Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Patīk
Reitings 28280
Reģ: 12.10.2022
magdalena333 @ 18.11.2023 12:03
Tiešām, kā tāda lēta ielas meita, vēl pielikusi pie video sveicieni valsts svētkos?‍♀️ Pie tāda video varēja likt sveicienu savam Naurikam.
Un tie apavi pie 30 grādiem, prātiņ nāc mājās!
Un komentārs zem reels no kādas 'heiteres' - mugura vairs nesāp? :D
Lai kā šeit teiktu, ka viņai sāpēja mugura, es tam NE-TI-CU. Vajadzēja tikai iemeslu, lai nesportotu Ēģiptē, jo visiem IG sasolīja, ka turpinās vingrot arī ceļojumā.
18.11.2023 17:02 |
 
Reitings 4197
Reģ: 27.08.2023
Elīna nepārģērbās tiešraidē? Ko tad pēkšņi tāds kauns par tirināšanos apenēs? 😯
Un Buķika klientes - gaidiet, kad kādas no jums saņems kārtīgi Ēģiptē iesviedrētas bombīgās bikses un iespējams, ka paveiksies dabūt arī 18.novembra kleitiņu ("fotosesiju paraudziņi ar nenoņemtām birkām").
18.11.2023 16:52 |
 
Reitings 346
Reģ: 05.09.2023
laimiigaaa @ 18.11.2023 16:00
Noskatījos Elīnas šodienas tiešraidi no Ēģiptes. Viss, par ko viņa runāja, ir ēdiens! Ja godīgi, man tiešām skauž. Kur var cilvēks būt tik dumjš kā zābaks, bet dzīvot labāk par mums daudzām te kopā. :(
atceries, ka viss tas, ko redzi viņas IG ir fake as fuck. Tici man, cilvēki dzīvo labāk par viņiem. Un 5x gadā braukt ceļojumos, lai uz trepēm vai stāvvietās safočētu lupatas, kuras jau 100x ir safočētas, nav apskaužami. Tieši otrādi - žēl, ka cilvēkam vienmēr viss ir slikti un nekas cits neinteresē, kā vien “riekstiņlegingi”. Tas tupums un apsēstība ar sevi galīgi nav apskaužami. Cilvēki izglītojas, strādā labi atalgotos amatos, citam vairāk naudas, citam mazāk, tāpat brauc ceļojumos varbūt ne tik bieži, bet tos izbauda, atpūšas, rūpējas par savu dzīvesvietu, rūpējas par bērniem, pērk visu par SAVU naudu. Bet kas tā Elīna ir? Bez izglītības, ar vienu veikalu, kur pārdod nekvalitatīvas poliestera lupatas, pašpasludināta “slavenība”, kurai uzņēmumi kaut ko uzsauc, jo pati uzprasījās, mūžīgās fotosesijas un bezvīļu apenes. Bērns ir nasta, bet grib vēl. Klientus čakarē, ceļojumus noraksta izdevumos un atkal dara to pašu, ko dara katru dienu - “močī” un “pati pērk”. Es nevienā brīdī nedomāju, ka viņa dzīvo labi, kā Tu saki. Instagramā varbūt tā izskatās, jā. Bet realitātē nožēlojami. Realitātē tur visi ieurbušiea telefonos. Nekas tur labs nav, kad lielākā daļa Latvijas tevi uzskata par klaunu jo redz cauri visiem tiem meliem. Ilgi tas tauriņš nepastāvēs, tāpēc jau grābj ko var, te dzīvokļi, te pasākums. Nez kas būs nākamais.
18.11.2023 16:45 |
 
Reitings 357
Reģ: 05.04.2023
Loreenijatatoo @ 18.11.2023 11:53
Vismaz Valsts svētkos savus pupus un kaulaino miesu Tur Ēģiptē varēji paturēt pie sevis vai Turkiem!!
Lētā šmara savās aļika lupatās.
Pat nezini kas ir 18.Novembris!!
Lētā mauķ**e.

Es gan šadus vardus neizvelešos (rupjibas), bet jā, Elina pat neiedomajas, kad varetu apsveikt 18.novembrī. Šodien Siluta meitenes, kas ari ir prom, komandejumā, vienkarši apsveic cilvekus LV valts svetkos. Bet Elinai, škiet, ir sveši jebkuri svētki... oij, nē, sektas sanakšanas ir VIŅAS svetki
18.11.2023 16:34 |
 
Reitings 89
Reģ: 17.01.2023
Noskatījos Elīnas šodienas tiešraidi no Ēģiptes. Viss, par ko viņa runāja, ir ēdiens! Ja godīgi, man tiešām skauž. Kur var cilvēks būt tik dumjš kā zābaks, bet dzīvot labāk par mums daudzām te kopā. :(
18.11.2023 16:00 |
 
Reitings 897
Reģ: 23.02.2023
Omg, IG viņa pasaka- šodien darīšu gudrāk-ēdīšu mazāk 🥺
Tak varbūt neēd vispār jau..
Telegramā arī-pēc brokastīm saka, ka nu ir paēsts, ies bildēties, bet nezvai varēs bildēt bikses, jo IR PAĒDUSI.
NAURI, vai kāds kurš var parunāt ar viņu. Mēs saprotam, ka Elīna tev ir darba sieva, bez viņas tu nekas nebūtu un naudas arī nebūtu, bet nu nenodzem viņu līdz nāvei. Nu cik viņa vēl neēdīs?
18.11.2023 14:17 |
 
Reitings 357
Reģ: 05.08.2023
Viņa tik ļoti neglīta izkatas ar šo frizūru, izskatās ka mati atkāpušies un viņai nepiestāv nemaz
18.11.2023 13:31 |
 
Patīk
Reitings 28280
Reģ: 12.10.2022
SSvetiņš @ 18.11.2023 01:17
Noskatoties pēdējos storijus, liekas nu Elīna, attopies!!! Aizbraukt un izbaudīt ceļojumu ar savu vīru un bērniņu ir kaut kas svešs, jo pirmie vārdi staigājot pa savu "villu" - mums nekur nebūs jāiet. Nopietni?? Tik tiešām nekas nav svarīgāks par savu lupatu reklamēšanu. Un man vienīgajai liekas, ka vajadzētu pievērst uzmanību kā bērniņš aug un attīstās nevis dzīvot instagramā? Storijos kur Džeisons staigā basām kājām uz pirkstu galiņiem un pieklibo, tas ir normāli, ka māte pat nepaskatās bet tik gozējas kameras priekšā? Tak elementāras lietas kā uzvilkt apavus bērnam lai staigā uz pilnu pēdiņu, vispār nevar iedomāties. Nu tāda dura vienkārši! Bērns audzina bērnu. Ceru ka vismaz kāda normāla aukle ir līdz kas bērniņam veltīs laiku.
Atkal bildēsies iekštelpās. Kāpēc viņa nebrauc bildēties uz savām Didrihsonu rezidencēm?
18.11.2023 13:28 |
 
Reitings 357
Reģ: 05.08.2023
magdalena333 @ 18.11.2023 12:03
Tiešām, kā tāda lēta ielas meita, vēl pielikusi pie video sveicieni valsts svētkos?‍♀️ Pie tāda video varēja likt sveicienu savam Naurikam.
Un tie apavi pie 30 grādiem, prātiņ nāc mājās!

Un to vēl nosauc pa nopietno biznesa video 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Izskatās arī ka didri katrs savā istabā dzīvo
18.11.2023 13:10 |
 
10 gadi
Reitings 1325
Reģ: 01.08.2012
hanney @ 18.11.2023 12:25
Man šķiet, ka mazais paradis staigāt uz pirkstgaliem, jo visur mājās ir tā auksta flīžu grīda.. nav nekas patīkams tādām mazām pēdiņām ?
nop, tas nav no tā.
18.11.2023 13:07 |
 
10 gadi
Reitings 932
Reģ: 21.10.2009
Man šķiet, ka mazais paradis staigāt uz pirkstgaliem, jo visur mājās ir tā auksta flīžu grīda.. nav nekas patīkams tādām mazām pēdiņām 😬
18.11.2023 12:25 |
 
Reitings 1914
Reģ: 24.07.2023
Loreenijatatoo @ 18.11.2023 11:53
Vismaz Valsts svētkos savus pupus un kaulaino miesu Tur Ēģiptē varēji paturēt pie sevis vai Turkiem!!
Lētā šmara savās aļika lupatās.
Pat nezini kas ir 18.Novembris!!
Lētā mauķ**e.
nu video veltīts Latvijas svētkiem, tāda klaja necieņa. Pusplika kratās, uzvilkusi sarkanu kleitu, domā, ka tā svin mūsu svētkus. Un visur Ēģiptē tajos briesmīgajos zābakos.Nekad nēesmu redzējusi viņai normālas sandalītes vai kurpītes, man didra savos apavos pēc riktīgas slampas izskatās. Man liekas, ka viņa neatšķir gadalaikus.Uz Ēģipti brauc siltās drēbēs un zābakos, savā buķikā rudens ziemas kolekcijā kautkādi vasaras apģērbi.Kā filmēties un lēkāt, mugura nesāp. Atkal kautko izdomājusi, lai nesportotu. Interesanti, viņa Ēģiptē peldēties ies?
18.11.2023 12:12 |
 
Reitings 8244
Reģ: 05.07.2020
Sveicieni visām svētkos, izņemot didru!🙂
18.11.2023 12:06 |
 
Reitings 3138
Reģ: 08.09.2015
Tiešām, kā tāda lēta ielas meita, vēl pielikusi pie video sveicieni valsts svētkos🤦‍♀️ Pie tāda video varēja likt sveicienu savam Naurikam.
Un tie apavi pie 30 grādiem, prātiņ nāc mājās!
18.11.2023 12:03 |
 
Reitings 453
Reģ: 29.05.2023
Vismaz Valsts svētkos savus pupus un kaulaino miesu Tur Ēģiptē varēji paturēt pie sevis vai Turkiem!!
Lētā šmara savās aļika lupatās.
Pat nezini kas ir 18.Novembris!!
Lētā mauķ**e.
18.11.2023 11:53 |
 
Reitings 3440
Reģ: 01.03.2022
Elīnas pārdomas Telegram “varbūt sports nav priekš manis”
Nav, nav Elīnīt, acīmredzot sports nav priekš Tevis. Tā pat kā priekš Tevis nebija arī ieteikums uzņemt papildus 2kg.

Elīnas problēma ir nevis sports, BET ka pēc sporta gribās vairāk ēst.
Elīnai ir ēšanas problēmas. Un ļoti nopietnas. Aktrise tēlo cik grūti sportot - jo negrib ēst.
Un ko Elīna vairāk ēda?
Lielāku tomāta un gurķa gabaliņu? Pavērojiet kas Elīnai uz šķīvja. Tas ir slims cilvēks, kuram neviens nepalīdz cīnīties ar slimību.
Šī rīta storijā jau izteica, ka “mazāk ēdīšu” - REPORT šos ēšanas problēmu storijus. Visus, kur piemin nepareizu ēšanu!
18.11.2023 11:00 |
 
Reitings 3138
Reģ: 08.09.2015
Elīnas pārdomas Telegram “varbūt sports nav priekš manis”
Nav, nav Elīnīt, acīmredzot sports nav priekš Tevis. Tā pat kā priekš Tevis nebija arī ieteikums uzņemt papildus 2kg.
Varbūt vajag pasēdēt un paanalizēt, kas par problēmu, varbūt ir vērts atrast normālu treneri, un iegādāties normālus sporta apavus🤔 Bet nu visiem tā pat skaidrs, ka tā bija tikai pazīmēšanās, tak nav viņa gatava nekam, lai tā grūtniecība iestājas. Varbūt tā problēma ir jārisina pie citas specialitātēs ārsta?
18.11.2023 10:21 |
 
Reitings 4197
Reģ: 27.08.2023
IceCream @ 17.11.2023 23:53
Mani toties fascinē, ka Ēģiptes karstumā viņa savos sintētoskajos zābakos staigā.

Elīnai viss ir sintētika, ka tikai vairāk piespīlēts, piepacelts, "sariekstiņots".
18.11.2023 10:21 |
 
Reitings 16356
Reģ: 21.10.2022
SSvetiņš @ 18.11.2023 01:17
Noskatoties pēdējos storijus, liekas nu Elīna, attopies!!! Aizbraukt un izbaudīt ceļojumu ar savu vīru un bērniņu ir kaut kas svešs, jo pirmie vārdi staigājot pa savu "villu" - mums nekur nebūs jāiet. Nopietni?? Tik tiešām nekas nav svarīgāks par savu lupatu reklamēšanu. Un man vienīgajai liekas, ka vajadzētu pievērst uzmanību kā bērniņš aug un attīstās nevis dzīvot instagramā? Storijos kur Džeisons staigā basām kājām uz pirkstu galiņiem un pieklibo, tas ir normāli, ka māte pat nepaskatās bet tik gozējas kameras priekšā? Tak elementāras lietas kā uzvilkt apavus bērnam lai staigā uz pilnu pēdiņu, vispār nevar iedomāties. Nu tāda dura vienkārši! Bērns audzina bērnu. Ceru ka vismaz kāda normāla aukle ir līdz kas bērniņam veltīs laiku.

Nesen redzēju Dž ar aukli uz Barona ielas , stumjot sīko ratos .
Auklei apmēram +/- 50 g., ietērpta visa tauriņa lupatās , austiņas ausīs !!
Dž mute aizbāzta ar sosku , šis kautko čīkt un pīkst , bet aukle to pat Nedzird , jo uz ausīm klausās muzonu .
18.11.2023 07:38 |
 
Reitings 14
Reģ: 01.08.2023
Noskatoties pēdējos storijus, liekas nu Elīna, attopies!!! Aizbraukt un izbaudīt ceļojumu ar savu vīru un bērniņu ir kaut kas svešs, jo pirmie vārdi staigājot pa savu "villu" - mums nekur nebūs jāiet. Nopietni?? Tik tiešām nekas nav svarīgāks par savu lupatu reklamēšanu. Un man vienīgajai liekas, ka vajadzētu pievērst uzmanību kā bērniņš aug un attīstās nevis dzīvot instagramā? Storijos kur Džeisons staigā basām kājām uz pirkstu galiņiem un pieklibo, tas ir normāli, ka māte pat nepaskatās bet tik gozējas kameras priekšā? Tak elementāras lietas kā uzvilkt apavus bērnam lai staigā uz pilnu pēdiņu, vispār nevar iedomāties. Nu tāda dura vienkārši! Bērns audzina bērnu. Ceru ka vismaz kāda normāla aukle ir līdz kas bērniņam veltīs laiku.
18.11.2023 01:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits