Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 5939
Reģ: 27.02.2022
Dita.D @ 19.09.2023 16:19

Didra ir strādājusi veikalā viņai jau vajadzēja zināt, ka februari un martā jau parādās vasaras kolekcijas, lai sākoties siltam laikam visi jau ir iepirkušies, bijuši agrākos ceļojumos pirms vasaras un uzņēmums ir nopelnījis maximumu.
Jūlija beigās jau parādās rudens un ziemas kolekcijas.
Tā ir visos veikalos, tikai ne butterfly. Kamēr viņa sagaidīs savas parkas, tikmēr citi jau nocels klientus
jā,sev jau no about you uz60% atlaidīti nopirku😌😌😌😌
19.09.2023 17:58 |
 
Reitings 788
Reģ: 16.01.2023
Malibu Steisija @ 19.09.2023 12:37

Viņi vienmēr visu dara šausmīgā steigā. Pilnīgi nekādas laika plānošanas. Gan lidojumi, gan kaut kādi pasākumi, gan viss cits. Tāpat arī Butterfly drēbes.
Es arī nesaprotu, kādēļ tāda slikta laika plānošana un tā steiga. Tāpēc arī viņiem bieži vien daudz kas noiet greizi.
Viņai tā močīšana un trakā skriešana notiek tāpēc, ka tā jau arī sanāk, ka 31. maijā atnāk peldkostīmu partija un 1. jūnijā jau jābūt saliktiem mājaslapā, jābūt safilmētiem reeliem un video, safočētām bildēm un jābūt paspējušiem pabūt Dubaijā, Zakopānē un Parīzē ar tiem peldkostīmiem. Kaut gan to visu varēja plānot jau sen, darīt daudzas lietas pamazām, pasūtīt biļetes jau iepriekš nevis tajā pašā vakarā (daudzreiz tā ir, ka paši nezināja, ka lidos kaut kur).
Un vienīgās nesezonas veikalam, kam ir viss kaut kas var būt tad, kad cilvēki īsti neko nepērk, jo atkopjās no svētkiem (piem. janvāris) vai arī aiziet lielās runas par kaut kādiem Didru stulbumiem medijos un cilvēkiem atverās acis :D

Didra ir strādājusi veikalā viņai jau vajadzēja zināt, ka februari un martā jau parādās vasaras kolekcijas, lai sākoties siltam laikam visi jau ir iepirkušies, bijuši agrākos ceļojumos pirms vasaras un uzņēmums ir nopelnījis maximumu.
Jūlija beigās jau parādās rudens un ziemas kolekcijas.
Tā ir visos veikalos, tikai ne butterfly. Kamēr viņa sagaidīs savas parkas, tikmēr citi jau nocels klientus
19.09.2023 16:19 |
 
Reitings 3248
Reģ: 24.03.2023
guccibabe @ 19.09.2023 08:31

Tu aizmirsi vienu svarīgu punktu - Džeisonu. ?
Didra arī Džeisonu aizmirsusi, tikai piemin ka tāds kaut kur eksistē lai muļķīšu priekšā patēlotu biznesa močītāju kurai ir bērns.
19.09.2023 14:34 |
 
Reitings 1566
Reģ: 09.06.2015
Šodien lēkāšana bezvîļu apenēs uz stereoīdiem at its finest
19.09.2023 12:41 |
 
Reitings 1356
Reģ: 27.05.2023
cory @ 18.09.2023 23:20

Es vispār neiebraucu par kādām sezonām un nesezonām viņa runā attiecībā uz savu apģērbu veikalu. Es saprastu, ka apģērbu veikalam, kas tirgo tikai peldkostīmus vai tikai kažokus ir sezona un nesezona, bet ne jau Buķikam, kur var atrast gan parkas ar mamuļas šūto pūku, gan tos bezgaumīgos peļģukus, ko šī fočēja Dubaijā. Attiecībā uz sezonām, tas, ko Didra izklausās vēl joprojām nesaprot, ir tas, ka ziemā viņai jāpasūta peldkostīmi un jau visiem jābūt sabildētiem un saliktiem mājaslapā jau maijā. Nevis maijā jāšaujas uz Dubaiju un jāsāk bildēt "šīs vasaras peldkostīmu kolekcija". Viņai tiešām liekas, ka Zara savas peldkostīmu kolekcijas bildē 1.jūnijā un Ziemassvētku vakarkleitas 23.decembra vakarā? Iespējams tie biznesa kursi, ko viņi apmeklē, nāca pēc tam, kad saprata, ka 2022.gadu ir nsolēguši ar zaudējumiem, bet pēc tā sviesta, ko viņa tur runā, izklausās, ka tie biznesa kursiņi neko nav devuši...

Viņi vienmēr visu dara šausmīgā steigā. Pilnīgi nekādas laika plānošanas. Gan lidojumi, gan kaut kādi pasākumi, gan viss cits. Tāpat arī Butterfly drēbes.
Es arī nesaprotu, kādēļ tāda slikta laika plānošana un tā steiga. Tāpēc arī viņiem bieži vien daudz kas noiet greizi.
Viņai tā močīšana un trakā skriešana notiek tāpēc, ka tā jau arī sanāk, ka 31. maijā atnāk peldkostīmu partija un 1. jūnijā jau jābūt saliktiem mājaslapā, jābūt safilmētiem reeliem un video, safočētām bildēm un jābūt paspējušiem pabūt Dubaijā, Zakopānē un Parīzē ar tiem peldkostīmiem. Kaut gan to visu varēja plānot jau sen, darīt daudzas lietas pamazām, pasūtīt biļetes jau iepriekš nevis tajā pašā vakarā (daudzreiz tā ir, ka paši nezināja, ka lidos kaut kur).
Un vienīgās nesezonas veikalam, kam ir viss kaut kas var būt tad, kad cilvēki īsti neko nepērk, jo atkopjās no svētkiem (piem. janvāris) vai arī aiziet lielās runas par kaut kādiem Didru stulbumiem medijos un cilvēkiem atverās acis :D
19.09.2023 12:37 |
 
Reitings 5939
Reģ: 27.02.2022
Paulaaaaaaa @ 19.09.2023 10:22
Draudzene tikko atsūtīja bildi, ka didra uzstāsies evolution privātā pasākumā sievietēm, kur stāstīs par sieviešu spēku. Nu gan atrada īsto un spēcīgo sievieti ?
kāpēc? KĀPĒC? Mana izpratnē cilvēks, kas sevī visu izmainījis, nekāda brīdī nav spēcīgs. Jo spēcīgi cilvēki ir pašpārliecināti pārdevis kādi ir, ar visiem saviem mīnusiem un plusiem. Nu un kā normāli uzņēmēji var domāt, ka viņai ir ko teikt, varbūt vienkārši popularitātes pēc aicina, tai kazino trūkst darbinieku... nez, traģiski,stulbu cilvēku pataisa slavenu.. raudas nāk.
19.09.2023 11:43 |
 
Reitings 4813
Reģ: 27.08.2023
Kaut kas tur ar tām naudām atkal nelīmējas kopā - ap 2000eur izmaksājot Butterfly dienas, tās ir katru mēnesi, parasti tiek plānotas pēdējā brīdī, iespējams, ka tā izdodas pārmaksāt par visu, jo vajag steigā, vēl visām precēm tiek dotas 20% atlaides, papildus tam, ka viss tāpat tiek pārdots regulāri ar atlaidēm, klāt vēl visi rēķini, kas jamaksā un algas. Kā no tā vispār var kaut ko nopelnīt?
19.09.2023 10:57 |
 
Reitings 183
Reģ: 01.03.2022
Paulaaaaaaa @ 19.09.2023 10:22
Draudzene tikko atsūtīja bildi, ka didra uzstāsies evolution privātā pasākumā sievietēm, kur stāstīs par sieviešu spēku. Nu gan atrada īsto un spēcīgo sievieti ?

man šādos gadījumos vienmēr ir jautājums par to, cik kompetenti un ar kritisku domāšanu apveltīti cilvēki strādā šajos uzņēmumos..? nu, vai tādi, kas vispār netver lauku.
19.09.2023 10:34 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Devindesmitseptini @ 18.09.2023 21:08
Viņai nenāk jau kaut kāds vecuma marasms virsū lēnām? Saprotu, ka tikai 26(laikam), bet, ja jau izskatās uz 45, tad varbūt prātiņš pielāgojas izskatam? Labi, es te pārspīlēju protams, bet jaunākie storiji ir nu vienkārši…
Es saprotu, ka pa virsu veikalniecei, modelei, intervētājai, biznesmenei, pavārei, , influencerei viņa tagad pēdējās dienās īpaši uzsvērti ir pataisījusi sevi par life couchu. (Wannabe, protams, tāpat kā visas citas iepriekšminētās ‘profesijas’). Tik ļoti stāsta, ka katram ir jāatrod sava viena lieta un tā jāattīsta un jāpieturās, tad kas šis par cirku? Kāpēc iet pretrunā ar sevi? Kā var viņas padomos klausīties, cik dumjas ir tās meitenes, kas iedvesmojas no viņas? Tagad stāsta, ka, iepriekš domājusi, kāpēc viņai, teiksim, viens gads bijis labāks un cits nē. Tad sapratusi, ka pareizi! Ir taču sezona un nesezona. Nē, Didriņ, 1 gads un vēl 1 gads nav sezona un nesezona. Tālāk stāsta, ka domājusi, kā šo nesezonu uzlabot, jo sezonā tak nav laika domāt par uzlabojumiem. Kā piemēru min, ka ziemas jakas atnāks septembrī, bet noliktavā nav vietas, tāpēc jādomā par to, kur liks jakas jau tagad, nevis, kad būs atnākušas. Es atvainojos, kur loģika? Varbūt viņa to tik tā kā piemēru pamuļķēm minēja, jo priekš manis šis šķistu pašsaprotami. Bet ja kaut kas tāds jāmin kā piemērs, tad es noprotu, ka Didru pārim šis iepriekš iespējams ir sagādājis problēmas. Vienvārdsakot, ja ieklausās un paanalizē viņas teikto, smadzenēs ieslēdzas viens liels error. Kā jau te iepriekš rakstīja- runā un neko nepasaka. Vairs nelauzīšu sev smadzeni un neklausīšos, haha
tūlīt būs maksas kurss ar atlaižu kodiņu "bombīgi", kur Elīna pasniegs biznesa kursus par 5000 🤭
19.09.2023 10:22 |
 
Reitings 165
Reģ: 09.12.2022
Draudzene tikko atsūtīja bildi, ka didra uzstāsies evolution privātā pasākumā sievietēm, kur stāstīs par sieviešu spēku. Nu gan atrada īsto un spēcīgo sievieti 😀
19.09.2023 10:22 |
 
10 gadi
Reitings 1043
Reģ: 25.04.2010
Ir laiks koučam Didrai mesties kopā ar kādu tik pat lielisku un zinošo speciālisti - uztura speciālisti, onkoloģi, planka ieviesēju Latvijā Kirpiču Lieni. Fantastiska sadarbības iespēja. Abas bez izglītībām, uzskata, ka citus var mācīt kā vajag lietas darīt.
19.09.2023 09:21 |
 
10 gadi
Reitings 283
Reģ: 29.03.2010
Devindesmitseptini @ 18.09.2023 21:08
Viņai nenāk jau kaut kāds vecuma marasms virsū lēnām? Saprotu, ka tikai 26(laikam), bet, ja jau izskatās uz 45, tad varbūt prātiņš pielāgojas izskatam? Labi, es te pārspīlēju protams, bet jaunākie storiji ir nu vienkārši…
Es saprotu, ka pa virsu veikalniecei, modelei, intervētājai, biznesmenei, pavārei, , influencerei viņa tagad pēdējās dienās īpaši uzsvērti ir pataisījusi sevi par life couchu. (Wannabe, protams, tāpat kā visas citas iepriekšminētās ‘profesijas’). Tik ļoti stāsta, ka katram ir jāatrod sava viena lieta un tā jāattīsta un jāpieturās, tad kas šis par cirku? Kāpēc iet pretrunā ar sevi? Kā var viņas padomos klausīties, cik dumjas ir tās meitenes, kas iedvesmojas no viņas? Tagad stāsta, ka, iepriekš domājusi, kāpēc viņai, teiksim, viens gads bijis labāks un cits nē. Tad sapratusi, ka pareizi! Ir taču sezona un nesezona. Nē, Didriņ, 1 gads un vēl 1 gads nav sezona un nesezona. Tālāk stāsta, ka domājusi, kā šo nesezonu uzlabot, jo sezonā tak nav laika domāt par uzlabojumiem. Kā piemēru min, ka ziemas jakas atnāks septembrī, bet noliktavā nav vietas, tāpēc jādomā par to, kur liks jakas jau tagad, nevis, kad būs atnākušas. Es atvainojos, kur loģika? Varbūt viņa to tik tā kā piemēru pamuļķēm minēja, jo priekš manis šis šķistu pašsaprotami. Bet ja kaut kas tāds jāmin kā piemērs, tad es noprotu, ka Didru pārim šis iepriekš iespējams ir sagādājis problēmas. Vienvārdsakot, ja ieklausās un paanalizē viņas teikto, smadzenēs ieslēdzas viens liels error. Kā jau te iepriekš rakstīja- runā un neko nepasaka. Vairs nelauzīšu sev smadzeni un neklausīšos, haha

Tu aizmirsi vienu svarīgu punktu - Džeisonu. 😁
19.09.2023 08:31 |
 
10 gadi
Reitings 2701
Reģ: 25.05.2009
Es šodien pēc ilgiem laikiem paklausījos Didrihsones storijus, līdz ar to man ir daudz komentāru 😁 Pēdējie storiji, kur viņa stāsta, ka viņai trīs vietas, kas darbojas lielos uzņēmumos (vnk koooooo???😵‍💫) esot uzrakstījušas, ka viņi gribot dzirdēt Elīnas pieredzes stāstu, kā viņa visu paspēj. Un pēc tam Elinčiks min, ka tas nav peļņas pasākums, un tās esot lielas izmaksas. Ja jau tevi aicina uzstāties, tad kādas tev vēl izmaksas? 😁
Gan jau atkal pati rakstīja lokācijām, ka grib organizēt pasākumu, trīs atbildēja, ka pie viņiem var un Elinčiks pasniedz to savā profilā, kā "viņu aicina uzstāties milzīgas auditorijas priekšā" 😁
18.09.2023 23:49 |
 
10 gadi
Reitings 2701
Reģ: 25.05.2009
Devindesmitseptini @ 18.09.2023 21:08
Viņai nenāk jau kaut kāds vecuma marasms virsū lēnām? Saprotu, ka tikai 26(laikam), bet, ja jau izskatās uz 45, tad varbūt prātiņš pielāgojas izskatam? Labi, es te pārspīlēju protams, bet jaunākie storiji ir nu vienkārši…
Es saprotu, ka pa virsu veikalniecei, modelei, intervētājai, biznesmenei, pavārei, , influencerei viņa tagad pēdējās dienās īpaši uzsvērti ir pataisījusi sevi par life couchu. (Wannabe, protams, tāpat kā visas citas iepriekšminētās ‘profesijas’). Tik ļoti stāsta, ka katram ir jāatrod sava viena lieta un tā jāattīsta un jāpieturās, tad kas šis par cirku? Kāpēc iet pretrunā ar sevi? Kā var viņas padomos klausīties, cik dumjas ir tās meitenes, kas iedvesmojas no viņas? Tagad stāsta, ka, iepriekš domājusi, kāpēc viņai, teiksim, viens gads bijis labāks un cits nē. Tad sapratusi, ka pareizi! Ir taču sezona un nesezona. Nē, Didriņ, 1 gads un vēl 1 gads nav sezona un nesezona. Tālāk stāsta, ka domājusi, kā šo nesezonu uzlabot, jo sezonā tak nav laika domāt par uzlabojumiem. Kā piemēru min, ka ziemas jakas atnāks septembrī, bet noliktavā nav vietas, tāpēc jādomā par to, kur liks jakas jau tagad, nevis, kad būs atnākušas. Es atvainojos, kur loģika? Varbūt viņa to tik tā kā piemēru pamuļķēm minēja, jo priekš manis šis šķistu pašsaprotami. Bet ja kaut kas tāds jāmin kā piemērs, tad es noprotu, ka Didru pārim šis iepriekš iespējams ir sagādājis problēmas. Vienvārdsakot, ja ieklausās un paanalizē viņas teikto, smadzenēs ieslēdzas viens liels error. Kā jau te iepriekš rakstīja- runā un neko nepasaka. Vairs nelauzīšu sev smadzeni un neklausīšos, haha

Es vispār neiebraucu par kādām sezonām un nesezonām viņa runā attiecībā uz savu apģērbu veikalu. Es saprastu, ka apģērbu veikalam, kas tirgo tikai peldkostīmus vai tikai kažokus ir sezona un nesezona, bet ne jau Buķikam, kur var atrast gan parkas ar mamuļas šūto pūku, gan tos bezgaumīgos peļģukus, ko šī fočēja Dubaijā. Attiecībā uz sezonām, tas, ko Didra izklausās vēl joprojām nesaprot, ir tas, ka ziemā viņai jāpasūta peldkostīmi un jau visiem jābūt sabildētiem un saliktiem mājaslapā jau maijā. Nevis maijā jāšaujas uz Dubaiju un jāsāk bildēt "šīs vasaras peldkostīmu kolekcija". Viņai tiešām liekas, ka Zara savas peldkostīmu kolekcijas bildē 1.jūnijā un Ziemassvētku vakarkleitas 23.decembra vakarā? Iespējams tie biznesa kursi, ko viņi apmeklē, nāca pēc tam, kad saprata, ka 2022.gadu ir nsolēguši ar zaudējumiem, bet pēc tā sviesta, ko viņa tur runā, izklausās, ka tie biznesa kursiņi neko nav devuši...
18.09.2023 23:20 |
 
Patīk
Reitings 2865
Reģ: 30.04.2020
Teicu jau iepriekš un atkārtošos.
Viņi bieži lido uz Parīzi, vienu laiku uz Stambulu. Vairākkārt esmu instagram redzējusi “veikalus”, kuris tirgo gan lux klases fake, gan vidējās klases. Fake tirgošana ir aizliegta ar likumu, tāpēc to tik vienkārši nevar reģistrēt un nav arī saprotam no kurienes kājas aug. Kāpēc lai kāda no šīm lapelēm nebūtu Didriķu side business?
Tāda komandējuma laikā var paspēt reģistrēt firmu citā valstī. Polijā vispār vienkārši tas izdarāms. Ja vēl Lietuvā kāda firma, tad pa visiem apgrozījumiem salasās.
18.09.2023 22:11 |
 
10 gadi
Reitings 2701
Reģ: 25.05.2009
MartaElza @ 18.09.2023 20:30

Vai tad tas tēvs māk kaut vārdu latviski, lai izteiktos latviešu forumā?

Man šī liekas kārtējā Elīnas d*ršana, bet dīvaini, ka viņa tik atklāti d*rš, stāvot savai mamuļai blakus. Lai gan šo "stāstu" viņa stāstīja latviski, līdz ar to liela iespēja, ka mamuļa nemaz neiebrauca, ko Elīna stāsta.
18.09.2023 21:22 |
 
Reitings 516
Reģ: 18.03.2023
Viņai nenāk jau kaut kāds vecuma marasms virsū lēnām? Saprotu, ka tikai 26(laikam), bet, ja jau izskatās uz 45, tad varbūt prātiņš pielāgojas izskatam? Labi, es te pārspīlēju protams, bet jaunākie storiji ir nu vienkārši…
Es saprotu, ka pa virsu veikalniecei, modelei, intervētājai, biznesmenei, pavārei, , influencerei viņa tagad pēdējās dienās īpaši uzsvērti ir pataisījusi sevi par life couchu. (Wannabe, protams, tāpat kā visas citas iepriekšminētās ‘profesijas’). Tik ļoti stāsta, ka katram ir jāatrod sava viena lieta un tā jāattīsta un jāpieturās, tad kas šis par cirku? Kāpēc iet pretrunā ar sevi? Kā var viņas padomos klausīties, cik dumjas ir tās meitenes, kas iedvesmojas no viņas? Tagad stāsta, ka, iepriekš domājusi, kāpēc viņai, teiksim, viens gads bijis labāks un cits nē. Tad sapratusi, ka pareizi! Ir taču sezona un nesezona. Nē, Didriņ, 1 gads un vēl 1 gads nav sezona un nesezona. Tālāk stāsta, ka domājusi, kā šo nesezonu uzlabot, jo sezonā tak nav laika domāt par uzlabojumiem. Kā piemēru min, ka ziemas jakas atnāks septembrī, bet noliktavā nav vietas, tāpēc jādomā par to, kur liks jakas jau tagad, nevis, kad būs atnākušas. Es atvainojos, kur loģika? Varbūt viņa to tik tā kā piemēru pamuļķēm minēja, jo priekš manis šis šķistu pašsaprotami. Bet ja kaut kas tāds jāmin kā piemērs, tad es noprotu, ka Didru pārim šis iepriekš iespējams ir sagādājis problēmas. Vienvārdsakot, ja ieklausās un paanalizē viņas teikto, smadzenēs ieslēdzas viens liels error. Kā jau te iepriekš rakstīja- runā un neko nepasaka. Vairs nelauzīšu sev smadzeni un neklausīšos, haha
18.09.2023 21:08 |
 
Reitings 3652
Reģ: 01.03.2022
cory @ 18.09.2023 19:24
Pēc šī izklausās, ka Elīnas tēvs ir tas, kas sēž te forumā un drukā komentārus, nevis Ņuriks ? Izgriezums no kasjauns raksta:
https://jauns.lv/raksts/izklaide/576797-elinas-didrihsones-tevs-par-meitas-grutniecibu-uzzinajis-no-interneta

Kā arī viņam esot radušās aizdomas vienā no ģimenes atpūtas braucieniem, kura laikā meita esot jutusies slikti un gandrīz neko neēdusi.

Šis jau izklausās pēc normālas, tipiskas dienas, kurā Elīna badojas. Bet jā, atcerēsimies, ka Elīna speciāli badojās pastiprināti grūtniecības laikā, lai tikai nepieņemotos svarā.
18.09.2023 20:47 |
 
Reitings 1741
Reģ: 01.02.2023
cory @ 18.09.2023 19:24
Pēc šī izklausās, ka Elīnas tēvs ir tas, kas sēž te forumā un drukā komentārus, nevis Ņuriks ? Izgriezums no kasjauns raksta:
https://jauns.lv/raksts/izklaide/576797-elinas-didrihsones-tevs-par-meitas-grutniecibu-uzzinajis-no-interneta

Vai tad tas tēvs māk kaut vārdu latviski, lai izteiktos latviešu forumā?
18.09.2023 20:30 |
 
Reitings 131
Reģ: 18.07.2023
dzestaislietotajs @ 18.09.2023 08:53

Apgrozīto naudu var redzēt officiālajos saitos. Manuprāt par tadu naudu var atļauties to visu. Tas, ka Tavam pratam ir neaptverami un tu nevari noplenit tadu naudu, nu to jau mes redzam. Tu zini cik daudz cilveki pelni vel vairak ka vini seit lv? Tad kapec vini netiek apspriesti? Liekas ka tiraka skaudiba, jo kada gan tev tur dala? tikai uzsutit instances tu vari, bet tev pashai pratins nemaz neaizvilktu lidz tadam mahinacijam, lai spetu to izdarit. plus dubaija viss ko tu nopelni paliek tev.

Vai tu zini, ko nozīmē apgrozījums? SIA EDButterfly, kas reģistrēts uz Naura vārda, pagājušogad apgrozījums bija nedaudz zem miljona, bet gadu noslēdza ar 105 000 eiro zaudējumiem. Divus iepriekšējos gadus 160 000 un 117 000 eiro peļņa, kas nav slikti, protams, bet sapirkties kaudzi ar dzīvokļiem Latvijā (ja nu vienīgi kaut kādus graustus) un vēl Dubaijā par to nevar.
Ir vēl SIA BUTERFLY ar 24 000 un 15 000 eiro peļņu tā divos pastāvēšanas gados un SIA NENE ar 12 000 un 3700 eiro peļņu tā pastāvēšanas laikā.
Vispār interesanti, ka viņu uzņēmumi ir nošķirti, un uz Elīnas vārda ir mazāk pelnošie. SIA Butterflay ar apgrozījumu zem 40 000 eiro gadā un 9000, 17 000 un 600 eiro peļņu pēdējos trijos darba gados, kā arī šovasar reģistrētais SIA BUTTERFLYGO, par kuru attiecīgi vēl nav datu.
Viņi savam vecumam ir veiksmīgi uzņēmēji, bet ne jau tik ļoti, lai sapirktu padsmit dzīvokļus un noteikti ne Dubaijā. Turklāt izskatās, ka 2022.gadā jau iebrauca mīnusos, un varbūt šogad zaudējumi būs vēl lielāki - nebūtu brīnums, ņemot vērā komunālo pakalpojumu sadārdzināšanos, minimālās algas celšanos, ekonomisko krīzi, inflāciju un tai sekojošo pirktspējas samazināšanos utt.
18.09.2023 20:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits