Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
Soubace @ 09.08.2020 08:20
Salaķiki vakariņās https://failiem.lv/u/v7vdqm2q ?

Cik Jums gadu? Šis ir slimi.
09.08.2020 09:03 |
 
Reitings 1030
Reģ: 16.12.2019
Nabaga nauris un trakās instagrameres :D
09.08.2020 10:37 |
 
Reitings 171
Reģ: 12.06.2020
ak dievs ??? ta sasmejos par tiem zobiem
09.08.2020 11:18 |
 
10 gadi
Reitings 7529
Reģ: 29.09.2009
Pag, viņa lidoja uz Grieķiju, lai fočētos kafejnīcā?
09.08.2020 11:32 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Nu lūk , ja airBaltic uzsauc lidojumu tad kādēļ gan neizlidot un pie reizes apvienot drēbju fotografēšanu un atpūtu?
09.08.2020 11:35 |
 
Reitings 20
Reģ: 09.08.2020
Smieklīgi lasīt šos seklos komentārus - Meitenes, vai Jūs ar labdarību nodarbotos? Iepirktu drēbes vairumā un par to pašu cenu pārdotu, atsakoties no peļņas, nemaksājot telpu īri utt.?? Nē, protams!
Jums kladzinātājām nekas nav labi - kāda starpība, kur iepērk drēbes un kādu uzcenojumu uzliek, ja ir iespēja atnākt, pielaikot, neiegrābties kā tas bieži ir Aliexpress utt. Loģiski, ka būs savs uzcenojums virsū, jo tas ir bizness un bizness ar skaistām drēbēm, kuras ir pieejamas uzreiz un tagad nevis jāgaida no Aliexpress mēnesi. Taču, neviens ar varu nespiež pirkt. Ziniet, maizi, kuru jūs pērkat un ēdat - tai arī ir uzcenojums veikala un pašizmaksa ir krietni zema. Vai tāpēc jūs pašas visas cepat maizi mājās? Nē!!!! Visam, ko veikalā pērkat ir pašizmaksa super zemāka kā cena par ko preci iegādājaties. Jūsu telefons vai dators, no kura šeit rakstiet - par tiem jūs arī esiet pārmaksājušas super lielu naudu. Nu taču attopaties! Tik sekla domāšana, ka kauns.
09.08.2020 14:03 |
 
Reitings 105
Reģ: 24.06.2020
atinas @ 09.08.2020 14:03
Smieklīgi lasīt šos seklos komentārus - Meitenes, vai Jūs ar labdarību nodarbotos? Iepirktu drēbes vairumā un par to pašu cenu pārdotu, atsakoties no peļņas, nemaksājot telpu īri utt.?? Nē, protams!
Jums kladzinātājām nekas nav labi - kāda starpība, kur iepērk drēbes un kādu uzcenojumu uzliek, ja ir iespēja atnākt, pielaikot, neiegrābties kā tas bieži ir Aliexpress utt. Loģiski, ka būs savs uzcenojums virsū, jo tas ir bizness un bizness ar skaistām drēbēm, kuras ir pieejamas uzreiz un tagad nevis jāgaida no Aliexpress mēnesi. Taču, neviens ar varu nespiež pirkt. Ziniet, maizi, kuru jūs pērkat un ēdat - tai arī ir uzcenojums veikala un pašizmaksa ir krietni zema. Vai tāpēc jūs pašas visas cepat maizi mājās? Nē!!!! Visam, ko veikalā pērkat ir pašizmaksa super zemāka kā cena par ko preci iegādājaties. Jūsu telefons vai dators, no kura šeit rakstiet - par tiem jūs arī esiet pārmaksājušas super lielu naudu. Nu taču attopaties! Tik sekla domāšana, ka kauns.

Šī tēma jau ir izrunāta no a līdz z un vairākkārt teikts, ka liela daļa cepjas par ATTIEKSMI. Komentāri, kur klients uzraksta godīgu atsauksmi, ka kaut kas nebija labi - momentā pazūd, cilvēks tiek bloķēts, jo tas ir taçu kaut kas šausmīgi aizskarošs, ja klients pastāv par savām tiesibam un jautā, piemeram, kspec diezini izriruši vai apģērbs pleķos.
Nē, es neesmu tur iepirkusies, bet lasot citu pieredzes stāstus tas pavīd. Varbūt, ka izdomājums, bet ļoti daudzi saka vienu un to pat in komentārus, tos tiešām dzēš ārā. Arī Nauris reiz fb bija atznies, ka sākumā jau čekus neizsniedzām, jo gribējss nopelnīt.
Es domāju, ka lielakajai dalai te pretenzijas tādēļ, ka attieksme un negodīga komercdarbība. Neko nesaku, varbūt tagad ir mainījies kaut kas un ja tā - visu cieņu.
09.08.2020 14:09 |
 
Patīk
Reitings 2868
Reģ: 30.04.2020
takata @ 09.08.2020 14:09

Šī tēma jau ir izrunāta no a līdz z un vairākkārt teikts, ka liela daļa cepjas par ATTIEKSMI. Komentāri, kur klients uzraksta godīgu atsauksmi, ka kaut kas nebija labi - momentā pazūd, cilvēks tiek bloķēts, jo tas ir taçu kaut kas šausmīgi aizskarošs, ja klients pastāv par savām tiesibam un jautā, piemeram, kspec diezini izriruši vai apģērbs pleķos.
Nē, es neesmu tur iepirkusies, bet lasot citu pieredzes stāstus tas pavīd. Varbūt, ka izdomājums, bet ļoti daudzi saka vienu un to pat in komentārus, tos tiešām dzēš ārā. Arī Nauris reiz fb bija atznies, ka sākumā jau čekus neizsniedzām, jo gribējss nopelnīt.
Es domāju, ka lielakajai dalai te pretenzijas tādēļ, ka attieksme un negodīga komercdarbība. Neko nesaku, varbūt tagad ir mainījies kaut kas un ja tā - visu cieņu.

Šeit sen jau nav par attieksmi :D
Te tiek aprēkts katrs viņas solis, katrs kumoss, kā krāsojās, kā stāv, kā runā :D Drēbes sauc par lētām poļu šmotkām :D
Man arī liekās rēcīgi, ka uzsvēra par darba braucienu, bet fočējas kafejnīcā, bet aprunāt par katru nieku... :D
09.08.2020 15:32 |
 
Reitings 22
Reģ: 07.07.2020
atinas @ 09.08.2020 14:03
Smieklīgi lasīt šos seklos komentārus - Meitenes, vai Jūs ar labdarību nodarbotos? Iepirktu drēbes vairumā un par to pašu cenu pārdotu, atsakoties no peļņas, nemaksājot telpu īri utt.?? Nē, protams!
Jums kladzinātājām nekas nav labi - kāda starpība, kur iepērk drēbes un kādu uzcenojumu uzliek, ja ir iespēja atnākt, pielaikot, neiegrābties kā tas bieži ir Aliexpress utt. Loģiski, ka būs savs uzcenojums virsū, jo tas ir bizness un bizness ar skaistām drēbēm, kuras ir pieejamas uzreiz un tagad nevis jāgaida no Aliexpress mēnesi. Taču, neviens ar varu nespiež pirkt. Ziniet, maizi, kuru jūs pērkat un ēdat - tai arī ir uzcenojums veikala un pašizmaksa ir krietni zema. Vai tāpēc jūs pašas visas cepat maizi mājās? Nē!!!! Visam, ko veikalā pērkat ir pašizmaksa super zemāka kā cena par ko preci iegādājaties. Jūsu telefons vai dators, no kura šeit rakstiet - par tiem jūs arī esiet pārmaksājušas super lielu naudu. Nu taču attopaties! Tik sekla domāšana, ka kauns.

Kāda jēga Tev kaut ko šādu rakstīt, ja šeit notiek tikai klačas par publisku personu? ? Es labprāt palasu, ko meitenes saraksta, jo nesekoju līdzi Didrihsonei. Ja Tevi tas personīgi aizskar, ko Tu šeit dari? Ļauj meitenēm klačoties. ???
09.08.2020 17:27 |
 
Reitings 245
Reģ: 27.10.2015
Jautājums, ne, lai paņirgātos.. Vai Elīna kaut kad ir stāstījusi par savām rētām uz kājām? Vai suns sakodis?
10.08.2020 10:37 |
 
Reitings 204
Reģ: 21.03.2020
Jā, es arī tos caurumus biju ievērojusi uz kājām. Domāju, ka visticamāk kaut kas tāds. Bet viņa nav tas cilvēks, kas dalītos pieredzē par to. Pārsvarā jau tieši mākslīgi cenšas izlikties, ka viss ir izcili, viņas saturs visbiežāk ir drausmīgi uzspīlēts. Šaubos, ka jebkad arī uzzināsim, kas par vainu. Bet interesanti, ka nav sanācis viņai nomaskēt to tāpat kā maskē visu pārējo.
10.08.2020 11:15 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
Aizbraukt uz grieķiju un staigāt pa kafejnīcām...traģiski
10.08.2020 15:38 |
 
Reitings 9
Reģ: 10.08.2020
Vai vēl kāda skatās uz tām Grieķijas bildēm un neredz tam jēgu? ? Tās kafejnīcas bildes, bildes pie ūdens.. pat tās bildes uz trepēm. Nu nepateiksi ,ka ir Grieķijā. Vienīgā bilde,kas man patīk ir https://www.instagram.com/p/CDqV2XGpCQe/?igshid=30yjjtsceqs7 .
Bildes ir pārāk pozētas. Ja ir tas “esmu ārzemēs” photoshoots,tad varētu bildes būt dabiskākas,kaut kustībā. Vietai atbilstošs apģērbs,lai nebūtu tik mākslīgi.. Es nezinu, vēl ir kur augt.
10.08.2020 17:36 |
 
Reitings 92
Reģ: 26.03.2020
Mani vairāk interesē fakts, kā Elīna sēdēs pašizolācijā, ja Grieķija tiks SPKC sarakstā un šonedēļ izskatās, ka tiks gan. ?
10.08.2020 19:51 |
 
Reitings 245
Reģ: 27.10.2015
NeonsNeons @ 10.08.2020 15:38
Aizbraukt uz grieķiju un staigāt pa kafejnīcām...traģiski
storijos atrāda kafejnīcas, jo tad ir brīvs brīdis, lai filmētu, ko citu, ne darbu. Darba laikā, ar to es domāju, fotosesijas, nav laika papildus bildēt un to atrāda tikai postos. Tā kā nav tik traki. Ēd visi cilvēki.
10.08.2020 20:17 |
 
Reitings 204
Reģ: 10.08.2020
Jēziņ, lai ko viņa darītu, nekad šeit nebūs labi ??
10.08.2020 21:26 |
 
Reitings 260
Reģ: 18.10.2019
https://failiem.lv/u/g37vm5bm
Elīna aizbrauc uz Santorini, vietu, kur filtri bildēm tiešām nav vajadzīgi, un uzfilmē tādu story... Kas viņai galvā notiek? Galīgi pārņemta ar tiem filtriem. Tad jau varēja tepat Latvijā safilmēt. Kāda jēga speciāli doties uz Grieķiju fotografēties, ja fonā redz tikai trepes un kolonnas..tādas pašas bildes viņa pie VEF taisīja ??
11.08.2020 11:21 |
 
Reitings 242
Reģ: 09.06.2020
Candycane @ 11.08.2020 11:21
https://failiem.lv/u/g37vm5bm
Elīna aizbrauc uz Santorini, vietu, kur filtri bildēm tiešām nav vajadzīgi, un uzfilmē tādu story... Kas viņai galvā notiek? Galīgi pārņemta ar tiem filtriem. Tad jau varēja tepat Latvijā safilmēt. Kāda jēga speciāli doties uz Grieķiju fotografēties, ja fonā redz tikai trepes un kolonnas..tādas pašas bildes viņa pie VEF taisīja ??

Tak viņai vieglāk šādi tās naivās paķert līdz, līdz ar to savus sūdus vieglāk notirgot.
Šodienas story uz kuģa klāja, ai cik romantiski utt, tāpat romantiski, pat ja nav interneta un zonas.... Cilvēks ar internetu galīgi apsēsts, lai tajā brīdī tiešām atslēgtos no pasaules, kaut vai paskaties, pavēro apkārt, mēģini pagulēt tajos apstākļos kādi viņi ir... Nē, šai internets utt. Fak cilvēku vērtības iet grīstē... ? Vispār augums viņai labs, bet tā seja nu piediet ir pretīga, tā pa ritīgo PRETIga, aizpampusi, aizdirsta...
11.08.2020 12:50 |
 
Reitings 242
Reģ: 09.06.2020
Un tā viņas druška Kalendža arī palikusi tāda kā pelmenis uzblīdusi un aizpampusi,nesimpatiska.
11.08.2020 12:52 |
 
Reitings 117
Reģ: 01.08.2020
Paskatījos Didrihsones bildes Grieķijā. Varu secināt to, ka fotogrāfēšana nav tā 3jnieka stiprā puse. Modeles pārspīlēti visur pozē un izrāda tikai savus augumus. Grieķijas skaistums pazudis, tikai pakaļas un kājas sabildētas.Tik pat labi var tepat Turaidā vai Rundālē papozēt, vismaz Latvijas tūrismu atbalstītu, kas covida krīzē ļoti cieta.
11.08.2020 14:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits