Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Drauga bijusī draudzene

 
Reitings 8
Reģ: 14.01.2017
Sveikas meitenes!
Man sasāpējusies problēma, un gribētos dzirdēt viedokli no citu skatu punkta.
Lieta tāda, kad sagāju kopā ar senu draugu, pazīstami jau n'tos gadus, un tomēr laikam dzīvojot citu dzīvi mums abiem vienmēr ir bijis, kas vairāk par pliku draudzību.. runāju par jūtām...
tā nu sanāca, kad laiku atpakaļ viņš sagāja ar vienu meiteni ko pazinu, palika stāvoklī, pēc tam sāka krāpt, godīgi sakot salauza vīrieti līdz galam...
Tā nu sanācis, kad pēc visa pārdzīvotā esam kopā. Es tiešām viņu mīlu, un viņš ir super, bet mani neatmet viena doma... un tas ir kad viņš nespēj aizmirst viņu, jo nu kopīgs bērns un daudz kam iets cauri, neskaitot to kad krāpa neskaitāmas reizes, tomēr viņa paliek bērna māte.. Viņš neizrāda to kad domā par viņu vai ko, liekas kad pat sava veida naids ir pret viņu bet cenšas no visa spēka, lai mazajam viss būtu...
Lai nu kā, šī meitene jau sāk iepīt mani tur kur nevajadzētu, tas ir, neļaušu runat ar bērnu kamēr tava jaunā draudzenīte būs blakus, izsūc naudu, un terorizē neskaitot to, kad pašai jau ir cits.
Un pluss vel visam tam, es viņu redzu katru nakti sapnī, tiešām.. liekas nekad neesmu tik daudz sapņojusi, kā tagad... Un visu laiku redzu kā viņa aizvilina manu vīrieti..
un dēļ šiem sapņiem ik nakti es sāku jaukt realitāti ar sapņiem, un man ir bail sabojāt attiecības dēļ šī, jo ik rītu pamostos ar drausmīgām izjūtām.. līdz ar ko seko manas ilgās domāšanas un garastāvokļa maiņas ko nespēju viņam izskaidrot, jo negribu teikt par to, cik ļoti tas mani grauž... jo zinu, kāda būs atbilde, bet tas man vieglāku šo visu nepadarīs...
es nezinu ko es gaidu, bet varbūt kādai ir ko ieteikt
19.12.2018 02:03 |
 
Reitings 402
Reģ: 03.09.2018
Vai nu tu viņam pastāsti kas tevi satrauc vai nobāz tās jūtas un satraukumu kaut kur dziļi un ceri ka tas nekad neuzpeldēs.
Nesaprotu kāpēc nevari pateikt savu viedokli par situāciju. Tur jau vairs nav tikai jūtas bet arī naudas izspiešana un šantāža. Es gan pateiktu draugam kā to visu redzu un savas domas. Bet ja vēlies klusēt un mocīties, kas pamazām sabojās jūsu attiecības un tad ok.
Es pateicu savam draugam ka manuprāt viņa bijusī pārāk bieži prasa palīdzību un ka tas tomēr ietekmē mūs abus (jā arī redzēju sapņus ka viņa tā mēģina pievērst uzmanību un dabūt viņu atpakaļ). Viņš uzklausīja, padomāja un apstiprināja ka man taisnība, pēc tam vairāk nepalīdzēja viņai. Dažkārt cilvēki neredz situāciju kā citi to redz.
19.12.2018 08:34 |
 
Reitings 89
Reģ: 16.01.2011
Mīļā meitene, nu lūdzu, teksts ir tik grūti lasāms (es teiktu nelasāms) ar tiem daudzajiem sabāztajiem "kad". Nu nav kad, ir "ka".
"Kad" izmanto, ja runā par LAIKU.
Un tās daudzpunktes. Ja gribi, lai Tevi kāds uztver nopietni, tad rakstot nepasniedz sevi kā 16-gadnieci.
Runājot par tēmu, īsi un vienkārši - tu zināji situāciju. Pieņēmi. Visu mūžu tas būs vīrietis ar bagāžu. Sievietes kurām vīrieši aiziet pie citas, bet ir kopīgs bērns un neatrisinātas savstarpējās problēmas, pārsvarā ir šādas. Paziņām dažiem arī notiek šāda veida "izspiešana" no iepriekšējām attiecībām.
Neveselīgi un depresīvi. Attiecību modeļi, protams, ir dažādi, tāpat kā ciešanās pakāpes, bet nu. Padomā vēlreiz. Apsver vai ilgtermiņā TEV tas ir vajadzīgs. Jo tai otrai dāmai šis viss tavs pārdzīvojums rada prieku. Jo vairāk tu pārdzīvo, jo vairāk viņa priecājas. To neaizmirsti.
19.12.2018 10:12 |
 
Reitings 554
Reģ: 17.12.2018
Teksts tiešām grūti uztverams un traucē tie "kad", bet ne to īsti vēlējos teikt. :)
Tavā vietā es ļautu visam notikt tā, kā notiks, proti, es necenstos kaut kā jaukties un ietekmēt viņu attiecības. Ar tagadējo domāšanu - es uzliktu ignoru, vairāk domātu par sevi, un, ja man ļoti traucētu un es mocītos, tad laikam meklētu citu vīrieti. Lai viņi vārās savā sulā un paši tiek galā. Ne vienmēr jābūt kopā ar to, ko mīli. Un ne vienmēr viss sliktais, kas notiek, ir tik slikts (domāju - ja tiešām tā bijusī aizvilina Tavu vīrieti). Varbūt tas ir sākums kaut kam patiešām labam - kad jutīsi iekšēju mieru un drošību. (l)
19.12.2018 10:35 |
 
Reitings 842
Reģ: 17.12.2018
viņš sagāja ar vienu meiteni ko pazinu, palika stāvoklī, pēc tam sāka krāp
Eeee, tā taču ir sensācija, pirmais vīrietis, kas palicis stāvoklī. Kāpēc ziņu portāli klusē? :-/
19.12.2018 16:34 |
 
Reitings 143
Reģ: 09.10.2018
Jā, klusēt un sevi grauzt nav nekāda izeja. Es ieteiktu izrunāties par to ar savu draugu, lai noskaidrotu, kā tad īsti ir. Piekrītu, ka tev jādomā vairāk par sevi, tomēr tu neesi nekāds terapeits vai raudamais mutautiņš sava drauga problēmām.
Cita lieta ir, ka varbūt tu negribi nemaz par to runāt, jo mīli savu draugu un izskaidrošanās varētu nozīmēt attiecību beigas. Tā teikt, labāk izvēlies bezgalīgas šausmas nekā šausmīgas beigas. Bet cik ilgi to izturēs tavas pašas nervu sistēma, ja jau tik bieži nomoka sapņi/murgi?
19.12.2018 16:56 |
 
Reitings 199
Reģ: 23.12.2017
Tādēļ es ievēroju zelta likumu-netikties ar vīriešiem, kam ir bērni. Pataupi savus nervus. Tas TAVS vīrietis nekad nebūs TIKAI Tavs. Būs bērnam dzimšanas diena, izlaidums, slimošana, eglīte skolā, utt. Un vienmēr būs jāskrien viņam pie savas pirmās ģimenes.
19.12.2018 17:38 |
 
Reitings 842
Reģ: 17.12.2018
Tas TAVS vīrietis nekad nebūs TIKAI Tavs.

Un man likās, ka verdzība mūsdienās ir atcelta. (t)
19.12.2018 18:14 |
 
Reitings 199
Reģ: 23.12.2017
StoreBufe-bet viņa jau pati rakstīja, ka tas ir VIŅAS vīrietis, tādēļ arī rakstīju ar lielajiem burtiem:)
Man vispār nepatīk, ka sievietes saka-mans vīrietis. Nu tas nav Tavs īpašums, tas varbūt Tavs puisis, Tavs dzīvesbiedrs, Tavs vīrs, bet ne Tavs vīrietis kā īpašums, izklausas diezgan traki:)
19.12.2018 18:22 |
 
Reitings 274
Reģ: 15.08.2018
MsInga
Tādēļ es ievēroju zelta likumu-netikties ar vīriešiem, kam ir bērni.

un kādas ir Tavas domas par vīriešiem, kas tiekas ar sievietēm kam ir bērni?
---
Par tēmu - laikam ejot paliks viss labāk, vai nu šai dāmai kam bērns uzradīsies kāds vīrietis vai arī bērns izaugs lielāks un būs mazāk problēmu. Uzdod gan sev retorisku jautājumu, kas notiks, ja pati paliksi stāvoklī? Ko tad? :)
19.12.2018 19:13 |
 
Reitings 842
Reģ: 17.12.2018
kas notiks, ja pati paliksi stāvoklī? Ko tad?
Nu un kam tad domāts šis portāls? Būs jauna tēma, ko apspriest daudzo lapu garumā.
19.12.2018 19:20 |
 
Reitings 274
Reģ: 15.08.2018
StoreBute nu ne gluži, cilvēks gan jau par to aizdomājies un taču smadzenes arī izmanto, ja jau tik dadz kā šeit ierakstīt.
.
vēlāk vai agrāk autore pati gribēs bērnu vai tas pieteiksies, tad nu tā varētu būt problēma tālāk.
19.12.2018 19:30 |
 
Reitings 199
Reģ: 23.12.2017
Rick-vientuļās mātes neskries prom kkur pie citas ģimenes pa svētkiem utt-tā ir atšķirība :) Un reti kad bērna tēvs ir pie apvāršņa vispār, neprasa lai maksa viņam un lai pērk šo un to, līdz ar to, vīrietim, kas tiekas ar sievieti ar bērniem, situācija ir drusku savādāka. Ir izņēmumi, protams, bet vairumā tomēr tētukiem pofig, labi ja maksā minimālos alimentus.
Ja palikšu stāvoklī? Nu ko tad nu vairs, audzināšu :)
19.12.2018 19:38 |
 
Reitings 274
Reģ: 15.08.2018
MsInga
dubultprofils? Tu esi autore?
19.12.2018 20:16 |
 
Reitings 199
Reģ: 23.12.2017
Rick-nē, es vnk pārpratu ka jautājums bija adresēts man.
19.12.2018 20:21 |
 
Reitings 274
Reģ: 15.08.2018
MsInga
mhm.
19.12.2018 20:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits