un, ja reiz to nespēj ne ģimene, ne draugi…. Varbūt tad tomēr ir vieta kaut kādiem soc. dienestiem vai tml. instancēm!
Nav svešu bērnu….

Man ļoti žēl, ka tev ir bijis jāiziet šim cauri, bet ņemot vērā tavu pieredzi, vai tev liekas, ka tavā gadījumā sociālo dienestu vai bāriņtiesas iejaukšanās būtu uzlabojusi tavas attiecības ar vecākiem un tavu bērnību kopumā? Vai tas būtu palīdzējis taviem vecākiem tevi iemīlēt?
25.08.2023 20:52 |
 
Reitings 186
Reģ: 31.07.2023
cory @ 25.08.2023 18:32

Iespējams šis būs nepopulārs viedoklis, bet tev tiešām liekas, ka Didrihsoniem vajag uzsūtīt bāriņtiesu un sociālos? Bērns ir apģērbts un paēdis, jumts virs galvas, viņam ir aukle, kas rūpējas par viņu un pavada kopā laiku. Pie gaitas koriģēšanas arī tiek piestrādāts (neesmu eksperts, bet izskatās, ka bērnam ir kājās speciālās zandeles). Jā, varbūt bērnam trūkst vecāku mīlestības, bet diemžēl ne viņš tāds pirmais un ne pēdējais.
Ja gribi kādam uzsūtīt sociālos un bāriņtiesu, tad blakus diskusijā par Kivičiem tiek apspriests bērns, kam glābšana no sociālo un bāriņtiesas puses būtu vairāk nepieciešama, kā Džeisonam. Miai zobu un matu stāvoklis ir kritisks, joprojām tiek barota ar pudelīti un vilkta natīs apkārt pa klubiem. Staigā vienās un tajās pašās drēbēs un nebrīnos, ja viņai jānoskatās, kā tie divi alkaši mājās regulāri kož.

Šis ir ļoti slidens jautājums.
Es pati esmu uzaugusi ģimenē, kur līdzīgi kā šeit piķis nebija problēma, līdz ar to bērni bija paēduši, tīri, pieskatīti… īsti it kā nav kur piesieties, vai ne?
Bet ir medaļas otra puse…. Ir ļoti smagi augt, skaidri zinot, ka Tu neesi tā īsti gribēts vai vajadzīgs. Kad Tevi pie pirmās iespējas nogrūž omei, tantei, auklei, kaimiņiem. Kad savs ego, statusa izrādīšana un piķis kā vienam, tā otram vecākam ir daudz svarīgāks par bērnu. Un arī manā gadījumā mātei bija kārtīga vilšanās par dzimumu… piedzima brāķis, tas ir, meita. Ir ļoti smagi augt bez mammas mīlestības, it īpaši tad, kad tā māte jau it kā tur ir, bet tajā pat laikā mammas nav. Un jo smagāk kļūst tad, kad ģimenē ienāk nākamais bērns, kurš piedzimis ar pareizo dzimumu..
Diemžēl tādu siltu un mīlestības pilnu jūtu pret vecākiem vai vecvecākiem man nav. Bērnību aizvadīju labākajā gadījumā kaut kur pa vidu kaut kādai savstarpējo attiecību kārtošanai, mahinācijām un manipulācijām. Tagad, kad man ir 30 un pašai sava ģimene, man nav ne mazākās vēlēšanās bez lielas vajadzības pavadīt ar šiem cilvēkiem kopā savu laiku, kur nu vēl tai videi un enerģijai pakļaut savu ģimeni, savu bērnu. Jā, protams, aizbraukšu ciemos dzimšanas dienās, kaut kad pa Ziemassvētku brīvdienām. Palīdzu, ja piemeklē nelaime. Ir pienākuma sajūta, bet tas arī viss.
Augšana tādā vidē salauž bērnam kaut ko dziļi sirsniņā. Tas kā tāda ēna velkas Tev līdzi…
Nevienam bērnam tādā vidē nebūtu jāaug! Tāpēc es no sirds ceru, ka šis pārītis tomēr pēc iespējas ātrāk nāks pie prāta. Ja paši nevar, nu, kādam tak ir viņus jāsapurina! Un, ja reiz to nespēj ne ģimene, ne draugi…. Varbūt tad tomēr ir vieta kaut kādiem soc. dienestiem vai tml. instancēm!
Nav svešu bērnu….
25.08.2023 20:37 |
 
Patīk
Reitings 15847
Reģ: 12.07.2022
KatyB @ 25.08.2023 19:58

Ne tikai izskatu bet arī runas stilu

Nesprādzēšanos, filmēšanos pie stūres...
25.08.2023 20:34 |
 
Reitings 3248
Reģ: 24.03.2023
sauliiite.paula @ 25.08.2023 19:23

Neesmu, tikko iestājos, tapēc jautāju sīkāk. Lai nav a**isiens
Tajā koledžā tiek visi, neskatoties ar kādām sekmēm esi beidzis vidusskolu. Es zinu cilvēkus, kas knapi vakareni beidza un to koledžu pabeidza pēc tam, jo citur nekur neņēma.
25.08.2023 20:11 |
 
Reitings 359
Reģ: 05.08.2023
HiacinteBurkaa @ 25.08.2023 19:29
Vai, kāda sakritība! https://www.instagram.com/reel/CwQmvBAN8ty/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==
Elīnīte laikam patiešām ietekmējas no Anastasijas, tikai naudas tik daudzām operācijām nav.

Ne tikai izskatu bet arī runas stilu
25.08.2023 19:58 |
 
Reitings 5901
Reģ: 27.02.2022
HiacinteBurkaa @ 25.08.2023 19:29
Vai, kāda sakritība! https://www.instagram.com/reel/CwQmvBAN8ty/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==
Elīnīte laikam patiešām ietekmējas no Anastasijas, tikai naudas tik daudzām operācijām nav.
es nesaprotu kas smadzenēs nesaiet, kad cilvēks domā, ka šis ir baigi ok izskats. Burtisks frīks.
25.08.2023 19:52 |
 
Patīk
Reitings 15847
Reģ: 12.07.2022
Vai, kāda sakritība! https://www.instagram.com/reel/CwQmvBAN8ty/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==
Elīnīte laikam patiešām ietekmējas no Anastasijas, tikai naudas tik daudzām operācijām nav.
25.08.2023 19:29 |
 
Reitings 2157
Reģ: 10.04.2022
Roberts Spura @ 25.08.2023 18:57
ooo te kāds ir beidzis to pašu koledžu... :D

Neesmu, tikko iestājos, tapēc jautāju sīkāk. Lai nav a**isiens
25.08.2023 19:23 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Hmmm1 @ 25.08.2023 16:57
Nu tad kāpēc precēt meiteni, ja redzi ko vajag labot viņā!
Lai man draugs pateiktu maini to, vai to! Es viņam parādītu durvis un lai vairāk nenāk!
Uzskatu, ka Nekad nevajag izdabāt citam!
Tgd viņa izskatās pēc izkaltušas rozīnes. Nekādas formas nekā! Tiešām žēl! Agrākās bildēs tiešām skaista bija un viņai pat dibens bija!

Viņai jau nebija variantu. Mācīties nebija spējīga, naudas vecākiem nebija. Atlika ātri apprecēties ar pirmo, kas neatšuj.
25.08.2023 19:12 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
elfa* @ 25.08.2023 14:08
Man riebjas tā izglītības noniecināšana. Diploms viņai nekur nav noderējis. Muhļītāju biznesa izstrādājuma karaliene. Diez vai cilvēki, kas darbojas biznesā normāli arī vīpsnātu par izglītību vai tiem, kuriem ir bijis svarīgi mācīties, nokārtot eksāmenus, kkur iestāties utt.
Vnk radās iespaids, ka viņa tīri lepna vai vismaz neredz neko sliktu tajā, ka mācījās slikti, nākotnes plānu nebija, eksāmenu kārtošana nešķita baigi svarīga utt. Ja man būtu bērns vidusskolā, es negribētu, lai viņš no šitādas iedvesmojas.
Es varbūt kaut ko jaucu, bet vai nebija tā, ka Didra skraidīja Naurikam pakaļ? Viņš gadījumā viņu neatšuva tur vairākas reizes? Vnk kad viņa Saulietei gudri dirsa, ka viņa uzskata, ka meitenēm neesot jāskrien čaļiem pakaļ un jāizrāda simpātijas, man baigi atmiņā atausa - vai tad viņa pati neskrēja Naurim pakaļ?

Kamēr klasesbiedri plānoja tālāko izglītību, Elīna skraidīja pakaļ 2 puišiem un gribēja būt modele. Viņas dzīve ir izdevusies un veiksmīga, jo vienu noprecēja un fotogrāfējās tagad. Cik viņai gadu? 10?
25.08.2023 19:04 |
 
Reitings 359
Reģ: 05.08.2023
sauliiite.paula @ 25.08.2023 18:42

Elina ar Nauri ir uzaicināti stāstīt par savu biznesu?? Biznesa vadības koledžas rīkotajā pasākumā??

Viņa tikko televīzijā pateica ka augstskolas ir veltīga laika tērēšana un tagad ies uz augstskolu pati motivēt studentus 🤦‍♀️
Man kad studēju vienmēr patika klausīties vieslekcijas no inteliģentiem cilvēkiem kam liela pieredze liekas tiešām iedvesmojoši, ķermeņa valoda, runa pieredze. Ka var tādu infantilu pārīti aicināt kas ir atvēruši parastu veikalu, tas bizness nav ar neko unikāls, ne viņi kaut ko ražo. Viss ko tie nabaga studenti redzes ir klauns kas runas pa 5€, afigenno močīšanu un vēl pačīkstēs lai pažēlo kāds
25.08.2023 19:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits