Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Nezinu kas un kā tur Facebook tiek postēts, nesekoju, bet tak sen bija rekomdācijas, lai šeit neraksta, izveido Whats app grupu utt. Nu tad tagad ir miers, bet izrādās atkal nav labi :D
Tak lai katrs izklaidējas, kā māk. Besī arī šitās gudrinieces, kas it kā no augšas nosoda tās, kas paklačojas par Didrī. Nesaprotu kas jums pašām niez! Patīk tēlot svētās viszinīgās dievgosniņas?
28.07.2020 13:08 |
 
Patīk
Reitings 2868
Reģ: 30.04.2020
Lindaperla @ 28.07.2020 11:24

Ahh kaa jums grauz ne? Te neviens vairs nekomente? ???
Pazistu Kristini personigi un lai ka jums tas nepatiktu vinai dziivee viss ir kartiba. Daudzas par tadu vel sapnotu ;)
Ir tak neskaitamas gupas facebook tapat ari seit, ko jus uztraucaties par vinu laiku? Vinaam atrodaas laiks grupai taapat kaa jums atrodas laiks iepluutiit seit ;) vismaz cilveki nebaidas, a juus te anonimi pirzhat. Nu tapat ka es :)))

Nu tik drausmīgi skauž, ka pati Kristīne nav par matu labāka kā viņas aprunātā Elīna ? Sauc Elīnu par tirgus bābu un saka, ka grupa ir par veselīgu hunoru.
Nē, Millone ir atradusi veidu kā audzēt savu popularitāti uz cita cilvēka apdi*šanu ? Nu tiešām viss ir kārtībā ???
Es joprojām pastāvu uz to, ka nodarbinātai, ar sevi apmierinātai sievietei nav laika katru dienu urķēties pa butterfly un Didras profilu, lai katru nieku piezoomotu, pētītu, aprasktītu un piesietos ? Es šeit ienāku brīžos, kad tiešām ir max garlaicīgi, bet ar dzīvi apmierinātā Millione atbild uz katru komentāru, iesaistās diskusijās un postus cep. Nu tak paraugcilvēks ?
28.07.2020 13:22 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
Bet tajā diskusijā tiek salīdzinātas drēbes ne tikai Butterfly veikalā,bet arī cikos veikalos. Tāpat arī,ka LĪDZĪGAS drēbes ir atrodamas aliexpresī. Dažām,ka tik kaut ko uzpukstēt ?
28.07.2020 13:33 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
PaulaMonro @ 28.07.2020 13:08
Nezinu kas un kā tur Facebook tiek postēts, nesekoju, bet tak sen bija rekomdācijas, lai šeit neraksta, izveido Whats app grupu utt. Nu tad tagad ir miers, bet izrādās atkal nav labi :D
Tak lai katrs izklaidējas, kā māk. Besī arī šitās gudrinieces, kas it kā no augšas nosoda tās, kas paklačojas par Didrī. Nesaprotu kas jums pašām niez! Patīk tēlot svētās viszinīgās dievgosniņas?

Mums neniez. Mums skauž. ?
28.07.2020 13:37 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Butterfly politika ir visa problēma, paralēli savai popularitātei rīkojās tik negodprātīgi un nekaunīgi - neieverojot kaut kādas elementāras patērētāju tiesības, tāpēc arī ir tik daudz negatīvu negāciju ap viņu. Ja viss būtu korekti no viņas puses, visa šī jampadrača nemaz nebūtu. Padomājiet, pieci konti utt.
Arī tagad viņai bija iespēja atzīt savas kļūdas, uzklausīt ieteikumus, bet tā vietā ir fake video, no kura komentāriem dzēš visus neērtos ieteikumus, pat tādus pašsaprotamus, - kā nelikt filtrus bildēm - tad jau jāraksta klāt, ka attēls ir tikai izlustratīvs vai preces izskatas ir tikai izlustratīvs.
Tāpat ari fake zīmolu tirgošana, tas ir riktīgs tigus līmenis.
28.07.2020 13:39 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
Eksperte @ 28.07.2020 13:37

Mums neniez. Mums skauž. ?

Nu diez vai jums skauž citas komentētājas, kuras ne tik glaimojoši izsakās par Tauriņu.
Vienkārši Jūs nevis apspriežat nosodoši Elīnu, bet citas lietotājas, visticamāk tāpēc, ka jums ir dzīve un esat superpašpietiekamas ?
28.07.2020 13:44 |
 
10 gadi
Reitings 1476
Reģ: 17.01.2013
Kāpēc jūs viņu saucat par Miljoni? Viņai nemaz nav tāds uzvārds, patiesība viņa ir Kristīne Zemture. Jeb zemurķe kā viņu skolā sauca, vai pupturi. Atradusies Miljone, pati ieejot Okartes akadēmijā stāstīja, ka esot bijis kauns par savu uzvārdu, ka dziedātājai nepiestāvot tik prasts uzvārds, tāpēc izdomāja sevi saukt par Miljoni, tas gan tikai parāda seklo domāšanas veidu.
28.07.2020 14:09 |
 
Reitings 29
Reģ: 10.07.2020
Lai nav jāmaļ uz rinķi viens un tas pats - kā jums R. Kohas lēmums pāriet uz islāmu?
Es, protams, nevaru strīdēties par to un apgalvot kaut ko, bet, manuprāt, pēc 8 mēnešu "kopā būšanas" šis ir ļoti radikāls solis. Pārak nopietns!
28.07.2020 16:09 |
 
Reitings 2836
Reģ: 18.10.2014
AnnaLed @ 28.07.2020 16:09
Lai nav jāmaļ uz rinķi viens un tas pats - kā jums R. Kohas lēmums pāriet uz islāmu?
Es, protams, nevaru strīdēties par to un apgalvot kaut ko, bet, manuprāt, pēc 8 mēnešu "kopā būšanas" šis ir ļoti radikāls solis. Pārak nopietns!

Laikam ne tajā tēmā trāpīji.
Bet par to ko rakstīji - viņa jau vēl jauna, likās lielā mīla utt.
Vai arī otrs variants - ir cilvēki, kas dzīvi neņem pārāk nopietni.
28.07.2020 16:15 |
 
Reitings 29
Reģ: 10.07.2020
PaulaMonro @ 28.07.2020 16:15

Laikam ne tajā tēmā trāpīji.
Bet par to ko rakstīji - viņa jau vēl jauna, likās lielā mīla utt.
Vai arī otrs variants - ir cilvēki, kas dzīvi neņem pārāk nopietni.

Nē. es speciāli. Jo likās, ka šī grupa pārak daudz maļ uz rinķi, bet aktivitāte ir, tāpēc uzsāku jaunu tēmu, kas šobrīd ziņu portalos ir ļoti aktuāla
28.07.2020 16:17 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
AnnaLed @ 28.07.2020 16:09
Lai nav jāmaļ uz rinķi viens un tas pats - kā jums R. Kohas lēmums pāriet uz islāmu?
Es, protams, nevaru strīdēties par to un apgalvot kaut ko, bet, manuprāt, pēc 8 mēnešu "kopā būšanas" šis ir ļoti radikāls solis. Pārak nopietns!

Ko tik jaunības dullumā un maksimālismā nesadarīsi. Taču pieredze ir pieredze. Nebūs tas glaimojošākais, ko bērniem stāstīt, bet tomēr.
28.07.2020 16:20 |
 
Reitings 28159
Reģ: 11.02.2015
Ļoti labs video par šo showroom tēmu. Salika pa plauktiņiem, kāpēc pat man no malas tauriņa darbošanās jau sāk šķist kaut kamā tomēr negodīga.
https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=53amrDMZYX4
28.07.2020 16:33 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
reina @ 28.07.2020 16:33
Ļoti labs video par šo showroom tēmu. Salika pa plauktiņiem, kāpēc pat man no malas tauriņa darbošanās jau sāk šķist kaut kamā tomēr negodīga.
https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=53amrDMZYX4

Es biju gatava klausīties, bet viņa balsi un pasniegšanas manieri spēju izturēt tikkai minūti.
28.07.2020 17:25 |
 
Patīk
Reitings 2868
Reģ: 30.04.2020
reina @ 28.07.2020 16:33
Ļoti labs video par šo showroom tēmu. Salika pa plauktiņiem, kāpēc pat man no malas tauriņa darbošanās jau sāk šķist kaut kamā tomēr negodīga.
https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=53amrDMZYX4

Kas tieši negodīgs?
Jā, attieksme tur klibo un smagi, bet uzcenojumu viņa drīkst likt kādu vēlas ?
Esmu redzējusi Ivo Nikkolo pavadzīmi, kur ir drēbju cenas un tad paskatījos veikalā to cenu. Jā, protams-kvalitāte tur cits levels, bet tā ir visur ?
H&M drēbes tak nešuj rūķīši zelta tērpos, bet gan cilvēki Bangladešā, kuri ir priecīgi, ka saņem 70€ mēnesī ?
28.07.2020 19:58 |
 
Reitings 29
Reģ: 10.07.2020
zanzanzan @ 28.07.2020 19:58

Kas tieši negodīgs?
Jā, attieksme tur klibo un smagi, bet uzcenojumu viņa drīkst likt kādu vēlas ?
Esmu redzējusi Ivo Nikkolo pavadzīmi, kur ir drēbju cenas un tad paskatījos veikalā to cenu. Jā, protams-kvalitāte tur cits levels, bet tā ir visur ?
H&M drēbes tak nešuj rūķīši zelta tērpos, bet gan cilvēki Bangladešā, kuri ir priecīgi, ka saņem 70€ mēnesī ?

Piekrītu, ta , protams, ir, bet manuprāt, te tomēr tēma ir tāda, ka Butterfly veikals neizsniedz čekus un to, ka apģērbs tiek sūtīts netīrs.
28.07.2020 20:10 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
šodien biju Ventspilī iegāju veikalā šokolāde , ļoti liels veikals divos stāvos gan kurpes , gan apģērbs utt. Biju šokā, ka daudzas drēbes tirgo tieši tādas pašas kā butterfly un tieši tādas līdzīgas cenas , tāpēc apmulsu vai tik liels veikals sūtītu ar drēbes no alīša? Protams, bija arī tirgus lupatas , tādas prastas ? bet veikals tiešām liels ?
28.07.2020 21:21 |
 
Reitings 28159
Reģ: 11.02.2015
Zanzanzan,
Tu hotj līdz galam tad video noklausījies, ja reiz tā raksti? Jo tur nu tieši to pašu pasaka :D
Kas gribēs, galveno domu sapratīs. Piekritīs, nepiekritīs - don't care. Padalos, jo līdz šim nevarēju vien skaļi vārdos saprast, kas ar to veikalu ir ne tā, kā ar citiem. Priekš sevis sapratu. Neesmu tik dziļi tajā iekšā, neesmu pētījusi, citai varbūt jau sen skaidrs šis principiņš.
28.07.2020 23:17 |
 
Patīk
Reitings 2868
Reģ: 30.04.2020
Es tiešām nesaprotu to cepienu par Aļiku?
Nu nesūta drēbes viņa no Aļika, tāpat kā visas Šokolādes, Silueti utt.
Lūdzu-kāpiet mašīnā un brauciet uz Lodžu (8-9h brauciens), tur ir milzīgas bāzes, par kurām šeit jau ir runāts :D Viss vienkārši-saslēdz līgunus ar mazajām točkām, whatsappā atsūta visu katalogu no kura izvēlies kuras lietas un cik vajag, kurjers pieved pie durvīm un pašai pat no krēsla nav jāpieceļās :D un bāzē atradīsiet i Gucci, i hujucci, pašu nelabo nopirksiet un kādu mazu vjetnamieti atvedīsiet līdzi. Un loģiski, ka tur ir gan no Ķīnas, gan Ukrainas, gan Turcijas, gan Polijas šmotkas-visās cenu kategorijās. Bet te tik maļ par to Aļiku uz riņķi vien :D
Saplēstas un netīras nav fine, bloķēt par normāla jautājuma uzdošanu nav okey, bet viņa drīkst neatbildēt par ražotājvalstīm, iepirkuma cenām vai saviem pupiem.
28.07.2020 23:28 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4966
Reģ: 03.11.2012
zanzanzan @ 28.07.2020 23:28
Es tiešām nesaprotu to cepienu par Aļiku?
Nu nesūta drēbes viņa no Aļika, tāpat kā visas Šokolādes, Silueti utt.
Lūdzu-kāpiet mašīnā un brauciet uz Lodžu (8-9h brauciens), tur ir milzīgas bāzes, par kurām šeit jau ir runāts :D Viss vienkārši-saslēdz līgunus ar mazajām točkām, whatsappā atsūta visu katalogu no kura izvēlies kuras lietas un cik vajag, kurjers pieved pie durvīm un pašai pat no krēsla nav jāpieceļās :D un bāzē atradīsiet i Gucci, i hujucci, pašu nelabo nopirksiet un kādu mazu vjetnamieti atvedīsiet līdzi. Un loģiski, ka tur ir gan no Ķīnas, gan Ukrainas, gan Turcijas, gan Polijas šmotkas-visās cenu kategorijās. Bet te tik maļ par to Aļiku uz riņķi vien :D
Saplēstas un netīras nav fine, bloķēt par normāla jautājuma uzdošanu nav okey, bet viņa drīkst neatbildēt par ražotājvalstīm, iepirkuma cenām vai saviem pupiem.

Manuprāt, tas “cepiens” pat nav īsti ar tādu domu, ka sūtīts no Ali, vienkārši par to, ka drēbēm ir nezināma izcelsme vai arī fakts, ka Ķīna nav EU.
Ali , manuprāt, tiek pieminēts, jo tur var atrast analogus tam, ko tirgo ig veikali.
Un tik pat labi, var jau sūtīt no Alibaba, būs gan pavadzīme, gan gucci - šmuči ar whatsapp katalogu utt. Arī tur pašu nelabo + ķīnieti bonusā var pasūtīt ???
Pat ar poļiem nav jāķēpājas.
28.07.2020 23:36 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4966
Reģ: 03.11.2012
vivii @ 28.07.2020 23:36

Manuprāt, tas “cepiens” pat nav īsti ar tādu domu, ka sūtīts no Ali, vienkārši par to, ka drēbēm ir nezināma izcelsme vai arī fakts, ka Ķīna nav EU.
Ali , manuprāt, tiek pieminēts, jo tur var atrast analogus tam, ko tirgo ig veikali.
Un tik pat labi, var jau sūtīt no Alibaba, būs gan pavadzīme, gan gucci - šmuči ar whatsapp katalogu utt. Arī tur pašu nelabo + ķīnieti bonusā var pasūtīt ???
Pat ar poļiem nav jāķēpājas.

un manā skatījumā (arī pieredze ar poļu kompānijām), viņi ir baigie uzmetēji, ļoti grūti atrast sakarīgus ražotājus un pārdevējus - visās jomās.
Bet ja atrod , kādu tiešām labu un strādīgu poļu uzņēmumu, tad gan ļoti paveicas, būs gan kvalitāte, gan labas cenas, vienīgi, zinot poļus, viņiem nepatīk ievērot termiņus ??
28.07.2020 23:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits