Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 357
Reģ: 05.04.2023
sakuraszarins @ 16.10.2023 23:59
Elīnas apkaunojošā uzvedība Parīzē ir ne tikai nepieņemama, bet arī rada negatīvu ietekmi uz viņas uzņēmējas tēlu. Viņas apkaunojošie komentāri izplatīti sociālajos medijos un saņēmuši plašu atsaucību, kas nelabvēlīgi ietekmē viņas reputāciju. Komentāri, kas aizskar vietējo kultūru, cilvēkus un tradīcijas, nodarīja ļaunu gan viņas personīgajam zīmolam, gan arī iedzīvotājiem, kuri jūtas aizvainoti. Tāda aizvainojoša uzvedība var novest pie sabiedrības atsvešināšanās no uzņēmējas, zaudējot klientu uzticību un radot negatīvu ietekmi uz viņas darbību turpmāk.

Lai jai apkauno sevi, varbūt fanītes beidzot sapratis kada Elina un visi vinas tie "sadarbibas partneri" - kafijas banka, kabrita, auglu serviss... visi sitie viņas "sadarbĵbas partneri" sponsorē viņu tikai tapēc, kad viņa uztaisa pec tam labu reklāmu viņiem?
Drīz vini bus LV ad jauniem sadarbības partneriem - BLAKTĪM! Varēs dīkt #sadarbību ar kaitēkļu iznīcinātājiem
17.10.2023 00:24 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
Elīnas apkaunojošā uzvedība Parīzē ir ne tikai nepieņemama, bet arī rada negatīvu ietekmi uz viņas uzņēmējas tēlu. Viņas apkaunojošie komentāri izplatīti sociālajos medijos un saņēmuši plašu atsaucību, kas nelabvēlīgi ietekmē viņas reputāciju. Komentāri, kas aizskar vietējo kultūru, cilvēkus un tradīcijas, nodarīja ļaunu gan viņas personīgajam zīmolam, gan arī iedzīvotājiem, kuri jūtas aizvainoti. Tāda aizvainojoša uzvedība var novest pie sabiedrības atsvešināšanās no uzņēmējas, zaudējot klientu uzticību un radot negatīvu ietekmi uz viņas darbību turpmāk.
16.10.2023 23:59 |
 
Reitings 360
Reģ: 05.08.2023
KrūzīteDūzīte @ 16.10.2023 23:52

Es skatos video un nevaru ierubities- kapec tas bija jafilme Parize? Kads vispar sakars? Tur pat redzet nevar neko no Parizes!
Storiji no Luvras man vispar likas? Man Luvra liekas loti ipash apskates objekts, kad biju tur, man bija loti zel, ka netiku ieksa, jo bija ciet, vai kas tur- neatceros! Bet shitai vispar pohuj kas ir Luvra- kautkur ir uzzinajusi ka ir tada trisstura eka un tagad leka pie tas ekas!
Vinai tiesam neinterese nekas cits ka tikai bildes, video, shmotkas?‍♀️ kur var tads seklums but cilvekam?

Un visas bildes fons tāpat blurred 🤡🤡
Klauni “viena no bagātākajam valstīm pasaule”
16.10.2023 23:58 |
 
Reitings 8872
Reģ: 19.09.2023
KrūzīteDūzīte @ 16.10.2023 23:52

Es skatos video un nevaru ierubities- kapec tas bija jafilme Parize? Kads vispar sakars? Tur pat redzet nevar neko no Parizes!
Storiji no Luvras man vispar likas? Man Luvra liekas loti ipash apskates objekts, kad biju tur, man bija loti zel, ka netiku ieksa, jo bija ciet, vai kas tur- neatceros! Bet shitai vispar pohuj kas ir Luvra- kautkur ir uzzinajusi ka ir tada trisstura eka un tagad leka pie tas ekas!
Vinai tiesam neinterese nekas cits ka tikai bildes, video, shmotkas?‍♀️ kur var tads seklums but cilvekam?

Kā jau te iepriekš rakstīja - tur ir citas haltūras, tās fotogrāfijas ir bezjēdzīgas un ir tikai ķekša pēc.
16.10.2023 23:57 |
 
Reitings 1880
Reģ: 25.06.2023
Naurim atkal zilie jociņi. 😁
https://failiem.lv/f/623bjvek3y
16.10.2023 23:57 |
 
Reitings 1349
Reģ: 27.04.2023
Justiine @ 16.10.2023 18:02
Bet kāda no jums saprot to jēgu šiem video? Cik saprotu, tad šis ir tas grandiozais, nebijušais, bombiskais kontents jeb pāriešana citā līmenī. ? Brauc uz citu valsti, lai filmētu kaut kādus love story reels + staigā apkārt dziedādami un bļaudami krieviski. Uz ielas ēd no lv līdzi paņemto desu. Vienkārši maksimāli jocīgi cilvēki.

Es skatos video un nevaru ierubities- kapec tas bija jafilme Parize? Kads vispar sakars? Tur pat redzet nevar neko no Parizes!
Storiji no Luvras man vispar likas🤯 Man Luvra liekas loti ipash apskates objekts, kad biju tur, man bija loti zel, ka netiku ieksa, jo bija ciet, vai kas tur- neatceros! Bet shitai vispar pohuj kas ir Luvra- kautkur ir uzzinajusi ka ir tada trisstura eka un tagad leka pie tas ekas!
Vinai tiesam neinterese nekas cits ka tikai bildes, video, shmotkas🤦‍♀️ kur var tads seklums but cilvekam?
16.10.2023 23:52 |
 
Patīk
Reitings 31322
Reģ: 12.10.2022
"Francija trauksmes līmeni paaugstina līdz visaugstākajam, izvietos 7000 karavīru "
Šis no ziņām, bet Didrihsoni ziņas nelasa. Lai bļauj vēl skaļāk ielās.
16.10.2023 23:51 |
 
Reitings 3617
Reģ: 06.05.2014
Šovakar filmēšanās metro. Mīlas stāsts vienā no populārākajām blaktīšu tusēšanās vietām. Romantika neaprakstāma.
16.10.2023 23:15 |
 
Patīk
Reitings 31322
Reģ: 12.10.2022
Debilazet @ 16.10.2023 22:57
https://failiem.lv/u/g922x7duyw
Atlaizhu kodins coming soon
Kā es smējos. :D :D :D :D
16.10.2023 23:15 |
 
Patīk
Reitings 31322
Reģ: 12.10.2022
Bonnie @ 16.10.2023 21:58
Man ir kauns par viņiem. Man ir kauns par viņu vakardienas un šodienas kontentu IG. Tā ģērbšanās Starbucks - nožēlojami. Tā bļaušana pilnā rīklē kafejnīcā- nožēlojami. Tā krievu dziesmas atskaņošana un dziedāšana (bļaušana) uz ielas- nožēlojami. Tā telefonu lādēšana (strāvas ubagošana)- nožēlojami. Tā ģētbšanās uz ielas, cilvēkiem garāmejot)- nožēlojami. Tā maizes izsmiešana- nožēlojami. Nerunājot vēl par to, ka - ja jau Tu mega lielā uzņēmēja ved komandu filmēties un cītīgi strādāt līdz atsitienam, tad dienas beigās kā normāls boss uzsauc komandai vakariņas pēc labi padarīta darba nevis apartamentos atrādi pieejamu sāli un rīsus pieliekamajā. Klauns jeibogu!
Viss tur iet uz grunti un nevajag dirst (es atvainojos), ka lidoja uz Parīzi 4 komplektus filmēt. Lidoja uzfilmēt dažus video un rīt, parīt (vai tagad pa vakaru) skrien mēles izkāruši pa fake noliktavām
Lai bļaustās krieviski, tad vietējie un citi tūristi domās, ka viņi ir no Krievijas. :D
Man žēl tā puiša videogrāfa, ka plika desa jāēd uz ielas, jo izskatās, ka tiešām pieiet visam profesionāli un nopietni, viņam teicami sanāk. To, ka Elīna un Jenots ar savu love story sabojā visu, tas pavisam cits stāsts.
Es ceru, ka džekam ir brīvais laiks, lai kaut kur aizietu paēst, jo ar Elīnu nav iespējams. Apartamentos ar pirkstiem brauc otra ēdienā iekšā, bet ārā viss slikti, nav piedāvājums labs (lasīt kā: dārgi), negaršīgi utt. Normāli būtu, ja viņam arī maksātu par pusdienām, bet no Didrihsoniem to nesagaidīt. Tā vietā iedeva pliku desu apēst.
16.10.2023 23:11 |
 
Reitings 1067
Reģ: 31.07.2023
https://failiem.lv/u/g922x7duyw
Atlaizhu kodins coming soon
16.10.2023 22:57 |
 
Reitings 1067
Reģ: 31.07.2023
Man ir bail, ka viņa atvedīs uz Latviju blaktis.
Iedomājaties. Čemodāns vaļā, točiņā hops-hops viss čiki, novelkam, nometam, uzvelkam.
Čemodāns mājās vaļā, šmotkas uz zemes “darba bardakā”, tad tās drēbes noliktavā un Ilzītes paciņā iekšā.
Visi plaukti blaktīs.
Veikals blaktīs.
Gulta, kur vārtās visi, kam nav slinkums - blaktīs!!!
😫😫😫
Zinot viņas “tīrību”, Latvijā sāksies jauna epidēmija! 🫠
16.10.2023 22:46 |
 
Reitings 986
Reģ: 23.02.2023
Un es varu saderēt uz 1000, ka tas teksts-“ēdienkarte šeit neuzrunāja, nu puišus noteikti nē” bija tikai un vienīgi tādēļ, ka tas maksāja, jo tas tomēr Parīzes centriņš.
Kamooon-ēdienkartē pat fricīšu nebija? Nekā nekā?? Tikai nevajag dirst, ka labāk bija ēst siltumā pastāvējušos desiņu un sausu bageti nekā paēst kafuškā.
10000 procenti, ka nožmiedzās. Uzcepta ola mājās gan bija oouu vauu, kudi labāka nekā kafuška. Pizģets kāda diršana
Un telefons lādēšana, bāc kā var būt tādi bizness pīpil bez neviena power banka? Nu tieši kāāā???
16.10.2023 22:21 |
 
Reitings 46
Reģ: 12.07.2022
Man ir kauns par viņiem. Man ir kauns par viņu vakardienas un šodienas kontentu IG. Tā ģērbšanās Starbucks - nožēlojami. Tā bļaušana pilnā rīklē kafejnīcā- nožēlojami. Tā krievu dziesmas atskaņošana un dziedāšana (bļaušana) uz ielas- nožēlojami. Tā telefonu lādēšana (strāvas ubagošana)- nožēlojami. Tā ģētbšanās uz ielas, cilvēkiem garāmejot)- nožēlojami. Tā maizes izsmiešana- nožēlojami. Nerunājot vēl par to, ka - ja jau Tu mega lielā uzņēmēja ved komandu filmēties un cītīgi strādāt līdz atsitienam, tad dienas beigās kā normāls boss uzsauc komandai vakariņas pēc labi padarīta darba nevis apartamentos atrādi pieejamu sāli un rīsus pieliekamajā. Klauns jeibogu!
Viss tur iet uz grunti un nevajag dirst (es atvainojos), ka lidoja uz Parīzi 4 komplektus filmēt. Lidoja uzfilmēt dažus video un rīt, parīt (vai tagad pa vakaru) skrien mēles izkāruši pa fake noliktavām
16.10.2023 21:58 |
 
10 gadi
Reitings 1533
Reģ: 29.01.2009
Elīnai neviens nav pateicis, ka ar ēdienu, sevišķi maizi nespēlējas. Neliekās, ka nākusi no trūcīgas ģimenes, ja reiz atļaujas spēlēties ar maizi, pat ja tā ir tikai bagete.
16.10.2023 20:15 |
 
Reitings 6343
Reģ: 27.02.2022
Varbūt kāda var iemest video, par ko ir runa? Lūdzu 😅
16.10.2023 20:14 |
 
Reitings 360
Reģ: 05.08.2023
Justiine @ 16.10.2023 18:02
Bet kāda no jums saprot to jēgu šiem video? Cik saprotu, tad šis ir tas grandiozais, nebijušais, bombiskais kontents jeb pāriešana citā līmenī. ? Brauc uz citu valsti, lai filmētu kaut kādus love story reels + staigā apkārt dziedādami un bļaudami krieviski. Uz ielas ēd no lv līdzi paņemto desu. Vienkārši maksimāli jocīgi cilvēki.

Tagad “trenda” ir pa visam cita stila kontents, labi protams katram savs stiliņš bet tie cringe video ka itka viens otru nepazīstam un vai nejauši uzskrējām virsu vai plivinamies pie Eifeļa ar bagetem 🤮 pieliek klāt vēl our love story, tikai aizmirsa ka viņu love story sākas ar to ka viņa bija bija pavieglas uzvedības dāma tad skraidīja pakaļ teftelim līdz pēc pāris atšūšanas reizēm tomēr satikās un nolēma veidot attiecības bez intīmas dzīves, tad ko tieši par viņu love story tā sūkšanās uz katra ielas stūra pierāda 🤷‍♀️
Šis brauciens ir reāli apkaunojošs, skrien ka apd****** ar saviem feikiem pa pilsētu no kuras oriģināli nāk vienkārši trūkst vārdu. Tas dziesmas vieta labāk varēja dziedat pazornij denj.
Tas nabaga filmētājs arī iekūlies normāli, īsts profesionālis novienotos pa laiku vietu izmaksu segšanu, šis var redzēt cerēja uz pareklamēšanu bet jāskraida ar to taboru no rīta līdz vakaram.
Level up viņu tizlumā
16.10.2023 19:45 |
 
Reitings 381
Reģ: 15.02.2022
Nu ir smieklīgi , bet De Dee vismaz kkada energija un moves ir. Jenots gan 🤢
16.10.2023 19:24 |
 
10 gadi
Reitings 2974
Reģ: 29.01.2009
Aizbrauca uz Parīzi, lai safilmētu saturu saviem personīgajiem profiliem. Un pie tam ar vienu autfitu vairāki video - nu gan izaugsme 🤦🏼‍♀️ Un kur tad uzņēmuma vajadzības? Jaunā kolekcija, nākamais līmenis. Pff, tikai un vienīgi E kaprīzu īstenošana, nekas vairāk.
Bet jāatzīst, ka video puišiem labi sanāk, baudāms materiāls.
16.10.2023 19:10 |
 
10 gadi
Reitings 1183
Reģ: 09.11.2009
Tas lovestorija reels, kas laikam domāts tas episkais, bombīgais jaunā līmeņa kontents :D:D:D
Pamuļķi.
Vienīgais, kas man nāk prātā skatoties to reel ir tas, kā pirms tam viņa nodirsa to kafūzi, kā puķes pieķūnēs, jo nav gana smukas un vispār, kā lielie biznesmeņi kā skopi pusbomži ģērbās uz ielas un kafūžos. Episkais kontents :D:D:D:D:D
16.10.2023 19:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits