Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 6952
Reģ: 13.04.2022
Kāpēc didrai pēdējā laikā visās bildēs bikses vaļā? :D
Tik sūdīga kvalitāte, ka rāvējslēdzējs netaisās ciet?
14.03.2023 13:51 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Spinosaurus @ 14.03.2023 13:39

Man tas pats. Es atsekoju jau labu laiku. Nespēju izturēt to “gudro” tukšo muldēšanu. Pietiek ar to, ko ietekmele ieliek ?

Es piesekoju atkal pirms kāda brīža, tāpēc, ka te par kaut ko visas jau runā, bet es vēl neko nezinu :D ietekmele tomēr tik ātri nestrādā, lai es jaunākās ziņas uzreiz redzētu.
Man šķiet piesekoju tad kad to žirafes frizūru uztaisīja. Un tad arī bija tā Depo drāma. Bet nu to viņas frizūru un outfitu un kā Nauris pa ratiem lēkā, to bija vērts redzēt :D
Starp citu. Runājot tieši par viņas instagram. Profili kuriem ir zilais ķeksis, nedrīkst būt private. Drīkst uz kādu laiciņu, bet ne tākā viņa.
Tādā veidā jau viņa arī tos sekotājus tur. Jo tagad viņas stulbumu neredzi, ja neseko. Es, piemēram, viņai kā sekotājs arī nebūtu, vienkārši storijus apskatītos, kad kaut kas interesants būtu un domāju, ka daudzas no šejienes tāpat.
14.03.2023 13:46 |
 
Reitings 714
Reģ: 04.01.2023
amoreamore @ 14.03.2023 13:24

es nez kā iepriekšejā komentāra autorei, bet mani uzvelk ne pati didra un viņās izgājieni, mani uzvelk tas kā liela daļa apkārtējo uz to reaģē. ok, daļa viņas sekotāju seko viņai, lai ieņirgtu, bet liela daļa tiešām viņai tic un ņem par pilnu. un vienmēr (ok, praktiski vienmēr) viņai vienmēr viss tiek piedots un pieņemts kā pašsaprotams, no sērijas "ai nu cik ta smadzeņu tai šmotku pārdevējai, lai jau muld". ok, par kaut kādiem sīkumiem, lai fantazē ko grib SAVĀ IG, bet sabiedrība ceļ viņas ego gaisā, proti, aicinot uz TV. nu didra TV runā par mobingu, cmoon, viņa pat nesaprot tā vārda nozīmi.

Pilnīgi saprotu, man arī neliekas ok, ka viņai dod vēl papildus platformu, kur savas muļķības runāt un ka neviens tajās intervijās utt. viņai īsti neargumentē pretī. Man vienkārši liekas, ka par viņu un viņas rīcību var runāt arī bez rupjībām un agresijas, jo beigās jau tas agresīvais izskatās neadekvāts, lai gan saka taisnību. Un vēl arī tas, ka esmu zaudējusi ticību, ka mēs te vāroties varam daudz ko ietekmēt. Ok, kārtējais skandāls, izsauc uz kaut kādu iestādi, pazaudē kādu sponsoru, bet ilgtermiņā jau nekas nemainās, kamēr viņai ir tie tūkstoši sekotāju un ir cilvēki, kas par viņu runā un interesējas. Tāpēc šķiet, ka nav vērts tik ļoti tam ietekmēt sevi, ka pilnīgi dusmās jau asinis vārās. 😅
14.03.2023 13:43 |
 
Reitings 178
Reģ: 30.09.2022
amoreamore @ 14.03.2023 13:24

es nez kā iepriekšejā komentāra autorei, bet mani uzvelk ne pati didra un viņās izgājieni, mani uzvelk tas kā liela daļa apkārtējo uz to reaģē. ok, daļa viņas sekotāju seko viņai, lai ieņirgtu, bet liela daļa tiešām viņai tic un ņem par pilnu. un vienmēr (ok, praktiski vienmēr) viņai vienmēr viss tiek piedots un pieņemts kā pašsaprotams, no sērijas "ai nu cik ta smadzeņu tai šmotku pārdevējai, lai jau muld". ok, par kaut kādiem sīkumiem, lai fantazē ko grib SAVĀ IG, bet sabiedrība ceļ viņas ego gaisā, proti, aicinot uz TV. nu didra TV runā par mobingu, cmoon, viņa pat nesaprot tā vārda nozīmi.

Tur abām pusēm ir win win.
Viņa jūtas ļoti svarīga, kad viņu kur aicina. Tv vai kur tmldz. Tas taa ceļ viņas ego. (Un pēdējā gada laikā, kad tika pievērsta pastiprināta uzmanība dēļ grūtniecības un laiku pēc tam, viņai sakāpa vēl vairāk. Jo tika vairāk kur aicināta uz intervijām).
Un pretējā puse ceļ skatījumu statistiku. Pa lielam tikai un vienīgi. Jo, ko viņa var pateikt gudru, lai kā pilnvērtīgu, gudru sievieti aicinātu dalīties ar jebko par jebko. Tikai un vienīgi balstoties uz lielas auditorijas daļas iesmiešanu par viņu, tv un tmldz.raidījumi vinnē uz reitingiem.
14.03.2023 13:41 |
 
Reitings 4088
Reģ: 25.07.2022
mazaskudra @ 14.03.2023 13:36

Man tas pats :D
Bet vēl ir tas, ka es arī nemaz nevaru paskatīties :D Viņas storijus bieži izlaižu, un video no raidījumiem vai intervijas vispār gandrīz neesmu redzējusi. Es nevaru :D Tik tikko viņa sāk runāt, tā man uzmetās takā alerģija. Secondhand kauns un cringe.
Cik intervijas esmu sākusi skatīties un vienkārši nevaru fiziski sevi piespiest līdz galam tikt.
Un es vēl neesmu sapratusi, kas tieši man tur nepatīk. Vai nu balss, vai tas runasveids, vai tā vārdu stiepšana. Zinu, ka mani kaitina tas, ja runā, bet īsti neko nepasaka. Sataisa super gudru seju, bet pa muti nāk biezpiens ārā. Stulba leksika.
Viņai stulbā leksika ir izteikti tieši saistībā ar lietu raksturošanu. Bombīgs, afigennijs, kruts, čotka, peeerfekts,... visi šie vārdi. Un tos vēl izstaipa.

Man tas pats. Es atsekoju jau labu laiku. Nespēju izturēt to “gudro” tukšo muldēšanu. Pietiek ar to, ko ietekmele ieliek 😁
14.03.2023 13:39 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Laavii @ 14.03.2023 13:02

mans draugs arī neļauj viņa klātbūtnē klausīties jeb ko, kas saistīts ar didii. :D

Man tas pats :D
Bet vēl ir tas, ka es arī nemaz nevaru paskatīties :D Viņas storijus bieži izlaižu, un video no raidījumiem vai intervijas vispār gandrīz neesmu redzējusi. Es nevaru :D Tik tikko viņa sāk runāt, tā man uzmetās takā alerģija. Secondhand kauns un cringe.
Cik intervijas esmu sākusi skatīties un vienkārši nevaru fiziski sevi piespiest līdz galam tikt.
Un es vēl neesmu sapratusi, kas tieši man tur nepatīk. Vai nu balss, vai tas runasveids, vai tā vārdu stiepšana. Zinu, ka mani kaitina tas, ja runā, bet īsti neko nepasaka. Sataisa super gudru seju, bet pa muti nāk biezpiens ārā. Stulba leksika.
Viņai stulbā leksika ir izteikti tieši saistībā ar lietu raksturošanu. Bombīgs, afigennijs, kruts, čotka, peeerfekts,... visi šie vārdi. Un tos vēl izstaipa.
14.03.2023 13:36 |
 
Reitings 1182
Reģ: 25.01.2023
Nauris ielika atbildi par ratiem un foto no riepas salimetās
14.03.2023 13:33 |
 
Reitings 4088
Reģ: 25.07.2022
Gardenia @ 14.03.2023 13:29
Didriķi nez lasa te vai IG apskata ietekmeli? Tiko ielikusi storiju kur atskaitās, ka džakuzi tomēr strādā??? nez kā viņa varēja iedomāties, ka nestrādā neieslēdzot un pat pārsegu nenoņemot?

A varbūt viņa tajā video vnk konstatēja faktu? Jo pèc būtības tieši tajā brīdī viņš nestrādāja, jā 😂😂😂😂😂😂😂😂😅😅😂😂😅😅😅😅😂
14.03.2023 13:33 |
 
Reitings 6085
Reģ: 14.12.2022
Didriķi nez lasa te vai IG apskata ietekmeli? Tiko ielikusi storiju kur atskaitās, ka džakuzi tomēr strādā😂😂😂 nez kā viņa varēja iedomāties, ka nestrādā neieslēdzot un pat pārsegu nenoņemot?
14.03.2023 13:29 |
 
Reitings 5877
Reģ: 04.12.2022
gribuiemestkapeiku @ 14.03.2023 09:43
Tikko pamodos un jau sapisās garīgais,tā vien gribas ar kāju sejā ielidināt, es nesaprotu viņas motīvus tiem visiem meliem?? Kāds sakars ar tiem ratiem? Kāds sakars ķengursomai? Tad vēl džakuzi. Es vienkàrši gribu iemest viņai tajā pretīgajā purnā ar kādu netīra bezpajumtnieka apgrauztu ābolu, nē,iebāzt to viņai zirga zobos. Nu kāds ir tas motīvs tam visam?

O te ir vēl vairāk problēmas cilvēkam, nekā Didrihsonei. Ja tā jauzvelkas par kaut kādu personu x no IG 🙄 Cilvēciņ, meklē palīdzību!
14.03.2023 13:28 |
 
Reitings 6952
Reģ: 13.04.2022
nē nu jā @ 14.03.2023 13:18

Saprotu, ka viņas stulbie izgājieni uzvelk, bet nevajag Didriķim ļaut tērēt savas nervu šūnas, viņa nav tā vērta ?

es nez kā iepriekšejā komentāra autorei, bet mani uzvelk ne pati didra un viņās izgājieni, mani uzvelk tas kā liela daļa apkārtējo uz to reaģē. ok, daļa viņas sekotāju seko viņai, lai ieņirgtu, bet liela daļa tiešām viņai tic un ņem par pilnu. un vienmēr (ok, praktiski vienmēr) viņai vienmēr viss tiek piedots un pieņemts kā pašsaprotams, no sērijas "ai nu cik ta smadzeņu tai šmotku pārdevējai, lai jau muld". ok, par kaut kādiem sīkumiem, lai fantazē ko grib SAVĀ IG, bet sabiedrība ceļ viņas ego gaisā, proti, aicinot uz TV. nu didra TV runā par mobingu, cmoon, viņa pat nesaprot tā vārda nozīmi.
14.03.2023 13:24 |
 
Reitings 714
Reģ: 04.01.2023
gribuiemestkapeiku @ 14.03.2023 13:13
jā, es tev piekrītu. Man vajag atsekot kādu laiku,jo viņa nezināmu iemeslu pēc reāli mani tik ļoti kaitina????? nu tracina tā melošana,tracina ?

Saprotu, ka viņas stulbie izgājieni uzvelk, bet nevajag Didriķim ļaut tērēt savas nervu šūnas, viņa nav tā vērta 😄
14.03.2023 13:18 |
 
Reitings 69
Reģ: 11.10.2021
Gribēju zināt cik tāds maksā! Mans augums neļauj tādu ķesku vilkt 😀
14.03.2023 13:13 |
 
Reitings 3059
Reģ: 29.12.2022
nē nu jā @ 14.03.2023 12:11

man liekas, ka tev nedaudz vajag atslābt un nesekot viņai kādu brīdi. ? Viens ir ierēkt un pašausmināties par viņas stulbajiem izgājieniem, bet kāpēc tam jāļauj sevi tā pārņemt, ka tas jau izraisa agresijas lēkmes? ?
jā, es tev piekrītu. Man vajag atsekot kādu laiku,jo viņa nezināmu iemeslu pēc reāli mani tik ļoti kaitina😅😅😅😅😅 nu tracina tā melošana,tracina 🤣
14.03.2023 13:13 |
 
Reitings 716
Reģ: 07.04.2022
Elettte @ 14.03.2023 12:57
Tas līmenis, kādā viņa sevi ir aizlaidusi, tas ir vienkārši kaut kāds sviests. Jo tiešām - tālāk--->>>trakāk. Jo vairāk cenšas atspēkot vai parādīt, ka ir vienalga, jo vairāk pinas savos melos. Tas tāpēc, ka sakāpis neeeeeeenormālīgi galvā. Paklausoties, kā runāja agrāk un kā runā tagad. Kā viņa visu pasniedz. Bērnam ļoti, ļoti sakāpis. Un grūti saprast - tiešām pati sevi redz tajā līmenī, kā pasniedz? Jo cenšas uzlekt augstāk par to, kas ir, tāpēc arī rodas visi tie piņķeri savos melos. Jo taisa no sevis to, kas nav. Un, ja tiešām domā, ka runā un noliek tikai skauģi... žēl. Jo runā tie, kas ar normālu aci redz, ka tur nekas vairs nav normāli.
Vakar, kad sākās zilonis studijā, man vīrs palūdza aizslēgt prom, lai es noskatos, kad būšu viena. ?
Un šitā "māksla" taisīt ap sevi traģēdijas un problēmas ?‍♀️? kāpēc tādos brīžos neviens vairs no viņiem nesaka - tiem, kas mīl Dievu, visas lietas nāk par labu...
Lidostā tāda sejas izteiksme, kaa tanks brauktu virsū, tāda kundze. Tikai žēl, ka nevar neko iet kārtot un pastrīdēties, jo diemžēl ingliš pīpl to neprot. Šķiet, brēku par ratiem gribēja uztaisīt lielāku nekā pašai vispār interese par savu dēlu. Cik tas viss ir traki. Par klauniem uztaisa sevi, reāli par apsmieklu.

mans draugs arī neļauj viņa klātbūtnē klausīties jeb ko, kas saistīts ar didii. :D
14.03.2023 13:02 |
 
Reitings 178
Reģ: 30.09.2022
Tas līmenis, kādā viņa sevi ir aizlaidusi, tas ir vienkārši kaut kāds sviests. Jo tiešām - tālāk--->>>trakāk. Jo vairāk cenšas atspēkot vai parādīt, ka ir vienalga, jo vairāk pinas savos melos. Tas tāpēc, ka sakāpis neeeeeeenormālīgi galvā. Paklausoties, kā runāja agrāk un kā runā tagad. Kā viņa visu pasniedz. Bērnam ļoti, ļoti sakāpis. Un grūti saprast - tiešām pati sevi redz tajā līmenī, kā pasniedz? Jo cenšas uzlekt augstāk par to, kas ir, tāpēc arī rodas visi tie piņķeri savos melos. Jo taisa no sevis to, kas nav. Un, ja tiešām domā, ka runā un noliek tikai skauģi... žēl. Jo runā tie, kas ar normālu aci redz, ka tur nekas vairs nav normāli.
Vakar, kad sākās zilonis studijā, man vīrs palūdza aizslēgt prom, lai es noskatos, kad būšu viena. 🤣
Un šitā "māksla" taisīt ap sevi traģēdijas un problēmas 🤦‍♀️🙈 kāpēc tādos brīžos neviens vairs no viņiem nesaka - tiem, kas mīl Dievu, visas lietas nāk par labu...
Lidostā tāda sejas izteiksme, kaa tanks brauktu virsū, tāda kundze. Tikai žēl, ka nevar neko iet kārtot un pastrīdēties, jo diemžēl ingliš pīpl to neprot. Šķiet, brēku par ratiem gribēja uztaisīt lielāku nekā pašai vispār interese par savu dēlu. Cik tas viss ir traki. Par klauniem uztaisa sevi, reāli par apsmieklu.
14.03.2023 12:57 |
 
Reitings 6085
Reģ: 14.12.2022
Didra 24 grādos svīst zābakos🙈 bēdas savas parāda tik ātri garāmslīdot un vēl storijos zeķes laikam beidzot pati ieraudzīja cik briesmīgi viss izskatās.
14.03.2023 12:51 |
 
Reitings 2658
Reģ: 30.01.2023
la femmina @ 14.03.2023 12:44
Tā stila šova Arīna arī uzprasās uz kārtējo haipu saistībā ar Elīnas ratu problēmu. Jo kad viņai saplīsa un sūdzējās IG tad neviens viņai neko par brīvu negribēja dot. A, bet Elīnai! ?

Ko tās abas īd, abas atliektiem galiem var kaut 3 ratus uzreiz nopirkt, bet redz par brīvu vajag!
14.03.2023 12:49 |
 
10 gadi
Reitings 7526
Reģ: 29.09.2009
Tā stila šova Arīna arī uzprasās uz kārtējo haipu saistībā ar Elīnas ratu problēmu. Jo kad viņai saplīsa un sūdzējās IG tad neviens viņai neko par brīvu negribēja dot. A, bet Elīnai! 😀
14.03.2023 12:44 |
 
Reitings 1705
Reģ: 30.12.2022
Zeynooo @ 14.03.2023 11:55
No, kā Elīna saka, Gogles:
Kā rodas Minhauzena sindroms?
Šo traucējumu attīstībai nav atklāts viennozīmīgs cēlonis, bet pētījumos par būtiskiem iemesliem minēta bērnībā pārciesta vardarbība vai vienaldzība ģimenē. Tā rezultātā veidojas mehānisms, kā indivīds “iemācās” iegūt nepieciešamo uzmanību un rūpes, zem tā slēpjot zemu pašnovērtējumu un šaubas par sevi, vajadzību rūpes un atbildību par sevi novelt uz citiem. Šis sindroms var attīstīties arī personības traucējumu gadījumā, piemēram:
antisociāli personības traucējumi - persona manipulē un maldina medicīnas personālu, izbaudot varas un kontroles sajūtu;
robežpersonības traucējumi - persona cīnās, lai kontrolētu savas jūtas un bieži vien svārstās starp pozitīvu un negatīvu viedokli par apkārtējiem;
narcistiski personības traucējumi - ja cilvēks bieži svārstās starp uzskatu, ka ir īpašāks par citiem, un bažām, ka ir nevērtīgi.
Šiem pacientiem nereti ir nestabila pašapziņa un grūtības veidot attiecības ar citiem. "Slimnieka loma" ļauj viņiem pieņemt sevi, saņemt beznosacījumu atbalstu un līdzjūtību no citiem. Atrašanās ārstniecības iestādē dod personai skaidri noteiktu vietu sabiedrībā.

Daži no punktiem atbilst arī Lienei Kivičai.
14.03.2023 12:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits