Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Patīk
Reitings 31689
Reģ: 12.10.2022
Clara @ 01.04.2024 17:14
Reels pie ūdenskrituma ir vispār kaut kas cits-next level. Katrs kā no citas operas, ja jau ir tādi influenceri abi divi, tad būtu vismaz par koptēlu padomājuši, citādi viss atkal čerez žopu sanācis. Jenots vispār pusnošļukušiem šortiem, peldriņķi izgāzis lielais sportists.?
Brīnos par to, ka Elīna sevi dēvē par modes pazinēju un cilvēku ar ''labu garšu'' apģērba izvēlē, bet tad ir šis kombo, kas nepavisam neliecina, ka viņai ir jebkāda ''garša''. :D
01.04.2024 22:59 |
 
Patīk
Reitings 31689
Reģ: 12.10.2022
Brivs321 @ 01.04.2024 17:43
nav tā, ka viņš nestrādā. Es nesaportu kāpēc tāds murgs vispār panesās. Nezinu kāpēc nauris to ir izspļāvis. Bet nu dobele ir ļoti maza un lielākā daļa viens otru pazīst. Man šajā visā ļoti žēl ir elīnas opi un tēti.
Kāpēc Naurim melot, ka Elīnas tēvs nestrādā? Tad, kad viņš SBF pateica, ka nestrādā jau vismaz 10 gadus, Elīna tam piekrita stulbi smaidot.
01.04.2024 23:01 |
 
Reitings 14
Reģ: 30.06.2023
Neesmu redzeejusi to elīnas bildi.
Tajā icloud nevar redzeet vairs.
01.04.2024 23:30 |
 
10 gadi
Reitings 2789
Reģ: 29.01.2009
CallMeAnnika @ 01.04.2024 16:34
Kad sāku Elīnai sekot 5-6 gadus atpakaļ, viņa svētdienās devās uz baznīcu/sektu. Vēl pirms pāris gadiem tur gāja, bet pēdējā gadā nav bijusi. Tikai tajā reizē, kad Dž kristīja vai deva svētību. Un nākošais pasākums būs PV.
Šaubos, ka šie kapeikp*sēji dod 1/10 daļu sektai. :D

Nu vakar Kristus augšāmcelšanos ne ar vārdu nepieminēja.
02.04.2024 00:15 |
 
Reitings 9027
Reģ: 19.09.2023
He730 @ 01.04.2024 20:24
Iepriekš teica, ka uz Bali nav paņēmusi peldkostīmu. Bet pie ūdenskrituma izskatās, ka bija tomēr līdzi peldkostīms.

Varbūt arī nemeloja. Savs nav līdzi. Šito pēc tam kādai aizsūtīs.
02.04.2024 06:54 |
 
Reitings 1286
Reģ: 13.11.2023
CallMeAnnika @ 01.04.2024 22:54
Šķiet, ka tu vienīgā neesi redzējusi to bildi. Šeit tā bilde ir ne vienu reizi vien ielikta failiem.lv.

Mans jautājums bija par "petenes" bildi, jo tieši tā to bildi nosauca lietotāja un man radās jautājumi, kur tā bilde ir. Ja šī "petenes" bilde ir tā pati, par ko pirms gadiem ieliku lpp no šīs pašas diskusijas, tad tur pēc lietotāju aprakstiem acīmredzami nav redzama nekāda "petene". Vari paskatīties vēl lpp uz priekšu un atpakaļ. Nav tur nekādas sensācijas, ažiotāžas, kas būtu, ja būtu plika "petene", tieši meitenes saka, ka nekas tāds un vēl spriež, vai vispār tā ir Elīna, tumša bilde utt.
Vai varbūt ar gadiem te ir daudz tikumīgākas lietotājas un viena un tā pati bilde tiek uztverta kardināli atšķirīgi.
Es iestājos par to, ka, ja noliec, tad noliec pamatoti, nevis ar izdomātiem apgalvojumiem - un šis nav vienīgais izdomātais.
02.04.2024 07:21 |
 
Reitings 215
Reģ: 04.09.2020
chihiro @ 01.04.2024 20:46

Nu lol.
Par šo ir runa? Kur nekāda bilde nav likta forumā, bet kāda lietotāja sūtīja privāti un tās, kuras redzēja, bija teikušas, ka nekas īpašs tur nav? https://forums.dieviete.lv/forums/topic/214026-/DIEVIETE_ROOTkultura/?sort=DESC&pnr=2506
https://forums.dieviete.lv/forums/topic/214026-/DIEVIETE_ROOTkultura/?sort=DESC&pnr=2507
Kaut nedaudz ieslēdzat galvu - ja Elīnai būtu bildes ar "peteni" (joprojām domāju, kurš izmanto šo vārdu..), tās jau sen visi heiteri būtu publiskojuši, nevis tikai apkārt runas par tām būtu. Gobzems arī dzirdēja tikai viena tante teica, tāpat kā viņam rakstīja par to, ka Elīna slikta mamma utt., jo citādi, ja kāds reāli būtu nosūtījis bildi, būtu bijis publicējis, nav viņam nekādas empātijas ne pret vienu.
nespēj pieņemt, ne neesi nekādas bildes redzējis? Samierinies. Varbūt kādreiz paveiksies.
02.04.2024 07:23 |
 
Reitings 1286
Reģ: 13.11.2023
Sonic @ 02.04.2024 07:23
nespēj pieņemt, ne neesi nekādas bildes redzējis? Samierinies. Varbūt kādreiz paveiksies.

Idiote. Tiešām vēl stulbāka par Elīnu esi un pārējās, kas nejēdz pieturēties pie patiesiem faktiem. Mani Elīnas intīmās vietas neinteresē tik ļoti, cik jūs, kas fantazē par tām un bieži bildes pietuvina, lai izceltu intīmās vietas.
02.04.2024 07:24 |
 
Reitings 215
Reģ: 04.09.2020
chihiro @ 02.04.2024 07:24

Idiote. Tiešām vēl stulbāka par Elīnu esi un pārējās, kas nejēdz pieturēties pie patiesiem faktiem. Mani Elīnas intīmās vietas neinteresē tik ļoti, cik jūs, kas fantazē par tām un bieži bildes pietuvina, lai izceltu intīmās vietas.
nu ko vēl? Tu te atnāci pamētāties ar apvainojumiem, kuri visiem ir pie vienas vietas? Tu te vienīgā vai vienīgais, hvz, kam izskatās, ka tūliņ visa pasaule sabruks. Nu tak ej strādā par Didras pakalpiņu un nelasi forumu, jel svēto taisnības cīnītāj. Rakties cauri vairākiem tūkstošiem lapu, lai pierādītu savu taisnību, kas nevienam neinteresē, ir slimi.
02.04.2024 07:29 |
 
Reitings 215
Reģ: 04.09.2020
chihiro @ 02.04.2024 07:24

Idiote. Tiešām vēl stulbāka par Elīnu esi un pārējās, kas nejēdz pieturēties pie patiesiem faktiem. Mani Elīnas intīmās vietas neinteresē tik ļoti, cik jūs, kas fantazē par tām un bieži bildes pietuvina, lai izceltu intīmās vietas.
taisnības cīnītāj, tgd Tu pieturies pie nepatiesiem faktiem. Te bildes pietuvina labi, ja 5 meitenes. Nevajag to attiecināt uz visām. Citādi pati/pats paliec par fantazētāju, kas tic visam, ko izdomā
02.04.2024 07:33 |
 
Reitings 6498
Reģ: 27.02.2022
chihiro @ 02.04.2024 07:21

Mans jautājums bija par "petenes" bildi, jo tieši tā to bildi nosauca lietotāja un man radās jautājumi, kur tā bilde ir. Ja šī "petenes" bilde ir tā pati, par ko pirms gadiem ieliku lpp no šīs pašas diskusijas, tad tur pēc lietotāju aprakstiem acīmredzami nav redzama nekāda "petene". Vari paskatīties vēl lpp uz priekšu un atpakaļ. Nav tur nekādas sensācijas, ažiotāžas, kas būtu, ja būtu plika "petene", tieši meitenes saka, ka nekas tāds un vēl spriež, vai vispār tā ir Elīna, tumša bilde utt.
Vai varbūt ar gadiem te ir daudz tikumīgākas lietotājas un viena un tā pati bilde tiek uztverta kardināli atšķirīgi.
Es iestājos par to, ka, ja noliec, tad noliec pamatoti, nevis ar izdomātiem apgalvojumiem - un šis nav vienīgais izdomātais.
jā tu retard, jo pEtEnE bija aizkrāsota. Tas nemaina faktu ka ar pliku dirsu viņa tur bija. Tāpēc teica, ka nav tik traki un var publicēt, jo neredz. Un šaubījās vai tā ir Elīna, tās kas nezināja ka viņai blondi mati. Atkartosos, retard.
02.04.2024 08:13 |
 
Reitings 38
Reģ: 11.10.2023
Neesmu tik advancēta, lai pieliktu bildi, bet kas ir tā viņas poza bildējot riekstiņlegingus? Pagriezusi muguru, kājas plati un dibens atšauts. Ārprāts 🫣
02.04.2024 09:03 |
 
10 gadi
Reitings 293
Reģ: 15.08.2012
chihiro @ 02.04.2024 07:24

Idiote. Tiešām vēl stulbāka par Elīnu esi un pārējās, kas nejēdz pieturēties pie patiesiem faktiem. Mani Elīnas intīmās vietas neinteresē tik ļoti, cik jūs, kas fantazē par tām un bieži bildes pietuvina, lai izceltu intīmās vietas.
te vairumam Didra un ņuris ir apmātība. Kārtīgas stalkeres. Tik nesaprotu, ko ar saviem talantiem nepelna naudu, nu, tur par privātdetektīviem nekļūst. Vismaz jēga būtu.
02.04.2024 09:41 |
 
Reitings 1182
Reģ: 18.12.2022
chihiro @ 02.04.2024 07:24

Idiote. Tiešām vēl stulbāka par Elīnu esi un pārējās, kas nejēdz pieturēties pie patiesiem faktiem. Mani Elīnas intīmās vietas neinteresē tik ļoti, cik jūs, kas fantazē par tām un bieži bildes pietuvina, lai izceltu intīmās vietas.

Zini kā. Elīnas foto ir grozījies ne tikai šajā forumā. Kāpēc nav izgājis pārāk publiski - jo grūti pierādīt, ka tā tiešām viņa. Bet kāpēc par to cepas? Jo pa lielam jau - bija intīmā bilde - nu tups jauns skuķis. Kam negadās. Bet ar to foto ir tas pats, kas ar aukli, smēķēšanu, alko. Elīna dievojas cik pareiza, kāds zelta gabaliņš utt. Īsi sakot melo. Un tieši tāpēc to velk ārā, rāda ka melo. Netaisitu viņa no sevis svēto, nevienam neinteresētu salti, viņčiks, aliņš viņas foto. Un visticamāk arī šīs iespējamās kailbildes
02.04.2024 09:49 |
 
Reitings 272
Reģ: 22.02.2020
Atceros to bildi. Tur tiešām bija Elīna nofočējusies pret spoguli ar izplestām kājām, tā, ka visu varēja redzēt, vienīgi bija aizkrāsota tieši kājstarpe vai smaidiņš pielikts vai kkas tāds. Un tur skaidri bija redzams, ka tā ir Elīna. Vienkārši bez operācijām un pārpumpētās sejas. Bilde nebija tumša, lai tur kko nevarētu redzēt, vnk bija sliktāka kvalitāte, nekā mūsdienu bildēm.
02.04.2024 10:06 |
 
Reitings 490
Reģ: 05.09.2023
Alishaaa @ 02.04.2024 10:06
Atceros to bildi. Tur tiešām bija Elīna nofočējusies pret spoguli ar izplestām kājām, tā, ka visu varēja redzēt, vienīgi bija aizkrāsota tieši kājstarpe vai smaidiņš pielikts vai kkas tāds. Un tur skaidri bija redzams, ka tā ir Elīna. Vienkārši bez operācijām un pārpumpētās sejas. Bilde nebija tumša, lai tur kko nevarētu redzēt, vnk bija sliktāka kvalitāte, nekā mūsdienu bildēm.
man draudzene atsūtīja to bildi šorīt. Smiekli sanāca par to viņas svētumu un Dievu redzot to bildi 😀
02.04.2024 10:58 |
 
Reitings 5208
Reģ: 27.08.2023
Izdomāju noklausīties to "Dzīvei nav melnraksta". Nesaprotu to viņas stāstu par sporta dejām. Elīna stāsta, ka mamma tīņu gados esot pamanījusi, cik viņa ir aktīva un sākusi dejot sporta dejas. Tīnis it kā skaitās no 11-16 gadiem. Esot līdz čempionātiem un kam tik vēl ne aizdejojusies. Un tad 7. klasē (ap 13-14 gadiem) viss esot beidzies. Tiešām viņa tāds talants, ka var tā kādu divu gadu laikā iedejoties super augstā līmenī. Kaut kā citur liekas, ka viņa stāstīja, ka dejo jau no bērnības. Plus, vēl nedaudz neticību raisa tas, ka viņa sev blakus aktīvus puišus esot gribējusi utt., tā esot tā aktivitāte, ko arī māte esot pamanījusi, tad sanāk, ka jau no kādiem 11 gadiem puišos iet? Man jau liekas, ka mazpilsētā, laikā, kad viņa auga, tas vēl nebija tā ierasti, tad jau nav brīnums, ka tēvs stingrs.
Vēl arī - vienā teikumā saka, ka 16 gados jau neko tādu nevar pastrādāt. Nākamajā teikumā, ka esot savārījusi diezgan daudz ziepas. Nu izlem, kā tad īsti ir - savārīji ko vai tomēr ne?
Bet nu kopumā jā, nesaprotu, kas LTV Ziņu dienestam lika uzaicināt šo "neko", jo ne viņai īsti kādi pārdzīvojumi dzīvē bijuši, godīgi sakot, nav arī nekāda paraugristiete, tāda lēta slava, ko, manuprāt, sabiedriskajam medijam nevajadzētu popularizēt.
02.04.2024 11:22 |
 
Reitings 3240
Reģ: 08.09.2015
Man jau tieši besis ir par to, ka viņa sevi deklanē kā nez kādu svēto, Dievs šur un tur, tak Dievam arī nav pieņemamas attiecības starp vienu dzimumu, ko jūs, a diez Dievam ir pieņemama savas kājstarpes atrādīšana pa labi, pa kreisi, krāpšana, melošana, sava bērna atstāšana Kristus augšām celšanās svētkos, ja nemaldos arī pagājušajā gadā viņi Lieldienās atstāja Džeisonu. Man personīgi riebjas tā divkosība, lai arī man nav šādu ieradumi, es tā pat nekratu ar pirkstu uz citiem, ka kāds iedzer, pīpē, atrāda savu kajstarpi utt., a šī tik piesauc Dieva vārdu un melo tālāk. Man no vinas mutes Dieva vārds ir tāds pats mārketings kā bērns, izdevīgos brīžos esmu ticīga, esmu māte!
02.04.2024 11:47 |
 
Reitings 5208
Reģ: 27.08.2023
8745 eur 2,5 nedēļām Bali nav tā kā par dārgu? Lai gan atkal, Didriķe nemāk uzrakstīt tā, lai saprot, vai tad tā summa ir vienam cilvēkam vai visiem kopā, vai kalpone tiek skaitīta iekšā vai nē.
Lidojums uzrakstīts vienam, pēc tam palaboja, ka x2, apartamentiem un ikdienas tēriņiem nav specificēts. Kontenta palīga cena nav uzrakstīta, savelkot visu kopā sanāk 800 eur tīri viņas darbs.
02.04.2024 13:54 |
 
Reitings 5208
Reģ: 27.08.2023
Bet tomēr visbombiskākais kontents no Bali ir viņas vazāšanās apkārt savā apakšveļā. Jā, ir karsti, bet krūšturī tomēr nav pieņemts staigāt apkārt.
02.04.2024 14:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits