Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 3248
Reģ: 24.03.2023
sauliiite.paula @ 25.08.2023 19:23

Neesmu, tikko iestājos, tapēc jautāju sīkāk. Lai nav a**isiens
Tajā koledžā tiek visi, neskatoties ar kādām sekmēm esi beidzis vidusskolu. Es zinu cilvēkus, kas knapi vakareni beidza un to koledžu pabeidza pēc tam, jo citur nekur neņēma.
25.08.2023 20:11 |
 
Reitings 359
Reģ: 05.08.2023
HiacinteBurkaa @ 25.08.2023 19:29
Vai, kāda sakritība! https://www.instagram.com/reel/CwQmvBAN8ty/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==
Elīnīte laikam patiešām ietekmējas no Anastasijas, tikai naudas tik daudzām operācijām nav.

Ne tikai izskatu bet arī runas stilu
25.08.2023 19:58 |
 
Reitings 5886
Reģ: 27.02.2022
HiacinteBurkaa @ 25.08.2023 19:29
Vai, kāda sakritība! https://www.instagram.com/reel/CwQmvBAN8ty/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==
Elīnīte laikam patiešām ietekmējas no Anastasijas, tikai naudas tik daudzām operācijām nav.
es nesaprotu kas smadzenēs nesaiet, kad cilvēks domā, ka šis ir baigi ok izskats. Burtisks frīks.
25.08.2023 19:52 |
 
Patīk
Reitings 15847
Reģ: 12.07.2022
Vai, kāda sakritība! https://www.instagram.com/reel/CwQmvBAN8ty/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==
Elīnīte laikam patiešām ietekmējas no Anastasijas, tikai naudas tik daudzām operācijām nav.
25.08.2023 19:29 |
 
Reitings 2156
Reģ: 10.04.2022
Roberts Spura @ 25.08.2023 18:57
ooo te kāds ir beidzis to pašu koledžu... :D

Neesmu, tikko iestājos, tapēc jautāju sīkāk. Lai nav a**isiens
25.08.2023 19:23 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Hmmm1 @ 25.08.2023 16:57
Nu tad kāpēc precēt meiteni, ja redzi ko vajag labot viņā!
Lai man draugs pateiktu maini to, vai to! Es viņam parādītu durvis un lai vairāk nenāk!
Uzskatu, ka Nekad nevajag izdabāt citam!
Tgd viņa izskatās pēc izkaltušas rozīnes. Nekādas formas nekā! Tiešām žēl! Agrākās bildēs tiešām skaista bija un viņai pat dibens bija!

Viņai jau nebija variantu. Mācīties nebija spējīga, naudas vecākiem nebija. Atlika ātri apprecēties ar pirmo, kas neatšuj.
25.08.2023 19:12 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
elfa* @ 25.08.2023 14:08
Man riebjas tā izglītības noniecināšana. Diploms viņai nekur nav noderējis. Muhļītāju biznesa izstrādājuma karaliene. Diez vai cilvēki, kas darbojas biznesā normāli arī vīpsnātu par izglītību vai tiem, kuriem ir bijis svarīgi mācīties, nokārtot eksāmenus, kkur iestāties utt.
Vnk radās iespaids, ka viņa tīri lepna vai vismaz neredz neko sliktu tajā, ka mācījās slikti, nākotnes plānu nebija, eksāmenu kārtošana nešķita baigi svarīga utt. Ja man būtu bērns vidusskolā, es negribētu, lai viņš no šitādas iedvesmojas.
Es varbūt kaut ko jaucu, bet vai nebija tā, ka Didra skraidīja Naurikam pakaļ? Viņš gadījumā viņu neatšuva tur vairākas reizes? Vnk kad viņa Saulietei gudri dirsa, ka viņa uzskata, ka meitenēm neesot jāskrien čaļiem pakaļ un jāizrāda simpātijas, man baigi atmiņā atausa - vai tad viņa pati neskrēja Naurim pakaļ?

Kamēr klasesbiedri plānoja tālāko izglītību, Elīna skraidīja pakaļ 2 puišiem un gribēja būt modele. Viņas dzīve ir izdevusies un veiksmīga, jo vienu noprecēja un fotogrāfējās tagad. Cik viņai gadu? 10?
25.08.2023 19:04 |
 
Reitings 359
Reģ: 05.08.2023
sauliiite.paula @ 25.08.2023 18:42

Elina ar Nauri ir uzaicināti stāstīt par savu biznesu?? Biznesa vadības koledžas rīkotajā pasākumā??

Viņa tikko televīzijā pateica ka augstskolas ir veltīga laika tērēšana un tagad ies uz augstskolu pati motivēt studentus 🤦‍♀️
Man kad studēju vienmēr patika klausīties vieslekcijas no inteliģentiem cilvēkiem kam liela pieredze liekas tiešām iedvesmojoši, ķermeņa valoda, runa pieredze. Ka var tādu infantilu pārīti aicināt kas ir atvēruši parastu veikalu, tas bizness nav ar neko unikāls, ne viņi kaut ko ražo. Viss ko tie nabaga studenti redzes ir klauns kas runas pa 5€, afigenno močīšanu un vēl pačīkstēs lai pažēlo kāds
25.08.2023 19:01 |
 
Patīk
Reitings 29869
Reģ: 12.10.2022
cory @ 25.08.2023 18:32

Iespējams šis būs nepopulārs viedoklis, bet tev tiešām liekas, ka Didrihsoniem vajag uzsūtīt bāriņtiesu un sociālos? Bērns ir apģērbts un paēdis, jumts virs galvas, viņam ir aukle, kas rūpējas par viņu un pavada kopā laiku. Pie gaitas koriģēšanas arī tiek piestrādāts (neesmu eksperts, bet izskatās, ka bērnam ir kājās speciālās zandeles). Jā, varbūt bērnam trūkst vecāku mīlestības, bet diemžēl ne viņš tāds pirmais un ne pēdējais.
Ja gribi kādam uzsūtīt sociālos un bāriņtiesu, tad blakus diskusijā par Kivičiem tiek apspriests bērns, kam glābšana no sociālo un bāriņtiesas puses būtu vairāk nepieciešama, kā Džeisonam. Miai zobu un matu stāvoklis ir kritisks, joprojām tiek barota ar pudelīti un vilkta natīs apkārt pa klubiem. Staigā vienās un tajās pašās drēbēs un nebrīnos, ja viņai jānoskatās, kā tie divi alkaši mājās regulāri kož.
Jāpiekrīt šim, jo bāriņtiesa vai sociālais dienests nespēs likt Elīnai mīlēt un ikdienā rūpēties par dēlu, jo materiālās lietas viņam ir nodrošinātas. Labi, ka viņam ir auklīte un ceru, ka dienās, kad viņas nav, kāds cits mīlošs cilvēks ir ar viņu. Mentālām problēmām vecāku neesamība ir potenciāls risks, bet bāriņtiesa nav spējīga kaut kam tādam izsekot. Apģērbts ir, paēdis ir, siltumā ir, nav viens atstāts. Pat ja ziņotu bāriņtiesai, būtu kā pagājušo reizi, kad neko pret viņiem nevar uzsākt.
25.08.2023 18:59 |
 
Reitings 3248
Reģ: 24.03.2023
sauliiite.paula @ 25.08.2023 18:55

Sīkāk?
ooo te kāds ir beidzis to pašu koledžu... :D
25.08.2023 18:57 |
 
Patīk
Reitings 15847
Reģ: 12.07.2022
cory @ 25.08.2023 18:32

Iespējams šis būs nepopulārs viedoklis, bet tev tiešām liekas, ka Didrihsoniem vajag uzsūtīt bāriņtiesu un sociālos? Bērns ir apģērbts un paēdis, jumts virs galvas, viņam ir aukle, kas rūpējas par viņu un pavada kopā laiku. Pie gaitas koriģēšanas arī tiek piestrādāts (neesmu eksperts, bet izskatās, ka bērnam ir kājās speciālās zandeles). Jā, varbūt bērnam trūkst vecāku mīlestības, bet diemžēl ne viņš tāds pirmais un ne pēdējais.
Ja gribi kādam uzsūtīt sociālos un bāriņtiesu, tad blakus diskusijā par Kivičiem tiek apspriests bērns, kam glābšana no sociālo un bāriņtiesas puses būtu vairāk nepieciešama, kā Džeisonam. Miai zobu un matu stāvoklis ir kritisks, joprojām tiek barota ar pudelīti un vilkta natīs apkārt pa klubiem. Staigā vienās un tajās pašās drēbēs un nebrīnos, ja viņai jānoskatās, kā tie divi alkaši mājās regulāri kož.

Es Tev piekrītu, tā būtu tikai laika tērēšana. Ja bāriņtiesai neinteresē tas padibeņu pāris, Didrihsoni interesēs vēl mazāk.
25.08.2023 18:57 |
 
Reitings 2156
Reģ: 10.04.2022
Roberts Spura @ 25.08.2023 18:47
Ta biznesa koledža nekad nav izcēlusies ar izcilu studiju programmu, visi tur tiek, un visi tur studijas beidz. Galvenais maksājiet? Normāli cilvēki tur pat nestudē.

Sīkāk?
25.08.2023 18:55 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
gii_star @ 25.08.2023 15:55
Vispār kauns, ka vienā sērijā ar Jūliju Krūmiņu ir tāda padibene, mele, netīrele un augstprātīga bomzene.

Vasiļevska ar Krūmiņu arī ir briesmīgs salikums.
25.08.2023 18:51 |
 
Reitings 3248
Reģ: 24.03.2023
sauliiite.paula @ 25.08.2023 18:42

Elina ar Nauri ir uzaicināti stāstīt par savu biznesu?? Biznesa vadības koledžas rīkotajā pasākumā??
Ta biznesa koledža nekad nav izcēlusies ar izcilu studiju programmu, visi tur tiek, un visi tur studijas beidz. Galvenais maksājiet😁 Normāli cilvēki tur pat nestudē.
25.08.2023 18:47 |
 
Reitings 2156
Reģ: 10.04.2022

Elina ar Nauri ir uzaicināti stāstīt par savu biznesu😀😀 Biznesa vadības koledžas rīkotajā pasākumā😀😀
25.08.2023 18:42 |
 
10 gadi
Reitings 2696
Reģ: 25.05.2009
Hmmm1 @ 25.08.2023 10:40
Žēl, ka nenofilmēji, lai šiem ir par ko kaunēties, ja viņi kaunētos!
Okey bērnam ir aukle, bet vai tiešām sociālos, bāriņtiesu nevar ievilkt šitajā? Lai pārbauda tā bērna veselību. Tā kā viņš iet, pat skumji paliek, ka iet uz pirkstgaliem, tak bērnam būs problēmas!
Jau viņi veido problēmu!!!

Iespējams šis būs nepopulārs viedoklis, bet tev tiešām liekas, ka Didrihsoniem vajag uzsūtīt bāriņtiesu un sociālos? Bērns ir apģērbts un paēdis, jumts virs galvas, viņam ir aukle, kas rūpējas par viņu un pavada kopā laiku. Pie gaitas koriģēšanas arī tiek piestrādāts (neesmu eksperts, bet izskatās, ka bērnam ir kājās speciālās zandeles). Jā, varbūt bērnam trūkst vecāku mīlestības, bet diemžēl ne viņš tāds pirmais un ne pēdējais.
Ja gribi kādam uzsūtīt sociālos un bāriņtiesu, tad blakus diskusijā par Kivičiem tiek apspriests bērns, kam glābšana no sociālo un bāriņtiesas puses būtu vairāk nepieciešama, kā Džeisonam. Miai zobu un matu stāvoklis ir kritisks, joprojām tiek barota ar pudelīti un vilkta natīs apkārt pa klubiem. Staigā vienās un tajās pašās drēbēs un nebrīnos, ja viņai jānoskatās, kā tie divi alkaši mājās regulāri kož.
25.08.2023 18:32 |
 
Patīk
Reitings 29869
Reģ: 12.10.2022
elfa* @ 25.08.2023 14:08
Man riebjas tā izglītības noniecināšana. Diploms viņai nekur nav noderējis. Muhļītāju biznesa izstrādājuma karaliene. Diez vai cilvēki, kas darbojas biznesā normāli arī vīpsnātu par izglītību vai tiem, kuriem ir bijis svarīgi mācīties, nokārtot eksāmenus, kkur iestāties utt.
Vnk radās iespaids, ka viņa tīri lepna vai vismaz neredz neko sliktu tajā, ka mācījās slikti, nākotnes plānu nebija, eksāmenu kārtošana nešķita baigi svarīga utt. Ja man būtu bērns vidusskolā, es negribētu, lai viņš no šitādas iedvesmojas.
Es varbūt kaut ko jaucu, bet vai nebija tā, ka Didra skraidīja Naurikam pakaļ? Viņš gadījumā viņu neatšuva tur vairākas reizes? Vnk kad viņa Saulietei gudri dirsa, ka viņa uzskata, ka meitenēm neesot jāskrien čaļiem pakaļ un jāizrāda simpātijas, man baigi atmiņā atausa - vai tad viņa pati neskrēja Naurim pakaļ?
Man šķiet, ka Elīna nebūtu nekas bez Naura. Jā, viņai ir 111k sekotāju nevis Naurim, bet Naurim ir smadzenes kā apčakarēt un viņš dara visus darbus aizkadrā saistībā ar veikalu.
Ja viņi nebūtu sagājuši kopā, Elīna varētu strādāt Guess veikalā un arī tad lepni sist sev pa plecu, ka viņai nav un nevajag izglītību. Nauris gan jau kaut ko netīru būtu izdomājis, tikai tik viegli nebūtu, jo aiz Butterfly var slēpt daudzas lietas.
25.08.2023 18:32 |
 
Patīk
Reitings 29869
Reģ: 12.10.2022
https://www.santa.lv/raksts/privatadzive/elina-didrihsone-celojuma-iztere-8000-eiro-tas-ir-mans-sapnis-59335/
Uzdūros šim rakstam. Nav svaigs, bet augusta sākumā iznācis. Elīnas apsēstība ar savām bildēm kļūst arvien trakāka.
"Sarunas laikā jaunā sieviete pastāsta, ka viens no pēdējiem ceļojumiem ir izmaksājis 8000 eiro, kas vidējam latvietim ir krietni augsta cena izklaidei.
Nav noslēpums, ka Elīnas veikals «Butterfly» bieži ir nonācis dažādu komentētāju redzeslokā, apvainojot preces kvalitāti un izcelšanās vietu, tāpēc rodas jautājums, vai šādi darba komandējumi, kā viņa pati saka, atmaksājas? Kā izrādās, lielākoties tas viņas uzņēmumā rada mīnusus nevis plusus, taču galvenais ir uzņemt skaistas bildes, kas zīmolam palīdz attīstīties, uzliekot savu kvalitātes zīmi.
«Ir reizes, kad mēs esam aizgājuši totālā mīnusā, reizēm vispār nav peļņas. Mana motivācija doties šādos ceļojumos ir skaistas bildes, video, skaisti kadri.»"
25.08.2023 18:24 |
 
Reitings 3076
Reģ: 09.04.2023
Hmmm1 @ 25.08.2023 17:57
Viņai no 1 burkāna uzpūtās vēders? :D
Anoreksiķiem ļoti pūšās vēderi, izskatās dīvaini, bet tā ir..
25.08.2023 18:16 |
 
Patīk
Reitings 29869
Reģ: 12.10.2022
Hmmm1 @ 25.08.2023 10:45
Lai es paliktu stāvoklī tikai tāpēc , ka vīrietis grib, bet es pati nevēlos. Da nu ..... :D
Tur jau abiem ir JĀGRIB Bērns, nevis tikai vīrietim! UN BĒRNS NAV MANTA, KURU NOMEST PIE KĀDA, vienalga ja auklīte ir superīga u.t.t. Tas ir TAVS BĒRNS UN TAVI PIENĀKUMI!
Tak Nauris nav zemē metams, vai tiešām sev blakus nevar atrast normālu sievieti, kura būs super mīloša mamma, laba sieva? uzskatu šī ģimenīte drīz šķirsies! Un es pat to novēlu!
Nauris grib lielu ģimeni, Elīna grib uzmanību un apbrīnu. Tā radās bērns, kuru vecākiem beigās nemaz nevajag.
Ja vēl var redzēt, ka Dž uz Nauri reaģē kā uz tuvu cilvēku, veda pie ārstiem, uz baseinu, pastaigājās ārā, tad Elīna ir 0 kā māte. Bet tas, ka Nauris nepaņem Elīnu aiz matiem un neliek rūpēties par savu dēlu, nepaaugstina viņu kā tēvu.
Ja viņš pateiktu Elīnai, ka viņi trīs (bez iesaistītiem cilvēkiem) brauks uz restorānu un rūpēsies, ēdinās un izklaidēs savu dēlu, nepaņemot telefonu rokās, tad vismaz šajā ziņā Nauris būtu malacis.
25.08.2023 18:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits