Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 361
Reģ: 05.08.2023
Dalia @ 06.11.2023 14:14

lol, ar filmētāju - reklāma! Ļoti gudri! Tas kāds Latvijas realitātes šovs?
Viņi neved pie speciālista, lai piestrādātu pie Džeisona staigāšanas uz pirkstgaliem un te pēkšņi - ar filmētāju pie zobārsta.

Viņi nespēj divatā pavadīt laiku kopā, nepārsteigtu ja tā filmētāja arī pa nakti guļ pa vidu.
06.11.2023 14:31 |
 
Reitings 361
Reģ: 05.08.2023
Bac nu tie storiji pa sūdu, viņa taisās vadīt lekciju lai iedrošinātu sievetes sākt savu biznesu darboties un tagad uzzinot pa jaunu konkurentu savā nišā publiski saukā pa sūdu, bac nu tādi nejēgas. Labi ja vēl viņai būtu oriģināls uzņēmums un kāds kopētu produktu vai brenda nosaukumu bet tādu lutpatbodīšu pa pilnam, pat idejas viņi pasi no citiem špiko. Vienkārši kauns.
Apsveicu tos idiotus kas apmeklēs to pasākumu, mājas atnāksiet vēl stulbāki.
06.11.2023 14:30 |
 
Reitings 3843
Reģ: 01.03.2022
EV @ 06.11.2023 12:58
PAGA PAGA!!! Es pareizi sapratu no N storija!!! Didra brauks līdzi pie zobārsta!!!??? Wow ??

lol, ar filmētāju - reklāma! Ļoti gudri! Tas kāds Latvijas realitātes šovs?
Viņi neved pie speciālista, lai piestrādātu pie Džeisona staigāšanas uz pirkstgaliem un te pēkšņi - ar filmētāju pie zobārsta.
06.11.2023 14:14 |
 
10 gadi
Reitings 407
Reģ: 21.11.2009
Gan jau ieraudzīja cik maksā Lenne, Reimas, Lego kombji un saprata, ka nav Elīna gatava tik ļoooti tērēties uz bērnu.
06.11.2023 13:40 |
 
10 gadi
Reitings 407
Reģ: 21.11.2009
Didra jau nepārsteidz - mazajam tipinātājam Dž.nav normāls un funcionāls rudens apģērbs, ar kuru iekāpt peļķē un izpētīt rudens lapu krāsainību. Tiešām bērns kā rekvizīts. Knupītis ļooooti kavē valodas attīstību, tik vecam bērnam knupītim būtu jābūt tikai miedziņam vai, ja ir kāda milzu bēda
06.11.2023 13:37 |
 
Reitings 120
Reģ: 09.06.2023
PAGA PAGA!!! Es pareizi sapratu no N storija!!! Didra brauks līdzi pie zobārsta!!!??? Wow 🫣😅
06.11.2023 12:58 |
 
Reitings 109
Reģ: 19.03.2018
Neviens sevi cienošs uzņēmējs citu uzņēmēju nesauks par “*ūdu”, ļoti ļoti zems līmens, 0 inteliģences un kārtējo reizi sevi atrāda kā briesmīgus cilvēkus
06.11.2023 12:55 |
 
Reitings 120
Reģ: 09.06.2023
Dž jau tiek gatavos bd…. Acuārsts, tagad zobārsts. Vecākiem laime, nebūs jāmaksā vairs auklei, tagad būs kam nogrūst to sīko… vienīgais pluss, ka dž nebūs grūti adoptēties bd, jo nebūs jau no kā šķirties, gan jau pat laimīgs būs, kad redzēs pilnu istabu ar mantām, labu ēdienu un audzinātāju mīlestību….
06.11.2023 12:55 |
 
Patīk
Reitings 2696
Reģ: 08.05.2022
The Princess @ 06.11.2023 11:52

Es to pašu! Neesmu redzejusi, kad mazais estu NORMĀLU ēdienu, kā zupinu, kaut vai varitu kartupeli vai burkānu. Tā vieta pusfabrikāti. Es visu taisu pati, nekad neesmu pirkusi veikala biezeņus, bet Elina pat biezeņus nejedz nopirkt, tā vietā, atrada, la veikalā nopirkusi cīsiņus. Ok, vienreiz radija Kabritas biezeņus un tas arī viss. Ok, var iedot burgera MAIZĪTI nokosties, vai kadu darzeni, ja ir kafejnīcā, bet tapat jaskatās uz sals daudzumu.
Ok, manam mazajam īsti arī nav mīļmantas, tā vietā staipa lidzi virtuves silikona lāpstiņu vai kadu.detaļu no LEGO DUPLO?

Man liekas, ka jūs redzat to ko gribat redzēt. Cik reāli reizes nedēļā Elīna parāda kad Džeisons ēd? Es nezinu, apmēram 3x nedēļā varbūt un pēc tā jūs spriežat kā viņš tiek barots ? esmu redzējusi kā tiek izvārīta brokoļu putriņa vai iedots banāns. Ja jūs tik uzcītīgi sekojat viņas dzīvei, tad nu tas bija arī jāredz, bet nu par to jau nevar dirst, tādēļ jus izliekaties, to neredzam.
06.11.2023 12:21 |
 
Patīk
Reitings 2696
Reģ: 08.05.2022
Everests @ 06.11.2023 09:35
ak jūs mazie retardi, didrihsonu aizstāvji. Nav runa vispār par dAuDz mantām, bet kaut vai 2 mantas. Kaut vai tā caukstiga, ar kādu tekstūru, jo bērns caur pirkstiem mācās runāt ?‍♀️ un ja viņam būtu mantas, jo jūs jau kliegsiet "kĀ tU zInI, kA vIņAm nAv mAnTu", tad neaizmirstiet, ka runa iet par didrihsoniem, kas visu atrada un kādā storija būtu bijis japazib mantai...

Tu varbūt pati kaut kāda retarde esi. Var redzēt, pēc Tavas profila bildes, ka esi totāla Didrihsonu stalkere, tad nu vajadzēja jau palūkot kārtīgāk un redzēsi, ka IR Džeisonam mantiņas , apvilku ar sarkano, ja nu kādai ir slikta redze. Bet nu jadirš, jau diršanas pēc.
06.11.2023 12:17 |
 
Reitings 361
Reģ: 05.08.2023
Pilnīgi piekritu Didrai ar šodienas “inteliģento” atziņu. Skat cik mēs daudz pa viņu runājam un pa cik lielu sūdu viņa ir izaugusi. Zelta vārdi
06.11.2023 12:07 |
 
Reitings 357
Reģ: 05.04.2023
Dalia @ 06.11.2023 11:32
Nu nu, uzņēmumi sarosās, kurus Elīna tikko nosauca par sūdiem?
Elīna nevis iedvesmo līdzīgus uzņēmējus, bet sauc par sūdiem!

Es domaju tas varetu but SILUETS vai FLAMME.
Džīzas, kā tu cita uzņēmejdarbibu vari saukt par s**u?! Pati tirgo meslus par kosmisku cenu!
06.11.2023 11:55 |
 
Reitings 357
Reģ: 05.04.2023
Roze sarkanā @ 06.11.2023 08:33
nav runa par daudz mantām,bet gan par mīļmantiņām,lācīšiem,zaķīšiem,kaķīšiem.Kāda mašīnīte,ar ko viņš braukā pa .armora grīdu,specīālās bēnu grāmatiņas (ne papīra) kur var skatīties dzīvnieciņus ,puķītes un izzināt pasauli.didra visu izliek apskatei,,viņai nekā tāda mājās nav. Viņa nav mums rādījusi kā staigājās ar dēlu,kā tiešām aizbrauc ar viņu uz jūru un t.t.Jā,es rakstīju,ka didrai bērns ir rekvizīts,jo viņš viņai ir vajadzīgs smukām bildēm,jo dēliņš tiešām smukiņš.Viņa mums arī nekad nepastāsta mums par auklīti,tā kā secinu nekā īpaša tur nav.neredzam biezenīšus,zupiņas,frikadelītes,tikai jau pārstrādātos produktus,cīsiņus,sieiņš uz galda bez šķīvīša,briesmīga paskata maize ar sieru no cepeškrāsns.Tajā ģimenē nav laika mīlēt dēlu,runāties ar viņu, spēlēties, viņš redz tikai šmotkas un māti lēkājošu savās bezvīļu apenēs
Un jā,bērnam nav jāaizmieg pie televizora kārtējo reizi skatoties jūsu mašu un medved.mana draudzene dzied dēliņam dziesmiņu par circenīti,un viņš aizmieg.

Es to pašu! Neesmu redzejusi, kad mazais estu NORMĀLU ēdienu, kā zupinu, kaut vai varitu kartupeli vai burkānu. Tā vieta pusfabrikāti. Es visu taisu pati, nekad neesmu pirkusi veikala biezeņus, bet Elina pat biezeņus nejedz nopirkt, tā vietā, atrada, la veikalā nopirkusi cīsiņus. Ok, vienreiz radija Kabritas biezeņus un tas arī viss. Ok, var iedot burgera MAIZĪTI nokosties, vai kadu darzeni, ja ir kafejnīcā, bet tapat jaskatās uz sals daudzumu.
Ok, manam mazajam īsti arī nav mīļmantas, tā vietā staipa lidzi virtuves silikona lāpstiņu vai kadu.detaļu no LEGO DUPLO😀
06.11.2023 11:52 |
 
Reitings 357
Reģ: 05.04.2023
Lorra @ 05.11.2023 23:18
A kāda jēga bernam tādā vecumā no DAUDZ mantām? Nē nu tiešām, jēga? Mums ģimenē bērnam bija n’tās mantiņas, aizbāzts viss stūris, bet reāli nocilāja un spēlējās ar dažām, pusei pat nepieskārās. Nu nafig japiekasās tur kur vispār nevajag? Un nu un, ka bērns stiepjas pēc TV pults. Jūs ko, jums bērni tajā vecumā nezināja kas ir TV? Vai tiešām tas izsaka to, ka viņš to vien dara kā pavada laiku pie TV? Nu jūs gan dodat. Džīzas. Vēl kāda uzraksta, ka bērns viņai domāts kā rekvizīts... Var jau nepatikt tā Elīna, bet šādi ienīst kādu svešu cilvēku, lai tik tupa dirstu par da jeb ko, vot tā ir māksla.

Paga, paga! Esi redzējusi kadu mantu pedēja laikā storijos Elinai? Jā, bērni spelejās ar virtuves priekšmetiem, skatās TV, utt, bet Džeisonam NAV sava gultina un NAV spēļu/rotaļu stūrītis! Viņš ir sajusmā par spelēm, aktivitātēm, rotaļlietām veikalā un pie citiem bērniem, jo viņam ta visa NAV, pat vecāku uzmanibas NAV! Mans bērns ir gandriz visnaudzis ar Džeisonu, vinam IR vecāku/vecvecāku uzmanība, viņam IR savs stūrītis kur spēleties ar mantām, vinam IR sava gultiņa un viņam IR draudziņi, ar kuriem viņš pat apmainās mantinām. Un es neaizbāžu savam bernam muti ar knupi (ok, manējais kopš dzimšanas neņem knupi), vai nenozombēju ar TV, tikai lai daritu savas lietas, tā vietā ss atradīšu alternativu, lai pievērstu bernam uzmanibu un piem. kopā saškirotu mantas ar kurām šobrīd spēlējās un kuras nolikt malinā. Kaut vai pašūpinamies uz zirdziņa. Džeisonam pat zirdziņa NAV!
Hey, bijz taču #sadarbība ar baby city, uzdāviniet Džsisonam zirdziņu!
06.11.2023 11:45 |
 
Reitings 152
Reģ: 29.09.2023
Neesot viņai laiks koncentrēties uz citu *ūdu , bet tikko veltīja tam veselu storiju rindu un noteikti jau atrada un izčekoja , par ko runa.
Ja viņai tik ļoti neinteresēja, par ko šis viss tagad ? 😀
06.11.2023 11:42 |
 
Reitings 3843
Reģ: 01.03.2022
Nu nu, uzņēmumi sarosās, kurus Elīna tikko nosauca par sūdiem?
Elīna nevis iedvesmo līdzīgus uzņēmējus, bet sauc par sūdiem!
06.11.2023 11:32 |
 
Reitings 540
Reģ: 18.03.2023
Šī rīta story atkal redzams, kā Dž parauj kafijas krūzi uz savu pusi. Es nesaprotu, no kļūdām nemācās vispār? Veselo saprātu kāds pārdodiet Didrai tajās Turku noliktavās, lūdzu.
06.11.2023 11:29 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Zilais Valis @ 06.11.2023 10:33

1) izskatās pēc pašreklāmas
2) Kāpēc tāda pārliecība, ka "top", un kaut kādā veidā saistīts ar Latviju? Tikai pats, kas to taisa, par to var būt informēts.
3) Žakete uz plikas miesas bez krūštura un ar maukzābakiem, un žakete uz plikas miesas tikai ar krūšturi,-tas ir kaut kas "Luxurīgāk" par Didras tirgu? Tāds pats vien lētums un prastums spiežas ārā tajās bildēs.

Zem šī profila gan visticamāk nesēž L'ENVIE SIA īpašniece Laura Ratniece.
Ja vien nereģistrējās šeit 13 gadu vecumā :D
Bet smaržo pēc reklāmas, jā.
06.11.2023 10:38 |
 
Reitings 121
Reģ: 22.06.2023
CloeCouture @ 06.11.2023 10:28
https://instagram.com/lenvie_lv?igshid=OGQ5ZDc2ODk2ZA%3D%3D&utm_source=qr
Meičas, kaut kas jauns top. Izskatās vismaz sakarīgāk par buķiku? neizskatās pēc tirgus varianta

1) izskatās pēc pašreklāmas
2) Kāpēc tāda pārliecība, ka "top", un kaut kādā veidā saistīts ar Latviju? Tikai pats, kas to taisa, par to var būt informēts.
3) Žakete uz plikas miesas bez krūštura un ar maukzābakiem, un žakete uz plikas miesas tikai ar krūšturi,-tas ir kaut kas "Luxurīgāk" par Didras tirgu? Tāds pats vien lētums un prastums spiežas ārā tajās bildēs.
06.11.2023 10:33 |
 
Reitings 16
Reģ: 26.07.2015
https://instagram.com/lenvie_lv?igshid=OGQ5ZDc2ODk2ZA%3D%3D&utm_source=qr
Meičas, kaut kas jauns top. Izskatās vismaz sakarīgāk par buķiku🤣 neizskatās pēc tirgus varianta
06.11.2023 10:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits