Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 681
Reģ: 06.11.2021
Bet vai tad ir iespējams lietot iphone, ja nav icloud? Tur tak speciāli jāpiespiežas, lai nelietotu. Ok, ja nav backup uztaisīts, tad kaut kāds info būs zudis, bet ne jau viss.
31.08.2023 10:41 |
 
Reitings 260
Reģ: 18.10.2019
telma @ 31.08.2023 10:19
Viņi oficiāli ir neaptēsti. Kā var telefona info neglabāt icloudā, īpaši ja viss tik svarīgs, tik svarīgs? Un kā tad pārliek info uz jauno telefonu pēc gada, ja nekas nav icloudā? Vairāk izskatās, ka Nauris bēdīgs, ka visa info tu tūū un kāds var slēptajai info piekļūt. Ģimene, veselība gakvenais jums, jā, noticējām ?

Cerams ka telefonu dabūja kāds kurš zina,ka tas ir didrihsona telefons un zinās kā informāciju ,kas tur atrodas, likt lietā. Kā var būt tādi " biznesmeņi", kuri glabā svarīgu info telefonā,bet neizmanto icloud. 🙈
31.08.2023 10:35 |
 
Reitings 183
Reģ: 01.03.2022
Viņi oficiāli ir neaptēsti. Kā var telefona info neglabāt icloudā, īpaši ja viss tik svarīgs, tik svarīgs? Un kā tad pārliek info uz jauno telefonu pēc gada, ja nekas nav icloudā? Vairāk izskatās, ka Nauris bēdīgs, ka visa info tu tūū un kāds var slēptajai info piekļūt. Ģimene, veselība gakvenais jums, jā, noticējām 😁
31.08.2023 10:19 |
 
Reitings 1149
Reģ: 18.12.2022
.Eksperte. @ 31.08.2023 08:29

A kam viņai mācīties, ja viņai ir uzņēmums, kas nes peļņu. Ja nu vienīgi biznesa vadību.
Jebkurš cilvēks, kas grib attīstīties mācās. Palikt uz vecām zināšanām 21. GS ir liels risks
31.08.2023 10:09 |
 
Reitings 1149
Reģ: 18.12.2022
Malibu Steisija @ 30.08.2023 22:36

Tas tomēr Iphone, parasts cilvēks cita cilvēka telefonā iekšā netiks. Es vairāk ticu tam, ka telefoni viņiem ir uz atvērtajiem līgumiem un ja ir pazaudēts, tad jāmaksā.
Elīnai taču arī jauns telefons dāvinās vienmēr tieši pēc gada. Noblato, ka var nopirkt sieviņai dāvanā jaunu telefonu, bet noteikti ir vnk atvērtais līgums.
Jebkuru telefonu ja labi grib var uzlauzt.
31.08.2023 10:03 |
 
Reitings 1149
Reģ: 18.12.2022
gribuiemestkapeiku @ 30.08.2023 17:24
esmu arī tā paša vecuma, bet man bioloģijā bija temats anatomija un man tika sīki un smalki stāstīts par vīrieti un tik pat sīki par sievieti, par katru kontracepciju, par to mīnusiem,plusiem un visu,kas saistīts. Un ovulāciju arī. Es nezinu,kas tad tās par skolām,kur tas netiek stāstīts,jo es gāju visparastākajā pamatskolā un nebiju nekāda izcilniece, bet gadījās laist vielu gar ausīm, bet kaut kas tomēr atmiņā ir. Jautājums tad ir skolotājām,jo grāmatā tas viss bija. Stāstīja to vai nē ir cits jautājums.
Jāpiekrīt. Esmu pāris gadus vecāks kā Elīna, mācījos parastā vidusskolā. 9. klasē bija regulāras lekcijas bērnu un jauniešu centrā par visām ap bērna rašanos saistītām tēmām. Bioloģijā viss stāsts padziļināti. Tas pats arī vidusskolā. Un abiem dzimumiem nevis tikai meitenēm.
31.08.2023 09:59 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Man mamma, kad es 17 gados sagāju kopā ar savu pirmo draugu, izstāstīja par prezervatīviem, par izsargāšanos, un piedāvāja braukt pie ginekoloģes tabletes ieviest ikdienā, ja nepieciešams. Un mēs arī nebijām baigā ģimene kas par seksu ikdienā runātu vai par sieviešu lietām. Bet mamma kā sieviete zināja, ka drošāk ir visu izskaidrot un pastāstīt kā lietas notiek

Priecājies, ka tev ir tāda mamma. Un nevajag šaustīties par tām, kuras nezin, jo viņām tādas mammas nav.
31.08.2023 08:31 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Bumbule @ 31.08.2023 05:46

Viņai jautāja, - kur noderējis ir diploms? Atbilde bija- tieši nekur!
Tu saki, Tev vairs nav tie laiki, lai CV norādītu vdusskolas izglītību, pareizi, jo tev tas diploms noderēja, kad iesniedzi dokumentus augstskolā, lai turpinātu mācīties. Viņai nekā cita, kā plika vidējā vispār nav. Un tad būtu jānorāda tā. Bet viņa jau mācīties iet netaisās.

A kam viņai mācīties, ja viņai ir uzņēmums, kas nes peļņu. Ja nu vienīgi biznesa vadību.
31.08.2023 08:29 |
 
Reitings 1205
Reģ: 25.01.2023
Devindesmitseptini @ 30.08.2023 21:30

Tas par to ‘izglītība nav vajadzīga’ nenāk tikai no SBF. Viņa pirms tam storijos minēja, ka darbiniece nav atnākusi uz darbu utt, un ka darbu nevar kavēt, skolu gan var. Tur jau tas viss aizsākās.
Otrā tēma- es arī esmu viena no tām, kura par ovulāciju uzzināja no interneta, skolā apstāstīja tikai par mēnešreizēm un basic izsargāšanās metodēm, iedeva prezervatīvu un paketi dāvanā un aidā. Varbūt mazliet konspirācija, bet man šķiet, ka kontracepcija vispār ir viens liels bizness, apzināti nestāstot sievietēm, kad ir tas brīdis, kad var palikt stāvoklī, un respektīvi kontracepcija jāizmanto vienmēr.
par skolu toreiz teica.Ka darbā ar tevi rēķinās,skolā pats būsi vainīgs ,ja bastosti,gribi ej gribi neej.bēc būtibas tā ari ir.Neaiziesi uz skolu,ta būs tava atbildiba,nevienam tur nav daļas,a darbā ir mehanisms,kur ja kads posms iztrūkst,ir jāparveido praktiski visa ķēdīte,jaizvieto,jaizsauc cits darbinieks.Ta jau ir atbildiba par visu komandu.Runa bija ,ka vismaz ir japabridina,ka nebūsi,neviss pazust ar galiem
31.08.2023 06:07 |
 
Reitings 669
Reģ: 15.08.2023
AnnnaMannna @ 31.08.2023 03:29

Un ja tu skaties uz savu atestātu katru dienu vai pievieno to savā CV, tad daudzi cilvēki to nedara. Didrihsonei nav vajadzības sūtīt CV citiem, jo Butterfly. Vai, piemēram, man vairs nav tas laiks, kad norādītu vidusskolu savā CV. :D

Viņai jautāja, - kur noderējis ir diploms? Atbilde bija- tieši nekur!
Tu saki, Tev vairs nav tie laiki, lai CV norādītu vdusskolas izglītību, pareizi, jo tev tas diploms noderēja, kad iesniedzi dokumentus augstskolā, lai turpinātu mācīties. Viņai nekā cita, kā plika vidējā vispār nav. Un tad būtu jānorāda tā. Bet viņa jau mācīties iet netaisās.
31.08.2023 05:46 |
 
Reitings 455
Reģ: 14.08.2023
cory @ 31.08.2023 01:34

Paldies dāmas par izsmeļošo informāciju! Tas gan mani nepārliecināja par pretējo, jo Dobeles vidusskolas pabeigšana jebkurā gadījumā nedod viņai tiesības stāstīt, cik ļoti viņai nenoderējis “diploms”. Pēc vidusskolas pabeigšanas izsniedz “atestātu par vidējo izglītību” nevis “diplomu”. Diplomu dod par profesionālo vidējo izglītību un augstāko izglītību. Nez Didra vispār mēģināja pieteikties uz kādu vakanci, kur reāli prasa to “diplomu”, jo pie apģērbu veikala pārdevēju vakancēm reti kur pie prasībām tiek norādīta izglītība.

Un ja tu skaties uz savu atestātu katru dienu vai pievieno to savā CV, tad daudzi cilvēki to nedara. Didrihsonei nav vajadzības sūtīt CV citiem, jo Butterfly. Vai, piemēram, man vairs nav tas laiks, kad norādītu vidusskolu savā CV. :D
31.08.2023 03:29 |
 
Reitings 455
Reģ: 14.08.2023
cory @ 31.08.2023 01:34

Paldies dāmas par izsmeļošo informāciju! Tas gan mani nepārliecināja par pretējo, jo Dobeles vidusskolas pabeigšana jebkurā gadījumā nedod viņai tiesības stāstīt, cik ļoti viņai nenoderējis “diploms”. Pēc vidusskolas pabeigšanas izsniedz “atestātu par vidējo izglītību” nevis “diplomu”. Diplomu dod par profesionālo vidējo izglītību un augstāko izglītību. Nez Didra vispār mēģināja pieteikties uz kādu vakanci, kur reāli prasa to “diplomu”, jo pie apģērbu veikala pārdevēju vakancēm reti kur pie prasībām tiek norādīta izglītība.

Skaidrs, ka neesi skatījusies epizodi. Kāpēc virzi savas baumu teorijas? Pierādījumu tev nav, bet saki, ka viņai nav iegūta vidējā izglītība? Tā arī veidojas daļa nepatieso pieņēmumu par Didrihsoni (un citiem).
Par diplomu to nosauca ex Sauliete jautājumā Didrihsonei. Kāds jautājums bija, uz tādu Didrihsone atbildēja.
Es arī, atbildot uz tavu komentāru, profesionālās izglītības iestādes un koledžas nosaucu par arodskolām, kaut jēdziens "arodskolas" attiecībā uz šīm iestādēm pašlaik netiek lietots, bet tu to lietoji. Tā cilvēki dara, ka pieņem sarunbiedra izmantotos vārdus, kad nav vēlmes labot viņu vai iedziļināties skaidrojumos.
Didrihsones gadījumā, kad pati nezina/neatceras/sajauc īsto nosaukumu, it īpaši par to neoficiāli pļāpājot.
31.08.2023 03:16 |
 
10 gadi
Reitings 2704
Reģ: 25.05.2009
AnnnaMannna @ 31.08.2023 01:07

Jauns.lv ir raksts ar viņas bildēm no 12.klases izlaiduma un informāciju par arodskolu - tur mācījās šūšanu pēc vidusskolas jau strādājot. Nepabeidza, jo neinteresēja.
Es to nezināju, bet tas man aizņēma nepilnu minūti Googlē.
Protams, foršāk izplatīt baumas, ka viņai tikai pamatskolas izglītība.
Un jā, ir arodskolas, kur profesiju var apgūt pēc vidusskolas, attiecīgi bez vidusskolas programmas.

Paldies dāmas par izsmeļošo informāciju! Tas gan mani nepārliecināja par pretējo, jo Dobeles vidusskolas pabeigšana jebkurā gadījumā nedod viņai tiesības stāstīt, cik ļoti viņai nenoderējis “diploms”. Pēc vidusskolas pabeigšanas izsniedz “atestātu par vidējo izglītību” nevis “diplomu”. Diplomu dod par profesionālo vidējo izglītību un augstāko izglītību. Nez Didra vispār mēģināja pieteikties uz kādu vakanci, kur reāli prasa to “diplomu”, jo pie apģērbu veikala pārdevēju vakancēm reti kur pie prasībām tiek norādīta izglītība.
31.08.2023 01:34 |
 
Reitings 455
Reģ: 14.08.2023
cory @ 31.08.2023 00:02

Mani vairāk interesē par kādu diplomu viņa vispār var izteikties (ir noderējis vai nav noderējis), ja viņai nemaz tāda diploma nav. Viņai labākajā gadījumā ir apliecība par vispārējo pamatizglītību. Ja pareizi atceros, tad pēc viņas pašas teiktā viņa pēc pamatskolas esot aizgājusi uz arodskolu un neesot to pabeigusi.

Jauns.lv ir raksts ar viņas bildēm no 12.klases izlaiduma un informāciju par arodskolu - tur mācījās šūšanu pēc vidusskolas jau strādājot. Nepabeidza, jo neinteresēja.
Es to nezināju, bet tas man aizņēma nepilnu minūti Googlē.
Protams, foršāk izplatīt baumas, ka viņai tikai pamatskolas izglītība.
Un jā, ir arodskolas, kur profesiju var apgūt pēc vidusskolas, attiecīgi bez vidusskolas programmas.
31.08.2023 01:07 |
 
Reitings 455
Reģ: 14.08.2023
cory @ 31.08.2023 00:02

Mani vairāk interesē par kādu diplomu viņa vispār var izteikties (ir noderējis vai nav noderējis), ja viņai nemaz tāda diploma nav. Viņai labākajā gadījumā ir apliecība par vispārējo pamatizglītību. Ja pareizi atceros, tad pēc viņas pašas teiktā viņa pēc pamatskolas esot aizgājusi uz arodskolu un neesot to pabeigusi.

Acīmredzot salasījies kārtējās baumas. SBF teikts, ka 12.klasi beigusi Dobeles 1.vidusskolā, tika parādīta absolventu bildēs.
31.08.2023 00:54 |
 
Reitings 3059
Reģ: 29.12.2022
Ja man būtu,kas tik būtiski slēpjams telefonā es arī uztrauktos. Neiet runa par to,ka nevar svešs vairs iphone tikt pie datiem,bet vienmēr pastāv A JA NU TOMĒR. Kas vainīgs,tas bailīgs
31.08.2023 00:26 |
 
10 gadi
Reitings 2704
Reģ: 25.05.2009
AnnnaMannna @ 30.08.2023 15:05
Noskatījos SBF par Dobeli. Manuprāt, visur izvazātais, ka Didrihsone teikusi, ka izglītība nav vajadzīga, ir izvilkts no konteksta, sagrozīts. Viņai jautāja, kur diploms noderējis. Diploms patiešām nekur, jo nav stājusies. Pēc tam viņa runā, ka izglītība ir nepieciešama, bet tā nenosaka, cik tālu tiks cilvēks. Diskutējami, vai tā ir, jo vidusskola (vai tehnikums, koledža) nav augstskola, cilvēks ar pamatskolas izglītību diez vai mūsdienās var kaut kur tikt, tomēr cilvēks arī ar vidusskolas izglītību var palikt nekur. Nu un Didrihsone patiešām ar savu veikalu varētu darboties ar pamatskolas izglītību, pati sev priekšnieks, neviens diplomu neprasa. Ja meklētu kur citur darbu, nu tad jā..
Bet tomēr tā ir būtiska atšķirība starp to, kā tika pasniegts medijos, forumā. Turklāt daudzi vēl tā norēc, it kā katram noderējusi katra mācību stunda. Es teiksim neatceros daudz ko no priekšmetiem, ar kuriem pēc tam nav bijusi saskarse, līdz ar ko šīs zināšanas man nav noderējušas tiešā veidā, bet, ka skola nav vajadzīga, loģiski nevaru teikt, tas ne tikai sniedz zināšanas tajos priekšmetos, kas būs vajadzīgi tālākajā dzīvē, bet arī attīsta personību.
Kopumā man liekas, viņa tēlo muļķi lielāku nekā ir. Zinātņu doktore loģiski nav, bet arī tāda muļķe nav. Sākumā iespējams neko netēloja, bet, kad ievēroja, cik daudz runas parādās, kad viņai notiek neveiklas vai stulbas situācijas, tad uzķēra vilni un tā gūst gan pašai personīgu apmierinājumu pēc uzmanības, gan popularitāti veikalam.

Mani vairāk interesē par kādu diplomu viņa vispār var izteikties (ir noderējis vai nav noderējis), ja viņai nemaz tāda diploma nav. Viņai labākajā gadījumā ir apliecība par vispārējo pamatizglītību. Ja pareizi atceros, tad pēc viņas pašas teiktā viņa pēc pamatskolas esot aizgājusi uz arodskolu un neesot to pabeigusi.
31.08.2023 00:02 |
 
Reitings 1356
Reģ: 27.05.2023
Bumbule @ 30.08.2023 18:37

Par auglīgajām dienām, ovulāciju un kontracepciju varētu nesatraukties un nezināt meitenes, kuras nedzīvo dzimumdzīvi. Un kā te bijis rakstīts, ka viņa nebija nekāda svētā pirms laulības un bija to jau darījusi. Tā ka par to, tak būtu jāinteresējas kā nepalikt stāvoklī vidusskolā, ja nodarbojies ar seksu. Mums klasē pirms 15+ gadiem bija pat tik advancētas meitenes, kurām bija pat tie kontracepcijas plāksteri. Bet viņa ir laulībā jau 7 gadus, nu piedodiet, atvainojiet. Viņiem sekss laikam tiešām tikai bērnu radīšanai, tāpat kā Uģim Kuģim.

Protams, sievietei kas ir dzimumdzīvē ar vīrieti ir jāzina tādas lietas. Tā nav vieta kur teikt “kā Dievs gribēs tā būs”. Kā sieviete 26 gados var nebūt dzirdējusi par tādu lietu kā kontracepcija? Nekad nav dzirdējusi, ka sievietes tabletes dzer katru dienu? Spirāles, prezervatīvi? Un kas ir ovulācija? sviests.
Tas jau ir apkaunojums patiesībā. Sevi nostādi par atklātu muļķi. Jo informācija ir pieejama visur. Pat seriālus skatoties, bukletos, žurnālos, internetā, nu pilns ar to visu. Jaunietēm žurnālos tas ir aprakstīts.
Man mamma, kad es 17 gados sagāju kopā ar savu pirmo draugu, izstāstīja par prezervatīviem, par izsargāšanos, un piedāvāja braukt pie ginekoloģes tabletes ieviest ikdienā, ja nepieciešams. Un mēs arī nebijām baigā ģimene kas par seksu ikdienā runātu vai par sieviešu lietām. Bet mamma kā sieviete zināja, ka drošāk ir visu izskaidrot un pastāstīt kā lietas notiek.
30.08.2023 22:47 |
 
Reitings 2171
Reģ: 10.04.2022
Devindesmitseptini @ 30.08.2023 21:30

Tas par to ‘izglītība nav vajadzīga’ nenāk tikai no SBF. Viņa pirms tam storijos minēja, ka darbiniece nav atnākusi uz darbu utt, un ka darbu nevar kavēt, skolu gan var. Tur jau tas viss aizsākās.
Otrā tēma- es arī esmu viena no tām, kura par ovulāciju uzzināja no interneta, skolā apstāstīja tikai par mēnešreizēm un basic izsargāšanās metodēm, iedeva prezervatīvu un paketi dāvanā un aidā. Varbūt mazliet konspirācija, bet man šķiet, ka kontracepcija vispār ir viens liels bizness, apzināti nestāstot sievietēm, kad ir tas brīdis, kad var palikt stāvoklī, un respektīvi kontracepcija jāizmanto vienmēr.

Man tieši tas pats, par ovulācijas uzzināšanu. + mātei šī tēma bija tabu attiecībā par intimitāti. Žēl ka par to nerunā skaļi un atklāti, tā itkā tas būtu kāds noslepums
30.08.2023 22:43 |
 
Reitings 1356
Reģ: 27.05.2023
Liveandletlive @ 30.08.2023 22:28
tas būtu riktīgi episki. No ietekmeles sapratu, ka šie ir izmisusi, 500€ dos atlīdzība, tad jau kaut kas tur ir ?

Tas tomēr Iphone, parasts cilvēks cita cilvēka telefonā iekšā netiks. Es vairāk ticu tam, ka telefoni viņiem ir uz atvērtajiem līgumiem un ja ir pazaudēts, tad jāmaksā.
Elīnai taču arī jauns telefons dāvinās vienmēr tieši pēc gada. Noblato, ka var nopirkt sieviņai dāvanā jaunu telefonu, bet noteikti ir vnk atvērtais līgums.
30.08.2023 22:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits