Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
EsPati @ 10.03.2023 08:32

Es arī par šo vakar nošokējos. Ja es būtu viņas darbiniece, es izdomātu, kā atšūt viņu ar to brauniju. Fuj. Viņa noteikti ir no tiem, kas griežot kūku aplaiza nazi un griež nākamo gabalu. Un šis viss jau pasaka to, kāda viņa ir pa dzīvi ?

Jā jā- Dž bija ballīte ar ciemiņiem-viņa laizīja kūkas nazi.
10.03.2023 18:50 |
 
Reitings 428
Reģ: 23.12.2022
Lorra @ 08.03.2023 20:02

Ja Tev ir bijis laiks izskaitīt cik es komentārus esmu ierakstījusi šodien, apsveicu. Tad paskaiti lūdzu cik es komentārus ierakstu nedēļas laikā vai mēnesī. Tas ka es savā brīvdienā, pavadot visu dienu mājās guļot gultā slimības pēc, izmantoju forumu lai nosistu laiku, ir kaut kas ārkārtīgi slikts? Es atšķiros ar jums no tā, ka šī ir tāda viena no retajām dienām, bet jums lielākajai daļai tā ir katru dienu. Tad nu padomā vēlreiz.
kāda liela vajadzība paskaidrot savas darbības, pat ar attaisnoju... Nu nav jau nemaz fishy 😁😁😁
10.03.2023 17:49 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
gribuiemestkapeiku @ 10.03.2023 17:31
Kura te minēja vakar vai šodien, ka didra nemāk laiku savu menedžēt? Atbilde ilgi nebija jāgaida? jau 150% procenti,ka te biežāk kā bībeli lasa?

vairs jau galīgi šaubu nav, ka te katru komentāru izlasa 😁 jau desmitiem reižu kaut ko ir pieminējusi vai atbildējusi uz to kas te rakstīts. Man reāli smiekli par to nāk.
Visu laiku saka: ''Neklausieties skauģos. Nav jēgas klausīties. Visi tikai pavilkt uz leju grib''
Bet rekā pati tomēr dod atbildes un iekomentē un pamaina savu dzīvi arī nedaudz sakarā ar forumu :D Vēl matus sāktu regulāri mazgāt, nestaigātu ar frizūrām nedēļām ilgi un savu pretīgo valodu un leksiku nomainītu pavisam cits cilvēks būtu :D
10.03.2023 17:38 |
 
Reitings 3059
Reģ: 29.12.2022
Kura te minēja vakar vai šodien, ka didra nemāk laiku savu menedžēt? Atbilde ilgi nebija jāgaida😅 jau 150% procenti,ka te biežāk kā bībeli lasa😅
10.03.2023 17:31 |
 
Reitings 2357
Reģ: 06.11.2021
mazaskudra @ 10.03.2023 15:48

Ak dies, man pat slikti palika atceroties ? tā viņas pēda… ahhhhh ?
Man vēl jautājumus uzdzina toreiz kad viņa Zakopānē bija, pa to sniegu vazājās un gāja mājās (Laikam. Vārdu sakot kaut kur gāja pa to trako sniegu) Diez kādas viņai kājas tad bija. Jo man tie zābaki nedeva baigo uzticību, ka būtu tādi riktīgi sniega zābaki un izturētu mitrumu un nelaistu cauri. Toreiz viņai kājās bija tie baltie ugg tipa zābaki.
Un otrais - viņa nekad nemāk sevi saģērbt. Gribās smuki + moderni + bombīgi + ērti, bet nekad nesanāk pa tēmai. Vai nu laikapstākļiem neatbilstoši vai nu vienkārši atbaidoši. Nu kurai meitenei pie pilna prāta prasītos vasaras kleitiņu, karstā laikā, vilkt kopā ar dermantīna zābakiem pāri celim? Vai sniega kupenās kalnos vilkt īsos ugg tipa zābaciņus ar neeksistējošu saķeri zolei un viņi vēl ar atlokiem, tā ka viss sniegs un aukstums turpat vien ir. Vai arī pie baseina malas ar peldkostīmu un džinsa šortiņiem, bet kājās garie zābaki ?‍? no malas izskatās, ka vasarā aizbraukusi uz laukiem dārzu ravēt, grib iedegumu, tāpēc peldkostīms, bet gumijnieki jāvelk.

Piekrītu, tos zābakus bāzt visos komplektos nemaz nav bombīgi. Vai klučus. Smalkāki apavi izskatītos daudz labāk.
10.03.2023 16:53 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Gardenia @ 10.03.2023 15:27
Šis ir diezgan bieži redzēts. ? samuldēt tak vajag ar cerību, ka nopirks? Galvenais, ka pēdk jau arī! Tikai brīnos kas pērk tos dermatīna apavus vidēji pa 50 eur?? Tas, ka vašai tādos sūdos jaunai sievietei jāstaigā baigi uzjautrina??? Tenerifi atceroties zosāda metās kādas viņai tās pēdas izskatījās pēc zābakiem kurpēs? kā iedomājos tās izjūtas, silumā dermantīna zābakos gorīties, tad novilkt to slapjo noteikti smirdīgo zeķi kopā ar mākslīgo iedegumu. Pārvilkt kurpes fotosesijai un noteikti nenomazgāt smirdīgās kājas lai nepazūd vēl kāds grams iedeguma?

Ak dies, man pat slikti palika atceroties 🤢 tā viņas pēda… ahhhhh 🥴
Man vēl jautājumus uzdzina toreiz kad viņa Zakopānē bija, pa to sniegu vazājās un gāja mājās (Laikam. Vārdu sakot kaut kur gāja pa to trako sniegu) Diez kādas viņai kājas tad bija. Jo man tie zābaki nedeva baigo uzticību, ka būtu tādi riktīgi sniega zābaki un izturētu mitrumu un nelaistu cauri. Toreiz viņai kājās bija tie baltie ugg tipa zābaki.
Un otrais - viņa nekad nemāk sevi saģērbt. Gribās smuki + moderni + bombīgi + ērti, bet nekad nesanāk pa tēmai. Vai nu laikapstākļiem neatbilstoši vai nu vienkārši atbaidoši. Nu kurai meitenei pie pilna prāta prasītos vasaras kleitiņu, karstā laikā, vilkt kopā ar dermantīna zābakiem pāri celim? Vai sniega kupenās kalnos vilkt īsos ugg tipa zābaciņus ar neeksistējošu saķeri zolei un viņi vēl ar atlokiem, tā ka viss sniegs un aukstums turpat vien ir. Vai arī pie baseina malas ar peldkostīmu un džinsa šortiņiem, bet kājās garie zābaki 😵‍💫 no malas izskatās, ka vasarā aizbraukusi uz laukiem dārzu ravēt, grib iedegumu, tāpēc peldkostīms, bet gumijnieki jāvelk.
10.03.2023 15:48 |
 
Reitings 6085
Reģ: 14.12.2022
Bubuu @ 10.03.2023 15:06

Kaut kas tur ir apakšā
Šis ir diezgan bieži redzēts. 🙈 samuldēt tak vajag ar cerību, ka nopirks😂 Galvenais, ka pēdk jau arī! Tikai brīnos kas pērk tos dermatīna apavus vidēji pa 50 eur?🙈 Tas, ka vašai tādos sūdos jaunai sievietei jāstaigā baigi uzjautrina😂😂😂 Tenerifi atceroties zosāda metās kādas viņai tās pēdas izskatījās pēc zābakiem kurpēs🙈 kā iedomājos tās izjūtas, silumā dermantīna zābakos gorīties, tad novilkt to slapjo noteikti smirdīgo zeķi kopā ar mākslīgo iedegumu. Pārvilkt kurpes fotosesijai un noteikti nenomazgāt smirdīgās kājas lai nepazūd vēl kāds grams iedeguma🤮
10.03.2023 15:27 |
 
Reitings 1920
Reģ: 28.01.2023
LiepaShmiepa @ 10.03.2023 14:46
taču var redzēt, ka malas spīd pie padusēm, ne jau par to smieklīgo polsteri ir runa :D Kad neko citu nepavelk, tad krīt ārā, jā.

Kaut kas tur ir apakšā
10.03.2023 15:06 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
hmnuokei @ 10.03.2023 11:44

Nevelk gan. Tam “bezvīļu” krūšturim ir tāds 8nieka formas polsteris kas izspiežas un tad tā izskatās. Esmu pati redzējusi ka Elīnai storijos krīt krūtis pa apakšu ārā, nav tur nekādi vairāki krūšturi.
taču var redzēt, ka malas spīd pie padusēm, ne jau par to smieklīgo polsteri ir runa :D Kad neko citu nepavelk, tad krīt ārā, jā.
10.03.2023 14:46 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
pieneneee @ 09.03.2023 22:22

Nopietni?!? Reklamējot apakša vēl viens krūšturis šim?! Visreālākā maldināšana!!! Ok, pērkot uz baigo push up necerēju (apzinoties tomēr kādi ir silikona pupi un kādi manējie), bet nu tik nesaturigu lupatiņu gan negaidīju, redzot kā viņai tur viss uzspicēti stāv.

šitā pat dara arī ar tiem otriem, kam nav tās mežģīnītes
https://failiem.lv/u/vzhvq6hbr#/view/8se8cyzx7
magdalena333 @ 09.03.2023 21:33
Tieši tā, es arī esmu redzējusi, ka viņai zem viena ir otrs, tie saucamie push up? tad jautājums kāpēc? Maldina pircējus, jo kaut kāds push up ir tikai uzvelkot divus, vai regulāri velk jaunu reklamējot story, lai reklāmā izskatītos stingrāks (kaut gan stāsta, ka jau ilgi nēsā), un pēc story tirgo nost.

Un par šo - Tenerifē varēja redzēt, kāds izskatās pavalkāts - visās malās atkarājās, bezvīļu apakšbikses likās, ka nokritīs vispār nost, krūšturim apakšējā gumija kā pāris gadus veca atliekusies, pie lencēm milzīgas krokas.
10.03.2023 14:44 |
 
Reitings 8294
Reģ: 11.11.2022
Lula @ 10.03.2023 09:55

Cik tad sen viņš ir pazudis, stundu? :D

Ok! Tātad es esmu nobloķēta vienkārši 😒
10.03.2023 14:33 |
 
Reitings 1920
Reģ: 28.01.2023
Nez cik ilgs laiks paies kamēr Elinčiks sapratīs, ka laikam vajag kaut ko pamainīt Džeisona miega režīmā, lai nemostas 4 no rīta.
10.03.2023 14:02 |
 
Reitings 6085
Reģ: 14.12.2022
magdalena333 @ 10.03.2023 11:51
Izskatās, ka atkal pielikti atpakaļ tie vecie mati, kuriem jau vairs nav nekāds skats. Tagad atceroties tos #patipirku ik pēc pāris mēnešiem no Mellas smiekli nāk. Te jau kāda minēja, ka Elina katru reizi uzprasījās, lai liek jaunus matus un daudz (jo nebija jāmaksā), noteikti Mellā saprata, ka šāda sadarbība reāli nav izdevīga. Tagad Elina laikam tuvu pie gada staigā ar tiem nolietotiem matiem, jo redz tagad tiešām ir jāpērk pašai, un, kad pašai, tad čuššš vien ir?
Meitenes tak no frizētavas te rakstīja, jā vienmēr prasīja jaunus matus, bet katru reizi uz haļavu noņemtos matus kā lupatlase vienmēr līdzi savāca līdz pēdējai šķipsnai un salika maisiņā stiept uz mājām😂🙈
10.03.2023 13:17 |
 
Reitings 7672
Reģ: 05.09.2022
magdalena333 @ 10.03.2023 11:51
Izskatās, ka atkal pielikti atpakaļ tie vecie mati, kuriem jau vairs nav nekāds skats. Tagad atceroties tos #patipirku ik pēc pāris mēnešiem no Mellas smiekli nāk. Te jau kāda minēja, ka Elina katru reizi uzprasījās, lai liek jaunus matus un daudz (jo nebija jāmaksā), noteikti Mellā saprata, ka šāda sadarbība reāli nav izdevīga. Tagad Elina laikam tuvu pie gada staigā ar tiem nolietotiem matiem, jo redz tagad tiešām ir jāpērk pašai, un, kad pašai, tad čuššš vien ir?
Jaa, matu Gali kaa salmi shoriit..😂
10.03.2023 12:17 |
 
Reitings 7672
Reģ: 05.09.2022
mazaskudra teksts @ 08.03.2023 15:56[/quote es nesaprotu ! Tev reaali seko vairaak ka 100k cikveeku , Tavai frizuurai jau kopsh pirmaas dienas nodrupushi burti no taa uzraksta…bet Tu to turpini neesaat veel nedeelju?! 😂🙈 Katru dienu ej storijos , turpini foceeties… pashai nav neerti ? 👌
10.03.2023 12:15 |
 
Reitings 3171
Reģ: 08.09.2015
Izskatās, ka atkal pielikti atpakaļ tie vecie mati, kuriem jau vairs nav nekāds skats. Tagad atceroties tos #patipirku ik pēc pāris mēnešiem no Mellas smiekli nāk. Te jau kāda minēja, ka Elina katru reizi uzprasījās, lai liek jaunus matus un daudz (jo nebija jāmaksā), noteikti Mellā saprata, ka šāda sadarbība reāli nav izdevīga. Tagad Elina laikam tuvu pie gada staigā ar tiem nolietotiem matiem, jo redz tagad tiešām ir jāpērk pašai, un, kad pašai, tad čuššš vien ir😀
10.03.2023 11:51 |
 
Reitings 80
Reģ: 28.02.2023
hmnuokei @ 10.03.2023 11:44

Nevelk gan. Tam “bezvīļu” krūšturim ir tāds 8nieka formas polsteris kas izspiežas un tad tā izskatās. Esmu pati redzējusi ka Elīnai storijos krīt krūtis pa apakšu ārā, nav tur nekādi vairāki krūšturi.

Bet nu ok, tas šajā gadījumā nav svarīgi. 😆 jo ne velti viņa tos vilka tikai tad kad bija stingras krūtis. Visiem zināms ka zīdot krūtis sāk karāties un tāpēc viņai tagad vislaik citi krūšturi mugurā. Nevar vairs sadirst.
10.03.2023 11:50 |
 
Reitings 80
Reģ: 28.02.2023
LiepaShmiepa @ 09.03.2023 21:10
Es vēl tev varu pačukstēt noslēpumiņu, kāpēc viņai tie lupatkrūšturi, kas labakajā gadījuma ir vienkārši bralettes, kam neko nav ne jāpaceļ, ne jāpiespiež, taisa pushupu.
Tā aita velk apakšā vēl vienu krūšturi un reklāmā nepārbauda,vai gadījumā nav redzams.

Nevelk gan. Tam “bezvīļu” krūšturim ir tāds 8nieka formas polsteris kas izspiežas un tad tā izskatās. Esmu pati redzējusi ka Elīnai storijos krīt krūtis pa apakšu ārā, nav tur nekādi vairāki krūšturi.
10.03.2023 11:44 |
 
Patīk
Reitings 2689
Reģ: 08.05.2022
Berry5 @ 10.03.2023 08:13

Kur visas fanes pazudušas? Ar tekstu: It kā pati mazgātos katru dienu. Ko var piesieties. Tev viss skauž.???

Solīju mēnesi šeit nenākt, bet nu lai jau.haha 😂
Esmu pietiekami par Elīnu labu rakstījusi, bet tas, ka viņa ir pleķaina un visu laiku izskatās netīra ir diemžēl acīmredzami. Arī ilgā matu nemazgāšana man lāga nav saprotama. 😁
Sāp mati skatoties uz tām nedēļu ilgajām , stingrajām, savilktajām copēm. Tādēļ arī viņai mati atkāpjas, jo visi frizieri jau atkārto vienu un to pašu uz rinķi, stingras copes matiem nāk tikai par sliktu!
10.03.2023 11:39 |
 
Reitings 178
Reģ: 30.09.2022
Ir ļoti liela atšķirība starp cilvēkiem, kuri runā par Dievu, piemetina aiz sevis, sava strādīguma, sava spēka utt. Vnk tāpēc, lai izklausītos labi un tāpēc, ka citi to no tevis gaida. Otrs ir, kad tiešām saproti, ka tu ne sūd**** no tā, kas tev ir, tiešām bez Dieva neesi panākusi... BET arī tavi darbi, uzvedība liecina par to, ka Dievs tev ir svarīgs. Ka viņa principi tev ir svarīgi. Jā, reliģija ir kas cits, nav jāliek sevi reliģijas rāmjos. Bet arī tīri normāli padomāt, vai tiešām tavi plikumi, runas veids utt.ceļ Dievu. To, par kuru tu runā un saki, ka bez viņa nekā...
Veikala atjaunošana un atvēršana... brīnišķīgi. Lai cilvēki darbojas. Ir jāmāk arī ar dažādiem veidiem pievērst sev uzmanību. BET... Te, visu apskatot, un paklausoties tur tos uzdevumus utt. Viss uzsvars uz MĒS, MĒS, ES, ES. Ne uz veikalu. Jautājumi par Elīnu? Un Katrīnei dāvanā burkāni maisā? 🤣 un vēl joprojām viss par un ap Elīnu un ēdienu un viņu pašu. Meitenīte mazā izdzīvo savu sapņu pils dzīvi, tāpēc neko citu nezin, nesaprot un par sevi tālāk neredz.
10.03.2023 11:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits