Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 262
Reģ: 24.01.2023
https://failiem.lv/u/muaf8yvzj
Didrai pigmentacija sakusies uz virslupas un pieres 😬
30.08.2023 19:17 |
 
Reitings 165
Reģ: 01.03.2022
Nauris pazaudējis telefonu un Dii tā bēdājas, ka visa dzīve telefonā. Ja pietiek prāta, tad visa dzīve ir icloudā backup-ota.
30.08.2023 19:09 |
 
Reitings 669
Reģ: 15.08.2023
gribuiemestkapeiku @ 30.08.2023 17:24
esmu arī tā paša vecuma, bet man bioloģijā bija temats anatomija un man tika sīki un smalki stāstīts par vīrieti un tik pat sīki par sievieti, par katru kontracepciju, par to mīnusiem,plusiem un visu,kas saistīts. Un ovulāciju arī. Es nezinu,kas tad tās par skolām,kur tas netiek stāstīts,jo es gāju visparastākajā pamatskolā un nebiju nekāda izcilniece, bet gadījās laist vielu gar ausīm, bet kaut kas tomēr atmiņā ir. Jautājums tad ir skolotājām,jo grāmatā tas viss bija. Stāstīja to vai nē ir cits jautājums.

Par auglīgajām dienām, ovulāciju un kontracepciju varētu nesatraukties un nezināt meitenes, kuras nedzīvo dzimumdzīvi. Un kā te bijis rakstīts, ka viņa nebija nekāda svētā pirms laulības un bija to jau darījusi. Tā ka par to, tak būtu jāinteresējas kā nepalikt stāvoklī vidusskolā, ja nodarbojies ar seksu. Mums klasē pirms 15+ gadiem bija pat tik advancētas meitenes, kurām bija pat tie kontracepcijas plāksteri. Bet viņa ir laulībā jau 7 gadus, nu piedodiet, atvainojiet. Viņiem sekss laikam tiešām tikai bērnu radīšanai, tāpat kā Uģim Kuģim.
30.08.2023 18:37 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Lorra @ 30.08.2023 16:06

Tas ir tikai tāpēc, ka forumniecēm un vienkārši cilvēkiem kam viņa besī, patīk pārspīlēt un pagriezt visu pa savam. Vienalga ko Elīna teiks, kāds dzirdēs tieši to ko pats vēlas dzirdēt.
Muļķības. Stīvs Džobss, ja pareizi atceros (ja jaucu, tad Bils Geits), arī nekad nepabeidza augstskolu un izstājās. Un neviens viņam nepārmet, jo viņam bija dabīgi iekšā, vnk ļoti augstas intelekta spējas, pats iemacījies programmēšanu utt. Viņa panākumi visiem ir redzami, tie ir revolucionāri un mainīja pasauli. Un tad ir Didrihsone, kam mācības nebija svarīgas - ok, nav problēma. Bet atšķirība ir tāda, ka viņas izglītības trūkums lec ārā pa visām vīlēm, viņa nezina parastas, basic lietas. Jā, neviens neizmanto 100% no skolā mācītā, protams, ka nē. Bet cilvēka valoda, manieres, basic zināšanas, vārdu krājums - ļoti daudz kas tiek iemācīts tieši skolā, īpaši, ja nav paveicies ar pārāk inteliģentiem vecākiem, kas mājās iemāca manieres, lasīt un interesēties par dažādām sfērām un vispārēji padziļināt redzesloku. Viss, kas cilvēkam jādara, ir jāatver mute un uzreiz ir skaidrs intelekts. Tas ir minūtes jautājums. Mana 17-gadīgā māsīcas meita ir intelekta paraugs, kam Elīna ar savu bombisko biznesu nevarētu ūdeni pienest.
30.08.2023 18:35 |
 
Reitings 3048
Reģ: 29.12.2022
Malibu Steisija @ 30.08.2023 17:38

Man personīgi veselības mācībā tiešām nebija nekas super izglītojošs. Ovulācija tika pieminēta. Bet tik cik pieminēta pastāstot, ka MR cikls kā tāds eksistē. Es arī līdz kādiem saviem 19-20 gadiem nezināju ko ovulācija ĪSTI nozīmē un kāds tur sakars un ko olšūna tajā laikā dara. Un vairāk uzsvars tika likts uz sts un ka to saķersi un būsi slims uz visu mūžu. Ne vienu vien stundu runāja par aids.
Par izsargāšanos gan tika runāts, tika apskaidrots par katru to veidu, tas labi. Bet auglīgās dienas skolā neesmu skaitījusi.
Bet mums skolotāja bija tāda padomju laika kundze. Viņai bija tāds stingrs uzskats - sekss nē, paliksiet stāvoklī un nomirsiet. Nu uz to pusi :D Iespējams tur tā problēma, skolotājā, kas par to runā.
tad noteikti skolotājas vaina. Mums jauna forša sieviete bija,kura pat par savu pieredzi ar to visu stāstija,kā tas dzīvē notiek, nevis tikai kā grāmatā raksta
30.08.2023 18:05 |
 
Reitings 1338
Reģ: 27.05.2023
Berry5 @ 30.08.2023 17:24
Paga, paga. Ves.māc.stundā taču stāstīja par ovulāciju. Kā aprēķināt auglīgās dienas, utt. Nāca arī tās divas tantes, tās vispār neko normāli nepastāstīja. Bet veselības mācība tak bija normāls mācību priekšmets - tur viskaut ko stāstīja.

Man personīgi veselības mācībā tiešām nebija nekas super izglītojošs. Ovulācija tika pieminēta. Bet tik cik pieminēta pastāstot, ka MR cikls kā tāds eksistē. Es arī līdz kādiem saviem 19-20 gadiem nezināju ko ovulācija ĪSTI nozīmē un kāds tur sakars un ko olšūna tajā laikā dara. Un vairāk uzsvars tika likts uz sts un ka to saķersi un būsi slims uz visu mūžu. Ne vienu vien stundu runāja par aids.
Par izsargāšanos gan tika runāts, tika apskaidrots par katru to veidu, tas labi. Bet auglīgās dienas skolā neesmu skaitījusi.
Bet mums skolotāja bija tāda padomju laika kundze. Viņai bija tāds stingrs uzskats - sekss nē, paliksiet stāvoklī un nomirsiet. Nu uz to pusi :D Iespējams tur tā problēma, skolotājā, kas par to runā.
30.08.2023 17:38 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Paga, paga. Ves.māc.stundā taču stāstīja par ovulāciju. Kā aprēķināt auglīgās dienas, utt. Nāca arī tās divas tantes, tās vispār neko normāli nepastāstīja. Bet veselības mācība tak bija normāls mācību priekšmets - tur viskaut ko stāstīja.
30.08.2023 17:24 |
 
Reitings 3048
Reģ: 29.12.2022
Malibu Steisija @ 30.08.2023 14:58
Runājot vēl par Elīnas nezināšanu par vienkāršām sieviešu lietām. Es varu piekrist tam, ka skolā baigi par to nemāca. Vismaz ne tad kad es biju pusaudze. Esmu viena vecuma ar Elīnu, attiecīgi mēs esam mācījušās no vienām grāmatām un ''sieviešu mācības'' princips visticamākais bija viens vai vismaz līdzīgs.
Mana saskarsme ar tieši sieviešu lietām skolā bija tāda: vienā dienā (7. vai 8.klase neatceros) atnāca divas sievietes uz skolu, cik saprotu tās kundzes braukāja pa visām LV skolām un stāstīja šo, salika visas meitenes vienā klasē un pastāstīja par mēnešreizēm. Reizi mēnesī sievietēm ir tā, ka... bla bla bla. Pastāstīja par to ka var būt pumpas un pinnes, ka var sāpēt, utt. Parādīja bildītes un slaidus izskaidrojot kas un kā. Parādīja/pastāstīja kā lietot paketes un tamponus. Iedeva maisiņu ar pāris paketēm, skrubīti un krēmiņu. Vārdu sakot novadīja prezentāciju par mēnešreizēm.
Tad protams bioloģijā ejot cauri ''kā rodas bērni'', tiek izskaidrots vienkāršos vārdos kas kā notiek. - olšūna aizceļo uz dzemdi, spermatozoīds apaugļo olšūnu, no olšūnas veidojas bērniņš... utt.
Tālāk jau vidusskolā mācoties cilvēka anatomiju iet pāri cilvēka reproduktīvajai sistēmai, bet tas vairāk ir 'kur kas atrodas' princips. Par tādām lietām, kā piemēram, to pašu ovulāciju un, ka sieviete var palikt stāvoklī ovulācijas laikā vienkārši netika stāstīts. Arī veselības mācībā mūs skolotāja vairāk biedēja, ka ja jums ir sekss jūs paliksiet uzreiz stāvoklī, saķersiet kādu sts un jūsu dzīve būs beigusies. Nekādas tiešām vērtīgas zināšanas.
Es ceru, ka tas viss tagad ir mainījies un ka jaunieši tiešām iegūst patiesas un vērtīgas zināšanas par savu ķermeni un kā lietas notiek. It īpaši meitenes, jo mums tomēr tas organisms ir savādāks un ļoti vērtīgs. Bet arī man šajā sakarā skolā nekas netika iemācīts diemžēl.
esmu arī tā paša vecuma, bet man bioloģijā bija temats anatomija un man tika sīki un smalki stāstīts par vīrieti un tik pat sīki par sievieti, par katru kontracepciju, par to mīnusiem,plusiem un visu,kas saistīts. Un ovulāciju arī. Es nezinu,kas tad tās par skolām,kur tas netiek stāstīts,jo es gāju visparastākajā pamatskolā un nebiju nekāda izcilniece, bet gadījās laist vielu gar ausīm, bet kaut kas tomēr atmiņā ir. Jautājums tad ir skolotājām,jo grāmatā tas viss bija. Stāstīja to vai nē ir cits jautājums.
30.08.2023 17:24 |
 
Reitings 4197
Reģ: 27.08.2023
Vai kādam vēl liekas dīvaina tā feiko zīmolu somiņu izmantošana Butterfly fotosesijās? Ja vēl pie tam paši tirgo arī somiņas - būtu 2 in 1 reklāmas, ja pieliktu Butterfly somiņas. "Pieticīgā" Elīnīte savu "pieticību" tā izrāda? 😂
30.08.2023 17:15 |
 
Reitings 2365
Reģ: 17.03.2022
Parasti cilvēki darbu uz mājām nevelk!!!!!! Taa ir vieta, kur tu aizej un atslēdzies no visa.... Bet neee, viņai tiešām jo dienas, jo trakāk iet ciet ar tām lupatām.....
30.08.2023 16:48 |
 
Reitings 357
Reģ: 05.08.2023
Uz rudeni jauna kombinācija Fendi x Dior 🐑
Visādi fake redzēti viņai bet sitas ir vistizlākais
30.08.2023 16:38 |
 
Reitings 1338
Reģ: 27.05.2023
simona.saimona @ 30.08.2023 16:13
Elīna minēja, ka skolā veselības mācībā stāstīja tikai par izsargāšanos, nevis kā tikt pie bērna. Tajā pat laikā viņa nezina pat, kas ir kontracepcijas tabletes.

Viņa grib, lai veselības mācības stundās tagad stāstītu katru īpašo un interesanto gadījumu kādēļ sieviete nevar tikt pie bērna? Piemēram, Elīnas gadījumu - neparezs dzīvesveids un uzturs, mazs svars, ķermeņa novājināšana, uzturvielu neuzņemšana. Komplektā ar to, ka pirms gada dzemdēja un ķermenis visticamākais nav no tā atguvies, jo būdama stāvoklī badojās un dzina sevi līdz pēdējam. Nu viss tas kokteilis.
Tāpēc jau arī ir jāiet pie ārsta un jāseko ārsta norādījumiem. Skolā jau nemācīs un visu laiku nestāstīs, ka redz šitā arī var sanākt un tad ir jādara tas un šitas. Jāguļ pie sienas ar kājām gaisā. Nē. Tad ir jāiet pie daktera un jāizskata situācija individuāli. Un viņai noteikti ārste pateica daudz vairāk, nekā tikai to, ka jāpieņemas svarā un tad puff būs stāvoklī.
30.08.2023 16:28 |
 
Reitings 5467
Reģ: 27.02.2022
Laavii @ 30.08.2023 14:12
es atvainojos, bet kas tas par debīlu reelu viņai biznesa profilā? es saprotu, to daļu, par biznesa sākumu... bet kamdēļ pašā sākumā tas sviests vajadzīgs?
un Džeisons tiešām traki uz pirkstgaliem staigā 😳
30.08.2023 16:17 |
 
Reitings 79
Reģ: 30.09.2022
Elīna minēja, ka skolā veselības mācībā stāstīja tikai par izsargāšanos, nevis kā tikt pie bērna. Tajā pat laikā viņa nezina pat, kas ir kontracepcijas tabletes.
30.08.2023 16:13 |
 
Reitings 455
Reģ: 14.08.2023
CallMeAnnika @ 30.08.2023 15:50
Man šķiet, ka viņa netēlo. Tas nav tikai par to, ka nezin neko par sieviešu lietām, bet ko viņa dara ikdienā. Vai tiešām speciāli melo, lai tikai par viņu runātu? Saraksta uz lapas grafiku, kurā dienā, ko teiks pretēji savam sacītam? Neticu.
Izskatās, ka ģimenei bija vienalga bērnībā par meitas sekmēm un mācībām, galvenais bija noturēt, lai neiet pie džekiem. :D Tajā ģimenē neviens nav īsti gudrs, tā šķiet.

Nav jau runa, ka tēlo tikai par sieviešu veselību vai izplāno līdz sīkākai detaļai, ko kad teiks. Es domāju, ka viņa lasa, kas notiek medijos un sociālajos tīklos un saprot, ka par viņu runā tikai tad, kad pasaka kaut ko muļķīgu, pretrunīgu utt. Par katru tēmu runā daļēji patiesību un daļēji izpušķo ar tēlošanu, lai būtu sensacionālāk.
Nu nav taču pirmais cilvēks, kas pietēlo stulbāku, lai gūtu uzmanību. Tas pat skolas laikos tā ir, tā saucamie klases klauni. Arī influenceriem it īpaši ārpus LV sastopams, ka dara visādas stulbas lietas reitingu dēļ. Viena nesen notēloja savu nāvi.
Protams, kā realitātē es nezinu, nevar izslēgt, ka vienkārši liela muļķe. Domāju par pietēlošanu, jo tas viss ir pārāk daudz, pēc katra skandāla seko nākamais, bieži var redzēt, ka kāds ko uzraksta un nākamais skandāls ir tieši, ka Didrihsone to vai līdzīgu izdara utt.
30.08.2023 16:07 |
 
Patīk
Reitings 2677
Reģ: 08.05.2022
AnnnaMannna @ 30.08.2023 15:05
Noskatījos SBF par Dobeli. Manuprāt, visur izvazātais, ka Didrihsone teikusi, ka izglītība nav vajadzīga, ir izvilkts no konteksta, sagrozīts. Viņai jautāja, kur diploms noderējis. Diploms patiešām nekur, jo nav stājusies. Pēc tam viņa runā, ka izglītība ir nepieciešama, bet tā nenosaka, cik tālu tiks cilvēks. Diskutējami, vai tā ir, jo vidusskola (vai tehnikums, koledža) nav augstskola, cilvēks ar pamatskolas izglītību diez vai mūsdienās var kaut kur tikt, tomēr cilvēks arī ar vidusskolas izglītību var palikt nekur. Nu un Didrihsone patiešām ar savu veikalu varētu darboties ar pamatskolas izglītību, pati sev priekšnieks, neviens diplomu neprasa. Ja meklētu kur citur darbu, nu tad jā..
Bet tomēr tā ir būtiska atšķirība starp to, kā tika pasniegts medijos, forumā. Turklāt daudzi vēl tā norēc, it kā katram noderējusi katra mācību stunda. Es teiksim neatceros daudz ko no priekšmetiem, ar kuriem pēc tam nav bijusi saskarse, līdz ar ko šīs zināšanas man nav noderējušas tiešā veidā, bet, ka skola nav vajadzīga, loģiski nevaru teikt, tas ne tikai sniedz zināšanas tajos priekšmetos, kas būs vajadzīgi tālākajā dzīvē, bet arī attīsta personību.
Kopumā man liekas, viņa tēlo muļķi lielāku nekā ir. Zinātņu doktore loģiski nav, bet arī tāda muļķe nav. Sākumā iespējams neko netēloja, bet, kad ievēroja, cik daudz runas parādās, kad viņai notiek neveiklas vai stulbas situācijas, tad uzķēra vilni un tā gūst gan pašai personīgu apmierinājumu pēc uzmanības, gan popularitāti veikalam.

Tas ir tikai tāpēc, ka forumniecēm un vienkārši cilvēkiem kam viņa besī, patīk pārspīlēt un pagriezt visu pa savam. Vienalga ko Elīna teiks, kāds dzirdēs tieši to ko pats vēlas dzirdēt.
30.08.2023 16:06 |
 
Reitings 1338
Reģ: 27.05.2023
aggagg @ 30.08.2023 15:39
Es atceros, ka bija live īsi pēc tam, kad viņa paziņoja, ka ir stāvoklī ar Džeisonu, kur viņa arī minēja, ka nebija neko dzirdējusi par tādu ovulāciju, jo neesot ārsts ??? es saprotu, ka var nezināt detalizēti, kad / kā tas notiek, ja tas nav aktuāli, bet nu ne jau tā, ka vispār pirmā dzirdēšana. Atkal no sērijas, ka neviens šito nepateica, kā jau ar visām citām lietām ??‍♀️

Ja par ovulāciju sievietei 24 gados (tad kad viņa palika stāvoklī) ir pirmā dzirdēšana, tad tai sievietei vajag aiziet pie ginekoloģes... Viņa vispār kādreiz tur pirms palikšanas stāvoklī bija bijusi? Vai pašai nemaz neinteresēja sava sievietes veselība?
Pie ginekoloģes vajadzētu doties reizi gadā, vai nu vismaz reizi divos gados, tāpat bez iemesla, lai apskatītos un pačekotu. Izrunātos par kontracepcijas lietām, par MR, par regularitāti, par dzemdes/krūšu vēzi, utt.
Diezgan skumji, ka meitene ātrāk bija palielināt krūtis nekā pie ginekologa.
30.08.2023 16:02 |
 
Reitings 1338
Reģ: 27.05.2023
AnnnaMannna @ 30.08.2023 15:21

Piekrītu, ka par ovulāciju utt.netika stāstīts. Vispār maz pieskārās tāda veida tēmām un bieži informācija tika atspoguļota tendenciozi. Vēl tagad atceros, kā Veselības mācībā mums rādīja video, ka aborts ir maza bērniņa nogalināšana, smeldzīgs, asarains stāsts. Ja es tā neuzskatu un domāju, ka aborts ir medicinīska manipulācija, tas ir embrijs, nevis bērns tajā posmā, vai tiešām domājat, ka turpmākajās stundās klausījos un uztvēru nopietni?
Es par šādām tēmām izglītojos pati internetā, bet diemžēl ir cilvēki, kas nav tendēti uz informācijas meklēšanu internetā vai atrod avotus, kur nepareiza informācija.

Tieši tā. Tāpēc es saku, ka ļoti ceru, ka kaut kas ir mainījies veselības mācībā vidusskolā. Jo tagad tā padomājot, katrai jaunai meitenei ir jāzin ne tikai par to, ka var saķert sts un palikt stāvoklī, bet arī par pareizu higiēnu, par infekcijām. Par to, ka nav jākaunās ar piena sēni vai BV doties pie ginekoloģes, un ka tās lietas piemeklē gandrīz katru sievieti, tas nav nekas drausmīgs. Kā no tām izvairīties. Par avārijas kontracepciju. Par drošu seksu. Arī par higiēnu seksa laikā. Kur te forumā nesen bija tas temats, ka čalis iepriekšējā vakarā masturbēja, nenomazgāja rokas un no rīta pieskārās tai meičai un šī baidījās, ka būs stāvoklī...
Un tieši tāpat arī čaļiem vajadzētu mācīt šīs lietas, ne tikai meitenēm. Jo daļa čaļi arī domā, ka ''ā nu ja neizsargājamies, tad jau viņa var vnk iedzert avārijas kontracepciju un viss ok''. Nemaz nezinot kā tā lieta strādā un ka tas diezgan ietekmē sievietes ķermeni.
30.08.2023 15:52 |
 
Patīk
Reitings 28309
Reģ: 12.10.2022
2biletes @ 30.08.2023 01:03
Man šķiet šis ir tas gadījums, kad tiešām tēlo publicitātei. Jo nu cilvēks, kas dzīvo pilsētā, apkārt esot citiem cilvēkiem, galu galā arī skolā gājis nevar būt tik ļoti tups. Tādas lietas 26 gadu vecumā zina ne tikai sievietes, bet arī jebkurš puslīdz sakarīgs vīrietis. To visu, ko viņa nezina māca pamatskolā bioloģijā. To nezināt varētu tikai tad ja viņa tiešām būtu superticīgā, kas arī nāk no superpareizas ģimenes vai ja viņa būtu "īpašais bērns", vai no dziļiem, dziļiem, dziļiem laukiem vai drīzāk Amazones džungļiem. Ja viņa netēlo, nu tad tur jājautā vai IQ ir kaut 50...
Man šķiet, ka viņa netēlo. Tas nav tikai par to, ka nezin neko par sieviešu lietām, bet ko viņa dara ikdienā. Vai tiešām speciāli melo, lai tikai par viņu runātu? Saraksta uz lapas grafiku, kurā dienā, ko teiks pretēji savam sacītam? Neticu.
Izskatās, ka ģimenei bija vienalga bērnībā par meitas sekmēm un mācībām, galvenais bija noturēt, lai neiet pie džekiem. :D Tajā ģimenē neviens nav īsti gudrs, tā šķiet.
30.08.2023 15:50 |
 
Reitings 669
Reģ: 15.08.2023
CallMeAnnika @ 30.08.2023 15:31
Diemžēl viņai jau ir 26 gadi, kas ir vēl skumjāk.

Es par to laiku, kad viņa tikko palika stāvoklī, tad bija 24+.
Bet nu jā, tagad ir 26, aiz muguras ir grūtniecība, plāno jau nākamo, bet kas ir ovulācija un kontracepcijas tabletes joprojām nezina. Un vēl domā, ka mēnešreizes viņai nav vēl no tā, ka zuzinājusi vēl līdz bērna 9 -10 mēnešu vecumam, nevis no knapās ēšanas, pareizāk sakot neēšanas.
30.08.2023 15:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits