Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 411
Reģ: 14.11.2018
Visas tau šeit runāja, ka Nauris tikai ar bābiešiem tusē, nu lūk Elīna izlasīja un saorganizēja pat džeku foto, lai domātu, ka Naurim tomēr IR vīriešu kārtas draugi. ? Bet, tāpat šķiet, ka visiem besī Elīnas konstantā filmēšana un atrādīšana. Ļoti neveikli cilvēki jūtas kad kamera 24/7 sejā
26.07.2020 02:30 |
 
Reitings 411
Reģ: 14.11.2018
Keana @ 26.07.2020 02:30
Visas tau šeit runāja, ka Nauris tikai ar bābiešiem tusē, nu lūk Elīna izlasīja un saorganizēja pat džeku foto, lai domātu, ka Naurim tomēr IR vīriešu kārtas draugi. ? Bet, tāpat šķiet, ka visiem besī Elīnas konstantā filmēšana un atrādīšana. Ļoti neveikli cilvēki jūtas kad kamera 24/7 sejā

*jau
26.07.2020 02:31 |
 
Reitings 211
Reģ: 12.11.2017
Klau, es saprotu, ka te runā tikai par Didrihsones nodarbošanos, bet vai jūs nezinat no kurienes Newyorkers iepērk drēbes?
26.07.2020 06:58 |
 
Reitings 830
Reģ: 05.06.2020
Man liekas, ka tās meitenes vispār pārgriezušas seju, kad ierauga Elīnu ar telefonu rokās, un mūk prom. Un gan jau tie “draudziņi” brauca līdzi, jo uzsauca viesnīcu, ko varēja noprast pēc Elīnas story?, kad teica, ka Nauris tur atradis uttt.... tās meitenes vispār, laikam, nevienu vārdu ar Elīnu īsti nepārmij, izskatās, ka viņas tur piespiedu kārtā.
26.07.2020 09:05 |
 
Reitings 292
Reģ: 26.01.2020
Es laikam dīvaina, bet es tiešām nevaru iedomāties baru normālu vīriešu, kas virtuvē saldi dejojot, taisa video. WTF :D
26.07.2020 14:03 |
 
Reitings 271
Reģ: 22.02.2020
AnnijaB @ 26.07.2020 09:05
Man liekas, ka tās meitenes vispār pārgriezušas seju, kad ierauga Elīnu ar telefonu rokās, un mūk prom. Un gan jau tie “draudziņi” brauca līdzi, jo uzsauca viesnīcu, ko varēja noprast pēc Elīnas story?, kad teica, ka Nauris tur atradis uttt.... tās meitenes vispār, laikam, nevienu vārdu ar Elīnu īsti nepārmij, izskatās, ka viņas tur piespiedu kārtā.

Vispār viņa teica, ka Alberts atradis un noīrējis, nevis Nauris.
Un par to gorīšanos un dejošanu - nu nezinu, kāpēc gan vīrieši nevar pamuļķoties. Ja esi vīrietis un Tev ir pāri 20, tad 24/7 jāstaigā ar akmens seju? ? Ka Elīna to visu izliek publiskai apskatei - tas jau cits jautājums. Kā arī pazīstu vienu no tiem džekiem. Tīri sakarīgs. ?
26.07.2020 14:13 |
 
Reitings 830
Reģ: 05.06.2020
Alishaaa @ 26.07.2020 14:13

Vispār viņa teica, ka Alberts atradis un noīrējis, nevis Nauris.
Un par to gorīšanos un dejošanu - nu nezinu, kāpēc gan vīrieši nevar pamuļķoties. Ja esi vīrietis un Tev ir pāri 20, tad 24/7 jāstaigā ar akmens seju? ? Ka Elīna to visu izliek publiskai apskatei - tas jau cits jautājums. Kā arī pazīstu vienu no tiem džekiem. Tīri sakarīgs. ?
es teicu, man liekas, un vēl uzliku jautājuma zīmi... nevis pārliecinoši apgalvoju.
Un ne jau ar akmens seju. Bet to, ka cenšas pierādīt visiem tikai pretējo. Nu nav viņi nekādi tur draugi vai vēl sazin kas. Neviens no tiem cilvēkiem pat nebija Elīnas dzimšanas dienas ballītē. Kas tad tie par super virsājiem draugiem? Tāda sajūta rodas, ka vnk uzpirkti, lai pavadītu laiku ar viņiem.
26.07.2020 16:35 |
 
Reitings 830
Reģ: 05.06.2020
Ibmetīns @ 26.07.2020 14:03
Es laikam dīvaina, bet es tiešām nevaru iedomāties baru normālu vīriešu, kas virtuvē saldi dejojot, taisa video. WTF :D
vai ne... absolūti piekritu. Tik mākslīgs viss. Iestudēti scenāriji. Tas džeku meitenes pazudušas... es sri droši vien notītos
26.07.2020 16:36 |
 
Patīk
Reitings 2868
Reģ: 30.04.2020
Puiši ir Naura draugi jau gadiem, kāpēc pašas izpīpējat savu patiesību? ?
Nezinu nevienu pieaugušu cilvēku, kurš 24/7 pavada ar draugiem. Visiem savas ģimenes, darbi?
Vairāk mani pārsteidz tas Butter Express facebookā. 2 vecenes visu laiku aprēc Butterfly un Didru vēl visi par dumju uzskata ???‍♀️ Lūk-tur tiešām nav dzīves sievietēm ??‍♀️?
26.07.2020 16:47 |
 
Reitings 271
Reģ: 22.02.2020
AnnijaB @ 26.07.2020 16:35
es teicu, man liekas, un vēl uzliku jautājuma zīmi... nevis pārliecinoši apgalvoju.
Un ne jau ar akmens seju. Bet to, ka cenšas pierādīt visiem tikai pretējo. Nu nav viņi nekādi tur draugi vai vēl sazin kas. Neviens no tiem cilvēkiem pat nebija Elīnas dzimšanas dienas ballītē. Kas tad tie par super virsājiem draugiem? Tāda sajūta rodas, ka vnk uzpirkti, lai pavadītu laiku ar viņiem.

Vispār, ja papētīsiet kārtīgāk, tad ieraudzīsiet, ka tie ir Naura draugi no kura jau tur gada. Es šabos, ka viņa cenšas kaut ko pierādīt. Vienkārši izliek, kā pavada ceļojumu. Starpcitu, tā dara lielākā daļa cilvēku instagramā. Tad liekas, ka visi cenšas pierādīt, ka viņiem ir Draugi un ir ko darīt? ?
Un kāpēc lai Naura draugi būtu Elīnas dzimšanas dienā? Varbūt Pati Elīna nav ar viņiem tik tuva, lai tos aicinātu.
26.07.2020 17:21 |
 
Reitings 271
Reģ: 22.02.2020
Tiešām jau absurdi paliek:
Neliek storijus - kur tad pazuda? Laikam visa viņas dzīve ir tikai veikals. Nav viņiem draugu.
Ieliek storiju - jajaja, kas tad tie par draugiem. Gan jau maksā viņiem, lai pavadītu laiku kopā.
Nu nopietni? ????
26.07.2020 17:25 |
 
Reitings 4655
Reģ: 23.11.2014
Alishaaa @ 26.07.2020 17:25
Tiešām jau absurdi paliek:
Neliek storijus - kur tad pazuda? Laikam visa viņas dzīve ir tikai veikals. Nav viņiem draugu.
Ieliek storiju - jajaja, kas tad tie par draugiem. Gan jau maksā viņiem, lai pavadītu laiku kopā.
Nu nopietni? ????

Ok, šis tiešām smieklīgi, dažbrīd jau te galējībās aiziet! ?
26.07.2020 18:04 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Man viņas būšana tur neradīja sajūtu, ka viņa ir starp tuviem un mīļiem draugiem. Ok, varbūt tie ir Naura vecie draugi. Meitenes viņu nepieņēma, draugi gan kā jau veči lieki nestresoja un pasmaidīja kamerā. Tas arī viss.
Es domāju, ka viņa tur ļoti slikti jutās, bet vismaz Cosmietēm pierādīja, ka viņas Naurim ir draugi - veči. Viņas vecumā, manuprāt, arī būtu jāizbeidz tā sajūta, "es zinu, ka meiteņu kompānijās vienmēr būšu baltais zvirbulis, jo pa lielam viņām visām skauž". Tas viss ir jāatstāj pusaudžu gadiem. Tagad jāiet pa dzīvi pašpietiekamai un jāiztiek ar Nauri un Kalendy. Ja grib citas, jaunas draudzenes, īstas draudzenes, tad pašai jāmainās un arī par kaut ko citu savā dzīvē jāsāk interesēties.
26.07.2020 19:30 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
Vo go , man arī pārsteidz tās divas butterfly fb grupā, nesaprotu, ko tik ļoti var apspriest un katru stundu likt jaunu postu par kkadām drēbēm un komentāros abas ar tā kā tādas žagatas čillo?? tiešām dīvaini? man ar didra nesaista un gribu, lai visi zin patiesību par viņas veikalu, bet nejau tik ļoti kā viņas piebāž pilnu grupu. Tas gan ir pa traku jau ? vairāk jau nepatīk tie komentāri, itkā pieaugušas sievietes , bet tomēr tik ļoti popularizē to taisnību un nebūs tāds posts kur abas nebūs ierakstījušas kādu kaku???
26.07.2020 20:14 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
Jap, stulbas zosis ar Miljoni priekšgalā. Galvenais, ka grupas noteikumos rakstīts, ka par rupjībām un personiskiem uzbraucieniem tiks dzēsti no grupas. A ko pašas dara? Aprunā Elīnu, viņas krūtis, utt.
A ja par pašām kaut ko pasaka, tad spuras gaisā uzreiz. ??
Un tai Ilzei laikam kauns rādīt savu seju, gudri dirst no fake tik māk, no šejienes arī pazudusi, vairs neraksta,bet tik lasa visu, atrada sev vissuperīgāko domubiedreni, pameta mūs ?
26.07.2020 20:43 |
 
Reitings 242
Reģ: 09.06.2020
Blanche @ 26.07.2020 20:43
Jap, stulbas zosis ar Miljoni priekšgalā. Galvenais, ka grupas noteikumos rakstīts, ka par rupjībām un personiskiem uzbraucieniem tiks dzēsti no grupas. A ko pašas dara? Aprunā Elīnu, viņas krūtis, utt.
A ja par pašām kaut ko pasaka, tad spuras gaisā uzreiz. ??
Un tai Ilzei laikam kauns rādīt savu seju, gudri dirst no fake tik māk, no šejienes arī pazudusi, vairs neraksta,bet tik lasa visu, atrada sev vissuperīgāko domubiedreni, pameta mūs ?

Tā miljone ir tāda aita jau pa dzīvi, zinu viņu jau no tālā 2010 gada, kad vēl bija kopā ar nabaga Armīnu Larku... ?
Šī tāda m esot kādreiz bijusi, nezinu kā tagad mainījies. Bet tā visa dziedāšana un tā viņas balss tik pretīga varbūt kaut kur youtube vēl var atrast viņas dziesmas pretīgās redz kā cilvēks nav audzis dzīves laikā, ar mūziku nesanāca, izglītības arī nav, dzīvē pa tukšo tādēļ atrada vājo Elīnu ko ķengat, neesmu par Elīnu, taču ko dara tā kristīne ir vēl stulbāk, pati aita un cenšas bēt. Labāk jau būtu klusejusi vista tāda... Pašai pagātne netīra. ? Aita Kristīne tu esi ????
26.07.2020 21:38 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
Nemieriga12 @ 26.07.2020 21:38

Tā miljone ir tāda aita jau pa dzīvi, zinu viņu jau no tālā 2010 gada, kad vēl bija kopā ar nabaga Armīnu Larku... ?
Šī tāda m esot kādreiz bijusi, nezinu kā tagad mainījies. Bet tā visa dziedāšana un tā viņas balss tik pretīga varbūt kaut kur youtube vēl var atrast viņas dziesmas pretīgās redz kā cilvēks nav audzis dzīves laikā, ar mūziku nesanāca, izglītības arī nav, dzīvē pa tukšo tādēļ atrada vājo Elīnu ko ķengat, neesmu par Elīnu, taču ko dara tā kristīne ir vēl stulbāk, pati aita un cenšas bēt. Labāk jau būtu klusejusi vista tāda... Pašai pagātne netīra. ? Aita Kristīne tu esi ????

Piekrītu! Es arī neatbalstu to Elīnas biznesu, bet tas ko dara Kristīne ir nožēlojami. Pilns internets ar rakstiem par viņu, kā gribēja, lai fani ziedo naudu utt. Smiekli nāk. Pašai nekas nesanāk, tik ļoti žēl, kā, nav pašai tik daudz sekotāji utt., sav veikala, šeit tiešām redzama skaudība. Šeit viņa parāda savu zemo līmeni.
26.07.2020 21:51 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
Nemieriga12 @ 26.07.2020 21:38

Tā miljone ir tāda aita jau pa dzīvi, zinu viņu jau no tālā 2010 gada, kad vēl bija kopā ar nabaga Armīnu Larku... ?
Šī tāda m esot kādreiz bijusi, nezinu kā tagad mainījies. Bet tā visa dziedāšana un tā viņas balss tik pretīga varbūt kaut kur youtube vēl var atrast viņas dziesmas pretīgās redz kā cilvēks nav audzis dzīves laikā, ar mūziku nesanāca, izglītības arī nav, dzīvē pa tukšo tādēļ atrada vājo Elīnu ko ķengat, neesmu par Elīnu, taču ko dara tā kristīne ir vēl stulbāk, pati aita un cenšas bēt. Labāk jau būtu klusejusi vista tāda... Pašai pagātne netīra. ? Aita Kristīne tu esi ????
paklausījos viņas dziedātās dziesmas ????, labāk būtu neklausījusies ?
26.07.2020 21:52 |
 
Reitings 242
Reģ: 09.06.2020
Blanche @ 26.07.2020 21:51

Piekrītu! Es arī neatbalstu to Elīnas biznesu, bet tas ko dara Kristīne ir nožēlojami. Pilns internets ar rakstiem par viņu, kā gribēja, lai fani ziedo naudu utt. Smiekli nāk. Pašai nekas nesanāk, tik ļoti žēl, kā, nav pašai tik daudz sekotāji utt., sav veikala, šeit tiešām redzama skaudība. Šeit viņa parāda savu zemo līmeni.

Viņai pat nav līmenis, viņa ir tupa un neiteresanta lauku vecene, pat pelēkā krāsa vairāk izceļas par to Aitu. Sākumā likās ok,kaut ko pastāsta, bet tagad ik minūti liek ko jaunu. Un tur kur ielikusi cersačes bildi pielīdzinot Elīnu nu gan nav smuki
Lai paskatās uz sevis, naudas pašai nav, nav ko pielabot, ka jāiet uz tirāniku ieķert šmotkas... Par darbs maxima šai būtu par grūtu saprotams, tagad baigā varone atradusies.. Tas jau ir slimi, mēģina pati pazemot citu, kaut gan pati ir zema līmeņa. Mēģina sevi izvilkt no purva laukā. Bet kaut kā nesanāk.
Pati spogulī lai paskatās. Aita tāda ??
26.07.2020 21:55 |
 
Reitings 242
Reģ: 09.06.2020
Silla @ 26.07.2020 21:52
paklausījos viņas dziedātās dziesmas ????, labāk būtu neklausījusies ?

Tak vāks tur ir kā viņa kādreiz pa backstage ņēmās apkārt ar visiem. Vai, kā viņa krāpa tur tos savus '*dzekus' 'lai tikai kāds viņu saulite izceltu. Taču netika tālāk par savām slimajam baladem... ?
26.07.2020 21:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits