Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 284
Reģ: 19.07.2017
2biletes @ 14.02.2024 12:53
Zini kā. Var smieties par viņu "super uzņēmumu", var smieties un norādīt uz viņu kļūdām, izcelt viņu mahinācijas, melus utt. Bet tajā brīdī, kad iet tie teksti cik tas ir resns, speķains utt - jūs nolaižaties līdz viņu līmenim, es pat teiktu nolaižaties vēl zemāk, jo jūs lietojat to pašu mēslu ko viņi, tieši tāpat kā viņi ierēcat par citu ķermeni, bet anonīmi.

Vai ne? Augums Elīnai ir skaists. Es tādu gribētu, bet man garšo ēst. Es nevarētu pārtikt no kafijas un burkāniem, vai paostīt burgeri. Tiesa ar kosmētiku mēs visas esam dievietes. :D Nauris nav resns. Puncītis. Bet mīlīgs puncītis. Nav Kivičš, kurš savu Rakveri neredz.
14.02.2024 12:58 |
 
Reitings 1920
Reģ: 28.01.2023
Roze sarkanā @ 14.02.2024 12:31
Nauris pats labprāt izģērbjas visas auditorijas priekšā. Vai jūs esat viņu redzējusi mājās apģērbtu? Visu laiku trusenēs,un vēl ar čuras traipiem.Viņš lasa to,ko mēs te rakstam,nu tad reizēm uzvelk sporta šortus,bet kreklu vai maiku nekad.Šodien atkal trusenēs?Tas arī iemesls kāpēc te iesmej par viņa figūru.Viņiem abiem baigā tieksme izrādīt savus plikumus,bet abiem tās figūras tādas tizlas,par to arī tā apsmiešana.
Netaisos viņu aizstāvēt, bet savās mājās jau gluži neatrodas auditorijas priekšā. Mans vīrs pa mājām arī mēdz staigāt apakšbiksēs, ja ir pietiekami silts, bet atšķirība ir tā ka es to nefilmēju un neatrādu 112k auditorijai. Sieviņai vairāk vajadzētu kontrolēt ko viņa publicē.
14.02.2024 12:54 |
 
Reitings 1141
Reģ: 18.12.2022
Roze sarkanā @ 14.02.2024 12:31
Nauris pats labprāt izģērbjas visas auditorijas priekšā. Vai jūs esat viņu redzējusi mājās apģērbtu? Visu laiku trusenēs,un vēl ar čuras traipiem.Viņš lasa to,ko mēs te rakstam,nu tad reizēm uzvelk sporta šortus,bet kreklu vai maiku nekad.Šodien atkal trusenēs?Tas arī iemesls kāpēc te iesmej par viņa figūru.Viņiem abiem baigā tieksme izrādīt savus plikumus,bet abiem tās figūras tādas tizlas,par to arī tā apsmiešana.
Zini kā. Var smieties par viņu "super uzņēmumu", var smieties un norādīt uz viņu kļūdām, izcelt viņu mahinācijas, melus utt. Bet tajā brīdī, kad iet tie teksti cik tas ir resns, speķains utt - jūs nolaižaties līdz viņu līmenim, es pat teiktu nolaižaties vēl zemāk, jo jūs lietojat to pašu mēslu ko viņi, tieši tāpat kā viņi ierēcat par citu ķermeni, bet anonīmi.
14.02.2024 12:53 |
 
Reitings 2351
Reģ: 24.07.2023
forumalietotaja @ 14.02.2024 11:58

Ak šausmas.. es neatbalstu didrihsonus un visus viņu izgājienus un aplamības, bet nu cik var ņirgāties par otra cilvēka izskatu. Vnk wtf! Šeit es nerunāju par briesmīgo meikapu un visām pārējām mākslīgi radītām lietām, bet gan par to, ar ko esi piedzimis. Es pieļauju, ka visas tās, kas tik ārprātīgi par šo ņirgājas, ir skaistuma etaloni un piedzimušas ar ķermeni kā filmās. Ja tā nav, tad kā jūs vispār uzdrīkstaties tā nodirst. Es vnk nesaprotu ? starpcitu, bieži te lasu par Ņura “resno” ķermeni. Ko? Kas tur ir resns? Pieņemu, ka jūsu otrās pusītes ir ar sešpaku, max sausi un ar muskuļiem it visur. Ja tā nav, tad nodiršat arī savējos? Un ja tā ir, tad kas dod tiesības tik slimi ņirgāties.
Gribu redzēt visu nodirsēju bildes un tad mēs varētu apspriest jūsu ķermeņus
Nauris pats labprāt izģērbjas visas auditorijas priekšā. Vai jūs esat viņu redzējusi mājās apģērbtu? Visu laiku trusenēs,un vēl ar čuras traipiem.Viņš lasa to,ko mēs te rakstam,nu tad reizēm uzvelk sporta šortus,bet kreklu vai maiku nekad.Šodien atkal trusenēs🤣Tas arī iemesls kāpēc te iesmej par viņa figūru.Viņiem abiem baigā tieksme izrādīt savus plikumus,bet abiem tās figūras tādas tizlas,par to arī tā apsmiešana.
14.02.2024 12:31 |
 
Reitings 56
Reģ: 08.02.2023
āboliņš @ 14.02.2024 12:06

Dixrihsone pati par sevi ņirgājās,mēģinot iestāstīt srv ka edot seleriju viņa savu bluķaino ķermeni padarīs slaidu.
Nolaists un nodedzināts ķermenis.

Elīnai diemžēl ir ēšanas traucejumi un izmainīta ķermeņa tēla uztvere. Ļoti smaga saslimšana. Varat painteresēties reāli, kas tas ir, pirms iedirst savu bezjēdzīgo pieckapeiku, kas reāli šo saslimšanu tikai pastiprina
14.02.2024 12:15 |
 
Reitings 410
Reģ: 09.12.2023
forumalietotaja @ 14.02.2024 11:58

Ak šausmas.. es neatbalstu didrihsonus un visus viņu izgājienus un aplamības, bet nu cik var ņirgāties par otra cilvēka izskatu. Vnk wtf! Šeit es nerunāju par briesmīgo meikapu un visām pārējām mākslīgi radītām lietām, bet gan par to, ar ko esi piedzimis. Es pieļauju, ka visas tās, kas tik ārprātīgi par šo ņirgājas, ir skaistuma etaloni un piedzimušas ar ķermeni kā filmās. Ja tā nav, tad kā jūs vispār uzdrīkstaties tā nodirst. Es vnk nesaprotu ? starpcitu, bieži te lasu par Ņura “resno” ķermeni. Ko? Kas tur ir resns? Pieņemu, ka jūsu otrās pusītes ir ar sešpaku, max sausi un ar muskuļiem it visur. Ja tā nav, tad nodiršat arī savējos? Un ja tā ir, tad kas dod tiesības tik slimi ņirgāties.
Gribu redzēt visu nodirsēju bildes un tad mēs varētu apspriest jūsu ķermeņus

Dixrihsone pati par sevi ņirgājās,mēģinot iestāstīt srv ka edot seleriju viņa savu bluķaino ķermeni padarīs slaidu.
Nolaists un nodedzināts ķermenis.
14.02.2024 12:06 |
 
Reitings 56
Reģ: 08.02.2023
āboliņš @ 14.02.2024 09:47
Vale tīnsas dienas video tas viņas ķermenis,nav brīnums ka viņa redz sevi resnu,viņa ir pilnīgi kantaina un bez formām,lai cik viņa tievētu un badotos,ar kalsnunu to plakanumu nedabut nost, ko daba nav iedevusi,to tu nedabūsi.
Un tās kājas un vēders,šausmas,bez formām.. nesmuks īss neapdāvināts rumpis.
Skumji ka ģenētika tevi tik ļoti apdalījusi,nedz smadzenes,nedz prasmes,nedz sakaistums!!???

Ak šausmas.. es neatbalstu didrihsonus un visus viņu izgājienus un aplamības, bet nu cik var ņirgāties par otra cilvēka izskatu. Vnk wtf! Šeit es nerunāju par briesmīgo meikapu un visām pārējām mākslīgi radītām lietām, bet gan par to, ar ko esi piedzimis. Es pieļauju, ka visas tās, kas tik ārprātīgi par šo ņirgājas, ir skaistuma etaloni un piedzimušas ar ķermeni kā filmās. Ja tā nav, tad kā jūs vispār uzdrīkstaties tā nodirst. Es vnk nesaprotu 🤮 starpcitu, bieži te lasu par Ņura “resno” ķermeni. Ko? Kas tur ir resns? Pieņemu, ka jūsu otrās pusītes ir ar sešpaku, max sausi un ar muskuļiem it visur. Ja tā nav, tad nodiršat arī savējos? Un ja tā ir, tad kas dod tiesības tik slimi ņirgāties.
Gribu redzēt visu nodirsēju bildes un tad mēs varētu apspriest jūsu ķermeņus
14.02.2024 11:58 |
 
Reitings 410
Reģ: 09.12.2023
barbieyyy @ 14.02.2024 10:19
Atkal tas vepris apenēs,tāda pretīguma sajūta vai nu tikko pēc seksa,vai dušas vai vienkārši ir idiots es vairāk sliecos pēc pēdējā varianta,jo pārejie nav reāli.

Gan jau pec gulēšanas vnk,guļ ar savu pliko speķi un pirž gultā brūnos pleķus un pilina gultā.
Elīnai sexs neinteresē un Naurim nekas cits neatliek kā sēdēt savā geja skapī un nenākt ārā.
14.02.2024 10:22 |
 
Reitings 2319
Reģ: 02.04.2020
Atkal tas vepris apenēs,tāda pretīguma sajūta vai nu tikko pēc seksa,vai dušas vai vienkārši ir idiots es vairāk sliecos pēc pēdējā varianta,jo pārejie nav reāli.
14.02.2024 10:19 |
 
Reitings 410
Reģ: 09.12.2023
Vale tīnsas dienas video tas viņas ķermenis,nav brīnums ka viņa redz sevi resnu,viņa ir pilnīgi kantaina un bez formām,lai cik viņa tievētu un badotos,ar kalsnunu to plakanumu nedabut nost, ko daba nav iedevusi,to tu nedabūsi.
Un tās kājas un vēders,šausmas,bez formām.. nesmuks īss neapdāvināts rumpis.
Skumji ka ģenētika tevi tik ļoti apdalījusi,nedz smadzenes,nedz prasmes,nedz sakaistums!!😀😀😅
14.02.2024 09:47 |
 
Reitings 410
Reģ: 09.12.2023
Elīna tik ļoti nemīl savu dēlu kad pat aizmirst pieplusot vēlvienu ģimenes locekli,tas ir savu dēlu..😀😀😅 lkm 30% tas trešais bija domāts viņas lēto šmotku veikals buķiks.😀😅
Kapēc tu dzemdē ,ja nespēj mīlēt un uzņemties rūpes par to ko esi 9 mēnešus nēsājusi vēderā.
14.02.2024 09:44 |
 
Reitings 3171
Reģ: 08.09.2015
Jetta, precīzi! Elīnas skatījumā zāle, skropstas, zobi, mati, nagi, fillerīši, solārijs ir močīšana😀 Un tā arī rodas viņas, man nav nekam laika, jo jāmočī😀
14.02.2024 09:43 |
 
Reitings 284
Reģ: 19.07.2017
Pupuķis @ 13.02.2024 20:12
Man arī salūza smadzene, bet ne no kaut kādām rebrendinga atziņām, bet no tā, kā Elīna var nepārtraukti zāģēt Nauri, pie tam vēl tv kameru priekšā. Fantastiska mīlošās ģimenes situācija:
Naurim zvana telefons, viņš atvainojas, un atbild uz zvanu, kopumā izklausās pēc pieklājīgas, iespējams biznesa, sarunas, nevis: "o, čau, vecais, jā, davai ejam tusēt!".
Elīna kamerā ieburkšķ: "Jā, es arī tagad varētu papļāpāt pa telefonu, man būtu ar ko!".
Protams, ka tu varētu, bet visticamāk, ka tavai pļerkstēšanai sausais atlikums būtu nulle, Nauris visticamāk, ka bīda biznesa lietas, bez kurām no tevis nekāda biznesa siļķe nesanāktu un sava pusplikā čoža būtu derīga tikai OF vai kādos 18+ saitos.

Precīzi!
Pati stāsta, ka tik daudz darba, bet nosēdēja virtuvē pukstēdama, ka Nauris runā pa telefonu. Tik grūti klausīties viņā. Arī par Centrāltirgu. Ka var nezināt kur tavs vīrs bijis pa dienu?! Elīna šokā, ka Nauris bijis Centrāltirgū. Laikam vispār savā starpā bez darba nesarunājas. Vēl briesmīgi likās, kad stāstīja, ka ķipa nav vajadzīgs laiks sev, tikai no rīta lai sakrāsotos. Cmon! Nez kad tu ej skropstas likt, uz solāriju, nagus taisīt? Nekad? Pati mājās čikini?
14.02.2024 09:17 |
 
Reitings 101
Reģ: 23.11.2022
CallMeAnnika @ 13.02.2024 23:38
Tu esi pārāk augstās domās par Elīnu. Viņas īstenotās idejas meklē kalpone Annemarija. Elīna pat to nedara.

Telefonā viņa sēž non-stopā, es nez, ko vēl tur var darīt kā skrollēt. Tirināties kameras priekšā un sevi tjūnēt neaizņem tik daudz laika.
14.02.2024 08:47 |
 
Reitings 124
Reģ: 24.06.2015
Vēl pāris interesanti "momenti", ko noķēru no Elīnas runas:
- Butterfly IG 3x nobloķējis, iespējams, nosaukuma dēļ, tāpēc tas varbūt būs jāmaina
- Elīna 5 gadus močījot neesot nemaz zinājusi, vai uzņēmums ir plusā vai mīnusā 🙃
- Elīna visu grib darīt pati, Nauris juties lieks, tāpēc viņai aiz muguras izveidojis savu uzņēmumu, bet tur nekas nav izdevies (laikam runa par tiem dzīvokļiem)
14.02.2024 00:41 |
 
Reitings 1141
Reģ: 18.12.2022
CallMeAnnika @ 13.02.2024 23:38
Tu esi pārāk augstās domās par Elīnu. Viņas īstenotās idejas meklē kalpone Annemarija. Elīna pat to nedara.
idejas meklē Annemarija vai pati Didra - pilnīgi vienalga kura, taču diezgan skaidrs, ka tas kāpēc viss tas tupums tiek darīts ir tieši tas ko aprakstīja komentārā. Es tikai nedaudz paturpināšu to domu. Didra iespējams ir gudrāka kā sevi pasniedz. Bet šobrīd viņa ir tik dziļi iebāzusi sabiedrības acīs, kā pamuļķi, ka viņa pokera vārdiem runājot "ir aizblefojusi un likmē ielikusi tik daudz, ka vairs nevar atļauties nomesties". Viņu pazīst tik labi kā pamuļķi un šokētāju, ka viņai cits imidžs vairs nemaz neder. Ja viņa pēkšņi sāks uzvesties normāli - viņa aizies nebūtībā.
14.02.2024 00:41 |
 
Reitings 450
Reģ: 12.10.2023
https://failiem.lv/u/kczuy33nqf
Sametamies priekš dēlīša? Citādāk marmora pilī drīz visas virsmas būs jāmaina!
14.02.2024 00:27 |
 
Patīk
Reitings 29880
Reģ: 12.10.2022
kristik @ 13.02.2024 19:03
Jaunākajā sbf atbrauc augļu servisa piegāde, Elīna- " a ko Tu man tur sakrāmēji iekšā?"
Sieviete-" eee, nu to ko sūtīji..."
Neveikls klusums. #patipirku #navsadarbībatikaipatiaizmirsukosūtīju
Un Augļu Serviss tikpat pretīgs un melīgs kantoris kā Elīna. Tāds tādu atrod.
13.02.2024 23:52 |
 
Patīk
Reitings 29880
Reģ: 12.10.2022
lss @ 13.02.2024 19:08

andreevakl727 :)
Atceros, ka par šo meiteni bija komentārs pāris mēnešus atpakaļ.
Esaizgaju @ 17.12.2023 22:42
Moš,kāda pazīst to pārdevēju Kristinu? Cik viņai gadu? Padodiet šamai ziņu (ja pati nelasa forumu,bet šaubos,ka lasa),ka viņas jaunais loveris ir roku pacēlājs un alfons. Bēdz,kamēr vēl var!
13.02.2024 23:47 |
 
Patīk
Reitings 29880
Reģ: 12.10.2022
Elemelekaramele @ 13.02.2024 18:18
Ir skaidrs, kāpēc Elīna filmē tos stulbos rīlus un kāpēc viņai nav ne kam laika, jo skrollēt tiktoku, meklējot idejas, ko nošpikot, prasa laiku. Heiteri Elīnai ir vajadzīgi, smuki ceļ engagement rates, un ceļoties engagement, arī algoritmi rāda citiem viņas rīlus vairāk. Tāpēc Elīna speciāli taisa tos rīlus stulbus, dažkārt pat pretīgus, ar pareizrakstības un citām kļūdām, ar acīmredzamiem feiliem, lai mēs te forumos apspriestu, tēvēnets rakstītu un tie, kas nav vēl redzējuši, ietu skatīties. BET, heiteri nepērk un nepirks buķika lupatas. Un, kā izskatās, arī uz tiktok atziņu izlasi klātienē ne visai grib iet klausīties.
Tu esi pārāk augstās domās par Elīnu. Viņas īstenotās idejas meklē kalpone Annemarija. Elīna pat to nedara.
13.02.2024 23:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits