Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Raudiens nāk...

 
10 gadi
Reitings 63
Reģ: 29.01.2009
Rakstu, jo vēlos izkratīt sirdi. Lieta tāda, ka es vairs nesaprotu, kādas mums ar draugu ir attiecības.:-( Mēs retāk sazvanāmies, jo viņš man retāk zvana. Bieži gadās tā, ka es zvanu un viņš neatbild (pat tad, kad esam sarunājuši sazvanīties). Uz manu zvanu viņš atbild nākošajā dienā, pēdējā laikā pat nepaskaidrojot, kāpēc viņš tik vēlu atzvana. Tiekamies pārsvarā tikai brīvdienās viņa darba grafika dēļ. Pirms mēneša man sanāca aizbraukt 1 nedēļu ilgā komandējumā - tad nedēļu netikāmies. Kad tiekamies viņš izturas normāli - ir izpalīdzīgs, dāsns utml. Esam kopā 3 mēn. Viņa ģimeni un tuvākos draugus es pazīstu.
Man pilnīgi raudiens nāk, jo sāk šķist, ka mūsu attiecības sāk izirt.:-(
14.12.2018 21:44 |
 
Reitings 274
Reģ: 15.08.2018
Cik grūti pateikt vīrietim, ka Tev liekas, ka attiecības sāk izirt? Vīrieši nespēj lasīt domas, kā to spēj sievietes.
.
Paņem viņam un pasaki, ja viss h*jova un vajag skaidrojumu. Tak pieaugusi liela sieviete, saņem sevi rokā un beidz ņuņņāties.
14.12.2018 23:13 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Man nebūtu pieņemams, ja būtu norunāts sazināties un bieži ignorētu zvanus. Ja konkrēti vienojas par laiku, pats ierosina piezvani 19, bet pēc tam pat nepaceļ, neko nepaskaidro, tad tā ir necieņa , nerūp īsti kā jūties.
14.12.2018 23:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!