Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 3604
Reģ: 06.05.2014
Viņa pati tic tam, ko tam video samurgoja pa virsu?
13.09.2023 21:29 |
 
Reitings 4820
Reģ: 27.08.2023
Lyncha @ 13.09.2023 21:12
Man tiešām patīk tas uzfilmētais video (acij patīkami, tiešām, smuki), bet Žīdrihsonee runa visu sabojāja. ? Nu kādi nepieredzēti sasniegumi? Pasakiet man, kas ir tie nenormālie sasniegumi, ko viņa apdzied?
PTAC apkāšana? Melnā kase? Lupatbode?
Naudas atmazgāšana? Sava bērna novelšana auklei?
Es saprastu, ja viņas veikals būtu vienīgais visā centrā. Bet, come on, uz Blaumaņa ielas ir vēl vairāk, forši apģērbu veikaliņi.
Viņas lielākais sasniegums ir visus apčakarēt. Pat sevi. Āmen.

Gribētos viņai uzdot šo jautājumu, bet neatbildēs tak. Uzņēmumi savu attīstību mēra pēc pasūtijumu skaita, apgrozījuma, peļņas, veikalu skaita utt., viņa varētu kaut ko no tā pakomentēt un pastāstīt. Nevis pēc Elīnas izdomātā - mēs augam, jo noliktavu nomainījām, galvenā modele septīto reizi jaunus matus pielika un veikalam grīdu jaunu ielikām. Bombīgi močījam 💪
13.09.2023 21:25 |
 
Reitings 359
Reģ: 05.08.2023
Lyncha @ 13.09.2023 21:12
Man tiešām patīk tas uzfilmētais video (acij patīkami, tiešām, smuki), bet Žīdrihsonee runa visu sabojāja. ? Nu kādi nepieredzēti sasniegumi? Pasakiet man, kas ir tie nenormālie sasniegumi, ko viņa apdzied?
PTAC apkāšana? Melnā kase? Lupatbode?
Naudas atmazgāšana? Sava bērna novelšana auklei?
Es saprastu, ja viņas veikals būtu vienīgais visā centrā. Bet, come on, uz Blaumaņa ielas ir vēl vairāk, forši apģērbu veikaliņi.
Viņas lielākais sasniegums ir visus apčakarēt. Pat sevi. Āmen.

Piekritu tas video ar to nesaprotamo muldēšanu galīgi neiet kopā, safilmets labā kvalitātē bet ja tas būtu cits cilvēks 😂😂 tas pozas un kustības tik iestudētas un nedabiskas tā pat ka viņas sakāmais
13.09.2023 21:19 |
 
Reitings 272
Reģ: 19.03.2023
Man tiešām patīk tas uzfilmētais video (acij patīkami, tiešām, smuki), bet Žīdrihsonee runa visu sabojāja. 😤 Nu kādi nepieredzēti sasniegumi? Pasakiet man, kas ir tie nenormālie sasniegumi, ko viņa apdzied?
PTAC apkāšana? Melnā kase? Lupatbode?
Naudas atmazgāšana? Sava bērna novelšana auklei?
Es saprastu, ja viņas veikals būtu vienīgais visā centrā. Bet, come on, uz Blaumaņa ielas ir vēl vairāk, forši apģērbu veikaliņi.
Viņas lielākais sasniegums ir visus apčakarēt. Pat sevi. Āmen.
13.09.2023 21:12 |
 
Reitings 1063
Reģ: 31.07.2023
KatyB @ 13.09.2023 20:19
Ak jēziņ tas runas skolotājs tiešām varēja vismaz pateikt ka tā runa ir pilnīgs sū**. Kuru interese viņas kārtējā taisnošanas pa visiem saviem tizlajiem izgājieniem un atklātajiem meliem. Ka tas iedvesmo studentus?
Ja tiešām viss būtu tik vienalga tad nebūtu tāda vajadzība katra raidījuma vai intervija skaidroties vēl pa gadiem veciem gadījumiem.
Tajā auditorija gan jau vairāk ka puse nemaz nezin kas tie pa tirliņiem, viss ko runā skaugi un heits, pasi nesaprot ka darīja visu lai sev pievērstu uzmanību un dabūtu kādu rakstiņu dzeltenajos, tajā auditorijā varbūt būs labi ja viens cilvēks būtu gatavs savu biznesu tā veidot domāju jebkuram citam tomēr ir svarīga reputācija un zināšanas, galu gala tāpēc jau arī studē. Un biznesa skola aicina uzstāties tādu aitu ar skola nekam neder un atlaist sajmu

Ar bvk man ir saistība un ne skola aicināja. Aicināja tikai viens kurss, kas laikam studē uzņēmējdarbību vai kko tādu. Es brīnos par tiem studentiem, ka savā “sanākšanas” pasākumā tur vajag tieši didru. Gnjau mazās fanītes vai mammuļas, kas tic, ka didii ir mochitaja un supersieviete.
13.09.2023 21:02 |
 
Reitings 359
Reģ: 05.08.2023
Ak jēziņ tas runas skolotājs tiešām varēja vismaz pateikt ka tā runa ir pilnīgs sū**. Kuru interese viņas kārtējā taisnošanas pa visiem saviem tizlajiem izgājieniem un atklātajiem meliem. Ka tas iedvesmo studentus?
Ja tiešām viss būtu tik vienalga tad nebūtu tāda vajadzība katra raidījuma vai intervija skaidroties vēl pa gadiem veciem gadījumiem.
Tajā auditorija gan jau vairāk ka puse nemaz nezin kas tie pa tirliņiem, viss ko runā skaugi un heits, pasi nesaprot ka darīja visu lai sev pievērstu uzmanību un dabūtu kādu rakstiņu dzeltenajos, tajā auditorijā varbūt būs labi ja viens cilvēks būtu gatavs savu biznesu tā veidot domāju jebkuram citam tomēr ir svarīga reputācija un zināšanas, galu gala tāpēc jau arī studē. Un biznesa skola aicina uzstāties tādu aitu ar skola nekam neder un atlaist sajmu
13.09.2023 20:19 |
 
Reitings 1149
Reģ: 18.12.2022
Kenty @ 13.09.2023 17:55
bloomconcept.lv arī noteikumi uz akcijas precēm.Pašu preci pret naudu nevar atgriezt.dāvanu karte vai cits izmērs .
tad tādus buķikus un bloomconcept uz Ptac. Veikalu pašizdomātie likumi nav virs valsts likumdošanas. Tas, ka tu neinteresējies par savām tiesībām un atvainojos par izteicienu, bet ļauj tādiem šaraškina kantoriem dirst sev uz galvas ir tikai un vienīgi tava vaina
13.09.2023 19:56 |
 
Reitings 1149
Reģ: 18.12.2022
Pupka @ 13.09.2023 16:10

Man šķiet, ka atlaides ir tāpēc, lai nevarētu atgriezt preci vai naudu. Jo akcijas preci un apakšveļu nekad nemaina un naudu neatgriež.
Tāpēc visu laiku ir atlaides, lai nekvalitatīvākos un nesmukākos produktus kaut kā izpārdotu, bet pretenzijas nepieņemtu.
un tad uz Ptac. Jo atlaides nedod tiesības neatgriezt naudu
13.09.2023 19:54 |
 
Reitings 174
Reģ: 09.08.2023
Nupat noskatījos šodienas storijus un mana pirmā doma- kas viņai ar seju? Simtu punktu, ka kaut ko salaidusi iekšā.
Tādā vecumā jau...
13.09.2023 19:50 |
 
Reitings 788
Reģ: 16.01.2023
IceCream @ 13.09.2023 12:16
Šī gada sākumā kāda no influenceres sekotājām, redzot video, kurā mazais Džeisons tiek apsēdināts un tad lēni nolsīd gultā, iesniedza par Elīnu sūdzību bāriņtiesā.
Melīgā žurka. Lēni noslīd...

Toreiz tak bija sociālais dienests, ne jau bāriņtiesa
13.09.2023 19:47 |
 
Reitings 788
Reģ: 16.01.2023
Tortilja @ 13.09.2023 13:24
Vai esat pamanījušas pēdējos storijos, ka Elīnas piere pavisam gluda un nekustīga uz mīmikām palikusi?

Viņa jau labu laiku atpakaļ gāja uz botoxu, bija storiji.
Jo viņai visu laiku bija tā savilktā piere
13.09.2023 19:45 |
 
Reitings 2219
Reģ: 03.08.2023
Pupka @ 13.09.2023 16:10

Man šķiet, ka atlaides ir tāpēc, lai nevarētu atgriezt preci vai naudu. Jo akcijas preci un apakšveļu nekad nemaina un naudu neatgriež.
Tāpēc visu laiku ir atlaides, lai nekvalitatīvākos un nesmukākos produktus kaut kā izpārdotu, bet pretenzijas nepieņemtu.

viņiem nav tiesību atteikt atgriešanu akcijas precēm. apakšveļai var. bet visām precēm ar atlaidēm - tas jau ir pretlikumīgi ;0
13.09.2023 19:12 |
 
Reitings 359
Reģ: 05.08.2023
cory @ 13.09.2023 18:49

Iedomājies tagad situāciju (tieši tādu, kādā bija nonākusi Miss Didī): tu ieej Costā pēc kafijas un tev nav maks līdzi ar skaidro naudu. Ko tu darīsi:
a) no big deal, samaksāsi ar telefonu un izbaudīsi kafiju;
b) netiksi pie kafijas un izstāstīsi visam instagram storijos, ka netiki pie kafijas, jo tev nav maks līdzi
(un lūdzu nesāksim te diskusiju, ka ne visiem ir bankas karte pielikta telefonā, jo nu būsim reāli- vairumam tomēr ir, īpaši 25-30 vecuma kategorijā)

Tur vajag face ID un viņai nav ērti tā ka pēc katra kosmetologa apmeklējuma jaitaisa pa jaunu jo tā seja lielāka un pavisam cita 🤷‍♀️😂
13.09.2023 19:10 |
 
10 gadi
Reitings 2704
Reģ: 25.05.2009
Sonic @ 13.09.2023 18:39

Kā tas var būt melnās kases apliecinājums? ? manā ģimenē arī tiek daudz lietota skaidra nauda, jo tā vnk patīk ?

Iedomājies tagad situāciju (tieši tādu, kādā bija nonākusi Miss Didī): tu ieej Costā pēc kafijas un tev nav maks līdzi ar skaidro naudu. Ko tu darīsi:
a) no big deal, samaksāsi ar telefonu un izbaudīsi kafiju;
b) netiksi pie kafijas un izstāstīsi visam instagram storijos, ka netiki pie kafijas, jo tev nav maks līdzi
(un lūdzu nesāksim te diskusiju, ka ne visiem ir bankas karte pielikta telefonā, jo nu būsim reāli- vairumam tomēr ir, īpaši 25-30 vecuma kategorijā)
13.09.2023 18:49 |
 
10 gadi
Reitings 2704
Reģ: 25.05.2009
Pupuķis @ 13.09.2023 17:58

Vai kāds pamanīja, ka viņa 90 eur samaksāja skaidrā naudā? Kurš jaunietis, īpaši viņas vecumā, vispār mūsdienās lieto skaidru naudu un vēl tādu daudzumu, ja visu var izdarīt bezskaidrā naudā? Es ne un nezinu nevienu citu savā draugu lokā, kurš tā darītu. Skaidru naudu izņemu tikai tad, ja zinu, ka kādā vietā ar karti nevar norēķināties un arī tad max kādus 20eur. Tad jau vēl viens apliecinājums, ka taurenīši smeļ no savas "melnās kases".

+++
Lai gan man jau pēc viņas pāris iepriekšējiem izteikumiem bija tādas aizdomas:
Šī neesot savu bankas karti jau divas nedēļas redzējusi, kaut arī gāja gan pie frizieriem, manikīriem (industrija, kas pazīstama ar to, ka ņem skaidro naudu) un sazin kur vēl. Protams var gadīties, es savu bankas karti arī neesmu sen redzējusi, varētu būt pat kādu pusgadu, ja ne vēl ilgāk, bet tas tāpēc, ka visur maksāju ar telefonu. Bet tai pat laikā Miss Didī vēl iepriekš bija ielikusi storijus, ka netiek pie Costas kafijas, jo nav paņēmusi maku līdzi. Kur problēma nopirkt kafiju, īpaši personai, kas neizlaiž telefonu no rokām? 😁 Tagad tas čeks tikai apstiprināja manas aizdomas. Iespējams Naurels šai izsniedz "nedēļas naudu" skaidrā.
13.09.2023 18:42 |
 
Reitings 191
Reģ: 04.09.2020
Pupuķis @ 13.09.2023 17:58

Vai kāds pamanīja, ka viņa 90 eur samaksāja skaidrā naudā? Kurš jaunietis, īpaši viņas vecumā, vispār mūsdienās lieto skaidru naudu un vēl tādu daudzumu, ja visu var izdarīt bezskaidrā naudā? Es ne un nezinu nevienu citu savā draugu lokā, kurš tā darītu. Skaidru naudu izņemu tikai tad, ja zinu, ka kādā vietā ar karti nevar norēķināties un arī tad max kādus 20eur. Tad jau vēl viens apliecinājums, ka taurenīši smeļ no savas "melnās kases".

Kā tas var būt melnās kases apliecinājums? 😅 manā ģimenē arī tiek daudz lietota skaidra nauda, jo tā vnk patīk 🤣
13.09.2023 18:39 |
 
Reitings 4820
Reģ: 27.08.2023
Hmmm1 @ 13.09.2023 15:22
Tikko Elīna sapirka savām darba meitenēm visādus našķus :D
Kāda te nerakstīja, ka viņa liek maksāt par tiem našķiem, ja gribi?

Vai kāds pamanīja, ka viņa 90 eur samaksāja skaidrā naudā? Kurš jaunietis, īpaši viņas vecumā, vispār mūsdienās lieto skaidru naudu un vēl tādu daudzumu, ja visu var izdarīt bezskaidrā naudā? Es ne un nezinu nevienu citu savā draugu lokā, kurš tā darītu. Skaidru naudu izņemu tikai tad, ja zinu, ka kādā vietā ar karti nevar norēķināties un arī tad max kādus 20eur. Tad jau vēl viens apliecinājums, ka taurenīši smeļ no savas "melnās kases".
13.09.2023 17:58 |
 
Reitings 1205
Reģ: 25.01.2023
CallMeAnnika @ 13.09.2023 17:42
Atgriezt nevar tikai tie, kas nezina, ka var atgriezt arī akcijas preces. Jau sen lielākajai daļai ir zināms, ka viņu pašu izdomātie noteikumi nedarbojas.
bloomconcept.lv arī noteikumi uz akcijas precēm.Pašu preci pret naudu nevar atgriezt.dāvanu karte vai cits izmērs .
13.09.2023 17:55 |
 
Reitings 936
Reģ: 11.09.2022
Tik uzsvērti stāsta par jauno vīriešu kolekciju, ka tajās biksēs ir elastāns, kad padara viņas krutas. Manā pasaulē drēbes ar elastānu ir tās lētā gala izstrādājumi! 😃
13.09.2023 17:43 |
 
Patīk
Reitings 30331
Reģ: 12.10.2022
Pupka @ 13.09.2023 16:10

Man šķiet, ka atlaides ir tāpēc, lai nevarētu atgriezt preci vai naudu. Jo akcijas preci un apakšveļu nekad nemaina un naudu neatgriež.
Tāpēc visu laiku ir atlaides, lai nekvalitatīvākos un nesmukākos produktus kaut kā izpārdotu, bet pretenzijas nepieņemtu.
Atgriezt nevar tikai tie, kas nezina, ka var atgriezt arī akcijas preces. Jau sen lielākajai daļai ir zināms, ka viņu pašu izdomātie noteikumi nedarbojas.
13.09.2023 17:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)