Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 3059
Reģ: 29.12.2022
Ja man būtu,kas tik būtiski slēpjams telefonā es arī uztrauktos. Neiet runa par to,ka nevar svešs vairs iphone tikt pie datiem,bet vienmēr pastāv A JA NU TOMĒR. Kas vainīgs,tas bailīgs
31.08.2023 00:26 |
 
10 gadi
Reitings 2707
Reģ: 25.05.2009
AnnnaMannna @ 30.08.2023 15:05
Noskatījos SBF par Dobeli. Manuprāt, visur izvazātais, ka Didrihsone teikusi, ka izglītība nav vajadzīga, ir izvilkts no konteksta, sagrozīts. Viņai jautāja, kur diploms noderējis. Diploms patiešām nekur, jo nav stājusies. Pēc tam viņa runā, ka izglītība ir nepieciešama, bet tā nenosaka, cik tālu tiks cilvēks. Diskutējami, vai tā ir, jo vidusskola (vai tehnikums, koledža) nav augstskola, cilvēks ar pamatskolas izglītību diez vai mūsdienās var kaut kur tikt, tomēr cilvēks arī ar vidusskolas izglītību var palikt nekur. Nu un Didrihsone patiešām ar savu veikalu varētu darboties ar pamatskolas izglītību, pati sev priekšnieks, neviens diplomu neprasa. Ja meklētu kur citur darbu, nu tad jā..
Bet tomēr tā ir būtiska atšķirība starp to, kā tika pasniegts medijos, forumā. Turklāt daudzi vēl tā norēc, it kā katram noderējusi katra mācību stunda. Es teiksim neatceros daudz ko no priekšmetiem, ar kuriem pēc tam nav bijusi saskarse, līdz ar ko šīs zināšanas man nav noderējušas tiešā veidā, bet, ka skola nav vajadzīga, loģiski nevaru teikt, tas ne tikai sniedz zināšanas tajos priekšmetos, kas būs vajadzīgi tālākajā dzīvē, bet arī attīsta personību.
Kopumā man liekas, viņa tēlo muļķi lielāku nekā ir. Zinātņu doktore loģiski nav, bet arī tāda muļķe nav. Sākumā iespējams neko netēloja, bet, kad ievēroja, cik daudz runas parādās, kad viņai notiek neveiklas vai stulbas situācijas, tad uzķēra vilni un tā gūst gan pašai personīgu apmierinājumu pēc uzmanības, gan popularitāti veikalam.

Mani vairāk interesē par kādu diplomu viņa vispār var izteikties (ir noderējis vai nav noderējis), ja viņai nemaz tāda diploma nav. Viņai labākajā gadījumā ir apliecība par vispārējo pamatizglītību. Ja pareizi atceros, tad pēc viņas pašas teiktā viņa pēc pamatskolas esot aizgājusi uz arodskolu un neesot to pabeigusi.
31.08.2023 00:02 |
 
Reitings 1356
Reģ: 27.05.2023
Bumbule @ 30.08.2023 18:37

Par auglīgajām dienām, ovulāciju un kontracepciju varētu nesatraukties un nezināt meitenes, kuras nedzīvo dzimumdzīvi. Un kā te bijis rakstīts, ka viņa nebija nekāda svētā pirms laulības un bija to jau darījusi. Tā ka par to, tak būtu jāinteresējas kā nepalikt stāvoklī vidusskolā, ja nodarbojies ar seksu. Mums klasē pirms 15+ gadiem bija pat tik advancētas meitenes, kurām bija pat tie kontracepcijas plāksteri. Bet viņa ir laulībā jau 7 gadus, nu piedodiet, atvainojiet. Viņiem sekss laikam tiešām tikai bērnu radīšanai, tāpat kā Uģim Kuģim.

Protams, sievietei kas ir dzimumdzīvē ar vīrieti ir jāzina tādas lietas. Tā nav vieta kur teikt “kā Dievs gribēs tā būs”. Kā sieviete 26 gados var nebūt dzirdējusi par tādu lietu kā kontracepcija? Nekad nav dzirdējusi, ka sievietes tabletes dzer katru dienu? Spirāles, prezervatīvi? Un kas ir ovulācija? sviests.
Tas jau ir apkaunojums patiesībā. Sevi nostādi par atklātu muļķi. Jo informācija ir pieejama visur. Pat seriālus skatoties, bukletos, žurnālos, internetā, nu pilns ar to visu. Jaunietēm žurnālos tas ir aprakstīts.
Man mamma, kad es 17 gados sagāju kopā ar savu pirmo draugu, izstāstīja par prezervatīviem, par izsargāšanos, un piedāvāja braukt pie ginekoloģes tabletes ieviest ikdienā, ja nepieciešams. Un mēs arī nebijām baigā ģimene kas par seksu ikdienā runātu vai par sieviešu lietām. Bet mamma kā sieviete zināja, ka drošāk ir visu izskaidrot un pastāstīt kā lietas notiek.
30.08.2023 22:47 |
 
Reitings 2171
Reģ: 10.04.2022
Devindesmitseptini @ 30.08.2023 21:30

Tas par to ‘izglītība nav vajadzīga’ nenāk tikai no SBF. Viņa pirms tam storijos minēja, ka darbiniece nav atnākusi uz darbu utt, un ka darbu nevar kavēt, skolu gan var. Tur jau tas viss aizsākās.
Otrā tēma- es arī esmu viena no tām, kura par ovulāciju uzzināja no interneta, skolā apstāstīja tikai par mēnešreizēm un basic izsargāšanās metodēm, iedeva prezervatīvu un paketi dāvanā un aidā. Varbūt mazliet konspirācija, bet man šķiet, ka kontracepcija vispār ir viens liels bizness, apzināti nestāstot sievietēm, kad ir tas brīdis, kad var palikt stāvoklī, un respektīvi kontracepcija jāizmanto vienmēr.

Man tieši tas pats, par ovulācijas uzzināšanu. + mātei šī tēma bija tabu attiecībā par intimitāti. Žēl ka par to nerunā skaļi un atklāti, tā itkā tas būtu kāds noslepums
30.08.2023 22:43 |
 
Reitings 1356
Reģ: 27.05.2023
Liveandletlive @ 30.08.2023 22:28
tas būtu riktīgi episki. No ietekmeles sapratu, ka šie ir izmisusi, 500€ dos atlīdzība, tad jau kaut kas tur ir ?

Tas tomēr Iphone, parasts cilvēks cita cilvēka telefonā iekšā netiks. Es vairāk ticu tam, ka telefoni viņiem ir uz atvērtajiem līgumiem un ja ir pazaudēts, tad jāmaksā.
Elīnai taču arī jauns telefons dāvinās vienmēr tieši pēc gada. Noblato, ka var nopirkt sieviņai dāvanā jaunu telefonu, bet noteikti ir vnk atvērtais līgums.
30.08.2023 22:36 |
 
Reitings 5962
Reģ: 27.02.2022
Mayaaa @ 30.08.2023 19:34
Tas tik būtu prikols,ja kāds to telefonu atrastu un nopludinātu visu info???
tas būtu riktīgi episki. No ietekmeles sapratu, ka šie ir izmisusi, 500€ dos atlīdzība, tad jau kaut kas tur ir 😏
30.08.2023 22:28 |
 
Reitings 516
Reģ: 18.03.2023
AnnnaMannna @ 30.08.2023 15:05
Noskatījos SBF par Dobeli. Manuprāt, visur izvazātais, ka Didrihsone teikusi, ka izglītība nav vajadzīga, ir izvilkts no konteksta, sagrozīts. Viņai jautāja, kur diploms noderējis. Diploms patiešām nekur, jo nav stājusies. Pēc tam viņa runā, ka izglītība ir nepieciešama, bet tā nenosaka, cik tālu tiks cilvēks. Diskutējami, vai tā ir, jo vidusskola (vai tehnikums, koledža) nav augstskola, cilvēks ar pamatskolas izglītību diez vai mūsdienās var kaut kur tikt, tomēr cilvēks arī ar vidusskolas izglītību var palikt nekur. Nu un Didrihsone patiešām ar savu veikalu varētu darboties ar pamatskolas izglītību, pati sev priekšnieks, neviens diplomu neprasa. Ja meklētu kur citur darbu, nu tad jā..
Bet tomēr tā ir būtiska atšķirība starp to, kā tika pasniegts medijos, forumā. Turklāt daudzi vēl tā norēc, it kā katram noderējusi katra mācību stunda. Es teiksim neatceros daudz ko no priekšmetiem, ar kuriem pēc tam nav bijusi saskarse, līdz ar ko šīs zināšanas man nav noderējušas tiešā veidā, bet, ka skola nav vajadzīga, loģiski nevaru teikt, tas ne tikai sniedz zināšanas tajos priekšmetos, kas būs vajadzīgi tālākajā dzīvē, bet arī attīsta personību.
Kopumā man liekas, viņa tēlo muļķi lielāku nekā ir. Zinātņu doktore loģiski nav, bet arī tāda muļķe nav. Sākumā iespējams neko netēloja, bet, kad ievēroja, cik daudz runas parādās, kad viņai notiek neveiklas vai stulbas situācijas, tad uzķēra vilni un tā gūst gan pašai personīgu apmierinājumu pēc uzmanības, gan popularitāti veikalam.

Tas par to ‘izglītība nav vajadzīga’ nenāk tikai no SBF. Viņa pirms tam storijos minēja, ka darbiniece nav atnākusi uz darbu utt, un ka darbu nevar kavēt, skolu gan var. Tur jau tas viss aizsākās.
Otrā tēma- es arī esmu viena no tām, kura par ovulāciju uzzināja no interneta, skolā apstāstīja tikai par mēnešreizēm un basic izsargāšanās metodēm, iedeva prezervatīvu un paketi dāvanā un aidā. Varbūt mazliet konspirācija, bet man šķiet, ka kontracepcija vispār ir viens liels bizness, apzināti nestāstot sievietēm, kad ir tas brīdis, kad var palikt stāvoklī, un respektīvi kontracepcija jāizmanto vienmēr.
30.08.2023 21:30 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
telma @ 30.08.2023 19:09
Nauris pazaudējis telefonu un Dii tā bēdājas, ka visa dzīve telefonā. Ja pietiek prāta, tad visa dzīve ir icloudā backup-ota.

Nē! Tikai ne to! Tagad nevarēs atdot pēc 12mēn un par viņu būs jāsamaksā. Auč.
30.08.2023 20:36 |
 
Reitings 3671
Reģ: 01.03.2022
Pupuķis @ 30.08.2023 19:43
Nu traki, ka Ņurikam visas shēmas palikušas telefonā, ko nu darīs? Būs visa muhļīšana no jauna jābombī.

Tāda pati traģēdīja kā - “mums skaudīgie skauģi heiteri nozaga Instagram kontus vienu pēc otra”. Īstenībā Instagram pats nobloķē par aizdomīgām rīcībām. Idiotu bars. Mute liela, bet galva tukša. Tā pat arī tagad pats pakāsa un nu jau cilvēki ar viņa iCloud darbojas … pfff
30.08.2023 20:07 |
 
Reitings 3059
Reģ: 29.12.2022
Pupuķis @ 30.08.2023 19:43
Nu traki, ka Ņurikam visas shēmas palikušas telefonā, ko nu darīs? Būs visa muhļīšana no jauna jābombī.
viņš uzzvanīs uz apple un pateiks- jūs zināt,kas zvana? Es! Es, ņuriks dirsiks! Man vajag telefonu un savus datus atpakaļ
30.08.2023 19:52 |
 
Reitings 4835
Reģ: 27.08.2023
Nu traki, ka Ņurikam visas shēmas palikušas telefonā, ko nu darīs? Būs visa muhļīšana no jauna jābombī.
30.08.2023 19:43 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Berry5 @ 30.08.2023 17:24
Paga, paga. Ves.māc.stundā taču stāstīja par ovulāciju. Kā aprēķināt auglīgās dienas, utt. Nāca arī tās divas tantes, tās vispār neko normāli nepastāstīja. Bet veselības mācība tak bija normāls mācību priekšmets - tur viskaut ko stāstīja.

Man vispār nebija tādas veselības mācības skolā tik tiešām, tā kā ne visur ir .
Bet nu kā pieaugusi sieviete var nezināt tādas lietas , tur gan jābrīnās.
30.08.2023 19:42 |
 
Reitings 8526
Reģ: 05.07.2020
Tas tik būtu prikols,ja kāds to telefonu atrastu un nopludinātu visu info😂😂😂
30.08.2023 19:34 |
 
Reitings 3059
Reģ: 29.12.2022
Saberrs @ 30.08.2023 19:17
https://failiem.lv/u/muaf8yvzj
Didrai pigmentacija sakusies uz virslupas un pieres ?
drīzāk atkal aizmirsusi par mazgāšanos😂
30.08.2023 19:33 |
 
Reitings 272
Reģ: 19.03.2023
telma @ 30.08.2023 19:09
Nauris pazaudējis telefonu un Dii tā bēdājas, ka visa dzīve telefonā. Ja pietiek prāta, tad visa dzīve ir icloudā backup-ota.

Kapeikpisēju kantora vadība gan jau kļančīs sadarbību no LMT vai tele2.
30.08.2023 19:24 |
 
Reitings 261
Reģ: 24.01.2023
https://failiem.lv/u/muaf8yvzj
Didrai pigmentacija sakusies uz virslupas un pieres 😬
30.08.2023 19:17 |
 
Reitings 183
Reģ: 01.03.2022
Nauris pazaudējis telefonu un Dii tā bēdājas, ka visa dzīve telefonā. Ja pietiek prāta, tad visa dzīve ir icloudā backup-ota.
30.08.2023 19:09 |
 
Reitings 669
Reģ: 15.08.2023
gribuiemestkapeiku @ 30.08.2023 17:24
esmu arī tā paša vecuma, bet man bioloģijā bija temats anatomija un man tika sīki un smalki stāstīts par vīrieti un tik pat sīki par sievieti, par katru kontracepciju, par to mīnusiem,plusiem un visu,kas saistīts. Un ovulāciju arī. Es nezinu,kas tad tās par skolām,kur tas netiek stāstīts,jo es gāju visparastākajā pamatskolā un nebiju nekāda izcilniece, bet gadījās laist vielu gar ausīm, bet kaut kas tomēr atmiņā ir. Jautājums tad ir skolotājām,jo grāmatā tas viss bija. Stāstīja to vai nē ir cits jautājums.

Par auglīgajām dienām, ovulāciju un kontracepciju varētu nesatraukties un nezināt meitenes, kuras nedzīvo dzimumdzīvi. Un kā te bijis rakstīts, ka viņa nebija nekāda svētā pirms laulības un bija to jau darījusi. Tā ka par to, tak būtu jāinteresējas kā nepalikt stāvoklī vidusskolā, ja nodarbojies ar seksu. Mums klasē pirms 15+ gadiem bija pat tik advancētas meitenes, kurām bija pat tie kontracepcijas plāksteri. Bet viņa ir laulībā jau 7 gadus, nu piedodiet, atvainojiet. Viņiem sekss laikam tiešām tikai bērnu radīšanai, tāpat kā Uģim Kuģim.
30.08.2023 18:37 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Lorra @ 30.08.2023 16:06

Tas ir tikai tāpēc, ka forumniecēm un vienkārši cilvēkiem kam viņa besī, patīk pārspīlēt un pagriezt visu pa savam. Vienalga ko Elīna teiks, kāds dzirdēs tieši to ko pats vēlas dzirdēt.
Muļķības. Stīvs Džobss, ja pareizi atceros (ja jaucu, tad Bils Geits), arī nekad nepabeidza augstskolu un izstājās. Un neviens viņam nepārmet, jo viņam bija dabīgi iekšā, vnk ļoti augstas intelekta spējas, pats iemacījies programmēšanu utt. Viņa panākumi visiem ir redzami, tie ir revolucionāri un mainīja pasauli. Un tad ir Didrihsone, kam mācības nebija svarīgas - ok, nav problēma. Bet atšķirība ir tāda, ka viņas izglītības trūkums lec ārā pa visām vīlēm, viņa nezina parastas, basic lietas. Jā, neviens neizmanto 100% no skolā mācītā, protams, ka nē. Bet cilvēka valoda, manieres, basic zināšanas, vārdu krājums - ļoti daudz kas tiek iemācīts tieši skolā, īpaši, ja nav paveicies ar pārāk inteliģentiem vecākiem, kas mājās iemāca manieres, lasīt un interesēties par dažādām sfērām un vispārēji padziļināt redzesloku. Viss, kas cilvēkam jādara, ir jāatver mute un uzreiz ir skaidrs intelekts. Tas ir minūtes jautājums. Mana 17-gadīgā māsīcas meita ir intelekta paraugs, kam Elīna ar savu bombisko biznesu nevarētu ūdeni pienest.
30.08.2023 18:35 |
 
Reitings 3059
Reģ: 29.12.2022
Malibu Steisija @ 30.08.2023 17:38

Man personīgi veselības mācībā tiešām nebija nekas super izglītojošs. Ovulācija tika pieminēta. Bet tik cik pieminēta pastāstot, ka MR cikls kā tāds eksistē. Es arī līdz kādiem saviem 19-20 gadiem nezināju ko ovulācija ĪSTI nozīmē un kāds tur sakars un ko olšūna tajā laikā dara. Un vairāk uzsvars tika likts uz sts un ka to saķersi un būsi slims uz visu mūžu. Ne vienu vien stundu runāja par aids.
Par izsargāšanos gan tika runāts, tika apskaidrots par katru to veidu, tas labi. Bet auglīgās dienas skolā neesmu skaitījusi.
Bet mums skolotāja bija tāda padomju laika kundze. Viņai bija tāds stingrs uzskats - sekss nē, paliksiet stāvoklī un nomirsiet. Nu uz to pusi :D Iespējams tur tā problēma, skolotājā, kas par to runā.
tad noteikti skolotājas vaina. Mums jauna forša sieviete bija,kura pat par savu pieredzi ar to visu stāstija,kā tas dzīvē notiek, nevis tikai kā grāmatā raksta
30.08.2023 18:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!