Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1672
Reģ: 16.02.2021
Kāds man var paskaidrot kāpēc sverku kleitas, ka viņa tas sauc, jābildē vārtīties pa zemi. Viņa jau pat pārspēj Zaras modeles ar savām bombigajam pozām 😂
04.12.2023 12:35 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiModerators
Reitings 1262
Reģ: 29.01.2009
@Dianiite ir bloķēta par rupjību
04.12.2023 12:28 |
 
10 gadi
Reitings 396
Reģ: 21.11.2009
Ēģiptes balto apģērbu fotosesijā var redzēt, ka Džeisonam pēdas pirkstiņi čokuriņā savilkti (pēdējā bilde). Tas ir tonuss?
04.12.2023 12:18 |
 
Patīk
Reitings 29853
Reģ: 12.10.2022
EsRedzējuKa @ 04.12.2023 07:25

Episki vispār būtu, ja visas vajadzīgās valsts iestādes ņemtu viņu priekšā vienu pašu, bez Naura atbalsta. Kā zināms, ne viņa dzīvi saprot, ne kā visas sistēmas strādā. Būtu grūti izdomāt tekstiņus vai atrunas, ja nav Nauris blakus, kurš visu nokārto.
Kā jau redzēts līdz šim, ka visas šīs lietas tomēr iet caur Nauri. Viņš skrēja ar putām uz lūpām uz veikalu, kad toreiz tur kaut kādas pārbaudes ieradās, tā pat arī pats ved bērnu pie ārsta utt. Nauris laikam vienīgais pieaugušais, kurš kaut ko mazliet saprot.
Elīna mēģinātu pārbaudes veicējiem iesmērēt bezvīļu koriģējošo veļu ar 20% atlaidi, lai tiktu cauri sveikā. :D
04.12.2023 12:04 |
 
Patīk
Reitings 29853
Reģ: 12.10.2022
L.. @ 03.12.2023 23:36

Viņiem tak kādu laiku atpakaļ VID tika uzsūtīts, ja atmiņa neviļ. Nekas nenotika. Pārbaudīja un viss bija kārtībā. Šie papīrus māk kārtot, lai viss izskatītos smuki. Lai kā mēs viņus par stulbiem uzskatītu, Naurim smadzene strādā šajās lietās. Diemžēl.
Arī par Džeisonu bija uz pārrunām izsaukti. Pasita pa plecu un palūdza, lai piedomā, ko liek IG. Viss. Tikai mums viss slikti, viņi visu dara pareizi.
Tas bija saistībā ar veikalu. Ja veiktu pārbaudi par Elīnas #pašimaksājam ar rēķiniem no uzņēmumiem, piemēram, Augļu servisu, tad tur varētu atrast kaut ko.
04.12.2023 12:02 |
 
Reitings 2329
Reģ: 24.07.2023
magdalena333 @ 04.12.2023 10:36
Gudralapsa, vēl labāk nevarēji pateikt?
Viss tas viņu biznesiņš balstās uz ļoti liela veiksmes faktora, ieteiktu viņiem pirkt loterijas biļetes.
Šādi vadot biznesu, šāāādu biznesu, no 100 uzņēmējiem 49 būtu jau sen bankrotējuši, 49 jau sen būtu ar tiesas spriedumu, atlikušie 2 ir veiksminieki, tādi kā Didriķi, kuri turpina visus jāt, tirgot ?, vadīt biznesu nezinot kā to vada, darboties bez plāna, un tā varētu turpināt. Kas cits, ja ne veiksme!
vņiem viss aizies pa burbuli.Sākumā tas bija laikam kautkāds jauns apģērbu pasniegšanas veids,cilvēki pavilkās uz tām soc.reklāmām, bet bildes bija ar filtriem, un saņemot preci, ļoti daudzi jutās apkrāpti.Arī tā kvalitāte bija sūdīga, un to naudu, ko didriķi sarausa sākumā, viņi vairs neietirgos.Labākā reklāma ir tā saucamā no mutes mutē, un par didriķu lupatām ir jau nostabilizējies fakts,ka tā viņu prece ir sūds.Attieksme pret klientiem drausmīga( ieskaitot mani, nekad nevarēju padomāt, ka veikals tā var izčakarēt pircēju) protams,ne es, ne mani draugi un paziņas tur neiepērkas.Elīnai par biznesa lietām saprašanas nekādas, viņa domā,ja 4 gadus atpakaļ izpirka preci, tad tagad to pašu atkal izķers, nu muļķe, lai paskatās Zārā, H&M, tur prece neatkārtojas.Didriķiem tagad visu laiku atlaides, nu slikti viņiem iet, jūtu, ka buķiku tomēr vērs ciet, es bieži eju garām, tas veikals parasti ir tukšs.Arī prese par viņiem gandrīz jau aizmirsusi, cilvēkiem tie klauni jau apnikuši, neatspoguļo ne Parīzi,ne Ēģipti,ne forumu, lai kā didriķi no biksēm līstu ārā.Un izskatās,ka didras plikā pakaļa interesē tikai viņas draudzes locekļus.
04.12.2023 11:09 |
 
Reitings 2155
Reģ: 10.04.2022

Divas cūkgaļas sardelītes
04.12.2023 11:07 |
 
Reitings 4703
Reģ: 27.08.2023
cory @ 04.12.2023 05:21

Nuuu laikam jau VID bija Miss Didī kā pašnodarbināto paņēmis pie dziesmas, jo, tad, kad te bija parādījusies info no Zemesgrāmatas par Klijānu ielas dzīvokli, tad nodalījuma norakstā varēja redzēt, ka VID uzlicis savu piedziņas atzīmi par parādu 10 tūkstošu eiro apmērā. Domāju, ka tas viss par nesamaksātajiem nodokļiem no sadarbībām. Vienkārši par šo Didra neraudāja instagramā, jo viņai izdevīgāk klusēt.

Vienā no tiem ieskatiem Elīnas apjūsmošanas pasākumā viņa kaut ko pavaimanāja par 8 tūkstošu eiro sodu, ko VIDs nabadziņiem esot uzlicis
04.12.2023 10:50 |
 
Reitings 3166
Reģ: 08.09.2015
Gudralapsa, vēl labāk nevarēji pateikt💯
Viss tas viņu biznesiņš balstās uz ļoti liela veiksmes faktora, ieteiktu viņiem pirkt loterijas biļetes.
Šādi vadot biznesu, šāāādu biznesu, no 100 uzņēmējiem 49 būtu jau sen bankrotējuši, 49 jau sen būtu ar tiesas spriedumu, atlikušie 2 ir veiksminieki, tādi kā Didriķi, kuri turpina visus jāt, tirgot 💩, vadīt biznesu nezinot kā to vada, darboties bez plāna, un tā varētu turpināt. Kas cits, ja ne veiksme!
04.12.2023 10:36 |
 
Reitings 1664
Reģ: 11.10.2022
Sebii @ 04.12.2023 07:59
Augļu servisam kopumā komunikācija sociālajos tīklos, it sevišķi X, pieklibo. Laikam atraduši kaut kādu nedaudz psihu komunikatoru, jo agrāk bija pieklājīgas atbildes. Tagad, kad cilvēki sūdzējās, ka busiņš bloķē ielu, atbilde no sērijas “jums grūti, mums vēl grūtāk. paciešaties” ??‍♀️
Nesen redzēju Nauri veikalā (ne viņu taurenī, protams). Tas viņa outfits bija kaut kas šausmīgs, pie tam var redzēt, ka džeks domā, ka ir mega slavenība. Katru reizi, kad es kaut ko paskatījos un viņš bija tajā virzienā, pret mani tika vērsts skatiens “Jā, tas es, slavenais Nauris Didrihsons” ? Beigās man apnika, ka nevaru pat paskatīties, kur atrodās man vajadzīgā prece, jo viņš stāv pašā ejas vidū un blenž virsū, ja nedod Dievs galva pagriežas uz viņa pusi ?

🤢🤢 varu iedomāties to Ņura iedomību un visu to paskatu, weeh!
04.12.2023 10:15 |
 
Reitings 1664
Reģ: 11.10.2022
Didrihsoniem uzņēmums jau 5 vai 7 vai 5 gadus, bet nav nekāda plāna kā strādāt pa dienām, nedēļām, mēnešiem vai gadiem ? 🤣🤣🤣
Hahahah,es apkritu. Nu ok, nav tā ka to nevar redzēt tajā haotiskajā rīcībā, kas viņiem ir, bet Elčiks beidzot to pateica skaļi! 😁 Varu vien iedomāties cik "kruti" ir būt Elīnas sapņu komandā, kad atnāc uz darbu, neko nesaproti un gaidi ziņu no Elīnas radošuma tās dienas rītā! Un tad saņem:" Seiliņš, seiliņš tomātiņš, Kirgiztānas kostīmiņš" vai ielūgumu uz kontenta radīšanu Parīzē, kur pat lidmašīnā nav skaidrs vēl ko kā filmēs, vai komandējumu uz Ēģipti uz divām nedēļām, kur samet koferī kaut ko no noliktavas ziemas kolekcijas, un plāns top gatavs viesnīcas vestibilā, jo netiec numuriņā! 🤣🤣🤣
Un šī sieviete vēl vāc arēnas, lai iedvesmotu ar savu biznesa runu? 🤣🤣🤣 Āmen!
04.12.2023 10:13 |
 
Reitings 14326
Reģ: 29.08.2022
Augļu servisam kopumā komunikācija sociālajos tīklos, it sevišķi X, pieklibo. Laikam atraduši kaut kādu nedaudz psihu komunikatoru, jo agrāk bija pieklājīgas atbildes. Tagad, kad cilvēki sūdzējās, ka busiņš bloķē ielu, atbilde no sērijas “jums grūti, mums vēl grūtāk. paciešaties” 🤦🏼‍♀️
Nesen redzēju Nauri veikalā (ne viņu taurenī, protams). Tas viņa outfits bija kaut kas šausmīgs, pie tam var redzēt, ka džeks domā, ka ir mega slavenība. Katru reizi, kad es kaut ko paskatījos un viņš bija tajā virzienā, pret mani tika vērsts skatiens “Jā, tas es, slavenais Nauris Didrihsons” 😁 Beigās man apnika, ka nevaru pat paskatīties, kur atrodās man vajadzīgā prece, jo viņš stāv pašā ejas vidū un blenž virsū, ja nedod Dievs galva pagriežas uz viņa pusi 😅
04.12.2023 07:59 |
 
Reitings 1804
Reģ: 25.06.2023
cory @ 04.12.2023 05:21

Nuuu laikam jau VID bija Miss Didī kā pašnodarbināto paņēmis pie dziesmas, jo, tad, kad te bija parādījusies info no Zemesgrāmatas par Klijānu ielas dzīvokli, tad nodalījuma norakstā varēja redzēt, ka VID uzlicis savu piedziņas atzīmi par parādu 10 tūkstošu eiro apmērā. Domāju, ka tas viss par nesamaksātajiem nodokļiem no sadarbībām. Vienkārši par šo Didra neraudāja instagramā, jo viņai izdevīgāk klusēt.

Episki vispār būtu, ja visas vajadzīgās valsts iestādes ņemtu viņu priekšā vienu pašu, bez Naura atbalsta. Kā zināms, ne viņa dzīvi saprot, ne kā visas sistēmas strādā. Būtu grūti izdomāt tekstiņus vai atrunas, ja nav Nauris blakus, kurš visu nokārto.
Kā jau redzēts līdz šim, ka visas šīs lietas tomēr iet caur Nauri. Viņš skrēja ar putām uz lūpām uz veikalu, kad toreiz tur kaut kādas pārbaudes ieradās, tā pat arī pats ved bērnu pie ārsta utt. Nauris laikam vienīgais pieaugušais, kurš kaut ko mazliet saprot.
04.12.2023 07:25 |
 
10 gadi
Reitings 2687
Reģ: 25.05.2009
Bumbule @ 03.12.2023 19:31

Bez iesnieguma jau neviens neko nepārbaudīs, ne? Tiešām gribētos redzēt tās viņu sejas, kad VID paņemtu pie dziesmas. Un tad būtu - mums neviens nepateica, valsts slikta, ka liek maksāt nodokļus utt.
Bet kā tad viņa iedomājas, ka citiem būs jāmaksā un viņai nē?
Interesanti kā viņi sev algas ir noformējuši? Minimālās?

Nuuu laikam jau VID bija Miss Didī kā pašnodarbināto paņēmis pie dziesmas, jo, tad, kad te bija parādījusies info no Zemesgrāmatas par Klijānu ielas dzīvokli, tad nodalījuma norakstā varēja redzēt, ka VID uzlicis savu piedziņas atzīmi par parādu 10 tūkstošu eiro apmērā. Domāju, ka tas viss par nesamaksātajiem nodokļiem no sadarbībām. Vienkārši par šo Didra neraudāja instagramā, jo viņai izdevīgāk klusēt.
04.12.2023 05:21 |
 
Reitings 2155
Reģ: 10.04.2022
123annna @ 03.12.2023 23:44

Kadu laiku atpakaļ man augļu servisā draugs strādāja.
Kā darba devējs, kantoris ir briesmīgs.
Aplokšņu alga, neapmaksātas virsstundas utt. Varbut ir noticis brīnums ir kaut kas mainijies, bet pēc šī visa izskatās, ka viss pa vecam un šis vel lien pie elīnas, kas neatpaliek no viņiem

oho, vajag uzsūtīt inspekcijas viņiem, lai pakrata
04.12.2023 00:04 |
 
Reitings 1652
Reģ: 11.04.2015
CallMeAnnika @ 03.12.2023 16:11
Augļu serviss manā uztverē jau ir cancelots. Pārāk daudz nesmukumi no viņu puses. Pretīgs uzņēmums. Tāds pats kā Elīna.

Kadu laiku atpakaļ man augļu servisā draugs strādāja.
Kā darba devējs, kantoris ir briesmīgs.
Aplokšņu alga, neapmaksātas virsstundas utt. Varbut ir noticis brīnums ir kaut kas mainijies, bet pēc šī visa izskatās, ka viss pa vecam un šis vel lien pie elīnas, kas neatpaliek no viņiem
03.12.2023 23:44 |
 
Patīk
Reitings 29853
Reģ: 12.10.2022
krmmm @ 03.12.2023 23:23

Mhm, bet tagad lec acīs tas, ka palielas atlaides. Blekfraidejā bija kkur 25%? Teica, ka lielākās, kas bijušas, un lētāk vairs nebūs, bet šodien jau 30% offers. Nedaudz pēc izmisuma izskatās. Un diez kā pērk tos viņu "firmas" džemperus ar Butterfly uzrakstu. Pasūtīja tak tūkstošus no piegādātāja ?
Nav arī īpaši nereklamējusi tos speciāli šūtos kostīmus. :D
03.12.2023 23:36 |
 
Reitings 3600
Reģ: 06.05.2014
Huppoo @ 03.12.2023 23:24
anonīms iesniegums VID vai KNAB un lūdzu ? uz iesniegumiem nevar nereaģēt, jābūt kaut preventīvai pārbaudei.

Viņiem tak kādu laiku atpakaļ VID tika uzsūtīts, ja atmiņa neviļ. Nekas nenotika. Pārbaudīja un viss bija kārtībā. Šie papīrus māk kārtot, lai viss izskatītos smuki. Lai kā mēs viņus par stulbiem uzskatītu, Naurim smadzene strādā šajās lietās. Diemžēl.
Arī par Džeisonu bija uz pārrunām izsaukti. Pasita pa plecu un palūdza, lai piedomā, ko liek IG. Viss. Tikai mums viss slikti, viņi visu dara pareizi.
03.12.2023 23:36 |
 
Reitings 1887
Reģ: 26.12.2021
Everests @ 03.12.2023 19:43
Tak vienreiz visas iestādes šos varētu paņemt pie dziesmas.
anonīms iesniegums VID vai KNAB un lūdzu 😁 uz iesniegumiem nevar nereaģēt, jābūt kaut preventīvai pārbaudei.
03.12.2023 23:24 |
 
10 gadi
Reitings 679
Reģ: 11.04.2010
CallMeAnnika @ 03.12.2023 22:59
Nevis bieži, bet KATRU DIENU.

Mhm, bet tagad lec acīs tas, ka palielas atlaides. Blekfraidejā bija kkur 25%? Teica, ka lielākās, kas bijušas, un lētāk vairs nebūs, bet šodien jau 30% offers. Nedaudz pēc izmisuma izskatās. Un diez kā pērk tos viņu "firmas" džemperus ar Butterfly uzrakstu. Pasūtīja tak tūkstošus no piegādātāja 🫣
03.12.2023 23:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits