Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1107
Reģ: 13.11.2023
Malibu Steisija @ 05.02.2024 09:48

Neviens tur nav vainīgs un tajā pat laikā visi ir vainīgi. Visi tur ir pieauguši cilvēki, nav jēgas tur vienu vai otru vainot. Tāpat arī ar Elīnas kaut kādiem daddy issues, pašpārliecinātības problēmām, ēšanas traucējumiem, utt. Pieaugusi sieviete ar smadzenēm. Nevajag meklēt kādu ko vainot.
Pašai savā vecumā jau vajadzēja sen saņemties un labot kaut kādas savas problēmas. Un ne jau izskatā, bet gan iekšienē.
Riebjas, ka pieauguši cilvēki saka ''es esmu tāds, jo man jau no bērnības tēvs to un šito darīja'' un visus šos līdzīgos iemeslus, un tad turpina būt sūdīgs cilvēks. Tas ir iemesls, bet tas nav attaisnojums.
Kāda jēga pie viņas izskata tagad Nauri vainot? Viņa jau ir tā, kas spogulī skatās. Ja kaut ko mainīja, tad pati to izlēma.
Man drīzāk liekas, ka viņa ir tāda kurai neko nevar pateikt un viņa dara ko grib. Nauris vairāk zem tupeles izskatās nekā viņa. Naurim gan jau vairāk patiktu sieviete, kas arī rūpējas par bērnu, nevis tikai skraida apkārt ''močijot'', bet neredzu, ka tas notiktu.

Man patīk, kā tu komentāra sākumā saki, ka katrs ir pieaudzis cilvēks un ir atbildīgs par savu rīcību, bet komentāra beigās saki, ka Nauris ir zem tupeles. Nauris varēja nebūt ilgstoši kopā ar Elīnu, netaisīt bērnu, ja uztaisīja un redz, ka no Elīnas mamma nekāda - šķirties.
05.02.2024 12:26 |
 
Reitings 1356
Reģ: 27.05.2023
''Ar tevi viss ir kārtībā!'' - un tad tāpat turpina mērīties un priecāties, ka ir par 2cm mazāk. Prātiņ, nāc mājās.
05.02.2024 12:23 |
 
Reitings 2685
Reģ: 05.09.2023
Naurim gan jau vairāk patiktu sieviete, kas arī rūpējas par bērnu, nevis tikai skraida apkārt ''močijot'', bet neredzu, ka tas notiktu.

Nauris arī pieaudzis cilvēks, varēja to bēbi arī tādai netaisīt.
05.02.2024 12:19 |
 
Reitings 175
Reģ: 04.01.2024
āboliņš @ 05.02.2024 10:43
Šodienas rīta mērišanās video ir visstrakākie kadi jeb kad redzēti.. tā runāšanās ar sevi... Didrihsone tev vsig psihiatru un steidzami.
Vuenīgais kas tev ir liels ir kaunuma lūpas un nostieptais klitors bombīgajās apenēs!izkstās pēc maza izmēra peņa.
pati tikko savā storijā konkrēti atrādīja savas problēmas ar galvu. Elīn, ej ārstēties nevis storijus liec 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
05.02.2024 12:07 |
 
Reitings 1664
Reģ: 11.10.2022
āboliņš @ 05.02.2024 10:43
Šodienas rīta mērišanās video ir visstrakākie kadi jeb kad redzēti.. tā runāšanās ar sevi... Didrihsone tev vsig psihiatru un steidzami.
Vuenīgais kas tev ir liels ir kaunuma lūpas un nostieptais klitors bombīgajās apenēs!izkstās pēc maza izmēra peņa.

Bāc, ir traki ar to sievieti. Viņai ļoti nav labi ar galvu.
05.02.2024 11:24 |
 
Reitings 5873
Reģ: 27.02.2022
āboliņš @ 05.02.2024 10:43
Šodienas rīta mērišanās video ir visstrakākie kadi jeb kad redzēti.. tā runāšanās ar sevi... Didrihsone tev vsig psihiatru un steidzami.
Vuenīgais kas tev ir liels ir kaunuma lūpas un nostieptais klitors bombīgajās apenēs!izkstās pēc maza izmēra peņa.
viņa sasniedz mazas pusaudzes izmērus, un tad bļauj, ka viss ir kārtībā :D ja viņa šo huiņu neliktu ig, man reāli pohuj būtu, lai nobadina sevi, bet tās lētticīgas sievietes, kas pavelkas līdzi.
05.02.2024 11:12 |
 
Reitings 403
Reģ: 09.12.2023
Šodienas rīta mērišanās video ir visstrakākie kadi jeb kad redzēti.. tā runāšanās ar sevi... Didrihsone tev vsig psihiatru un steidzami.
Vuenīgais kas tev ir liels ir kaunuma lūpas un nostieptais klitors bombīgajās apenēs!izkstās pēc maza izmēra peņa.
05.02.2024 10:43 |
 
Reitings 329
Reģ: 29.04.2021
CallMeAnnika @ 04.02.2024 23:18
Elīna vakar storijos stāstīja, ka 100 biļetes nopirktas, bet gan jau cilvēki sāks pirkt, kad tuvosies viņas pasākums.
Elīn, cilvēki uz gaidītiem pasākumiem pērk biļetes ļoti laicīgi, piemēram, man jau pirms vairāk kā mēneša tika iegādātas biļetes uz teātri martā un aprīlī, jo tās izpērk dažu dienu laikā. Vēlējos nopirkt biļetes uz Busuļa solo koncertu, bet nokavēju, visas tika izpārdotas. Bet šeit "slavenā" influencere Didrihsone nespēj izpārdot 400 biļetes. :D :D
Sekotāji Elīnai ir daudz (starpcitu, no 112k nokritušies uz 111k), bet tādi, kuri ir gatavi klausīties Elīnu, ir ļoti, ļoti maz.

Nu tā cena ir daudz par augstu , lai kārtējo reizi klausītos vienu un to pašu stāstu. Un ņemot vērā , ka daudzas viņas fanes ir pusaudzes , tad nemaz nevar atļauties nopirkt to biļeti.
05.02.2024 10:14 |
 
Reitings 5873
Reģ: 27.02.2022
guccibabe @ 05.02.2024 08:34
Mja, ja Džeisons šai būtu iebāzis kartupeli mutē storijs drošvien atkal tiktu "apgraizīts", vai tas tiktu nosūkāts, bet kad iebāž to seleriju mutē, to gan atrāda un notiesā ar gardu muti.?
Bļ#, tik slima.. Goda vārds.?‍♀️
Brīnos, ka sen jau nav pedāļus atstiepusi neēdot siltu ēdienu.
Dzelzs līmenis asinīs drošvien sen jau ir kritiskā līmenī un kunģis vienās čūlās.?‍♀️
lai jau dzīvojas ar čūlainu kuņģi, būs veca un nevienam nevajadzīga ar sapistu veselību, tad lies gaužas asaras. Kā didrihsones mīļākajā teicienā "kO sĒsI tO pĻaUsI" :D:D:D:D
05.02.2024 10:11 |
 
Reitings 5873
Reģ: 27.02.2022
Malibu Steisija @ 05.02.2024 09:48

Neviens tur nav vainīgs un tajā pat laikā visi ir vainīgi. Visi tur ir pieauguši cilvēki, nav jēgas tur vienu vai otru vainot. Tāpat arī ar Elīnas kaut kādiem daddy issues, pašpārliecinātības problēmām, ēšanas traucējumiem, utt. Pieaugusi sieviete ar smadzenēm. Nevajag meklēt kādu ko vainot.
Pašai savā vecumā jau vajadzēja sen saņemties un labot kaut kādas savas problēmas. Un ne jau izskatā, bet gan iekšienē.
Riebjas, ka pieauguši cilvēki saka ''es esmu tāds, jo man jau no bērnības tēvs to un šito darīja'' un visus šos līdzīgos iemeslus, un tad turpina būt sūdīgs cilvēks. Tas ir iemesls, bet tas nav attaisnojums.
Kāda jēga pie viņas izskata tagad Nauri vainot? Viņa jau ir tā, kas spogulī skatās. Ja kaut ko mainīja, tad pati to izlēma.
Man drīzāk liekas, ka viņa ir tāda kurai neko nevar pateikt un viņa dara ko grib. Nauris vairāk zem tupeles izskatās nekā viņa. Naurim gan jau vairāk patiktu sieviete, kas arī rūpējas par bērnu, nevis tikai skraida apkārt ''močijot'', bet neredzu, ka tas notiktu.
jā precīzi, un vēl briesmīgi, kad cilvēki saka, es esmu sKoRpIoNs, taka attaisnojums būt tizlam cilvēkam :D:D nē nav, savāc sevi rokās. bet nu, loxiem loxu problēmas.
05.02.2024 10:09 |
 
Reitings 1356
Reģ: 27.05.2023
guccibabe @ 05.02.2024 08:29

Atkal tas Nauris tiek vainots pie visa.?‍♀️?
Nu cik šo var malt un malt uz rinķi nezinot taisnību kurš ir vai nav vainīgs.?

Neviens tur nav vainīgs un tajā pat laikā visi ir vainīgi. Visi tur ir pieauguši cilvēki, nav jēgas tur vienu vai otru vainot. Tāpat arī ar Elīnas kaut kādiem daddy issues, pašpārliecinātības problēmām, ēšanas traucējumiem, utt. Pieaugusi sieviete ar smadzenēm. Nevajag meklēt kādu ko vainot.
Pašai savā vecumā jau vajadzēja sen saņemties un labot kaut kādas savas problēmas. Un ne jau izskatā, bet gan iekšienē.
Riebjas, ka pieauguši cilvēki saka ''es esmu tāds, jo man jau no bērnības tēvs to un šito darīja'' un visus šos līdzīgos iemeslus, un tad turpina būt sūdīgs cilvēks. Tas ir iemesls, bet tas nav attaisnojums.
Kāda jēga pie viņas izskata tagad Nauri vainot? Viņa jau ir tā, kas spogulī skatās. Ja kaut ko mainīja, tad pati to izlēma.
Man drīzāk liekas, ka viņa ir tāda kurai neko nevar pateikt un viņa dara ko grib. Nauris vairāk zem tupeles izskatās nekā viņa. Naurim gan jau vairāk patiktu sieviete, kas arī rūpējas par bērnu, nevis tikai skraida apkārt ''močijot'', bet neredzu, ka tas notiktu.
05.02.2024 09:48 |
 
10 gadi
Reitings 279
Reģ: 29.03.2010
Mja, ja Džeisons šai būtu iebāzis kartupeli mutē storijs drošvien atkal tiktu "apgraizīts", vai tas tiktu nosūkāts, bet kad iebāž to seleriju mutē, to gan atrāda un notiesā ar gardu muti.🤢
Bļ#, tik slima.. Goda vārds.🤦‍♀️
Brīnos, ka sen jau nav pedāļus atstiepusi neēdot siltu ēdienu.
Dzelzs līmenis asinīs drošvien sen jau ir kritiskā līmenī un kunģis vienās čūlās.🤦‍♀️
05.02.2024 08:34 |
 
10 gadi
Reitings 279
Reģ: 29.03.2010
chihiro @ 04.02.2024 15:07
Pataisīt Nauri par nabadziņu nu gan nav vērts. Viņš pamudināja Elīnu uz visām viņas izskata manipulācijām, kritizējot viņas izskatu. Es domāju, ka viņai patiesībā uz Nauri ir ļooooti daudz rūgtuma par kritiku un acīmredzot par daudz ko citu, ko nezina skatītājs no malas, tādēļ arī no Elīnas nāk šī publiskā Naura nolikšana. Skaidrs, ka attiecības tur ir sliktas, bet no abām pusēm.
Es arī nedomāju, ka Naurim bez Elīnas būtu sanācis Butterfly uztaisīt, jo viņš nedzīvotu 24/7 Instagramā, bet Butterfly popularitāte slēpjas tikai tajā, ka Elīna ir visur un bieži (apzināti vai neapzināti) tizlojas. Citādi jau drēbes sliktas kvalitātes, negaumīgas un bez skandāliem ātri tiktu aizmirsta bodīte. Un ja citiem ir taisnība un aizmugurē notiek shēmošana, tad nu Elīna vispār super aizsegs ar visām fotosesijām utt, ko Nauris pats nespētu nodrošināt.
Nebūtu Elīnas, Nauris atrastu citu kompleksiem māktu meiteni, no kuras izveidotu Elīnas versiju. Nauris, manuprāt, nav gudrs, bet ir manipulējošs un kaut kādā mērā saprot, kādā veidā iegūt to, ko gribas.
Viņiem abiem būtu vislabāk šķirties un sākt no jauna ar visu, biznesu, publisko tēlu utt.
Tikai baigi grūti būs pieņemt šādu lēmumu, jo Elīna augusi un dzīvo vidē, kur šķirties visticamāk neskaitās labi, kur vīrietim jāpakļaujas un vēl ir ar kompleksiem. Vēl tik daudz (viņuprāt) kas sadarīts/panākts kopā un arī visi tās runas un video par viņu mīlu, dievu utt. Domāju, viņa nesaprastu, kā paskaidrot sekotājiem, izjustu kā milzīgu spiedienu. Lai gan reāli viņai noderētu izdzēsties no sociālajiem tīkliem uz kādi laiku.

Atkal tas Nauris tiek vainots pie visa.🤦‍♀️🤣
Nu cik šo var malt un malt uz rinķi nezinot taisnību kurš ir vai nav vainīgs.🤣
05.02.2024 08:29 |
 
Reitings 4714
Reģ: 27.08.2023
Elīna: Man ir tik daudz kas jāpaveic, tehniskie darbi, fotosesijas, komanda, man nav laika ne paēst, ne pavadīt laiku ar bērnu un ģimeni! Man ir jāmočī!
Arī Elīna: *stāv kādu pusstundu Centrāltirgū ar kartona plāksnēm rokās*
05.02.2024 00:28 |
 
Reitings 6085
Reģ: 14.12.2022
Pēc didras teļegrama toč sanāk liek pa virsu parūku
04.02.2024 23:47 |
 
Patīk
Reitings 29869
Reģ: 12.10.2022
Elīna vakar storijos stāstīja, ka 100 biļetes nopirktas, bet gan jau cilvēki sāks pirkt, kad tuvosies viņas pasākums.
Elīn, cilvēki uz gaidītiem pasākumiem pērk biļetes ļoti laicīgi, piemēram, man jau pirms vairāk kā mēneša tika iegādātas biļetes uz teātri martā un aprīlī, jo tās izpērk dažu dienu laikā. Vēlējos nopirkt biļetes uz Busuļa solo koncertu, bet nokavēju, visas tika izpārdotas. Bet šeit "slavenā" influencere Didrihsone nespēj izpārdot 400 biļetes. :D :D
Sekotāji Elīnai ir daudz (starpcitu, no 112k nokritušies uz 111k), bet tādi, kuri ir gatavi klausīties Elīnu, ir ļoti, ļoti maz.
04.02.2024 23:18 |
 
Reitings 81
Reģ: 04.05.2022
āboliņš @ 04.02.2024 20:22
Ņuris skuj savus matus no krūtiem,tik pretīgi atauguši.
Mož aizej uz lāzeri Ņuri vai Elīnai žēl priekš tava krūšu kūša?
iemācies rakstīt, meitēn.
04.02.2024 22:00 |
 
Reitings 403
Reģ: 09.12.2023
Ņuris skuj savus matus no krūtiem,tik pretīgi atauguši.
Mož aizej uz lāzeri Ņuri vai Elīnai žēl priekš tava krūšu kūša?
04.02.2024 20:22 |
 
Reitings 2685
Reģ: 05.09.2023
Dažas te vel nav ar pietiekamām zināšanām lai saprastu ka visām attiecībām kodols nav bezizmēra mīlestība, romantika un attiecībām ir dažādas amplitūtas. Elīnas un Naura attiecības ir praktiskas. To var gadiem ļoti labi no malas redzēt. Viņi papildina viens otru materiāli, biznesā un arī viens otra tarakānus labi pabaro. Viss pārējais - laulība, bērns vienkārši pievilkts klāt jo tādām it kā ir jābūt attiecībām.
04.02.2024 18:34 |
 
Reitings 1107
Reģ: 13.11.2023
katetrina @ 04.02.2024 18:25
Te nav runa par simpatizēšanu.??‍♀️ Runa par vienas personas teikto ticamību. Kā didra teica tā ir.??‍♀️ Zinot viņas melošanas māklsu jūs viņu uztverat NOPIETNI. Un ja tev kaut kas neapmierina, tu tiec necienīta, pazemot ej projām??‍♀️Ko tu te sevi tais par baigo cietēju publiski. Ja paliec, turpini ciest ,tā ir pašas izvēle.
Par tēvu un māti ir stāstits iespējams puspatiesība, lai lābāk izklausās instegramā ,tāpat kā 5 latu stāsts. Varbūt tēvam ir kāda invalitāde, slimība kādēļ nestrādā.

Tev ir vājas zināšanas psiholoģijā, teiksim par to, ka ne vienmēr cilvēki, kas atrodas sliktās attiecībās, var tā paņemt un aiziet.
Nauri tā aizstāvi, nabadziņu publiski kritizē, bet nezini, ka upura un varmākas lomas attiecībās visu laiku mainās.
Es domāju, ka viņi tur abi viens otru noniecina vienlīdzīgi šobrīd.
P.S. par to, ka tētis nestrādā 10 g es sapratu, ka stāstīja Nauris, nevis Elīna, bet Elīna centās tieši to noslēpt.
04.02.2024 18:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits