Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 166
Reģ: 06.02.2023
Burberry
Visu cieņu Tev - Tu publiski audzini personu, publiskojot personas vārdu, uzvārdu un personīgu info saistībā ar darba vidi, kamēr pati raksti no anonīma profila forumā?! Tas ir korekti? 😅 Tu saskaņoji ar to sievieti, ka publiskosi viņas vārdu, uzvārdu?
14.03.2023 16:27 |
 
Reitings 1674
Reģ: 11.10.2022
mazaskudra @ 14.03.2023 16:10
Re, kundze par Mellas meliem pastāstīja ?
Tagad lai pastāsta par saltiņu kabatā un par ķengursomu.
Elīna!!! Gaidam ❤️❤️❤️

Viņa liek Mellā, bet divas reizes nav likusi Mellā, jo ceļo un močī, nav laika, bet tā liek Mellā!
😬🤯🤯🤯
14.03.2023 16:25 |
 
Reitings 4088
Reģ: 25.07.2022
mazaskudra @ 14.03.2023 16:10
Re, kundze par Mellas meliem pastāstīja ?
Tagad lai pastāsta par saltiņu kabatā un par ķengursomu.
Elīna!!! Gaidam ❤️❤️❤️

Pastāstiet īsumā tiem, kas atsekoja 😂
14.03.2023 16:14 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Re, kundze par Mellas meliem pastāstīja 😂
Tagad lai pastāsta par saltiņu kabatā un par ķengursomu.
Elīna!!! Gaidam ❤️❤️❤️
14.03.2023 16:10 |
 
Reitings 311
Reģ: 12.07.2022
amoreamore @ 14.03.2023 14:50

vari uzreiz mums visām šeit uzrakstīt to profesiju sarakstu, kas nedrīkst rakstīt komentārus IG un apspriest citus?
gan jau komentēt drīkst tikai bezdarbnieki 🤣 turpmāk par komentēšanu pilnīgi visus atlaidīs no darba, lai var turpināt komentēt 🤣
14.03.2023 14:59 |
 
Reitings 311
Reģ: 12.07.2022
Elettte @ 14.03.2023 13:41

Tur abām pusēm ir win win.
Viņa jūtas ļoti svarīga, kad viņu kur aicina. Tv vai kur tmldz. Tas taa ceļ viņas ego. (Un pēdējā gada laikā, kad tika pievērsta pastiprināta uzmanība dēļ grūtniecības un laiku pēc tam, viņai sakāpa vēl vairāk. Jo tika vairāk kur aicināta uz intervijām).
Un pretējā puse ceļ skatījumu statistiku. Pa lielam tikai un vienīgi. Jo, ko viņa var pateikt gudru, lai kā pilnvērtīgu, gudru sievieti aicinātu dalīties ar jebko par jebko. Tikai un vienīgi balstoties uz lielas auditorijas daļas iesmiešanu par viņu, tv un tmldz.raidījumi vinnē uz reitingiem.
Pilnīgi piekrītu, reitingi ceļas gan raidījumam, gan Didriem
14.03.2023 14:50 |
 
Reitings 6951
Reģ: 13.04.2022
Burberry @ 14.03.2023 13:51
HELMA MOZULE, jeb instagramā helma _sukuleja visu cieņu, Tev un tavai izvēlētajai profesijai (sieviete studē/ ir pabeiguši medicīnu). Man radās tāds viens, pavisam maziņš jautājums - Tu vēlies būt mediķis, bet vai tad tādiem profesijas pārstāvjiem, kuri izvēlas "palīdzēt" citiem, piestāv ig rakstīt komentārus, lai par citiem pasmietos? Protams, Elīna ir apspriešanas vērta, bet dažreiz jau cilvēki iet galējībās..Personīgi es nekad negribētu doties /sastapt tādu "speciālistiņu", kurš sež ig un noliek citus. Vai tad tiešām ir tik maz darba strādājot Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā? Varbūt jāpajautā Cipulei? :D

vari uzreiz mums visām šeit uzrakstīt to profesiju sarakstu, kas nedrīkst rakstīt komentārus IG un apspriest citus?
14.03.2023 14:50 |
 
Reitings 311
Reģ: 12.07.2022
Burberry @ 14.03.2023 13:51
HELMA MOZULE, jeb instagramā helma _sukuleja visu cieņu, Tev un tavai izvēlētajai profesijai (sieviete studē/ ir pabeiguši medicīnu). Man radās tāds viens, pavisam maziņš jautājums - Tu vēlies būt mediķis, bet vai tad tādiem profesijas pārstāvjiem, kuri izvēlas "palīdzēt" citiem, piestāv ig rakstīt komentārus, lai par citiem pasmietos? Protams, Elīna ir apspriešanas vērta, bet dažreiz jau cilvēki iet galējībās..Personīgi es nekad negribētu doties /sastapt tādu "speciālistiņu", kurš sež ig un noliek citus. Vai tad tiešām ir tik maz darba strādājot Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā? Varbūt jāpajautā Cipulei? :D
neatradu viņas komentāru ne pie viena Didras ieraksta. Pie Ietekmeles gan. Un arī neko briesmīgu. Uzrakstījusi tikai Springrulz. 1 vārds. Pat ne nodiršana. Atradusi cilvēku, kam uzklupt. Nestrādā jau 24/7. Ir arī brīvais laiks, atvaļinājumi. Vizuāli liekas jauna - varbūt ar bērnu mājās sēž, kā te daļa forumistu. Pajautā viņai pašai kā viņa tà atļaujas komentēt, nevis te forumā aprunā 😅 Lai gan nesaprotu, par ko tu te cepies.
Ko tad par citām neraksti? Kuras tiešām nodirš nabaga Didru. Fuj tev. Tad jau te jebkuru Didras mīļotàju vardà var te saukt - visas Annas, Elīnas, Katrīnas, Olgas utt... Uzvārdus jau neminēšu.
14.03.2023 14:46 |
 
Reitings 1026
Reģ: 20.05.2013
Ka tas var būt, viss ko viņa dara, runā, izskatās ir maigi sakot drausmīgi! Otru tādu cilvēku laikam nezinu!!
14.03.2023 14:42 |
 
10 gadi
Reitings 7526
Reģ: 29.09.2009
amoreamore @ 14.03.2023 13:51
Kāpēc didrai pēdējā laikā visās bildēs bikses vaļā? :D
Tik sūdīga kvalitāte, ka rāvējslēdzējs netaisās ciet?

Pf, tas ir katrai biznesa lēdija tagad jāprot! Visiem jāzina, kas zem biksēm un vēl labāk, ja kājas max plati. Bombiski! Panākumi garantēti!
14.03.2023 14:29 |
 
Reitings 4088
Reģ: 25.07.2022
amoreamore @ 14.03.2023 13:51
Kāpēc didrai pēdējā laikā visās bildēs bikses vaļā? :D
Tik sūdīga kvalitāte, ka rāvējslēdzējs netaisās ciet?

Vienreizlietojamie 😂
14.03.2023 14:05 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Elettte @ 14.03.2023 13:41

Tur abām pusēm ir win win.
Viņa jūtas ļoti svarīga, kad viņu kur aicina. Tv vai kur tmldz. Tas taa ceļ viņas ego. (Un pēdējā gada laikā, kad tika pievērsta pastiprināta uzmanība dēļ grūtniecības un laiku pēc tam, viņai sakāpa vēl vairāk. Jo tika vairāk kur aicināta uz intervijām).
Un pretējā puse ceļ skatījumu statistiku. Pa lielam tikai un vienīgi. Jo, ko viņa var pateikt gudru, lai kā pilnvērtīgu, gudru sievieti aicinātu dalīties ar jebko par jebko. Tikai un vienīgi balstoties uz lielas auditorijas daļas iesmiešanu par viņu, tv un tmldz.raidījumi vinnē uz reitingiem.
bet ko tie reitingi dod? Tas jau ir tikai skaitlis. Ok, reklāmām cenas var palielināt, bet tās taču tāpat tin pāri.
14.03.2023 14:04 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Laavii @ 14.03.2023 13:02

mans draugs arī neļauj viņa klātbūtnē klausīties jeb ko, kas saistīts ar didii. :D

Es to saredzu kā ļoti veselīgu veidu neuzņemt sevī lieko. Vīriešiem tādā ziņā smadzenes strādā daudz raitāk un labāk. Nepatīk un neskatos.
14.03.2023 14:03 |
 
Reitings 3059
Reģ: 29.12.2022
amoreamore @ 14.03.2023 13:24

es nez kā iepriekšejā komentāra autorei, bet mani uzvelk ne pati didra un viņās izgājieni, mani uzvelk tas kā liela daļa apkārtējo uz to reaģē. ok, daļa viņas sekotāju seko viņai, lai ieņirgtu, bet liela daļa tiešām viņai tic un ņem par pilnu. un vienmēr (ok, praktiski vienmēr) viņai vienmēr viss tiek piedots un pieņemts kā pašsaprotams, no sērijas "ai nu cik ta smadzeņu tai šmotku pārdevējai, lai jau muld". ok, par kaut kādiem sīkumiem, lai fantazē ko grib SAVĀ IG, bet sabiedrība ceļ viņas ego gaisā, proti, aicinot uz TV. nu didra TV runā par mobingu, cmoon, viņa pat nesaprot tā vārda nozīmi.
jā, tu izteici pilnīgi manas domas! Ne viņa kā tāda mani tracina, bet izgājieni,kas vienmēr tik viegli visiem aizmirstas un piedodas
14.03.2023 13:52 |
 
10 gadi
Reitings 108
Reģ: 13.02.2013
HELMA MOZULE, jeb instagramā helma _sukuleja visu cieņu, Tev un tavai izvēlētajai profesijai (sieviete studē/ ir pabeiguši medicīnu). Man radās tāds viens, pavisam maziņš jautājums - Tu vēlies būt mediķis, bet vai tad tādiem profesijas pārstāvjiem, kuri izvēlas "palīdzēt" citiem, piestāv ig rakstīt komentārus, lai par citiem pasmietos? Protams, Elīna ir apspriešanas vērta, bet dažreiz jau cilvēki iet galējībās..Personīgi es nekad negribētu doties /sastapt tādu "speciālistiņu", kurš sež ig un noliek citus. Vai tad tiešām ir tik maz darba strādājot Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā? Varbūt jāpajautā Cipulei? :D
14.03.2023 13:51 |
 
Reitings 6951
Reģ: 13.04.2022
Kāpēc didrai pēdējā laikā visās bildēs bikses vaļā? :D
Tik sūdīga kvalitāte, ka rāvējslēdzējs netaisās ciet?
14.03.2023 13:51 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Spinosaurus @ 14.03.2023 13:39

Man tas pats. Es atsekoju jau labu laiku. Nespēju izturēt to “gudro” tukšo muldēšanu. Pietiek ar to, ko ietekmele ieliek ?

Es piesekoju atkal pirms kāda brīža, tāpēc, ka te par kaut ko visas jau runā, bet es vēl neko nezinu :D ietekmele tomēr tik ātri nestrādā, lai es jaunākās ziņas uzreiz redzētu.
Man šķiet piesekoju tad kad to žirafes frizūru uztaisīja. Un tad arī bija tā Depo drāma. Bet nu to viņas frizūru un outfitu un kā Nauris pa ratiem lēkā, to bija vērts redzēt :D
Starp citu. Runājot tieši par viņas instagram. Profili kuriem ir zilais ķeksis, nedrīkst būt private. Drīkst uz kādu laiciņu, bet ne tākā viņa.
Tādā veidā jau viņa arī tos sekotājus tur. Jo tagad viņas stulbumu neredzi, ja neseko. Es, piemēram, viņai kā sekotājs arī nebūtu, vienkārši storijus apskatītos, kad kaut kas interesants būtu un domāju, ka daudzas no šejienes tāpat.
14.03.2023 13:46 |
 
Reitings 714
Reģ: 04.01.2023
amoreamore @ 14.03.2023 13:24

es nez kā iepriekšejā komentāra autorei, bet mani uzvelk ne pati didra un viņās izgājieni, mani uzvelk tas kā liela daļa apkārtējo uz to reaģē. ok, daļa viņas sekotāju seko viņai, lai ieņirgtu, bet liela daļa tiešām viņai tic un ņem par pilnu. un vienmēr (ok, praktiski vienmēr) viņai vienmēr viss tiek piedots un pieņemts kā pašsaprotams, no sērijas "ai nu cik ta smadzeņu tai šmotku pārdevējai, lai jau muld". ok, par kaut kādiem sīkumiem, lai fantazē ko grib SAVĀ IG, bet sabiedrība ceļ viņas ego gaisā, proti, aicinot uz TV. nu didra TV runā par mobingu, cmoon, viņa pat nesaprot tā vārda nozīmi.

Pilnīgi saprotu, man arī neliekas ok, ka viņai dod vēl papildus platformu, kur savas muļķības runāt un ka neviens tajās intervijās utt. viņai īsti neargumentē pretī. Man vienkārši liekas, ka par viņu un viņas rīcību var runāt arī bez rupjībām un agresijas, jo beigās jau tas agresīvais izskatās neadekvāts, lai gan saka taisnību. Un vēl arī tas, ka esmu zaudējusi ticību, ka mēs te vāroties varam daudz ko ietekmēt. Ok, kārtējais skandāls, izsauc uz kaut kādu iestādi, pazaudē kādu sponsoru, bet ilgtermiņā jau nekas nemainās, kamēr viņai ir tie tūkstoši sekotāju un ir cilvēki, kas par viņu runā un interesējas. Tāpēc šķiet, ka nav vērts tik ļoti tam ietekmēt sevi, ka pilnīgi dusmās jau asinis vārās. 😅
14.03.2023 13:43 |
 
Reitings 178
Reģ: 30.09.2022
amoreamore @ 14.03.2023 13:24

es nez kā iepriekšejā komentāra autorei, bet mani uzvelk ne pati didra un viņās izgājieni, mani uzvelk tas kā liela daļa apkārtējo uz to reaģē. ok, daļa viņas sekotāju seko viņai, lai ieņirgtu, bet liela daļa tiešām viņai tic un ņem par pilnu. un vienmēr (ok, praktiski vienmēr) viņai vienmēr viss tiek piedots un pieņemts kā pašsaprotams, no sērijas "ai nu cik ta smadzeņu tai šmotku pārdevējai, lai jau muld". ok, par kaut kādiem sīkumiem, lai fantazē ko grib SAVĀ IG, bet sabiedrība ceļ viņas ego gaisā, proti, aicinot uz TV. nu didra TV runā par mobingu, cmoon, viņa pat nesaprot tā vārda nozīmi.

Tur abām pusēm ir win win.
Viņa jūtas ļoti svarīga, kad viņu kur aicina. Tv vai kur tmldz. Tas taa ceļ viņas ego. (Un pēdējā gada laikā, kad tika pievērsta pastiprināta uzmanība dēļ grūtniecības un laiku pēc tam, viņai sakāpa vēl vairāk. Jo tika vairāk kur aicināta uz intervijām).
Un pretējā puse ceļ skatījumu statistiku. Pa lielam tikai un vienīgi. Jo, ko viņa var pateikt gudru, lai kā pilnvērtīgu, gudru sievieti aicinātu dalīties ar jebko par jebko. Tikai un vienīgi balstoties uz lielas auditorijas daļas iesmiešanu par viņu, tv un tmldz.raidījumi vinnē uz reitingiem.
14.03.2023 13:41 |
 
Reitings 4088
Reģ: 25.07.2022
mazaskudra @ 14.03.2023 13:36

Man tas pats :D
Bet vēl ir tas, ka es arī nemaz nevaru paskatīties :D Viņas storijus bieži izlaižu, un video no raidījumiem vai intervijas vispār gandrīz neesmu redzējusi. Es nevaru :D Tik tikko viņa sāk runāt, tā man uzmetās takā alerģija. Secondhand kauns un cringe.
Cik intervijas esmu sākusi skatīties un vienkārši nevaru fiziski sevi piespiest līdz galam tikt.
Un es vēl neesmu sapratusi, kas tieši man tur nepatīk. Vai nu balss, vai tas runasveids, vai tā vārdu stiepšana. Zinu, ka mani kaitina tas, ja runā, bet īsti neko nepasaka. Sataisa super gudru seju, bet pa muti nāk biezpiens ārā. Stulba leksika.
Viņai stulbā leksika ir izteikti tieši saistībā ar lietu raksturošanu. Bombīgs, afigennijs, kruts, čotka, peeerfekts,... visi šie vārdi. Un tos vēl izstaipa.

Man tas pats. Es atsekoju jau labu laiku. Nespēju izturēt to “gudro” tukšo muldēšanu. Pietiek ar to, ko ietekmele ieliek 😁
14.03.2023 13:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits