Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Patīk
Reitings 30813
Reģ: 12.10.2022
magdalena333 @ 30.12.2023 18:31
Didrihsoni ir kā tādi mazohisti, katru reizi kliedz un raud cik Parīzē dārgi, bet brauc jau 10x?
Es vēl nekad neesmu dzirdējusi kādu influenceri vai draugus, kas stāstītu par Parīzi, bet katra teikuma galā, “bet Parīze ir tik dārga.
Bāc, tad vienojies ar savu vīru, ka tas galamērķis ir priekš jums par dārgu, un nebraucat tur!
Man, protams, nolasās, ka tā ir tāda zīmēšanās, ka tas dārgums ir visu laiku jāpiemin, lai palielītos, redziet, ir dārgi, bet mēs braucam, jo varam atļauties, redziet, šis ir wow, super dārgi, bet mēs Didriķi varam atļauties tāpēc tur ejam?
Nezinu gan, vai viņi vēlas parādīt, ka to var atļauties.
Pagājušā braucienā Nauris sēja mezglā savu Frankfurtes cīsiņu, jo negribēja maksāt 1,50 par tualetes apmeklējumu.
30.12.2023 19:02 |
 
Patīk
Reitings 30813
Reģ: 12.10.2022
krmmm @ 30.12.2023 18:28
Viņa čīkst tikai par tām cenām, kuras nevar norakstīt uzņēmuma izdevumos - disnejlenda, muzejs, kreisais kebabs utt. Gan jau tās bulkas un kafijas var norakstīt, bet čakars. Bet jā, no malas izskatās superneloģiski, ka cilvēks izšķiež tūkstošus, lai aizlidotu un dažas dienas paliktu Parīzē ar pavadošo svītu (tātad izmaksas vismaz x3 nekā tas, ja brauktu divatā ar Dž, jo papildus jāmaksā algas kalponei un auklei), bet streso par dažiem eiro kebabā vai kafijā.
Kas notiek, ja aukle paprasa nopirkt kafiju? Elīna sāk skaitīt, ka viss dārgi, tāpēc nepirks, lai pati pērk?
30.12.2023 18:59 |
 
Patīk
Reitings 30813
Reģ: 12.10.2022
*Bella* @ 30.12.2023 18:11
Nuu reāli pastulbs cilvēks viņa ir. Visu laiku čīkst cik viss dārgs un ka viņai tik ļooti žēl naudas, bet tai pat laikā jau pārstāju skaitīt kuro reizi šī gada laikā viņa ceļo uz Parīzi. ?Tas tā kā sūdzēties par savu bijušo, visiem stāstīt kāds viņš ir mērglis un tāpat 100x atgriezties pie viņa. ?
Tā nav dārdzības problēma.
Elīna nekamā nesaskata vērtību, viss viņai ir slikti, tāpēc arī viss šķiet dārgi. Viņas buķika lupatas skaitās lēti, jo viņai tās šķiet labas, jo tāpēc viņa ir modele. Ja Elīna sāktu priecāties par dzīvi un novērtētu lietas sev apkārt, viņas domāšana par naudu, dārdzību un kapeikp*šanu mainītos. Nevajag būt izšķērdīgiem, bet ja tu aizbrauc ceļojumā, tad rēķinies ar tādām cenām, izbaudi to kruasānu un kafiju par 10 eiro nevis gruzies. Drīz varēsi atgriezties Latvijā, močīt un rīt brokoļus no #patipirku Augļu servisa, uzdzerot pa virsu #patipirku Kafijas bankas kafiju.
30.12.2023 18:55 |
 
Patīk
Reitings 30813
Reģ: 12.10.2022
aaaaja @ 30.12.2023 18:07
Man reāli kauns metas, kā viņi uzvedas.. savā ziņā reprezentē tautu. Tāda sajūta, ka aizbraukuši kārtējo reizi visu tikai apdir$t- cik viss slikti un dārgi. Es kad pirmo reizi biju Parīzē, mēs ar draudzenēm noīrējām maziņu dzīvoklīti pa kapeikām, lai tik būtu kur pārlaist nakti, jo pa dienu visur kur braucām- apskatīt visas skaistās vietas un lietas. Priekš kam tad vajag lux naktsmītni, ja jāčīkst par cenām?
Tai laikā studēju un naudiņa nebija pārāk daudz, bet nevienu brīdi neienāca prātā kaut ko čīkstēt, bet centos maksimāli izbaudīt un sagaršot Franciju ar tai raksturīgo nevis lielveikalā blenzt uz čipsiem un šokolādēm. Nu pilnīga lo$ene. Neizglītotība spraucas pa visām malām laukā. Nemaz nerunāšu par Luvras apmeklējumu, tādus džungļus kā viņi vēl vajadzētu pameklēt..
+++ tavam teiktajam par to, ka nespēj neko novērtēt, piedzīvot, izbaudīt.
Domāju, ka apkārtējie uzskata, ka tie ir krievu tūristi.
30.12.2023 18:46 |
 
Reitings 3208
Reģ: 08.09.2015
Didrihsoni ir kā tādi mazohisti, katru reizi kliedz un raud cik Parīzē dārgi, bet brauc jau 10x😀
Es vēl nekad neesmu dzirdējusi kādu influenceri vai draugus, kas stāstītu par Parīzi, bet katra teikuma galā, “bet Parīze ir tik dārga.
Bāc, tad vienojies ar savu vīru, ka tas galamērķis ir priekš jums par dārgu, un nebraucat tur!
Man, protams, nolasās, ka tā ir tāda zīmēšanās, ka tas dārgums ir visu laiku jāpiemin, lai palielītos, redziet, ir dārgi, bet mēs braucam, jo varam atļauties, redziet, šis ir wow, super dārgi, bet mēs Didriķi varam atļauties tāpēc tur ejam😀
30.12.2023 18:31 |
 
Reitings 728
Reģ: 01.02.2023
be.beta @ 30.12.2023 17:43

šī priekš manis arī ir lielākā mīkla, vai viņi tiešām ir TIK stulbi, vai tikai izliekas haipa dēļ? :D
Viņa tiešām ir Stulba un ar lielo burtu. Tādas lietas nenotēlosi. Runas veids, attiesksme pret visu parāda stulbumu, lētumu ,prastumu. Tādu tik vēl pameklēt. Nauris arī lēnām sāk nolaisties uz sievas līmeni. 🤷🏻‍♀️
Un šo stulbumu tālāk palīdz iznest forums, ietekmele, twiters.
30.12.2023 18:31 |
 
10 gadi
Reitings 285
Reģ: 29.03.2010
EsRedzējuKa @ 30.12.2023 12:00

Baro taču ar "lielo puiku ēdienu"

Vāks. Tam sīcim taču jau ir jāēd normāls ēdiens, nevis jāsūc piena maisījums..🤦‍♀️ Jautājums, vai visspār Didra zina kādam mērķim tas maisījums paredzēts.🤦‍♀️
Bet ten jau laikam tas pats variants kas Kivičiem, ka sīkais pārtiek no piena maisījuma.🤣🤣🤣🤦‍♀️
30.12.2023 18:29 |
 
10 gadi
Reitings 706
Reģ: 11.04.2010
Viņa čīkst tikai par tām cenām, kuras nevar norakstīt uzņēmuma izdevumos - disnejlenda, muzejs, kreisais kebabs utt. Gan jau tās bulkas un kafijas var norakstīt, bet čakars. Bet jā, no malas izskatās superneloģiski, ka cilvēks izšķiež tūkstošus, lai aizlidotu un dažas dienas paliktu Parīzē ar pavadošo svītu (tātad izmaksas vismaz x3 nekā tas, ja brauktu divatā ar Dž, jo papildus jāmaksā algas kalponei un auklei), bet streso par dažiem eiro kebabā vai kafijā.
30.12.2023 18:28 |
 
Reitings 775
Reģ: 14.03.2014
Nuu reāli pastulbs cilvēks viņa ir. Visu laiku čīkst cik viss dārgs un ka viņai tik ļooti žēl naudas, bet tai pat laikā jau pārstāju skaitīt kuro reizi šī gada laikā viņa ceļo uz Parīzi. 😀Tas tā kā sūdzēties par savu bijušo, visiem stāstīt kāds viņš ir mērglis un tāpat 100x atgriezties pie viņa. 😀
30.12.2023 18:11 |
 
Reitings 621
Reģ: 06.12.2023
Man reāli kauns metas, kā viņi uzvedas.. savā ziņā reprezentē tautu. Tāda sajūta, ka aizbraukuši kārtējo reizi visu tikai apdir$t- cik viss slikti un dārgi. Es kad pirmo reizi biju Parīzē, mēs ar draudzenēm noīrējām maziņu dzīvoklīti pa kapeikām, lai tik būtu kur pārlaist nakti, jo pa dienu visur kur braucām- apskatīt visas skaistās vietas un lietas. Priekš kam tad vajag lux naktsmītni, ja jāčīkst par cenām?
Tai laikā studēju un naudiņa nebija pārāk daudz, bet nevienu brīdi neienāca prātā kaut ko čīkstēt, bet centos maksimāli izbaudīt un sagaršot Franciju ar tai raksturīgo nevis lielveikalā blenzt uz čipsiem un šokolādēm. Nu pilnīga lo$ene. Neizglītotība spraucas pa visām malām laukā. Nemaz nerunāšu par Luvras apmeklējumu, tādus džungļus kā viņi vēl vajadzētu pameklēt..
30.12.2023 18:07 |
 
10 gadi
Reitings 1350
Reģ: 01.08.2012
Nu ko var čīkstēt, ka viss dārgs, tu tak tik bieza. Ja man naudas būtu tik daudz kā viņi stāsta, es aizbraucot ceļojumā vispār nesatrauktos par to, cik kas maksā, bet baudītu braucienu.
30.12.2023 18:01 |
 
Reitings 4032
Reģ: 23.08.2022
CallMeAnnika @ 30.12.2023 16:15
Es viņus mazliet varētu saprast, ja mēģinātu tēlot paraugpāri, Latvijas slavenības, modes un mākslas pazinējus, miljonārus un retu reizi sanāktu kļūdīties, kad kāds gadījums nodod, ka tā nav realitāte, bet viņi it kā speciāli to dara - Paskatieties uz mums, cik mēs stulbi.
Kā jūs domājat, tas ir speciāli, vai tomēr viņi ir vēl lielāki muļķi kā es domāju?

šī priekš manis arī ir lielākā mīkla, vai viņi tiešām ir TIK stulbi, vai tikai izliekas haipa dēļ? :D
30.12.2023 17:43 |
 
Reitings 455
Reģ: 09.12.2023
Es nevaru tas Nauris ir tik stulbs un ka tik ne stulbāks par Elīnu...
Tīk divkosīgi un melīgi cilvēki nav redzēti.
Dzīvo kā bomži,ēd kā bomži,ģērbjas kā tādi bomži,iztiek no sadarbībām..reāli morālie dzīves kļančītāji un bomži.
Nauris smadzenes un visā savā būtībā ir nenormāls KROPLIS.
Cerams to kropli kāds uzlaidīs gaissā.
30.12.2023 17:19 |
 
10 gadi
Reitings 32
Reģ: 06.01.2014
nabadzīte, sabēdājusies par lielajām izmaksām. Bet neaizdomājas ka būtu daudz x lētāks ceļojums ja neņemtu līdzi ekstra cilvēkus. tā notiek kad muļķis nezina ka ir muļķis 😁
30.12.2023 17:12 |
 
Patīk
Reitings 30813
Reģ: 12.10.2022
elkonis @ 30.12.2023 14:19
Vispār nesaprotu to cenu uzskaiti. Ja jau tu brauc uz Parīzi 7. reizi, nu tad tev ir kāda saprašana par cenām, ne? Vai viņai katra reize ir kā pirmā?
Bagātie nevar izbaudīt ceļojumu, jātaupa kā var. Tad kāda jēga braukt ceļojumā, ja tev jāēd rosols muzejā un jāčīkst, ka cenas lielas? Un vispār, ko viņi muzejā pazaudēja. Ķekša dēļ varēja jau arī savējos atbalstīt un aiziet uz kādu mākslas izstādi tepat Rīgā.
Ja viņi tā čīkst par cenām, es neticu, ka pilnīgi visu atmaksā auklei un Annemarijai. Varbūt vēl auklei atmaksā, bet nesamaksā nekādu algu par Dž pieskatīšanu, tā teikt - ceļojums ir tava alga.
30.12.2023 16:30 |
 
Patīk
Reitings 30813
Reģ: 12.10.2022
Pupka @ 30.12.2023 06:16
Tie video no Luvras ir next level tupums. Nesaprot, kur atrodas, bet tēlo mākslas pazinēju. Staigā apkārt ar mikrofonu un ierunā savas gudrības - starp citu, slikta skaņa, noteikti pirka lētāko variantu.
Meli meliem galā, sapinušies savā ideālajā dzîvē tik ļoti, ka tie meli redzami pat aklajam.
Es viņus mazliet varētu saprast, ja mēģinātu tēlot paraugpāri, Latvijas slavenības, modes un mākslas pazinējus, miljonārus un retu reizi sanāktu kļūdīties, kad kāds gadījums nodod, ka tā nav realitāte, bet viņi it kā speciāli to dara - Paskatieties uz mums, cik mēs stulbi.
Kā jūs domājat, tas ir speciāli, vai tomēr viņi ir vēl lielāki muļķi kā es domāju?
30.12.2023 16:15 |
 
Reitings 6
Reģ: 30.12.2023
https://vm.tiktok.com/ZGeYu9HUy/
Atgādina kaut ko 😁
30.12.2023 16:02 |
 
Patīk
Reitings 30813
Reģ: 12.10.2022
Elīnai atkal patīk staigāt pa pārtikas veikalu kā pa muzeju?
Kad ir Augļu servisu jāreklamē, ups, #pašipirkām, tad gan ēdienu piegāde ir vislabākā un nav jātērē laiks veikaliem, kuri pilni ar cilvēkiem.
30.12.2023 15:50 |
 
Reitings 615
Reģ: 30.09.2023
Vispār nesaprotu to cenu uzskaiti. Ja jau tu brauc uz Parīzi 7. reizi, nu tad tev ir kāda saprašana par cenām, ne? Vai viņai katra reize ir kā pirmā?
Bagātie nevar izbaudīt ceļojumu, jātaupa kā var. Tad kāda jēga braukt ceļojumā, ja tev jāēd rosols muzejā un jāčīkst, ka cenas lielas? Un vispār, ko viņi muzejā pazaudēja. Ķekša dēļ varēja jau arī savējos atbalstīt un aiziet uz kādu mākslas izstādi tepat Rīgā.
30.12.2023 14:19 |
 
Reitings 615
Reģ: 30.09.2023
"Francijas cenas" kā tad tā? man jau likās, ka miss Elīna nebrauc uz Franciju, bet tikai uz Parīzi. Tās taču esot DIVAS atsevišķas VALSTIS.😀
30.12.2023 14:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits