Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 81
Reģ: 04.05.2022
Administrācija neatļauj vairs likt Elīnas viepļus kā profila bildes. Žēl... :(
04.02.2024 11:53 |
 
Reitings 3141
Reģ: 08.09.2015
Gan jau Nauris noskatījās pirmo raidījumu un saprata, par ko Elīna šo pataisa visas valsts proekšā, redz viņa bez maz viena rukātāja ģimenē. Bet tajā pašā laikā būsim atklāti, bez tā Naura nekas tur arī nepastāvētu, Elīnas prātā safočēt lupatas ir galvenais, un viņas tizlošanās IG, bet tam visam ir otra puse, un es ticu, ka tā prasa daudz vairāk resursu. Tas jau ir Nauris, kas tiek galā ar visu, kas notiek buķikā, noliktavā, viņš seko līdz, kas notiek ar tiem dzīvokļiem, darbinieki, visu rēķinu apmaksas, kontaktos visu laiku ar grāmatvedi, meklē telpas, organizē remontus, pie tam šis brauc vēl pēc lupatām, organizē piegādes un vispār naudu lietas, līgumi utt. Tur ir 101 lieta vajadzīga, lai tas viss eksistētu, tas nav kā izlīst no gultas uzlikt smiņķi un gorīties kameru priekšā, pēc tam pat ir montetaja, kas samontē un nopublicē. Pie tam ,neaizmirsīsim, ka Nauris savu lielāko daļu atlikušo laiku velta tam bērnam, ceļas pa naktīm. Nu man Naura vietā tiešām šai gribētos ar slāpju lupatu uzšaut pa muti, lielā darītāja. Es domāju, ka Nauris pateica, ka šo visu vajag cancel , pirms šī nav kaut ko izpļurkstējusies, vai vēl vairāk pazemojusi šo.
04.02.2024 11:46 |
 
Reitings 651
Reģ: 06.11.2021
Raidījuma interese ir jau ielikt kaut ko “kliedzošu”, kaut ko par ko cilvēki runās, skries skatīt raidījumu. Viņu interese nav filmēt butterfly reklāmu par ko viņiem nemaksā, bet viņi maksā. Bet nu es nedomāju, ka bez soda sankcijām var atteikties no filmēšanas.
04.02.2024 11:28 |
 
Reitings 1340
Reģ: 27.05.2023
magdalena333 @ 03.02.2024 10:19
Vai tiešām, ja TV vēlas rādīt Elīnas ikdienu, tas nozīmē rādīt kā viņa sēž mājās, un cep kaut kādus nesaprotamus izstrādājumus priekš storijiem? Vai viņi prasīja, lai viņa izdomā visādas feik nodarbes, tā vietā, lai filmētu to viņas reālo biznesa lēdijas ikdienu, par ko viņa visu laiku runā? Tiešām viņi atteicās iet uz noliktavu, un radīt to viņas darba ikdienu, normāls operators mācēs iefilmēt un pēc tam samontēt, lai netiktu visur reklamēts buķiks, bet es neticu, ka viņi ir atteikušies filmēt Elīnu ikdienas darba ritmā. Vairāk gan es ticu, ka Elīnai nav, ko patiesībā parādīt, ne viņa ir gatava ar bērnu pavadīt laiku, ne patiesībā tā darba ir tik daudz, un jā, pēc tā video, kur viņa nespēja to kumosu iebāzt mutē, viņa saprata, ka arī gatavot kameras priekšā nevar, jo viņa tak patiesībā neko no tā visa neēd, tā tok storijos var ielikt feik aprautus momentus.

Šim es piekrītu 100%. Elīnas ikdiena ir tik ļoti fake un tas ir lielā mērā atkarīgs no viņas storiju apstrādes un tā ko liek internetā. Un jau tā tik daudz lietas bieži vien tiek palaistas garām un tāpat nopublicējas (saltiņi katrā stūrī, nepiesprādzēti bērni, utt.) Ko tad reāli redzētu filmēšanas komanda, kas seko līdzi un kurai nevarēsi pēc tam sēdēt blakus pie montēšanas un pēcapstrādes un palabot.
Un lai uztaisītu to perfekto un veiksmīgo dzīvi un biznesu no tā kas viņiem ir realitātē, tur būtu pamatīgi viss jāpārdomā. Ar Instagramu jau viss diezgan viegli, tu publicē to ko gribi lai redz, bet filmēšanas komanda paši izdomās kas ir tās lietas ko vajag citiem redzēt.
Un patiesībā tā arī sanāk, ka viņiem tad vienkārši nav ko rādīt no savas ikdienas.
04.02.2024 11:01 |
 
Reitings 163
Reģ: 04.01.2024
Mačo arī ar paštonējošos zieķējas brīvajā laikā? Kas ar tām kājām notiek? 😂😂😂😂
04.02.2024 02:37 |
 
Reitings 4197
Reģ: 27.08.2023
CallMeAnnika @ 03.02.2024 18:09
Viena kalpone ir Annemarija, kura ir visur līdzi. Otra ir Elīnas pielūdzēja Sintija?

Nav ne jausmas par otro, bet viņa meklē trešo un esot jau četras intervijas sarunātas
04.02.2024 02:01 |
 
10 gadi
Reitings 592
Reģ: 11.04.2010
To SBF ar Didrihsoniem pat neērti skatīties - Naura sejas izteiksmes, ķermeņa valoda pasaka vairāk par tūkstoš vārdiem. Sēž tāds sakņupis, nevar normāli uz Elīnu pat paskatīties, kamēr viņa tur vārās, un par dēlu vispār - sejā rakstīts, ka murgi skan no viņas mutes. Pirms nedēļas bijis ar Dž. pie fizio un tikai tagad it kā starp citu Elīna šai sarunā uzzina, ka ieteiktas izjādes, tāda - oo wow, zirgi, tiešām? Žēl bērna. Viņai laikam patīk ideja par vērniem, bet ne paši bērni un viņu audzināšana. Starp citu, kad Nauris norāda uz viņas meliem, viņa tā nervozi un pārspīlēti smejas, galvu atgāzusi. Tā bija par viņas tēvu, kurš 10 gadus nestrādājot, un par Dž., kuru Nauris naktīs auklē.
04.02.2024 01:53 |
 
Patīk
Reitings 28321
Reģ: 12.10.2022
slimdrihsone @ 03.02.2024 20:50
man rāda 175
175 standarta biļetes un 41 biļetšu komplekti 1+1, kas būtu 41 reiz 2. Saskaiti kopā 175 + 41 + 41. Nu jau 257 atlicis.
03.02.2024 22:57 |
 
Reitings 81
Reģ: 04.05.2022
CallMeAnnika @ 03.02.2024 17:39
Elīnas pasākumam šobrīd palikušas: 72 VIP biļetes, 262 parastās biļetes.
man rāda 175
03.02.2024 20:50 |
 
Reitings 651
Reģ: 06.11.2021
Kurā dienā bija SBF didrhsones sērija?
Un patiesībā to, cik “dāsna” uzņēmēji viņi ir var redzēt no tā, cik lielas soc iemaksas viņi veic. Zsv varēja redzēt, ka darbinieki ir daudz, bija krietni virs 10.
03.02.2024 20:13 |
 
Reitings 5470
Reģ: 27.02.2022
CallMeAnnika @ 03.02.2024 17:28
Ļoti ticams, ka saņemšu daudz mīnusu par skarbo viedokli, bet, palasot komentārus zem šī tvīta, jāsaka, ka Latvija ir dziļā bedrē, jo šeit ir ļoti daudz naivu un past*lbu cilvēku.
Tvīti kā: atp*sies no viņas, kādas tev problēmas, viegli otru kritizēt utt..
Tikai šie naivie cilvēki nepadomā, ka šie uzņēmumi arī ietekmē pašus, nemaksājot nodokļus, raidot melus par #pašipirkām, lai gan tā ir reklāma, bieži vien melojot par preču un pakalpojumu kvalitāti.
Nākošreiz, ja gribas sūdzēties par sliktu veselības aprūpi, ceļiem, drošību un izglītību, tad lai atcerās, ka atbalsta nodokļu nemaksātājus un meļus.
Jā, Didrihsoni nav tādi vienīgie, bet viņi nekaunīgi rāda savas darbības publiski un turpina čakarēt gan valsti, gan savus klientus un sekotājus. Dažbrīd paliek bail, kādā valstī dzīvoju, kur ir tik daudz naivu un viegli ietekmējamu cilvēku, bez kritiskās domāšanas...
pilnībā piekrītu. Un to ka Latvija ir lejupslīde skaidri redzams bija covid laikā.
03.02.2024 20:03 |
 
Reitings 1717
Reģ: 01.02.2023
Etete @ 03.02.2024 16:18
Viņa filtrē savus melus? Instagrama story - saka, ka pasūtijusi cepumus, jo ieraudzijusi viņus instagrama, bet hastag - dāvana , wat? Nu cik grūti viņai ir pateikt- ka viņa nevis pati pirka, bet viņai atsūtija dāvanu pret reklāmu?

Viņa varbūt arī ieraudzīja, bet uzreiz izdīca sadarbībiņu, jo "Es esmu Elīna Didrihsone un jūs zināt, kas es esmu".
Skatījos Tiktokā vienas sveču meistares video, kur viņa teica, ka Latvijā cilvēki ir neiedomājami nekaunīgi prasot bezmaksas produktus no uzņēmējiem. Ja lielie vēl kaut kā izgrozās un noraksta uz kaut kādām mārketinga aktivitātēm, tad mazajiem, sevišķi roku darba darītājiem, ar šādām sadarbībām nav nekādas jēgas.
03.02.2024 18:27 |
 
Patīk
Reitings 28321
Reģ: 12.10.2022
magdalena333 @ 03.02.2024 15:51
Nu meičuki, Elīnai buķikā būs Marina, tā pati, kas Elīnu jau ir sašpricējusi šķībi, tad nu varam tik sagaidīt kāda Elīnu būs jau pēc gada. Un visas, kas iet iepirkties uz buķika varēs pēc tam iet pie Marinas, pēc tāda domu grauda Marina ātri nobankrotēs, jo mēs labi zinām cik daudz buķikā apgrozās tās pircējas. Elīna, visiem ir skaidrs, ka Tu liec Marinu tur, ar cerību, ka tieši Tev buķikā būs kāda pircēja, un, ja jau iet uz kādu procedūru, tad varbūt atļausies kaut ko nopirkt buķikā
Ja Mariannas kosmētiskās procedūras notiks Buķika telpās, kāda iespēja, ka tur neiemaldīsies kalpones suns?
Vai uz šīm telpām ieeja būs caur veikalu? Dodies uz procedūru un priekšā redzi puspliku Elīnu vai kādu no modelēm Buķikā.
03.02.2024 18:17 |
 
Patīk
Reitings 28321
Reģ: 12.10.2022
Pupuķis @ 03.02.2024 15:01
Elīna: "Nevienam nav noslēpums, ka man ir palīgi"
Nu tas skatītajiem ir skaidrs, ka Tev ir palīgi, neesam stulbi, bet tomēr viņas tā tiek slēptas, kā kaut kādas briesmones. Pat nabadzītei šķīvis tiek atņemts, kad madāmai jāfilmējas un jāatrāda, ka nekādu ēšanas traucējumu nav.
Un izrādās, ka ir vismaz četras tādas, kurām ar pašcieņu ir švaki un ir gatavas kļūt par Elīnas kalponi, burtiski.
Viena kalpone ir Annemarija, kura ir visur līdzi. Otra ir Elīnas pielūdzēja Sintija?
03.02.2024 18:09 |
 
Patīk
Reitings 28321
Reģ: 12.10.2022
magdalena333 @ 03.02.2024 13:21
Man vairāk liekas, vai tik arī Nauris nav uzlicis banu visam šim pasākumam. Ir tak redzams, ka Elīna nekontrolē ko runā, varbūt šim ir bail, ka šī pateiks kaut ko par daudz, un, protams, tas, ka viņa visu laiku šo noliek, redziet viņas tēvs esot lielais rukātājs, kaut gan jau 10 gadus kā izrādās šis neko nedara, bet tajā pašā laikā šī publiski noliek Nauri, ka šis tak īsti neko nedara. Tak var redzēt, ka viņam pilnīgi tracina tā Elīna, tā viņa sejas izteiksme pasaka visu, tāda sajūta, ka vai nu viņš tūlīt vems no viņas runāšanas, vai pateiks aizveries?.
Noskatījos SBF. Jāpiekrīt šeit teiktajam, ka Nauris pie galda sēžot jutās neērti un šķiet, ka nevarēja sagaidīt, kad Elīna aizvērsies.
Atkal var pārliecināties, ka Elīna neko nesaprot no uzņēmējdarbības, jo lielākoties tās mērķis ir uzbūvēt spēcīgu uzņēmumu, lai pēc tam varētu arvien mazāk darīt, pievēršoties tikai svarīgākajiem lēmumiem, un pelnīt, un Nauris uzskata tāpat.
Un Naura skatiens, kamēr Elīna runā par Dž izsaka vairāk kā tūkstošiem vārdu. Elīna nezin ne par zirga izjādēm, ne ko dod baseins bērnam.
03.02.2024 18:06 |
 
Reitings 3819
Reģ: 08.01.2024
Neticu, ka tik daudz uzņēmumu PAŠI uzrunājuši Didrihsonus! Tik garlaicīga personība, ka par visām varītēm tagad REKLAMĒ VISU! 😳
03.02.2024 18:01 |
 
Patīk
Reitings 28321
Reģ: 12.10.2022
Elīnas pasākumam šobrīd palikušas: 72 VIP biļetes, 262 parastās biļetes.
03.02.2024 17:39 |
 
Patīk
Reitings 28321
Reģ: 12.10.2022
Anīle līne @ 03.02.2024 10:23
https://twitter.com/Karalienezin/status/1753413121262117248?t=ELk2JYL_q4pJD1baM41Cgg&s=19
Ļoti ticams, ka saņemšu daudz mīnusu par skarbo viedokli, bet, palasot komentārus zem šī tvīta, jāsaka, ka Latvija ir dziļā bedrē, jo šeit ir ļoti daudz naivu un past*lbu cilvēku.
Tvīti kā: atp*sies no viņas, kādas tev problēmas, viegli otru kritizēt utt..
Tikai šie naivie cilvēki nepadomā, ka šie uzņēmumi arī ietekmē pašus, nemaksājot nodokļus, raidot melus par #pašipirkām, lai gan tā ir reklāma, bieži vien melojot par preču un pakalpojumu kvalitāti.
Nākošreiz, ja gribas sūdzēties par sliktu veselības aprūpi, ceļiem, drošību un izglītību, tad lai atcerās, ka atbalsta nodokļu nemaksātājus un meļus.
Jā, Didrihsoni nav tādi vienīgie, bet viņi nekaunīgi rāda savas darbības publiski un turpina čakarēt gan valsti, gan savus klientus un sekotājus. Dažbrīd paliek bail, kādā valstī dzīvoju, kur ir tik daudz naivu un viegli ietekmējamu cilvēku, bez kritiskās domāšanas...
03.02.2024 17:28 |
 
Reitings 4197
Reģ: 27.08.2023
Etete @ 03.02.2024 16:18
Viņa filtrē savus melus? Instagrama story - saka, ka pasūtijusi cepumus, jo ieraudzijusi viņus instagrama, bet hastag - dāvana , wat? Nu cik grūti viņai ir pateikt- ka viņa nevis pati pirka, bet viņai atsūtija dāvanu pret reklāmu?

Jo tas taču neatbilst Elīnas pārliecībai - ja tas ir sūds, tad tas ir jāreklamē, bet Elīna tak nekad sūdu neiesaka un nereklamē!
03.02.2024 17:16 |
 
Reitings 651
Reģ: 06.11.2021
magdalena333 @ 03.02.2024 15:51
Nu meičuki, Elīnai buķikā būs Marina, tā pati, kas Elīnu jau ir sašpricējusi šķībi, tad nu varam tik sagaidīt kāda Elīnu būs jau pēc gada. Un visas, kas iet iepirkties uz buķika varēs pēc tam iet pie Marinas, pēc tāda domu grauda Marina ātri nobankrotēs, jo mēs labi zinām cik daudz buķikā apgrozās tās pircējas. Elīna, visiem ir skaidrs, ka Tu liec Marinu tur, ar cerību, ka tieši Tev buķikā būs kāda pircēja, un, ja jau iet uz kādu procedūru, tad varbūt atļausies kaut ko nopirkt buķikā

Nē, šķībā špricētāja ir šī https://www.instagram.com/beautytherapyriga?igsh=cDdheGQ4cXV3ZjQ4 kurai neviens papīrs nav, ka drīkst to darīt.
Interesanti, vai biznesmeņi “klīnikas” atvēršanai visus papīrus ir sagādājuši? Gan jau kaut kādas licencītes vai reģistrācija ir vajadzīga.
03.02.2024 16:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits