Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
un labāk to darīt jaunībā, nevis sev uzkraut tādu stresu un nostrādāšanos 40 gadu vecumā, kad šāds ritms ievērojami smagāk atspēlējas uz izskatu un veselību.

Es protams atvainojos ja man nav taisnība, bet viņas šī brīža ritms JAU ir smagi atspēlējies uz viņas izskatu. Neieslīgšu apvainojumos par to, pēc kā viņa izskatās un tt., bet bail iedomāties kā tad Elīna izskatīsies 40 gadu vecumā šādā ritmā.
Nesalīdzināšu nevienu citu meiteni ar Elīnu viņas vecumā, bet droši varu salīdzināt ar sevi. Esam vienā vecumā un mēs smagi atšķiramies. Un būtu melots, ja es teiktu ka Elīna neizskatās vismaz 10 gadus vecāka par savu īsto vecumu.
Nekomentēšu arī neko par viņas veselības stāvokli, bet par cik Elīna visu savu dzīvi izliek storijos, redzu, ka dodas pie manikīra un krāso uzacis ļoti bieži, bet vai dodas uz veselības aprūpes iestādēm? Atceros tikai VIENU reizi, kad Elīna teica, ka dodas pie ārstiem Dobelē.
18.08.2020 13:39 |
 
Reitings 29
Reģ: 10.07.2020
mollia @ 18.08.2020 13:39

Es protams atvainojos ja man nav taisnība, bet viņas šī brīža ritms JAU ir smagi atspēlējies uz viņas izskatu. Neieslīgšu apvainojumos par to, pēc kā viņa izskatās un tt., bet bail iedomāties kā tad Elīna izskatīsies 40 gadu vecumā šādā ritmā.
Nesalīdzināšu nevienu citu meiteni ar Elīnu viņas vecumā, bet droši varu salīdzināt ar sevi. Esam vienā vecumā un mēs smagi atšķiramies. Un būtu melots, ja es teiktu ka Elīna neizskatās vismaz 10 gadus vecāka par savu īsto vecumu.
Nekomentēšu arī neko par viņas veselības stāvokli, bet par cik Elīna visu savu dzīvi izliek storijos, redzu, ka dodas pie manikīra un krāso uzacis ļoti bieži, bet vai dodas uz veselības aprūpes iestādēm? Atceros tikai VIENU reizi, kad Elīna teica, ka dodas pie ārstiem Dobelē.

Nevaru nepiekrist šim tekstam. Pilnīgi precīzi!
Es esmu gadu vecāka par viņu, bet tiesām, kad nezināju, cik viņai gadu, d omāju, ka ir nu savus 7 gadus vecāka noteikti.! nekad tam neticētu, ja viņa pati to neteiktu. Bet uzvedībā gan maza meitene, ar saviem top vārdiem. končiņas, meičuki!!!!!
Lai visām forša diena!
18.08.2020 13:47 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
mollia @ 18.08.2020 13:39

Es protams atvainojos ja man nav taisnība, bet viņas šī brīža ritms JAU ir smagi atspēlējies uz viņas izskatu. Neieslīgšu apvainojumos par to, pēc kā viņa izskatās un tt., bet bail iedomāties kā tad Elīna izskatīsies 40 gadu vecumā šādā ritmā.
Nesalīdzināšu nevienu citu meiteni ar Elīnu viņas vecumā, bet droši varu salīdzināt ar sevi. Esam vienā vecumā un mēs smagi atšķiramies. Un būtu melots, ja es teiktu ka Elīna neizskatās vismaz 10 gadus vecāka par savu īsto vecumu.
Nekomentēšu arī neko par viņas veselības stāvokli, bet par cik Elīna visu savu dzīvi izliek storijos, redzu, ka dodas pie manikīra un krāso uzacis ļoti bieži, bet vai dodas uz veselības aprūpes iestādēm? Atceros tikai VIENU reizi, kad Elīna teica, ka dodas pie ārstiem Dobelē.

Ja viņa labi jūtas, tad kāpēc jāiet pie ārsta? Jauna meitene, diez vai viņai beigās veselības problēmas. Un ja arī būtu, katra izvēle iet vai neiet pie ārsta. Mana ome labi, ja dažas reizes ir bijusi pie ārsta savā dzīvē ? galīgi dīvaini uzskati
18.08.2020 14:34 |
 
Reitings 830
Reģ: 05.06.2020
Blanche @ 18.08.2020 14:34

Ja viņa labi jūtas, tad kāpēc jāiet pie ārsta? Jauna meitene, diez vai viņai beigās veselības problēmas. Un ja arī būtu, katra izvēle iet vai neiet pie ārsta. Mana ome labi, ja dažas reizes ir bijusi pie ārsta savā dzīvē ? galīgi dīvaini uzskati
nav jau gan dīvaini uzskati. Rekomendē - Sievietei ginekalogs ir jāapmeklē vismaz vienu reizi gadā. Kā arī zobārsts/ zobu higēnists jāapmeklē vismaz reizi gadā. Un arī asins analīzes jānodod vismaz reizi gadā. Var nekas cilvēkam neliecināt par veselības problēmām, tomēr tādas lietas cilvēkam ir jādara. Un ja viņa tik ļoti uztraucas par savu ārējo izskatu, vajadzētu parūpēties arī par savu veselību. ? tik daudz kafijas dzerot ikdienā, higēnistu viņai vajadzētu vispār apmeklēt vismaz reizi pusgadā.
18.08.2020 14:45 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Blanche
Runa iet par veselības aprūpi, kādu aprakstīja AnnijaB augstāk redzamajā komentārā. Arī es pati neeju bieži pie ārstiem bez vajadzības, bet man arī nav tik liels stress kā Elīnai viņas "biznesā". Teicu, ka nekomentēšu viņas veselības stāvokli, jo nezinu cik vesela vai nevesela viņa ir, tas bija tikai mans novērojums, ka viņa iespējams savai veselībai nepievērš tik lielu uzmanību kā piem. savam skaistumam.
18.08.2020 14:53 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4965
Reģ: 03.11.2012
AnnijaB @ 18.08.2020 14:45
nav jau gan dīvaini uzskati. Rekomendē - Sievietei ginekalogs ir jāapmeklē vismaz vienu reizi gadā. Kā arī zobārsts/ zobu higēnists jāapmeklē vismaz reizi gadā. Un arī asins analīzes jānodod vismaz reizi gadā. Var nekas cilvēkam neliecināt par veselības problēmām, tomēr tādas lietas cilvēkam ir jādara. Un ja viņa tik ļoti uztraucas par savu ārējo izskatu, vajadzētu parūpēties arī par savu veselību. ? tik daudz kafijas dzerot ikdienā, higēnistu viņai vajadzētu vispār apmeklēt vismaz reizi pusgadā.

Un pavadot tik daud laika telpās, ir svarīgi pārbaudīt D vitamīna līmeni, minimums 1x gadā.
Nav brīnums, ka viņa ziemā/pavasarī tik daudz slimoja
18.08.2020 14:54 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
AnnijaB @ 18.08.2020 14:45
nav jau gan dīvaini uzskati. Rekomendē - Sievietei ginekalogs ir jāapmeklē vismaz vienu reizi gadā. Kā arī zobārsts/ zobu higēnists jāapmeklē vismaz reizi gadā. Un arī asins analīzes jānodod vismaz reizi gadā. Var nekas cilvēkam neliecināt par veselības problēmām, tomēr tādas lietas cilvēkam ir jādara. Un ja viņa tik ļoti uztraucas par savu ārējo izskatu, vajadzētu parūpēties arī par savu veselību. ? tik daudz kafijas dzerot ikdienā, higēnistu viņai vajadzētu vispār apmeklēt vismaz reizi pusgadā.

Un kā Jūs zināt, ka viņa neiet. Vai viņai visiem jāsaka - eju pie ginekologa, eju pie zobu higēnista ?
18.08.2020 15:33 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
Uztraucaties labāk par savu veselību un savas ģimenes ?
18.08.2020 15:34 |
 
Reitings 29
Reģ: 10.07.2020
Nu man jau liekas, ka noteikti Elīna veselību pārbauda, to jau gan īsti nevajag apspriest.
Un diez vai šo daļu rāda. es saprotu, ka viņa rāda it kā VISU, bet domāju,ka šī ir ta joma, kuru tu otram nerādi. Vai tiešam kāds jums zināms influenceris ar to dalās? ka iet pārbaudīt savas asins analīzes.
Man liekas,ka te tiesām jau par tālu sāk iet! ?
18.08.2020 15:34 |
 
Reitings 195
Reģ: 18.11.2019
Blanche @ 18.08.2020 14:34

Ja viņa labi jūtas, tad kāpēc jāiet pie ārsta? Jauna meitene, diez vai viņai beigās veselības problēmas. Un ja arī būtu, katra izvēle iet vai neiet pie ārsta. Mana ome labi, ja dažas reizes ir bijusi pie ārsta savā dzīvē ? galīgi dīvaini uzskati

Ta bļins apskaties kādi ,,maisiņi,, viņai zem acīm jau 20+ gados un tad velreiz šo uzraksti.
18.08.2020 16:08 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4965
Reģ: 03.11.2012
Nu, tad es pateikšu, 110% esmu pārliecināta, ka nepārbauda savas analīzes un ir vitamīnu trūkums! Āda, mati, maisiņi zem acīm, slimošana, tas ir viens liels vitamīnu trūkums!
D, B, E, dzelzs, to var pat paskatoties uz viņu noteikt, ka trūkst!
18.08.2020 16:49 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4965
Reģ: 03.11.2012
vivii @ 18.08.2020 16:49
Nu, tad es pateikšu, 110% esmu pārliecināta, ka nepārbauda savas analīzes un ir vitamīnu trūkums! Āda, mati, maisiņi zem acīm, slimošana, tas ir viens liels vitamīnu trūkums!
D, B, E, dzelzs, to var pat paskatoties uz viņu noteikt, ka trūkst!

Par K vitamīnu viņa noteikti vispār nav dzirdējusi, kafijas dzeršana, neveselīgs un trekns uzturs, mazkustīgs dzīves veids, maz svaiga gaisa, pastaigu - tā var turpināt un turpināt
18.08.2020 16:51 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4965
Reģ: 03.11.2012
Blanche @ 18.08.2020 15:33

Un kā Jūs zināt, ka viņa neiet. Vai viņai visiem jāsaka - eju pie ginekologa, eju pie zobu higēnista ?

par zobārsta apmeklējumiem viņa atskaitījās ???
18.08.2020 16:53 |
 
Reitings 830
Reģ: 05.06.2020
Blanche @ 18.08.2020 15:33

Un kā Jūs zināt, ka viņa neiet. Vai viņai visiem jāsaka - eju pie ginekologa, eju pie zobu higēnista ?
saņemies taču. Par visu atskaitās, ko apmeklē ... un nepateiks, ka iet pie ārsta vai zobārsta? To, ka dodas pie kosmetologa atzīmējas, savus zobus negrib rādīt visai publikai vai kā? Un pie viņas dzīves ritma tak skaidri redzams, ka neko tādu neapmeklē.
18.08.2020 17:05 |
 
Reitings 70
Reģ: 16.08.2020
Atjēdzās meitenes!
-Šādu biznesu pērk/ pārdod ir viegli uzcepināt. Nav tas mūžīgi jāizcel. Arī tik jauni spēj kustēt , man personīgi ,19gadīgs jaunēklis restorānu atvēris- ar lielāku kapitālu ko pats sakrāja, un restorānu grūtāk atvērts nekā veikalu- tas ir fakts! Bet kas tagad.. viñam “Latvijas lepnums” tagad jāpieškir!??Esiet reāli
-Šī nav māksla pārdod-jo , ja ir, tad tirgus tantes kopš bērnības ir pārdošanas haizivis. Te visu iesmērē- un tas nav bizness, tā ir parodija.
- Pełna nesakrīt ar realitāti, grozi kā gribu , bet telpas pa +\-3k pluss visu ko piedāvā pluss veikala izskatas, liecina ka ir sponsori un meitenēm pilnas ausis ar meliem un maldiem.
- Dievs neatbalsta mantkārību, bet acīm redzami , ka viña atbalsta gan, tas nozíme tic kādam citam nevis Dievam.
-Krievvalodīgai gimenei nav nekāda sakara ar izglītošanos un grāmatu lasīšanu, lai papildinātu savu vārdu krājumu. Jo 100% krievu valodā arī nerunā gramatiski pareizi, tas vienkārši nav attīstīts. Gala rezultāta nevienu valodu īsti nezina.
- Beidziet slavēt to, kas no Jums zog.
18.08.2020 17:37 |
 
Reitings 830
Reģ: 05.06.2020
Kādēļ tik ļoti jācilā Dievs savās sarunās? Katru rītu lasot Bībeli, ejot uz dievkalpojumiem... neticu. Laika nav sataisīties, kur nu vēl lasīt Bībeli. Kā arī. 2x ielikusi story, ka dodas uz prieka vēsti. Par to tak viņa atskaitās. Kaut kā interesanti, ma Bībeli neliek storijos un kā sēž svētdienas rītā Dievkalpojumā. Tik sekls cilvēks. Tik daudz piepildīts ar meliem. Dzīvo kaut kādā savā izdomātā pasaulē. Bērnībā laikam daudz fantastiku skatījusies. Nabaga meitene. Bagāts jau nav tas, kuram daudz naudas... jūs paši ziniet....
18.08.2020 18:50 |
 
Reitings 242
Reģ: 09.06.2020
vivii @ 18.08.2020 16:49
Nu, tad es pateikšu, 110% esmu pārliecināta, ka nepārbauda savas analīzes un ir vitamīnu trūkums! Āda, mati, maisiņi zem acīm, slimošana, tas ir viens liels vitamīnu trūkums!
D, B, E, dzelzs, to var pat paskatoties uz viņu noteikt, ka trūkst!

Kafija skalo ārā visus sāļus utt, ka arī aiztur lieko šķidrumu organisma, līdz ar to veidojas šī tūska. Kā arī kofeīna daudzums, lai arī viņa guļ nakti, viņas smadzenes, sirds darbojas divtik kofeīna iespaidā, viņš jau neizvadad ārā aizejot pačurāt, dzertu vēl viņa ūdeni kaut cik. Domāju aptmestu vai samazinātu kafijas un saldumu patēriņu, kaut kas viņai organisma izlidzinatos.
18.08.2020 19:41 |
 
Reitings 2
Reģ: 29.01.2009
https://instagram.com/mreinjewellery?igshid=1rzhovdgngkx4
19.08.2020 09:57 |
 
Reitings 152
Reģ: 07.04.2020
Gandrīz katru dienu Butterflajam SALE jau vairākas nedēļas pēc kārtas.. ?
19.08.2020 12:15 |
 
Reitings 211
Reģ: 03.03.2020
krishele @ 19.08.2020 09:57
https://instagram.com/mreinjewellery?igshid=1rzhovdgngkx4

Wtf ?
19.08.2020 15:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits