Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 253
Reģ: 11.02.2022
Kenty @ 04.03.2024 21:05
Un kāpēc netaisat?Būtu intresanti.Es nesaku,ka viņi ir unikāli, tā noteikti nav.,bet ir pieejami.
jo, ja kādam patiešām ir mērķis būt veiksmīgam un labam uzņēmējam, viņš mani atradīs. Jo arī es savas zināšanas nedošu kuram katram. Tikai tam, kas patiesi tās liks lietā, nevis atnāks uz klubiņu pasūkt suliņu un tad ieliks IG, cik apgarots ir. Un tad brauks mājās turpināt kasīt pakausi.
Long story short Elīnas 2 h pasākumam - ja Tev ir mērķis - ej, rāpo, lien, kaut vai guli sava mērķa virzienā. Nevis gaidi, kad Tev kāds uz paplātes pienesīs "kā kļūt veiksmīgam x nozarē". Viss, kas ir uz zelta paplātītes ir tikai sūds uz kociņa. Arī tāda Elīna nedalīsies ar visiem noslēpumiem, tikai pārstāstīs jau sen zināmus domugraudus, kas klejo pa internetu. Un tas piepilda tikai viņas maciņu, nevis dod reālu rezultātu klausītājam. Elīna dzīvo uz visu to sliņķu un puskoka lēcēju rēķina, kuri negrib atvērt grāmatu vai google un parakņāties interneta dzīlēs sava mērķa vārdā. Un tas viņai labi izdodas, to es atzīstu. Bet inteliģentajā sabiedrībā viņa ir apaļa 0. Domāju, ka viņa to zin, tāpēc koncentrējās uz augstākminēto slinķu un puskoka lēcēju daļu. Būs aitas, būs cirpēji.
04.03.2024 21:29 |
 
Reitings 1139
Reģ: 25.01.2023
SmiekliNāk @ 04.03.2024 20:42
jo lielam uzņēmumam nav jēga iedvesmot maziņu. Atšķiras stratēģijas. Bet nu, ja pameklē, atrast var. Ir ļoti daudz izziņas literatūras arī. Un vissvarīgākais faktors - kas der vienam, nederēs otram. Bet vispār ir EBIT, Reklāmas asociācijas gada konference un vēl un vēl, kur var smelties daudz kvalitatīvas informācijas no speciālistiem, nevis no uzpūstas monsterhigh lelles ar pirktiem sekotājiem. Viņa var taisīt tās sanākšanas cik vien grib, bet viņas bizness tāpat turās uz diega. Viegli lekt divu dirsu augstumā, ja visur ir sadarbības aka #pašipirkām. Visa mārketinga stratēģija ir vienveidīga un bez cieta pamata nākotnē, jo visas platformas, kurās viņa darbojas vienu dienu ir, nākamajā jau tā ir vēsture. Ko viņa darīs, kad sociāli tīkli vairs nebūs tik populāri? Neaizmirstam, ka visam piemīt cikliskums.VISAM. Attīstība viņas uzņēmumam būtu paplašināt savu redzesloku un audzēt zirneklim kājas, gadījumam, ja viena notrūkst, lai cita nes peļņu. Lūk tā! Es arī varētu uztaisīt veselu pasākumu, kurā apmācīt uzņēmējus sevi attīstīt. ? man tam ir 10+ gadu pieredze.
Un kāpēc netaisat?Būtu intresanti.Es nesaku,ka viņi ir unikāli, tā noteikti nav.,bet ir pieejami.
04.03.2024 21:05 |
 
Reitings 253
Reģ: 11.02.2022
Kenty @ 04.03.2024 11:13
Es zinu,ka šajā miestā man nepiekritīs un nekad nav piekritušas,lai ko es teikšu?Bet man liekas,ka Elīna ir pieejama,tiem,kas ir "maziņi"tikko uzsākuši,kuri ir apstājušies un tālāk netiek..Būsim godīgi,lielie giganti nedalās ar saviem panākumiem,un stratēģijām,kā to panākt,ar parastiem cilvēkiem .Vismaz nevienu milzīgo uzņemēju neesmu redzējusi,kas iedvesmotu mazos uzņēmējus.
jo lielam uzņēmumam nav jēga iedvesmot maziņu. Atšķiras stratēģijas. Bet nu, ja pameklē, atrast var. Ir ļoti daudz izziņas literatūras arī. Un vissvarīgākais faktors - kas der vienam, nederēs otram. Bet vispār ir EBIT, Reklāmas asociācijas gada konference un vēl un vēl, kur var smelties daudz kvalitatīvas informācijas no speciālistiem, nevis no uzpūstas monsterhigh lelles ar pirktiem sekotājiem. Viņa var taisīt tās sanākšanas cik vien grib, bet viņas bizness tāpat turās uz diega. Viegli lekt divu dirsu augstumā, ja visur ir sadarbības aka #pašipirkām. Visa mārketinga stratēģija ir vienveidīga un bez cieta pamata nākotnē, jo visas platformas, kurās viņa darbojas vienu dienu ir, nākamajā jau tā ir vēsture. Ko viņa darīs, kad sociāli tīkli vairs nebūs tik populāri? Neaizmirstam, ka visam piemīt cikliskums.VISAM. Attīstība viņas uzņēmumam būtu paplašināt savu redzesloku un audzēt zirneklim kājas, gadījumam, ja viena notrūkst, lai cita nes peļņu. Lūk tā! Es arī varētu uztaisīt veselu pasākumu, kurā apmācīt uzņēmējus sevi attīstīt. 😁 man tam ir 10+ gadu pieredze.
04.03.2024 20:42 |
 
Reitings 396
Reģ: 05.02.2022
Sonic @ 04.03.2024 18:38
Netīšām uzskrēju Naura ierakstam tajā “Threads” appā. Nu koo tas vsp nozīmē? Kas te ir rakstīts? “ Nevienam nav daļas par Tevi tiklīdz kamēr Tu nepaliec par uzvarētāju !
Tāpēc sāc darboties un UZVARI?”
izskatās, ka Naurim arī izglītība nav noderējusi 😂
04.03.2024 20:39 |
 
Reitings 170
Reģ: 04.09.2020
Netīšām uzskrēju Naura ierakstam tajā “Threads” appā. Nu koo tas vsp nozīmē? Kas te ir rakstīts? “ Nevienam nav daļas par Tevi tiklīdz kamēr Tu nepaliec par uzvarētāju !
Tāpēc sāc darboties un UZVARI🔥”
04.03.2024 18:38 |
 
Reitings 4197
Reģ: 27.08.2023
Veiksme @ 04.03.2024 14:37
kā tieši tevi ietekmē viņas sejas āda? ?

Viņa taču skaitās ietekmele, kuras darbībām vajag sekot un viedoklī ieklausīties. Pašas taču neatlaidīgi slavējat viņu te.
Bet popularizēt nehigiēnisku dzīvesveidu. Nu tas tā mani nedaudz traucē.
04.03.2024 18:34 |
 
Reitings 728
Reģ: 01.02.2023
Pupuķis @ 04.03.2024 15:42
Nez vai tajā pasākumā tika minēts kaut kas par forumu? Fanes dikti sarosījušās ?
Ne tikai fanīts sarosījušās pati didrene te vienai veselu penteri nolasījuso un likusi, lai uzraksta visu pa punktiem 😂😂😂Te es tos punktus pārfrāzēju pareizi.
1.Nomainījusi dzīvokli no 50(m2) uz 70(m2) ko izflīzējusi marmora rakstā.
2. Nomainot telpas ir uzņēmuma sasniegums😂
3.Foto studijām izlīmēja tapetas un aizgāja pa pieskari. 👍Parādi vienu peļņu nesošo foto studiju. Ups nav tādas🤷🏻‍♀️
4.Nopirkt lietotu darba auto tas tagad skaitās kaut kāds sasniegums.🫡
5. 2 Venspils dzīvokļi,kas ir mantoti, kas atrodās prastās blokmājās un ir ļoti maziņi. Biznes neaizgāja kā iecerēts🥴nez kāpēc!!!
6. Tagad sasniegums skaitās iznesāt un piedzemdēt bērnu.🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️
Pieminēts bija vēl izskats. Atvainojos tā sevi sačakarēt 26. gados ir jāmāk. Latvijas 40.gadnieces kam vairāk bērnu izskatās daudz labāk kā didrena savos 26.
7. Nopirktie sekotāji ar skaitās kaut kāds sasniegums. Te kādai vērtības ir diezgan zemas, ja ko tādu izcelt.
8.Piedalījusies dzeltenās preses šovos un intervijās.
9. Sasniegums būt par Latvijas klaunu- līdzvērtīgi kovič pārim. Un atkal šeit tās vērtības ,kas kam sasniegums.
10.Nosponcorēti zobi un nokrāsoti mati ( pieliktie ir sadarbība)te toč didra diktējusi. Un pat neesot pleķaina. Paskaties spoguli ne instagram filtros🤦🏻‍♀️Turpina imitēt sportošanu.
11. Tagad braucienus pēc savām lupatām sauc par ceļošanu kur izrāda lētās ieskrietuves un līdzpaņemto paiku. elīnīt Paskaties citas influencerus un tad redzēsi varbūt ko nozīmē ceļošana.
Sviests sviests sviests. Un ir vēl pietiekami daudzas, kas tai fantazētājai tic. Puskoklēcējas bez kritiskās domāšanas.
Tukša muca tālu skan tas par didreni.
04.03.2024 18:17 |
 
Reitings 7963
Reģ: 19.09.2023
kinderbueno @ 04.03.2024 16:34

Tu gan esi pareģe, Džeisons pat vēl nav ticis līdz dārziņam, bet Tu jau zini kā viņš mājās pildīs vai nepildīs mājas darbus. ?

Tur jau nav jābūt gaišreğim. Viņa jau tagad nepilda vecāku pienākumus. Viss ko mammai būtu jādara kā nerakstīts mājas darbs attiecībā uz bērnu. Tas tagad tupa netiek darīts. Viņai bērns ir suņa līmenī - kaut kur paralēli aug savā nodabā. Ā sorry ar aukli divatā. Un tā lai pavisam nav nekas jādara - tad ir 3 aukles. Tālāk no acīm, mazāk problēmu.
04.03.2024 18:02 |
 
Reitings 5467
Reģ: 27.02.2022
Tējnīca @ 04.03.2024 17:16

Džeisons vēl nav ticis līdz dārziņam, bet jau mammai nekad viņam nav laika. Bērni līdz 3 gadu vecumam alkst mammas uzmanību, tas ietekmē viņu attīstību, smadzeņu darbību utt. Es nerunāju par to, ka bērns ir dārziņā, bet atnākot mājās. Man tik ļoti grieza ausīs tas cik ļoti viņa atkārtoja, ka bērni aiz divām durvīm, kāds viņai tas likās lielisks bonuss. Nevar bērnu Džeisona vecumā par memmīti pataisīt, nebūs par lieku viņam vēl pagaidām puņķi noslaucīt un par Nauri forši, ka viņš tā iesaistās, BET, arī ja tēvs būtu tik neieinteresēts bērna dzīvē, kā Elīna, arī par viņu nekas labs nebūtu sakāms. Pie tam viņa gribot vēl bērnus. Kam? Auklītēm? Bet viss par komentētāju izpratni ir skaidrs, jo nauda var nopirkt frizieri un tikšanu vaļā no bērna, pārējās nesmukās māmuļas, kas tāpat netiekot galā, tām vismaz ir iemesls - diendienā darīt visu pēc labākās sirdsapziņas un esmu pārliecināta, ka no tādām sievietēm daudz vairāk skaistuma plūst, kā no apeņu karalienes, kas mātes lomā esot atrod laiku TIKAI iet pie frizieriem. Viņai ir tievāks augums kā daudzām mammām, jo viņa neēd, bet es neteiktu, ka labāks, jo ķermenis pat nepilda sievišķīgas funkcijas. Tāpēc lūdzu, nevajag savu nabaga gēnu plivināt - nauda viņai ir tikai, lai tērētu savam izskatam un lai atpirktos no bērna.
lieliski pateikts.
04.03.2024 17:49 |
 
Reitings 1131
Reģ: 14.09.2023
kinderbueno @ 04.03.2024 16:34

Tu gan esi pareģe, Džeisons pat vēl nav ticis līdz dārziņam, bet Tu jau zini kā viņš mājās pildīs vai nepildīs mājas darbus. ?

Džeisons vēl nav ticis līdz dārziņam, bet jau mammai nekad viņam nav laika. Bērni līdz 3 gadu vecumam alkst mammas uzmanību, tas ietekmē viņu attīstību, smadzeņu darbību utt. Es nerunāju par to, ka bērns ir dārziņā, bet atnākot mājās. Man tik ļoti grieza ausīs tas cik ļoti viņa atkārtoja, ka bērni aiz divām durvīm, kāds viņai tas likās lielisks bonuss. Nevar bērnu Džeisona vecumā par memmīti pataisīt, nebūs par lieku viņam vēl pagaidām puņķi noslaucīt un par Nauri forši, ka viņš tā iesaistās, BET, arī ja tēvs būtu tik neieinteresēts bērna dzīvē, kā Elīna, arī par viņu nekas labs nebūtu sakāms. Pie tam viņa gribot vēl bērnus. Kam? Auklītēm? Bet viss par komentētāju izpratni ir skaidrs, jo nauda var nopirkt frizieri un tikšanu vaļā no bērna, pārējās nesmukās māmuļas, kas tāpat netiekot galā, tām vismaz ir iemesls - diendienā darīt visu pēc labākās sirdsapziņas un esmu pārliecināta, ka no tādām sievietēm daudz vairāk skaistuma plūst, kā no apeņu karalienes, kas mātes lomā esot atrod laiku TIKAI iet pie frizieriem. Viņai ir tievāks augums kā daudzām mammām, jo viņa neēd, bet es neteiktu, ka labāks, jo ķermenis pat nepilda sievišķīgas funkcijas. Tāpēc lūdzu, nevajag savu nabaga gēnu plivināt - nauda viņai ir tikai, lai tērētu savam izskatam un lai atpirktos no bērna.
04.03.2024 17:16 |
 
Reitings 618
Reģ: 13.12.2021
Everests @ 04.03.2024 14:27
aizej izlasi kādu psiholoģisko grāmatu par bernkopibu. Nāks par labu, kur nav nekāds sakars ar eko mammām . Eko mammas ir otrā galējība kas man tik pat ļoti riebjas, kā Elīna.
.
Teksts, kur aprakstīts, kas notiek ar bērnu, ja nav pietiekama mātes un tēva mīlestība. "This may result in a condition called attachment disorder. It usually happens to babies and children who have been neglected or abused, or who are in care or separated from their parents for some reason. The effect of not having this bond is problems with behaviour and in dealing with emotions and new situations."
.
P.s. nauda ir īslaicīga laime, arī Džeisona gadījumā, jā varbūt viņs 1. Klase ies ar jaunāko iPhone, bet atnākot mājās no skolas, viņš pie tā iPhone arī viens sēdes un viens pildīs mājas darbus, kamēr normāla ģimenē, vecāki palīdzēs ar mājas darbiem un pavadīs kvalatativu laiku un brīvdienās būs kopā, nevis māte otrajā istabā apenes lekas ar savu pīļsej.

Tu gan esi pareģe, Džeisons pat vēl nav ticis līdz dārziņam, bet Tu jau zini kā viņš mājās pildīs vai nepildīs mājas darbus. 😀
04.03.2024 16:34 |
 
Reitings 3314
Reģ: 13.08.2023
CallMeAnnika @ 04.03.2024 16:02
450 cilvēki? Tikai nevajag melot. Ja saskaita krēslus lejā, tie ir + - 185, viņas storijā varēja redzēt. Noapaļosim uz 200 + VIP zona. Tie ir maksimāli 300 cilvēki.
Un Elīna atkal sapinas savos melos, ja no sākuma palaida tirgot 400 biļetes kopā, pēc tam paziņoja, ka no 500 biļetēm samazinās uz 400, bet tad beigās ir 450 vietas aizpildītas.
Kā tādu meli var iet klausīties?
Nu, ja redze dubultojas, tad jau viss ir iespējams 😂😅
04.03.2024 16:23 |
 
Patīk
Reitings 28309
Reģ: 12.10.2022
Yololo @ 03.03.2024 20:23
Cik neizglītoa priekšniece, tik neizglītoti un stulbi darbinieki, un tik pat stulbi arī iet uz to saucamo autorpasākumu ? linkā video, kur darbiniece “liek konfliktus” - kā runā tā raksta…
https://failiem.lv/u/3v29ar2t92
Un Annemarija ar Modžo. :D
04.03.2024 16:15 |
 
Patīk
Reitings 28309
Reģ: 12.10.2022
chihiro @ 03.03.2024 17:00

Visi, kuri dzīvo mājās, ir bagāti? Neredzēju to māju vai storijus, bet šis tāds jocīgs pieņēmums, jo ļoti daudzi dzīvo privātmājas, bet tās ir vecas, ar daudz problēmām utt.un tādu nopirkt arī var būt mazāk dārgi kā labāku dzīvokli.
Nē, nav, bet mans secinājums atsaucās uz Elīnas daudzreiz stāstīto, ka dzīvoja nabadzībā un nevarēja atļauties nopirkt to, ko citi. Un to, kā viņu nākošajā dienā pēc izlaiduma izmeta no mājām, jo viņa tagad ir pieaugusi un vecākiem vairs nav jāuztur viena lieka mute. Un ar šādiem vārdiem viņa pati to ir intervijā teikusi.
04.03.2024 16:09 |
 
Patīk
Reitings 28309
Reģ: 12.10.2022
chihiro @ 03.03.2024 16:57

Iespraukšos ar piebildi, kā dara about you visu laiku, ka tās cenas nenormāli lēkā vienai un tai pašai precei, te 60 eur, te 15 eur, tad 30 eur, tad 60, tad 14.. un tas viss var būt 1 mēneša ietvaros. Nekur citur neesmu ievērojusi tādu mārketinga stratēģiju.
Tomēr AboutYou norāda pēdējo 30 dienu zemāko cenu un pircējs spēj orientēties, vai tas ir izdevīgi vai nav. Butterfly ignorē šo likumu.
04.03.2024 16:05 |
 
Patīk
Reitings 28309
Reģ: 12.10.2022
Mayaaa @ 03.03.2024 09:52
Šodien grandiozais pasākums, sold out tā arī nebija ?
450 cilvēki? Tikai nevajag melot. Ja saskaita krēslus lejā, tie ir + - 185, viņas storijā varēja redzēt. Noapaļosim uz 200 + VIP zona. Tie ir maksimāli 300 cilvēki.
Un Elīna atkal sapinas savos melos, ja no sākuma palaida tirgot 400 biļetes kopā, pēc tam paziņoja, ka no 500 biļetēm samazinās uz 400, bet tad beigās ir 450 vietas aizpildītas.
Kā tādu meli var iet klausīties?
04.03.2024 16:02 |
 
Reitings 4197
Reģ: 27.08.2023
Nez vai tajā pasākumā tika minēts kaut kas par forumu? Fanes dikti sarosījušās 😂
04.03.2024 15:42 |
 
Reitings 7963
Reģ: 19.09.2023
Everests @ 04.03.2024 14:27
aizej izlasi kādu psiholoģisko grāmatu par bernkopibu. Nāks par labu, kur nav nekāds sakars ar eko mammām . Eko mammas ir otrā galējība kas man tik pat ļoti riebjas, kā Elīna.
.
Teksts, kur aprakstīts, kas notiek ar bērnu, ja nav pietiekama mātes un tēva mīlestība. "This may result in a condition called attachment disorder. It usually happens to babies and children who have been neglected or abused, or who are in care or separated from their parents for some reason. The effect of not having this bond is problems with behaviour and in dealing with emotions and new situations."
.
P.s. nauda ir īslaicīga laime, arī Džeisona gadījumā, jā varbūt viņs 1. Klase ies ar jaunāko iPhone, bet atnākot mājās no skolas, viņš pie tā iPhone arī viens sēdes un viens pildīs mājas darbus, kamēr normāla ģimenē, vecāki palīdzēs ar mājas darbiem un pavadīs kvalatativu laiku un brīvdienās būs kopā, nevis māte otrajā istabā apenes lekas ar savu pīļsej.

Domā viņa vispār pirks viņam telefonu?
Ja nebūtu forums, viņš pat netiktu pie ziemas drēbēm.
04.03.2024 15:34 |
 
10 gadi
Reitings 261
Reģ: 15.08.2012
Atkal @ 04.03.2024 08:14
Godīgi pasakiet vai te ir kāda uzņēmēja, kas no nulles kaut ko sākusi Latvijā darīt? Bez vecāku padoma un palīdzības? Kad runāju ar paziņām, neviens, kam ir savi uzņēmumi vairs Didru nenodirš. Tie ir kaut kādi specifiski burbuļi, kuros paši LV neko nav mēģinājuši vai taisa garlaicīgas reklāmas un brīnās, kāpēc viņi nevar atļauties dzīvokļus un mašīnas. Es agrāk biju heitere, bet fakti nemelo.Jaunieši 26 gados ar bērniņu ir izveidojusi lielu uzņēmumu, var atļauties uzrīkot milzīgu pasākumu, ir vairāki dzīvokļi kā papildus ieņēmumi. Noliekam blakus Beitiku, Danenbergsoni, Kivičlieni vai īstenībā jebkuru influenceri. Jūs tiešām gribat pateikt, ka 35 gadīgās mājās dirnētājas, kas sēž uz kakla vīriem un tāpat netiek galā ar bērniem, ir labākas? Ja jūs neredzat, kas pa 6 gadiem izdarīts, tad te būs ??
jā, mēs ar vīru. Bet ne Latvijā. Zviedrijā. Tirgus lielāks, bet mīnuss bija valodas nezināšana, birokrātija lielāka. Papīrīšu varējām mēnesi/divus/trīs gaidīt. No viss nulles. Bez nekādas palīdzības no vecākiem (kuri paši knapi galus kādreiz varēja savilkt). Es dariju visu birokrātisko papīra darbus pluss mārketings, vīrs- klientu meklēšana un darba izpilde, materiālu sagāde. Bija grūti, protams. Visa sākotnējà nopelnītā peļņa aizgāja uzņēmuma inventāra paplašināšanai. Tāpēc es Didru un Ņurku nenosodu. Tie, kuriem pašiem ir bizness, saprot, ar ko ikdienā viņa saskaras un cik grūti dažreiz ir saņemties, pacelt galvu un saprast, ka viss notiek tā kā tam ir jānotiek, un viss ir pārvarams. Tieši tāpēc uz šo pasākumu ieradās tie cilvēki, par kuriem jūs te brīnaties. Ne jau pēc iedvesmas viņi tur brauca, bet paskatieties, vai viņa būs ko jaunu atklājusi, ko viņi paši vēl nezina un vienkārši atbalstīt vietējās biznesu. Būtu es LV, arī aizietu.
04.03.2024 14:50 |
 
Reitings 101
Reģ: 23.11.2022
Everests @ 04.03.2024 14:04
https://www.linkedin.com/pulse/importance-mothers-childrens-lives-joe-chan lūk raksts atpalikusajam šmules fanem.
Mother šeit nav kā bioloģiskā māte. Tas ir vairāk piesaistes personas kontekstā. Visu, kas aprakstīts rakstā, var veikt arī tēvs, vai jebkura cita piesaistes persona. Svarīgi, ka bērnam ir šāda viena uzticības persona, kas viņu saprot un reaģē uz bērna vajadzībām.
04.03.2024 14:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits